PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک خداحافظی

siajocer
05-06-1391, 07:15 بعد از ظهر
دوستان خیلی از این مدت که کنار شماها بودم خوشحال شدم و به احتمال 99% این تاپیک قفل میشه بریم سره اصل مطلب من siajocer بنا به دلایلی دیگه نمیام توسایت فقط خواستم بدونید امیدوارم تو این مدت اگر مفید نبودم حداقل دلخورتون نکرده باشم برای همین خداحافظ:pm: ilove persian motor

شایسته فر
05-06-1391, 07:26 بعد از ظهر
خب به سلامتی:thanks:

siajocer
05-06-1391, 07:29 بعد از ظهر
خب به سلامتی:thanks:

خیلی خوشحال شدی

7thRING
05-06-1391, 07:30 بعد از ظهر
100 روز به این روزها.

Alireza Eteraz‏
05-06-1391, 07:31 بعد از ظهر
متاسفانه یسریا اینجاروبا کودکستان اشتباه گرفتن اکثرنم زیره 18هستن/یه قانون تو ثبت نام باشگاه بایدبزارن زیر18ثبت نام نکنن/طرف 16سال سنشه خیلی راحت میاد به 10سال بزرگترازخودش بی احترامی میکنه/آخه اینجاجاش نیست وگرنه من ازتو وبچه محلات بیشتربلدم

sorush
05-06-1391, 07:31 بعد از ظهر
خیلی خوشحال شدی

بابادروغ داره میگه کجامیخای بری خیلی میای که اینقدرزودمیخوای بری

siajocer
05-06-1391, 07:37 بعد از ظهر
نه دیگه رفتم داداش سروش همه مثل شما که نیستن
هرکی هرچی دوست داره بزار بگه به هر حال اشکالی نداره

M@hy@r
05-06-1391, 07:42 بعد از ظهر
این بچه بازی ها چیه آخه :wall3:
یکی نازمیکنه بیاد یکی میاد فحش میده به بزرگتر از خودش، یکی میره خودش سایت میزنه
سایت 5000 تا کاربر داره که روز به روز هم بیشتر میشه با رفتن و اومدن شما چیزی از سایت کم نمیشه خود کارتون زشته

bingo55521
05-06-1391, 07:45 بعد از ظهر
نمیدونم چی شده ولی فکر کنم ناراحت از سایت رفت

Alireza Eteraz‏
05-06-1391, 07:47 بعد از ظهر
این بچه بازی ها چیه آخه :wall3:
یکی نازمیکنه بیاد یکی میاد فحش میده به بزرگتر از خودش، یکی میره خودش سایت میزنه
سایت 5000 تا کاربر داره که روز به روز هم بیشتر میشه با رفتن و اومدن شما چیزی از سایت کم نمیشه خود کارتون زشته

اگه دقت کنی این آمارهمه ی اینا74/73/75همین هولوهوشن که از این خردسال بازیا درمیارن سایت 1000تاعضوداشته باشه بهتره تا اینکه کودکا آماروببرن بالاخیلی راحتم ازتایپشون سن طرف میاددستت/مشکل همون قانون ثبت نام حالا خود مدیرا بهترمیدونن ولی این راه به ترکستان است وبس

شایسته فر
05-06-1391, 07:56 بعد از ظهر
دادا چه شکلی ثابت بشه که طرف 18 سال داره؟
مگه تو سایتای خارجی همین کارو نمی کنن ولی با یه ok زدن همه چی درست می شه

شایسته فر
05-06-1391, 07:56 بعد از ظهر
خیلی خوشحال شدی
خداییش آره

Alireza Eteraz‏
05-06-1391, 07:59 بعد از ظهر
دادا چه شکلی ثابت بشه که طرف 18 سال داره؟
مگه تو سایتای خارجی همین کارو نمی کنن ولی با یه ok زدن همه چی درست می شه

