PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هشدار به موتورسواران : تشديد فضاي امنيتي تهران وشهرهاي اصلي كشور در زمان اجلاس عدم تعهد

nopo
04-06-1391, 02:26 بعد از ظهر
عزيزان سنگين سوار تريل سوار اصلا موتور سوار!!!
مراقب باشيد كه اگه گير كرديد 1000چيزديگه به پاتون مينويسن و بايد با موتور باي باي كنيد.مراقب باشيد

بکارگیری 110 هزار پلیس برای تامین امنیت اجلاس تهران

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: 110 هزار نیروی پلیس به صورت مستقیم تامین امنیت اجلاس سران کشورهای غیرمتعهد را برعهده دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار احمدرضا رادان، صبح شنبه در رزمایش آغاز عملیات اجرایی تامین نظم و امنیت اجلاس سران کشورهای غیرمتعهد گفت: برگزاری این نشست نشان دهنده اقتدار و ثبات کشور است و نیروی انتظامی نیز در تامین امنیت اجلاس نقش تعیین کننده ای دارد. قرارگاه عملیاتی رزمایش از ابتدای ابلاغ برگزاری اجلاس تشکیل شد و 14 کمیته هفت‌گانه مسئول تامین امنیت تهران، حفاظت از شخصیت ها و امنیت مرزها شدند. در این مدت همکاری و همپوشانی خوبی با حضور قرارگاه نبی اکرم، وزارت اطلاعات، وزارت کشور، ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت دفاع انجام شد. همچنین برنامه ریزی ها برای تامین امنیت در سه سطح تهران، استانهای همجوار و نقاط مرزی انجام شد و در پایتخت چهار حلقه امنیتی به اجرا درمی آید.
وی تاکید کرد: همچنین کنترل در مرزها در جنوب شرق و شمال غرب کشور تشدید شد و از 30 درصد و 70 درصد به 100 درصد رسید. ضمن اینکه اقدامات کنترلی و ایست بازرسی ها نیز که در سه سطح 30، 50 و 70 به اجرا درآمده بود، از امروز تا پایان اجلاس 100 درصدی می شود. این در حالی است که بازرسی های مقطعی در استانها به ویژه نقاط منتهی به تهران به اجرا درمی آید.
به گفته فرمانده قرارگاه امام علی(ع)، 360 پست ایست بازرسی شامل 200 قرارگاه امنیت و 160 ایست بازرسی توسط بسیج به اجرا درمی‌آید.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اعلام اینکه آمادگی لازم در استان هایی که سران اجلاس به آن سفر می کنند وجود دارد، گفت: براساس ابلاغ تا پایان اجلاس تمامی نیروهای پلیس در آماده باش به سر می برند. ضمن اینکه دو قرارگاه امنیت تهران و حفاظت از شخصیت تاکنون 4 مرحله تمرین آمادگی را به اجرا درآورده اند.
سردار رادان به تقویت نیروهای پلیس راهور اشاره کرد و گفت: نیروهای راهور برای انجام سفرهای مردم در تابستان تقویت شده و فعال هستند. به منظور برگزاری اجلاس نیز گشتهای هوایی نوار مرز، حاشیه شهر و آسمان تهران و سامانه های ارتباطی بین یگانی نیز افزایش یافته است.
فرمانده قرارگاه امام علی(ع) با اعلام اینکه 110 هزار نیرو به صورت مستقیم تامین امنیت برگزاری اجلاس را برعهده دارند، تاکید کرد: در این مدت دو هزار و 900 خودرو و 2 هزار و 500 موتورسیکلت پلیس ماموریت گشت و مراقبت را برعهده دارند. این در حالی است که 850 تیم انضباطی- امنیتی و یگان های پلیس آمادگی کامل را برای تامین امنیت داشته و در این ایام بکار گرفته می شوند.

amir74
04-06-1391, 02:48 بعد از ظهر
شانس مارو ببین تازه فردا پس فردا می خوایم موتورمونو از تهران بیاریم سمنان که یه دوری بزنیم فرداش اجلاسه ماهم که گواهی نامه نداریم موتورمونم شبیه سنگینه

M@hy@r
04-06-1391, 03:24 بعد از ظهر
منو 3 شب پیش گرفتن
ساعت 11 شب وایساده بودم رو جاپایی موتورو بیارم بالا دنده دو تک میزدم (عکساش هم موجوده تو تاپیک خودش میذارم) یه پالس برادرای ریشو دوترکه اومد فاصله نیم متری گفت پلاکت چرا کجه؟ گفتم کشیده زمین تک زدم مچمو محکم گرفت گفت بزن بغل سرعتم نزدیک 10 تا بودم رفتم بغل قبل از ترمز نیم کلاج کردم مچم آزاد شد افتاد دنبالم یه 5 دقه ای دنبالم بود خوشبختانه نزدیک خونه فامیلمون بود کوچه پس کوچه هاشو بلد بودم در رفتم
دیروزم با 250 پلیس افتاد دنبالم با باتوم میخواست بزنه تو سرم خودم هم نمیدونم چی کار کردم؟ البته قبلش داشتم نیم کلاج میکردم شاید واسه اون بود زدم بغل یه حالی به اونش بدم یه دفعه دیدم 3 تا 250 دیگه اومدن جلوی پاساژ علاءالدین بودم خیابونو برعکس رفتم بالا با بدبختی فرار کردم فهمیدم فقط مدارکم خواستن فرار کنید اینا حرف حساب سرشون نمیشه

amir.cdi
04-06-1391, 03:28 بعد از ظهر
به قران دیروز 2ساعت تمام داخل اتوبان کرج نرسیده به میدان ازادی مونده بودم نه راهپس داشتم نه پیش همه جا مامور بود
اخر وانت گرفتم پالس رفیقم انداختم پشتش تا تونستم برم خونه
20000تومن پول وانت دادم
تا 10 روز تردد موتور کلا ممنوع هست

