PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Bkz 160

Alireza
14-11-1389, 12:06 بعد از ظهر
سلام دوستان موتوری هستش که جهانرو اورده و حدود قیمتش 2 تومنه
160 سی سی هست و ساخت کره
4 سوپاپ
5 دنده
هم لاستیک ریس داره هم افرود
حد اکثر قدرتش تو دور موتور 8600 حدود 14 اسبه
حد اکثر سرعت 110

---------- Post added at 12:05 PM ---------- Previous post was at 12:00 PM ----------

[Only registered and activated users can see links]

sirn
14-11-1389, 01:14 بعد از ظهر
کیفیتش خوبه اگه ساخت کره باشه.قیافه نداره طراحیش قدیمیه....:icon_pf (95):

soroush adventure
14-11-1389, 01:17 بعد از ظهر
کپی هیوسانگه- مالی نی

Farzad
14-11-1389, 04:01 بعد از ظهر
قیمتش چطوریاست ؟؟؟ چرا مالی نیس سوروش ؟ دیدیش تو ؟

Alireza
14-11-1389, 04:45 بعد از ظهر
قیمت این موتور دورو بر 2 تومنه

ham ham
04-01-1390, 03:41 بعد از ظهر
اساتید چند سوال :
موتور الپینا همون BKZ جهانرو هست یا نه ؟
کسی* از قیمت روزش خبر داره ؟
برای گشت و گذر آخر هفته یا تورهای آفرود مناسبه (البته به نسبت قیمت) ؟
با توجه به ابعاد و وزن خودم ترجیح میدم موتور هیکل خوبی داشته باشه :au:...... به یک خروار راهنمایی نیازمندم ...تشکر :28:

Reza_master
04-01-1390, 05:05 بعد از ظهر
سلام دوستان من اين موتورو سوار شدم يعني يكي از دوستان خريده بود و يه هفته با هم موتورا مونو عوض كرديم موتور خيلي خوبيه خيلي قويه مخصوصا اينكه شاسي بسيار محكمي داره موتوري هم از نظر قدرت خيلي عاليه اما سرعت و شتابش چنان تعريفي نذاره

اگه كسي ميخواد اين موتور و براي آفرود بخره پيشنهاد ميكنم حتما خورشيدي عقبش رو عوض كنه همش 10 تومن خرجشه

اما نسبت به 160 بودنش فوق العادش

راستي دوستان دارم يه موتور هيولا جمع ميكنم به زودي كه كارشو شروع كنم تاپيكشو با عكس راه اندازي ميكنم .

يا حق

soshiant
04-01-1390, 05:34 بعد از ظهر
سلام . با اجازه دوستان من هم نظر خودم را بیان کنم .

این موتور محصول شرکت BKZ مالزی بوده و تحت لیسانس و حمایت فنی هیوسانگ کره جنوبی فعالیت میکنه .
تمامی قطعات بدنه وانجین ( بجز سیلندر ) با همان کیفیت هیوسانگ RX125 است .
قطعات آن تماما موجود بوده وچندین مغازه در گمرک لوازم و قطعات BKZ و هیوسانگ را میفروشند . به عبارتی لوازم این موتورموجود است و نیازی به سفارش و ... نیست . در ضمن قیمت قطعات و لوازم کاملا معمول و منطقی است ( خودم رفتم پرسیدم ) .
از دیگر مزایای این موتور انجین 4 سوپاپ آن است که در مقابل موتور روان که انجین آن 2 سوپاپ است ، مزیت مهمی به حساب می آید . در ضمن سیستم انجینش زنجیر تایمی است و قدرت این موتور 13.5 اسب بخار است .

این موتور در سه رنگ : زرد ، قرمز و آبی موجود است .

لاستیک های این موتور قابلیت تعویض دردو وضعیت آفرود یا آنرود را دارد .

این موتور در مالزی طرفداران زیادی داره و حسابی به این موتور میرسند ! ( موتور اولی و دومی ، BKZ است )

یه کلیپ از پرش با این موتور در پیست آفرود دارم که سر فرصت آپ میکنم .

......

Alireza
04-01-1390, 09:30 بعد از ظهر
رضا جان لینک ها مشکل داره و اپلود نشدن عکس ها

Red Hat
04-01-1390, 09:42 بعد از ظهر

مشکلی نداره من دارم عکس هارو میبینم.

soshiant
04-01-1390, 09:43 بعد از ظهر
سلام . با قرار دادن تصویر مشکل دارم !
لینک آنها را گذاشتم .

