PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موتور سیکلت جدید شوکا (سپاهان سیکلت)

صفحه ها : 1 [2]

ap_peiki
16-11-1391, 02:54 قبل از ظهر
آقا
کسی نیست بدونه صفر این موتور الان وارد میشه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه می دونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کدوم شرکت؟؟؟؟؟؟؟:wall3:
این چیه؟
[Only registered and activated users can see links]
اینا هم می فروشن؟؟؟؟؟؟؟؟

بنده ثامن رو اطلاعی ندارم ولی تا جایی که میدونم سپاهان سیکلت نداره

- - - Updated - - -

XY250GY-2

این اسم اصلی موتور شوکاس
بفرمایید ببینید
اگه پیداش نکردید براتون عکس بگیرم

- - - Updated - - -

XY250GY-2

این اسم اصلی موتور شوکاس
بفرمایید ببینید
اگه پیداش نکردید براتون عکس بگیرم

- - - Updated - - -

عزیزه من تو معتبر بودن سایت بیک شکی نیست اینکه لینکی که شما گذاشتید چه ربطی به شوکا سپاهان سیکلت داره میخوام بدونم این لینک موتور سپاهان سیکلته که حرفی از مشخصات موتور زده نشده [Only registered and activated users can see links]

توبخش موتور کراس و سوپر موتور میتونی نمونه مشابه رو پیدا کنی که فقط تغییرات ظاهری در چراغ جلو ( موتور کراس ) و در تایر (سوپرموتو) دارن و در موتور و سایر تجهیزات فرقی نمیکنند

sirn
17-11-1391, 11:17 بعد از ظهر
درود بر همه دوستان قدیم و جدید

این عکسای جدید از موتور دوست داشتنیم:29:

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

فقط بگم که اون دوستانیکه ذهنیت بدی در مورد این موتور داشتند بدونند شوکا 250 ابخنک خیلی موتور خر کاریه اینیکه عرض میکنم بخاطر استفاده اییکه از موتور در شرایط مختلف و با بالاترین پرفورمنس داشتم .البته خیلی از دوستان مثل کامرو و نیما و دیگر دوستان عضو اینجا تا حدودی در جریان کامل شرایط موتور هستند. تنها چیزیکه مشکل ساز شد برام اگزوز موتور بود که اونم مقصر خودم بودم که خوردم زمین و توری اگزوز ریخت و سر صدا افتاد که کمپلت اگزوز تعویض کردم البته اگزوز جدید کمی صداش کمتره و همچنین زور موتور تو دنده های بالا نسبت به قبل گرفته ولی با این وجود کماکان گاز خور وحشی خودشو داره و دوستانیکه موتور سوار هستند و سابقه زیادی در موتور سواری دارند و تنوع موتورهاییکه داشتند زیاد بوده همگی بر این عقیده هستند که این موتور رقیب جدی برای موتورهای هم تراز ژاپنیش به لحاظ حجمی هست.(دوستانیکه اطلاع کاملی ندارند این موتور استاندارد 24 اسبه ولی اینجانب تغییراتی در سیستم سوخت رسانی و خروج انجام دادم که به این راندمان رسیدم محض یاداوری عرض کردم که سوءتفاهمی پیش نیاد)

ali_r
18-11-1391, 01:01 قبل از ظهر
حیف که دیگه تولید نمیشه:sad:

m-s-d
18-11-1391, 08:00 بعد از ظهر
سلام sirn جان
موتور خوشکلی داری،براش اسپند دود کن
ای کاش صفرش موجود بود و من هم از دست این رادیسون که البته خاطرات زیادی باهاش دارم راحت می شدم
و یکی مثل مال تو رو می خریدم
:sad:

مجتبی...
18-11-1391, 09:46 بعد از ظهر
تولید نمیشه...لوازمشم نیست اگه باشه گرونه....

stoncold
19-11-1391, 12:05 بعد از ظهر
تولید نمیشه...لوازمشم نیست اگه باشه گرونه.... لوازمش نیست اصلا باید از اینور اونور بکردی پیدا کنی به خوردش بدی حتی من رفیقم که داره میکه سیم پرهاشم باید فابریکشو پیدا کنی وکرنه باید یه جوری جا بدی فابریک نباشه

MOHAMMAD_VIOLIN
19-11-1391, 11:59 بعد از ظهر
دوست دارم بدونم چند تا ازینا تو ایران هست !!
من ندیدم کسی دست دومش رو بفروشه !
خوشم میاد ازش

abolfazls
20-11-1391, 12:36 قبل از ظهر
دوست دارم بدونم چند تا ازینا تو ایران هست !!
من ندیدم کسی دست دومش رو بفروشه !
خوشم میاد ازش

تا دو سه ماه پيش يكيش تو ايستگاه بود ، قيمت گزاشته بود٦ تومن!!!!!!!!
ظاهراً كلاً ٦ تاش اومده تو بازار.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

02109002
20-02-1392, 11:33 بعد از ظهر
با سلام ...

خب بلاخره بعد از فروش روان ! یه دونه از اینا خریدیم

مدارک هیچی نداره

حدود 6 تومن واسم تموم شد

موتور خوبیه

سنگینه

ارتفاعش قابل تنظیمه

کاربراتورش براش کمه ، یه کاربراتور باید براش جور کنم

راستی از دوستان کسی اطلاع داره :

میشه واسش مدرک گرفت ؟

لوازمش تو اصفهان هست ؟

لوازم ax1 رو کسی تست کرده برا این موتور ؟

ali_r
21-02-1392, 10:14 قبل از ظهر
با سلام ...

