PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین مارک قطعات یدکی موتور سیکلتهاى های طرح هندا 125 چیه؟

parsteam
08-06-1391, 08:25 قبل از ظهر
دوستان بهترین مارک قطعات یدکی متور سیکلت هندا 125 چیه؟
مثلا انرژی خوبه؟ راپیدو خوبه؟ تی کی ار خوبه؟
مثلا من میخوام صفحه کلاج و رینگ پیستون عوض کنم بهترین مارک چیه؟

مصطفی
08-06-1391, 08:28 قبل از ظهر
انرزی.pms

shahriar
08-06-1391, 08:30 قبل از ظهر
انرژي

Milad_2Rbo
08-06-1391, 08:35 قبل از ظهر
انرژی:4chsmu1:

aryan
08-06-1391, 09:03 قبل از ظهر
دوستان قیمتش چنده؟

parsteam
08-06-1391, 10:07 قبل از ظهر
دوستان قیمتش چنده؟

صفحه کلاج انرژی رو گرفتم 12.500

بهتر از انرژی وجود داره؟

shahriar
08-06-1391, 11:10 قبل از ظهر

بهتر از انرژی وجود داره؟

فكر نكنم.
انرژي از همه گرونتره

kamangir
08-06-1391, 03:19 بعد از ظهر
اول انرژی

دوم راپیدو

redline
08-06-1391, 03:26 بعد از ظهر
بهترین که پر(تک پر) هست اصل هندا که کم و گرونه.
انرزی خوبه+ fcc هم خوبه

amo hosein
08-06-1391, 04:38 بعد از ظهر
پر خوبه

nopo
08-06-1391, 09:32 بعد از ظهر

بهتر از انرژی وجود داره؟

صفحه FCCاصل ژاپنه كه از همه بهتر
حدودا دونه اي 2500 بوده(الان نميدونم)

فكر نكنم.
انرژي از همه گرونتره

هيچ كدوم از اينهايي كه گفتيد اصل نيستند اما كيفيت بالايي دارند.
انرژي راپيدو و يك برند جديد به نام:asliكيفيت خوبي دارن

جاوید
08-06-1391, 10:28 بعد از ظهر
والا دوست عزیز من روی موتورم صفحه کلاچ راپیدو انداختم راضی هم هستم ولی اکثرا میگن اول انرژی بهترین مارکه بعد راپیدو ولی اگه هر دو مدل صفحه کلاچو توی دستت بگیری تفاوت چندانی از نظر کیفیت توش احساس نمیکنی چون هر دوشون با کیفیت هستن ولی راپیدو قیمتش کمتر از انرژیه البته نا گفته نماند که اگه بتونی مارک ژاپنی اصل گیر بیاری که صد در صد از همه این ها با کیفیت تر و بهتره.
موفق باشی.

matink
09-06-1391, 02:20 بعد از ظهر
دوست عزیز بهترین صفحه کلاج برای هوندا 125 پر اصلی هستش بعدشم من خودم fcc رو زیاد استفاده کردم خوب جواب میده.
در مورد سوالتونم باید بگم توی بازار هر شرکتی توی ساخت یه قطعه اسم در کرده مثلا فرمون مکس خوبه و لنت انرژی و لاستیک یاسا در کل باید یه مدت دنبال لوازم باشی تا دستت بیاد.

amir.cdi
09-06-1391, 04:12 بعد از ظهر
پر بندازی از همه بهتره
بعدشم تیزرو - راپیدو

masoudrider
30-01-1392, 02:48 بعد از ظهر
سلام دوستان من میخوام یه صفحه کلاچ توپ بگیرم واسه هوندام موتورسازم میگه انرژی سرامیکی 6 تایی بگیر از همش بهتره یه جا هم پیدا کردم پر داره میخواستم بدونم کدومو بندازم بهتره و چه جوری تشخیص بدم که این پر که طرف میگه اصلیه

soleymani
31-01-1392, 11:34 قبل از ظهر
شمع برا هندا خوب چیه؟؟
حدود قیمت؟؟؟؟

ali_r
31-01-1392, 11:38 قبل از ظهر
من دیروز راپیدو گرفتم 4500

جانسون
31-01-1392, 11:44 قبل از ظهر
سلام دوستان من میخوام یه صفحه کلاچ توپ بگیرم واسه هوندام موتورسازم میگه انرژی سرامیکی 6 تایی بگیر از همش بهتره یه جا هم پیدا کردم پر داره میخواستم بدونم کدومو بندازم بهتره و چه جوری تشخیص بدم که این پر که طرف میگه اصلیه نظر من رو پر هست چون هم دیر تر تموم میشه هم مثل روز اولش بعده 6 ماه کار میکنه..... اصلا سمته انرزجی سرامیکی نرو چون خیلی زود تموم میشه..... انرجی که تو روغن خوابیده اونم کیفیت بالای داره ولی پر بیشتر یچرخ بازا میندازن ...... شمع سی جی اصلا ان جی کا نگیر چون اصلی نیس و اشغاله.... بیشتر از 2 3ماه برات کار نمیکنه.... تاپ خوبه اف دی خوبه رپیدو شمع خوبی میزنه...

masoudrider
31-01-1392, 01:12 بعد از ظهر
سلام ببخشید باز دوباره سوال میکنم شنیدم صفحه پر تقلبیش هم هست میخواستم بدونم چه جوری میشه فهمید پر اصلیه یا تقلبی؟؟؟

سایه
31-01-1392, 01:55 بعد از ظهر
سلام دادا من از ی بچه ها پرسیدم گفت لیون خوبه.تعمیر کاره تو کاره تقویتو ایناس.

جانسون
01-02-1392, 06:36 بعد از ظهر
صفحه پر تو یه کارتون برچسب سفید داره و مارک پر هندا روشه.... چجنا امار صفحه رو بگیر بیارن ببینی ببین کدوم کیفیت بالا داره و کدوم کیفیت پاین تری چون کارتونو بسته بندی یکیه... خودتم میتونی تشخیس بدی..... مارک لیون بیشتر برا گلولیی ساچمه فرمونه و بوش میزنه جنساشم از کیفیت بالا بر خوردار هست...... الان پیشه خودتون میگید این جانسونه هیو داره این مارک های سی جی از کجا میدونه و امار داره ..!!!!!! من چون داداشم سی جی بازه و برا موتورش حسابی خرج میکنه و میرسه بهش منم ازش اطاعات میگیرم=)) کلا با دوستاش رو یچرخ حرکت میکنن.....=)) با سیجی عیدو رفتن شمال 5 روز برگشتن و 3 تا موتور سی جی 125 ایرانی هم بودون=))) بعد ما با هیو بزور تا تهران میریم

DCG
02-08-1393, 08:39 بعد از ظهر
با سلام خدمت جمع اساتيد و موتوربازهاي فروم
دوستان من يه موتور طرح CG دارم كه خداييش موتور خوبيه و ازش راضيم ( در حد وسعمه ، عشقم موتور ريسه! ) حالا ميخوام صفحه كلاچش رو عوض كنم و تو بازار آمار گرفتم و چيزي كه موجود بود و گرون : انرژي تو روغني با قيمت 33 تومن و جنسهاي ديگه هم بود با چند تومن اختلاف ولي يه مدلي هم از يكي دوتا از دوستان موتورساز شنيدم كه گفتن كم پيدا ميشه و اسمش هم استاندارد با قيمتي حدود بيست و يكي دو تومن كه ميگن خيلي خوب و عاليه حالا به نظر شما كدوم رو بگيرم؟!!