Alireza Eteraz‏
04-06-1391, 03:32 بعد از ظهر
منو 3 شب پیش گرفتن
ساعت 11 شب وایساده بودم رو جاپایی موتورو بیارم بالا دنده دو تک میزدم (عکساش هم موجوده تو تاپیک خودش میذارم) یه پالس برادرای ریشو دوترکه اومد فاصله نیم متری گفت پلاکت چرا کجه؟ گفتم کشیده زمین تک زدم مچمو محکم گرفت گفت بزن بغل سرعتم نزدیک 10 تا بودم رفتم بغل قبل از ترمز نیم کلاج کردم مچم آزاد شد افتاد دنبالم یه 5 دقه ای دنبالم بود خوشبختانه نزدیک خونه فامیلمون بود کوچه پس کوچه هاشو بلد بودم در رفتم
دیروزم با 250 پلیس افتاد دنبالم با باتوم میخواست بزنه تو سرم خودم هم نمیدونم چی کار کردم؟ البته قبلش داشتم نیم کلاج میکردم شاید واسه اون بود زدم بغل یه حالی به اونش بدم یه دفعه دیدم 3 تا 250 دیگه اومدن جلوی پاساژ علاءالدین بودم خیابونو برعکس رفتم بالا با بدبختی فرار کردم فهمیدم فقط مدارکم خواستن فرار کنید اینا حرف حساب سرشون نمیشه

مهیار جان هرچقدرکم سن وسال تر باشی گیرشون بیشتره شک نکن چون ترسی ندارن راحت وبدون بهونه گیررو میدن حالا یا به رنگه موتورت یاهمینجوری الکی

M@hy@r
04-06-1391, 03:33 بعد از ظهر
تو خیابون 17 شهریور تهران زیر پل آهنگ و خیابون آزادی زیرپل کالج هرسال جمع میشن یه سری داشتن ازجلونظام میگفتن با رفیقم رد شدیم به یکی از مامورا گفتیم عموجون کلاس چندی؟ بلایی به سرمون دراوردن ...

شایسته فر
04-06-1391, 03:38 بعد از ظهر
به قران دیروز 2ساعت تمام داخل اتوبان کرج نرسیده به میدان ازادی مونده بودم نه راهپس داشتم نه پیش همه جا مامور بود
اخر وانت گرفتم پالس رفیقم انداختم پشتش تا تونستم برم خونه
20000تومن پول وانت دادم
تا 10 روز تردد موتور کلا ممنوع هست
این یعنی چی؟
من که کل مدارکم کامله هم نمی تونم موتور بکشم بیرون
کلا تردد موتور ممنونع شده؟
یا تو مناطقی ممنوعه؟

شایسته فر
04-06-1391, 03:41 بعد از ظهر
تو خیابون 17 شهریور تهران زیر پل آهنگ و خیابون آزادی زیرپل کالج هرسال جمع میشن یه سری داشتن ازجلونظام میگفتن با رفیقم رد شدیم به یکی از مامورا گفتیمعموجون کلاس چندی؟ بلایی به سرمون دراوردن ...

:s (9):
خب داداش جای زیاد جالبی نبودین، اون تیکه ای هم که انداختین برای ..... به کار میره:4chsmu1:
بردنتون کهریزک؟

AmiR.b
04-06-1391, 03:53 بعد از ظهر
تسلیت بچه های تهران:24:

M@hy@r
04-06-1391, 03:59 بعد از ظهر
کهریزک نه
اول از همه گوشیامونو گرفتن چک کردن
بعد شماره هامون رو سیو کرد (نمیدونم چرا؟)
یک ساعتی مارو نگه داشت
بعد یرد پیش فرمانده که یه حاجی دوزاری بود گفت به ما میگه عموجون
حاجی گفت معذرت خواهی کن
منم پررو بازی دراوردم نیم ساعت نگه مون داشتن
بردن پیش یه فرمانده دیگه گفت بندازشون تو ون ببرشون
گفتم حاجی جون من بیخیال شو باید برم نیم ساعتی چک و چونه زدیم و آخرش گفت برو این ورا پیدات نشه
بهش گفتم ما هرروز این جاییم شما این ورا پیدات نشه و ...
2-3 ساعتی مهمونشون بودیم بعد رفتیم پیش یه کله گنده دیگه که تازه اومده بود گفتیم به خاطر پیرهن آستین کوتاه مارو گرفته طرفم گفت پسرم برو حجابت هم رعایت کن

Milad_2Rbo
04-06-1391, 04:01 بعد از ظهر
یه مدرسه تو خیابونمون هست .نامردا کردنش پایگاهشون .محلّ ما خیلییییییییی ارومه ولی... دیشبم هی با موتوراشون(تریل) خیابونارو بالا پایین میکردن.گیر بازاریه :waiting:

farbal
04-06-1391, 04:02 بعد از ظهر
تورو خدا مواظب باشید منو دیروز جمعه گرفتنم مامور نیرو انتظامی بود اصلا هیچی نگفت نه مدارک خاست هیچی نشست بشتم منو برد بارکینگ با همون ماموره که بشتم بود خوشو بش کردم شمارشو گرفتم بد رفت به منم گفت برو مدارکتو بیار منم گفتم یه کاری برا ما بگن شیرنیت محفوزه خلاصه مدارکو اوردم زنگ زدم بهش با چنند نفر دیگه رفته بودن موتورارو خفتد کنن منم رفتم دنبالش به من سویچ یه بالسو داد گفت بشین با هم بریم اینو جایگزینه موتورت کنیم موتورتو بدم بهت خودشم نشت بشتم منم تا تونستم با بالسه گاز دادم مامورم بشتم بود کسی ت....م نمیکردئ بهم چیزی بگه بد رسیدیم بارکینگ بالسو گذاشتیم سویچ موتورمو داد بهم 50تومنم شیتیل گرفت موتورو خلاصه با هزار بدبختی دراوردیم بهمم گفت این چند روزه دستور همه موتورارو بخابونیم
دوستان مواظب باشین این چند روزرو نرین بیرون بد گفت هر موتوریرو گه میگیریم دستور تا14روز بخابونیم
بازم مگم مواظب باشین این ماموره ادم بحالی بود ادم عقدهای باشه دیگه هیچی......