خب بلاخره بعد از فروش روان ! یه دونه از اینا خریدیم

مدارک هیچی نداره

حدود 6 تومن واسم تموم شد

موتور خوبیه

سنگینه

ارتفاعش قابل تنظیمه

کاربراتورش براش کمه ، یه کاربراتور باید براش جور کنم

راستی از دوستان کسی اطلاع داره :

میشه واسش مدرک گرفت ؟

لوازمش تو اصفهان هست ؟

لوازم ax1 رو کسی تست کرده برا این موتور ؟

محمد جان مبارکت باشه وچرخاش به سلامتی برات بچرخه:happy4:
راستی حالا چرا بدون مدارک؟ مگه اینا مدارک نداشتن؟:fingersmiley:
راستی در مورد لوازم اون چیزهایی که لازم داشتی بهم بگو اینجا نمایندگی داره اگه داشتن بگم واست بیارن:sumo:
واینکه چند تا عکس از سالارت بنداز تا روحمون جلا پیدا کنه...:24::25:

02109002
21-02-1392, 11:04 قبل از ظهر
محمد جان مبارکت باشه وچرخاش به سلامتی برات بچرخه:happy4:
راستی حالا چرا بدون مدارک؟ مگه اینا مدارک نداشتن؟:fingersmiley:
راستی در مورد لوازم اون چیزهایی که لازم داشتی بهم بگو اینجا نمایندگی داره اگه داشتن بگم واست بیارن:sumo:
واینکه چند تا عکس از سالارت بنداز تا روحمون جلا پیدا کنه...:24::25:

چاکریم داش علی ، سلامت باشی

چه کنیم دیگه چشممون گرفت ورش داشتیم ، حالا نمیشه واسش تهیه کرد ؟

رینگ و پیستون و بادامک و انگشتی ها رو یه آمار بگیر برام ، بی زحمت قیمتاش رو پخ کن واسم ، خیلی مرسی

چشم علی جون ، در اولین فرصت میذارم

Mohammad aghili
21-02-1392, 11:13 قبل از ظهر
بح
مبارکا باشه محمد جون

اول که یه عکس بزار از این عروسک نهفته :crazy:

بعد واسه مدارک و اینا یه توضیحی بده ، استعلام گرفتی؟

الان تو چه وضعیتیه؟
چجور ارزیابیش میکنی :icon_pf _37_:

ali_r
21-02-1392, 12:16 بعد از ظهر
چاکریم داش علی ، سلامت باشی

چه کنیم دیگه چشممون گرفت ورش داشتیم ، حالا نمیشه واسش تهیه کرد ؟

رینگ و پیستون و بادامک و انگشتی ها رو یه آمار بگیر برام ، بی زحمت قیمتاش رو پخ کن واسم ، خیلی مرسی

چشم علی جون ، در اولین فرصت میذارم

در مرود مدارک نمیدونم
در مورد قطعات تو اولین فرصت چشم میپرسم و پ.خ میکنم

02109002
21-02-1392, 12:17 بعد از ظهر
بح
مبارکا باشه محمد جون

اول که یه عکس بزار از این عروسک نهفته :crazy:

بعد واسه مدارک و اینا یه توضیحی بده ، استعلام گرفتی؟

الان تو چه وضعیتیه؟
چجور ارزیابیش میکنی :icon_pf _37_:

سلامت باشی دادا

برم خونه میذارم عزیز

کراس میگیری مدارک نداره درسته ؟ منم این موتور رو همینطوری گرفتم

استعلام هم میرم آگاهی میگیرم

خودمونی بگم

موتور خر زوریه

فقط عیبش اینه لش زیادی داره

کاربراتور هم براش کمه یه کاربراتور Xl 250 یا AX1 و یااااا کراس چهار زمانه باید بهش خوروند:3:

stoncold
21-02-1392, 05:32 بعد از ظهر
انتخاب شما قابل احترامه ولی 6 میل واسه این موتور :crazy:

02109002
21-02-1392, 05:34 بعد از ظهر
انتخاب شما قابل احترامه ولی 6 میل واسه این موتور :crazy:

روان 92 شده 5.5

یعنی نمیرزه ؟

رخش

کمک بندیش

قدرتش

آّب خنک بودنش

Mohammad aghili
21-02-1392, 06:20 بعد از ظهر
محمد داری اذیت میکنیا

عکس بذار دیگههه :icon_pf _96_:

02109002
21-02-1392, 07:30 بعد از ظهر
بابا بذارین برم خونه

امروز شیفتم

فردا در اولین فرصت تصاویر آپ میشه

- - - Updated - - -

سلام

کسی قیمت این کاربراتور رو نداره ؟

TK MV30 CV

فکر کنم رو مدل کراسش این کاربراتور نصب شده

02109002
24-02-1392, 06:00 بعد از ظهر

ali_r
24-02-1392, 06:20 بعد از ظهر
محمد جان من نمیتونم عکس رو ببینم وقتی روی دکمه نقل قول میزنم دیده میشه مشکل از چیه؟
راستی رخشت خیلی سرحال هستش و استایلشو از دست نداده فقط وقت کردی بشورش چند تا عکس خوشگل بگیر

m-s-d
27-02-1392, 07:32 بعد از ظهر
با سلام ...خب بلاخره بعد از فروش روان ! یه دونه از اینا خریدیم داداش محمد مبارکه