Alireza.BMW
02-08-1393, 09:07 بعد از ظهر
کوکما تو روغن و راپیدو هم خوبه ولی صفحه انرژی 33 تومن؟؟ جنگه مگه؟ من کوکما تو روغن رو قیمت دارم به 15 تومن... استاندارد رو نشنیدم والا شما اصا به صفحه نگاه کنی به کیفیتش پی میبری... بعدشم هر موتورسازی یه قطعه رو پیشنهاد میده

stoncold
02-08-1393, 09:24 بعد از ظهر
طوری نیست که بخاد همه لوازم از یه شرکت باشه ولی راپیدو با انرژی از بقیه بهترن البته بغیر از ژاپن که بحثش جداست

said khansar
02-08-1393, 09:25 بعد از ظهر
انرژِی بگیر یه چیزدیگست رفیقم2ماه پیش گرفت31تومن تایوانی بود!

DCG
02-08-1393, 10:12 بعد از ظهر
کوکما تو روغن و راپیدو هم خوبه ولی صفحه انرژی 33 تومن؟؟ جنگه مگهمن کوکما تو روغت رو قیمت دارم به 15 تومن... استاندارد رو نشنیدم والا شما اصا به صفحه نگاه کنی به کیفیتش پی میبری... بعدشم هر موتورسازی یه قطعه رو پیشنهاد میده

ممنون از پيشنهاد شما دوست عزيز،
ديگر دوستان هم اگه نظري دارن لطفا ارائه بدن تا استفاده و نتيجه گيري كنيم؟
با تشكر از همه.:thanks:

- - - Updated - - -

از باقي دوستان هم ممنونم بابت نظراتشون بازم پيشنهاد بديد....

- - - Updated - - -

دوستان در مورد اگزوز هم نظر بديد كه چه ماركي بهتره از لحاظ كيفيت ، زرد نشدن ، عمر ، نريختن توري و ...؟
با تشكر!

- - - Updated - - -

كسي نيست...؟؟؟

moein 007
02-08-1393, 11:51 بعد از ظهر
من راپیدو میگیرم تمام لوازم یدکی رو و راضیم فقط دور و بر لیزر نرین به هیچ عنوان

Gladiator
03-08-1393, 01:56 قبل از ظهر
برند MARATHON بسیار محصولات با کیفیتی برای سی جی میزنه ، LION و Rapido و ENERGY هم کیفیتشون خوبه

Alireza.BMW
03-08-1393, 09:16 قبل از ظهر
ببینید دوستان برای سی جی هر قطعه ای مال یه مارک براش بهترینه برای مثال توپی عقب فقط راپیدو چرا؟؟؟ چون خودتون برید ببینید و با توپی انرژی و کوکما و... مقایسش کنید میفهمید... لنت هم برای عقب فقط انرژی معمولی طلاییش مالی نیست... اگزوز فقط مکس بلبرینگ چرخ ها فقط کوکما زنجیر فقط لیزر و...

DCG
03-08-1393, 10:37 بعد از ظهر
ممنون دوستان از نظراتتون
اگزوز مارك مكس، منظورتون همون MKZ هست يا نه چيزه ديگه ايه؟

محمدمحسن
03-08-1393, 11:53 بعد از ظهر
منم زنجیر و بوش خورشیدی عقب وحتی بوق هام وسویچم بیشتر لوازمات موتورم راپیدو هست خوبه خداروشکر

شمع ان جی کا هم خرید ۶ تومن حالا اصل یا غیره اصل خوب کار میکنه راضیم ازش .

اما تیوپ یاسا چند سری گرفتم به احتمال تاریخ گذشته بود چون از بسته نایلنی که باز کرد قبل از باد زدن ترک داشت .

رنگ تیوپ اگر از مشکی بودن در بیاد و چسبندگیش بهم در بسته بندی به شدتت باشه یعنی خیلی وقته که مونده از تاریخش گذشته

تیوپ تاریخ جدید پودرش زیاده و رنگش سیاهیش براقه و خیلی به سیاهی میزنه و نرمه وقتی از تاشدن جدا میکنیم صدای چسب نمیده .

..............
دوستان لطفی کنند قطعات مصرفی رو هم بگن که هر چند وقت کدام قطعه را باید تعویض کرد

مخصوصا برای ما ها که پیک موتوری هستیم.

۴ عدد بوش که خورشیدی عقب بهش سوار میشه رو تعمیر کار گفت عمر مفیدش ۳ ماه است . قیمت راپیدو ۱۲ تومن
صحت داره هر ۳ ماه تعویض کنیم

اخه توپی از بین میره هر ۳ ماه با چکش بیوفتن بجونش تا بوش ها رو در بیارن . اینجا که با یه پیچ گوشی دو سو و یه چکش میوفتن بجون بوش ها تا دربیارنش .

دستگاهی وجود نداره یا روشش اینطوره .

DCG
04-08-1393, 12:38 قبل از ظهر
تيوپ من يه سري Golden boy گرفتم 12 تومن واقعا عالي بود و وقتي به عالي بودنش پي بردم و رفتم بگيرم ديگه گيرم نيومد
خوبيش به خاطر يه خاصيتيه كه داره و اگه اشتباه نكنم يه ماده اي تو ساختش بكار ميبرن كه قابليت نفوذ باد به بيرون رو به صفر ميرسونه و من از وقتي بهش باد زدم يه درجه هم كم نكرده ولي ايراني ها مثل ياسا و ... به مرور زمان باد كم ميكنن ، تجربه شده!!

Gladiator
04-08-1393, 04:29 قبل از ظهر
منم زنجیر و بوش خورشیدی عقب وحتی بوق هام وسویچم بیشتر لوازمات موتورم راپیدو هست خوبه خداروشکر

شمع ان جی کا هم خرید ۶ تومن حالا اصل یا غیره اصل خوب کار میکنه راضیم ازش .

اما تیوپ یاسا چند سری گرفتم به احتمال تاریخ گذشته بود چون از بسته نایلنی که باز کرد قبل از باد زدن ترک داشت .

رنگ تیوپ اگر از مشکی بودن در بیاد و چسبندگیش بهم در بسته بندی به شدتت باشه یعنی خیلی وقته که مونده از تاریخش گذشته

تیوپ تاریخ جدید پودرش زیاده و رنگش سیاهیش براقه و خیلی به سیاهی میزنه و نرمه وقتی از تاشدن جدا میکنیم صدای چسب نمیده .

..............
دوستان لطفی کنند قطعات مصرفی رو هم بگن که هر چند وقت کدام قطعه را باید تعویض کرد

مخصوصا برای ما ها که پیک موتوری هستیم.

۴ عدد بوش که خورشیدی عقب بهش سوار میشه رو تعمیر کار گفت عمر مفیدش ۳ ماه است . قیمت راپیدو ۱۲ تومن
صحت داره هر ۳ ماه تعویض کنیم

اخه توپی از بین میره هر ۳ ماه با چکش بیوفتن بجونش تا بوش ها رو در بیارن . اینجا که با یه پیچ گوشی دو سو و یه چکش میوفتن بجون بوش ها تا دربیارنش .

دستگاهی وجود نداره یا روشش اینطوره .

