PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موتور دنده اتوماتیک

AmiR.b
04-06-1391, 05:25 قبل از ظهر
سلام من شنیدم موتور دنده اتوماتیک هم داریم...آیا واقعیت داره؟
چجوری کار می کنه؟

Sadegh.galaxy
04-06-1391, 08:10 قبل از ظهر
توبخش اسکوترهاست.مثلا kymco agilityیاشوکا جت.

ایلیا
04-06-1391, 12:38 بعد از ظهر
شاید به صورت کانسپت تعداد محدودی موتور دنده اتوماتیک هم تولید شده باشه، اما هنوز موتوری با دنده‌ی اتوماتیک مشابه چیزی که ما تو خودرو میبینیم تولید نشده.
اگه لفظ " کلاچ اتوماتیک " رو راجع به این موتورها به کار ببریم بهتره.

Amir 1986
04-06-1391, 12:48 بعد از ظهر
وسپاهای جدید که کویر وارد کرده دنده اتوماتیک هستش

هوندا هم مدل دنده اتوماتیک داره

مدل های کانسپت زیادی هم ساخته شده

تعداد محدودی وسپای دنده اتوماتیک تو بازار موجود هست که اگه خوش شانس باشید میتونید از نزدیک یکیشونو ببینید

کویر هم سر بزنید ، اما فک نکنم دیگه وسپا وارد کرده باشن ، چون قیمتش گرونه و استقبال زیادی ازش نشد

موفق باشید

dani24
01-11-1391, 06:51 بعد از ظهر
من یه مدت موتور اتوماتیک داشتم . فرق هاش این بود که کلاچ نداشت ، تو دنده یک اگه سرعتت صفر هم بشه موتور خاموش نمیشه و با گاز دادن دومرطبه راه میره . مال من باید خودمون دنده میزدیم (خودش دنده عوض نمیکرد)اما بدون نیاز به کلاچ . برای راه رفتن میزنیم دنده 1 و اگه خواستیم راه بیافته بیشتر گاز میدیم.
برای تو شهر های شلوغ و ترافیک خیلی خوبه . برای خانم ها خیلی عالیه و برای روندنش(کنترل منظورم نیست) مهارت خاصی نمیخواد

abolfazls
01-11-1391, 06:58 بعد از ظهر
من یه مدت موتور اتوماتیک داشتم . فرق هاش این بود که کلاچ نداشت ، تو دنده یک اگه سرعتت صفر هم بشه موتور خاموش نمیشه و با گاز دادن دومرطبه راه میره . مال من باید خودمون دنده میزدیم (خودش دنده عوض نمیکرد)اما بدون نیاز به کلاچ . برای راه رفتن میزنیم دنده 1 و اگه خواستیم راه بیافته بیشتر گاز میدیم.
برای تو شهر های شلوغ و ترافیک خیلی خوبه . برای خانم ها خیلی عالیه و برای روندنش(کنترل منظورم نیست) مهارت خاصی نمیخواد

به قول ايليا عزيز اون موتور شما كلاچ اتوماتيك بوده و الان تو بازار موتور كلاچ اتوماتيك زياد پيدا ميشه.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

شایسته فر
01-11-1391, 07:00 بعد از ظهر
عزیز منظور شما(1981) موتور های کاب هست!!:crazy:

محمدفضل
01-11-1391, 07:09 بعد از ظهر

این همون موتور های بی کلاچ معروف تو بازار هست. دنده اتوماتیک نیستن کلاچ اتوماتیک هستن. مدلهایی مثل رادیسون، شوکا و غیره.

dani24
02-11-1391, 10:55 قبل از ظهر
به قول ايليا عزيز اون موتور شما كلاچ اتوماتيك بوده و الان تو بازار موتور كلاچ اتوماتيك زياد پيدا ميشه.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
بله اصلاح میکنم . من فکر کردم به اون موتورم میگفتن دنده اتوماتیک . ممنون بابت راهنمایی