M@hy@r
04-06-1391, 04:13 بعد از ظهر
رفیق من سنگین بازه کل موتوراشم مدارک داره از یه هفته قبل موتور بیرون نمیبره با ماشین میره یه هفته با مترو اینور اونور برید تموم میشه
البته به ماشینم گیر میدن دایی منو با سمند گرفته بودن (الکی) بعد چند دیقه گفتن برو
م م ل ک ت ه ما داریم؟ یا کفی میذارن یا اینطوری ... حالا یکی که شغلش پیک موتوریه چیکار کنه؟ با مترو بار جا به جا کنه؟

nopo
04-06-1391, 04:15 بعد از ظهر
رفیق من سنگین بازه کل موتوراشم مدارک داره از یه هفته قبل موتور بیرون نمیبره با ماشین میره یه هفته با مترو اینور اونور برید تموم میشه
البته به ماشینم گیر میدن دایی منو با سمند گرفته بودن (الکی) بعد چند دیقه گفتن برو
م م ل ک ت ه ما داریم؟ یا کفی میذارن یا اینطوری ... حالا یکی که شغلش پیک موتوریه چیکار کنه؟ با مترو بار جا به جا کنه؟

اصلا يه وضعيه!!!

nopo
04-06-1391, 04:16 بعد از ظهر
از بچه هاي بالا خبر رسيد تيم امنيت حرم امام رضا(ع)چندبرابر شده.
حالا چه ربطي به اجلاس داره؟؟

شايد به خاطر سفر بعضي مقامات خارجي به مشهد باشه

sajjad
04-06-1391, 04:19 بعد از ظهر
آقا قزوينو بچسب
چند هفته پيش حفاظت اطلاعات ريخت تو پيست 10 .15 تا موتور بردن با لباس شخصي دو .سه تاشم واسه موتور سوارهاي نام دار بود .450 مدل 2012 رسول نجفي هم بردن.
اتفاق جالبش اين كه كساي كه آونجا بود تعريف ميكردن و من از يه نفر تو ... پرسيدم گفتن حقيقت داره.يكي از موتور سنگين ها رو ميدن به سرباز (رشتيم بوده)جو گير ميشه 2 دقيقه پس راه افتادنش دريچه موتور باز ميشه و اين سرباز بدبخت نميتونه كنترل كنه مستقيم ميره تو دره و ميميره.
بعد اين اتفاق بدجور به موتورسوار حتي به موتور هاي عضو هيئت و پيست و بقيه اخطار ميدن كه بيايد موتوراتون تحويل بديد تا اوضاع آروم شه.

nopo
04-06-1391, 04:27 بعد از ظهر
آقا قزوينو بچسب
چند هفته پيش

ربطش به الان چيه برادر؟:11:

sajjad
04-06-1391, 04:30 بعد از ظهر
ربطش به الان چيه برادر؟:11:

چون از آن موقعه و براي اين اجلاس اينجام شده اين تهران كسي ت.. نميكنه موتورشو بياره بيرون.
موتور فروشي هاي كراس و اماراتي هم تا چند روز بستن .

matrixaidin
04-06-1391, 05:08 بعد از ظهر
رفقا اعلام کردن تا 10 روز موتور تعطیل
بعدشم اگه بسیج بگیره فقط و فقط مدارک میخواد
اگه کلان بگیره همه چی میخواد تا معاینه فنی....
اینم بگم:سعی کنید جاهایی که تو این 1*2 روزه خط کشی کردن و رنگ زدن نرین
چون قراره از این راه ها وزرا عبور کنن پس حسابی تحت کنترله
بعدشم خونه های اطراف این راه ها خالیه....پس مواظب باشید
اصلا از دست مامور و بسیج در نرین که بعد از اجلاس میان سراغتون
از ما گفتن بود

شایسته فر
04-06-1391, 05:15 بعد از ظهر
دوستان این قضیه مخدوش بودن پلاکم فعلا تعطیل کنین
اون شبی که با بروبچ رفتیم سینما ، نزدیک سر همین پلاکه به گااااااو برم که طرف یکم حال دادا!!

amir74
04-06-1391, 06:12 بعد از ظهر
شانس مارو ببینا می خواستم اوردم بردارم ببرم اگزوزوشو عوض کننا بعدشم سواری بگیریم.
راستی یچیزی مدارکش مثل کارتش اینا تا صدور شه می تونیم سوار موتور شیم؟

irooniraper021
04-06-1391, 06:22 بعد از ظهر
دیروز تو شهرک غرب خیابون دادمان از ساعت 2 بعد از ظهر مامور گذاشته بودن تا 10 شب ........ دهنه موتوریا رو که صاف کرده بودن ....... به بعضی ماشین هام گیر میدادن ......... به یدونه پاترول گیر دادن اول یارو زد کنار بعد یهو گاز داد زد اون مانع هارو ترکوند و فرار کرد ....... 2 تا تریل اومد ترکاشون عینه فیلم ماتریکس پرید رو موتور رفتن دنباله یارو ......... هر جفت موتورا کلاش داشتن ...... معلوم نشد یارورو گرفتن یا نه ولی اگر گرفته باشن منفجرش میکنن

ali1100
05-06-1391, 12:17 قبل از ظهر
در كل در اطراف منطقه ولنجك و اطراف بزرگراه شهيد چمران 5 حلقه امنيتي وجود دارد كه شامل نيروي هاي امنيتي از جمله اط سپاه و ناجا ميباشد .