02109002
10-05-1392, 08:29 بعد از ظهر
خدابیامرزتش

موتور خوبی بود و خیلی حال داد بهمون

:bargh:

ali_r
11-05-1392, 12:56 بعد از ظهر
محمد جان چرا فروختی ؟
حیف نبود؟

یه نگا به این بندازین

این حرف هایی که این آقا گفته واقعا صحت داره؟ من که فکر نمیکنم نظر شما چیه؟

m-s-d
11-05-1392, 01:34 بعد از ظهر
خدابیامرزتش

موتور خوبی بود و خیلی حال داد بهمون

:bargh:

سلام آقا محمد
قبلا خیلی در مورد این موتور توضیح داده شده ولی میشه یکم شما هم از تجربه رانندگی با این موتور رو برامون بگی؟
مثلا قدرت ، حداکثر سرعت ، وضعیت کمک فنر ها، وضعیت بدنه ، ایا مثلا مثل موتور های درجه 3 چینی صدای اضافی از زنجیر یابدنه یا چیزی میاد در موقع پرش و ...
اینکه بین cpi و این کدوم سرتره به نظرت؟
در ضمن میشه بگی مدلش چند بود و چند فروختی؟

02109002
11-05-1392, 07:53 بعد از ظهر
درود ...

محمد جان چرا فروختی ؟
سلا علی جان
برای خرید یه موتور بهتر و ...

حیف نبود؟

شاید در زمان دیگری بود ولی با وضعیت کنونی بنده خیر

یه نگا به این بندازین

این حرف هایی که این آقا گفته واقعا صحت داره؟ من که فکر نمیکنم نظر شما چیه؟

تا حدودی حرفاش درسته ولی نه کاملا"

فابریک روی این این موتور ، کاربراتور CG 200 پمپ شتابدار نصب شده و این کاربراتور پاسخگوی قدرت موتور نیست

تو فروم های خارجی کاربراتور Mikuni 36mm براش نصب کردند و قدرت واقعی این موتور خودش رو نشون داده

ایشون هم همین عمل رو انجام دادند

در رابطه با تاپ اسپید که نمیشه برای این سبک موتور تاپ اسپید رو مقایسه کرد چون هزار و یک چیز تو تاپ اسپید تاثیر گذاره

مثلا خودم دنده زنجیر عقب رو از 52 ( فابریک ) به 46 تایی کاهش دادم و با همون کاربراتور فابریک تاپ اسپید 160 رو داشتم

حالا ایشون با انجام یه سری تغییرات و به گمان با همون دنده زنجیر فابریک به این تاپ اسپید رسیده

در مورد قدرتی بودن این موتور که بحثی ندارم چون قدرت بالائی داشت

سلام آقا محمد
قبلا خیلی در مورد این موتور توضیح داده شده ولی میشه یکم شما هم از تجربه رانندگی با این موتور رو برامون بگی؟
مثلا قدرت ، حداکثر سرعت ، وضعیت کمک فنر ها، وضعیت بدنه ، ایا مثلا مثل موتور های درجه 3 چینی صدای اضافی از زنجیر یابدنه یا چیزی میاد در موقع پرش و ...
سلام عزیز

البته :

قدرتش عالی بود نسبت به موتور های پلاک موجود دربازار

تاپ اسپید 160 با دنده زنجیر 46 تایی

با دنده زنجیر 52 فکر کنم صاحب قبلیش 100 زده بود !

کمک بندی فوق العاده عالی داشت و قابل تنظیم و پرش خور معرکه ای هم داشت

در رابطه با بدنه و وضعیت شاسی :

خیلی سنگین و بد لش بود

بدنه اش ضعفی از خودش نشون نداد البته ما هم فشار های آنچنانی ....

اینکه بین cpi و این کدوم سرتره به نظرت؟

cpi رو تجربه نکردم ، نظری ندارم

در ضمن میشه بگی مدلش چند بود و چند فروختی؟

1389= 2010 بدون هیچ گونه مدارک و بیمه و ...

5.5

نقاط ضعفش :

نبود لوازم ( باید واسش جور کنی ، انجین مشابه AX 1 )

طراحی بد شاسی

وزن بسیار زیاد

ضعیف بودن کاربراتور

مشکل دیگه ای یادم نمیاد

در مجموع موتور خوب و تجربه ای خوب بود برام

سوالی بود در خدمتم

porya250
11-05-1392, 11:58 بعد از ظهر
قیمت جدیدش چنده؟:27:

02109002
12-05-1392, 07:47 قبل از ظهر
قیمت جدیدش چنده؟:27:

قیمت خاصی نداره بستگی به صاحبش داره

تو ایران دیگه مونتاژ نمیشه و پلاک نمیدن بهش

ali_r
14-08-1392, 06:21 بعد از ظهر
پر قدرت ترین موتور تریل 250 پلاک ملی ([Only registered and activated users can see links])
13 میلیون تومان....