اینم لینک پرش با Bkz 160tt

Reza_master
05-01-1390, 04:07 بعد از ظهر
در كل اين موتور بسيار موتور خوبي هستش همه جوره هم لوازمش هست توگمرك تمامي لوازمش هم با هيوسانگ و موتور هاي طرح gy يكي هستش و خيلي هم قيمت ارزون و خوبي داره

به كسايي كه ميخوان يه موتوره كم خرج داشته باشن و در عين حال تعميركار هم براي موتورشون فراوون باشه اين موتورو پيشنهاد ميكنم

ham ham
07-01-1390, 01:20 قبل از ظهر
یک سوال :
کمک عقب bkz رو میشه راحت بالا آورد ؟
لاستیک آفرود میزون(ظاهر) چه حدود قیمتی هست (جفت) ؟
شد دو سوال

ham ham
07-01-1390, 01:24 قبل از ظهر
1046

امروز گمرک بودم
bkz با بیمه* .................... ۱،۹۵۰،۰۰۰

ham ham
07-01-1390, 01:34 قبل از ظهر
با بیمه*
bkzتریل .................... ۱،۹۵۰،۰۰۰
روان ۲۰۰ .................... ۱،۸۵۰،۰۰۰
هیوسانگ .................... ۷،۸۰۰،۰۰۰
مگلی .................... ۴،۴۰۰،۰۰۰

soshiant
07-01-1390, 08:56 بعد از ظهر
سلام . امروز برای خرید این موتور رفته بودم گمرک . به امید اینکه مدل 90 آمده باشه .
اول اینکه همه فروشنده ها گفتند تا حداقل دوماه دیگه مدل 90 نمیاد .
دوم اینکه قیمت مدل 89 آن بین 2050 و 2100 بود !!!! :khak:
تازه گفتند که مدل 90 آن احتمالا گرانتر هم میشود .

احتمالا فردا برم یه 89 با نقد و چک بردارم . :297:

sirn
07-01-1390, 09:32 بعد از ظهر
سلام . امروز برای خرید این موتور رفته بودم گمرک . به امید اینکه مدل 90 آمده باشه .
اول اینکه همه فروشنده ها گفتند تا حداقل دوماه دیگه مدل 90 نمیاد .
دوم اینکه قیمت مدل 89 آن بین 2050 و 2100 بود !!!! :khak:
تازه گفتند که مدل 90 آن احتمالا گرانتر هم میشود .

احتمالا فردا برم یه 89 با نقد و چک بردارم . :297:

بنظر اینجانب قبل خریدتون.......... اینکه حجم 160 سی سی ضعیفه ، هر چند که چهار سوپاپه و کیفیتش خوبه...

ham ham
08-01-1390, 06:43 بعد از ظهر
آقا ما بالاخره BKZ رو خریدیم
موتور خوبیه .... البته قبلا تریل نداشتم
دوستان در مورد آب بندی راهنمایی بفرمایید ، از راهنمایی های خرید هم ممنون ،،، بالاخص جناب soshiant :happy4:
1064

ham ham
08-01-1390, 07:57 بعد از ظهر
خود موتور ....... ۱،۹۰۰،۰۰۰
بیمه ........ ۶۵،۰۰۰
شیرینی بچه ها ...... ۳۵،۰۰۰
جمعاً ۲،۰۰۰،۰۰۰ آب خورد :4chsmu1:

راستی یه تور آفرود برای ناشیها بگذارید
من رو هم خبر کنید

Alireza
08-01-1390, 08:43 بعد از ظهر
مبارکت باشه موتور خوبیه افرود هم با سروش و بچه ها برو حتما خیلی حال میده

soshiant
08-01-1390, 10:59 بعد از ظهر
آقا ما بالاخره BKZ رو خریدیم ....
سلام . مبارک باشه . امیدوارم که به سلامتی ازش استفاده کنی .
جالبه من هم امروز رفتم و یک فروند BKZ خریدم !
شما از کدام نمایندگی خریدید ؟ چون برای من بدون بیمه 2050 تمام شد !!!

..................