من با 2تاپست دیدن ازطرف ویسری سوالاته منحرقی ازش سنشو ومحل زندگیشو کاملا تشخیص میدم وبرام راحته شماهم دقت کنید کاری نداره/به نظرمن اگه یکی مسئول نظم تایپیکابودخیلی خوب میشدیزره جلوی بچه بازیاگرفته میشد

M@hy@r
05-06-1391, 08:00 بعد از ظهر
ولی این راه به ترکستان است وبس
بابا یه سری چیزا روباید بخندی بگذری بگی تو درست میگی
چندوقت پیش یه بنده خدایی اومده بود میگفت قرار بزار دعوا کنیم و ...
به ..مم هم حسابش نکردم خودش خسته شد رفت
اینجا چاله میدون نیست که !
یه سری چیزاش جاش تو نت نیست ، طرف اومده میگه من گنده ام 3 تا کله شکوندم امسال خب به ...مم
باشه بابا تو بروسلی تو جکی چان
فیلتر سنی زیاد درست نیست چون کوچکتر از خودم هم دیدم خیلی حالیش بوده هیچ ادعایی هم نداشته
یکی که میاد میگه لاستیک دانلوپ ویو سرعت سی جی رو خیلی زیاد میکنه با این باید برخورد شه حتی اگه 30 سالش باشه
نه یه بچه 12 ساله که میخواد از تجربه بقیه استفاده کنه
مشکل اینه یه سری ها نمیدونن اینجا یاهونیست که طرف بیاد بگه بچه جردنم چشمام آبیه بدنسازم قدم 190
خالی بندی واسه یاهو ئه نه فروم

Milad_2Rbo
05-06-1391, 08:02 بعد از ظهر
sia jocer چی شده که می خوای بری.اخه باید یه دلیلی داشته باشی دیگه.کسی بهت چیزی گفته. چیزی بهت کسی گفته .کی بهت چیزی گفته ؟

7thRING
05-06-1391, 08:05 بعد از ظهر
بابا یه سری چیزا روباید بخندی بگذری بگی تو درست میگی
چندوقت پیش یه بنده خدایی اومده بود میگفت قرار بزار دعوا کنیم و ...
به ..مم هم حسابش نکردم خودش خسته شد رفت
اینجا چاله میدون نیست که !
یه سری چیزاش جاش تو نت نیست ، طرف اومده میگه من گنده ام 3 تا کله شکوندم امسال خب به ...مم
باشه بابا تو بروسلی تو جکی چان
فیلتر سنی زیاد درست نیست چون کوچکتر از خودم هم دیدم خیلی حالیش بوده هیچ ادعایی هم نداشته
یکی که میاد میگه لاستیک دانلوپ ویو سرعت سی جی رو خیلی زیاد میکنه با این باید برخورد شه حتی اگه 30 سالش باشه
نه یه بچه 12 ساله که میخواد از تجربه بقیه استفاده کنه
مشکل اینه یه سری ها نمیدونن اینجا یاهونیست که طرف بیاد بگه بچه جردنم چشمام آبیه بدنسازم قدم 190
خالی بندی واسه یاهو ئه نه فروم

ای گل گفتی.
خداروشکر رفت ایشالله دیگه امثال ایشون تو سایت چاله میدون باز نکنن.
به قول معروف یه بادی بودو رفت دیگه پیگیرش نشیم بهتره.
اون شخصی هم که میگفت لاستیک ویو تو سرعت تاثیر داره دچار اشفتگی ذهنی شده بود.

Alireza Eteraz‏
05-06-1391, 08:05 بعد از ظهر
پس مشکل بدست همون یکی باشه که سری جم کنه قضایارو واخطار بده حل میشه/نه اینکه فوش وفوش کاریاشونو میکنن بعد1روزتازه میان میگن چی شده:s (9):

7thRING
05-06-1391, 08:06 بعد از ظهر
sia jocer چی شده که می خوای بری.اخه باید یه دلیلی داشته باشی دیگه.کسی بهت چیزی گفته. چیزی بهت کسی گفته .کی بهت چیزی گفته ؟

اگه بری اون همه تاپیکی که پشت هم زده ببینی میفهمی.
حالا میخوای راهنماییش هم کنی بی احترامی میکنه.

