PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موتور سیکلت جدید شوکا (سپاهان سیکلت)

صفحه ها : [1] 2

ap_peiki
04-11-1389, 06:00 بعد از ظهر
سلام هدف از ساخت این موضوع بحث وتبادل اطلاعات پیرامون موتور سیکلت جدید شرکت سپاهان سیکلت هست. لطفا دوستان در این امر مارا یاری کنید.
خب من خودم شروع میکنم
موتور سیکلت جدید شوکا 250 هست ولی برای اینکه مشکلی پیش نیاد 200 پلاکش کردن.
مزیت ها نسبت به مدل قبلی :
1. دارا بودن رادیات آب بسیار قوی
2. ظاهر بسیار زیبا ومحکم (ابوهتش خیلی زیاده)
3. قدرت بیشتر نسبت به مدل قبلی
4. دونفره بودن موتور (مدل قبلی تک نفره بود)
و..... که در پستهای بعدی به اون اشاره میشه
در مورد عکس هم اگه بازدید خوب باشه عکس هم میزارم (از تمامی اجزا )

ap_peiki
06-11-1389, 09:09 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان عزیز
امروز طی ملاقاتی که با رئیس شرکت سپاهان سیکلت داشتم از ویژگی های این مدل پر سیدم که ایشون گفتند :
1. نوع این موتور چهار زمانه . مایع خنکه . یکی از مدرن ترین انجین هارو داره (از نظر تکنولوژی) چهارگوش هست انجینش
2. ترمز عقب وجلو دیسکی هست .
3. کمک فنر عقب گازی ازنوع قابل تنظیم هست .
4. کمک فنر جلوی این موتور تلسکپی و مهمتر از همه قابل تنظیم هست .
5. رادیتور آب داره که این از بهترین ویژگی هاشه .
6. حجم واقعی این موتور 250 هست . البته روی کارت وسند شما 200 میخوره که مشکلی که برای اون مدل پیش اومد برای این مدل پیش نیاد
7. کیلومتر این موتور دیجیتالیه
8. میزان سوخت این موتور 2.36
9. درو دورنگ سفید _ مشکی وسبز به بازار عرضه شده
یکی از دوستان درمورد تاپ اسپید این موتور سوال پرسیده بود و منم از آقای میرحاج پرسیدم ایشون در پاسخ گفتند در وزن استاندارد 68 کیلو گرم امتحان کردن 140 km/h این موتور رفته و شاید بیش از این هم بره

Alireza
06-11-1389, 09:20 بعد از ظهر
به نظر موتور خوبی میاد ممنون از اطلاعاتی که دادین
در مورد تاپ اسپید هم ایشون یه چیزی گفتن ....
قیمتش چنده؟

ap_peiki
06-11-1389, 09:28 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

MCP
06-11-1389, 09:30 بعد از ظهر
چند تا عکس از پشت و بغل موتور هم بگیری خیلی خوبه .
مدل خارجیش چیه ؟ یعنی از چه موتوری کپی شده ، اینجوری میشه اطلاعات بیشتری ازش تو اینترنت پیدا کرد.
در مورد موتور و تکنولوژی بالایی که گفتید هم بیشتر بنویسید..

ap_peiki
06-11-1389, 09:32 بعد از ظهر
به نظر موتور خوبی میاد ممنون از اطلاعاتی که دادین
در مورد تاپ اسپید هم ایشون یه چیزی گفتن ....
قیمتش چنده؟

اولن تشکر میکنم که به این موضوع سر زدید
قیمت 2800000
بله منم در مورد تاپ اسپید موافقم تازه ایشون گفتن 160 km/h من یکم اصلاح کردم که برو بچ بمون نخندن

Red Hat
06-11-1389, 10:34 بعد از ظهر
با این عکس هایی که قرار دادی میشه فهمید که :

موتور 4 سوپاپ و dohc

شمع وسط سرسیلدر قرار داره که باعث احتراق خیلی بهتر میشه

طراحی شاسی خیلی کم شبیه به ktm هست

دارای فیلتر روغن هست

کمک جلو مثل KTM گازی و قابل تنظیم هست

کلآ منو یاد KTm انداخت

البته این ها نظر من بود .

ap_peiki
06-11-1389, 10:37 بعد از ظهر
بله دقیقا درسته مچکرم از نگاه تیز بینانتون:crazy:

Red Hat
06-11-1389, 10:44 بعد از ظهر
ممنون

البته سایر موارد رو باید تست کرد تا نظر داد . اگه فرصتی پیش بیاد این موتور رو از طرف سایت تست میکنیم و مطالب رو قرار میدیم.

Kenji
06-11-1389, 10:47 بعد از ظهر
چه رخ هیولایی داره لعنتی

ap_peiki
06-11-1389, 11:18 بعد از ظهر
چه رخ هیولایی داره لعنتی
آگه فرصت شد تو روز موتورو میاریم توی فضای آزاد ازش عکس میگیریم اون موقع تازه خودشو نشون میده

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 10:56 PM ----------

کمک فنرهاش fast ace هست
Fastace ([Only registered and activated users can see links])

MCP
07-11-1389, 03:30 بعد از ظهر
عکس های قبلی سایز بزرگش باز نمی شود. اگه امکان داره دوباره آپلود کنید.

mehrdad.
07-11-1389, 03:57 بعد از ظهر
سلام.
من اکثرا ریس سوار شدم ولی چند باری که کراس و تریل سوار شدم با اینکه قد من.185 تو کنترلش مشکل داشتم.ولی تریل هم یه حال دیگه داره.....موتورت صدای اگزوزش چطوره؟چند وقت داریش؟کلا راضی هستی؟پیشنهاد میکنی بخرم یا نه؟چون تابحال تریل نداشتم.از شرکت ثبت نامی گرفتی؟:35::35:

soroush adventure
07-11-1389, 05:05 بعد از ظهر
خیلی ممنون از اطلاعاتتون
این طور که تو عکسا مشخصه از انجین و کیفیت خوبی برخورداره. از این اشغالای ایرانی خیلی سر تره.
2/800 هم بنظرم می ارزه ! الان mpc250 رو جهانرو داره میده 4/200 نه این کمک ها رو داره نه این انجین رو _ ولی باز تامین قطعات و خدماتش جای سوال داره
چطور هنوز تو تهران نیومده ؟ تو گمرک هنوز ندیدم

---------- Post added at 06:05 PM ---------- Previous post was at 05:46 PM ----------

اگه 250 واقعی باشه باید حدود 25 اسب قدرت داشته باشه !
لطفا اگه ممکنه چند تا عکس هم از قسمت کنار و عقب- خورشیدی عقب و زنجیر _ دوشاخ عقب بزارید_ یه آمار همدرباره لوازم یدکیش بگیرید ممنون میشم.
میخاستم این هفته روان rv بگیرم ولی این چشمو برای خرید گرفت :22:

ap_peiki
08-11-1389, 01:36 قبل از ظهر
سلام.
من اکثرا ریس سوار شدم ولی چند باری که کراس و تریل سوار شدم با اینکه قد من.185 تو کنترلش مشکل داشتم.ولی تریل هم یه حال دیگه داره.....موتورت صدای اگزوزش چطوره؟چند وقت داریش؟کلا راضی هستی؟پیشنهاد میکنی بخرم یا نه؟چون تابحال تریل نداشتم.از شرکت ثبت نامی گرفتی؟:35::35:
سلام من هنوز این موتورو نخریدم . ولی موتورامو گزاشتم برا فروش تا یکی از اینا را بخرم .
نه ثبت نامی نیست کاملاً نقدیه 2800000 چیزی نیست که بخان ثبت نام کنند .
من که خودم روان و شوکا(قدیمی) رو گزاشتم برا فروش که یکی از اینا رو بخرم . حالا خود دانیید

---------- Post added at 01:36 AM ---------- Previous post was at 12:39 AM ----------

عکس های قبلی سایز بزرگش باز نمی شود. اگه امکان داره دوباره آپلود کنید.

mehrdad.
08-11-1389, 03:00 قبل از ظهر
رخ خوشگلی داره
من هفته پیش یه سر رفتم گمرک جایی ندیدم موتور رو.اگه آدرس داری بده برم یه سر موتور رو از نزدیک ببینم.تشکر

---------- Post added at 02:50 AM ---------- Previous post was at 02:44 AM ----------

ولی چش منرو هم گرفته.با اینکه کلا ریس سوارم.بدم نمیاد بخرمش:gigglesmile:

---------- Post added at 03:00 AM ---------- Previous post was at 02:50 AM ----------

آقا یه سوال فنی؟
من تو یه سایت دیدم دست دومش که ظاهرا تمیز بور یک و نهصد.بعد طرف نوشته بود به این موتوره کارت سوخت نمیدن.راست میگه؟:interview:

Alireza
08-11-1389, 03:38 قبل از ظهر
دوست گلم واسه اپلود عکس ها بهتره تو خود سایت اپلود کنین یا یه سایت که لینک مستقیم عکس رو بده
4 شارد دردسره
در مورد انجین هم به نظر من با کیفیته و کلا به این قیمت میارزه ولی باز باید از نزدیک دید و تست کرد

ap_peiki
08-11-1389, 04:17 بعد از ظهر
رخ خوشگلی داره
من هفته پیش یه سر رفتم گمرک جایی ندیدم موتور رو.اگه آدرس داری بده برم یه سر موتور رو از نزدیک ببینم.تشکر

---------- Post added at 02:50 AM ---------- Previous post was at 02:44 AM ----------

ولی چش منرو هم گرفته.با اینکه کلا ریس سوارم.بدم نمیاد بخرمش:gigglesmile:

---------- Post added at 03:00 AM ---------- Previous post was at 02:50 AM ----------

آقا یه سوال فنی؟
من تو یه سایت دیدم دست دومش که ظاهرا تمیز بور یک و نهصد.بعد طرف نوشته بود به این موتوره کارت سوخت نمیدن.راست میگه؟:interview:
سلام دوست عزیز موتور الان فقط تو اصفهان موجود هست. اگه خاستید براتون میفرستند

هنوز این موتور به کسی فروخته نشده
من یه توضیح دادم این موتور 250 هست ولی 200 پلاک شده برای همین هیچ مشکلی نداره

---------- Post added at 04:17 PM ---------- Previous post was at 03:20 PM ----------

اینم مشخصات فنی

BKING
08-11-1389, 04:20 بعد از ظهر
دوست گلم واسه اپلود عکس ها بهتره تو خود سایت اپلود کنین یا یه سایت که لینک مستقیم عکس رو بده
4 شارد دردسره
در مورد انجین هم به نظر من با کیفیته و کلا به این قیمت میارزه ولی باز باید از نزدیک دید و تست کرد

يه نكته هم اضافه كنم

گالري عكس سايت بهتر از فايل پيوسته

[Only registered and activated users can see links] YmM5NDQ1MDc2YjIwYzdjMmRmZWJlMDJlNzAuanBn

ap_peiki
09-11-1389, 01:51 قبل از ظهر
عکسهای جدید از دید کارخانه سازنده :

ap_peiki
09-11-1389, 02:02 قبل از ظهر
با این عکس هایی که قرار دادی میشه فهمید که :

موتور 4 سوپاپ و dohc

شمع وسط سرسیلدر قرار داره که باعث احتراق خیلی بهتر میشه

طراحی شاسی خیلی کم شبیه به ktm هست

دارای فیلتر روغن هست

کمک جلو مثل KTM گازی و قابل تنظیم هست

کلآ منو یاد KTm انداخت

البته این ها نظر من بود .

---------- Post added at 02:01 AM ---------- Previous post was at 01:58 AM ----------

چند تا عکس از پشت و بغل موتور هم بگیری خیلی خوبه .
مدل خارجیش چیه ؟ یعنی از چه موتوری کپی شده ، اینجوری میشه اطلاعات بیشتری ازش تو اینترنت پیدا کرد.
در مورد موتور و تکنولوژی بالایی که گفتید هم بیشتر بنویسید..

این موتور مال شاینری هست
سایت China Chongqing Shineray Motorcycle Co.,Ltd. ([Only registered and activated users can see links])

---------- Post added at 02:02 AM ---------- Previous post was at 02:01 AM ----------

از دست شما اصفهونیا.که موتور خوبا هم اول مال شماس:3:
آخی ktm بوقه اگر هم ناراحتی پولو بریز به حساب تا همین فردا برات بفرستم

mehrdad.
09-11-1389, 02:22 قبل از ظهر
عزیز جان شما فرمودید که تابحال فروش نداشته؟لینک رو مشاهده بفرمایید.قبلا عرض کرده بودم
تریل 250-طرح KTM-پلاک ملی - istgah.com - شوکا ([Only registered and activated users can see links])

---------- Post added at 02:22 AM ---------- Previous post was at 02:21 AM ----------

لینک رو مشاهده بفرمایید.دس دومشه
تریل 250-طرح KTM-پلاک ملی - istgah.com - شوکا ([Only registered and activated users can see links])

ap_peiki
09-11-1389, 02:38 قبل از ظهر
عزیز جان شما فرمودید که تابحال فروش نداشته؟لینک رو مشاهده بفرمایید.قبلا عرض کرده بودم

---------- Post added at 02:22 AM ---------- Previous post was at 02:21 AM ----------

لینک رو مشاهده بفرمایید.دس دومشه
عزیز دل این یه مدل دیگه از شوکاست که خودم هم یه نارنجیشا دارم این نوش 1900000 حتی کمتر
این موتور جدید نسبت به اون خداسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

mehrdad.
09-11-1389, 02:56 قبل از ظهر
تشکر.
در مورد خریدش از شرکت به صورت تک میشه اقدام کرد یا باید صبر کنم تا بیاد تهران بخرم..:28::hanghead:

---------- Post added at 02:54 AM ---------- Previous post was at 02:50 AM ----------

بعد تهران نمایندگی داره؟ لوازم داره؟

---------- Post added at 02:56 AM ---------- Previous post was at 02:54 AM ----------

بعد تهران نمایندگی داره؟ لوازم داره؟ :laie_14::7tir:

ap_peiki
09-11-1389, 03:21 قبل از ظهر
تشکر.
در مورد خریدش از شرکت به صورت تک میشه اقدام کرد یا باید صبر کنم تا بیاد تهران بخرم..:28::hanghead:

---------- Post added at 02:54 AM ---------- Previous post was at 02:50 AM ----------

بعد تهران نمایندگی داره؟ لوازم داره؟

---------- Post added at 02:56 AM ---------- Previous post was at 02:54 AM ----------

بعد تهران نمایندگی داره؟ لوازم داره؟ :laie_14::7tir:

بله تکی میشه باید اگه حتما میخای برات میفرستم تو نمایندگی تهران
تو اصفهان فعلا هست این موتور جدیده برا همین زیاد نیست

Reza_master
09-11-1389, 08:53 بعد از ظهر
سلام خدمت همگی بنظر موتور هیولا و خوبی میاد و میتونه همه جوره آدم رو ارضا کنه من که حتما میخرمش البته الان نه ایشالا تو فروردین ماه

ap_peiki
12-11-1389, 01:43 قبل از ظهر

Farzad
12-11-1389, 02:17 قبل از ظهر
چرخ جلو کم باده .... مواظب باش رفیق

ap_peiki
12-11-1389, 02:18 قبل از ظهر

Farzad
12-11-1389, 02:44 قبل از ظهر
فن مگلی روشه .... فنش یه چیز خیلی عالی هست ...
سر سیلندر و سوپاپا هم به شدت اشنا هستن ... !!!

Reza_master
12-11-1389, 09:57 قبل از ظهر
سلام . ap_peiki ([Only registered and activated users can see links]) ممنون از عکس های بسیار عالی که گذاشتی

این طور که معلومه رادیات و فن بسیار عالی و قوی داره . این طورم که من دیدم و متوجه شدم کاربراتور با پمپ شتاب روش هست و سیلندر کاربرات هم بزرگ هست که اینا باعث میشن موتور شتاب و قدرت بسیار زیادی داشته باشه

خورشیدی بزرگی روش هست که مخصوص شیب زدن و کلا آفرود هست چون قدرت بالا رفتن از شیب رو بسیار زیاد میکنه البته این خورشیدی سرعت موتور رو تا حدودا 15% کاهش میده ولی قدرت رو افزایش

دوشاخ عقب فوق العاده هست واقعا و کمک ها هم عالی هستن فکر میکنم تنظیم شو هستن

در کل واقعا عالی هست حتما میخرمش

نیما نادری
12-11-1389, 10:11 قبل از ظهر
754این انجین در کلاسهای دیگه هم استفاده شده

کپی برداری از انجین ax1 هست با 19kw قدرت

753

sirn
12-11-1389, 11:27 قبل از ظهر
kx450:afro:

757

شوکا 250:afro:
758

:297::29:

sirn
12-11-1389, 05:16 بعد از ظهر
بله
ولی این کجا وآن کجا
kx450دارمش (ان) چیز خاصی نیست..مقداری شتاب بیشتر و کیفیت بالاتر که تجربه بهم نشون داده موتور خوب و بدون دردسر شانسیه و ژاپنی و چینی و... نمیشناسه حالا کمی درصد پیشتری براندها معتبر داره تو کیفیت.(نظر شخصی بود):icon_pf (95):

mehrdad.
13-11-1389, 01:58 قبل از ظهر
سلام به دوستان
یه سوال .با توجه به قرار گرفتن چراغ جلو و گلگیر آیا در شب چراغ جلو میدان دید مناسبی به راکب میده؟تشکر
عجب موتوره خوشگلیه منکه همش ریس سوار میشدم و میخواستم مگلی بخرم.میخوام اینرو بعنوان اولین موتوره شاسی بلندم بخرمش:4chsmu1:

BKING
13-11-1389, 01:06 بعد از ظهر
سلام به دوستان
یه سوال .با توجه به قرار گرفتن چراغ جلو و گلگیر آیا در شب چراغ جلو میدان دید مناسبی به راکب میده؟تشکر
عجب موتوره خوشگلیه منکه همش ریس سوار میشدم و میخواستم مگلی بخرم.میخوام اینرو بعنوان اولین موتوره شاسی بلندم بخرمش:4chsmu1:

سلام

براي من نيز اين سوال پيش اومد

موتور خوبي به نظر مي رسه حوس كردم بخرمش البته بايد كمي صبر كرد ببينيم چطوره

Reza_master
13-11-1389, 10:05 بعد از ظهر
نه مشکلی نداره میدان دیدشم حتما خوبه اکثر تریل ها همینجوریه سر چراغ یه مقدار رو به پایینه منم چراغ موتورم همینجوریه اما کاملا روشن میکنه و مشکلی نداره

dadix3x
14-11-1389, 09:57 بعد از ظهر
افرین به شوکا داره رو سفید میشه البته من که از مدل قبلی راضی بودم مخصوصا شتاب عالیش و کمک هاش که صد البته در این مدل بهتر شده مخصوصا انجین
:297: شاید یه نفر پیدا شده یه موتور خوب و با کیفیت با قیمت مناسب وارد میکنه البته قیمت پایینش یه مقدار به خاطر 200 cc پلاک شدنش هست مدل قبلیشم 200 افت قیمت داشت (بابت همین موضوع)

reza KTM
15-11-1389, 02:09 بعد از ظهر
چرا کسی جواب ما رو نمیده؟؟؟؟؟
در مورد این موتور میخوام بدونم شاید بخرم
نمایندگی تو تهران داره
من یه روان 200 طرح قدیم داشتم خیلی ازش راضی بودم
دنده 2 برای موتور من 80 km تاپ اسپید میزد تو شتاب هیچ موتوری رو دستش نمیزنه (پالس و آپاچی)
ترمز های موتور واقعا عالی بود به طوری که من به راحتی پشت موتور رو میاوردم بالا
به خاطر وزن بالا با دنده 2 نمیتونستم موتور رو بیارم بالا ولی تعادلی به راحتی موتر بالا میومد
من در سرپایینی اتوبان امام علی بیشترین سرعتی که کیلومتر نشون میداد 120 بود ولی موتور نصف گاز جای گاز داشت که دو بار دوربین های کنترل سرعت از من عکس گرفت البته سه ترک بودم چون تک نفره موتور بالای 110 تا میخواد پرواز کنه و نمیشه تند رفت
من میخواستم بدونم کسانی که هر دو موتور را دارند بگند تو شتاب و سرعت و ترمز و مخصوصا صدای اگزوز چه فرقی با مدل جدید روان دارد
پمپ شتاب داره؟کمک فنر گازی خیلی تاثیر داره؟

Alireza
15-11-1389, 02:41 بعد از ظهر
دوست عزیز باید صبر کنید بیاد تهران هنوز کسی نداره بخواد شمارو راهنمایی کنه

soroush adventure
15-11-1389, 05:11 بعد از ظهر
چرا کسی جواب ما رو نمیده؟؟؟؟؟
در مورد این موتور میخوام بدونم شاید بخرم
نمایندگی تو تهران داره
من یه روان 200 طرح قدیم داشتم خیلی ازش راضی بودم
دنده 2 برای موتور من 80 km تاپ اسپید میزد تو شتاب هیچ موتوری رو دستش نمیزنه (پالس و آپاچی)
ترمز های موتور واقعا عالی بود به طوری که من به راحتی پشت موتور رو میاوردم بالا
به خاطر وزن بالا با دنده 2 نمیتونستم موتور رو بیارم بالا ولی تعادلی به راحتی موتر بالا میومد
من در سرپایینی اتوبان امام علی بیشترین سرعتی که کیلومتر نشون میداد 120 بود ولی موتور نصف گاز جای گاز داشت که دو بار دوربین های کنترل سرعت از من عکس گرفت البته سه ترک بودم چون تک نفره موتور بالای 110 تا میخواد پرواز کنه و نمیشه تند رفت
من میخواستم بدونم کسانی که هر دو موتور را دارند بگند تو شتاب و سرعت و ترمز و مخصوصا صدای اگزوز چه فرقی با مدل جدید روان دارد
پمپ شتاب داره؟کمک فنر گازی خیلی تاثیر داره؟

_رضا جون 2 تا سوال کردی بجاش یه عالمه از موتور خودت تعریف کردی !!!!!!!!!!!!
در مورد نمایندگی که خودمم تو تهران به نتیجه نرسیدم برای همین با کیا داریم برنامه ریزی میکنیم که بریم اصفهان موتورو از نزدیک ببینیم و اگرم شد یه تست بزنیم و اگه همه چی اوکی بود دوتا بخریم با قطار بیاریم تهران پلاک ملی کنیم.
_صدای اگزوزش از روان بیشتره چون نسبت تراکم موتور 1 به 10.8 هست - صداش تو مایه مگلی باید باشه
_ پمپ شتاب هم داره
_ کمک گازی هم رو موتور غوغا میکنه _ گاز نیتروژن تو کمک علاوه بر نرمی و انعطاف باعث میشه که بشه کمک رو به راحتی تنظیم کرد و هر چی پرش یا دست انداز بیشتر بشه بطور خودکار مقاومت کمک گازی هم بالا میره

ap_peiki
15-11-1389, 07:43 بعد از ظهر
در مورد نمایندگی که خودمم تو تهران به نتیجه نرسیدم برای همین با کیا داریم برنامه ریزی میکنیم که بریم اصفهان موتورو از نزدیک ببینیم و اگرم شد یه تست بزنیم و اگه همه چی اوکی بود دوتا بخریم با قطار بیاریم تهران پلاک ملی کنیم.
_صدای اگزوزش از روان بیشتره چون نسبت تراکم موتور 1 به 10.8 هست - صداش تو مایه مگلی باید باشه
_ پمپ شتاب هم داره
_ کمک گازی هم رو موتور غوغا میکنه _ گاز نیتروژن تو کمک علاوه بر نرمی و انعطاف باعث میشه که بشه کمک رو به راحتی تنظیم کرد و هر چی پرش یا دست انداز بیشتر بشه بطور خودکار مقاومت کمک گازی هم بالا میره

سلام آقا هر موقع خواستی بیای اصفهان به من اطلاع بده تا تودفترش ببرمتون . یا شایدم تا میخای بیاین من خریده باشم:gigglesmile:

soshiant
15-11-1389, 09:23 بعد از ظهر
سلام دوستان .ازهمگی عذر خواهی میکنم . در جای دیگر هم این سوالم را بیان کردم اما جوابی دریافت نکردم . در مورد این موتور که به شوکا معروف شده ، من به تناقضاتی رسیدم که برایم جای سوال است . از دوستان اگر کسی توجیه مناسبی داره لطفا راهنمایی کنه .
همه ما میدانیم که موتور روان مربوط به شرکت qingqi است . واسم این شرکت روی پوسته انجین موتور مربوطه حک شده واز لحاظ ظاهری هم همان موتوری است که در چین ودیگر کشورها به فروش میرسد .با این حساب این موتور ملغب به شوکا که منتسب به شرکت shineray است ، هم باید از این قاعده پیروی کند که .....

من این موتور را در نمایشگاه فارس موتور دیدم که روی پوسته انجین اون با حروف چینی یه چیزی نوشته !

[Only registered and activated users can see links]

روی پوسته انجین موتور مربوط به سپاهان سیکلت هم کلمه shooka حک شده !

[Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

به این نکته هم باید توجه کرد که شوکای سپاهان سیکلت در دو مدل هواخنک و مایع خنک عرضه شده !!!!

اما روی پوسته انجین موتور مربوط به شرکت shineray اسم همان شرکت حک شده !

البته در مقایسه ظاهری موتوری که در ایران است با موتوری که در چین است ، تناقضات دیگه ای هم وجود داره . اگر لازم بود تا بیان کنم .

در ضمن نمایندگی فارس موتور در خیابان ولیعصر تهران این موتور را جهت نمایش گذاشته ( فروشی نیست )اگر کسی خواست بره ببینه .

([Only registered and activated users can see links])

mehrdad.
16-11-1389, 02:17 بعد از ظهر
قضیه پیچیده شد که:297:

sirn
16-11-1389, 02:56 بعد از ظهر
اونقدر هم که فکر میکنید پیچیده نیست..فرقی نداره
این موتور تو طرحای متنوع تولید شده که حتی شباهت موتور با برند چینی تو قسمت پوسته دیده نمیشه.. وبنظر من تو بازار ایران از همه موتورهای چینی کره ای و به نسبت قیمت هم از ژاپنی بهترین انتخاب هست برای کسیکه یه 250 بروز و همینطور خوشگل باقدرت خوب وقیمت مناسب میخواد،پلاک این موتور هم باعث استفاده روز مره از این موتوره:acigar:

برند چینی با پوسته متفاوت
767
768
769

با سفارش حک شده نام ایرانی بر روی پوسته...:afro:
770

reza KTM
17-11-1389, 12:00 قبل از ظهر
_ پمپ شتاب هم داره

سلام سروش جون
ناراحت نشو اگه از موتورم (البته موتور سابقم) خیلی تعریف کردم:o واقعا موتور خوبی بود ولی من اشتباه کردم و با ضرر زیاد فروختمش:(
از جوابایی که بهم دادی ممنونم
اگه رفتی اصفهان صدای اگزوزش رو ضبط کن اگه زحمتی نیست تو سایت قرار بده
به نظرت پمپ شتابش یه چیز خاصه و واقعا تاثیر داره یا نه یه چیز معمولیه و تاثیر خاصی نداره چون من ترک بندیت شدم پمپ شتاب واقعا تاثیر داره و شتاب رو خیلی زیاد میکنه به نظر من این بزرگترین مزیتش هست

Farzad
17-11-1389, 01:24 قبل از ظهر
افرین سوروش به نکته ای اشاره کردی که نظر شخصیه منه صداش ....
از نظر انجین هم من خیلی شباهت دیدم با مگلی البته از دید یه کسی که هیچی بلد نیست !
اما من دارم 2 به شک میشم نسبت به انجینش

soroush adventure
17-11-1389, 09:43 قبل از ظهر
البته مگلی تک میل سوپاپه و این موتور 2 میل سوپاپ که موجب فرز تر باز و بسته شدن سوپاپ ها میشه. ولی با این حال مگلی 27 اسبه و این شوکا 24 اسب که دلیلش میتونه تفاوت درضریب کمپرسشون باشه (شوکا 1-10.8) ( مگلی 1_ 11.5 ) کمپرس بالا هم خیلی خوب نی عمر موتورو کم میکنه
_ در مورد این نوع پمپ شتاب هم یه مثال میزنم - آب پاش سلمونی رو در نظر بگیرید فقط وقتی که ناگهانی اهرمش رو فشار میدی کار میکنه - این پمپ هم همینجوره با گاز ناگهانی دادن از روزنه ای مقداری بنزین اضافی بطور لحظه ای به داخل سیلندر میریزه و تو گاز دادن های معمولی و آهسته غیر فعاله _ از این نوع کاربرات رو موتورم نصب کردم ولی خیلی جواب نداد حالا شاید جنسش خوب نبوده یا درست تنظیمش نکردم !

reza KTM
17-11-1389, 03:03 بعد از ظهر
در ضمن نمایندگی فارس موتور در خیابان ولیعصر تهران این موتور را جهت نمایش گذاشته ( فروشی نیست )اگر کسی خواست بره ببینه .

عزیز آدرس دقیق بده ولیعصر از راه آهن هست تا تجریش
اگه شمارم داری بزار

mehrdad.
17-11-1389, 04:54 بعد از ظهر
iranmjh ([Only registered and activated users can see links])جان تشکر از توضیح خوبت.
من که خیلی دلم میخواد بخرمش.البته سال بعد:29dz8zk:حقیقت میترسم موتوره بد از آب در بیاد.و اشکم در بیاد.چون zzrکه داشتم خیلی اذیتم کرد.چشمم ترسیده

Alireza
17-11-1389, 05:11 بعد از ظهر
این ادرس نمایندگی
خ ولي عصر-نرسيده به مهديه تهران- پلاك 395

soshiant
17-11-1389, 05:31 بعد از ظهر
سلام . حرف جناب iranmjh متین . کاملا درست میفرمایند .
اما به نظر من این منطقی نیست که موتوری را که با نام وبرند shineray مشهورشده وبازاری کسب کرده ، الان بانام ( شوکا ) وتغییرات دیگر ( از جمله فرم انجین و ... ) وارد بازار شود ! چرا همان موتور shineray که توسط کمپانی اصلی ساخته شده را را وارد نکردند ؟

به عنوان نمونه سوزوکی دی آر 200 ای که در ایران وارد شده با همان شکل وشمایل وجزئیات انجین در آمریکا . استرالیا و... فروخته شده .

واما یه سوال دیگر : چرا دوستانی که این موتور را خریدند با وجود اینکه چند ماه بیشتر از خریدشان نمیگزره ، اما قصد فروشش را دارند ؟

وسوال آخر : چرا مشخصاتی که روی انجین موتور shineray است ، روی انجین شوکا حک نشده ؟

771

772

sirn
17-11-1389, 05:51 بعد از ظهر
خوب بنده عرض کردم این برند shineray موتور 250 با طرحای مختلف تولید کرده که شوکا نمونه زیر هست

shineray
773

shooka
774

mehrdad.
17-11-1389, 06:35 بعد از ظهر
بالاخره این موتور بدردبخور هست یا نه؟:wall3:
من تریل نداشتم.دوستان راهنمایی بفرمایند؟؟

soroush adventure
17-11-1389, 06:38 بعد از ظهر
واما یه سوال دیگر : چرا دوستانی که این موتور را خریدند با وجود اینکه چند ماه بیشتر از خریدشان نمیگزره ، اما قصد فروشش را دارند ؟

772

کی ؟ کجا ؟

sirn
17-11-1389, 06:40 بعد از ظهر
بالاخره این موتور بدردبخور هست یا نه؟:wall3:
من تریل نداشتم.دوستان راهنمایی بفرمایند؟؟
با مبلغ 3 تومن بهترین گزینه تریل بازار خر تو خر ایرانه.:bargh:

mehrdad.
17-11-1389, 07:03 بعد از ظهر
واقعا با این خر تو خری همینی که هست
میخواییم بخوایم نمیخوایم دوچرخه سوار شیم

soshiant
17-11-1389, 08:16 بعد از ظهر
کی ؟ کجا ؟

تالارهاي خودرو • مشاهده مبحث - فروش شوکا 250 ([Only registered and activated users can see links])

تالارهاي خودرو • مشاهده مبحث - فروش شوکا 250 ([Only registered and activated users can see links])

چند تا هم توی سایت ایستگاه دیدم . باید بگردم پیداش کنم .

.................................................. ..................................................

فکر میکنم من منظورم را خوب بیان نکردم ! در کل من میخوام بدونم که این موتور شوکا محصول شرکت shineray هست یا نه ؟ یا کپی برداری از آن توسط شرکت دیگر است . کاری که در چین یک امر عادی محسوب میشه !

چند وقت پیش با شرکت تکتاز موتور تماس گرفتم و جویا شدم که آیا بجز آنها شرکت دیگری هم نمایندگی هارتفورد و qingqi را دارد یا نه ؟ که با قاطعیت جواب دادند که هیچ شرکت دیگری نه نمایندگی هارتفورد و qingqi را دارد و نه شرکتی محصولات آنها را وارد کرده . اما من بارها در مرکز شهر موتورهای 125 سی سی را دیدم که متعلق به شرکت qingqi است و توسط تکتاز موتور وارد نشده ! یا موتورهای سی جی در بازار وجود دارد که روی انجین آنها نوشته هارتفورد به چشم میخورد ولی مربوط به شرکت تکتاز موتور و هارتفورد تایوان نیست ! .... کاملا مشخصه که جریان کپی از کپی و سوء استفاده از طراحی وبرندی خوش نام است !

..........................................

این انجین یک موتور سی جی است که هیچ رابطه ای با شرکت تکتاز موتور ندارد . و همچنین تایوانی هم نیست .

ap_peiki
17-11-1389, 09:04 بعد از ظهر

چند تا هم توی سایت ایستگاه دیدم . باید بگردم پیداش کنم .

تریل 250-طرح KTM-پلاک ملی - istgah.com - موتور ([Only registered and activated users can see links])

.................................................. ..................................................

فکر میکنم من منظورم را خوب بیان نکردم ! در کل من میخوام بدونم که این موتور شوکا محصول شرکت shineray هست یا نه ؟ یا کپی برداری از آن توسط شرکت دیگر است . کاری که در چین یک امر عادی محسوب میشه !

چند وقت پیش با شرکت تکتاز موتور تماس گرفتم و جویا شدم که آیا بجز آنها شرکت دیگری هم نمایندگی هارتفورد و qingqi را دارد یا نه ؟ که با قاطعیت جواب دادند که هیچ شرکت دیگری نه نمایندگی هارتفورد و qingqi را دارد و نه شرکتی محصولات آنها را وارد کرده . اما من بارها در مرکز شهر موتورهای 125 سی سی را دیدم که متعلق به شرکت qingqi است و توسط تکتاز موتور وارد نشده ! یا موتورهای سی جی در بازار وجود دارد که روی انجین آنها نوشته هارتفورد به چشم میخورد ولی مربوط به شرکت تکتاز موتور و هارتفورد تایوان نیست ! .... کاملا مشخصه که جریان کپی از کپی و سوء استفاده از طراحی وبرندی خوش نام است !

..........................................

این انجین یک موتور سی جی است که هیچ رابطه ای با شرکت تکتاز موتور ندارد . و همچنین تایوانی هم نیست .

این مدل قبلیه وبه کلی فرق میکنه ودر مقایسه با اون زمین تا آسمون فرق داره اون در رنگ های نارنجی - مشکی - و سفید+مشکی بود و رادیات نداشت
این مدل جدید سفید -و مشکی+سبز داره من هر دومدل را سوار شدم (مدل قبلی رادارم ) در مقایسه باهم مثل ژیان وزانتیا ست . جفتش ماله یه شرکته ولی این کجا وآن کجا یعنی شما واقعاً از تو عکسها متوجه نشدید ؟؟؟؟؟؟؟:gigglesmile:
این مدل ماله خوده خود shineray هست الانم دفترچه خود شاینری جلومه خواستید عکس هم میزارم

reza KTM
17-11-1389, 09:54 بعد از ظهر
این مدل قبلیه وبه کلی فرق میکنه ودر مقایسه با اون زمین تا آسمون فرق داره اون در رنگ های نارنجی - مشکی - و سفید+مشکی بود و رادیات نداشت
این مدل جدید سفید -و مشکی+سبز داره من هر دومدل را سوار شدم (مدل قبلی رادارم ) در مقایسه باهم مثل ژیان وزانتیا ست . جفتش ماله یه شرکته ولی این کجا وآن کجا یعنی شما واقعاً از تو عکسها متوجه نشدید ؟؟؟؟؟؟؟:gigglesmile:
این مدل ماله خوده خود shineray هست الانم دفترچه خود شاینری جلومه خواستید عکس هم میزارم

ap_peiki جان این موتور تو اصفهان چنده؟ رادیاتور دارشو میگم
میتونی صدای موتور رو ظبط کنی بزاری تو سایت؟

Reza_master
17-11-1389, 11:37 بعد از ظهر
سلام خدمت همگی دوستان. آقا رضا (soshiant) عزیز همونطور که بچه ها گفتن این اگهی ها برای مدل قدیمی این موتور هستش و کلی فرق داره اما حرف شماتا حدودی درست هست صد در صد این موتور کارایی واقعی موتور shinery رو نداره و شاید مقداری ضعیف تر باشه فقط شاید . اما از ظاهر معلومه که موتور خوبیه از قطعاتی که توش به کار رفته میشه اینو فهمید و به قیمتشم میارزه

reza KTM و sorush جان در مورد پمپ شتاب باید بگم واقعا کارایی بالایی داره من یه کاربرات با پمپ شتاب گرفتم با قیمت 45 تومان وقتی رو موتورم نصب کردم واقعا تغییرش رو حس میکردم و شتاب و قدرت موتور رو واقعا بالا میبره من روی موتور تریل dino 250 cc نصبش کردم سروش جان شما حتما تنظیمش نکرده بودی در مورد کاراییشم حرف سروش تا حدودی درست بود مثل آب پاش میمونه اگه درست نتظیم بشه تمام مدت بزین رو با فشار اسپری میکنه و هرچقدر بیشتر گاز بدی با شدت بیشتر و مقدار بیشتر بنزین را اسپری میکنه البته این به قطر سیلندر کاربرات هم مقداری بستگی داره این نوع کاربرات ها از 15 هست تا 45 تومن عکسش رو براتون آپ میکنم تو پست بعدیم

اما اگه همون کاربراتی باشه که من خریدم واقعا خیلی خوبه ارزش داره و میشه گفت که این موتور هم شتاب هم قدرت زیادی داره

soshiant
18-11-1389, 01:27 بعد از ظهر
سلام . جناب ap_peiki ممنون از توضیحاتتان . منی که تمام سایت های شرکت shineray را بررسی کرده و فروم های مختلفی را برای ارزیابی این موتور سر زدم ، فرق بین مدل قدیمی و جدید اون احتمالا میدانم ! ......منظور من چیز دیگه ای بود که ..... همانطور که قبلا هم گفتم باز هم میگم ، تناقضات فاحشی بین مدل های چینی و مدلهایی که در ایران است وجود دارد . امیدوارم من اشتباه کنم و اینگونه نباشد ، چون خودم دنبال یه موتور تریل خوب میگردم که این موتور یکی از گزینه های انتخابم است ...... به خاطر متشنج نشدن این بحث ، فعلا از بیان آنها صرف نظر میکنم .