لازم نیست هر 3 ماه عوض کنی ، هر وقت خراب شد عوض کن

DCG
04-08-1393, 11:17 بعد از ظهر
با سلام مجدد،
دوستان بهترين مارك اگزوز براي CG 125 چي خوبه؟
دوستان فرمودند مكس ، منظور از مكس همون MKZ هستش يا نه مارك ديگه ايه خودش ؟؟!
دوستان و اساتيد انجمن لطفا راهنمايي بفرماييد، با تشكر از همه...:flower4:

DCG
05-08-1393, 11:33 بعد از ظهر
با سلام مجدد،
دوستان بهترين مارك اگزوز براي CG 125 چي خوبه؟
دوستان فرمودند مكس ، منظور از مكس همون MKZ هستش يا نه مارك ديگه ايه خودش ؟؟!
دوستان و اساتيد انجمن لطفا راهنمايي بفرماييد، با تشكر از همه...:flower4:
با عرض معذرت ، ولي دوستان كسي جواب سوال ما رو بلد نبود يا افتخار نميديد به يه تازه وارد جواب بديد اساتيييييييييييييييييييد.. ؟؟!!:sad::10:

DCG
08-08-1393, 12:05 قبل از ظهر
من قصد دارم اين لوازم رو بگيرم : صفحه كلاچ / اگزوز / باك / كيلومتر / قاب زنجير / ست سوييچ و در باك و قفل فرمون
صفحه كلاچ : پر 12500 / همون استانداردي كه ميگفتن نيست 12500 / كوكما تو روغن 15000 / انرژي 25000-23 / انرژي تو روغن 33000 / راپيدو تو روغن 15000
اگزوز : MKZ 33000 / تيزرو 38000 / Sanat Keshavarzi Iran = SKI 35000 / MAX 42000
كيلومتر ؟ / قاب زنجير ؟ / ست سوييچ ؟ --- اينها مارك هاي گوناگوني ازشون فكر نكنم باشه و يا شايدم من نميدونم...؟!!!
باك چي ؟
خب حالا اگه دوستان تجربيات و اطلاعاتشون روبيان كنند تا هم ما و هم آيندگان استفاده ببريم، بسيار ممنون ميشم،
با تشكر از همه دوستان كه لطف ميكنن و نظر ميدن.:grouphugg:

Alireza.BMW
08-08-1393, 12:32 قبل از ظهر
من قصد دارم اين لوازم رو بگيرم : صفحه كلاچ / اگزوز / باك / كيلومتر / قاب زنجير / ست سوييچ و در باك و قفل فرمون
صفحه كلاچ : پر 12500 / همون استانداردي كه ميگفتن نيست 12500 / يه مدل نميدونم چي 18000 / انرژي 28000 / انر‍ي تو روغن 33000
اگزوز : MKZ 33000 / تيزرو 38000 / sky 38000 / چند مدل ديگه هم حول و حوش 28000
كيلومتر ؟ / قاب زنجير ؟ / ست سوييچ ؟ --- اينها مارك هاي گوناگوني ازشون فكر نكنم باشه و يا شايدم من نميدونم...؟!!!
باك چي ؟
خب حالا اگه دوستان تجربيات و اطلاعاتشون روبيان كنند تا هم ما و هم آيندگان استفاده ببريم بسيار ممنون ميشم ،
با تشكر از همه دوستان كه لطف ميكنن و نظر ميدن.:grouphugg:

.
عکس از اون صفحه پر میزاری؟؟؟ ژاپن بودش جعبه نارنجی؟؟؟ روی تک تک صفحه ها نوشته ژاپن بعد با قیمت 12500؟؟؟؟
کیلومتر خب بستگی به جیب داره راپبدو پرایدی به قول خوشون هست حدود 35 باید باشه کیلومترش دقیقتره معمولیشم همون کیفیته ولی ارزونتره کیلومترم هست به 18تومن که 100 تا میری عقربه از 120 رد میکنه و آدم دچار خوشحالی مضاعف میشه... قاب زنجیر 2 تا مارکه یکی هم رنگ موتور نیست منظورم پوسته موتوره یکی هست که گرونتره... ست سوییچ کوکما و لیزر توشون خوبه... باک هم فقط تیز رویی حدودا 35 تومنه... اگزوزم من نظرم رو همون تیز رو هست عالیه کیفیتش توریهاش به این زودی نمیریزه و رنگ اگزوزم عوش نمیشه مگر اینکه جدبدا کیفیت رو آورده باشه پایین... صفحه رو من نمیدونم اما اینجا اکثرا کوکما تو روغن میخرن به 13500... اما من صفحه ژاپنی دارم لزومی به فکر کردن به این ماراکا ندارم

DCG
08-08-1393, 12:55 قبل از ظهر
عکس از اون صفحه پر میزاری؟؟؟ ژاپن بودش جعبه نارنجی؟؟؟ روی تک تک صفحه ها نوشته ژاپن بعد با قیمت 12500؟؟؟؟
اول با تشكر بابت جواب ( خدا رو شكر يكي صداي ما رو شنيد...)
صفحه پر از اينها بود كه پرس وكيومي هستن و صد در صد تقلبيه!!!

راپبدو پرایدی به قول خوشون هست حدود 35 باید باشه کیلومترش دقیقتره
كيلومتر راپيدو براي CG موجوده ( دو تكه استوانه همون گرد منظورمه ) ؟ اونوقت LED يه يا سادست؟

باک هم فقط تیز رویی حدودا 35 تومنه
رنگ كاري و كيفيتش خوبه ؟ طرح CG شون هم هست؟

اگزوزم من نظرم رو همون تیز رو
والا ميگن خوبه ولي يكي از بچه گفت چند وقت پيش همين تازگيا يك از دوستاش گرفت و بسته ولي صداش خيلي بد بوده و كيفيتش پايين و ميگفتن Kapco MKZKخوبه و اصل فابريكيه...؟؟؟!!

اما من صفحه ژاپنی دارم لزومی به فکر کردن به این ماراکا ندارم
صفحه ژاپنيت چيه و برا چه موتوريه و از كجا و چه طوري تهيه كردي دوست عزيز؟؟؟
شرمنه زياد سوال پرسيدم ولي ممنون از پاسخگويي به جا و دقيقتون:thanks:.

Alireza.BMW
08-08-1393, 01:23 قبل از ظهر
نمیدونم برای چراغ گردم داره یا نه... چون الان دیگه تو بازار اکثر سی جی ها چراغ کتابین... لامپاشم اون پرایدیا ال ای دی هستش
...اون باک بهترین باکه که من تو مشهد دیدم اون طرح مد نظر رو نمیدونم داره یانه
... اگزوز هممممم که خودتون بهش رسیدید
...صفحه ژاپنی هم من چند وقت پیش پیدا کردم یه مغازه ای داشت که گرفتم ازش یکی از کاربر ها همبن سایت ahks خریده به 150 تومن با توجه به گفته خودشون و میگه دیگه خدا بیامرزه و نیستش اینم عکسی که ایشون گذاشتن مال من عین همینه... روی یکی از پایه های تمام صفحه ها کلمه ژاپن حک شده... فرصت شد عکس واضح میگیرم میزارم
[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

نمیدونم برای چراغ گردم داره یا نه... چون الان دیگه تو بازار اکثر سی جی ها چراغ کتابین... لامپاشم اون پرایدیا ال ای دی هستش
...اون باک بهترین باکه که من تو مشهد دیدم اون طرح مد نظر رو نمیدونم داره یانه
... اگزوز هممممم که خودتون بهش رسیدید
...صفحه ژاپنی هم من چند وقت پیش پیدا کردم یه مغازه ای داشت که گرفتم ازش یکی از کاربر ها همبن سایت ahks خریده به 150 تومن با توجه به گفته خودشون و میگه دیگه خدا بیامرزه و نیستش اینم عکسی که ایشون گذاشتن مال من عین همینه... روی یکی از پایه های تمام صفحه ها کلمه ژاپن حک شده... فرصت شد عکس واضح میگیرم میزارم

ali_r
08-08-1393, 11:58 قبل از ظهر
اره باک تیزرو بین باک ها بهترین کیفیت رو داره

said khansar
08-08-1393, 01:17 بعد از ظهر
اگزوزفقطkapcoچندتاازدوستان خودم بستیم!باکم که تیزروحرف اولومیزنه!|صفحه زاپنی گیرت نیومدانرژی بگیرچندنوع صفحه داره انرزی31تومنیش خوبه!کیلومترم راپیدوخوبه!اگه یوقتم بلبرینگ خاستی بگیری کوکمابگیر!