آقا ما در حدی نیستیم که راهنمایی کنیم . ولی خوب اگر این موارد را رعایت کنی بد نیست :

در رابطه آب بندی :

سعی کن همین فردا روغن موتورت را عوض کنی . چون من تا خونه که رسیدم روغن را عوض کردم و براده و .... در روغن به وضوح مشخص بود !

سعی کن برای آب بندی بیشتر از حاشیه اتوبان استفاه کنی که هم خلوت باشه و هم دور موتورت زیاد بالا نره .

آب بندی مورد خاصی نداره . فقط به هوای اینکه به موتورت فشار نیاری دنده مرده رانندگی نکنی . و از آنجایی که این موتور دورسنج نداره سعی کن با صدای موتورت بفهمی که بهش فشار نمیاد و با دور مناسب حرکت میکنی .... و تا دو سه باک باهاش یواش رانندگی کن ....

این هم از موتور من :

ham ham
09-01-1390, 01:07 قبل از ظهر
مبارک باشه رضا جان
من موتور از کاپ سیکلت(شهریاری) خریدم ..... البته چون قبلا ۳ تا موتور دیگه هم ازش خریده بودم یه کم راه اومد (hyosung 250 ,hi kips ,knight150)
از کمکت هم ممنون :thanks::clap::flower4::smilies(113)::happy4::gigg lesmile::thanks:

---------- Post added at 02:07 AM ---------- Previous post was at 01:05 AM ----------

جالبه ، آینه موتور من با مال شما فرق داره
اگر چه مورد مهمی نیست ولی از این جهت جالبه که دو موتور ، هر دو صفر ،مال نمایندگی ، مال یک سال (۸۹) ،با لوازم متفاوت ارائه میشه :297:

Reza_master
10-01-1390, 09:45 بعد از ظهر
آقا رضا واقعا مبارك باشه

اميدوارم كه چرخش بچرخه و همچنان آفرود هاي خوبي را مثل قبل با هم بريم

البته من موتورمو فروختم ولي در حال جمع كردن يه موتور هستم ايشالا تا اوايل ارديبهشت رديفش ميكنم و با هم يه آفرود بر بدن ميزنيم

soshiant
12-01-1390, 07:13 بعد از ظهر
سلام رضا جان از لطف و محبتتان ممنونم . به امید خدا برای همان اردیبهشت من در خدمتتان هستم .

.................................................. .................................................. ........................................

من امروز به پیشواز سیزده بدر رفتم .:clap: خیلی شلوغ بود ! ( سرخه حصار )

ham ham
12-01-1390, 08:15 بعد از ظهر
:bighug:

استاد
اسم و سایز و قیمت و آبأ واجداد لاستیک ها رو مرحمت میکنی ؟

soshiant
13-01-1390, 06:42 قبل از ظهر
سلام حمید جان . استاد چیه ! من فعلا در محضر دوستان دارم اکابر میرم .

اسم لاستیک ها magnum_v است . ساخت تایلنده. قیمت لاستیک جلو 45 و لاستیک عقب 55 تومان است .
سایز لاستیک جلو 300_21 و لاستیک عقب 460_18 است .
روی آسفالت و خاک خوب جواب میده .

فقط یه مشکل ! سایز لاستیک عقب از حد استاندارد برای موتور BKZ خیلی بیشتر است . و من مجبور شدم که پایه نگهدارنده جای باطری را کمی به سمت بیرون کج کنم و همچنین اگزوز را با گذاشتن واشر و پیچ بلندتر به سمت بیرون هدایت کنم تا هنگامی که کمک میخوابه لاستیک به آنها گیر نکند . :16:

این هم تصویر واضح تری از لاستیک ها

سوال دیگه ای داشتی من در خدمتم . :thanks:

Reza_master
13-01-1390, 11:00 بعد از ظهر
آقا رضا موقع بستن لاستيك ها دوشاخ عقب مشكلي برات پيش نياورد ؟ منظورماينه كه كناره هاي لاسنيك به خاطر پهني به دوشاه نمي سابيد ؟

چون من لاستيك كراش انداخته بودم يكم ميسابيد البته آجهاي اون يكمي بلند تر بود

soshiant
14-01-1390, 02:02 بعد از ظهر
سلام رضا جان . لاستیک به دوشاخ یا جای دیگه گیر نمیکنه . تنها به جای باطری و کمی به اگزوز گیر میکنه . آن هم زمانی که بخاطر پرش یا وزن زیاد ترک نشین در دست انداز کمک عقب کاملا بخوابه ! در حالت عادی و کفی هیچ موردی نداره . که بعد از تنظیم و رگلاژ جای باطری و اگزوز این مشکل کاملا رفع میشه .