راستی اگر زحمتی نیست از صفات اول دفترچه شاینری که دم دستتان است حتما یه چند تا عکس بزار .:28:

ap_peiki
18-11-1389, 02:42 بعد از ظهر
سلام جناب soshiant ممنون از اعتمادتون .:gigglesmile:
حالا یه چند تا عکس ازش میزارم

soshiant
18-11-1389, 03:16 بعد از ظهر
سلام . جناب ap_peiki از زحمتی که کشیدید ممنونم . صحبت اعتماد به شما نیست ، بلکه اعتماد به شرکت های تولیدی است که بعضی هاشون حاضرند برای سود بیشتر دست به هر کاری بزنند . نمونه های زوزمره اش را که همگی شاهد آن هستیم . با دیدن تصاویر دفترچه ای که شما گذاشتید ، امیدوار شدم . در اواسط اسفند ماه یک سفر کاری به اصفهان ( نجف آباد ) دارم . حتما به دفتر این شرکت یه سر خواهم زد . اگر آدرس دفتر و یا نمایندگی فروش این موتور را در اینجا گذاشته یا پی ام بدهید بسیار ممنون میشم .

ap_peiki
18-11-1389, 03:20 بعد از ظهر
اصفهان - فلکه احمد آباد - جنب فرش شیخ صفی - روی تابلوش زده گروهه صنعتی سپاهان سیکلت - تلفن : 2256307

soroush adventure
18-11-1389, 08:04 بعد از ظهر
امروز رفتم خیابون ولیعصر جنب مهدیه تهران _ ولی اون نمونه شوکا رو ندیدم _ soshiant جان آدرس دقیق تر میشه بدی ؟

Alireza
18-11-1389, 08:29 بعد از ظهر
این مدل تو تهران نیومده که ببینی اونم شاید مدل قدیمیشه
ادرسشم همونه که من دادم

soshiant
18-11-1389, 08:48 بعد از ظهر
امروز رفتم خیابون ولیعصر جنب مهدیه تهران _ ولی اون نمونه شوکا رو ندیدم _ soshiant جان آدرس دقیق تر میشه بدی ؟

سلام . سروش جان آدرس همان است که علیرضا داده . من حدود 40 روز پیش این موتور را اونجا دیدم . داخل نمایشگاه روی یه سکو . شاید برداشتند یا ... ازشون سوال نکردی ؟

sirn
19-11-1389, 01:38 بعد از ظهر
باز هم بر این نظر هستم که این موتور با توجه به بازار ما بهترین گزینه هست...زیبایی و ساختار فنی بروز از دلایل عمده نظرم نسبت به این موتور هست.:bargh:

mehrdad.
19-11-1389, 04:50 بعد از ظهر
یکی بره این موتور رو بخره دیگه ببینیم چطوریه:wall3::wall3::wall3:

ap_peiki
19-11-1389, 05:02 بعد از ظهر
من میخرم ولی اول یکی این شوکا قبلیه را ازمون بخره:hanghead::7tir::999::i'm sorry::29::999: مریزیم دیگه

mehrdad.
20-11-1389, 04:46 بعد از ظهر
تو روزنامه آگهی کن زود فروش میرن..زود هم برو جدیده رو بخر من بعد عید باید موتورم رو بخرم دارم میمیرم از بی موتوری.:16:عشق به موتور نوعی بیماری واگیر دار هست و از طریق هوا و سایت منتقل میشه:riz284:

reza KTM
23-11-1389, 02:00 بعد از ظهر
میشه یکی قیمت دقیق شوکا با رادیاتور چهار سوپاپ رو دم در کارخانه بگه؟

soroush adventure
23-11-1389, 07:18 بعد از ظهر
اگه صفحه اول رو نیگاه بندازید قیمتو دوستان گفتن

ap_peiki
23-11-1389, 11:49 بعد از ظهر
میشه یکی قیمت دقیق شوکا با رادیاتور چهار سوپاپ رو دم در کارخانه بگه؟

دومیلیون و هشتصد هزار تومان معادل بیست وهشت ملیون ریال معادل 2800000 تومان معادل 28000000 ریال معادل 2642 dollars

reza KTM
24-11-1389, 02:23 بعد از ظهر
من رفتم تو شهباز یه نمونه قدیمیشو پیدا کردم 200 سی سی بدون رادیاتور نارنجی رنگ صفر میگفت 1850000
ولی دلم رو کاملا زد
فلاپ های فوق العاده بیخود و به درد نخور
جوشکاری شاسی بسیار ناشیانه و زشت
ابعاد بسار کوچیک موتور نسبت به روان
این جدیداش واقعا فرق میکنه یا عین همینه؟

ap_peiki
24-11-1389, 11:46 بعد از ظهر
چند بار باید توضیح داد ؟؟؟ بیا من همین مدل 250 سی سی صفرش روبهت میدم 1700 ولی این کجا و آن کجا من اینو دارم درحد خودش خیلی خوبه و دقیقاً کپی 2008 ktm exc-f 250 (از لحاظ ظاهری) ولی باز میگم این مدل کجا و آنمدل کجا من هر دو رو سوار شدم

apex
26-11-1389, 10:44 قبل از ظهر
.
من تقریبا هر روز سر به سایتهای موتور سیکلت میزنم ولی هیچ وقت عضو نشدم چون حوصله تایپ کردن ندارم.ولی واقها چون دیدم در مورد این شوکا 250 جدید(اب خنک)داره اطلاع رسانی غلط میشه وبه ضرر کلیه خریداران تمام میشه وجدانم اجازه نداد یه سری حقایقی را به دوستان متذکر نشوم.
این دوست ما جناب ap_peiki من در تعجب هستم چه تعریفاتی از این موتور شوکا اب خنک می کنن. ایشان یادشان رفته که موتور شوکا 250 هواخنکشان 3 ماهه خراب شد وبرا تهیه سر سیلندر ان همه جا را زیر پاگذاشتند نمایندگی وحتی خود کارخانه هم جوابشان را نداد.
خود جناب ap_peiki پیشنهاد روان 200 را به همه میداد حالا من نمدونم چی شده.
دوستان عزیزان نازنینان:
این شوکا 250 جدید اب خنک 2تا مشکل بسیار بزرگ داره
اول اینکه این موتور 250هست و250 کلا غیر قانونی هست رو سیلندر هم زده 249 باز هم 249 هم پلاک نمیشه
این موتور را به شما به نام 200 میفروشن 200 هم تو سند وپلاک میزنن حالا پس فردا اگه موتور شما را گرفتن به شما میگن موتور شما با مشخصات مطابقت نداره و هزار گرفتاری برا شما پیش می یاد.خود آقای میر حاج که واقعا نمودونم ما را فکر کرده چی هستیم میگه ما موتور را 200 پلاک می کنیم تا کارت سوختش بیاد.حالا شما بیا برو امتحان کن به ایشان بگو من کارت سوخت نمی خوام ولی کارت وسند مطابق موتور 250 به من بده ببین میتونه عمرا.
اقایان میر حاج خودشان هم می دونن که دارن کار غیر قاننونی می کنن.ولی چون یه مدتی 250 ازاد شد اینا رفتند انجین 250 به چین سفارش دادندو تا اومد بیاد250 ممنوع شدحالا رو دستشان باد کرده می خواهند به عنوان 200 بفروشند.
حالا اینجا مشکل دوم ایجاد میشه:اینا تا این انجینا را فروختن چون دیگه دنبال دردسر نمی گردنددیگه این انجین را نمی یارن وهمین تعداد خریدار محدود می مونه ومشکل قطعات.
تازه این موتور را در مهر ماه 89 من رفتم نایندگی گفتند 3.500.000 تومان اوایل آذر89 رفتم گفتند 2.800.000 تومان پرسیدم چرا اینقدر افت قیمت گفتند به علت استقبال زیاد منم تو دلم گفتم اره جون خودتان.چیزی که زیاد میخرن قیمتش میره بالا نه پایین.این موتور مشکل قانونی داره اینا مخوان سریع از شر این انجینای 250 راحت شن میندازن رو شاسی ها و قیمت تمام شده می فروشن نمونه رو دستشون.
الان این شرکت تکتاز با این عظمت برای روان مشکل ساپورت قطعات داره حالا شما یه قطعه می خواهی برا rv 200 نمایینگی جوابت را نداد میری از سوزوکی دی ار میندازی روش کارت راه میوفته.
حالا این شوکا جدید اب خنک با این انجین بی پدر مادر که معلوم نیست از کجا امده ومشابهی براش نیست وقتی کمپانی فروخت به شمابیخیال همه چی میشه وشما می مونی و هزار و یک مشکل.
شما ها که میگید اگه روان 250 داشت ما دیگه سراغ شوکا نمیرفتیم فکر میکننین تکتاز نمیتونه 250 بیاره چرا مثل اب خودن میتونه بیاره ولی شرکت معتبر که کار غیر قانونی نمیکنه که اعتبارش زیر سوال بره.
من واقعا نمودونم یه کم شتاب و قدرت بیشتر نسبت به rv200 و 1000.000تمان گرونتر وتحمل این همه دردسر حتی برا فروشش کلی ضرر : ارزشش را داره.
جناب ap_peiki شما که خودتان مار گزیده هستین به خاطر شوکا 250 هوا خنک چرا ایتقدر تعریف غیر واقع میکنین.

mehrdad.
26-11-1389, 06:18 بعد از ظهر
سلام
دمتگرم بنظرم حرفات کاملا منتقی بود واقعا من که استفاده کردم.تشکر:clap:

reza KTM
27-11-1389, 12:05 قبل از ظهر
منم قبول دارم حرفاتو

Reza_master
27-11-1389, 09:11 قبل از ظهر
این دوست عزیزمون آقای ap_peiki ([Only registered and activated users can see links]) کجاست ؟

جوابی داره که به بچه های سایت بده یا نه ؟

sirn
27-11-1389, 12:31 بعد از ظهر
من جواب میدم این مدل با مدل قبلی خیلی فرق میکنه اکثر لوازمش هم مثل کراس هست و ژاپنی و چینیش فراوونه...

حالا هی بگید هواخنک موتور فلانه بهمانه....
در مورد سند خوردنش و پلاک فقط کافیه شماره تنه و انجین تو کارت وسند موتور باخود موتور یکی باشه مشکلی پیش نمیاد از لحاظ حجم سیلندر...من پیشنهاد میکنم اگه شماره تنه و انجین با سند موتور یکی بود قسمتی که زده 249 سی سی سنگ بگیر..

reza KTM
27-11-1389, 10:37 بعد از ظهر
ریسک خریدش بالا هست چون 2800000 باید پول بدی و معلوم نیست که کسی میگیرتت یا نه
من موتورو خیلی دوست دارم و اگه قیمتش 3200000 بوده و کارخانه داره 2800000 میده پس داریم سود میکنیم و اگه اینجا تهرانه میشه لوازم موتور های دیگرو بهش قالب کرد
فقط کسی نگیرتت کل پولت بره رو هوا

ap_peiki
27-11-1389, 11:23 بعد از ظهر
سلام بر دوستان عزیز ببخشید که من نبودم
آقای Reza_master عزیز من که مدیر فروش شرکت نیستم یا صاحبش که بخواهم جواب بدم من مشاهدات خودم و نظرات شخصی خودمو اینجا در میان میگزارم .
آقای apex عزیز این اطلاعاتی که اینجا گزاشتید تقریباً خیلیهاشو خود من به شما گفتم از بس اعصابم از دست آقای میر حاج خرد بود . وایشون چند روز بعدش زحمت کشیدن از شاینری اون قطعه مورد نیازم رو گرفتن از اون قطعه 2 تا بهم دادن و هیچ پولی بابت پست دی اچ ال یا حتی پول خود قطعه رو هم ازم نگرفتند . اگه یادتون باشه یکی از این موتور ها اگزوزش سوخته بود من چند روز بعد از دیدن شما سوار اون موتور شدم تازه فهمیدم موتورش چیه خیلی حال کردم از فلکه احمد آباد تا استخر ساحل رو باحاش رفتم خیلی حال داد . ولی ولی همین الان هم روان رو پیشنهاد میکنم به کسایی که میخان تا 2 تومن خرید کنن و حالو حوصله دردرسر رو هم ندارن .

Reza_master
28-11-1389, 10:13 قبل از ظهر
حالا در کل با این همه خوبه و بده ها بازم نمیشه فهمید که چجوریه

من خودم الان 2 ماه میخوام یه موتور بگیرم تا 3 تومن کنار کذاشتم باید یکی از بچه ها بگیره تا ببینیم واقعا این موتور چجوریه که یه وقت پوله نازنینو نریزیم تو جوب

apex
28-11-1389, 10:27 بعد از ظهر
سلام جناب ap-peiki ممنون که پاسخ دادید.
بله شما درست میفرمایید.البته ما چون اینجا داریم اطلاع رسانی عمومی راجع به فلان موتور میکنیم باید کلییه فاکتورها را مورد نظر بگیریم شتاب و سرعت که همه چیز نیست .تا میگیم فلان موتور همع میگن جنتا میره برا همین منم چندتا جوانب شوکا 250 را گزاشتم.در کل هر موتوری یه محاسنی داره یه معایبی وقتی محاسنش بیشتر از معایبش باشه همه میگن خوبه.حالا دوستان قبل از خریدبه همه جوانب دقت نماییند.

من مایلم جناب ap peiki با شما حضوری ملاقاتی داشته باشم واز تجر بیاتتون استفاده کنم.
اگه میشه pm خصوصی بدین .مرصی

sirn
13-01-1390, 11:02 قبل از ظهر
درود
اقای ap_peiki از وضعیت موتور چه خبر .... قبل عید خواستم بخرم گفتند که تموم شده. اگه امکانش هست برای شما یه امار بگیرید ببینم منتظر بمونم برای خرید یا نه... 3 عدد موجود باشه کافیه:thanks: من.برادرم و رفیقم. :clap:

با تشکر.:smilies(182):

reza KTM
13-01-1390, 11:20 بعد از ظهر
آقا اگه بود به ما هم بگید

ap_peiki
15-01-1390, 10:13 قبل از ظهر
ببخشید دیر سر زدم یکی اینکه این سیزده روز سر کار خودم بودم یکی اینکه تو این دو روز هم ندیده بودم
همین الان که دیدم تماس گرفتم گفتن موجود هست ولی پلاک 89

reza KTM
15-01-1390, 02:36 بعد از ظهر
ببخشید دیر سر زدم یکی اینکه این سیزده روز سر کار خودم بودم یکی اینکه تو این دو روز هم ندیده بودم
همین الان که دیدم تماس گرفتم گفتن موجود هست ولی پلاک 89

قیمتش چی کمتر نشده؟
همون 2800000

ap_peiki
15-01-1390, 08:13 بعد از ظهر
بله
ولی چون پشتیبانی قطعات نداره منم 60 درصد نمیخرم

reza KTM
15-01-1390, 11:25 بعد از ظهر
بله
ولی چون پشتیبانی قطعات نداره منم 60 درصد نمیخرم

سلام بر دوستان عزیز ببخشید که من نبودم
آقای Reza_master عزیز من که مدیر فروش شرکت نیستم یا صاحبش که بخواهم جواب بدم من مشاهدات خودم و نظرات شخصی خودمو اینجا در میان میگزارم .
آقای apex عزیز این اطلاعاتی که اینجا گزاشتید تقریباً خیلیهاشو خود من به شما گفتم از بس اعصابم از دست آقای میر حاج خرد بود . وایشون چند روز بعدش زحمت کشیدن از شاینری اون قطعه مورد نیازم رو گرفتن از اون قطعه 2 تا بهم دادن و هیچ پولی بابت پست دی اچ ال یا حتی پول خود قطعه رو هم ازم نگرفتند .

