PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه قدر و چرا برای گرفتن گواهینامه موتور علاف شدید؟

repsOL TAbriz
08-06-1391, 12:39 بعد از ظهر
امروز صبح رفته بودم واسه گرفتن کارتکس درمانگاه کوثر تو تبریز اولا گفتن اگه نتونی ببینی می فرسته واسه 3 ماه بعد منم از ترس رفتم و از اون ور شهر عینکمو برداشتمو اومدم.رسیدم دیدن خیر هنوز دکتر تشریف نیاورده ان آقا یه نیم ساعتی هم نشستیم ساعت شد 8.5 دیدم یه خانوم که واقعا روانی بود اونقدر که من که ایستاده بودم اومد تنه زدو رفت اتاقش بعد دیدیم خانوم تازه سفره پهن کرد واسه صبحانه خوردن بعد یک ربع 10 تا 10 تا می رفتیم داخل با یه لحن خیلی بعد و توهین آمیز ویزیت می کرد از 10 نفر هم 4 نفر قبول نمی کرد و یا می فرستاد واسه عینک یا می فرستاد واسه روانپزشک(اونایی که بدنشون تاتو یا زخم داشت)که منم از این گروه بودم دستم یه زخم هست که آلومینیوم افتاده بریده خلاصه منم که با تیشرت رفته بودم و مربی بدنسازی ام 2 و3 تا هم مسخره و توهین بدنمونو شخصیتمون کرد و فرستاد واسه روانپزشک.رفتیم روانپزشک دیدیم هنوز نیومده و گفتن بعد ساعت 10 میاد معلوم نیست کی.نشستیم ساعت ده و نیم یه دکتر که بخدا اصلا آدمیت نداشت.(تو اگه دکتری برو خودتو شفا بده)نیم ساعت بعد نوبه رفتیم تو 2 سطر کاغذ نوشتو نوشت واسه یه روانپزشک دیگه رفتم اوتجا البته واسه همه اینها هزینه می گرفتن.رفتم اونجا 70 تا تست داد حل کنیم بعد یه چیزایی نوشتو داد دستم ببر واسه اتاق 2 بعد 9 بعد 2 رقتم یک ساعت هم اونجا علاف شدیمو آخر هم تایید نکردنو موند واسه 91/8/1 اون وقت هم معلوم نیست باط فبول کنن یا نه؟
واسه کارتکس 13500 گرفتن
روانپزشک اول 19500تومن
روانپزشک دوم هم 15200 تومن
صبح ساعت 7 رفته بودم الا بدون تکلیف ساعت 1 خونه برگشتم.
.................................................. ...................................
شما هم مشکلاتی که واسه گرفتن گواهینامه داشتینو بنویسین .ممنون
.................................................. ...................................:3ztzsjm::3ztzs jm::waiting::wall3::wall3::mad::mad::mad:

Alireza
08-06-1391, 12:43 بعد از ظهر
تاپیک گواهینامه موجوده
جای این تاپیک هم این بخش نیست
قفل میشه