Alireza.BMW
08-08-1393, 02:31 بعد از ظهر
خب اینم عکس از صفحه کلاج ژاپنی من :4chsmu1:

[Only registered and activated users can see links]اینجایی که دورش خط کشیدم کلمه ژاپن حک شده :121fs725372:

FARSHAD_TORNADO
08-08-1393, 11:46 بعد از ظهر
مبارکه. چند گرفتی؟

DCG
09-08-1393, 12:52 قبل از ظهر
دوست عزيز جناب Alireza.BMW ([Only registered and activated users can see links]) با اين جملت خيلي حال كردم : (يادم رفته بود زودتر بگم)
100 تا میری عقربه از 120 رد میکنه و آدم دچار خوشحالی مضاعف میشه...:25r30wi::25r30wi::25r30wi:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
از همه دوستان بالاخص جناب Alireza.BMW ([Only registered and activated users can see links]) و said khansar ([Only registered and activated users can see links]) و ali_r ([Only registered and activated users can see links]) و ... بابت راهنماييهاشون بسيار ممنون و سپاسگزارم ،
باز هم اگه كسي نظري داره لطفا ارائه بده تا يه جمع بندي كلي اشته باشيم و نتيجه اش رو اينجا بذاريم تا ديگران هم استفاده ببرند و تو خريد اين لوازم و قطعات مطمئن و درست عمل كنند باز هم تشكر

امید64
09-08-1393, 01:19 قبل از ظهر
بوش توپی چی خوبه؟

DCG
09-08-1393, 01:30 قبل از ظهر
جناب Alireza.BMW ([Only registered and activated users can see links]) صفحه ات رو چند ، كي و از كجا گرفتي؟

DCG
12-08-1393, 12:42 قبل از ظهر
دوستان بالاخره صفحه كلاچ رو خريدم ، مشخصاتش:
Mark : ENERGI
CLUTCH DISC in SPECIAL OIL + 11 PLATE (11PCs) MADE IN TAIWAN
----------------------------------------------------------------------------------------------
صفحه كلاچ انرژي (طلايي) تو روغن قيمت 33000 تومن - بسته بندي پرس شده به رنگ آبي!
6 تا صفحه + 5 تا پليت، روي هر صفحه هم مارك انرژي حك شده!
تو روغن معموليش هم از همين مارك انرژي، فكر كنم دور و بر 25000 تومن بود ، به رنگ قرمز!
اگه شد براتون عكسش رو هم ميزارم.
راستي اين صفحه پليت داره فكر كنم بهتره باشه و يا نه شايد هم نباشه بهتره يا فرقي نداره ، شما چي ميگيد دوستان ؟
-------------------
اگزوز رفتم بگيرم MKZ گفت تموم كرديم حالا فعلا گزينه هاي روي ميز اينا هستن : تيزرو 38000 تومن - سه گل ، نيكساز ، هنرور دور و بر 30000 تومن فعلا...
دوستان با نظراتتون ما رو مستفيض كنيد...:flower4:

arefcg125@gmail.com
12-08-1393, 09:22 بعد از ظهر
این صفحه که عکسشو گذاشتین اصل ژاپن نیست

Gladiator
13-08-1393, 12:24 قبل از ظهر

شما بگو اصلش چه شکلیه ، اگه عکسشو داری بذار

Amir R1
13-08-1393, 12:37 قبل از ظهر
دوستان بهترین نوع لاستیک عقب سی جی چی هست و چه قیمتی؟
برای سی جی گل کراسی و تریلی هم پیدا میشه؟

Alireza.BMW
13-08-1393, 09:32 قبل از ظهر

...
شما اومدی تو سایت ثبت نام کردی فقط برای اینکه بگی این صفحه ژاپنی نیست؟؟؟:s (9): پس معلومه ژاپنی رو میشناسی عکسشو بزار ما هم فیض ببریم تو پاچمون نره این صفحه هایی که حتی روی تک تکشون نوشته ژاپن

Gladiator
13-08-1393, 11:30 قبل از ظهر
دوستان بهترین نوع لاستیک عقب سی جی چی هست و چه قیمتی؟
برای سی جی گل کراسی و تریلی هم پیدا میشه؟

بهترین لاستیک برای سی جی همین ایران یاسا 300/17 هست که سه تا گل هم بیشتر نداره ، یکیش آجاش خیلی درشته و تقریبا شبیه لاستیک آفروده

DCG
16-08-1393, 04:48 بعد از ظهر
دوستان اگزوز مكس رو فهميديم و گيرش آورديم ، قيمت 42000 تومان!
اگزوزش عاليه يا بهترشم هست؟
قيمتش چطوره گرون يا ارزون ، با ذكر قيمت؟

Alireza.BMW
16-08-1393, 06:42 بعد از ظهر
شما کدوم شهر هستید؟؟؟ من یه جا تو مشهد هستش که میگیرم ازش لوازم... بهم گفت 36 اینا شایدم رفته بالا نمیدونم

Gladiator
17-08-1393, 03:29 قبل از ظهر
اگزوز کشاورزم خوبه ، یه مدل اگزوز در اومده روش HONDA هک شده ، اونم اگزوز خوبیه

ali_r
17-08-1393, 11:33 قبل از ظهر
باطریم به گاج رفت افتاد از دستم زمین و شکست:consoling2: مارکش فلاش بود

مارک خوب و قوی چی خوبه؟

hosinmaster
17-08-1393, 12:02 بعد از ظهر
بهترین اگزوز..اگزوز فابریک سی جی هستش...اگه تمیزشو گیر آوردید تا 200 هزار هم بخرید ارزش داره...

Alireza.BMW
17-08-1393, 03:05 بعد از ظهر
داش علی راپیدو و مکث هستن فقط 4/5 آمپر بگیر... قیمتم 32 تا 35

hosinmaster
17-08-1393, 03:21 بعد از ظهر
laser لیزر هم خوبه...آبکی و ژله ای هستش...هر دو حالتو داره... 25 تومن..البته تهران اینقدره...

Alireza.BMW
17-08-1393, 04:40 بعد از ظهر
حسین جان تو مشهد 4/5 آمپر اتمی رو من راپیدو رو به 32 قیمت دارم و مکس هم 33/5

DCG
17-08-1393, 06:06 بعد از ظهر
دوستان صداي اگزوز مكس چطوره؟صداش زياده قره مي كنه يا نه صداش نرمه؟ راستي ساخت كجاست؟
امروز يه اگزوز كشاورز روي موتور يه نفر ديدم صداي خوبي داشت ولي صداش زياد بود !! به قول خودمون قره مي كرد!
يه دوستي هم دارم موتورسازه رفتم پيشش ، اگزوز نيكساز داشت اونم روي يه موتور بود كه همون جا ديدم صداي خوفي داشت و قره مي كرد گفتم چند گفت دور و بر 100 تومنه!!!!!!!!!