مگه خود شما تو این پست نگفتید از شاینری اون قطع رو اوردن پس چرا دوباره با مشکل قطعه مواجه شدید؟؟؟چه قطعه ای؟؟؟
این شوکا تو این مدت شما رو اذیت کرده؟؟؟
درصد 60 یه خورده گیج کنندست نمیشه یه درصدی بگی ما بفهمیم این موتورو بخریم یانه؟؟؟
شاید این سوال رو تو پست های قبل گفتید ولی حالا که مدتی است از شوکا و روان استفاده میکنید کدوم رو ترجیح میدید؟؟؟
سرعت + قدرت + شتاب کدوم بهتره؟؟؟ (با عدد کیلومتر بر ساعت مشخص کنید خواهشا)

ap_peiki
16-01-1390, 02:03 بعد از ظهر
مگه خود شما تو این پست نگفتید از شاینری اون قطع رو اوردن پس چرا دوباره با مشکل قطعه مواجه شدید؟؟؟چه قطعه ای؟؟؟
این شوکا تو این مدت شما رو اذیت کرده؟؟؟
نه اون موتور یه موتوره دیگس واین یکی دیگه از لحاظ قطعه فقط یه واشر بود که اونم آوردن
درصد 60 یه خورده گیج کنندست نمیشه یه درصدی بگی ما بفهمیم این موتورو بخریم یانه؟؟؟
خوب راستش من میخام یه موتوره اسپرت ور دارم ولی اگه بخام تریل ور دارم فکر کنم بجز این شوکای جدید گزینه ای نداشته باشم
شاید این سوال رو تو پست های قبل گفتید ولی حالا که مدتی است از شوکا و روان استفاده میکنید کدوم رو ترجیح میدید؟؟؟
اگه با قدرت کم وشتاب کم مشکلی نداشته باشم وحوصله دردسر هم نداشته باشم و دو تومن بیشتر نداشته باشم روانو برمیدارم. ولی اگه قدرت وشتاب بخام باید با دردسرهاش وشبهاتش کنار بیام شوکای جدید را بر میدارم
سرعت + قدرت + شتاب کدوم بهتره؟؟؟ (با عدد کیلومتر بر ساعت مشخص کنید خواهشا)
من این موتورو تست کردم ولی سوکته کیلو مترش رو در آوردم برا همین دقیق نمی تونم بگم ولی از توی دفترچه قدرت شوکا 24 اسبه روان 15.5 ، شتاب هم که من 100 کیلو هستم رفیقم 62 کیلو با هم کورس گزاشتیم رو گاز اولم من 5 تا 6 متر ازش جلو افتادم
ودیگر هیچ

reza KTM
16-01-1390, 02:28 بعد از ظهر
متشکرم
من واقعا از شتاب روان که قبلا داشتم راضی بودم و با دنده 2 80 کیلومتر رفتم (شاید باور نکنید ولی من رفتم) ولی اگه این جور که شما میگید باشه و شوکا انقدر شتابش بیشتر باشه واقعا ارضا کنندست
من عاشق شتابم

reza_243
19-01-1390, 03:22 قبل از ظهر
آقا چی شد ؟
قیمت تو تهران ؟
موجود در تهران ؟
گارانتی ؟
لوازم ؟
10 صفحه به هیچ جا نرسید (منظورم وضعیت سازنده موتور هست نه نادیده گرفتن زحمات عزیزان فروم)
وبسایتش داغونه :
SME - Virtual Private Office ([Only registered and activated users can see links])

ap_peiki
21-01-1390, 10:02 بعد از ظهر
آقا چی شد ؟
قیمت تو تهران ؟
موجود در تهران ؟
گارانتی ؟
لوازم ؟
10 صفحه به هیچ جا نرسید (منظورم وضعیت سازنده موتور هست نه نادیده گرفتن زحمات عزیزان فروم)
وبسایتش داغونه :
SME - Virtual Private Office ([Only registered and activated users can see links])
سلام
برا اینکه سایت هک شده بود جوابیه هایی که دوستان به شما داده بودن پاک شد
تو تهران موجود نیست
قیمت 2800000 تو اصفهان
گارانتی 2 بار تو اصفهان داره یکی 300 تا یکی 1300 تا
لوازم یا باید بهشون سفارش بدی از چین بیارن یا باید بخورونی
خوروندن فکر کنم راحت باشه چون این انجین کپی ax1 هونداس
در ضمن خود سپاهان سیکلت سایت فعلاٌ نداره
این سایت کارخونه سازندس
China Chongqing Shineray Motorcycle Co.,Ltd. ([Only registered and activated users can see links])

reza_243
22-01-1390, 09:15 بعد از ظهر
نه داداش نشد
قطعه نداشته باشه 1 تومن بیشتر نمی ارزه
می خواد از چین بیاد تا اصفهان از اصفهان بیاد تا تهران (که این مسیر دوم بخاطر زیرساخت های کشور عزیزمون بیشتر از اولی طول میکشه !)
تا جنس برسه دستم 3 تا موتور دیگه جاش خریدم
همین الان جنس اینترنتی چینی که مثل بز ریخته، با خرید آنلاین و dhl در بهترین حالت یک هفته ای دستمون میرسه با 40-50 دلار هزینه پستی
حالا فکر کن یه قطعه فلزی 2-3 کیلویی بخواد از کارخونه بره پست و ارسال بشه ...
همون سی جی سگش شرف داره
هرچی با خودم کلنجار میرم میبینم نمی تونم جنس بی قطعه و بی ساپورت بخرم

mehrdad.
22-01-1390, 09:40 بعد از ظهر
بدون قطعه بدرد لای جرز هم نمیخوره چه برسه 2800:waiting:

ap_peiki
22-01-1390, 10:53 بعد از ظهر
والا ما هم روان که خریدیم تو اصفهان لوازمش نبود 1ماهم هست ما از عمرانی میگیرم

Kenji
22-01-1390, 11:05 بعد از ظهر
شما از عمرانی می گیرید.
ما بعد از خرید این باید از سان جین سون بگیریم! از چین.

نیما نادری
23-01-1390, 02:02 بعد از ظهر
*** جون تانک هم قطعم میزنه تمیز :happy4:

aminrx
24-01-1390, 12:52 بعد از ظهر
سلام
برای مقایسه خود دوستان چند تایی عکس از مدل هوا خنکش آوردم
حدود 1000 تا کار کرده و 1700 میدم اینو

ap_peiki
24-01-1390, 10:53 بعد از ظهر
سلام
برای مقایسه خود دوستان چند تایی عکس از مدل هوا خنکش آوردم
حدود 1000 تا کار کرده و 1700 میدم اینو

دادا نچایی یه وقت . اولا این تاپیک جای این بحث نیست وجاش تو بازارچست . دوما اگه موتورت به این خوبیه پس چرا میفروشی سوما همه این چیزایی که گفتی تکذیب میشه این موتور به جز قدرت بالا هیچ مزیتی نسبت به دیگر موتورا نداره البته مدل هوا خنکش.

aminrx
27-01-1390, 01:56 قبل از ظهر
دادا نچایی یه وقت . اولا این تاپیک جای این بحث نیست وجاش تو بازارچست . دوما اگه موتورت به این خوبیه پس چرا میفروشی سوما همه این چیزایی که گفتی تکذیب میشه این موتور به جز قدرت بالا هیچ مزیتی نسبت به دیگر موتورا نداره البته مدل هوا خنکش.

1- اینکه میفرمایین جاش اینجا نیست رو قبول دارم، البته هدف اصلی مقایسه با آب خنکش بوده ولی به سفارش شما تو بازارچه هم آوردمش.
2- اگر یکی واقعا موتورسوار باشه میدونه که فقط کمک یونی-تراک بلند و تحت کنترل گاز نیتروژن این موتور تو کلاس خودش از همه موتورای هم ردش برترش میکنه (عکسشم آوردم).
3- بابت فروششم دلیلش اینه ک از استیلش خوشم اومد، گرفتم که ی انجین AX1 روش ببندم، اما بستم روی پیشرو وینر 200CC (عکسشم آوردم!!!!!!) و دیگه لازمش ندارم
4- الان اینم رو میخوام بفروشم، دلیلش اینه که از انجین AX1 ناراضیم؟؟!!! این حداقل الان 150 تا پرمیکنه!! اینجوری که بنگاه های موتور فروشی جای ناراضی ترین هاست!!:25r30wi:
5- فکر میکنم با تجربه کردن همه موتورای تو این کلاس، نظری که میدم معتبر باشه، در هر حال میتونید نپذیرید اما در مقاسیه با همتیپای خودش، مخصوصا روان که همه سنگشو به سینه میزنن خیلی بهتره.
6- بهتره حرف با سند و دلیل باشه، دفعه بعدی، این نوع برخورد رو با آوردن اطلاعات تخصصی و بازم عکسای بیشتر دندان شکن پاسخ خواهم داد. (دفعه اول نمیدونستین طوریش نیست)

sirn
27-01-1390, 09:21 قبل از ظهر
جالبی انجین شوکای جدید اینه که به غیر کاربراتورش همه انجین کپی هونداax1 هست و کاربراتورش مال سی جی 125 فقط پمپ شتاب داره ... یه مسئله دیگه اینکه هر قطعه ای از انجین ax1 بهش میخوره حتی کاربراتور...:gigglesmile: بنظر من گذینه مناسبی برای مصارف شهری و روستاییه البته شوکا جدیده منظورمه:riz481:

reza KTM
08-02-1390, 10:03 بعد از ظهر
این مدل آب خنکش هست دیگه؟
ما به هر کی گفتیم این کار رو نکرد میشه از صدای اگزوز شوکا فیلم بگیری و بزاری تو سایت؟

sirn
08-02-1390, 10:17 بعد از ظهر
وقت کردم میزارم ............ شوکا اب خنک از لحاظ فنی موتور قویی هست و فقط با 250 باید مقایسه بشه ... من که روان و کبیر 200 هم داشتم .....اصلا قدرت این موتور با اونا قابل قیاس نیست موتور قویی هست و مقایسه به این شکل نا عادلانه میشه

soroush adventure
09-02-1390, 06:17 بعد از ظهر
وقت کردم میزارم ............ شوکا اب خنک از لحاظ فنی موتور قویی هست و فقط با 250 باید مقایسه بشه ... من که روان و کبیر 200 هم داشتم .....اصلا قدرت این موتور با اونا قابل قیاس نیست موتور قویی هست و مقایسه به این شکل نا عادلانه میشه

مگه شما شوکا خریدی ؟

sirn
09-02-1390, 08:34 بعد از ظهر
مگه شما شوکا خریدی ؟اره یه 3 هفته ای میشه:3:

M.SH.K
09-02-1390, 08:53 بعد از ظهر
سلام
مبارکت باشه
انشاالله چرخش بچرخه برات
بازشم کردی ؟
از نظر قطعات چه موتورایی بهش میخوره ؟
یکی گفته بود ax1 همه چیش میخوره درست بود ؟
اگه بررسی فنیشکردی ، توضیح بدی ممنون میشم
یا علی

sirn
09-02-1390, 10:11 بعد از ظهر
خیلی ممنون
بغیر انجین کل موتور ریختم پایین خودم مونتاژش کردم چون به مونتاژ شرکتا اصلا اطمینانی ندارم
از نظر قطعه اگه به من باشه از سنگ براش قطعه درست میکنم ...ولی انجینی قطعات ax1 و بدنه انواع موتور مثل یاماها wrf و klx وطرح کی تی ام های داخلی میشه خورون ..
اگه منظورت تو این سایته خودم گفته بودم قطعات انجین ax1 بهش میخوره.
بررسی فنی طبق تجربه سواری با موتورهای 250 سی سی موتور قوی و پر قدرتیه و میشه با 250 سی سیهای دیگه مقایسش کرد.

soroush adventure
09-02-1390, 10:20 بعد از ظهر
اقا 3 هفتس خریدی اونوقت ما رو بی خبر گذاشتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از کجا خریدین ؟
نمایندگیش میگفت الان 3 تا دونه بیشتر از اینا براش نمونده

sirn
09-02-1390, 10:32 بعد از ظهر
اقا 3 هفتس خریدی اونوقت ما رو بی خبر گذاشتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از کجا خریدین ؟
نمایندگیش میگفت الان 3 تا دونه بیشتر از اینا براش نمونده

اره والا حوصله سوال جواب نداشتم ... :afro:
از اصفهون:29:

فکر کنم دیگه تموم کرده و احتمالا دیگه وارد نکنه..

sirn
09-02-1390, 10:54 بعد از ظهر
ممنونم سروش عزیز
اره تهرانه....

reza_243
11-02-1390, 10:35 قبل از ظهر
شماره سپاهان سیکلت اصفهان رو از نت پیدا کردم تماس گرفتم، رکاب سیکلت گوشی رو برداشت ! گفت موتور داریم اما سپاهان نیستیم !
شماره سپاهان رو کسی میتونه بهم بده ؟ وبسایت نداره که محصولاتش توش باشه ؟

Red Hat
11-02-1390, 10:55 قبل از ظهر
فکر کنم کاربر ap_peiki ([Only registered and activated users can see links]) بتونه کمک کنه .

M.SH.K
11-02-1390, 10:55 قبل از ظهر
سلام
کارخونه 6223132-0312
فروشگاه اصفهان 2256307-0311
فقط من خیلی وقته تماس نداشتم
اگه آمار جدیدی دادن راجع به هرچی مارم بی خبر نزار
یا علی

reza_243
11-02-1390, 04:49 بعد از ظهر
سلام
کارخونه 6223132-0312
فروشگاه اصفهان 2256307-0311
فقط من خیلی وقته تماس نداشتم
اگه آمار جدیدی دادن راجع به هرچی مارم بی خبر نزار
یا علی

یک پسر بی تربیت گوشی رو برداشت که اصلاً دلش نمی خواست صحبت کنه (فروشگاه)
250 آب خنک ندارند و بعداً هم نمیاد
تو تهران هم نمایندگی ندارند
اینها چیزاییه که من پرسیدم و جواب گرفتم
ما دیگه با این موتور و تاپیک کاری نداریم تا روزی که فروشش دوباره شروع بشه
یا علی

sirn
11-02-1390, 05:14 بعد از ظهر
یک پسر بی تربیت گوشی رو برداشت که اصلاً دلش نمی خواست صحبت کنه (فروشگاه)
250 آب خنک ندارند و بعداً هم نمیاد
تو تهران هم نمایندگی ندارند
اینها چیزاییه که من پرسیدم و جواب گرفتم
ما دیگه با این موتور و تاپیک کاری نداریم تا روزی که فروشش دوباره شروع بشه
یا علی

من که گفته بودم تموم کردن و دیگه نمیارن:23: ......کلا دیگه نمیارند این مدلو.:sad:

ap_peiki
15-02-1390, 02:59 بعد از ظهر
فعالش کردم:hanghead:
یه 10 20 تا عکس بزار حال کنیم

reza KTM
15-02-1390, 08:29 بعد از ظهر
یه 10 20 تا عکس بزار حال کنیم

موافقم شدید
اگه خودتم روش بشینی که خیلی حال دادی
آخه نه که میخوام بگیرم میخوام ببینم پام به زمین میرسه یا نه:crazy:

sirn
19-02-1390, 09:25 بعد از ظهر
اگه خودتم روش بشینی که خیلی حال دادی

mehrdad.
19-02-1390, 09:58 بعد از ظهر
مبارک باشه..از نظر ظاهر موتور خوش استایلیه...:29dz8zk:

جسارتا اون ترک بند عقب رو از روش برداری خیلی زیبا تر میشه:bitarbiat:
اگر هم تونستی فیلم یا فایل صوتی از صدای اگزوزش بزار....تشکر

Alireza
19-02-1390, 10:25 بعد از ظهر
به نظر منم بدون ترک بند زیبا تر هستش
محمد جان ازش راضی هستی؟
شتاب
سرعت
...

ap_peiki
20-02-1390, 01:41 قبل از ظهر
این عکسا ادیت شده نیست ؟؟؟؟
:waiting:

sirn
20-02-1390, 10:22 قبل از ظهر
ممنونم از لطف دوستان..
در مورد ترک بند .... بهش احتیاج دارم ... خوراکی و وسایلم روی ترکبند جاش امنه .....چون اکثر اوقاتی که با موتور میرم افرود تنهام:riz481:
علیرضا از موتور راضیم خیلی خوب جواب داده شتابش خیلی خوب بود ولی باز هم من دوست داشتم موتور جوندارتر بشه که رو این حساب تغییراتی روش انجام دادم ...
قبلا گفته بودم کاربراتورش زیاد جالب نیست ..واسه همون سفارش دادم یه کاربراتور mikuni 38 tmx برام اوردند + رابط سیلندر و کاربراتور ax1 انداختم که روی هم 450 اب خورد ... با این حرکت موتور خیلی قوی شد که مجبور شدم دنده زنجیر عقب از 52 به 47 تایی تغییر بدم باز هم موتور تا نیم کلاچ میکنی تو دنده 3 یا 4 جلوش از رو زمین بلند میشه فکر کنم حدود 30 اسب با این تغییرات ازش کشیدم.

کاربراتور 350
رابط سیلندر و کاربراتور 100
دنده زنجیر عقب 30
شمع دنسو ایردیوم 15
رابط بین کاربراتور و فیلتر 10.............. تغییر سایز دادم چون قبلی کوچیک بود.
و مخلفات خورده ریز دیگه برای تنظیم کردن کاربراتور و انجین و تغییرات مثل ژیگلور ، سیم گاز و......

.
.
عکسا ادیت شده ... در حد کم:gigglesmile:

BKING
20-02-1390, 03:37 بعد از ظهر
به نظر منم بدون ترک بند زیبا تر هستش
محمد جان ازش راضی هستی؟
شتاب
سرعت
...

سلام sirn جان

اين آقا گل لگد كرد ؟

بگو شتابش چقدر ه سرعتش چقدره ؟

mehrdad.
20-02-1390, 05:51 بعد از ظهر
یه جوون مرد پیدا شه بگه این موتور تو تهران نمایندگی برای تامین قطعه داره یانه؟؟آدرسی.تلفنی

وقتی میگن شرکت تو تهران نمایندگی نداره و باید به این موتور قطعه خوروند...تنم میلرزه:sarma:که بابتش پول بدم

M.SH.K
20-02-1390, 06:10 بعد از ظهر
تو تهران نه نمایندگی فروش داره نه قطعه
شرکتش اصفهانه
موقع خرید هم باهات شرط میکنه که بیشتر از 20 % قطعات رو فعلا نمیتونه ساپورت کنه
و البته فعلا دیگه موتور رو موجود نداره تا اینده
اگه نمیتونی قطعه بخورونی بهش بهتره سراغش نری
یا علی

reza KTM
20-02-1390, 07:38 بعد از ظهر
این عکسا ادیت شده نیست ؟؟؟؟

عکسا ادیت شده ... در حد کم:gigglesmile:

یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mohammad aghili
20-02-1390, 08:19 بعد از ظهر
یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راست میگه قضیه چیه؟

sirn
20-02-1390, 10:33 بعد از ظهر
راست میگه قضیه چیه؟

واسه شرکت وارد کننده نصرفیده و دیگه وارد نمیکنه رو این حساب تعداد محدود و انگشت شماری که وارد کرده فروختند و قول قطعه اصلا به خریدار نمیدن ... یعنی میگه مستر اگه مشکل قطعه پیدا کنی بعدن ما تضمینش نمیکنیم .. حال میخوای بزارش اینجا خاک بخوره و نخر.....حرف حساب جواب نداره دیگه خیلی با انصاف هستند که قبل خرید به خریداراشون گوشزد میکنند...
البته دیگه تموم کردند و با صحبتهایی که باهاشون داشتم گفتند که دیگه این مدل نمیارند..