ham ham
29-01-1390, 03:01 بعد از ظهر
شرح حال :
سکانس ۱ : لاستیک های موتور رو عوض کردم، یاسا ۴۱۰ برای عقب و ۳۰۰ تایلندی برای جلو
سکانس ۲ : بعد از یه گشت و گذار سمت سد لتیان ،نزدیک خونه پولکی زنجیر کش دررفت و گم شد،،،، کار ما کشید به گمرک ،خریدم و بستم ،
سکانس ۳ :موضوع تبدیل به چیستان شد موتور سازی ها هم سر در نمی آوردن، زنجیر رو که تنظیم میکردی لاستیک به دوشاخ گیر میکرد ، لاستیک رو میدادی عقب زنجیر چنان سفت میشد انگار وایگرا خورده
سکانس ۴ :خلاصه به حالت اول برنگشت ، مجبور شدم دونه زنجیر اضافه کنم ، دونه اضافه کردیم ،،، زنجیر تو اتوبان پاره شد،،،، قاب زنجیر شکست ،،،،، ۴ کیلومتر موتور هل دادم ،،، پیر شدم ، سرویس شدم قفل زنجیرو حذف کردم ، کلا دادم پرس کردن ، ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، ولی هنوز میترسم از خونه دور شم :gigglesmile:

Red Hat
29-01-1390, 03:49 بعد از ظهر
بهتر است که سایز عکس ها کم بشه .

راستی اضافه کردن زنجیر اشتباست !!! باید زنجیر رو با یک زنجیر بلند تر (تعداد بیشتر) تعویض کنید .

soshiant
30-01-1390, 08:36 بعد از ظهر
.... لاستیک های موتور رو عوض کردم، یاسا ۴۱۰ برای عقب و ۳۰۰ تایلندی برای جلو

سلام آقا حمید . لاستیک ، روکش زین و .... مبارک باشه !

شما مطمن هستید که سایز لاستیک عقب 410 است ؟ به نظرم سایز بندی لاستیک های کراس با لاستیک های دوال فرق میکنه . چون من با اینکه لاستیک عقب را 460 انداختم ولی به جایی گیر نمیکنه . زنجیر هم هنوز جا داره .

1243

البته با استفاده از زنجیر بلندتر و کمی صرف وقت و حوصله این مسئله کاملا رفع میشه . چون در خیلی از تصاویر میبینم که از لاستیک گل کراس برای این موتور استفاده میکنند .

1244

در ضمن لاستیک های گل کراس روی آسفالت خیس زود لیز میخوره و تعادل موتور را به هم میزنه . حتما احتیاط کنی !

راستی روکش زین را کجا عوض کردی و چقدر هزینه برداشت ؟

ham ham
30-01-1390, 09:02 بعد از ظهر
مخلصم ارباب
عرض کنم که چیستان ما هم از همین جا شروع شد ،که اول گیر نمیکرد(خیلی به دم گلگیر نزدیک بود)
بعد از در رفتن پولکی زنجیر کش ، انگار ۴ دونه زنجیر کم شده و آج لاستیک به انتهای گلگیر گیر میکرد

1246

سایز بندی لاستیک کراس هم صحیح میفرمایید ،ولی میگن معادل ۴۱۰ است ، البته از پهلو هیچ مشکلی نداره و صرفاً ارتفاع آجها مشکل رو ایجاد کرد
روکش زین رو تو گمرک (از ولیعصر به سمت میدان رازی , ۵ یا۶امین مغازه سمت راست) ،------- ۱۰،۰۰۰ هم هزینه

ham ham
30-01-1390, 09:11 بعد از ظهر
ولی چشمش نکنم ، موتور خوبیه 1247

Reza_master
30-01-1390, 10:57 بعد از ظهر
سلام حميد جان خسته نباشيد و مبارك باشه لستيكاي نو

منم همين مشكلو داشتم رو موتورم حميد جان كلا موتورهاي طرح gy اين مشكل رو با لاستيك 410 كراس دارن اما با يكم صرف وقت درستش كردم اينطوري كه سوراخي رو كه ميل چرخ عقب از توش رد ميشه يه مقدار امتدادش دادم به سمت عقب و لاستيك عقب تر اومدو مشكلم حل شد