ali_r
07-10-1392, 11:50 قبل از ظهر

ABS
07-10-1392, 11:54 قبل از ظهر
اقا از اینا صفرش هست ؟

ali_r
07-10-1392, 11:58 قبل از ظهر
اقا از اینا صفرش هست ؟

خیر امکانش 1 درصده
چون به تعداد خیلی محدودی تولید شدند

معمار
07-10-1392, 03:23 بعد از ظهر
دوستان اگه کسیادرس نمایندگی این شرکت و تو تهران داره

بی زحمت ادرس شو بده

ali_r
07-10-1392, 04:55 بعد از ظهر
دوستان اگه کسیادرس نمایندگی این شرکت و تو تهران داره

بی زحمت ادرس شو بده

تهرانو نمیدونم ولی اینجا نمایندگی داره هر سوالی داشتی بهم بگو ازش بپرسم باهاش رفیقم

amir74
07-10-1392, 08:41 بعد از ظهر
بله کارکردش هست 13تومن خخخخ
اخه ملت چه فکری کردن اینجور قیمت می دن دیگه این همه هم اوضاغ قاراشمیش نشده

Magma
07-10-1392, 11:53 بعد از ظهر
تهرانو نمیدونم ولی اینجا نمایندگی داره هر سوالی داشتی بهم بگو ازش بپرسم باهاش رفیقم

دوست عزیز ازشون بپرسین کارخونه الان انجین این موتورا واسه فروش داره؟

معمار
08-10-1392, 08:50 قبل از ظهر

انجین و گیربکسش ساخت کجاست ؟ (چین یا جایی دیگه)

و گفتم شاید برم داشته باشن از نزدیک ببینم

- - - Updated - - -

و اخرین سالی که از اینا زدن ؟

amir74
08-10-1392, 10:40 قبل از ظهر
اخرین سال فکر کنم 90 بود.
رو انجینش زده تایوان ولی می گن چینی هست

ali_r
08-10-1392, 10:52 قبل از ظهر
دوست عزیز ازشون بپرسین کارخونه الان انجین این موتورا واسه فروش داره؟
نه نداره تولیدشون 89 توقف شده و از اون به بعد نزدن

- - - Updated - - -

انجین و گیربکسش ساخت کجاست ؟ (چین یا جایی دیگه)

و گفتم شاید برم داشته باشن از نزدیک ببینم

- - - Updated - - -

و اخرین سالی که از اینا زدن ؟

ساخت چین
خودش میگفت آخرین باری که رفتم سه چهار تا موجود داشت
آخرین سال تولید برای 89 هستش
یعنی 90 نداریم

sirn
06-11-1392, 10:01 قبل از ظهر
درود
موتور بعد 2 سال سواری فروختم..البته سرحال و بدون اینکه یک پیچ از انجین موتور باز بشه همه چیز مثل روز اول کار میکرد از فن گرفته تا لوازم برقی..انجین و غیره..
البته صاحب جدیدش قراره یه کارایی روش انجام بده انجین 300 سی سی هوندا ژاپن البته مخصوص ax1 بوده روش بذاره و توربو ببنده .... انجین جدیدو که من دیدم ساخت ژاپن روش حک شده بود....کارای شماره انجین جدید و ... تو مرکز تعویض پلاک انجام داده کاملا قانونی داره انجام میده به محض اماده شدن قراره با یه 1000 ریس مدل بالا بندازیم.انشالله کاراش انجام شد فیلمشو میگیرم ومیذارم....البته با تجربیات که دارم و با توجه به شتاب بالای موتور فکر میکنم با یه لاستیک ریس 0 تا 100 ریس 600 بزنه براحتی...
موتورو 14.5 فروختم
اینم عکسای موتور در زمانی که دست من بود
البته عکسا جدید هستند واسه همین 3 هفته اخیره

Magma
06-11-1392, 11:36 قبل از ظهر
دوست عزیز توربویی که میخوان استفاده کنن مدلش چیه؟ از کجا تهیه کیرده؟ بگو بیاد اینجا تاپیک بزنه ماهم در جریان باشیم

hosseinpalang
12-11-1392, 10:38 قبل از ظهر
درود
موتور بعد 2 سال سواری فروختم..البته سرحال و بدون اینکه یک پیچ از انجین موتور باز بشه همه چیز مثل روز اول کار میکرد از فن گرفته تا لوازم برقی..انجین و غیره..
البته صاحب جدیدش قراره یه کارایی روش انجام بده انجین 300 سی سی هوندا ژاپن البته مخصوص ax1 بوده روش بذاره و توربو ببنده .... انجین جدیدو که من دیدم ساخت ژاپن روش حک شده بود....کارای شماره انجین جدید و ... تو مرکز تعویض پلاک انجام داده کاملا قانونی داره انجام میده به محض اماده شدن قراره با یه 1000 ریس مدل بالا بندازیم.انشالله کاراش انجام شد فیلمشو میگیرم ومیذارم....البته با تجربیات که دارم و با توجه به شتاب بالای موتور فکر میکنم با یه لاستیک ریس 0 تا 100 ریس 600 بزنه براحتی...
موتورو 14.5 فروختم
اینم عکسای موتور در زمانی که دست من بود
البته عکسا جدید هستند واسه همین 3 هفته اخیره

sirn جان شما که مدت زیادی این موتور رو داشتی میتونی از نقاط ضعف و قوتش بیشتر بگی؟ و اینکه اگه کلیپی داری ازش و امکان داره بذار . تشکر

amir74
29-11-1392, 06:12 بعد از ظهر
سایز و اندازه فلاپ های شوکا
دوستان بکارشون می یاد واس طراحی برچسب و ...