shahriar
05-06-1391, 12:36 قبل از ظهر
بس ما شهرستانيم حال ميكنيم هيچ خبري نيس.شب ميريم بيرون صفا سيتي

M@hy@r
05-06-1391, 01:09 قبل از ظهر
نتیچه گیری کلی این تاپیک میشه تا این قضایا تموم شه موتور سواری ممنوع
چه سنگین چه سی جی حتی شما دوست عزیز :thanks:

amir74
05-06-1391, 01:29 بعد از ظهر
دوستان یه سوال طرفای گمرک خبری هست؟یعنی از ترمینال جنوب تا گمرک اون پایینا؟واسه این که بخوایم موتورمونو بیاریم

شایسته فر
05-06-1391, 01:38 بعد از ظهر
دادا فعلا بیخیال بشی بیتره

Milad_2Rbo
05-06-1391, 01:47 بعد از ظهر
دوستان یه سوال طرفای گمرک خبری هست؟یعنی از ترمینال جنوب تا گمرک اون پایینا؟واسه این که بخوایم موتورمونو بیاریم
به ریسکش نمی ارزه داداش.یهو دیدی خودتو موتورتو با هم بردن.اگه عجله داری میتونم بهت چندتا پیشنهاد بدم:
1_بیای موتورو برداری بندازی پشت وانت ببری که فکر کنم خرجت برنه بالا
2_با اونی که موتورت دستشه هماهنگ کنی صبح زود بیای موتور برداری فلنگو ببندی.صبحا گیرو دارشون خیلی کمتره. تازه طرفای بالا بگیر بگیر بیشتره تا پایین.اینم یه قوّت قلب :)

M@hy@r
05-06-1391, 01:53 بعد از ظهر
نه داداش اصلا نیا
مامور بازاره شدیده اکثرا هم Ba30G هستن با لباس یگان و نیرو انتظامی نیستن
بدجور شلوغ بازاره دفعه قبل منو گرفتن انقدر شلوغ بود فرار کردم نفهمیدن!
یکی دوهفته صبر کنی خیلی بهتره

شایسته فر
05-06-1391, 02:15 بعد از ظهر
دادا با وانتم بیای بازم گیر بازاره
میام مدارک موتورو ازت می خوان
توهم که نداری پس .......
بی خیال شو

amir74
05-06-1391, 06:14 بعد از ظهر
به ریسکش نمی ارزه داداش.یهو دیدی خودتو موتورتو با هم بردن.اگه عجله داری میتونم بهت چندتا پیشنهاد بدم:
1_بیای موتورو برداری بندازی پشت وانت ببری که فکر کنم خرجت برنه بالا
2_با اونی که موتورت دستشه هماهنگ کنی صبح زود بیای موتور برداری فلنگو ببندی.صبحا گیرو دارشون خیلی کمتره. تازه طرفای بالا بگیر بگیر بیشتره تا پایین.اینم یه قوّت قلب :)
خودمون وانت داریم میایم می بریم
اونوقت موتور مدارک نداره فقط قل نامه داره و احتمالا سندشم بیاد تا 1 2 روز دیگه قرار بود امروز بفرسته اونوقت بخوان به بابایه من با 76 ماه جبهش و جانبازیشو و کلی جیزایه دیگش گیر بدن به حرفش گوش نکنن اینجا نمیشه مملکت که

Alireza Eteraz‏
05-06-1391, 06:17 بعد از ظهر
خودمون وانت داریم میایم می بریم
اونوقت موتور مدارک نداره فقط قل نامه داره و احتمالا سندشم بیاد تا 1 2 روز دیگه قرار بود امروز بفرسته اونوقت بخوان به بابایه من با 76 ماه جبهش و جانبازیشو و کلی جیزایه دیگش گیر بدن به حرفش گوش نکنن اینجا نمیشه مملکت که

موتورت مگه چیه؟آمیکو

amir74
05-06-1391, 06:22 بعد از ظهر
بله امیکو 250(بابا سوزوکیه امیکو چیه همه مدارکشم هست که سوزوکیه:4chsmu1:)

Alireza Eteraz‏
05-06-1391, 06:23 بعد از ظهر
بله امیکو 250(بابا سوزوکیه امیکو چیه همه مدارکشم هست که سوزوکیه:4chsmu1:)

نترس بروبیارقلنامه هم که داره

amir74
05-06-1391, 06:34 بعد از ظهر
نترس بروبیارقلنامه هم که داره
داداش از اولشم نمی ترسیدم می رفتم فقط گفتم یه مشورتی بگیرم:4chsmu1:
ممنون ازت

فرشاد
05-06-1391, 11:01 بعد از ظهر
من كه هر روز مي رم بيرون كواهينامه.ندارم اصلا از هر ايستي رد مي شم هيجي نمي كن .كمرك هست جمهوري هست يوسف اباد هست تخت طاووس هست ميدان وليعصر هستن اون شب ساعت 5 صبح رفتم موتور سواري خيلي كيف داد البته شب كارم زياد بود تو راه

alpha
06-06-1391, 01:07 قبل از ظهر
سمت آزادگان و فتح و تهرانسرم امروز خیلی گیر بود امروز. کارم شده بود یه مسیرو برم دوباره همون مسیرو خلاف برگردم.تازه من مدارکم کامل بود فقط کلاه کاسکت نداشتم ولی گفتم به ریسکش نمی ارزه مملکت صاحاب نداره که بخاطر همون کلاه موتورو میخوابونن.