- - - Updated - - -

بهترین اگزوز..اگزوز فابریک سی جی هستش...اگه تمیزشو گیر آوردید تا 200 هزار هم بخرید ارزش داره...

دقيقا ماركش چيه و روش چي نوشته؟؟؟

kordiss
19-08-1393, 07:27 بعد از ظهر
سلام خسته نباشید کمک عقب برای CG125 میخواستم گازی باشه وشیک و جنس فنرش هم بالا باشه و زنگ نزنه چی بیشنهاد میکنین دوستان لطفا راهنمایی کنیین

DCG
24-08-1393, 12:11 قبل از ظهر
با سلام دوباره
يه چند روزي هي ميومدم هي سايت بسته بود ديگه كلافه شدم...
حالا دوباره يه سر زدم ديدم خوشبختانه باز شده و يه تغييراتي صورت گرفته...
قبل از هر حرفي يه چيزي بگم كه هي خواستم بگم وقت نشد و كسي هم انگار توجه نميكنه ؛
لطفا اين موضوع تاپيك رو اصلاح كنيد چون خفن غلط املايي داره؟؟!!!
بهترین مارک قطعات یدکی متور سیکل های هندا 125 چیه؟بهترين مارك قطعات يدكي موتور سيكلت هاي هندا 125 چيه؟ ( هنداش رو هم حذف كنيد بهتره!!)

soleymani
24-08-1393, 12:28 قبل از ظهر
تا اونجا که دیدم برند رپیدو خوبه

abolfazls
24-08-1393, 12:03 بعد از ظهر
با سلام دوباره
يه چند روزي هي ميومدم هي سايت بسته بود ديگه كلافه شدم...
حالا دوباره يه سر زدم ديدم خوشبختانه باز شده و يه تغييراتي صورت گرفته...
قبل از هر حرفي يه چيزي بگم كه هي خواستم بگم وقت نشد و كسي هم انگار توجه نميكنه ؛
لطفا اين موضوع تاپيك رو اصلاح كنيد چون خفن غلط املايي داره؟؟!!!
بهترین مارک قطعات یدکی متور سیکل های هندا 125 چیه؟بهترين مارك قطعات يدكي موتور سيكلت هاي هندا 125 چيه؟ ( هنداش رو هم حذف كنيد بهتره!!)

اصلاح شد

moein 007
24-08-1393, 02:10 بعد از ظهر
راپیدو مارک خوبیه من فقط راپیدو گرفتم تا حالا و کاملا راضی هستم

محمدمحسن
24-08-1393, 05:35 بعد از ظهر
اقا مارفتیم لنت راپیدو پلاتینیوم بهمون دادن فنر کوچیک

انداختیم رو موتور دوروزه فلا خوبه .نظر دوستان این فنر کوچیک ها فرقش با اون فنر بزرگها چیه .

فعلا راپیدون که کل قطعات رو گرفته هر جا میریم هرچی میخوایم مارک راپیدو میارن.

مقایسه لنت انرژی طلایی با راپیدو . راپیدون خیلی بهتر بوده هم از لحاظ چودنی و آلمینومی .

Alireza.BMW
24-08-1393, 07:57 بعد از ظهر
لنت عقب فقط انرژی معمولی لنت جلو هم اگه هنوز لیون هست خیلی خوبه براش من 3تا دیگه لنت لیون دارم انرژی طلایی جالب نیست... چند بارم گفتم توی هر وسیله سی جی یه مارکش خوبه مثلا زنجیر فقط لیزر... لنتم که گفتم... اگزوز فقط مکس باک تیزرویی... توپی عقب راپیدو... سیم های چرخ هم لیزر خوبه هم انرژی تایر فقط یاسا لامپ فقط گازی کوکما و بقیم کاسه چراغ جلو مارکا زیاد فرقی ندارن ست سویچ فقط لیزر...کمک عقب فقط راپیدو 2رنگ پهن زین تیزرویی و...

moein 007
24-08-1393, 11:52 بعد از ظهر
آقا حالا که بحث لنته بهتون بگم لیزر به هیچ عنوان نخرین توش براده آهن داره و کاسه رو خراب میکنه من حتی خودم با یکی از ویزیتور هاش بحثم شد گفت ما میخوایم لنت دیر تموم بشه حالا بقیش مشکل خودتونه با پررویی تمام هم گفت

Hasan.A
29-08-1393, 05:56 بعد از ظهر
سلام دوستان کسی میدونه قیمت کامل دیسک جلو موتور125چه قدره؟کامل یعنی کل وسایلش

امید64
08-09-1393, 11:06 بعد از ظهر
دوستان لوازم برای مصرف مغازم از کجا عمده بخرم که باهام ارزون دربیاد و روش یه سودی گیرم بیاد

EnayatK
21-09-1393, 04:40 بعد از ظهر
لنت عقب فقط انرژی معمولی لنت جلو هم اگه هنوز لیون هست خیلی خوبه براش من 3تا دیگه لنت لیون دارم انرژی طلایی جالب نیست... چند بارم گفتم توی هر وسیله سی جی یه مارکش خوبه مثلا زنجیر فقط لیزر... لنتم که گفتم... اگزوز فقط مکس باک تیزرویی... توپی عقب راپیدو... سیم های چرخ هم لیزر خوبه هم انرژی تایر فقط یاسا لامپ فقط گازی کوکما و بقیم کاسه چراغ جلو مارکا زیاد فرقی ندارن ست سویچ فقط لیزر...کمک عقب فقط راپیدو 2رنگ پهن زین تیزرویی و...

از گفته های علیرضای عزیز این قسمتاش رو تجربه داشتم و تایید میکنم
لنت عقب فقط انرژی معمولی
باک تیزرویی+اگزوز تیزرو و انرژی
سیم های چرخ انرژی تایر فقط یاسا+تیوب یاسا
زنجیر راپیدو + ماراتون
باطری جی اس(البته اگه گیر بیاد)
خطر عقب رو هم راپیدو از نوع ال ای دی گرفتم که تعریفی نداره و توصیه نمیکنم

EnayatK
24-09-1393, 11:01 بعد از ظهر
دوستان باطری های خوب موجود در بازار(7آمپر) چه مارکایی هستن؟

rrezaa
24-09-1393, 11:20 بعد از ظهر
بچه ها من واسه صفحه موتور صفحه ی کنتکس (contex) ژاپن انداختم خیلیم خوبه ازش راضیم .

afra.ghorbani
25-09-1393, 01:58 قبل از ظهر
به مولا زشته این کارا خودتو گول نزن قربونت اخه صفحه ژاپنی کجاش این شکلی بوده برادر من.صحفه ای که ژاپن میزد هر کدوم جدا تو یه پلاستیک بود نه اینجوری فله ای هر پنج تا تو یه پلاستیک.تو یا خودتو داری گول میزنی یا میخوای ملت رو فیلم کنی

rrezaa
25-09-1393, 02:12 قبل از ظهر
به مولا زشته این کارا خودتو گول نزن قربونت اخه صفحه ژاپنی کجاش این شکلی بوده برادر من.صحفه ای که ژاپن میزد هر کدوم جدا تو یه پلاستیک بود نه اینجوری فله ای هر پنج تا تو یه پلاستیک.تو یا خودتو داری گول میزنی یا میخوای ملت رو فیلم کنی