Alireza Eteraz‏
05-06-1391, 08:09 بعد از ظهر
اگه بری اون همه تاپیکی که پشت هم زده ببینی میفهمی.
حالا میخوای راهنماییش هم کنی بی احترامی میکنه.

کسی به ایشون نه بی احترامی کرده نه گفته از اینجا بره/ماکلا داریم درباره ی مشکلای اساسیه این روزای سایت اشاره میکنیم تا جلوش گرفته شه

M@hy@r
05-06-1391, 08:10 بعد از ظهر
بی خیال الان همه یا آرنولد هستن یا ترمیناتور یا راکی یا رمبو یا خیلی جوجه باشن فرانکی یا ته تهش خروس علی داداش بروس علی
یه مدیر باید بزارن مسئول نظمیه ، هر کل کلی مثلا 7 روز بن دیگه تکرارنمیشه

7thRING
05-06-1391, 08:11 بعد از ظهر
کسی به ایشون نه بی احترامی کرده نه گفته از اینجا بره/ماکلا داریم درباره ی مشکلای اساسیه این روزای سایت اشاره میکنیم تا جلوش گرفته شه

من نگفتم بی احترامی کریدن گفتم در جواب پاسخش بی احترامی میکنه.

Milad_2Rbo
05-06-1391, 08:15 بعد از ظهر
تازه گرفتم مطلب چیه یه چیز تو مایه های اونیه که میخواست با 15 موتور بخره بعدش کرد 4 تومن بعد ا ایکس وانشو میخواست بفروشه بعد...(ترولشو ساخته بودم) از اونم بد تره یه سرچ کردم اسمشو کلّی تاپیک اومد دهنش سرویس...

siajocer
05-06-1391, 08:15 بعد از ظهر

نه داداش بعضیا دوست ندارن که اینجا به قول خودشون کودکستان باشه منم گفتم اگه اینطوریه برم از دست کسی هم ناراحت نیستم

Alireza Eteraz‏
05-06-1391, 08:16 بعد از ظهر
من کلی گفتم رسول خان شما درست میگید///دیگه دامن نزنیم بهتره آماراسپما نره بالا/// مسئولین خودشون میان میبینن یچیز ازش درمیارن تصمیم گیری میکنن:spam::spam::spam::spam:

سایه
05-06-1391, 08:25 بعد از ظهر
یا علی چه خبر علی رضا آقا شما کوتا بیا از پیامات پیداس ناراحت شدی من موندم چطور وقتی موتور سواری و یکی میپیچه جلوت با اون چی کار میکنی این فقط پیامیه اون فیزیکیه .بالاخره این سایت مال تمام بچه ها که موتور دارن یا موتورو دوس دارن هس هر کسی به یه اندازه سهم داره از این سایت چه 100 ساله چه 10 ساله.ما عضو سایت شدیم که از تجربه های هم استفاده کنیم این حرفام هیچ جنبه ایی نداری علی آقا صرفا به همه میگم البته من کسی نیستم که بخوام چیزی بگم .

Milad_2Rbo
05-06-1391, 08:27 بعد از ظهر
نه داداش بعضیا دوست ندارن که اینجا به قول خودشون کودکستان باشه منم گفتم اگه اینطوریه برم از دست کسی هم ناراحت نیستم