M.SH.K
20-02-1390, 10:38 بعد از ظهر
دوست عزیز منظورشون ازین سوالا
ادیت بود که کمی پیش راجع به عکس اشاره کرده بودی
وگرنه من این جواب رو داده بودم
بحث ادیت براشون علامت سوال داره .
ممنون

sirn
20-02-1390, 11:06 بعد از ظهر
سلام sirn جان

علیک سلام
در مورد شتاب عرض کردم که فوق العاده هست ...خوب از مشخصه های موتورهای افرود قدرت و شتاب خوبه
حداکثر سرعت استاندارد 110 تا
با تغییراتی که من روش انجام دادم 125 تا

ap_peiki
21-02-1390, 12:03 قبل از ظهر
دوست عزیز منظورشون ازین سوالا
ادیت بود که کمی پیش راجع به عکس اشاره کرده بودی
وگرنه من این جواب رو داده بودم
بحث ادیت براشون علامت سوال داره .
ممنون
ای بابا شما چقدر پیله این آرم شوکارو پوشونده دیگه؟؟

alip
29-03-1390, 10:16 قبل از ظهر
سلام دوستان من بتازكى يه شوكا 250 هوا خنك خريدم لطفا منوراهنمايى كنيد كارى هست كه روش انجام بدم؟كلا جه جور موتورايين؟تو دلمو خالى نكنيد كه ميزنمش تو ديوار

M.SH.K
29-03-1390, 10:41 قبل از ظهر
تاپیک شما اینجاست

موتور خوب و قدرتی ایه
خوب بوده برا صاحباش
چون اونایی که داشتن اکثرا نگه داشتن و نفروختن
مبارکت باشه
اگه نظرسنجی نمیکردی بهتر بود
چون یهو میخوره تو ذوقت :)
موتور خریدی مراقبش باش و بهش برس ، خوب موتوری خریدی

---------- Post added at 10:41 AM ---------- Previous post was at 10:33 AM ----------

تا 1000 - 1500 کیلومتر 2- 3 بار روغن عوض کن
اب بندی رو خیلی ها یا بهتره بگم همه عقیده دارن نباید به موتور فشار بیاری و ور موتور تا 3-4 هزلر بالاتر نیاد
ولی من نظرم این نیست
من تو اب بندی به موتور اتفاقا فشار میارم ( حالا ماشین یا موتور) موتور نفسش باز میشه رینگ پیستون جا وا میکنه( به عقیده من)
ممکنه یکسری بگن نه خوب نیست
ولی من نتیجه گرفتم
تو ماشینمم الان 1 به 2 راحت ماشین تیک اف میکنه و اسفالتو میکنه
این دیگه نظر خودته
میگم اکثرا میگن نرم کار کن
ولی اصلا دنده مرده حرکن نکن

alip
01-05-1390, 04:07 بعد از ظهر
سلام دوستان امروز شنيدم كه انجين شوكا اب خنك مشكل بزركى داره واينه كه ميل سوباب خيلى ظريف و ضعيفه و اكه بهش فشار بيارى ميل سوباب غزل خداحافظيو ميخونه شما كه شوكا اب خنك دارين نظر بدين و منطقى و مستند لطفا ممنون

sirn
03-05-1390, 09:57 قبل از ظهر

:afro:

soroush adventure
03-05-1390, 08:47 بعد از ظهر
بنظر میرسه که خیلی ارتفاع این موتور زیاده و به سختی پا به زمین میرسه . ؟؟؟؟؟؟؟؟

حسـن
03-05-1390, 11:00 بعد از ظهر
وقتی یه راکب سنگین وزن مثل من بشینه روش
xr600 هم که باشه سر تعظیم فرود میاره :121fs725372:
البته گویا این موتور کمک عقبش قابلیت تنظنیم ارتفاع داره:28:

sirn
03-05-1390, 11:29 بعد از ظهر
درمورد بلندی کمک باید بگم که:
اره بلتده---حالا بری تو شیب و به هر دلیلی موتور بایسته...دیگه باید کارگاه گجت باشی و پای پرتوان داشته باشی :gigglesmile:تا بتونی نگهش داری ....البته کمکش به راحتی شل یا سفت میشه ولی بلند و کوتاه نمیشه و میتونی شلترش کنی تا کمی پایینتر بیاد ..شل بودن زیاد هم که خودتون بهتر میدونید باعث گیج زدن موتور تو افرودهای سرعتی میشه.پیست دیگه جای خود داره.ولی در کل سیستم فنر و کمک پیشرفته ای داره..
:icon_pf _97_:
موتور کلا 1.5 سانتیمتر از کراس مثلا همین مانستر 450 بلندتره.

Duran
12-05-1390, 03:31 قبل از ظهر
با سلام . چند وقتی بود به این انجمن سر میزدم و از اونجائیکه فرصت نوشتن نداشتم تا به حال ثبت نام نکرده بودم اما این تاپیک رو مدتی بود تعقیب میکردم تا اینکه امشب تصمیم گرفتم مقدار کمی بنویسم .
اولا که موتور بسیار زیبایی هست و امیدوارم چرخش برای همه دارندگانش بچرخه . چند مورد رو خدمت عزیزان عرض کنم که به تصور بنده اطلاعات اشتباه در اختیار دیگر کاربران قرار داده شده است .
قبلا که موتور چینی وارد میشد همه میگفتن فلانش سوزوکیه و نمیدونم لایسنس سوزوکی داره که شکر خدا این توهمات تقریبا مرتفع شده . الان هم دیدم هم در مورد cpi و هم در مورد این شوکا اشاره شده که اینجینش طرح AX1 هست که عرض میکنم از لحاظ داخلی نمیتونم چیزی عرض کنم چون از نزدیک لوازم داخل اینجین شوکا رو ندیدم اما از لحاظ پوسته اینجین و پوسته گیربکس کوچکترین شباهتی به AX1 نداره و دقیقا نمونه ای از اینجینهای بسیار معمولی 110 دلاری چینی آبخنک هست که در همه سایتهای چینی هم میتونید از 150 تا 450 cc این تیپ اینجینها رو به وفور پیدا کنید . با هرکدومشون هم صحبت کنید میگن مال ما کیفیتش از فلان کارخونه بهتره که من کلا به اینجینهای چینی اعتماد ندارم .
اما در رویا هم زندگی نمیکنم و همیشه عرض کردم که با این مقدار پول فقط باید انتظار یه همچین جنسهایی رو داشته باشیم البته نه 2800 .
اولا به نظر بنده موتور چینی بالاتر از یک و هفتصد هشتصد ارزش خریدن نداره چون کلی خرج داره همون اول و مسئله دیگه اینکه خصوصا در شهرستانهای کمی کوچکتر که گیر نمیدن آپشنهای بهتری با این قیمتها هست از جمله خود AX1 .
الان توی تهران شما براحتی میتونی یه CPI کم کارکرد رو سه تومن بخرید که به هزار تا موتور چینی میرزه .
مسئله بعدی ساپورت قطعات هست که بنا به گفته عزیزان یه همچین چیزی رو شرکت بعهده نمیگیره و حالا بیاید فرض کنیم که لوازم داخلی اینجین AX1 باشه فکر میکنید مثلا جنس AX1 خیلی زیاده یا ارزونه ؟ یه سر به علی شمعی تو گمرک بزنید و قیمت لوازم بگیرید تا متوجه بشید دارید قیمت قطعات اینجین یه موتور چینی میدید که هر کاریشم کنید چینیه یا قیمت لوازم اینجین ktm .
نظر کلی بنده این هست که این موتور با قیمت حدود 1700 به شرطی که قطعه داشت ارزش داشت و مطمئنا گل میکرد چون بسیار زیبا هست .
اما مسئله ذکر شده در مورد موتور سیکلتهای 250 cc شرکتی اینکه مطمئن باشید هیچ مشکلی نه از لحاظ نمره و نه از لحاظ کارت سوخت و گیر نداره من دو سالی هست دارم و 100 بار هم جلوم رو گرفتن و کسی کوچکترین گیری نداده (تهران).
در کل بشخصه از این موتور خیلی خوشم اومده بود و دوستانی هم که خریدن از مسایلی که عرض کردم دلگیر نشن و واقعا مبارکشون باشه اما بشخصه ریسک خرید موتور سیکلت بدون قطعه رو نمیکنم .
موفق باشید

soroush adventure
12-05-1390, 02:03 بعد از ظهر
دوست عزیز تو ایران خیلی دست ادم برای انتخاب باز نیست. و همین ها رو با کمی کیفیت بالاتر حتی با قیمت بالاتر ولو بدون لوازم باید رو هوا زد چون چیز دیگه ای که نو باشه و پلاک هم بشه و بشه ازش سواری گرفت نمیشه براحتی پیدا کرد

ap_peiki
12-05-1390, 03:06 بعد از ظهر
قمیت این موتور تو استرالیا :4999$
تو چین 3999$
بعد دوستان میخان تو ایران بشه :1500$:wall3:

Duran
12-05-1390, 04:14 بعد از ظهر
قمیت این موتور تو استرالیا :4999$
تو چین 3999$
بعد دوستان میخان تو ایران بشه :1500$:wall3:

ببخشید اما قرار این هست مستدل صحبت بشه . این استیل موتور یعنی با همین کیفیت و no name رو حدود 100 تا کارخونه در چین میزنن و قیمت حدود 500 دلار نرخ تک فروشی تازه .
مسئله بعدی اینکه شما مثلا میری بانه تی وی میخری 1800 بدون گارانتی و پشتیبانی قطعات که در تهران با گارانتی شرکتی قیمتش 2800 هست . پس قیمت بالای تهران بخاطر همین پشتیبانی هست دیگه والا همه گرگن و بلدن جنس ارزون از کجا بخرن .
در مورد دوست عزیزی هم که فرمودن انتخابهای کمی موجود هست هم با ایشون موافقم اما عرض کردم cpi با کارکرد حدود 4000 تا حدود سه تومن هست قیمتش که اگه کسی جوینده باشه مطمئنا پیدا میکنه . ضمن اینکه بحث اساسی قیمت موتور سیلکت نیست بلکه پشتیبانی و قطعات هست .
درعین حالی که مکررا عرض میکنم موتور سیکلت بسیار زیباییی هست و ینده بشخصه اگر شرایط بهتری داشت میخریدمش .
عزیزان در ضمن اینقدر انتظار زیاد از این اینجین نداشته باشید . قدیمی ترها شاید یادشون باشه که یه سری شبهه هیوسانگ هم یه مدت اومد بازار دویست سی سی چهار سوپاپ که الان بعد از حدود سه سال اثری ازشون نمی بینی چون لوازم نداشت .

sirn
13-05-1390, 10:52 قبل از ظهر
دوست عزیز این موتور که هیچ ، سی پی ای و هر موتوری بغیر سی جی 125 مشکل قطعه دارند پس اگه به امید تامین قطعات گوشه خونه بشینی عمرته که میگذره ...
انجین این موتور با ax1 یکی هست و فقط شکل پوسته متفاوتی با هم دارند ولی جای پیچهای پوسته یکی هست و میشه از پوسته وقطعات داخلی مشابه بهره برد .. قطعات ax1 از خود موتور راحتر و سریعتر گیر میاد هر چند که کی حالا احتیاج به تعویض قطعات داخلی پیدا بکنیم ..

در موردقیمت با توجه به حساب کتاب ذهنی شما باید
cg 125 100.000
ravan 400.000
پالس 220 1000.000 تومان
سی پی ای 1500000
و اپاچی 180 800000 هزار تومان باید باشه تا ارزش خرید پیدا کنه..

در مورد سند هم عرض کنم که حجم دقیق این موتور 250 سی سی هست وتو سیستم مراکز تعویض پلاک تا 249 اونم اگه شرکتی گردن کلفت و وارد کننده عمده موتور باشه میتونند تا 249 پلاک کنند که با این اوصاف شرکت وارد کننده این موتور نتونسته بود کد انجین و حجم که با عدد 250 شروع شدهو ثبت کنه و به این ترتیب شماره انجین با سند وکارت یکی نبود که این مسئله یکی از دلایل ارزونتر فروختن این موتور نسبت به بازار جهانیش بود .. البته خود وارد کننده هم تعداد محدودی از این موتور وارد کرده فکر میکنم 8 عدد ..برای همین فقط تصمیم به فروش هر چه زودتر این تعداد داشتند....

در ضمن از لحاظ کیفیتی موتور بنده تا بحال هیچ گونه خرج و خرابی نداشته .
دلیلش کیفیت بالای این موتور همون صادراتشون به کشورهای مختلف هست..
البته این موتور کپی اصلی نیست و تولید شرکت اصلی هست چون تو قسمتهای مختلف موتور این اسم shineray حک شده حتی بعضی قسمتهاش که اصلا نیازی نداره..مثل سیمهای قسمت باطری و روی تمام قطعاتش اسم شرکت اصلی شاینرای حک شده حتی زیر پوسته اصلی انجینش.. حالا به سفارش سپاهان سیکلت اسم شوکا هم روش زدند البته زیر انجین کوچیک اسم شرکت اصلی سازنده حک شده ...

در مورد قیمت 2800 که ابتدای تاپیک گفته شده این مطلب عرض کنم که اخریشو با وضعیت مدارک ناقصش 3500 فروختن...
البته بماند که همین موتور شوکا که بنده دارم الان مشتری 4.5 میلیونی نقدی پاشه و بنده تصمیم به فروشش ندارم چون نیاز روزمره و افرود و انرود منو تامین میکنه..و راضی هستم ازش.

شما هم اگه غرضی دارید مستقیم بفرمایید نه بصورت غیر مستقیم و البته تابلو بخوای این موتورو بکوبونی و همچنین اسم چند تا شرکتی که همین موتورو با قیمت 500000 هزار تومان تولید و به ایران میفروشندو بیان کنید تا صحبتاتون کمی مستدلتر بشه.!!!!

Duran
13-05-1390, 06:16 بعد از ظهر
دوست عزیز این موتور که هیچ ، سی پی ای و هر موتوری بغیر سی جی 125 مشکل قطعه دارند پس اگه به امید تامین قطعات گوشه خونه بشینی عمرته که میگذره ...
سلام و تشکر از مشارکتتون .موتور خوش قیافه ای هست و مبارکتون باشه اما در مورد این قسمت از فرمایشتون عرض میکنم که خیر. هم روان هم پیشرو هم کویر هم احسان هم cpi قطعه بوفور دارند که هم شرکت قطعاتشون رو پشتیبانی کرده هم در بازار گمرک تشریف ببرید قطعات بوفور موجوده البته cpi یک مقدار کمتر.
انجین این موتور با ax1 یکی هست و فقط شکل پوسته متفاوتی با هم دارند ولی جای پیچهای پوسته یکی هست و میشه از پوسته وقطعات داخلی مشابه بهره برد .. قطعات ax1 از خود موتور راحتر و سریعتر گیر میاد هر چند که کی حالا احتیاج به تعویض قطعات داخلی پیدا بکنیم ..
همونطور که عرض کرده بودم بنده قطعات داخلی شوکا رو ندیدم که نظری ارایه کنم ولی پوسته های اینجین و گیربکس به هیچ وجه شبیه AX1 نیست که جنابعالی هم به این مطلب اذعان دارید . در مورد اینکه آیا احتیاج به قطعات هست یا نه که انشالله موتورتون همیشه سالم و قبراق باشه اما مسبوق به سابقه قطعات چینی که معمولا آلیاژهای مناسبی ندارند باید یک مقدار آینده بین تر بود و در فکر تامین این قطعات . بنده هم عرض کردم در گمرک لوازم AX1 دست دو موجوده فرضا رادیاتور 350 تومن یا ترانزیستور 220 تومن یا زنجیر سوپاپ دستی 170 تومن و .... عرض بنده گرانی قطعات AX1 هست که عاقلانه بنظر نمیاد برای یه موتورسیکلت چینی این قیمت برای قطعات پرداخت بشه . به عنوان پیشنهاد خدمتتون عرض میکنم در موقع لزوم با دوستانی که cpi دارند در تماس باشید که احتمالا از لحاظ قطعات اینجین بتونید از اون قطعات استفاده کنید . البته در مورد قطعات پلاستیکی بدنه نمیدونم از چه جایگزینی میشه استفاده کرد.

در موردقیمت با توجه به حساب کتاب ذهنی شما باید
cg 125 100.000
ravan 400.000
پالس 220 1000.000 تومان
سی پی ای 1500000
و اپاچی 180 800000 هزار تومان باید باشه تا ارزش خرید پیدا کنه..
مسئله حساب و کتابهای ذهنی بنده نیست بلکه قیمتهای واقعی رو تا جایئیکه اطلاع دارم عرض میکنم :

یک مسئله رو در مورد قیمتها همیشه باید مد نظر قرار داشت اینه که قیمت brand رو نباید با noname مقایسه کرد .
فرضا روان QINGQI یا CPI یا پالسار و آپاچی همگی در کشور یا منطقه خودشون برند شناخته شده هستند و قیمتهاشون به همین دلیل با کارخانه های درجه چندم و نهایتا noname متفاوته .

بله cg 125 در چین از 85 تا 150 دلار براحتی موجوده.

روان یا همون QINGQI یک برند شناخته شده در چین هست و قیمت نتونستم بگیرم یعنی اعلام نمیکنند چون در ایران نماینده دارند ولی نمونه های مشابه این موتور سیکلت بدون برند شناخته شده و noname از 320 تا 450 دلار.

CPI از معروفترین برندها در تایلند و مالزی هست و حتی در ایالات متحده هم اسکوترهاش موفق بودن ولی قیمت ندارم چون در ایران نماینده دارن اعلام نمیکنن . نمونه های noname این موتور سیکلت در چین الان کمتر موجود هست چون طراحی قدیمی داره اما دوستانی که مایل به یافتن این مدل و استایل موتور در چین هستند براحتی باقیمتهای زیر 450 دلار میتونن پیدا کنن .

موتورهای هندی رو کلا اطلاع ندارم اما هم پالسار هم آپاچی از برندهای بسیار شناخته شده در جنوب آسیا هست و نباید با کارخانه های درجه چندم و noname مقایسه بشن .

در مورد سند هم عرض کنم که حجم دقیق این موتور 250 سی سی هست وتو سیستم مراکز تعویض پلاک تا 249 اونم اگه شرکتی گردن کلفت و وارد کننده عمده موتور باشه میتونند تا 249 پلاک کنند که با این اوصاف شرکت وارد کننده این موتور نتونسته بود کد انجین و حجم که با عدد 250 شروع شدهو ثبت کنه و به این ترتیب شماره انجین با سند وکارت یکی نبود که این مسئله یکی از دلایل ارزونتر فروختن این موتور نسبت به بازار جهانیش بود .. البته خود وارد کننده هم تعداد محدودی از این موتور وارد کرده فکر میکنم 8 عدد ..برای همین فقط تصمیم به فروش هر چه زودتر این تعداد داشتند....
این هم مزید بر علت میشه که اخوی بزرگوار .
شرکتی که نمیتونه جنس 250 رو بدون مشکل نمره کنه که قابل اطمینان نیست اصلا .
الان مثل ریگ مدلهای مختلف 250 توی تهران شرکتی نمره شدن و میشن .
مثلا رادیسون کویر و مشابهاش از کارخانه های مختلف با استیکرهای جدید 248 هنوز داره میاد .
CPI و KTM هم که اصلا قابل زیر و رو کشیدن نیست داستانشون .

در ضمن از لحاظ کیفیتی موتور بنده تا بحال هیچ گونه خرج و خرابی نداشته .
دلیلش کیفیت بالای این موتور همون صادراتشون به کشورهای مختلف هست..
البته این موتور کپی اصلی نیست و تولید شرکت اصلی هست چون تو قسمتهای مختلف موتور این اسم shineray حک شده حتی بعضی قسمتهاش که اصلا نیازی نداره..مثل سیمهای قسمت باطری و روی تمام قطعاتش اسم شرکت اصلی شاینرای حک شده حتی زیر پوسته اصلی انجینش.. حالا به سفارش سپاهان سیکلت اسم شوکا هم روش زدند البته زیر انجین کوچیک اسم شرکت اصلی سازنده حک شده ...

برادر بزرگوار بنده این شرکت Shineray که شرکت شناخته شده ای نیست که بیان از روی این هم کپی بزنن آخه قربونت . لنگه این شرکتها هزارانش در چین هست . بیا اینم لنگه موتورت 700 دلار تک فروشی تازه این قیمت دیلر دست 5 هست :

([Only registered and activated users can see links])این هم کل محصولاتش که خیلی متنوع تر از محصولات شرکت بی نام و نشون shineray هست

5 دقیقه وقت بذاری 100 تا از این مدلهای 4 سوپاپ با کمک گازی و کیلومتر دیجیتال پیدا میکنی و قیمت بگیر تا متوجه بشی ما که دشمنی نداریم باهات

250CC DIRT BIKE/D72-250FA Motorcycle - Detailed info for 250CC DIRT BIKE/D72-250FA Motorcycle,Motorcycle/250CC DIRT BIKE,250CC DIRT BIKE/D72-250FA Motorcycle,D72-250FA on Alibaba.com ([Only registered and activated users can see links])

در مورد قیمت 2800 که ابتدای تاپیک گفته شده این مطلب عرض کنم که اخریشو با وضعیت مدارک ناقصش 3500 فروختن...
البته بماند که همین موتور شوکا که بنده دارم الان مشتری 4.5 میلیونی نقدی پاشه و بنده تصمیم به فروشش ندارم چون نیاز روزمره و افرود و انرود منو تامین میکنه..و راضی هستم ازش.