داداش با منی؟؟؟؟؟

afra.ghorbani
25-09-1393, 02:16 قبل از ظهر
نه فدات با اون حاجی که از صفحه هاش عکس گزاشته و میگه ژاپنیه. اخه رو هر چی که زده بود ژاپن دلیل نشد که جنس اورجینال باشه.اگه اینجوره حالا هر موتور زباله ای بخری رو کاربراتش زده ژاپن یعنی همون کار ب cg یا cdi اخه؟!؟

rrezaa
25-09-1393, 02:22 قبل از ظهر
نه فدات با اون حاجی که از صفحه هاش عکس گزاشته و میگه ژاپنیه. اخه رو هر چی که زده بود ژاپن دلیل نشد که جنس اورجینال باشه.اگه اینجوره حالا هر موتور زباله ای بخری رو کاربراتش زده ژاپن یعنی همون کار ب cg یا cdi اخه؟!؟

آخه ژاپنم که فقط هندا قطعه 125 نمیزد چنتا شرکت بودن عین ایران چنتا شرکت داره قطعه میزنه ولی کیفیتا متفاوت .

afra.ghorbani
25-09-1393, 02:29 قبل از ظهر

afra.ghorbani
25-09-1393, 02:34 قبل از ظهر
منظور من این مارکه. Par(honda.
من با برند های دیگه ی تولید ژاپن کاری ندارم او صفحه ای که عکسشو گزاشته روش زده پَرِ ژاپن.در صورتی که تولیدش 10 سال بیشتره که متوقف شده و بسته بندیش اینجور نیست

DCG
20-10-1393, 12:01 قبل از ظهر
درود بر همه دوستان
جميعا خسته نباشيد...
مدتيه نبوديم راستشو بخوايد چند وقت پيش جاتون خالي دور ميدون هوا باروني بود و اومديم با ميدون بپيچيم كه موتور زيادي پيچيد و ما هم به دنبالش رو آسفالت يه مسيري رو طي كرديم ولي خدا رو شكر چيزيم نشد فقط دستم ضرب ديد كه هنوزم درد ميكنه ولي بهتره الحمد الله .
خب بگذريم اومدم بگم كه صفحه انرژي طلايي رو انداختيم و خداييش خوبه و رو موتور تاثير چشم گيري داشت ولي خب چون خورديم به سرما و بادگير و ...
فعلا مانور نميشه داد و نظر قطعي رو گفت ولي يه توصيه به دوستان اگه خواستيد صفحه عوض كنيد حتما پيش اوستاي وارد و كاربلد ببريد و البته مجهز!!!
بعد روغن كه ريختيد حتما كاسترول بريزيد كه واقعا ميارزه به قيمتش و ارزشش رو داره، همين.
انشاءالله بازم ميام ....:29:

masoud69
25-11-1393, 12:07 قبل از ظهر
سلام دوستان
میخواستم ببینم چرخ عقب CDI ژاپن رو از کجا میشه تشخیص داد که اصل هست ؟
ممنون

vahid03
27-02-1394, 08:15 بعد از ظهر
من امروز رفتم برا تعویض صفحه کلاچ روی پاکتش نوشته بود اورجینال البته به انگلیش به تعمیر کار گفتم راپیدو بنداز گفت راپیدو کیفیتش خیلی از این پایینه این صفحه برا سه چرخ ها هست قیمتشم با تعویضش 45 هزار شد.

الان موتورو وحشی کرده میخواستم بدونم کیفیت این اورجینال چطوریاست تعمیر کار نا آشنا بود یه وقت کلاه سرمون نزاره..:crazy:

میلاد تکاور
07-03-1394, 04:36 بعد از ظهر
اول مارک champion هست تو صفحه کلاچ ک تاییلندی هستش اصل هندا

vahid98
21-03-1394, 05:29 بعد از ظهر
راپیدو

09198077567
16-04-1394, 05:31 قبل از ظهر
سلامو خسته نباشید به اساتید بزرگوار دوستان قلوه گازو کلاچ چه مارکیش خوبه :hanghead:

pishro90
19-04-1394, 11:43 قبل از ظهر
سلام.کارباراتور پمپ شتاب دار برای هوندا ۱۲۵ چنده و چه مارکی پیشنهاد میکنید؟

Gladiator
19-04-1394, 12:20 بعد از ظهر
سلام دوستان
میخواستم ببینم چرخ عقب CDI ژاپن رو از کجا میشه تشخیص داد که اصل هست ؟
ممنون

روی لبه طوقش باید ARAYA JAPAN هک شده باشه ، توپی شم از رنگ آلیاژش مشخصه که اصلیه یا نه

- - - Updated - - -

سلامو خسته نباشید به اساتید بزرگوار دوستان قلوه گازو کلاچ چه مارکیش خوبه :hanghead:

MARATHON بگیر خیلی خوبه

AMIR-250
20-04-1394, 11:56 قبل از ظهر
انرژی تو بسته بندی پرس قرمز کاملش 20 تومن بود
اف سی سی هم تو روغن و کارتون ابی بود که فکر کنم اونم 20 تومن بود
کدومو بگیرم؟

Gladiator
21-04-1394, 09:12 قبل از ظهر
انرژی تو بسته بندی پرس قرمز کاملش 20 تومن بود
اف سی سی هم تو روغن و کارتون ابی بود که فکر کنم اونم 20 تومن بود
کدومو بگیرم؟
FCC رو بگیر
MARATHON هم هست تو روغن و جعبه فلزی خیلی عالیه

AMIR-250
21-04-1394, 03:37 بعد از ظهر
واقعا گیج شدم سر این صفحه کلاچ
اخه میگن اف سی سی ارزونش بی کیفیته
نمیدونم چی بگیرم :|

Gladiator
21-04-1394, 04:59 بعد از ظهر
واقعا گیج شدم سر این صفحه کلاچ
اخه میگن اف سی سی ارزونش بی کیفیته
نمیدونم چی بگیرم :|

زیاد سخت نگیر ، همشون تقریبا یه جورن ، cookma تو روغنم هست 15 تومن خیلی هم خوب جواب میده

AMIR-250
21-04-1394, 08:07 بعد از ظهر
سوال فنی در مورد 125 و تو کدوم تایپک باید بپرسم؟

Quintin
09-07-1394, 03:06 بعد از ظهر
منظور من این مارکه. Par(honda.
من با برند های دیگه ی تولید ژاپن کاری ندارم او صفحه ای که عکسشو گزاشته روش زده پَرِ ژاپن.در صورتی که تولیدش 10 سال بیشتره که متوقف شده و بسته بندیش اینجور نیست

داداش راست میگی از کسی خبره سوال کردم گفت این کمپانی برا موتوره های 125 لوازم میزنه پر اصل به احتمال زیاد نیست....ولی کیفیت این کمپانی از برندهای دیگه بهتره من خودم مجموعه دشلی وزنجیرش روخریداری کردم

EnayatK
07-12-1394, 06:45 بعد از ظهر
سلام خدمت اساتید
بویین و جعبه برق چه مارک هایی رو پیشنهادمی کنید؟

mehdig
07-12-1394, 07:00 بعد از ظهر
سلام خدمت اساتید
بویین و جعبه برق چه مارک هایی رو پیشنهادمی کنید؟
1:بونیتو
2: تکنیک

valed
09-12-1394, 10:11 بعد از ظهر
باسلام خدمت دوستان از نظر من هر مارک جدیدی که وارد بازار میشه فقط چند سال اولشون خوب هستن شما نباید به مارک اون ها توجه کنید بلکه باید به کیفیتشون توجه کنید الان هم تو قطعات برقی میشه گفت میهن یدک خوبه یه چند وقتی هم هست تو بقیه قطعات مصرفی و ظاهری شرکت cookma داره خودشو نشون میده.