داداش شما جنبه ی تاپیک زدن نداری .چندتا تاپیک میزنی اخه
1_سلام دوستان من راهنمایی میخواهم برای افزایش سرعت سی جی
2_دوستان اگر کسی اطلاعاتی از این 2 موتور داره لطفا بگه که همه استفاده کنند مثلا قیمت_مشخصات فنی و ...
3_کمک برای باسسازی cg125 اصل میخام جوری باشه که همه وقتی میبینن کف کنن
4_سلام دوستان میخواستم بدونم کدوم موتور از نظر سرعت شتاب و...
5_دوستان من نیازبه یه موتور دارم که نیاز به گواهی نامه نداشته باشه
6_مقایسه gsx600 باcbr600 از نظر شتاب سرعت و ...
من خودم از اون زمانی که عضو شدم یه تاپیکم نزدم چون هر اطلاعاتو مقایسهو ... بود مگر این که بخوام اگهی بدم که اون قضیش فرق میکنه تا حالا پیش نیومده
شما هم بهتر بود 1 2 تا تاپیکی که میزدی صبر میکردی نتیجه میگرفتی بعد در خواست قفل کردنشو میدادی(اگه لازم بود مثلا اگهی یا ..)بعد دوباره تاپیک میزدی

Alireza Eteraz‏
05-06-1391, 08:28 بعد از ظهر
یا علی چه خبر علی رضا آقا شما کوتا بیا از پیامات پیداس ناراحت شدی من موندم چطور وقتی موتور سواری و یکی میپیچه جلوت با اون چی کار میکنی این فقط پیامیه اون فیزیکیه .بالاخره این سایت مال تمام بچه ها که موتور دارن یا موتورو دوس دارن هس هر کسی به یه اندازه سهم داره از این سایت چه 100 ساله چه 10 ساله.ما عضو سایت شدیم که از تجربه های هم استفاده کنیم این حرفام هیچ جنبه ایی نداری علی آقا صرفا به همه میگم البته من کسی نیستم که بخوام چیزی بگم .

اینجا اگه جواب سوال کسیو میدی یعنی داری بهش محبت میکنی چون وظیفه ای نداری اینجا/بعد طرف بیاد چرت وپرت بنویسه یزره زور داره بره آدم///کسیم جلوسهمیشو نگرفته شعورم خوب چیزیه آدم داشته باشه
کاربری که هیچ سودی نداره وچیزی به بارعلمیه سایت اضافه نمیکنه حداقل خودشو با پست شعر و ور خالی نکنه///

سایه
05-06-1391, 08:38 بعد از ظهر
حق با شماست دادا.:23:

sorush
05-06-1391, 08:38 بعد از ظهر
یکی ازاین مدیراپیدانمیشه این تاپیکوقفل کنه
بسه دیگه

سایه
05-06-1391, 08:41 بعد از ظهر
الن خودم قفلش میکنم فقط بگو این در کجاس دادا؟:riz284:

Alireza Eteraz‏
05-06-1391, 08:42 بعد از ظهر
حالا هم منم با اون دوستمون خداحافظی میکنم تنها نیاشه
خداحافظ همـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــگی:bunnyearsmiley::bunnyea rsmiley::bunnyearsmiley::bunnyearsmiley:

Milad_2Rbo
05-06-1391, 08:45 بعد از ظهر
حالا هم منم با اون دوستمون خداحافظی میکنم تنها نباشه
خداحافظ همـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــگی:bunnyearsmiley::bunnyea rsmiley::bunnyearsmiley::bunnyearsmiley:
چرا اینجوری میکنی .خودم خطّ فکریتو به اونا میخورونم.فکر نکنم مدیرا بزارن بری چون تو این مدّت واسه سایت خیلی زحمت کشیدی.:waiting:(kawAlizorbe من کجا میخواد بره)

M@hy@r
05-06-1391, 08:48 بعد از ظهر
خداحافظ همـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــگی
ای بابا

سایه
05-06-1391, 08:50 بعد از ظهر
نکنه شما هم میخوای بری !!!!!!بابا بیخیال دادا

7thRING
05-06-1391, 08:51 بعد از ظهر
عجب ...
تو دیگه چرا دادا؟

سایه
05-06-1391, 08:52 بعد از ظهر
:wow:رفت چرا جواب نمیده پس این مدیرا سایت کجان بابا:wall3: یکی بیاد یه کاری کنه. ای خدااااااااا