ایشالله چرخش برات بچرخه و روز به روز مشتری بهتر برای موتور زیبات بیاد عزیز . ما این بحث رو سعی کردیم منطقی پیش ببریم که شرکتها یه مقدار بخودشون بیان و سعی کنن جنس با کیفیت رو به قیمت مناسب به دست مصرف کننده برسونن که ما هم مثل شما مصرف کننده هستیم و دنبال جنس مناسب .

شما هم اگه غرضی دارید مستقیم بفرمایید نه بصورت غیر مستقیم و البته تابلو بخوای این موتورو بکوبونی و همچنین اسم چند تا شرکتی که همین موتورو با قیمت 500000 هزار تومان تولید و به ایران میفروشندو بیان کنید تا صحبتاتون کمی مستدلتر بشه.!!!!

زنده باشی

sirn
13-05-1390, 08:19 بعد از ظهر
برادر بزرگوار بنده این شرکت Shineray که شرکت شناخته شده ای نیست که بیان از روی این هم کپی بزنن آخه قربونت . لنگه این شرکتها هزارانش در چین هست . بیا اینم لنگه موتورت 700 دلار تک فروشی تازه این قیمت دیلر دست 5 هست :

([Only registered and activated users can see links])این هم کل محصولاتش که خیلی متنوع تر از محصولات شرکت بی نام و نشون shineray هست

5 دقیقه وقت بذاری 100 تا از این مدلهای 4 سوپاپ با کمک گازی و کیلومتر دیجیتال پیدا میکنی و قیمت بگیر تا متوجه بشی ما که دشمنی نداریم باهات

دشمنی با من چرا اخه من منظورم مشکلاتی هست که با خودت داری ...حاجاقا شما که ktm با cpi هم رده میدونی دیگه نباید اظهار نظر کنی چون با این کارت نشون دادی که اطلاعاتت خیلی کمه ....

در رابطه با این شرکت شاینرای ----قیمتهاش با توجه به کیفیت بسیار بالایی که داره منطقیه و قابل درک..

امیدوارم موتور مورد علاقتو بتونی بخری ...

ap_peiki
13-05-1390, 09:08 بعد از ظهر
احتمالا منظور ایشون او شوکا هوا خنکه یاخنگه البته ببخشید اساعه ادب نشه شوخی بود و پیشاپیش عذر خاهی می کنم

Duran
13-05-1390, 11:01 بعد از ظهر
عزیزمی .... :)) آب گرون برق گرون کرایه ها گرون حالا موتور چینی کپی دست چندم هم گرون :)) حالا اینقدر حرص نخور خدای نکرده فن رادیات موتورت می سوزه ها .
آخه استاد ای یکه سوار ای بزرگ ترکبند داران ای ktm باز ای تکنیسین بین المللی ما که مدلل برات نوشتیم چرا بهت بر میخوره :))
نخواستم برات بنویسم که این موتور یک بین المللیت رو یه سر ببری گمرک ببینی اگه 1400 هم کسی ازت ورداشت باید کلاهت رو بندازی بالا .
نخواستم برات بنویسم که 6 ماه دیگه مشتری اول و آخرش خودتی . نخواستم برات بنویسم که جرات داری باهاش یه تپه دومتری بپر و ببین کل تعلیق عقبت از بیخش کنده میشه .
نخواستم برات بنویسم که دو روز دیگه می بینی فن رادیات دیر باز میکنه باید بدویی دنبال سنسور معیوبش که هیچ جا گیرت نمیاد .
نخواستم برات بنویسم که جرات داری یه نمه به اون اینجین فشار بیاری و مجبور بشی کل سرسیلندر و متعلقاتش رو بگیری دستت و تو بازار بگردی بلکه با 300 چهارصد تومن بتونی جنسش رو گیر بیاری .
نخواستم برات بنویسم یه زمین که باهاش بخوری باید بری چین دنبال قطعات و قابهای پلاستیکیش .
نخواستم برات بنویسم سه ماه دیگه که صدای زوزه گیربکست دراومد باید گیربکس بدست بری بگردی دنده 4 تومنی و 50 تومن پولش و بدی تازه اگه گیرت بیاد .
نخواستم برات بنویسم که اگه این موتور کیفیت داشت که راه نرفته کل لوله رابط اگزوزش این رنگی نمیشد .
نخواستم برات بنویسم که اولین مکانیکی که ببریش ........ و هزار تای چیز دیگه .
اما استاد اول اسم موتورت رو یاد بگیر که شاین ری به ضم ر هست نه شاین رای دوم ما که متوجه ربط ktm و cpi نشدیم و احتمالا داستان شاعر که بتنگ آید ....... هست .
سوم حوصله کل کل با آدمای متعصب رو ندارم هر وقت مستند با لینک تونستی نقدی داشته باشی بسم الله.

sirn
14-05-1390, 01:47 قبل از ظهر
عزیزمی .... :))

خدا بهت عقل بده بدش یه موتور خوب ...

خوب برام مینوشتی ، چرا به درو دیوار خودتو میکوبوندی

اقا مثل اینکه خیلی دوست داری موتورم دچار مشکل بشه ولی بدون که من ادمی هستم که از زیر سنگ که چه عرض کنم از سنگ برای موتورای دوستانم قطعه میسازم.[Only registered and activated users can see links]

دوست متوهم عزیز خوب بزار بهت بگم
که صعب العبور ترین راهارو باهاش رفتم پرشهایی در حد کراس باهاش زدم تخته گاز که کار روز و شب منه ..بقول دوستانم موتور دست من دووم نمیاره حالا ساخت هر کشوری میخواد باشه خلاصه هر چی که تو فکر بکنی من سر این بدبخت اوردم ولی تا بحال هیچ مشکلی براش پیش نیومده البته از موتوری با این کیفیت هم همین انتظارو میشه داشت..

کیفیت خوب همیشه هزینه بره مثل این موتور قیمت جهانی 4.5 میلیونی هم معقولترین مبلغ برای این موتوره...

راستی فن پاناسونیکی که روشه فکر میکنم به اندازه شاسی cpi عمر کنه تعلیقش که پیشرفته ترین تعلیق دنیارو داره ....و مخصوص پرشهای بلنده

ودر ادامه الان 3 4 ماهه دارمش و کاملا ازش راضی هستم به کوری چشم شما.

من اولین پستی که راجع به این موتور دادم گفتم خوب و بدش مال خودم .... شما حرص نخور هرموقع ترکید خدا بزرگه..یکی دیگه یا بهترش ویا بدتر حالا که با همین حالشو میبریم..

این حجم موتور

این هم کاربراتوری که من خودم به دلخواه انداختم روش

و..

.
.

---------- Post added at 01:46 AM ---------- Previous post was at 01:10 AM ----------

alip
14-05-1390, 03:06 قبل از ظهر
تورو بخدا قسمتون ميدم با اين طرز حرف زدن باهم وبااين روش سلوك ادمو ازاين سايت دلسرد نكنين بابا اصلا شوكا هوا خنك بود كه بد بود(من هواخنك دارم)بقيه موتورا همه دست سازن بجز موتور من كه كيلويى ميفروشنش .......بابا بكزرين از اين حرفاى صد من يه غاز(ببحشيد)اقا من ابدينوسيله اعلام واعتراف مي كنم كه همه در اين سايت فوق ليسانس زبان...همه فوق دكترا از ياماها سوزوكى وكى تى ام دارن وهمه موتوراشون فقط دوتا ساخته شده يكى واسه صاحب كارخونش دوميشم كه كادوبيج فرستادن ايران بابا اينجا صاحاب نداره؟؟؟ امير عليرضا و...كجان؟؟؟اخه اينجا جاى كل كله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اينا كه هر كلمه اش اسبمه... بيخودم لطفا از حرفاى من ... نشين جون حقمه وحق همه بجه هاى اين سايت من و خيلياى ديكه نيستيم ازون ادمايي كه خزشحال شيم از دعواى دو نفر ديكه ...اخه يكى ازراه برسه اينارو بخونه بهمون نميخنده؟؟؟؟؟؟؟يا خوشحال ميشه وفورى يوزر ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خجالت داره بخدا...بقول ما بميا ...اق

---------- Post added at 04:06 AM ---------- Previous post was at 03:57 AM ----------

تورو بخدا قسمتون ميدم با اين طرز حرف زدن باهم وبااين روش  سلوك ادمو ازاين سايت دلسرد نكنين بابا اصلا شوكا هوا خنك بود كه بد بود(من هواخنك دارم)بقيه موتورا همه دست سازن بجز موتور من كه كيلويى ميفروشنش .......بابا بكزرين از اين حرفاى صد من يه غاز(ببحشيد)اقا من ابدينوسيله اعلام واعتراف مي كنم كه همه در اين سايت فوق ليسانس زبان...همه فوق دكترا از ياماها سوزوكى وكى تى ام دارن وهمه موتوراشون فقط دوتا ساخته شده يكى واسه صاحب كارخونش دوميشم كه كادوبيج فرستادن  ايران  بابا اينجا صاحاب نداره؟؟؟ امير عليرضا و...كجان؟؟؟اخه اينجا جاى كل كله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اينا كه هر كلمه اش اسبمه... بيخودم لطفا از حرفاى من ... نشين جون حقمه وحق همه بجه هاى اين سايت من و خيلياى ديكه نيستيم ازون ادمايي كه خزشحال شيم از دعواى دو نفر ديكه ...اخه يكى ازراه برسه اينارو بخونه بهمون نميخنده؟؟؟؟؟؟؟يا خوشحال ميشه وفورى يوزر ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خجالت داره بخدا...بقول ما بميا ...اق

alip
14-05-1390, 10:08 قبل از ظهر
قانون شماره 12) لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد. اين را بدانيد که اين سايت محل آموزش است و کساني هستند که سوالهايشان بسيار ابتدايي مي باشد. لذا از به کارگيري کلماتي که باعث شود کاربر به جاي گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکيداً خودداري فرماييد(منو به خاطر ياداورى قوانين سايت ببخشيد)قصد توهين يا جيزهايي ازاين دست رو ندارم......جشم را بايد شست.جور ديكر بايد ديد

Amir
14-05-1390, 10:33 قبل از ظهر
در اين سايت فوق ليسانس زبان...همه فوق دكترا از ياماها سوزوكى وكى تى ام دارن وهمه موتوراشون فقط دوتا ساخته شده يكى واسه صاحب كارخونش دوميشم كه كادوبيج فرستادن  ايران  بابا اينجا صاحاب نداره؟؟؟ امير عليرضا و...كجان؟؟؟اخه اينجا جاى كل كله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اينا كه هر كلمه اش اسبمه

شما الان دقیقا با کدوم پست ها مشکل دارید که باید پاک بشن و نشدند؟ لطفا لینک بدید

فکر می کنم منظور شما تاپیک ktm هست

Red Hat
14-05-1390, 01:47 بعد از ظهر
این سری پستی پاک نمیشه ولی دوستان لطفآ فقط بحث فنی کنند .

جناب دوران شما هم یکم صبر کن جوهر اسمت خشک بشه بعد شروع کن . لطفآ ادامه ندید.

Kenji
14-05-1390, 04:33 بعد از ظهر
همیشه بحث کردن منجر به بالا رفتن اطلاعات هممون می شه الا وقتی که بخوایم با تعصب یا تحجر! به قضیه نگاه کنیم

بهترین روش برای دوری از حاشیه استفاده از منابع موثق و صحبت های برپایه ی علوم هست.

دوستان کمی رعایت کنید

sirn
14-05-1390, 07:12 بعد از ظهر
البته بحث کردن علمی نه کوبوندن موردی ... معذرت میخوام ولی چیزایی که ایشون نوشتند {ویرایش شد}

alip
14-05-1390, 08:41 بعد از ظهر
نه امير جان من كلا هر حرفيو زدم بس مي**** من كيم كه بكم بست باك كن من منظورم بست ktmنبود منظور من همين بست بود واونم نه باك كردن من خواستم بكم تبادل نظر به كل كل تبديل نشه كه يهو اومدم تو بستktm جه واويلايى شده ...بابا ما نه سر بيازيم نه ته بياز ومخلص همكى :thanks:

alip
14-05-1390, 11:43 بعد از ظهر
منظور از خالى كردن كاتاليزور همين انبارى اكزوز زير زينه ديكه درسته؟اونوقت صداش ازيت نميكنه؟

شفیع
15-05-1390, 12:35 قبل از ظهر
بعضی اوقات سر چیز های پیش پا افتاده ای بحث می شه، و به جای اینکه طرف عقلشو قاضی کنه فقط به فکر اینه که طرف مقابل رو بکوبه،
دوستان ببینید،

الان با وضع بهم ریخته اقتصاد و سیاست های اقتصادی جهانی گفتن این حرف که فلان وسیله واسه فلان کشوره و اصالت نداره، پس خوب نیست ... و از این جور حرف ها معنایی نداره.
مهم نیست فلان موتور ساخت کجا باشه و کپی شده ی چه موتور با اصالتی باشه مهم اینه که موتور سوار ازش راضی باشه و نیاز هاشو برطرف کنه.
اگر هم خوب به تاریخچه تولید موتورسیکلت دقت کنیم می بینیم که در چند سال اخیر شرکت هایی متولد شدن که اصالت و شهرت چندانی نداشتن ولی تونستن توی بازار حرفی برای گفتن داشته باشن.

corvette z06
18-05-1390, 05:21 بعد از ظهر
---------- Post added at 01:46 AM ---------- Previous post was at 01:10 AM ----------

ابتدا از همه باید بگم این شوکا 250 ((آب خنک))همچین بدکم نیست که بشه کوبیدش!!
خدایی از نظر قیافه که خیلی خوش ساخته((چینی ها دیگه استاده کپی برداشتنن)) ،از نظر موتوری هم آقای sirn فرمودند موتور دارای شتاب و قدرت قابل قبولی نسبت به پلاکدار های ایرانی هستش،از این نظر ها و با موارد انتخاب محدود،با 2،800 و پلاک میارزه...
حالا مگه کدوم یکی دیگه از موتور های وارداتی چه چینی چه هندی و چه ((آنگولایی)) چقدر پشتیبانی قطعات دارن که این نداره!!
اگه هم شرکت های وارد کننده قطعه ای هم داشته باشن با قیمت دلبخواهی انقدر گرون میدن،که چون همچین چیز فابریک و با ارزشی نیست ،سه سوت تعمیرکار یه چیزی بهش میخورونه و یا علی . . .

مثلا اگه خدای نکرده موتور فوق تصادفی داشته باشه مجبوره یه چراغ جلوی CG بهش بخورونه((جفتش نور میده،اگه حساس نباشید تو اصل ماجرا فرقی نمیکنه)) یا با 1000 بدبختی از خارج سفارش بدید!!!

دوستان ،من خودم رو تو این فروم ها کشتم که آقا جنس آشغال چینی با این تفاصیر نخرید!!

که هر "ممد کولری" میره یه شرکت میزنه و موتور آشغال چینی وارد میکنه و اینجوری سرش دعوا میشه،میاید بحث فنی میکنید،این اله اون بله...

بابا موتور متفرقه "کپی" دیگه معلومه چیه!!اونم چینی....
سطح توقعمون ببین تا کجا پایین اومده(مگه موتور های روز دنیا چشه که آقایان سود جو میان اینارو وارد میکنن!؟)بعد من و شما ی ساده هم میایم با 4تا اطلاعات فنی مثلا نسبت تراکم و ... اینهارو مقایسه میکنیم!!
خود آقای Sirn هم گفتند که 1000 تا بلا سرش در آورده تا موتوره موتور شده(تعویض کاربرات و ...)
خدایی موتوری که صفر میگیری و ادعا داری 4 تا مهندس امتحان پس داده چینی طراحیش کردن "سایت داره"عکساش تو اینترنته باید چیزاش عوض شه تا راه بره؟؟اگه آره یه مثال بزنید یکی کاربرات فابریک همین کاوازاکی رو عوض کرده باشه!!؟

برو ببین تو مسابقات جهانی از چندتا موتور یا ماشین چینی واسه آفرود استفاده میکنن؟؟که شما میخرید و به به و چه چه تون میره تو آسمون!!!

هر ممد کولری یه سایت زد تو اینترنت و دو تا اطلاعات فنی از اینور اونر کپی کرد گذاشت اونجا قابل استناده؟؟؟

آره عزیز موتور خوب و بروز جهانی، سود نداره و واسه نماینده شدن شرکت معتبری مثل یاماها و زیر سوال نبردن همچین شرکتی باید آقای ممد کولر از 7خان رستم رد بشه که آقای ممد کولر با سواد ابتداییشم میتونه بفهمه که نمیصرفه و چون دکترای تقلب و کلاهبرداری داره میره با شرکت آشغال ساز چینی قرارداد میبنده!!

تورو خدا نخرید بزارید رو دستشون باد کنه ،بالاخره که یه روزی به فکر میفتن که دیگه هرچی گذاشتن جلومون نمیخریم ،و ما هم سلیقه داریم و بهترین رو میخوایم!!!

فقط یه چیزی:
خدای نکرده
زبونم لال
گوش شیطان کر و چشمشم کور/////.

قصد شما از گذاشتن عکس موتورتون و KAWASAKI مقایسه این دو نبوده که؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:bitarbiat:

ASHKAN
21-05-1390, 09:17 بعد از ظهر
برو بچ سلام
آقا یه مرد پیدا میشه آخرین قیمت این موتورو بگه؟

ap_peiki
21-05-1390, 10:12 بعد از ظهر
نیست ولی قیمت جهانی:3.999$
منبع:[Only registered and activated users can see links]

شفیع
21-05-1390, 10:51 بعد از ظهر
نیست !؟

توی اینترنت و انجمن ها خیلی تعریف شوکا رو شنیدم، یکی از دوستام مدت ها دنبالش بود، ولی گویا هر جایی پیدا نمی شه، من تا حالا این موتورو توی شمال ندیدم، توی بازار از هر کسی هم پرسیدم، همه گفتن: چی هست؟ همچین موتوری وجود نداره!
ولی گویا توی اصفهان و استان های اطرافش این موتور زیاده. خدا می دونه.