EnayatK
14-12-1394, 03:15 بعد از ظهر
1:بونیتو
2: تکنیک
جعبه برق همون ترانزیستوره؟
غیر از تکنیک چه مارکی رو پیشنهاد می کنید؟

mehdig
14-12-1394, 08:15 بعد از ظهر
جعبه برق همون ترانزیستوره؟
غیر از تکنیک چه مارکی رو پیشنهاد می کنید؟
والا من تا به حال جعبه برق نشنیدم ولی فلکه برق شنیدم
غیر تکنیک ماکزیمم هم خوبه زیاد قطعاتشو خریداری کردم

erfi.747
15-12-1394, 12:13 قبل از ظهر
زیاد سخت نگیر ، همشون تقریبا یه جورن ، cookma تو روغنم هست 15 تومن خیلی هم خوب جواب میده
راپیدو خشک 9500 خوبه ؟؟؟

EnayatK
15-12-1394, 04:23 بعد از ظهر
والا من تا به حال جعبه برق نشنیدم ولی فلکه برق شنیدم
غیر تکنیک ماکزیمم هم خوبه زیاد قطعاتشو خریداری کردم

حقیقتش که من خیلی سررشته ندارم ولی اینجا موتورسازا من شنیدم میگن جعبه برق که اگه اشتباه نکنم همون ترانزیستور هست
ونکته بعد که به قول اون دوستمون هرشرکتی یه سری قطعاتش مرغوب تره.و سوال من هم همینه که برای قطعات برقی مثل بویین و یا همین ترانزیستور کدوم مارک با کیفیت تر هست

mehdig
15-12-1394, 09:50 بعد از ظهر
اقا من توصیه میکنم تو روغن نگیرید بدرد نمیخوره
من الان روی موتور خودم استاندارد 20 تومنی انداختم خوبه خیلی تیزه مخصوص تکچرخ
راپیدو هم خیلی خوبه بیشتر راپیدو میندازن

alireza9218
11-01-1395, 11:40 قبل از ظهر
مارک کوکما چطوره؟؟؟؟

Komando
02-02-1395, 08:15 بعد از ظهر
سلام. رفقا باتری اسیدی واسه استارتی خوبه یا اتمی و چه مارکی.با تشکر

EnayatK
02-02-1395, 11:59 بعد از ظهر
مارک کوکما چطوره؟؟؟؟
کوکما هم خوبه.شنیدم صفحش از راپیدو هم بهتره

- - - Updated - - -

سلام. رفقا باتری اسیدی واسه استارتی خوبه یا اتمی و چه مارکی.با تشکر
خیلی فرق نداره.بیشتر به امپرش هست.برای موتور استارتی باید باطری7امپر به بالا باشه

Morteza220
06-02-1395, 02:24 قبل از ظهر
سلام لطفا به سوالاتم جواب بدید.1-بهترین اگزوز برای طرح هوندا 125 چیه و قیمتش چنده؟ 2-کاربرات چی پیشنهاد میدین؟و اینکه پمپ شتاب داشته باشه خوبه یا نه؟چون میخوام شتاب بیشتر بشه.واینک ایا استفاده از کاربرات 150در موتور125 چه مزایا و معایبی دارد؟

Alireza.BMW
06-02-1395, 02:23 بعد از ظهر
اگزوز اگه تیز رویی اصل باشه خوبه راحتی... اگر نیست مارک مکس قیمتم 30 تا 35 هه طبق آخرین قیمتی که دارم...کاربرات هم والا من تاحالا درست درمون پیدا نکردم یه موقع کوکما خوب بود الان نمیدونم من که ژاپنی گرفتم برا موتورام 3تایی اون موقع خریدم که خیالم تخت باشه الانم نیست اونا... کاربرات قویتر ممکنه شتاب رو بیشتر کنه اما مصرف میبره بالاتر تو سی جی 125فک نکنم تاثیر خاصی داشته باشه

Morteza220
06-02-1395, 07:47 بعد از ظهر
خیلی ممنون از راهنمایی شما

Morteza220
07-02-1395, 02:12 بعد از ظهر
سلام.1- این اگزوزهایی که گفتید صداش چطوره؟زیاد گوشخراش نیست؟
2-از کجا بفهمیم تیزرو اصله یا نه؟حدود قیمتش چنده؟
بازم تشکر.

EnayatK
29-12-1395, 05:06 بعد از ظهر
سلام.1- این اگزوزهایی که گفتید صداش چطوره؟زیاد گوشخراش نیست؟
2-از کجا بفهمیم تیزرو اصله یا نه؟حدود قیمتش چنده؟
بازم تشکر.

اگه میخوای صداش کم بشه اگزوز سی جی ال بگیر

ariya.soltani128
06-02-1396, 06:33 بعد از ظهر
بهترین اگزوز گالاکسی هست که خیلی گرونه بهترین کاربرات الان استاندارد هست هم نرم میشه هم گاز خورش خوبه بهترین شمع هم آن جی کا هست اونم شماره سریال دارش که رو خودش درست جای آچار خورش شماره سریال داره نوکش مثل استیل هست نه سیاه...سیاه تقلبی هست رینگ با پیستون فقطططط لیون سیلندر یه نمونه کویر هست که عالیه بویین کامل هم کویر عالیه کمک جلو هم فقط کویر فوقولاده نرمه کمک عقب فقط انرژی البته گازی هم عالیه ولی اصلیش خیلی گرونه توپی عقب فقط مدل ۳ بلبرینگ گشاد شدن یا شکستن تو کارش نیست لنت ترمز هم وکیوم خوبه بوق هم که خراب نشه راپیدو صداش جالب نیست باید دوتایی ببندی خوب میشه وگرنه متفرقه هم میشه وصل کرد مثلا مال ماشین ولی پدر باتری رو در میاره خود باتری هم فقط اسیدی اتمیهای جدید اشغال هستن زنجیر فقط انرژی طلایی ساخت مالزی کاملش هست با دنده زنجیر جلو عقب لاستیک چرخ عقب با جلو فقط یاسا

Sent from my SM-J700H using Tapatalk

amir cdi
31-03-1396, 12:13 بعد از ظهر
باسلام.بهترین مارک قطعات طبق تجربه خودم .
لنت فقط نوبل. صفحه کلاج انرژی داخل روغن .اگزوز kapco20. زین تیزرو.شمع Ngk. باک تیزرو و کویر .کاربراتور راپیدو .قلوه کامل راپیدو .

javad1782
13-04-1396, 07:50 قبل از ظهر
سلام.الان توپی عقب و سیم و طوقه چه مارکهایی ببندم؟زنجیر و دنده چی؟صفحه ؟لنت؟موتورم کویر 125 4دنده هست.

Alireza.BMW
13-04-1396, 01:52 بعد از ظهر
سلام.الان توپی عقب و سیم و طوقه چه مارکهایی ببندم؟زنجیر و دنده چی؟صفحه ؟لنت؟موتورم کویر 125 4دنده هست.