36672
36673
36674

ali_r
29-11-1392, 06:16 بعد از ظهر
امیر عکس ها رو اشتب آپ کردی
اینجا آب خنکه

sirn
25-12-1392, 09:52 قبل از ظهر
sirn جان شما که مدت زیادی این موتور رو داشتی میتونی از نقاط ضعف و قوتش بیشتر بگی؟ و اینکه اگه کلیپی داری ازش و امکان داره بذار . تشکر
سلام
ازنظر کیفیت قدرت هندلینگ تمام نیازتونو براورده میکنه البته نه مدل استاندارد کمی تغییرات کوچک نیازه تا قدرت 250 واقعی بلکه بیشتر رو به شما بده.تنها نکته منفی سنگین بودن و کم پیچیدن فرمانه که با توجه به تجربه wrf250 r وزنش قابل قبوله ولی گردش کم فرمان موتور تو افرود و مسیرهای باریک کمی ازار دهنده هست البته در بلند مدت به چش نمیاد و عادت میکنید. در کل یک کلام حرف نداره هم عاشقان سرعت با موتر تریل براورده میکنه و هم قدرت .
3 دنده ابتدایی کاملا قدرتی و 3 دنده انتهایی خصوصا دنده 6 موتور سرعتی تو کفی باد همراهی کنه و مخالف نباشه به سرعت 170 کیلومتر هم میشه رسید.بالاترین سرعت بنده با این موتور 172 با جی پی اس تو سراشیبی و کفی 165 بوده.گشتاور بالا در دور پایین خشونت خاصی به شتاب موتور بخشیده. دررابطه با توربو و مسائل دیگر فعلا درگیر انجین 300 سی سی هستیم کاملا سیلندر موتور سولفات کرده و قابل استفاده نیست(انجین هوندا ا ایکس وان با کیت 300 عرض میکنم.موتور بازه و قطعات هوندا رو پوسته کارتل موتور بسته شده مشابهت قطعات واقعا جالبه فعلا روش داریم کار میکنیم.تا لوازم برسه.البته موتور که جمع بشه یک هوندا تمام عیار با اسم شاینرای.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
البته بیکار ننشستیم و یک موتور دیگر با ساختار اینچنینی انجین داریم جمع میکنیم که تو تستهای اولیه حرف نداشته این موتورلوازمیکه روی این موتور بسته شده فیلتر هوای اسپرت کاربرات اسپرت سفارش امریکا اگزوز خوب و شمع سوزنی و ارتفاع دادن موتور که هندلینگ بیشتریو داره..این عکسای موتور جدید

Magma
21-01-1393, 05:15 بعد از ظهر
دوستان اهل فن من خیلی وقته دارم دنبال انجین 250 مال آ ایکس وان یا مشابهش که روی جترو و شوکا هست میگردم. کسی برای فروش سراغ نداره؟

sadegh75
31-01-1393, 08:48 بعد از ظهر
دوستان من میخاستم یه شوکا 250 صفر بخرم
الان قیمت روزش چنده ؟؟
ممنون

ali_r
23-02-1393, 05:40 بعد از ظهر
دوستان من میخاستم یه شوکا 250 صفر بخرم
الان قیمت روزش چنده ؟؟
ممنون

صفرش نیست
اگه هم باشه قیمت مشخصی نداره هر کی هر چی دلش خواست میگه

02109002
28-05-1393, 10:02 قبل از ظهر
درود ...

دوستان یه سری لوازم میخوام برای شوکا کسی نمیتونه برام آمار بگیره از کجا تهیه کنم ؟

رینگ و پیستون

سوپاپ

زنجیر تایم

کمانه زنجیر تایم

فلاپ عقب روی اگزوز

فلاپ روی هواکش

ممنون میشم

البته زنجیر تایم و کمانه زنجیر تایم رو فوری میخوام

ali_r
28-05-1393, 05:41 بعد از ظهر
محمد مگه نفروخته بودی شوکا رو؟؟؟

morteza_h
29-05-1393, 12:45 قبل از ظهر
250 آب خنک. میشه پیدا کرد؟ خشک یا دسته دوم خیلی تمیز

02109002
29-05-1393, 07:39 قبل از ظهر
محمد مگه نفروخته بودی شوکا رو؟؟؟
درود ...

خریدم باز همون موتور رو

موتور خوبیه

آمار لوازمی که گفتم رو نداری ؟

ali_r
29-05-1393, 08:35 قبل از ظهر
درود ...

خریدم باز همون موتور رو

موتور خوبیه

آمار لوازمی که گفتم رو نداری ؟

نه داداش مثل اینکه نیستش هوا خنکش هم بزور پیدا میشه
محمد میگن لوازمش مثل ایکس وان میمونه نظرت چیه؟

02109002
29-05-1393, 09:31 قبل از ظهر
آره انجینش با ax1 و هوندا دیگری یکیه

نمیرسم برم مشهد ببینم لوازمش گیرم میاد یا نه

hosseinpalang
29-05-1393, 09:51 قبل از ظهر
درود ...