Alireza Eteraz‏
05-06-1391, 08:56 بعد از ظهر
یه مدتی دیگه نمیام/چون خط فکریم به خط فکریه خیلیا توی این سایت نمیخوره/ولی کم وبیش سر میزنم/ولی خیلیم آدمای توپی توی این سایت دیدم که خودشون میدونن کیان/اینجا جایی هستش که خیلیا خیلی چیزارواز یسریا نمیدونن وخیلی راحت درباره اون طرف صحبت میکنن وشخصیتشو میبرن زیر سوال/وخیلیای دیگه ایم هستن که هیچ ارزشی برای کارکسی قائل نیستن/
فعلا یا علی:grouphug:
راستی اینم بگم که دقیقا4تادشمن توی این سایت دارم که اصلا ازشون خوشم نمیاد میدونم الان دارن جشن میگیرن من نیستم یه مدت/جشن بگیرین کودکان عزیز شماهم دلتون به این چیزا خوشه دیگه:25r30wi:

7thRING
05-06-1391, 09:02 بعد از ظهر
یه مدتی دیگه نمیام/چون خط فکریم به خط فکریه خیلیا توی این سایت نمیخوره/ولی کم وبیش سر میزنم/ولی خیلیم آدمای توپی توی این سایت دیدم که خودشون میدونن کیان/اینجا جایی هستش که خیلیا خیلی چیزارواز یسریا نمیدونن وخیلی راحت درباره اون طرف صحبت میکنن وشخصیتشو میبرن زیر سوال/وخیلیای دیگه ایم هستن که هیچ ارزشی برای کارکسی قائل نیستن/
ما منتظر برگشتت هستیم.
تو نباشی دیگه کی شبو زنده نگه داره؟؟

Milad_2Rbo
05-06-1391, 09:04 بعد از ظهر
راستی اینم بگم که دقیقا4تادشمن توی این سایت دارم که اصلا ازشون خوشم نمیاد میدونم الان دارن جشن میگیرن من نیستم یه مدت/جشن بگیرین کودکان عزیز شماهم دلتون به این چیزا خوشه دیگه:25r30wi:
چرا اینجوری میکنی .خودم خطّ فکریتو به اونا میخورونم.فکر نکنم مدیرا بزارن بری چون تو این مدّت واسه سایت خیلی زحمت کشیدی.[Only registered and activated users can see links](kawAlizorbe من کجا میخواد بره)
حالا که میخوای بری برو ولی حدّاکثر تا فردا صبح برگرد...

سایه
05-06-1391, 09:05 بعد از ظهر
بابا کار بالا ممد آباده خب به هر حال خوش حال میشم برگردی ما خراب رفاقت همه بچه های سایت هستیم.

M@hy@r
05-06-1391, 09:11 بعد از ظهر
ه مدتی دیگه نمیام/چون خط فکریم به خط فکریه خیلیا توی این سایت نمیخوره
ببین دادا ما 5هزار تا کاربریم
قرار نیست همه با هم پیرو یه خط فکری باشیم
قرار نیست با هم ازدواج کنیم که بگی من از طرز فکر فلانی بدم میاد ! خوب بزار تو لیست سیاه دیگه پستاشو نمیبینی
شما شایدفکر کنی فلانی اشتباه فکر میکنه اون طرفم فکر کنه شما اشتباه فکر میکنی
اینا یه چیز شخصیه نباید تو پست ها دخالت داد من دیشب به این نتیجه رسیدم بعد از خوندن یه پیام خصوصی
اون 4 نفر هم ممکنه هر کدوم 10 تا مخالف داشته باشن
کلا به کارگیری کلمه دشمن زیاد جالب نیست اینجا که با هم نمیجنگیم! یکی شاید از من خوشش نیاد ولی دعوا که نداریم !

