PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هشدار ویژه به موتور سواران اصفهان

kamangir
05-06-1391, 03:09 بعد از ظهر
هشدار ویژه به موتور سواران اصفهان

موج موتور گیری در اصفهان آغاز شد

امروز یک شنبه 91/6/5 هر جای اصفهان که میرفتی یا موتور سواران یگان اقدام به کنترل میکردن یا سر چهاراه ایستاده بودن

از جمله مکان های فوق : میدان انقلاب ، میدان امام حسین ،چهارراه تختی و.... بود

با سرچ کردن در نت متوجه شدیم که گویا قرار است سران کشورهای غیر متعهد به اصفهان آمده و از بناهای تاریخی اصفهان دیدن کنند

اصفهان آماده پذیرایی از سران کشورهای عضو عدم تعهد ([Only registered and activated users can see links])

دوستان اصفهانی مواظب باشید

ap_peiki
05-06-1391, 03:11 بعد از ظهر
بیان اینو بخورن (ظرف میوه)

Milad_2Rbo
05-06-1391, 04:25 بعد از ظهر
تبریک می گم اقا.چشمتون روشن :25r30wi:(ایشالا همین بناهای تاریخی بخوره تو سرشون بشن جزیی از تاریخ D;

MohammaD.h
05-06-1391, 04:39 بعد از ظهر
یا خدا حالشا سران میبرن بد بختیاش مال ماس:khak::icon_pf _99_::icon_pf _99_::icon_pf _99_::icon_pf _99_::icon_pf _99_::1tongue:
بوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووق:1tongue::out:

MohammaD.h
05-06-1391, 04:45 بعد از ظهر
:flower4:اقا ممنون که اطلاع دادین:smilies(113):

gto
05-06-1391, 04:54 بعد از ظهر
اوه ه ه ه ه ه پس بالاشهر بوده چون اینجا خ پروین خبری نبوده اتفاقا من این دیروز تا حالا کلاه میزاشتم رفقیم گفت چرا گفتم یچیزایی به دلم افتاده بگو پاچه گیریه بدجور:2i8d4ao:
اگه جلوتون بودن خواستن بگیرن و تونستین فرار کنید اینطوری برین:19: منکه بیکلاج دارم ولی رفیقام همه gto-kmx-crm دارن همه شون اینطوری میرن
هشدار به موتورهای پلاک قدیم باید داد که .......

سایه
05-06-1391, 05:09 بعد از ظهر
آقا ممنون ولی باید بگم من از این طرح خبر داشتم ولی دیگه شما گذاشتید .

nopo
05-06-1391, 10:23 بعد از ظهر
هشدار ویژه به موتور سواران اصفهان

موج موتور گیری در اصفهان آغاز شد

امروز یک شنبه 91/6/5 هر جای اصفهان که میرفتی یا موتور سواران یگان اقدام به کنترل میکردن یا سر چهاراه ایستاده بودن

از جمله مکان های فوق : میدان انقلاب ، میدان امام حسین ،چهارراه تختی و.... بود

با سرچ کردن در نت متوجه شدیم که گویا قرار است سران کشورهای غیر متعهد به اصفهان آمده و از بناهای تاریخی اصفهان دیدن کنند

اصفهان آماده پذیرایی از سران کشورهای عضو عدم تعهد ([Only registered and activated users can see links])

دوستان اصفهانی مواظب باشید

به دليل بازديد سران عدم تعهد از سايت هاي هسته اي ايران

saeid1346
05-06-1391, 10:46 بعد از ظهر
راست میگه این دوستمون مامور بازار بود ولی به موتور سوارا گیر نمیدادن ! چند ساعت پیش کف شهر بودم !

عابدی
05-06-1391, 10:50 بعد از ظهر
اقا همدانم اینطوریه.سربازا زیر رگباره بارون وایسادن موتور بگیری.شدیدا زیاد شده این چند روز

kamangir
06-06-1391, 08:29 قبل از ظهر
به دليل بازديد سران عدم تعهد از سايت هاي هسته اي ايران

درسته قراره هم بازدیدی از سایت نطنز داشته باشند هم بازدیدی از ucfاصفهان و هم ببرنشون آثار تاریخی ببینن

خدایا چی میشه به خاطر اینام که شده سد رو باز کنند وآب تو زاینده رود جاری بشه

علی پیکان پور بدو دعا کن

kamangir
06-06-1391, 08:31 قبل از ظهر
اوه ه ه ه ه ه پس بالاشهر بوده چون اینجا خ پروین خبری نبوده اتفاقا من این دیروز تا حالا کلاه میزاشتم رفقیم گفت چرا گفتم یچیزایی به دلم افتاده بگو پاچه گیریه بدجور:2i8d4ao:
اگه جلوتون بودن خواستن بگیرن و تونستین فرار کنید اینطوری برین:19: منکه بیکلاج دارم ولی رفیقام همه gto-kmx-crm دارن همه شون اینطوری میرن
هشدار به موتورهای پلاک قدیم باید داد که .......

حرف شما بسیار درست و متین هستش

موتورای پلاک قدیم رو نیارین بیرون

من صبح بیرون بودم دم میدان امام حسین به زور از دستشون در رفتم .

فرزاد شاه گل
06-06-1391, 09:46 قبل از ظهر
بله همین طوره دیشب خیابان کاوه ایست بازرسی بود من هم با نوتور بودم ولی کاریم نداشتند

hosseinpalang
06-06-1391, 05:55 بعد از ظهر
ادیت - پست سیاسی
کنجی

Danial_4139
07-06-1391, 11:08 قبل از ظهر
دیروز منو تو خیابون سپاه گرفتن با بدبختی و کلی سرو کله زدن 30 تومان جریمم کردن ، تا میتونین موتور تو شهر نبرین حتی مدارک و کلاه هم داشته باشین به چیزا دیگه گیر میدن !

من همه چیز داشتم به بهونه ایستادن رو خط عابر پیاده قبل چراغ راهنما جریمه شدم :waiting:

MForooghii
14-06-1391, 10:48 قبل از ظهر
درسته قراره هم بازدیدی از سایت نطنز داشته باشند هم بازدیدی از ucfاصفهان و هم ببرنشون آثار تاریخی ببینن

خدایا چی میشه به خاطر اینام که شده سد رو باز کنند وآب تو زاینده رود جاری بشه

پایه باشین یبار لوله یزد رو بترکونیم رودخونه خودش خود به خود پر آب میشه!

saeid1346
14-06-1391, 11:45 قبل از ظهر
دیروز منو تو خیابون سپاه گرفتن با بدبختی و کلی سرو کله زدن 30 تومان جریمم کردن ، تا میتونین موتور تو شهر نبرین حتی مدارک و کلاه هم داشته باشین به چیزا دیگه گیر میدن !

من همه چیز داشتم به بهونه ایستادن رو خط عابر پیاده قبل چراغ راهنما جریمه شدم :waiting:

والا تا جایی که من میدونم این بهونه نبوده و شما خلاف قوانین عمل کردی باید جریمه میشدی :4chsmu1:

از شوخی گذشته یه نمه بگیر بگیر زیاد بود !

Michailihq
20-01-1403, 11:44 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

Raymondinfit
29-01-1403, 07:05 بعد از ظهر
Free Instagram Tools: Instagram Likes Free ([Only registered and activated users can see links])