دوستان یه سری لوازم میخوام برای شوکا کسی نمیتونه برام آمار بگیره از کجا تهیه کنم ؟

رینگ و پیستون

سوپاپ

زنجیر تایم

کمانه زنجیر تایم

فلاپ عقب روی اگزوز

فلاپ روی هواکش

ممنون میشم

رینگ و پیستون تریل 250 ها بهش میخوره
سوپاپ هم به راحتی گیر میاد
موتورو باز کردی یا میخوای باز کنی ؟؟؟ اگه باز کردی بزن زیر بغل برو لوازم یدکی فروشی بگیر-البته خود تعمیر کار بهتر میدونه ببینه میفهمه چه لوازمی بهش میخوره

زنجیر تایمشو اطلاع ندارم

فلاپ و ظاهریشم فکر نکنم بتونی پیدا کنی

- - - Updated - - -

صفحه کلاج هندا 125 معمولیا هم بهش میخوره

لوازم موتوریت راحت مشابه داره تو بازار و جنس خوبش هم به راحتی گیر میاد

نیما نادری
04-06-1393, 12:37 بعد از ظهر
درود ...

رینگ و پیستون

سوپاپ

زنجیر تایم

کمانه زنجیر تایم

فلاپ عقب روی اگزوز

فلاپ روی هواکش

ممنون میشم

اگر برای honda ax1میخوای با قیمت نسبتا گزافی میتونم از اینجا تهیه کنم برات

amir74
05-07-1393, 10:17 قبل از ظهر
علی جان می خوام پیام خصوصی بت بدم نمی شه.کلا می خواستم بگم شوکارو خواستی تصمیم بفروش گرفتیم

02109002
05-07-1393, 10:44 قبل از ظهر
اگر برای honda ax1میخوای با قیمت نسبتا گزافی میتونم از اینجا تهیه کنم برات

مرسی آقا نیما

لیست قیمتهاش رو برام پ.خ میکنی ؟

MR.Halakoohi
17-12-1393, 08:18 بعد از ظهر
سلام
من یه خشک مدل 89 پیدا کردم خریدم 8 تومن/خوبه بنظرتون؟
موتور خشکه خشکه ها/یعنی تا حالا بنزین توش نرفته/

ali_r
17-12-1393, 08:29 بعد از ظهر
اگه مدارک داشته عالیه ولی به فکر تامین لوازم و قطعاتش هم باش

mohamad.R
03-03-1394, 11:06 بعد از ظهر
دوستان سلام.
کسی تلفن نمایندگی شوکا رو داره؟ ممنون میشم.

ali harbeh
08-04-1394, 05:29 بعد از ظهر
تریل شوکا 250 اب خنک چنده قیمتش?

- - - Updated - - -

اخرین قیمت رو میخوام

- - - Updated - - -

این متور ساخت کجاس

ali_r
08-04-1394, 05:35 بعد از ظهر
دیگه تولید نمیشه
ساخت چین
دست دومش حدود 10ت معامله میشه

لوازمش هم نیست

اخرین مدل برای سال 89

ali_r
23-08-1394, 06:03 بعد از ظهر
تو سایت های خارجی قیمت خشکش 2990 دلار هستش مدل2015
به عبارتی اگه قیمت دلار 3 تومن باشه 12ت فقط پول قاچاقیش میشه هزینه حمل تا کشور مقصد . گمرک و ... فکر کنم نزدیک 20ت بیفته

ali_r
25-08-1394, 01:16 بعد از ظهر
از نظر قد و اندازه و هیکلش از تمام تریل های ایرانی بزرگتره و خیلی بزرگه فقط یکم وزنش زیاده 120 کیلوگرم

- - - Updated - - -

اینم مدل موتارد یا رینگ کوچیک مخصوص شهر و اسفالت

sina6525
08-11-1394, 06:30 قبل از ظهر
سلام
دوستان من شنیدم ایران دو چرخ داره اینو وارد میکنه با اسم XY249GY-2 همینه یا اشتباه میکنم؟ تو سایتشون هم کسی یه آماری داره ببینیم تکلیف چیه؟؟

ali_r
08-11-1394, 10:46 قبل از ظهر
سلام
دوستان من شنیدم ایران دو چرخ داره اینو وارد میکنه با اسم XY249GY-2 همینه یا اشتباه میکنم؟ تو سایتشون هم کسی یه آماری داره ببینیم تکلیف چیه؟؟

اره ولی بازار نیومده هنوز فکر کنم
بیاد دوربر10 ت فکر کنم باشه

Magma
23-11-1394, 04:02 بعد از ظهر
سلام

بله دوست عزیز. منم تو نمایشگاه رایدکس امسال دیدم
جالب اینم بود که تو سالن کناریش خود shinrayهم غرفه داشت و همین موتورو هم آورده بودن. :crazy::crazy:

اینجوری که مسءول غرفه ایران دوچرخ به من توضیح داد قرار بوده پارسال وارد بازار بشه با قیمت 7میلیون تومن منتهی قوانین استاندارد عوض شده و مجبورشون کردن موتورو انژکتور کنن و گفت مراحل آخریه استانداردو گذرونده و تا اواسط سال دیگه با قیمت تقریبی 9تومن تو بازاره. بنظر من که خیییلی موتور خوبیه. بررسی های این موتور توی یوتیوب هست. همه ازش تعریف میکنن

ali_r
23-11-1394, 04:42 بعد از ظهر
رینگ عقب کوچیک بنظر میرسه و جنس اگزوزش مشخصه که دو روزه سرخ میشه
انباری اگزوز کوچیک بنظر میرسه . دوشاخ عقب هم ضعیف بنظر میاد
دوستان عکس دیگه ای ندارن؟ از سمت کنسول یا سمت چپ موتور