410 كراس بخاطر آج هاش اين مشكل رو پيش مياره اما واقعا لاستيك هاي خوبي هستش

1249

ham ham
30-01-1390, 11:15 بعد از ظهر
درست میفرمائید استاد

من هم دقیقا همین کار رو کردم ، ولی به دلیل فاصله گرفتن خورشیدی عقب و جلو مجبور شدم ۲ بند به زنجیر اضافه کنم

1250

ham ham
07-02-1390, 08:15 بعد از ظهر
آقا ما(من و BKZ) امروز نزدیک بود طی یک انفجار ناگهانی بریم رو هوا:minzdr:
همهٔ موضوع هم تقصیر سرویس گارانتی جهانرو بود ، از خداوند برای ایشان طلب سرب داغ در ...شون میکنم
فقط مراقب این جانورها در نمایندگی ها باشید، یک لحظه هم از موتور دور نشید ، حتی به قیمت کنسل شدن گارانتی ،
خداوند صبر جلیل عنایت کند :9::wall3:

Alireza
07-02-1390, 08:31 بعد از ظهر
کامل تعریف کن چی شده

ham ham
07-02-1390, 09:00 بعد از ظهر
بعد از آفرودی که با بچها رفتیم کوهسار ، چراغ جلو و ساسات با هم ازکارفتاد
وقتی رفتم گارانتی عیبها رو لیست کردم و اول از همه، همین دوتا
مردک اومد گفت عیبهای برقی شامل گارنتی نیست باید جدا حساب کنی ، گفتم سیم ساسات گیر کرده ،این که برقی نیست
گفت :خودت داری میگی سیم ساسات پس برقیه .
قرار شد درست کنه ، ،،، موتور رو که تحویل گرفتم ساسات هنوز خراب بود (خرابتر)
گفت ایراد سیم کشی* داشته (هر دو) . سیم کشی چراغ درست شده(۱۰،۰۰۰) ولی سیم ساسات نداریم(اجرت ۵،۰۰۰) ،،،،،،،،،،،،،،،، خلاصه
امروز تو خیابون موتور یکدفعه خاموش شد ، دیدم فیوز باطری سوخته ، عوضش کردم ، ۲۰ متر جلوتر دوباره سوخت
سیم رو یکسره کردم دیدم از زیر باک دود بلند شد
موتور رو لخت کردم ......وا مصیبتا
سیم ساسات تو باک بود، دست به سیم کشی نزده بودن ، باز کردن دیدن چه خبره ،گفتن سیم ساسات نداریم
سیم چراغ به علت بد بستن پیچ توپی کلیدها ، با سیم ساسات در اتصال بوده که باعث میشده سیم ساسات اینقدر داغ بشه که بدنه باک رو سوراخ کنه (آب کنه)
فقط هنوز موندم چرا سیم به این داغی در تماس با بنزین من رو به یک میّت تبدیل نکرد، (زندگی دوباره)

matiranlee
28-05-1390, 02:19 قبل از ظهر
سلام و آقا مطمئنین کیفیت ساخت ای با هیوسانگ یه پا میره !؟
سوال دیگری که از حضرات اهل فن دارم اینه که این موتور بهتره یا روان 200 !؟ آخا میگه اونم انجینش کره میزنه !!!!!!

aban
12-11-1390, 06:48 قبل از ظهر
سلام . من عضو جدید سایتم . یه دو هفته ای هست bkz خریدم . اول خواستم روان بخرم دیدم بد اپیدمی شده . اومدم تو این سایت با تحقیقاتی که شما کرده بودی که عالی بود زفتم سراغ bkz تا حالا هم ازش راضییم . میخواستم بدونم هنوز دارییش و اگه نکته خاصی هست میتونی کمکم کنی . با تشکر

aban
14-11-1390, 12:53 قبل از ظهر
سلام . اقایانی که bkz دارند لطفا راهنمایی کنن امروز که سوار موتور شدم قدرت موتور به نظر کم شده بود

:wall3: موتور ساز گفت صفحه های خوبی رو این موتورا سوار نکردن و باس صفحش تعویض شه

درسته ایا ؟

aban
22-11-1390, 02:09 قبل از ظهر
یادمه از بچه های پرشین موتور یه چند نفری bkz داشتن. کجایید. نیستین . تاپیکو راه بندازین دیگه داره منقرض میشه