nopo
07-06-1391, 11:47 بعد از ظهر
سپاه تمام ورودي و خروجي هاي شهر مشهد ايست و بازرسي گذاشته و نيروي انتظامي هم گشتاش چند برابر شده!!
آقا موتور بيرون نياريد.

sorush
07-06-1391, 11:48 بعد از ظهر
همدان که خبری نیست چراشهرهای شمااین قدرشلوغ شده

7thRING
07-06-1391, 11:50 بعد از ظهر
اینجا هم الان چند روزه پشت هم گشت میره میاد.

amir74
07-06-1391, 11:53 بعد از ظهر
از یه طرف دمشون گرم از یه طرف دهنشون سرویس
رفیقم دیروز تهران بود می گفت اینقدر ایست بازرسی بود سرت درد می گرفت می گفت اول تهران به خاطر ایست بازرسی 1ساعت الاف شدیم چون ترافیک بود

nopo
08-06-1391, 12:11 قبل از ظهر
همدان که خبری نیست چراشهرهای شمااین قدرشلوغ شده

چون شهر دوم كشوره.و اينكه نزديك مرزهاي شرقيه.

RED-LINE
08-06-1391, 12:19 قبل از ظهر
همینه دیگه..یه اجلاسه چند روزی طول میکشه مشکلی پیش بیاد آبروی یه کشور میره..
همه جا پر ایست بازرسی ولی کاری نداررن فقط مورد مشکوک..تنها باشی با موتور یا ماشین کار ندارن ولی دو نفر باشید حتما میزنه بقل و مدارک چک میکنه.

Alireza
08-06-1391, 12:29 قبل از ظهر
منو امروز 6 بار گرفتن یه جا فکر کردم تو کانادا هستم طرف مدارکو دید گفت ببخشید مزاحم وقتتون شدیم موقع رفتن هم باز عذر خواهی کرد

RED-LINE
08-06-1391, 12:31 قبل از ظهر
آره به قول یارو گفتنی غلام ادبتم!:4chsmu1:
ایست بسیج که همیشه مودب بود به کلانتری هم سرایت کرده تو این چند وقته..

حسن
08-06-1391, 12:40 قبل از ظهر
شمال هم ایست و بازرسی زیاده
پیست این هفته ما هم فکر کنم به خاطر ایست و بازرسی تعطیله ! ( با اینکه کلاً تردد موتور سنگین توی شهر ما آزاده)

mamrez
08-06-1391, 10:10 قبل از ظهر
سر يه دور برگردون به من گفتن بزن كنار و زدم كنار و مدارك و چك كرد و ماشين رو چك كرد و گفت بفرماييد.دور برگردون رو كه دور زدم اون سمت هم ايست بود و گفت بزن كنار!گفتم الان اون سمت گشتنم.گفت اون واسه خودش گشته و ما برا خودمون بايد بگرديم!!؟؟:waiting:

shahriar
08-06-1391, 11:26 قبل از ظهر
اينجا ايست بازرسي هست.
ولي از جلوشون ميرم.
مدارك هم هيچي ندارم:acigar:

sorush
08-06-1391, 11:34 قبل از ظهر
توی شهرماایست بازرسی فقط فقط به ماشین گیرمیدن

شایسته فر
08-06-1391, 06:15 بعد از ظهر
دوستان به قیافه و پوشش خیلی ربط داره این گرفتن یا نگرفتنا ها
بنده با 2 سانت ریش، فقط یکبار جلومو گرفتن، اونم شبی بود که با برابچ رفتیم سینما

Mohammad aghili
08-06-1391, 06:31 بعد از ظهر
ممنوعیت تردد انواع موتور سیکلت در شهر و خارج از شهر مشهد در روز جمعه....

طبق اخبار رسیده , بخاطر ورود سران کشور های عضو غیر متعحد به مشهد در روز جمعه ,از تردد هرگونه موتور سیکلت در شهر مشهد جلوگیری بعمل خواهد آمد

دوستان لطفا اطلاع رسانی کنید
درصورت نیاز تاپیک واسش بزنید , من با گوشی قدرت مانورم پایینه

فعلا یاعلی

M@hy@r
08-06-1391, 06:41 بعد از ظهر
دوستان با موتور اصلن بیرون نرید
حتی توان تایپ کردن ندارم دو تا دستم به شدت امروز آسیب دید فقط گفتم آقایی که اینکارو کردی یه خدایی اون بالا هست که داره کارتو میبینه
کار به جاهای باریکتر کشید نمبخوام توضیح بدم برام شر درست شه فقط خواهشن با موتور بیرون نرید

matrixaidin
08-06-1391, 06:44 بعد از ظهر
رفقا خواهشا فقط و فقط از ايست در نرين
رفيق دكتر من ايست بسيج ميبينه دور ميزنه ورود ممنوع ميره بلندم فحش ميده 2روز اينقدر زدنش كه نگو....
به قيافه هم ربطي نداره چون خيلي وقته كه مثلا دزدا براي اينكه بهشون گير ندن 10س ريش ميزاره براي همين به تمام جوونا و نوچوونا گير ميدن

شایسته فر
08-06-1391, 06:46 بعد از ظهر
آقا من هر روز با موتور میرم اینور و اونور، تقریبا نصف تهرانم می گردم
ولی جلومو نمی گیرن، فقط یه بار گرفتن که اونم گفت بالا