رامین آفرود
02-12-1394, 10:50 بعد از ظهر
دوستان هنوز خبری از این موتور نشده؟

kaveh_am
02-12-1394, 11:08 بعد از ظهر
بله دوست عزیز. منم تو نمایشگاه رایدکس امسال دیدم
جالب اینم بود که تو سالن کناریش خود shinrayهم غرفه داشت و همین موتورو هم آورده بودن. :crazy::crazy:

اینجوری که مسءول غرفه ایران دوچرخ به من توضیح داد قرار بوده پارسال وارد بازار بشه با قیمت 7میلیون تومن منتهی قوانین استاندارد عوض شده و مجبورشون کردن موتورو انژکتور کنن و گفت مراحل آخریه استانداردو گذرونده و تا اواسط سال دیگه با قیمت تقریبی 9تومن تو بازاره. بنظر من که خیییلی موتور خوبیه. بررسی های این موتور توی یوتیوب هست. همه ازش تعریف میکنن
2 منظوره انژکتوزی؟
جایه دیگه هم داریم یا فقط تو ایران 2 منظوره رو انژکتور کردن؟

B-MAX
02-12-1394, 11:34 بعد از ظهر
رینگ عقب کوچیک بنظر میرسه و جنس اگزوزش مشخصه که دو روزه سرخ میشه
انباری اگزوز کوچیک بنظر میرسه . دوشاخ عقب هم ضعیف بنظر میاد
دوستان عکس دیگه ای ندارن؟ از سمت کنسول یا سمت چپ موتور

جسه موتور خیلی بزرگه به همین دلیل لاستیکها کوچیک به نظر میرسن
من از نزدیک دیدمش ارتفاعش هم عالیه
از تعلیق و دوشاخ خوبی هم برخورداره که میشه جامپهای بلندتری نسبت به روان و چوان باهاش زد!

برای طبیعت گردی و آفرود اگه با قیمت منطقی (7-8 تومن) عرضه بشه موتور با ارزشیه

ali_r
03-12-1394, 11:50 قبل از ظهر
2 منظوره انژکتوزی؟
جایه دیگه هم داریم یا فقط تو ایران 2 منظوره رو انژکتور کردن؟

بله خیلی از موتور ها دو منظوره انژکتوری هستن مثلwr250r_exc250fو...

hady
05-12-1394, 03:47 بعد از ظهر
سلام . دوستان در مورد اینکه آیا محفظه روغن ترمز نیاز به چک میزان سطح روغن داره یا نه کسی اطلاع داره ؟ اگه نیاز هست توضیح داده بشه . ممنون

فلات دوست
06-12-1394, 07:59 قبل از ظهر
سلام . دوستان در مورد اینکه آیا محفظه روغن ترمز نیاز به چک میزان سطح روغن داره یا نه کسی اطلاع داره ؟ اگه نیاز هست توضیح داده بشه . ممنون

نه فقط داخل نشانک رو نگاه کن خودش مشخصه

رامین آفرود
11-12-1394, 08:46 قبل از ظهر
سلام دوستان. سایت شرکت ثامن سیکلت رو نگاه می کردم یه موتور به نام آلوارس گزاشته بود که به نظرم همون شاینرای بود. مشابهش هم که تو سایت ایران دوچرخ هست. دوستان خبری ندارین این دو شرکت آخرش چه موقع و به چه قیمتی این موتور ها رو وارد می کنند؟ ضمنا تو نمایشگاه رایدکس شرکت شاینرای هم به صورت مستقیم غرفه داشت. خبر ندارین هدفش چی بوده؟ آیا می خواد به صورت مستقیم به ایران موتور وارد کنه یا هدفش تبلیغ واسه شرکتهای داخل ایران بوده که بیان سراغش؟ به عنوان آخرین سوال هم آیا شرکتهای ایرانی دیگه ای هم هستن که در نظر دارن شاینرای وارد ایران کنند؟ ممنون.

اکبرali
16-12-1394, 03:02 بعد از ظهر
سلام من می خوام یک مدل 1389 شا بخرم بسیار هم تمیزه چند می ارزه؟
اگه 3 تومن بده بخرم؟

ali_r
16-12-1394, 06:19 بعد از ظهر
سلام من می خوام یک مدل 1389 شا بخرم بسیار هم تمیزه چند می ارزه؟
اگه 3 تومن بده بخرم؟
اگه تمیز باشه و بدون ایراد اره بخر ولی لوازمش نیست اونی که شما میگی رادیات نداره و هوا خنکه باید اون یکی تاپیک بپرسی

mogrem
07-01-1395, 03:13 بعد از ظهر
سلام خبری نشد ایراندوچرخ میخواست وارد کنه من که به نمایندگی های استان مون زنگ میزنم هیچکدوم شون جواب درست وحسابی نمیدن

mogrem
08-01-1395, 04:16 بعد از ظهر
سلام دوستانی که این موتور رو دارند میتونن بگن که این موتور با توجه به اختلاف قیمت حدود 4 میلیونی با موتور های مثل روان و فلات وپیشرو چقدر از این موتور ها بهتر هستش ازش داره یا موتور تریلی صفر تا حدود 9 تومان پلاک تو بازار هستش

m-s-d
08-01-1395, 08:30 بعد از ظهر
سلام دوستانی که این موتور رو دارند میتونن بگن که این موتور با توجه به اختلاف قیمت حدود 4 میلیونی با موتور های مثل روان و فلات وپیشرو چقدر از این موتور ها بهتر هستش ازش داره یا موتور تریلی صفر تا حدود 9 تومان پلاک تو بازار هستش