Amir.H
05-06-1391, 09:42 بعد از ظهر

علیرضا تو دیگه چرا؟!؟!؟
بیخیال داداش
یادته یه سری تو پیام خصوصی چی بهت گفتم؟
گفتم هرکی هواتو نداشته باشه من یکی...
من هنوزم پای حرفم هستم به قرآن
بمون دیگه خداوکیلی ارزش نداره

Alireza Eteraz‏
05-06-1391, 10:18 بعد از ظهر
گفتم هرکی هواتو نداشته باشه من یکی...

هرکی مارو میشناسه یه پارتی داره/ماخودمون هوای بقیه رو داریم /آدمیم نیستم که احتیاج داشته باشم کسی هواموداشته باشه خودم ازپس خودم وخیلیابرمیام
خیلی اقایی/یا علی

شایسته فر
05-06-1391, 10:25 بعد از ظهر
داداش علیرضا
نرو
دادا خداییش یکی از برابچ باصفا و باوفا و پرکار این سایت شمایی
نرو داداش

shahrammc
05-06-1391, 10:26 بعد از ظهر
از یه ور میگین طرف دری بری مینویسه از طرف دیگه من میبینم سه سوت 5 تا صفحه پاسخ واسش درست شده !!!!

بعضی از دوستان تو همون 15 سالگی موندن با حرفاشون !!!

:spam:

Alireza Eteraz‏
05-06-1391, 10:33 بعد از ظهر
:25r30wi::icon_pf _99_:تو چی میگی بابا
من منظورم آمارتعدادبالای بازدیذکننده های این صفحه بود
همه هم منومیشناسن هم تورو
یه بارم بهت گفته بودم سمت من نیا دیگه/چون هیچیت به من نمیخوره/ به خودت شک داریا/اونم ویرایش کردم جاییش درد نگیره/

M@hy@r
05-06-1391, 10:33 بعد از ظهر
بعضی ها خداحافظی میکنن به ..م بچه ها هم نیست - نمیخوام اسم ببرم
بعضی ها هم مثل alireza eteraz بچه ها ناراحت میشن چون آزارش به کسی نرسیده
تاپیک از اول تاپیک جالبی نبود ولی حالا فکر میکنم همیچین تاپیکی لازمه قبلی که قفل شد تصمیم گیری در مورد این تاپیک میمونه با مدیران
تاپیک عجب فیلم هندی ای شده :4chsmu1:

7thRING
05-06-1391, 10:44 بعد از ظهر
تو این تاپیک کسایی اومدن که نباید میومدن.
جوو مشوش می کنن.
فقط کارشون اینه و عادت های بچه گانه دارند.
چند روز پیش یکی از کارهای زشتشونو دیدیم.
ولی نمیدونم با چه رویی میان.!!!

.:ALIREZA NADERI:.
05-06-1391, 10:47 بعد از ظهر
:25r30wi::icon_pf _99_:تو چی میگی بابا
من منظورم آمارتعدادبالای بازدیذکننده های این صفحه بود
همه هم منومیشناسن هم شمارو
یه بارم بهت گفته بودم سمت من نیا دیگه/چون هیچیت به من نمیخوره/ به خودت شک داریا/اونم ویرایش کردم جاییش درد نگیره/

بعضی ها خداحافظی میکنن به ..م بچه ها هم نیست - نمیخوام اسم ببرم
بعضی ها هم مثل alireza eteraz بچه ها ناراحت میشن چون آزارش به کسی نرسیده
تاپیک از اول تاپیک جالبی نبود ولی حالا فکر میکنم همیچین تاپیکی لازمه قبلی که قفل شد تصمیم گیری در مورد این تاپیک میمونه با مدیران
تاپیک عجب فیلم هندی ای شده :4chsmu1:

تو این تاپیک کسایی اومدن که نباید میومدن.
جوو مشوش می کنن.
فقط کارشون اینه و عادت های بچه گانه دارند.
چند روز پیش یکی از کارهای زشتشونو دیدیم.
ولی نمیدونم با چه رویی میان.!!!