اروین
08-06-1391, 09:23 بعد از ظهر
مگه میشه الکی سر هیچی ادمو بزنن؟؟

اروین
08-06-1391, 09:24 بعد از ظهر
چه اورگانی بودن؟

شایسته فر
08-06-1391, 09:44 بعد از ظهر
ناراحت نشي از حرف من.ولي حقته!!:11:
از يك هفته قبل دارم ميگم 2هفته موتور بيرون نياريد.خودت رفتي!!:3ztzsjm:
داداشی نیاوردن بیرون که نمی شه
شما موتورو با مدارک کامل و کلاه و بدون مخدوش بودن پلاک بیار بیرون، هرجا هم بهت ایست دادن بزن بغل و مدارکو بکوب تو صورتش
مشکلی هم نیست
تردد که ممنونع نشده، فقط یکم گیر زیاد شده که اونم اگه همه چی رو به راه باشه مشکلی پیش نمیاد

Masoud AS
08-06-1391, 10:46 بعد از ظهر
سه شنبه با روان ۲۰۰از شریعتی رفتیم دربندبرگشت از پارک وی بعد هفت تیربعد انقلاب تا آزادی ام رفتمو برگشتم خونهخدایی یه دونه ایست بازرسی بهم گیر نداد.

nazamm
08-06-1391, 11:05 بعد از ظهر
به موتور های حجم بالا و موتور هایی که ظاهر متفاوتی دارند گیر میدن

به روان و پولسار و سی جی اینا .... کاری ندارن

اگزوز های صدا دارم همین طور

M@hy@r
09-06-1391, 12:18 قبل از ظهر
به روان و پولسار و سی جی اینا .... کاری ندارن
کی گفته آخه؟:icon_pf _99_: نصف موتورای تو شهر سی جی هست نصف دیگه اش هم پالس و آپاچی وسپا و روان
به جز اینا مگه موتور دیگه ای تو شهر هست که گیر بدن؟
مردم که با زی زی آر و جی اس ایکس تو شهر مانور نمیدن همشون س جی و پالس و آپاچی هستن من دیروز خودم دیدم یه هفتاد سی سی و یه وسپا رو گرفته بودن مداک میخواستن واینستادم ببینم چی شد ولی همین که مدارک میخواد کافیه

Mohammad aghili
09-06-1391, 12:22 قبل از ظهر
لعنت الله علی القوم الظالمین
نونی که اینا میخورن از خوک نجس تره

ایشالله که یه روز خوب میاد...

amir74
09-06-1391, 12:29 قبل از ظهر
اقا اینا کی می خوان برن ما بریم موتورمونو بیاریم؟
شانسو ببین موتور اوردن ما مصادف میشه با اومدن اینا می گن اینقدر شولوغه تهران که نگو اگه نه می رفتم

matrixaidin
09-06-1391, 01:14 قبل از ظهر
امروز عصر تمام ورودی ستاری بسته بود تا بنزا بیان رد بشن.....
چه ترافیکی....
اقایون موتور سوار مراقب باشید انگاری 2روز اخر شدیدتر میشه....

Babak
09-06-1391, 02:30 قبل از ظهر
منو امروز میدون توحید نگه داشتن مدارک رو گفرتن موتور رو بردن پارکینگ خودمم بردن بازداشت الان با قید زمانت بیرونم
مواظب باشید می گفت موتور اصلا نباید بیرون باشه
شانس اوردم

RED-LINE
09-06-1391, 02:35 قبل از ظهر
مگه آدم کشتی؟!
من سه روزه موتورو خابوندم خونه با ماشین میرم بیرون..دردسر نداره..

Babak
09-06-1391, 02:38 قبل از ظهر
نامردا دسبند از پشت زدن منم دستام نمی رسید دارم کرد وسط چهارراه می گفتم بابا خودم میام می گفت خفه شو باید دست بند بزنیم
ولی دمش گرم سفت نبست مچام درد بگیره:waiting:

RED-LINE
09-06-1391, 02:41 قبل از ظهر
:4chsmu1:
دستبند واسه جی؟!
الله اکبر!
حالا کدومو سوخت دادی دایلیم یا TVS؟

Babak
09-06-1391, 03:07 قبل از ظهر
تی وی اس :s (9):

sezar021
09-06-1391, 03:33 قبل از ظهر
خوبه بابا دایلیم به فنا نرفت حیفه
مثل اینکه 14 روز میمونه پارکینگ
اقا شدیدتره از امروز چون اجلاس اصلیه امروز که رهبر هم سخنرانی داره

Mohammad aghili
09-06-1391, 03:53 قبل از ظهر
ای بابا
بابک ناراحت شدم واست
ینی اصلا موتور نباید بیرون باشه?!
تو اصن فرار نکردی?
نیت فرار هم نکردی? :دی
عجبا

sezar021
09-06-1391, 06:09 قبل از ظهر
فرار کردن بزرگترین اشتباهه من با چشم دیدم یه پسره رو رو مگلی با کلاش زدن تیکه پاره شد با مخ خورد زمین البته تقصیر خودشم بود چند بار ایست دادن دو تا تیر هوایی و ... (مینی سیتی) البته منطقه یک از همه جا مثلا اماده باش تره:khak:

شایسته فر
09-06-1391, 08:29 قبل از ظهر
پس چرا کسی به من گیر نمی ده؟؟
منم می خوام!!!!!!!!!:4chsmu1:
شوخی کردم
داداش بابک شما مدارکت کامل بود؟؟
من هر روز با موتور از توحید رد مشم، خبری نیست
نمونش همین امروز صبح رد شدم

RED-LINE
09-06-1391, 10:33 قبل از ظهر
عقیلی جان فرار تو این روزا یکم خیلی خطرناکه،مث روزای معمولی نیست جرم سیاسی میبندن بهت بعدم به رگبار میبندت:4chsmu1:یحتمل..اینا هم که توجیح کردن خوب بلدن میگن میخواست بمب گذاری کنه زدیم کشتیمش(!) ...

آخه تیوی اس به اون نازی و کوچوولوئی با اون چه خلافی میشه انجام داد؟!خداروشکر دایلیم نبوده..

