PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس های قرار ملاقات شب گردی مشهد | 1 شهریور 91

Mohammad aghili
02-06-1391, 12:50 قبل از ظهر
سلام
قرار خیلی خوبی بود
ساعت 8:30 سید رضی 6

21085

فاز بردیم

4 نفر اوکی دادن
که مثل همیشه این دوستمون Assasin یادش رفت بیاد

:|

21086

اول رفتیم ریس نت و اونجا کمی کل کل ماشین زدیم

21082

21083

21087

این قسمت هم درگ زدیم (مصطفی : درگکده س :دی ! )

21088

بعدش هم رفتیم یه ساندویچ سرد زدیم بر بردن
بعد رفتیم پارک ملت و جزئیات قرار فردا (گلمکان) رو هماهنگ کردیم

بعدشم رفتیم دور دور و ساعت یک دیگه خونه بودیم

خیلی حال داد
ایشالله که آمار بره بالاتر

فعلا
یاعلی

RED-LINE
02-06-1391, 01:29 قبل از ظهر
اسپم....یکی از اون لاجیتک ها ماله منه.. :دی بگرد ببین g27 کدومشونه..یادش بخیر خریدارش مارو جون به لب کرد سر 20هزار تومن ناقابل...

nopo
02-06-1391, 01:32 قبل از ظهر
اسپم....یکی از اون لاجیتک ها ماله منه.. :دی بگرد ببین g27 کدومشونه..یادش بخیر خریدارش مارو جون به لب کرد سر 20هزار تومن ناقابل...

طرف نماينده فروش توي ايرانه.13جاي مختلف شبيه ساز فروخته.

جريان چيه؟

RED-LINE
02-06-1391, 01:39 قبل از ظهر
فامیلیش اردلانه؟

Mohammad aghili
02-06-1391, 02:21 قبل از ظهر
بله بله
رضا اردلان

RED-LINE
02-06-1391, 02:29 قبل از ظهر
گفتن نداره ولی یه جی27 بهش فروختم..پول پست رو 5تومن لحاظ کرد 25تومن پول پست شد..همونجا بهش گفتم اینطوریه نمیخوای نفرستم گفت نه بفرست و ..

فرستادیم رسید دستش و ..2هفته طول کشید تا 20تومنو بده اونم با ناراحتی برگشت گفت رو یخ سر خوردم دستم شکست و دستگاهت درحد آک نبوده و!یعنی بیخیال شو... .....حالا قضیه چی بوده کارتن دستگاه از موقعی که خریدم یکی دوجاش یکم پارگی داشت ولی خودش با آک مو نمیزد و پلاستیکاش هنوز روش بود...

والا نمیدونم نماینده فروش چیه ولی فرمون من که دست دوم بود و بازم دنبال فرمون دست دوم میگشت...اون موقع هم که من خریدم این بنده خدا دنبال گرفتن نمایندگی از آوازنگ بود....ولی نگرفته بود...

ساختن اون دم و دستگاه هم زیاد سخت نیست..ولی نه ذوق اون موقع رو دارم نه حوصلش رو که برم دنبالش...

ببخشید جاده خاکی رفتم :4chsmu1:

Mohammad aghili
02-06-1391, 02:36 قبل از ظهر
نماینده شبیه ساز هست ایشون
شبیه ساز lfs تو ایران

دستگاه ها رو الان دیگه مستقیم از شرکت میگیره ، اونم نه دونه دونه

اون زمان ک شما فروختی ، واسه مشهد میخواست (اولین شعبه) بعد که دید میگیره کارش ، دیگه زد تو کارش :دی

الان تو تهران هم ریس نت نمایندگی داره ، بسیار سرگرمی لذت بخشی هست ، خصوصا دریفت در شبیه ساز

RED-LINE
02-06-1391, 02:43 قبل از ظهر
عه پس کار کاسبی گرفته :دی..اون موقع که نگرفته بود زیاد خوب با ما تا نکرد..
آره دریفتش فوقالعاده حال میداد...تمام مراحل دریفتDIRTرو با این فرمونه رد کردم..
ساعتی چنده؟
من رفیقم قلدری بود تو آنلاینش..هنوزم فرمونه رو داره 4ساله ...جوری میرفت که من کف میکردم..ولی من اعصاب معصاب نداشتم :4chsmu1:با 150تا میرفتم تو پیچ..بیشتر از lfs رو dirt لذت بردم با این فرمون..

ولی ارزش این هزینه رو نداره..اون موقع (زمان شاه بود) من خریدم 420تومن..الان که با این اوضاع دلار فکر کنم 800تومن شده...به من باشه میرم یه کارت گرافیک و رم الاغ تر میگیرم :دی سیستمو ارتقاء میدم ولی کنسول بیشتر میصرفه...

ممد جان زحمت پاک کردنش با خودت....

mostafa71
02-06-1391, 09:17 قبل از ظهر
ایولا به بروبکس مشهد

جای منم خالی کردین :دی

ایشالا منم بیام یه قرار با هم یه ریس بزنیم و بسی هم فاز ببرین

به امید قرارهای درون شهری پرشورو پرجمعیت تر

ایشالا تو این حوزه هم مشهد پیشتاز میشه و پرچمش زودتر از شهرهای دیگه بالا میره

fazm
02-06-1391, 12:20 بعد از ظهر
بابا دمتون گرم.خوب حال میکنید ها.:clap:

ali_r