:32:

aban
16-12-1390, 05:18 قبل از ظهر
بروبکس فنی سایت... من میخوام یه انجین 450 یا یه چیزی تو این مایه ها واسه این موتور بخرم به نظرم که شاسیش توانشو داره ..
اگه میشه راهنمایی کنین که چه مدل انجین خوبه و از کجا میتونم تهیه کنم.. قیمت ها تو چه رنجیه؟
بندر عباس پیدا میشه؟

:bighug:

ap_peiki
16-12-1390, 05:37 قبل از ظهر
آبان جان یه مقدار شاسی ب کا زد قیر استاندارده و سنگین تو آفرود هم اذیت میکنه از لحاض قدرتی هم ضعیفه باهاش یه پرش زیاد بزنی شاسی میره مرخصی

aban
16-12-1390, 05:42 قبل از ظهر
آبان جان یه مقدار شاسی ب کا زد قیر استاندارده و سنگین تو آفرود هم اذیت میکنه از لحاض قدرتی هم ضعیفه باهاش یه پرش زیاد بزنی شاسی میره مرخصی

یعنی که چه غیر استاندارده؟
شاسیش همون هیو125 و سنگینه یه کم.
پرش مرش هم نمیخوام بزنم..فقط میخوام موتوری قدر بشه.

ap_peiki
16-12-1390, 06:50 بعد از ظهر
اگه برا استفاده شهری میخای فکر نکنم مشکلی باشه
تنه هم میدونم طرح اونه من خودم یه زیپ استار داشتم طرح همون هیوسانگ آر ایکسه ولی جنس ....
راستی باید اول ببینی توی انجینت جا میشه یا نه

aban
16-12-1390, 06:56 بعد از ظهر
اوناشو بررسی میکنم....
فقط میخوام بدونم چه انجینی وچه مدلی و چه مارکی و چه حجمی که تابلو نباشه.....
واز کجا و با چه قیمتی؟

ap_peiki
16-12-1390, 07:08 بعد از ظهر
بنظر من دست نزنی بهتره واگه پول داری کلا یه موتوره خوب بخر

Alireza
17-12-1390, 01:02 قبل از ظهر
جناب ابان وقتی دارین پست میدین یه نگاه به عنوان تاپیک بندازید و بعد پست بدین این پست ها چه ربطی به این تاپیک داشت؟
دیگه ادامه ندین

aban
17-12-1390, 01:06 قبل از ظهر
برادر عزیز و مدیر محترم جناب علیرضا
این چیزهایی که من نوشتم مربوط به ب کا زد است و تو بخشش هم هست حالا شما کدوم رو میگید؟

ap_peiki
17-12-1390, 01:06 قبل از ظهر
آخریش که مشخصات بنده رو گزاشته بودید

aban
17-12-1390, 01:16 قبل از ظهر
داش علی (درست میگم؟)
من اون کارو نکردم و خودش به این صورت اومد...ای بابا من که هکر نیستم..
در هر صورت sorry

aban
18-12-1390, 04:12 بعد از ظهر
ممکنه یک سرعت سنج(کیلومترشمار) همون جور که ممکنه بیشتر از حد نشون بده ... کمتر هم نشون بده....
امروز با سرعت 95 میرفتم ولی به نظر سرعت بیشتر بود...( با توجه به ماشینهای عبوری)

kamangir
15-03-1391, 11:04 قبل از ظهر
آقا از جهانرو خرید نکنید .

به خدا پشیمون میشید ، من آلپینو خریدم نمایندگی اصفهانش میگه من تا حالا این موتورو ندیدم . منو دربه در کرده , کل اصفهانو به دنبال

فلاپهای باک و کفی عقب به رنگ سبز گشتم , ولی نبود . از مدلای دیگم فقط هیو سانگ بهش میخوره که اونم اصفهان گیر نمیاد .

فلاپ هیو سانگ قرمز گیر آوردم میگه کامل میفروشم 115000 چوب آب میخوره .

درضمن شاسی خیلی ضعیف و جوشکاری فوق العاده مضخرفی داره .

هر کسی اصفهان تمایل داره از موتور دیدن کنه بگه تا ببرمش سر قبر موتور زار زار برای من گریه کنه

یا نه خودم یک پست میزنم و با عکس توضیح میدم