سلام،ببخشید قیمت این موتور را از نمایندگی گرفتین؟ انژکتوره یا کاربراتور؟ به نظر من اگه بیاد و قطعاتش تامین بشه ارزشش داره.

mogrem
08-01-1395, 10:49 بعد از ظهر
به چند تا نمایندگی زنگ زدم همه شون گفتن معلوم نیست کی بیاید و اگر هم بیاد حدود 9 هستش البته شرکت ایراندوچرخ سابقه خوبی تو ساپورت قطعه نداره

mogrem
15-01-1395, 05:02 بعد از ظهر
اغمروز زنگ زدم کارخونه ایراندوچرخ اونجا هم منو یه جا دیگه وصل بعد گفتن دارن کارهای شماره گزاری رو انجام میدن گفتم قیمت چقدر گفت دقیق نمیتونم قیمت بدم ولی بین 13 تا 15 هستش منم گفتم مگه جنگه اونم کلی تعریف کرد که رادیات اب داره 4 سوپاپ هستش و انژکتوره منم هنوز شوک قیمت هستم:sad:

ali_r
18-01-1395, 11:07 بعد از ظهر
14 _15 کسی نمیره سمتش
طرف دو سه تومن هم میزاره روش میره کالکس یا سی ار اف ال میخره در حدش رو
البته این نظر منه

رامین آفرود
19-01-1395, 07:08 قبل از ظهر
آقا چرا این قدر گرون. با این قیمت فکر نکنم استقبال بشه ازش. نهایت قیمت منطقیش همون 9 تومنه. دلسردمون کرد این ایران دوچرخ. بچه های استریت سوار وضعیتشون خیلی بهتر از تریل سواراست تو ایران. یه موتور تریل درست حسابی پلاک ملی با قیمت زیر ده تومن تو ایران نیست که نیست.

mogrem
20-01-1395, 05:03 بعد از ظهر
دقیقا هیچ موتور بین قیمت 7 تا 20 نیست همه که پول کی تی ام ندارن

s.mm
22-01-1395, 10:41 قبل از ظهر
شرکتش میگه بالای ده تومن خواهد بود و احتمالا تا یکی دو ماه دیگه بیاد به بازار

رامین آفرود
28-02-1395, 07:22 قبل از ظهر
آقا خبری از این موتور نشد؟ لطفا اطلاع رسانی کنین.

رامین آفرود
14-03-1395, 09:34 بعد از ظهر
به کارخونه زنگ زدم گفتن که اون عکسی که تو سایت گزاشتیم یه نمونست و معلوم نیست بیاد یا نه.

amirz24
11-03-1396, 05:05 بعد از ظهر
شوکا از اولی که اومد رید برای لوازم سمتش نرید مالیم نیست تو اون قیمت

فرستاده شده از HUAWEI TIT-AL00ِ من با Tapatalk

جعفر 61
17-05-1396, 12:53 قبل از ظهر
سلام دوستان عزیز .
من تازه عضو شدم ولی یکی ماه هست مطالب مربوط ب شوکا 250 رو خوندم .
تازگی قصد خرید تریل داشتم و تو تحقیقات ب روان 200 رسیدم
ولی با دوستم ک ساکن اصفهان هست مشورت کردم گفتن ک روان موتور بیخودی هست . چون تعمیرکار هس... بهم گفت شوکا 250 موتور خیلی بهتری از روان داره و با توجه ب مصرف من ک جاده خاکی هست نه افرويد گفت یکی سالم ش گیر بیاری راحت چند سال بدون دردسر سوار میتونی بشی و اگه ب خرج بیفته با یه تعمیر باز چندسال سوار میتونی بشی ... ولی روان بگیری باید مدام تو تعمیرگاه باشی .
نظر شما دوستان چیه ?

- - - Updated - - -

البته این اضافه کنم ک من چهارتمن دارم و با این پول میتونم یک روان مدل نود نهایت نود و یک بردارم و پول صفر رو ندارم .
دوستم برا همین مسأله بهم پیشنهاد داده شوکا بردارم

- - - Updated - - -

اگه از دوستان کسی هست ک تو اصفهان موتور شوکا 250 داشته باشه ک تمیز و کم کار هم باشه برا فروش لطفا بهم بگه

جعفر 61
18-05-1396, 12:12 قبل از ظهر
دوستان عزیز سلام و وقت بخیر ...
دوستان اگه شوکا 250 تمیز و کم کار و ترجیحا پلمب داره کسی بهم خبر بده
شماره تماس09359276284 هست
اگه تو تلگرام پیام بدید ممنون میشوم