شفیع
22-05-1390, 12:12 قبل از ظهر
داشتم به این عکسا نگاه می کردم، متوجه یه چیزی شدم، می خواستم بدونم واقعیت داره !؟
اتصال کمک فنر به دوشاخه عقب به صورت مستقیمه و خیلی ساده! همه ی شوکا ها اینطوری هستن ؟
مطمئنین که توی پرش خوب جواب می ده ؟
همچین سبک اتصالی خیلی وقته که منسوخ شده، کسی هست یه توضیحی بده ؟

ap_peiki
22-05-1390, 12:54 قبل از ظهر
بله درسته دقیقا مثل ktm

شفیع
22-05-1390, 02:14 قبل از ظهر
جالبه ! نمی دونستم !
شنیده بودم این نوع اتصال ضعف هایی داره، به خاطر تغییر زاویه قرار گیری کمک فنر، ولی الان KTM رو هم دیدم، بله درسته همون طوره که شما می فرمایید.
شاید به خاطر نوع متفاوت کمکش باشه، شوکا و KTM به طور ظاهری از یک نوع کمک استفاده می کنن، راز این مسئله حتما در نوع کمک فنر هاست، حتما طوری طراحی شده که مشکلی پیش نیاد، خیلی دلم می خواست از لحاظ فنی این موضوع بررسی شه و بدونم قضیه چیه!

نیما نادری
22-05-1390, 09:22 بعد از ظهر
خیر مشکلی نداره و در 2012 exc new generation هم به همین صورت هست جند دلیل رو هم متذکر شده که جاش اینجا نیست بحث منحرف میشه

شفیع
22-05-1390, 11:12 بعد از ظهر
خیر مشکلی نداره و در 2012 exc new generation هم به همین صورت هست جند دلیل رو هم متذکر شده که جاش اینجا نیست بحث منحرف میشه

آقای نادری، مشتاقم در این مورد بیشتر بدونم! شما اطلاعاتی در این زمینه دارید ؟
کجا می تونیم بحث رو ادامه بدیم؟

Duran
05-06-1390, 10:44 بعد از ظهر
قابل توجه شوکا آب خنک داران .
احتمالا میتونن لوازم اینجینشون رو در اصفهان از شرکت جترو تهیه کنن .
لنگه همین اینجینی که روی شوکا هست رو شرکت جترو گذاشته روی یه محصول طرح وینرش و اینطور که گفته شده در اصفهان قیمت حدود 2500 .
بگذریم بحث سر لوازم اینجین بود که با توجه به مشابه بودن این دو نوع اینجین میتونن از لوازمش استفاده کنن . البته اطلاع ندارم جترو لوازم این موتور رو موجود داره یا نه . کلا شرکتهای اصفهانی در ارایه قطعه معمولا خوب عمل نمیکنن

2932

صاحب عکس شاکی نشه ادیت کردمش

alip
05-06-1390, 11:23 بعد از ظهر
اقا اينجين شوكا هوا خنك رو موتور ديكه اى كيى نشده كه يدكيشم داشته باشه؟

مجی
30-06-1390, 12:19 قبل از ظهر
سلام.پس میگید من که میخوام یکی شو بخرم ...دیگه شک نکنم برم بر دارم؟!!!ok???

رضا موتوری
08-07-1390, 12:05 قبل از ظهر
آره شک نکن

---------- Post added 09-30-2011 at 12:02 AM ---------- Previous post was 09-29-2011 at 11:41 PM ----------

طرفدار وسیله خاصی نستم ،چون با تجربیات فراوانم اینو میدونم که دست رو دست زیاده.ولی در این بی موتوری غیر از ktmموتور پلاک شده بهتری از این در ایران وجود نداره و دوباره تاکید میکنم موتور پلاک شده وارداتی غیر از موتورهای غیر قانونی .:happy4:
وبزرگترین دلیل که خوبه بخاطر این که 250 سی سی واقعیه و کسی با تو کاری نداره و بهتر بگم که بی جهت زورتو به التماس نمیدی ،و دوستانی که غرض ورزی میکنن چون موتورو از نزدیک ندیدن بهشون حق میدم،منم با محصولات چینی مخالف بودم ولی طوریش نیست.در مقایسه با crmمیتونم بگم درسته در شتاب و سرعت از اون جا میمونه که اونم دلایلی داره که در اینجا مجالی برای گفتن نیست ولی در بیابون جایی نیست که اون بره و این موتور شوکا جا بمونه ،شایدم بخاطر قدرت بی نظیرش و سیستم تعلیقش جاهایی بره که سی ار ام نتونه،ونکته خیلی مهم اینه که از این موتور 8عدد بیشتر در ایران نیست و لااقل میتونی بخاطر پراکندگی موتورها بگی که موتورم تکه ،در حال حاظر در دور افتاده ترین روستاهای جنوب کشور به خاطر نزدیکی با کشورهای حوزه خلیج همیشه فارس سی ار ام و کادی ایکس و خیلی موتورهای دیگه به وفور یافت میشه .
منم هیچوقت محصولات ژاپنی رو با چینی عوض نمیکنم چون تعصبی ندارم و صد البته که اونهاهم بهترن،ولی از ناچاری بهترین گزینه در رنج قیمتش این موتوره.:999:
به امید و آرزوی روزی که هر کسی موتور دلخواه خودشو سوار بشه:icon_pf _99_:

---------- Post added at 12:05 AM ---------- Previous post was at 12:02 AM ----------

اگر گیرت بیاد آره شک نکن

رضا موتوری
08-07-1390, 12:21 قبل از ظهر
349534963497 این سه تا عکس رو گذاشتم تا دوستان بیشتر نظر بدن ،اینم بگم که اصلا از تریل خوشم نمیاد ،هایابوسا 2010 دارم ولی چون نمیشه زیاد و با خیال راحت سوار شد رو آوردم به آفرود چیکار میشه کرد ،راهنمایی کنید

رضا موتوری
08-07-1390, 07:29 بعد از ظهر
سلام دوستان ،من لاستیکهای عقب وجلو رو عوض کردم هندلینگ خیلی بهتر شد بخصوص در آفرود ،امورز رفته بودم توی دشت بیابون خواستم از روی لوله پلاستیکی که توی بیابون برای انتقال آب گذاشته بودن35143515 سرعتم کم بود و تقریبا توی شیب لاستیک جلو لیز خورد وموتور از بغل خورد زمین اینو گفتم که برسم به این داست:297::297:ان که کایتهای کنار موتور از جنس خوبیه و زود نمیشکنه اتفاقا روی سنگ بزرگی هم خورد زمین،بجای موتور پای من درد گرفته اینم از آفرود امروز که رفته بودم منطقه رو دیدی بزنم که جواز شکار کبک رو دادن کبکها شناسایی شده باشن:gigglesmile:351135123513

amir74
08-07-1390, 07:39 بعد از ظهر
سلام دوستان ببخشید اینجا سوال می کنم قیمت شوکا 250 تر تمیز زیادم کار نکرده مدل اخرای 89 یعنی 2 3 ماه قبل از 90 چنده؟(نو نیست دسته 2)
مایع خنک و هوا خنکشو نمی دونم

رضا موتوری
08-07-1390, 07:59 بعد از ظهر
اگر خدا خواست و مجالی بود میخام موتور aprilia rsv4 بخرم و اونو با سوزوکی هایابوسا از هر جهت مقایسه کنم ،از نطر من هایابوسا آخر موتور و شهامته زیادی برای غلبه کردن به لازمه موضوع سوار شدن و گاز دادن نیست،چرا که همه اونو بلدن مهم ارتباط برقرار کردن با این موتوره دقیقا مثل اسب سواری ناشی باشی از محالاته که اسب خوب بهت سواری بده ،چرا که از بوی عرق بدن و همچنین ضربان قلب ،وآدرنالین ترشح شده در بدن متوجه میشه که این کاره نیستی ،منم با موتور چنین ارتباطی برقرار میکنم البته با سی جی گوجه ایی نه بلکه با عشق عزیزم هایابوسا.:2gwb921:
حالا هم دارم براش هوو میارم اونم چه هوویی!:khak:

alip
09-07-1390, 01:05 قبل از ظهر
رضا موتوری عزیز اگه ممکنه یه عکس از هایابوسات بذار حال کنیم ممنون

رضا موتوری
09-07-1390, 01:42 بعد از ظهر
سلام دوست عزیزم ،میدونم اشتباه کردم که اسمی از هایا بوسا آوردم بزودی با موتور جدید مقایسه ایی میکنم هم برای اطلاعات خودم و هم اینکه دوستان بیشتر با موتورهای جدید و به روز آشنا بشن ،ومهمتر اینکه اینجا محل تبادل نظر در مورد شوکای آب خنک است من شرمندهام که به بیراهه رفتم،وفقط منظورم نه به رخ کشیدن بود نه چیز دیگه ایی فقط وفقط اینکه چون موتور خوب ژاپنی دارم این موتور چینی ام بد نیست و از پس ماموریتش بر میاد :3:ولی در آینده نزدیک در جایی که محل بحثش باشه به روی چشم:gigglesmile:
رضا موتوری عزیز اگه ممکنه یه عکس از هایابوسات بذار حال کنیم ممنون

amir74
09-07-1390, 02:54 بعد از ظهر
سلام دوستان ببخشید اینجا سوال می کنم قیمت شوکا 250 تر تمیز زیادم کار نکرده مدل اخرای 89 یعنی 2 3 ماه قبل از 90 چنده؟(نو نیست دسته 2)
مایع خنک و هوا خنکشو نمی دونم

مجی
09-07-1390, 09:06 بعد از ظهر
سلام.من هوا خنک سراغ دارم 1400 تا 1500.........

alip
11-07-1390, 05:27 قبل از ظهر
آقا ممنون از لطفت ... اما میتونی یه تاپیک با اسم هایابوسا بزنی و عکساشو اونجا یزاری و ما رو هم از دیدن موتورت بی نصیب نزاری منتظریم

رضا موتوری
22-07-1390, 10:57 بعد از ظهر
سلام دوستان ،دیروز پنجشنبه رفتم شکار ،واقعا موتور قابلیتهای خودشو به نحو احسن نشون داد ،ولی مشکل کوچیکی پیش اومد و اونهم سیم فن اتصالی کرده بود و وسط بیابون و موقع حساس پرنده زدن ذهنم پیش موتور بود که موتئور بیش از حد گرم نشه و سر سیلندر دچار مشکل نشه :4chsmu1:چون حدود صد کیلومتر داخل پیش روی کرده بودیم و موبایل دیگه آنتن نمیداد ،به هر حال به خیر گذشت.
از بدیاش گفتم ولی مردونه دو ترک جاهایی رفت که نمی تونم با نوشتن اون صحنه هارو بازسای کنم:clap:تپه ها با شیب زیاد دو ترک با بار و فن از کار افتاده وسرعت و فشار زیاد برای اینکه بتونم به کبکها برسم ،به هیچ عنوان کم نیاورد و همیشه من قدرتشو ستایش میکردم.:thanks:مخصوصا در رودخانه های بدون آب فصلی که کسانی آفرود میرن میدونن که چه فشاری به موتور سوار و موتور میاد ولی دوترک در اون سنگلاخ و شن وماسه نرم بازم تاکید میکنم بدون فن که آب موتورو خنک کنه با قدرت تمام اونجارو در نوردید،تماما با دنده یک وپر گاز .
این مطالب برای دوستانی گذاشتم که منتقد این موتور بودن ،من موتورو به چالش کشیدم و نا خواسته سیم فن هم بخاطر مونتاژ بد پاره شده بود ،واقعا فشار آوردم با یکنفر اضافه و بار ،این موتور سربلند از این آزمایش بیرون آمد:clap:حالا چندتا عکس برای دوستان میزارم تا حاشو ببرن!
در ضمن دوستان عجله نکنن عکسهای هایابوسسسسسسسسسسسسسسا رو هم با rsv4میذارم یکم باید صبور باشید386238633864386538663867386838603861د:s (9):38583859

رضا موتوری
22-07-1390, 11:23 بعد از ظهر
دوستان تا یادم نرفته بگم که با موتور شکار رفتن خیلی سخته :2i8d4ao:مخصوصا دوترک و بار داشتن.
سفر سختی بود حدود 200 کلیومتر رفت و برگشت و دنبال شکاربودن ،خیلی خسته کننده است.دوستان به خدا میسپارمتون خداحافظ

ARSH
22-07-1390, 11:34 بعد از ظهر
آقا رضا دمت گرم آفروده جانانه ای زدی به رگ اون شکار این چیزا رو پایه نیستم ولی خب آفرودت ردیف بود
اینطور که میگی موتور از پس شرایط خوب بر اومده من جدیدا شنیدم که تولید شوکا تعطیل شده زده بود به سره داییم یه دونه آب خنکشو بگیره خودمم رفته بودم تو کفش
موتوره سرپایی به نظر میاد در کل خوشم میاد ازش آب خنک بونش رو دوست دارم
هوا خنکش هم خوبه ولی اب خنک رو میپسندم
یادمه چند تا عکس از صفره این موتور گذاشته بودن پس صفرش هست ؟ قیمت صفرش ( آب خنک ) چند هستش ؟
ممنون بابت عکس ها

شفیع
22-07-1390, 11:38 بعد از ظهر
دوستان تا یادم نرفته بگم که با موتور شکار رفتن خیلی سخته :2i8d4ao:مخصوصا دوترک و بار داشتن.
سفر سختی بود حدود 200 کلیومتر رفت و برگشت و دنبال شکاربودن ،خیلی خسته کننده است.دوستان به خدا میسپارمتون خداحافظ

آقا رضا، واقعا خسته نباشی،
وقتی میگی خیلی سخت بود، می فهمم در چه حدی! خدا رو شکر بدون مشکل صحیح و سالم برگشتید.
حیف تمام شوکا سوار ها در مناطق بیابانی هستن، شوکا اونم از نوع آب خنک حال میده باهاش بری جنگل نوردی!
منتظر توضیحات، انتقادات و پیشنهادات بیشتری در مورد شوکا هستیم.

رضا موتوری
23-07-1390, 07:20 بعد از ظهر
سلام دوستان :من این موتورو 2800خریدم واصلا تو این استانی که من هستم حتی نمایندگی شوکا هم نمی دونست چنین موتوری هست ،دقیقا نمی دونم فکر کنم خودم قبل از عضویت همین جا از ابن موتور شناخت پیدا کردم ،وسوسه شده بودم برم موتور بدون پلاک بخرم ولی دیدم به دردسرش نمی ارزه، بین کی تی ام واین با توجه به اینکه یک ششم قیمت کی تی ام رو داشت اینو انتخاب کردم و به هیچ عنوان پشیمون نیستم بابت پولی که براش دادم:25r30wi:احساس میکنم این موتور بیشتر از این می ارزه وهمچنین باید راه بیشتری بره ،چون ضرایب دنده کم و خیلی سریع پر میشه تاپ اسپید خوبی نداره ،و نکته دوم خورشیدی یا چرخ زنجیر عقب بزرگه و در عین حال قدرتی ،برای همین مثل سی ار ام و یا کادی ایکس راه نمیره ،این نکته رو باید در نظر گرفت که اولا اون موتورها دو زمانه هستن و شتاب بالایی دارن و دوما موتور تریل برای تند رفتن نیست باید دید در آفرود چطور از پس ماموریتشون بر میان که با توجه به تجربیات قبلی به نحو احسن با این پرداختی پول سربلند از پس کار بر میاد.
فکر کنم که من نا خواسته دارم این موتورو تبلیغ میکنم ولی نه چنین نسیت ،شرکت حتی تمام بنزین کارت سوخت منو مصرف کرده بود ،تازه خودم تماس گرفتم گفتن ما یه عذر خواهی به شما بدهکاریم و اون کارمند که این کارو کرده اخراج کردیم.
اینهارو گفتم که منصفانه مطلبی رو گفته باشم،اینم گفته باشم که واقعا مونتاژ بی کیفیت وبدون احساس مسولیت این کار رو انجام دادن ،برای اینکه موتور ارزشی نداره و اگر در شهر اتفاقی بیفته میشه هر کاری کرد ،ولی در وسط بیابون بدون هیچ گونه وسیله ارتباطی و کمکی کاری از دست کسی بر نمیاد:26:من قصد تعریف از وسیله ایی رو ندارم وقطعا اگر موتورهای ژاپنی با قیمت واقعیشون موجود بود به هیچ عنوان نگاهی به این موتور نمی کردم .
فعلا خداحافظ

alip
24-07-1390, 03:02 قبل از ظهر
قابل توجه دوستانی که میگفتن کارت سوخت نداره آقا رضا بعداز من دومین نفریه که کارت سوخت شوکا تو دستشه

BKING
24-07-1390, 11:55 قبل از ظهر
این موتور چقدر کمیابه گیر نمیاد لا مصب:98:

Arman
30-09-1390, 01:26 قبل از ظهر
اقا سایت این شوکا رودارین؟؟سایتش رو میخوام !!!!!!!:28:

Arman
30-09-1390, 06:27 بعد از ظهر
درضمن تریل واسه داخل شهر به درد میخوره؟؟؟؟مصرفشون چجوریاست:waiting:

رضا موتوری
01-10-1390, 01:55 بعد از ظهر
shineray xy250Gy-2 Doch motocross

---------- Post added at 01:55 PM ---------- Previous post was at 01:50 PM ----------

ببین نمیدونم چی بگم مث ماشین شاسی بلند با ماشینهای سدان شهری ،در مورد مصرف سوخت باید بگم به الگوی رانندگی هر شخص بستگی داره ولی در کل بهتره ومسلط تر هستی فقط ترمز عقب داستان ترمز تمام تریلهارو داره و باید رعایت کرد

رضا موتوری
21-11-1390, 11:37 بعد از ظهر
سلام ! آقا ...........بچه ها واقعا بیحال تشریف دارن دیگه خبری از کسی نیست امیدوارم حال همگی خوب باشه من خودم زمستون زیاد موتور سوار نشدم برای آفرود از ماشین استفاده کردم 7298729973007297

رضا موتوری
21-11-1390, 11:45 بعد از ظهر
راستی شیلنگ دیسک عقب خراب شده بردم پرس کنن گفتن نمیشه !سپاهان سیکلتم گفت ندارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!کسی میتونه راهنمایی کنه از کجا یا مال چه موتوری میشه بهش خوروند؟ ممنون میشم

alip
22-11-1390, 05:14 قبل از ظهر
رضا جون اهل کجایی؟مناطقی که عکس گرفتی خیلی به طبیعت اطراف ما شبیه هست

رضا موتوری
22-11-1390, 04:45 بعد از ظهر
من اهل تهرانم ولی بابت کارم فعلا نزدیک تئام و اینکه آفرین خیلی باهوشی

---------- Post added at 04:45 PM ---------- Previous post was at 04:34 PM ----------

ولی پلاک ماشینام مشخصه !زرنگ

رضا موتوری
22-11-1390, 07:49 بعد از ظهر
کسی از قیمت دست دوم شوکا آب خنک خبر داره؟

alip
23-11-1390, 12:11 قبل از ظهر
زرنگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باشه زرنگ باشه:28:

nopo
23-11-1390, 07:44 قبل از ظهر
زرنگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باشه زرنگ باشه:28:

بابا يكم به تاپيكاي ديگه هم سر بزن:consoling2:

ap_peiki
24-11-1390, 02:33 قبل از ظهر
کسی از قیمت دست دوم شوکا آب خنک خبر داره؟
3ملیون تا3.5 ملیون تا هرچی بتونن فرو کنن

aban
24-11-1390, 03:47 قبل از ظهر

1.5 میلون اخر پاییز امسال فروخته شد توسط دوستم....