Babak
09-06-1391, 12:19 بعد از ظهر
نه بابا داشتم آهنگ گوش میدادم دل ای دل برا خودم می رفتم اصلا عادت تند رفتن ندارم هر کی ترکم میشینه حوصله اش سر میره
از این کلاه فک متحرک ها سرم بود و جلوشو داده بودم بالا گفت این ها مثله ماله این تروریس هاست:s (9):

Mohammad aghili
09-06-1391, 12:21 بعد از ظهر
به همین خوشمزگی؟
گرفت خوابوند؟

amir74
09-06-1391, 12:32 بعد از ظهر
دوستان مثل این که شنبه اجلاس تمومه درست می گم؟ما یکشنبه بیایم دیگه از ایست بازرسی خبری نیست؟

Babak
09-06-1391, 12:48 بعد از ظهر
به همین خوشمزگی؟
گرفت خوابوند؟
به همین خوشمزکی به همین راحتی
تک ماکارونی:4chsmu1:

Kami
09-06-1391, 12:55 بعد از ظهر
من خودم هر شب ساعت 11 مغازه رو که میبندم ، میرم میدان ازادی ، انقلاب ، پارک لاله ، جمهوری ، منیریه ، از جلوی 100 تا ایست رد میشم اما حتی یک بار جلمو نگرفتن
پیشنهاد من به دوستان اینکه با سی جی برید بیرون و بدون کلاه ایمنی

Babak
09-06-1391, 01:48 بعد از ظهر
بدون کلاه ایمنیالان چی باید بهت بگم

Mojtaba180
09-06-1391, 01:49 بعد از ظهر
سلام خدمت همه دوستان
من روز اول اجلاس تا میدون ونک رفتم از سمت شریعتی و میرداماد تا او نجا یک بار هم نگفتن بزن بغل.دوستان راست میگن که به قیافه نگاه میکنن مام که بچه مثبت.یه ارض ادبی هم بهشون میکردیم
این چند روزه خوش اخلاق شدن .کاش همیشه همین طور بود
ولی دیروز تو میدون فتح دقیفا کنار باند فردگاه مهرآباد از شانس بد ما یه دونه از این چاقی ماقیا گفت بزن بغل منم اصلا حواسم نبود بود زیر پلاکم کاغذ گذاشتم با اعتماد به نفس وایسادم
آقا درجه داره اومد تا پلاک رو دید سگ شد و تمام برخوردایی که فقط شنیده بودم سرم اومد و گفت باید بره پارکینگ.البته تقصیر خودم بود و مجبور شدم هی التماس کنم تا اینکه یه افغانیرو گرفتن و موتورش پلاک هم نداشت و از رو شماره شاسی استعلام کردن و ولش کردن رفت
منم لجم گرفت رفتم به یارو گفتم بریم پارکینگ قبض موتورو بده میخوام برم.افغانیا رو پرو میکنین بعد میخواین بندازینشون بیرون واقعا که ری.....د...ی....ن
باورتون نمیشه استعلام گرفت گفت برو:25r30wi::25r30wi:
پیشنهاد بچه های سایت مخصوصا آقا ****** بابت اینکه باید پر رو باشیم واقعا جواب داد :pm:

فرشاد
09-06-1391, 02:27 بعد از ظهر
بابك جان يعني همه جي داشتي بازم خوابوند مكه ميشه اخه؟داد بيداد مي كردي بابا حيفه موتور  

matrixaidin
09-06-1391, 02:42 بعد از ظهر
بابک کدوم ارگان بود؟!!!!؟؟؟!؟!اگه مدارک داشته باشی و تک شرنشین باشی و در نری حق خوابوندن ندارن.....

RED-LINE
09-06-1391, 02:44 بعد از ظهر
آره **** راست میگه..کلاه که میذارید چون اکثر تبه کاران بمب گذار هم از کلاه استفاده میکنند بهتون شک میورزن ولی کلاه نذاید خعلیم خوبه دید بیشتر دارید کلتون هوا میخوره من فقط وقتی که تو اتوبان میرم کلاه میذارم.
///
پرو بازی جواب نمیده ولی باید یه حرفی بزنی یارو رو پیش خودش خراب کنی:دی عذاب وجدان بگیره ول کنه..

matrixaidin
09-06-1391, 02:49 بعد از ظهر
جاتون خالی دیشب ناجا مارو گرفت.......بدبخت از خستگی کارت موتورو برعکس گرفته بود....زدم زیره خنده....سروانشون اومد قاطی کرد گفت چرا میخندی گفتم هوینجوری...گفت ااااااا منم همینجوری موتورتو میخوابونم و خودتم بازداشتگاه...منم تو دلم گفتم تو محل ماو گنده بازی!!!!!!دیدم مسله کل کل داره جدی میشه زنگ زدم رفقای ناجای بالا گفتم اینجوریه...تا گوشی و دادم به سروانه گفت ببخشید شب خوبی داشته باشیبفرمایید ؛)))))یک حالی میده اینجوری باهات صحبت میکنن....این قضیه برای دیشب ساعت ۴صبح بود

Mohammad aghili
09-06-1391, 02:52 بعد از ظهر
کثافط......