تحمت اضافه نزن اونی که این کار رو کرده یوزر با اسم توهین ساخته نه من بودم نه دوستهایی من برو از مدیر ها بپرس
از چیزی هم که اطلاع نداری حرف نزن
اون ادما کوچیک تر از اونی هستن که بخام براشون یوزر با فش بسازم
عمرن بتونین رقابت سالم بکنین
مثل بچه ها میترسین من و همه رفیق هامو محدود کردین!
یکی دو بار هم دسته جمعی اتک کردین سایت ما رو!
چون میدونن اگر ادامه بدیم سر 6-7 ماه زیر مایین!

Alireza Eteraz‏
05-06-1391, 10:49 بعد از ظهر
!!!!!!!:9:

شایسته فر
05-06-1391, 10:51 بعد از ظهر
دوستان سلوات بفرستین
یکم دیگه ادامه پیدا کنه، فحش و فحش کاری می شه ها!!!
بی خیال
داداش رسول بخشش از بزرگانه

05-06-1391, 10:51 بعد از ظهر
اگر میبینید هر قلطی توی این سایت میشه مدیر ها بخاطر بد نام کردن و من و دوستام میگن کار اون ها بوده
بابا مگه ما مثل شماییم اخه !
این کار یه نفر دیگه بوده بشنین فکر کنین ببنین کی بدخواهتونه
برین دهنش رو سرویس کنین
ما مثل شما بچه نیستم
اگر هم بخواییم میتونیم
نفوذ داریم
ولی مثل شما بچه نیستم که نتونیم ببنیم یه سایت دیگه داره پیشرفت میکنه
بچگیتون برای همه ثابت شدست
با شما ها نیستم مهیار و ...
با اون بالا های سایت هستم خودشون هم بچگیشون رو میدونن

7thRING
05-06-1391, 10:52 بعد از ظهر
تحمت اضافه نزن اونی که این کار رو کرده یوزر با اسم توهین ساخته نه من بودم نه دوستهایی من برو از مدیر ها بپرس
عجب...
حیف دستم به کیبورد نمیره.

M@hy@r
05-06-1391, 10:53 بعد از ظهر
عزیز تهمت درسته ، نه ببهشید طحمت
هرسایتی که تازه باز شه همین مشکلاتو داره اتک ندیدی پس یه آدرس بهت میدم کار خودم و رفیقامو ببینی اگه اتک بخوای زیر 20 دیقه دامینت دست ماست
جالب بود ، جدی نمیگیرم
مدیران الان باید جواب بدن که متاسفانه نیستن

کمدی غم انگیزی بودگ
یه سری چیزا رو من نباید بگم دیشبم بحثش بود بییخال

05-06-1391, 10:54 بعد از ظهر
حرف این ها رو باور نکن تو یه زمانی من رو میشناختی
این ها خود شیطونن !
کم میارن میندازن تقصیر ما !
خودشون هم نمیدونن بد خواهاشون کین میگین حتما ما بودیم
ثابت کنید

05-06-1391, 10:57 بعد از ظهر
کمدی غم انگیزی بودگ
یه سری چیزا رو من نباید بگم دیشبم بحثش بود بییخال

اتک میخای نشون بدیم از نفوذم استفاده کنم سر سه سوت همتون رو دستگیر کنیم برید اب خنک بخورین چند سال تو زندان حال کنید با هم !
یا میخای بهت اتک نشون بدم سایتتون بدون اخطار فیلتر بشه ؟!
ما نفوذ داریم داداش بعضی ها هم میدونن چه کاره ایم تو این مملکت ما !

sorush
05-06-1391, 10:58 بعد از ظهر
داداش تموم میکنیدیابگم س...

nopo
05-06-1391, 10:59 بعد از ظهر
هركي معتاد پرشين موتور بشه خودش برميگرده!!!:11:
معتاد نميتونه ترك كنه!:4chsmu1:

05-06-1391, 10:59 بعد از ظهر
اگر مردین
اگر شعور دارین
اگر غیریت دارین
اگر فکر میکنن خیلی بالا هستین
نه به ما نه به تی تی نه به ارین بایکر حمله کنید
سال بعد همین موقع میبینمتون که شما کجا و ما کجا
ما نمیخایم مثل شما بچه بازی در بیاریم