توپی عقب حدود 2سال پیش راپیدو گرفتم توپی گردن کلفتیه الان نمیدونم چه جوریه سیمم لیزر خوبه ضخیمه و محکمه طوقه ببین مارک یکی خودش پیدا میشه فکر کنم حدید ژاپن باشه ... زنجیر مارک لیزر بهترینشونه فقط بگو زنجیر پهن میخام خودشون میدونن چی بدن اسمش 428H دنده زنجیر نمیدونم... صفحه هم کوکما میگن بهترینه خودم صفحه ژاپنی میندازم... لنتم انرژی معمولی .... کلا بهترین قطعات برای سی جی کوکما انرژی راپیدو و لیزر هستن ولی خب خرجت میره بالا اینا عوض کنی حدود 160.170فقط لوازم میشه اجرتم 70.80 میگیرن ببین موتور ارزشش داره 250.260 خرجش کنی یا نه میزاری روش مدل بالاتر و بهتر سوار میشی:24:

west-star
02-06-1396, 12:00 قبل از ظهر
سلام دوستان

کمک جلو و عقب
و کیلومترو چراغ جلو چه مارکی خوبه

چراغ گرده موتور

west-star
02-06-1396, 11:27 بعد از ظهر
دوستان چون عجله داشتم خودم سر خود رفتم خریدم

کمک جلو راپیدو
کیلومتر کوکما
ست سوییچ لیون

خوبن اینا؟

صفحه کلاج کوکما هم بود تو قوطی میگفت ۱۵ تومن

heical
22-06-1396, 09:24 قبل از ظهر
سلام دوستان.
بلبرینگ توپی جلو موتور هوندا چه شماره ای هست؟ بهترین مارک چیه واسه بلبرینگ؟

javad1782
28-06-1396, 04:29 بعد از ظهر
قاب زنجیر تیزرو چطوره؟17 هزار تومنه.

جمال طهماسب
12-07-1396, 10:40 بعد از ظهر
سلام به همهی دوستان.
میخواستم بدونم فرق چهار شاخ کلاچ چهار پیچ با شش پیچ تو چیه.ممنون

Ehsan_navarchi
02-10-1396, 11:39 بعد از ظهر
سلام به دوستان
من که واقعا سر در گم شدم هر کس درمورد صفحه کلاچ یه نظری میده بعد از انرژی و تو کما امروز یه موتور ساز بهم گفت صفحه دستکوب بندازی بهترینه از یه لوازم موتور فروشی با انصاف پرسیدم fcc داره گفت دارم ولی همشون غیر اورجینالن

abolfazl16
31-02-1397, 02:44 بعد از ظهر
انرژی راپیدو و تیزرو

مرت۱ی
04-09-1397, 04:13 بعد از ظهر
انرزی.pms

قیمتتتتت؟

- - - Updated - - -

قیمت

حسین ملکی
26-04-1398, 09:38 قبل از ظهر
سلام.دوستان کسی از صفحه کلاچ مارک FLASH استفاده کرده موتور ساز گفت تایوانیه خیلی عالیه نظر دوستان چیه؟

ali_r
26-04-1398, 10:36 بعد از ظهر
سلام.دوستان کسی از صفحه کلاچ مارک FLASH استفاده کرده موتور ساز گفت تایوانیه خیلی عالیه نظر دوستان چیه؟

یه ماه پیش انرزی انداختم راضیم فکر کنم 55تومن شد یا 60 تومن
فلاش تابحال نشنیدم شاید خوب باشه

حسین ملکی
27-04-1398, 11:40 قبل از ظهر
یه ماه پیش انرزی انداختم راضیم فکر کنم 55تومن شد یا 60 تومن
فلاش تابحال نشنیدم شاید خوب باشه
به من گفت 45 گفت 2 سال هم ضمانت میکنم بسته بندیش تو یه پلاستیک ساده بود فقط روش نوشته بود فلش چیز دیگه ای ننوشته بود مثلا معلوم نبود ساخت کجاست ولی خود موتور ساز گفت تایوانیه:297:

irmacfa
30-04-1398, 07:36 قبل از ظهر
دوستان صفحه کلاج و لنت راپیدو تو بازار امروز چطوره خوبه کیفیت داره ؟

صفحه 35
لنت 25

سعید2020
17-10-1398, 10:17 قبل از ظهر
سلام یه هندا 125 دارم رینگ پیستون و سوپاپاش باید عوض شه.رینگ پیستون با کیفیت چی بگیرم.راستی شاتون هم عوض کنم یا نه.چون یکی میگفت هر وقت رینگو پیسستون عوض کنی شاتونتم عوض کن که عمری بشه برات.شاتون با کیفیت چه مارکیه؟

linux_linda
17-10-1398, 09:07 بعد از ظهر
باکیفیت ترین سی جی 125 الان تو بازار کدوم شرکت میزنه؟

masoud69
21-10-1398, 02:52 قبل از ظهر
سلام
زنجیر و دنده زنجیر کوکما رو شنیدم کیفیت خوبی داره
گمرک کوچه رنجینه نمایندگیش هست

سعید2020
21-10-1398, 12:16 بعد از ظهر
سلام ببخشید انرژی میگن چینیه یا تایوانیه.چه جوریاست

محمدموتورساز
14-01-1399, 11:53 قبل از ظهر
سلام بهترین مارک قطعات تا الان که دارم تایپ میکنم اینان سوپاپ فقط فقط لیزریک عمر سوپاپه شاتون هم یالیزر یاراپیدو ولی لیزررطبه اوله رینگ پیستون یاپازل یاماکسیم لیونم خوبه ولی کیفت قدیمونداره ورینگاش زود ظعیف میشه صفحه کلاچ یانول اونم مدل جعبه طلایی یاکوکما توروغن شمع ان جی کا لنت یانوبل یالیزر واشربندی یالیون یاریسر انگشتی پائین یالیون یاراپیدو طوقه حدید گلگیر تیزرو دسته تیزرو کیلومتر راپیدو دنده تایم یالیون یاراپیدو گارد مکس اگزوز یاشیرازی پنج ستاره یاتیزوپارت راهنما تیزرویی کاسه نمد واورینگ جات یالیزر یانوک

جمال طهماسب
13-04-1399, 06:21 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان این تجربه امروز منه دوتا باطری تو ۴_۵ماه عوض کردم فقط بخاطر
شارژر جنس اشغال. من موتورم ۱۲۵ استارتی دوستان هرکی خواست شارژر ۵ سیم بخره فقط مارک لیزر بگیره فقط پنج سیم باشه بدون ولوم.امیدوارم بدردتون بخوره

javad1782
19-04-1399, 02:33 بعد از ظهر
سلام به همگی
راجب گیربکس کسی نظری نداده.دوستان اگه کسی گیربکس مناسب برای هندا 125 تجربه ای داره،نوع و قیمتش رو بگه.سپاس

alireza17808
07-05-1399, 02:17 بعد از ظهر
ب نظرم الان بهترین مارک تو بازار لیزر و استاندارد هستن
من خورشیدی جلوم ۱۶ تایی لیزره
زنجیرم ماکسیم
خورشیدی عقب فابریک متین خودرو
توپی عقب کنزو سه بلبرینگ

ب نظرم الان بهترین زنجیر اگگگه پیدا بشه آسایی مالزی هست مرگ نداره دو سال رو موتور رفیقم با اون معکوس های وحشتناک دووم اورده..
لنت هم استاندارد سبز خط دار هست ی بار بهتون پیشنهاد میکنم بندازین قیمتشم از همه ارزون تره اما فوق العاده عالیه هم کارکرد هم نگه داشتن موتور...
رینگ و پیستون هم استاندارد ب نظرم عالیه و لیون
صفحه هم انرژی داخل روغن حرف نداره...