:29:

ap_peiki
24-11-1390, 03:56 قبل از ظهر
عزیز دل اون هوا خنکش بود

aban
24-11-1390, 03:59 قبل از ظهر
د..نه دادا آب خونوک بود

:sumo:

---------- Post added at 03:59 AM ---------- Previous post was at 03:58 AM ----------

عزیزم قیمت خودش 2 میل بود ولی 1.600 بیشتر نخریدن

ap_peiki
24-11-1390, 04:00 قبل از ظهر
این موتور به تعداد محدود بود و توی تهران فقط سید محمد داشت که اونم گفت 3.5 پایین نمیدم

رضا موتوری
24-11-1390, 08:04 بعد از ظهر
فکر نکنم این قیمتا باشه چون الان موتور 200 صفر قیمتشون از 2100 شروع میشه توی بازار حالا ! ولی اگه این قیمتایی که میگین باشه به تورتون خورد مکث نکنید:25r30wi:7478

رضا موتوری
24-11-1390, 08:07 بعد از ظهر
شرکتی تو مشهد دقیقا نمی دونم اسمش چیه ولی کاتولوکشو دیدم وعینا مث همین موتور بود و گفتن قیمتش 4700 به نمایندگی برای فروش میدن

7thRING
24-11-1390, 08:10 بعد از ظهر
3 تا 3/5 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

ap_peiki
24-11-1390, 11:48 بعد از ظهر
شما نخر:25r30wi:

aban
26-11-1390, 12:13 قبل از ظهر
قیمت دست2 تمیز فوقش 1.800

:consoling2:

ap_peiki
26-11-1390, 04:03 بعد از ظهر
برا من میاری؟

رضا موتوری
28-11-1390, 10:02 قبل از ظهر
شمع ایریدیوم سوزنی میخوام و همچنین کاربراتور برای موتورم کسی سراغ داره ممنون میشم،در ضمن جهت اطلاع چون سپاهان سیکلت هیچگونه لوازمی از این موتور نداره برای اطلاع میخواستم بدونم لوازم انجین موتور دیگه ایی به شوکا آب خنک میخوره یا نه؟

hosein_dig
28-11-1390, 07:38 بعد از ظهر
من زده به سرم پالسم رو بفروشم اینو بگیرم
البته اول برم بازار ( گمرک - 17 شهریور) ببینم پیدا میشه

ap_peiki
28-11-1390, 09:05 بعد از ظهر
نیست برادر نیست

رضا موتوری
28-11-1390, 09:18 بعد از ظهر
بابا !یکی جواب سوال منو بده؟بعد اگه خواستین خودم بهتون میفروشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ap_peiki
29-11-1390, 02:43 بعد از ظهر
من گفتم که 3 تا 3.5 قیمت میدن ولی کسی نمیخره

seyed
29-11-1390, 11:09 بعد از ظهر
سلام آقا رضا
فکر کنم از لحاظ انجین با cpi sx شرکت جهانرو یکی باشه
شرکت جهانرو باید لوازمشو داشته باشه باید یه سوالی ازشون بکنی

رضا موتوری
30-11-1390, 12:13 قبل از ظهر
ممنونم سید عزیز

ap_peiki
30-11-1390, 12:28 قبل از ظهر
راستی ندیده بودم بله از آ ایک وان و سی پی آی میخوره

seyed
30-11-1390, 10:58 بعد از ظهر
البته ایکس وان و هوندا دیگری بعضی لوازمش میخوره مثل رینگ و پیستون و زنجیر تایمش ولی سوپاپ هاش نمیخوره

ap_peiki
03-12-1390, 01:28 قبل از ظهر
آقا رضا مشکل موتورتون از کدو م قطعس؟

رضا موتوری
04-12-1390, 03:05 بعد از ظهر
مشکل خاصی ندارم خواستم ببینم اگر مشکلی پیش آمد میشه در ستش کرد یا نه!!!!!!!!!!!!!!و نکته مهم اینکه میشه موتور دیگه ایی رو روی شاسی این موتور گذاشت یا نه؟ در ضمن تا یادم نرفته شیلنگ ترمز عقب نشتی داشت و کلا خراب شد متفرقه بزور جایگزین کردم با هزار بدذبختی مقدار کمی ترمز عمل میکنه سپاهن سیکلتم که خدا زیادش کنه میگه ندارم !شما راه حلی داری ؟ممنون میشم.

---------- Post added at 03:05 PM ---------- Previous post was at 02:36 PM ----------

چطوری میشه یکم هیجان انگیزترش کرد ؟میشه خورشیدی عقب رو کوچیک تر کرد ؟و فشاری به موتور نمیاد ؟در مورد کابراتور اگر میشه راهنمایی کنید با نوع و محل خریدش .چون احساس میکنم عادی شده یا زور موتورم کم شده !از وقتی که خریدم 1300تا راه رفته چند بار روغن عوض کردم و دیگر هیچ.روغنم کاسترول 7000 ریختم.

alip
05-12-1390, 05:54 بعد از ظهر
شمع ایریدیوم سوزنی میخوام و همچنین کاربراتور برای موتورم کسی سراغ داره ممنون میشم،در ضمن جهت اطلاع چون سپاهان سیکلت هیچگونه لوازمی از این موتور نداره برای اطلاع میخواستم بدونم لوازم انجین موتور دیگه ایی به شوکا آب خنک میخوره یا نه؟
کرمان روبرو تکیه فاطمیه البته یارو قیمت خون باباشو میه (8500 یا6500) ولی من تو بم 3000 گرفتم البته توقع زیاداز این شمع نداشته باش اما موتورخیلی نرمتروصافتر کارمیکنه

رضا موتوری
11-12-1390, 06:02 بعد از ظهر
دوستان اگر کاربراتور و خورشیدی عقب رو عوض کنم تاثیری در شتاب به نحوی که تفاوت احساس کنی داره یا نه ؟اگر کسی کاربراتور 38 داره به من بگه!!!!!!!!!!!!!!یا بگه تو کرمان از کجا میشه تهیه کرد ممنون میشم!

---------- Post added at 06:02 PM ---------- Previous post was at 05:59 PM ----------

یادم رفت استیکر هم میخوام

aban
11-12-1390, 09:29 بعد از ظهر
من گفتم که 3 تا 3.5 قیمت میدن ولی کسی نمیخره

شما شوکا رو چند رد کردی؟
وقتی کسی نمیخره چرا قیمتش بالاس؟

soroush adventure
12-12-1390, 07:10 قبل از ظهر
دوستان اگر کاربراتور و خورشیدی عقب رو عوض کنم تاثیری در شتاب به نحوی که تفاوت احساس کنی داره یا نه ؟اگر کسی کاربراتور 38 داره به من بگه!!!!!!!!!!!!!!یا بگه تو کرمان از کجا میشه تهیه کرد ممنون میشم!

خورشیدی تاثیر داره ولی کاربراتور رو یکی از بچه ها تعویض کرد با هزینه بالا ولی به نتیجه مطلوبی نرسید

Sadegh.galaxy
25-05-1391, 10:51 قبل از ظهر
بالاخره این موتورالان توبازارهست یانه؟قیمت؟کجای اصفهان میشه دیدش؟(صفرش)

1000cc
01-06-1391, 03:56 بعد از ظهر
دوستان لوازم این موتور پیدا میشه منظورم لوازم بدنه یه موتور پیدا کردم مدل 89 خیلی کم کاره ولی لوازم بدنش کامل از بین رفته (اتیش گرفته) باک و زین و گلگیرا و فلاپا کلا بدنه اگه مال خودش پیدا نمیشه برا چه موتوری رو میشه بهش خوروند

رضا موتوری
08-06-1391, 01:36 بعد از ظهر
دوستان کجایین خبری از تون نیست!!!!!!!!!!!!!!!:waiting:

ali_r
08-06-1391, 01:42 بعد از ظهر
دوستان کجایین خبری از تون نیست!!!!!!!!!!!!!!!:waiting:

سلام آقا رضا شوکا هنوز مونده؟؟؟؟ تا حالا مشکل قطعه نداشتی؟؟؟
ممنون

نیما نادری
08-06-1391, 08:15 بعد از ظهر
کاربرات 38 میلیمتری خیلی زیاده واسه این موتور ...من رو روان 200 کاربرات 33 میلیمتری انداختم پیستونی موتور تک استارت روشن شد

فقط هوا کم میاره که الان بدنه ایرباکس رو با گردبر چندتا سوراخ کردم موتور هیولا شد

رضا موتوری
10-06-1391, 12:11 قبل از ظهر
قیمت 33 ومارک اونو میتونی به من بگی

رضا موتوری
10-06-1391, 12:16 قبل از ظهر
چند ماهی میشد سوارش نشده بودم چون جابجایی داشتیم و از کرمان اومدم مازندران چون گرفتار بودم تازگی کمی ازش سواری گرفتم تا حالا اذیت نکرده و منم استفاده زیاد نکردم خلاصه دلم براتون تنگ شده بود حالی پرسیدم .
از موتورهای تریل جدید اگه خبری دارین منم بی خبر نذارین .
خوش باشید و سرحال

sirn
13-06-1391, 01:57 بعد از ظهر
درود خدمت همه دوستان مخصوصا علیرضا امیر و دگر دوستان قدیم وجدید که امیدوار همیشه سالم وشاد باشید:hippie7:

خوب بعد یکسال دوباره برگشتم که جواب بعضی دوستان که پیغام داده بودن چه اینجا چه در سایتای دیگه در مورد موتور بدم .:28:

شوکا 250 یا shineray xy250gy
بنظر من ظاهری بسیار زیبا داره

22153

250سی سی - اب خنک دارای رادیاتور و 2 فن پر قدرت پاناسونیک - 4 سوپاپ dohc - قدرت 24 اسب و سیستم فنر وکمک fast ace-

22154

22156

22157 ([Only registered and activated users can see links])

22158

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این موتور سپاهان سیکلت در زمانی که برای مدت کوتاهی حجم 250 فیکس ازاد شده بود تعداد محدودی وارد کرد..حدودا 8 عدد فکر میکنم.

که بعد از مدت زمان کوتاهی دوبار قانون مثل سابق شده و تا 249 پلاک میکردند.. از اونجایی که کد انجین و عدد روی بلوک سیلندر شوکای 250 اب خنک 250 cm دقیق نوشته شده بود نتونستند شماره انجین تو سیستم مراکز شماره گذاری ثبت کنند و به مشکل خوردند به همین دلیل شرکت وارد کننده با پیگیریهایی که انجام داد توانست عدد دیگری را بعنوان شماره انجین در نظر بگیرد و موتورهارو با حجم 200 سی سی پلاک کند که البته در هنگام خرید موتور این مورد به خریدار تاکید میکردند که حتما مد نظر قرار بده چون بعد خرید این موتور خریدار هیچ توانایی برای فروش وسیله نداشته و حتی خطر گرفتن موتور تو خیابون توسط نیروها نظامی وانتظامی بخاطر نخوندن شمار انجین با کارت نیز وجود داشته ویکی از دلایلی که سال 89 این موتور زیر قیمت جهانی و حتی بازار داخل فروخته شد همین دلیل بود.
و دلیل دیگه ارزان بودن موتور در زمان فروش تامین نکردن قطعات از سوی وارد کننده که باز هم این مورد به خریدار به دفعات گوشزد میشد.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خوب چطور شد که این جانب با توجه به این مسائل موتور خریدم!!

والا خدمتتون عرض کنم که بنده با توجه به توانایی که اشنایانم در امر پلاک کردن موتورهای مشکل دار داشتند موتور خریداری کردم....البته مسائل دیگری قبل خرید مد نظرم بود که با اگاهی کامل موتور خریدم.الان هم پلاک کد تهران کاملا و بدون مشکلی بنام خودم هست.

-. نکته اول لوازم انجین این موتور کاملا با هوندا ax1 یکی هست و مو نمیزنه و به راحتی قابل جایگذینی هست..یک سری لوارم جانبی دیگه مثل فبلتر هوا و فلاپ و قاب گلگیر و.... نیز با موتورهای نظیر wr-f --ktm exc250 ..crf و ... یکی بوده و قابل جایگزینی هست و بقولی تمامی لوازم موتور بصورت فراوون در بازار با قیمتهای مختلف موجوده که فقط میمونه توانایی مالی که شکر خدا میتونیم از پسش بر بیاییم.

(( خوب همه اینارو گفتم ولی مسئله اصلی اینه که بعد یک سال نیم و هزاران کیلومتر سواری هنوز موتور بدون کوچکترین مشکل با تک استارت روشن و اماده به حرکت هست ))

-. نکته دوم که من قبل خرید مورد نظرم بود تقویت موتوره چون قدرت 24 اسب کمی برای این حجم کمه دست به کار شدم ........ کارهایی که بعد خرید انجام دادن تعویض کاربراتور - شمع - برداشتن کاتالیزور و بستن فیلتر هوای اسپرت بود که موتورو زیرو رو کرده ..اینطور بگم که استاندارد موتور کمتر از ax1 قدرت داشت ولی حالا بیشتر از ax1 در حد ktm exc 250f و اگه دست فرمون خوبی داشته باشید crf250 x پشتتون همیشه خاک میخوره و تفاوت انچنانی نداره چه تو کفی که نهایت یه طول موتور ازتون جلو میفته چه تو خاکی که اصلا تفاوتی حس نمیشه..

-.نکته سوم هزینه تیون موتور که با توجه به اینکه کاربراتورای مختلفی رو موتور بستم اون جوابی که مورد نظرم بود نمیداد البته بد نبود ولی تو ستاپ به مشکل میخوردم به همین دلیل از تو اینترنت سرچیدم و به کاربراتور توپی برخوردم که تو امریکا برای فروش گذاشته بودند من هم معطل نکردم و این کاربراتو سفارش دادم البته با نرخ ارز تابستون پارسال برام +700هزار در اومد مدل کاربراتور mikuni tm 36.68 مخصوص موتورهای چهار زمانه هست شمع سوزنی دنسو و فیلترهوای اسپرت k&n و... هم حدودا 100 هزار هزینه شد پارسال برام.

در کل بعیر هزینهای تیون که به دلخواه خودم انجام دادم تنها هزینهایی که برام داشته موارد مصرفی لنت لاستیک بنزین و روغن و ...... بوده

این کاربراتور استاندارد موتور

22159

و این هم اخرین کاربراتوری که بستم

22160

این هم عکسای دیگه از موتورم که در طول یکسال و نیم تمام کمال از موتور راضی بودم و هستم

22161

22162

22164

22165

22166

22168

22169

22170

22171

22172

22173

22174

22175

22176

22177

22178

22179

22180

22181

و در اخر سایتهای مربوط به موتور در نقاط مختلف جهان.

دوستانی که فرمودند خریدار موتور هستند بنده به هیچ وجه تصمیم به فروش موتور ندارم.:2gwb921:

Amir18313
15-06-1391, 02:37 بعد از ظهر
این شرکت وبسایت نداره محصولاتشون را ببینیم؟

ali_r
15-06-1391, 02:39 بعد از ظهر
این شرکت وبسایت نداره محصولاتشون را ببینیم؟

فکر کنم نداره

ali_r
27-06-1391, 08:46 قبل از ظهر

m-s-d
30-10-1391, 11:04 بعد از ظهر
داداش یکی نیست به ما بهگه از این موتور shineray بازم می فروشن یا نه
ثامن سیکیلت هم از اینا وارد میکنه اگه یه سری به سایتش بزنین
نمی دونم چرا عاشق این موتور شدم اگه صفرش رو گیر بیارم می خرمش.

MOHAMMAD_VIOLIN
08-11-1391, 02:57 بعد از ظهر
این موتور در حال حاضر صفرش موجود هست ؟

stoncold
13-11-1391, 11:17 بعد از ظهر
این موتور در حال حاضر صفرش موجود هست ؟
اخرین مدلش 89 بوده

جواب اون دوستمونم باید بگم که شوکا 250 قدرتش 13 کیلو وات یا به عبارتی 18 اسب بخاره و تنها موتور تریل داخل ایران که پلاک شد و قدرتش 24 اسب بخار بود سی پی ای بودش نه شوکا خواستین بگین لینک شرکت سازنده چینیشم بزارم

ap_peiki
14-11-1391, 12:09 قبل از ظهر
این لینک هایی که شما میگی ما دو سال پیش قدیمیش کردیم و همشو زیر و رو کردیم شما بخون اسم تاپیک رو موتور سیکلت جدید سپاهان سیکلت نه قدیم

stoncold
14-11-1391, 12:14 قبل از ظهر
این لینک هایی که شما میگی ما دو سال پیش قدیمیش کردیم و همشو زیر و رو کردیم شما بخون اسم تاپیک رو موتور سیکلت جدید سپاهان سیکلت نه قدیممنظورتو واضح بگو داداش

amo hosein
14-11-1391, 12:23 قبل از ظهر
این موتور صفر داره؟اگه داره قیمتش چنده؟اگه نداره در حدش چنده؟

ap_peiki
15-11-1391, 04:09 بعد از ظهر
منظورتو واضح بگو داداش
خیلی واضحه

m-s-d
15-11-1391, 04:16 بعد از ظهر
آقا
کسی نیست بدونه صفر این موتور الان وارد میشه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه می دونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کدوم شرکت؟؟؟؟؟؟؟:wall3:
این چیه؟
اینا هم می فروشن؟؟؟؟؟؟؟؟

stoncold
15-11-1391, 06:05 بعد از ظهر
خیلی واضحه
:s (9)::s (9)::s (9): شوخیت گرفته

ap_peiki
15-11-1391, 10:29 بعد از ظهر
:s (9)::s (9)::s (9): شوخیت گرفته
چت روم نیست تاپیکه
چیزی که میخاین بگی رو رک و یکجا بگید

stoncold
16-11-1391, 12:14 قبل از ظهر
چت روم نیست تاپیکه
چیزی که میخاین بگی رو رک و یکجا بگید
چت روم نیست ولی شماهم هر اطلاعاتی از هرجا پیدا میکنی قرار نیست بیای بزاری تو تاپیک الان مثلا لینک اطلاعات این موتور گذاشتی واسه من تو پست قبلیت

ap_peiki
16-11-1391, 02:24 قبل از ظهر
از هر کجا ؟ سایت bikez یکی از معتبر ترین یا حتی میتونم بگم معتبر ترین دیتا بیس های موتور جهانهو شما میتونید ببینید چه کسی و در چه تاریخی این تاپیک رو شروع کرده و تک تک لینک ها رو از ابتدا تا الان ببینید

- - - Updated - - -

از هر کجا ؟ سایت bikez یکی از معتبر ترین یا حتی میتونم بگم معتبر ترین دیتا بیس های موتور جهانهو شما میتونید ببینید چه کسی و در چه تاریخی این تاپیک رو شروع کرده و تک تک لینک ها رو از ابتدا تا الان ببینید

stoncold
16-11-1391, 02:29 قبل از ظهر

- - - Updated - - -

عزیزه من تو معتبر بودن سایت بیک شکی نیست اینکه لینکی که شما گذاشتید چه ربطی به شوکا سپاهان سیکلت داره میخوام بدونم این لینک موتور سپاهان سیکلته که حرفی از مشخصات موتور زده نشده [Only registered and activated users can see links]