M@hy@r
05-06-1391, 11:00 بعد از ظهر
ما نفوذ داریم داداش بعضی ها هم میدونن چه کاره ایم تو این مملکت ما !
از مقامات بالا درسته؟
مدیران لطفن رسیدگی کنن

05-06-1391, 11:01 بعد از ظهر
هركي معتاد پرشين موتور بشه خودش برميگرده!!!:11:
معتاد نميتونه ترك كنه!:4chsmu1:

:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r3 0wi::25r30wi:
خندیدیم:25r30wi:

M@hy@r
05-06-1391, 11:03 بعد از ظهر
ببین علیرضا من تورو میشناختم نمیدونم چرا یه دفعه اینطوری شدی
بسه دیگه این بچه بازی ها

05-06-1391, 11:04 بعد از ظهر
از مقامات بالا درسته؟
مدیران لطفن رسیدگی کنن
این قدر گفتی مدیران خسته شدیم
مدیران رسیدگی
تصمیم
قضاوت

هر جور دوست داری فکر کن نه در اون حد ها ولی هستن کسایی تو بعضی جا ها دو سوت

Kenji
06-06-1391, 07:26 قبل از ظهر
تاپیک از اونجایی که جنبه ی طنز پیدا کرده و می دونم خیلی از دوستان الان رو دل دارن می خندن به گفتگوی آزاد منتقل شد.

==

در مورد پست شماره 1 و خداحافظی و اینجور برنامه ها باید بگم که این 5 هزار یوزر با دعوتنامه عضو نشدن. به خاطر فعالیت نکردن هیچ کدوم هم هیچ کس مراسم ترحیم برگزار نکرده. لیست بیشترین ارسالها رو مشاهده کنید. میبینید که خیلی از دوستان زمانی فکر می کردن 4 تا دونه پست گذاشتن شدن صاحب سایت و سایت باید حداقل یه رنگ قهوه ای! ای در نظر بگیره. نمونش همین پسر 14 ساله ای که کلی پست خنده دار گذاشت و به خاطر سن پایین و نحوه ی صحبت کردنش تصمیم گرفتیم حتا زمانی که اصرار زیادی داشت که "توروخدا من رو مدیر بخش موتورهای ویو و طرح ویو کنید" مثل یه کاربر عادی باهاش رفتار کنیم و دسترسی مدیریت ندیم تا با آبروی سایت بازی نشه.

پرشین موتور فقط یه بستره. یه بستر برای کسایی که دوست دارن با پرشین موتور باشن و بمونن. از شخصیت دوستانی که به پرشین موتور اومدن و موندن مشخصه این جمع چه نوع انسان هایی رو می پسنده. کسانی مثل علیرضا عشق نمرده، بابک، مهران، 021، بچه های گل مشهدی و اصفهانی و صدها انسانی که با ما بودن و هستن و می تونم قسم بخورم تا سالهای آینده هم با ما هستن. عذر می خوام اگر اسم کسی رو بردم یا اسم کسی رو نبردم.

خلاصه ی امر، موندن یا نموندن در این بستر که اسمش پرشین موتوره بنا به شخصیت خودتون داره. با یه نگاه ساده ای هم می شه دید چه نوع شخصیت (شاید بدون شخصیت) هایی زمانی که هنوز آخرین پی ام های التماسشون برای مدیر شدن در پرشین موتور تاریخش یک روز هم نگذشته رفتن و با بچه گانه ترین و بی شخصیت ترین نوع رفتار (که نماد نوع تربیت پدر و مادرشون بوده یقینن) با پرشین موتور دشمنی کردن.

صحبت ها گفته شد. ترجیح می دم زمان دوستان رو چندکودک نگیرن و موضوع در همینجا بسته بمونه. اگر دوستان صحبتی دارن می تونن با پی ام با هم در ارتباط باشن