همیشه اینجور پارتی ها لازم میشه
کاش ما هم یکی داشتیم...کاش :دی

Mojtaba180
09-06-1391, 02:54 بعد از ظهر
باور کنید بعضیاشون اصلا وجدان ندارن چه برسه به عذاب وجدان
باور کنید فقط میخوان آدمو بچزونن
حالا ما جوونی کردیم پلاک پوشوندیم.بخشش از بزرگان است
ولی اونا طرفشونو میشناسن.به من گفت تو این کاره نیستی بد بخت که این جوری پلاک میپوشونی
و مسئله دیگه اینه که پرو بازیه زیادی کار دست آدم میده و مظلوم بازی هم باعث تو سری خوردن میشه پس باید عادی باشی مخصوصا وقتی کاری نکرده باشی.من که اگه میخواستم لات بازی دربیارم دهنم آسفالت بود!!!!!!!!!!!!

mamrez
09-06-1391, 07:52 بعد از ظهر
فقط بايد صبر كرد تا تموم بشه.رفيق من رو داشتن بازرسي بدني ميكردن به ماموره گفته بازرسي بدني ديگه واسه چي؟گفته بالاخره مردم نگاه ميكنن.نميشه بيكار باشيم كه:waiting:

شایسته فر
09-06-1391, 08:16 بعد از ظهر
فقط بايد صبر كرد تا تموم بشه.رفيق من رو داشتن بازرسي بدني ميكردن به ماموره گفته بازرسي بدني ديگه واسه چي؟گفته بالاخره مردم نگاه ميكنن.نميشه بيكار باشيم كه:waiting:
فکر نمی کنم به خاطر مردم باشه، به خاطر دل خودشونه:4chsmu1:
خلاصه طرف چشش می گیره میگه بالاخره یه کار بکنم دیگه، رگ قزوینش عود می کنه:4chsmu1:

nopo
09-06-1391, 11:05 بعد از ظهر
همين الان توي ايست وبازرسي بودم.باموتور.مدارك رو چك كردن ورفتم

Mohammad aghili
09-06-1391, 11:07 بعد از ظهر
منم
ابن سینا

با ماشین بودم

Classified
09-06-1391, 11:23 بعد از ظهر
همه چی آرومه !!

sezar021
10-06-1391, 02:31 قبل از ظهر
لامسبا سمت ولنجک ادم میکشن دست سپاهه اونجا اکثرا (نه بسیج) همشون دیونه هستن:waiting:

Babak
10-06-1391, 02:39 قبل از ظهر
پس چرا کسی به من گیر نمی ده؟؟

تو خودت که سر دسته گیر بده هایی

فرشاد
10-06-1391, 11:17 بعد از ظهر
امروز نزديك بود هيوسنك از دستم بره ساعت 1 تو خيابون انبار نفت داشتم با بابام برميكشتم ايست خورد بهمون زديم بغل هيج مدركي.نداشتيم جز يه بركه خريد فكستني به خاطره بابام هيجي نكفت يارو

ali1100
10-06-1391, 11:33 بعد از ظهر
امروز نزديك بود هيوسنك از دستم بره ساعت 1 تو خيابون انبار نفت داشتم با بابام برميكشتم ايست خورد بهمون زديم بغل هيج مدركي.نداشتيم جز يه بركه خريد فكستني به خاطره بابام هيجي نكفت يارو

الان كه ديگه عهد عتيق نيست . دوره پيشرفت و تكنولوژي هست . با بيسيم از شماره پلاك استعلام ميگيرن . اگه موتور موردي داشته باشه . مهمون اون ها هستيد . وگرنه مدارك هم نداشته باشيد دفعه اول رد ميشويد به شرط اينكه موتور مشكلي نداشته باشد .

pooriya
11-06-1391, 12:02 قبل از ظهر
البته همه چیز به طرف و چگونگی گذروندن اون روز ختم میشه که مدارک بخواد یا بیسیم...!

matrixaidin
11-06-1391, 01:30 قبل از ظهر
خب به رفقای موتور سوار تبریک میگم ایست های بسیج تعطیل شد ولی ناجا تا 16 اماده باشه....
فعلا از دست 1 خلاص شدیم
ولی باز با احتیاط عمل کنید

amir74
11-06-1391, 01:05 بعد از ظهر
یعنی دیگه تموم شد خداراشکر ما فردا می تونیم بیایم؟
با ذکر یک صلوات این تاپیک هم کم کم جمعش کنیم

Mojtaba180
11-06-1391, 07:00 بعد از ظهر
اللهم صل علی محمد و آل محمد
وعجل فرجهم

فرشاد
11-06-1391, 07:17 بعد از ظهر
بجه ها ايست ناجا هست زياد خوش حال نشين من از هر 10 تا ايستي كه ديدم 9 تاش ناجا بود بسيج خيلي كمه بعدشم بسيج زياد كاري نداشت ناجا تا كواهينامرو ميخواد خودتم ميكرده فقط محله.هايب كه بلدين رو برين فعلا به درد سرش نمي ارزه

mamrez
12-06-1391, 08:40 قبل از ظهر
ناجا تا پنجشنبه 16/6 هم آماده باشه

Kenji
12-06-1391, 09:01 قبل از ظهر
بحث منتقل میشه به گفتگوی آزاد.............. و تا آخر امروز قفل.

Mojtaba180
12-06-1391, 03:21 بعد از ظهر
تو این چند روز سیاستمداران هندی اصلا احساس غربت نکردند.
چون هر وری رو که نگاه میکردن موتورای ساخت خودشون رو میدیدند
حالا هی پیش آقای دبیر کل سازمان ملل خود شیرینی میکرده بمانننننننننننننننند.
میگفته:16::ایران رو همین طور سرگرم مسائل انرژیه هسته ای کنید ما تا سال1414 بازار موتور سیکلت رو در دست میگیریم:gigglesmile::12::12:

amirs
12-06-1391, 05:26 بعد از ظهر
دیشب ساعت 11 با رفیقم داشتم برمی گشتم از پارک که ایست و بازرسی بود یارو گفت بزن کنار زدم کنار خودم و دوستم و موتورمو گشت گفت مدارک بده گفتم مدارک همراهم نیست استعلام کرد دید موتور مشکلی نداره گفت برید خوب شد باax1 نبودم چون نیم ساعت پیشش با ax1 مگشتیم :13:

Alireza
12-06-1391, 05:28 بعد از ظهر
قفل میشه