PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالاتی در مورد حمل و نقل موتور سیکلت با قطار یا اتوبوس

reza KTM
31-05-1391, 11:30 بعد از ظهر
از دوستان و کاربران خوبم چند تا سوال داشتم کسایی که اطلاعات دارند بدن

من میخواستم یه آپاچی رو ببرم به شهر سمنان

نمیدونم که قطار میبره موتور رو یا نه

اصلا تا سمنان میبره یا فقط تا مشهد و بندر عباس و اندیمشک و ... رو میبره

شرایط حمل موتور با قطار چیه؟

کسی از قیمت ها خبر نداره؟

مثل اینکه با اتوبوس هم حمل و نقل موتور سیکلت انجام میشه که من زنگ زدم و گفت تا سمنان 20 تومان پول میگیرن و میبرن

به نظرتون قطار ارزون تر میبره یا گرون تر؟

سوال بعدی از کساییه که با آپاچی زیاد راه میرن دووم میاره آپاچی که من از سمنان تا تهران رو با موتور بیام؟

تو بین راه جریمه نمیکنن؟ کلا موتور تو راه سمنان به تهران ممنوعه؟

reza KTM
01-06-1391, 11:36 قبل از ظهر
قطار موتور رو تا سمنان نمیبره فقط مستقیم تا مشهد میبره

کسی نمیدونه تو جاده جریمه میکنن موتور رو یا نه؟

komeil
01-06-1391, 11:40 قبل از ظهر
اقا من خودم تا سمنان با قطار بردم 12 تومن فقط باید مدارکش کامل باشه از جمله بیمه

reza KTM
01-06-1391, 01:40 بعد از ظهر
اقا من خودم تا سمنان با قطار بردم 12 تومن فقط باید مدارکش کامل باشه از جمله بیمه
دوست عزیز کی بردی؟
با چه قطاری؟
کجا رفتی؟
چجوری اقدام کردی؟
میشه بیشتر توضیح بدی؟

komeil
04-06-1391, 09:22 قبل از ظهر
دوست عزیز کی بردی؟
با چه قطاری؟
کجا رفتی؟
چجوری اقدام کردی؟
میشه بیشتر توضیح بدی؟

حدود 1 ماه پیش بود.
رفتم راه اهن تهران(میدان راهن)قسمت حمل بار(توشه کردن)
مدارک موتور و خودت همرات باشه بیمه صد درصد لازمه.
هزینش حدود 25000 در میاد واست.
باک هم خالی کن که اونجا اسیر نشی
یا علی

amo hosein
04-06-1391, 09:40 قبل از ظهر
حدود 1 ماه پیش بود.
رفتم راه اهن تهران(میدان راهن)قسمت حمل بار(توشه کردن)
مدارک موتور و خودت همرات باشه بیمه صد درصد لازمه.
هزینش حدود 25000 در میاد واست.
باک هم خالی کن که اونجا اسیر نشی
یا علی

ممنون.خودت باید تو قطار باشی؟ باید بیلیط جدا گانه بگیری؟

mr.foad
23-11-1393, 12:10 قبل از ظهر
راستی واسه خرید موتور صفر از نمایندگی یا بازار هزینه ی بیمه و سند و ... با خریداره ؟! یا از اونجایی که بیمه اجباریه این قیمتا با بیمه محاسبه شده ؟!

serdar
23-11-1393, 10:45 قبل از ظهر
راستی واسه خرید موتور صفر از نمایندگی یا بازار هزینه ی بیمه و سند و ... با خریداره ؟! یا از اونجایی که بیمه اجباریه این قیمتا با بیمه محاسبه شده ؟!

والا من بچه بودم یه 70 گرفتم 500 تومن بعد حدود 100 تومنم واس همین کاراش گرفت

هزینه بیمه و اینا رو باید خودت بدی

sepehr ninja
23-11-1393, 10:57 قبل از ظهر

20 تومن هزینه ی سندش میشه یاهمون برگ سبز !! بیمه هم با خریداره تا وقتی هم بیمه نکنی سند زده نمیشه ..

فلات دوست
23-11-1393, 11:51 قبل از ظهر
با اتوبوس بیاد داغونش نمیکنن ؟!
من میترسم بدم از تهران واسم بفرستن چه تو وانت باشه چه اتوبوس میترسم پدرشو درارن تا برسوننش دستم ! عین مشک انقدر بالاپایین میشه میخوره در و دیوار معلوم نیست چی تحویل میدن، نه فرستنده مسئولیت قبول میکنه اونوقت نه کسی که بار زده !

دوست عزیز برا آوردن موتور حتما و صددرصد خودت همراهش باش والا موتوری که تحویل میگیری با موتوری که خریدی فرق خواهد کرد

mr.foad
23-11-1393, 07:46 بعد از ظهر
دوست عزیز برا آوردن موتور حتما و صددرصد خودت همراهش باش والا موتوری که تحویل میگیری با موتوری که خریدی فرق خواهد کرد

آره دیگه قید خرید از یه شهر دیگه رو زدم !
راستی این موتورا چطوری از شیراز تا تهران و شهرای دیگه حمل میشن ؟! مسیر کم نیستبه هر حال ! تا جایی که میدونم با سیستم مخصوص حمل موتور سیکلت حمل میشن یعنی چرخا و اینا یه طوری چفت و بند شدن که بدون کوچکترین آسیبی مسیر های طولانی رو بارگیری و تخلیه میشن !
نمیدونم میشه مثلا از تهران اگه خرید میکنیم بدیم به همراه همین مدل ماشینایی که این موتورارو حمل میکنن بیارنش ؟! مثلا بپرسم کی قراره محموله ی موتورا از تهران مثلا به فلان شهر بره که بذارنش جزء همونا بیارنس حالا چند روزم عقب بیوفته ارزششو داره که سالم برسه ! میشه همچین کاری ؟!

farshad 54
23-11-1393, 11:45 بعد از ظهر
دوست عزیز

اینجا تاپیک قیمت موتور ها هست نه تاپیک نحوه ترانسفر موتور به شهر های دیگر

الان 3 صفحس داریم راجب انتقال موتور نخریده شما صحبت میکنیم

مدیران مربوطه لطفا رسیدگی بفرمائید .

ممنون از دوستان و مدیران جهت انتقال پستهای بی ربط به تاپیک قیمت روز موتورها به این تاپیک

فلات دوست
25-11-1393, 08:12 قبل از ظهر
آره دیگه قید خرید از یه شهر دیگه رو زدم !
راستی این موتورا چطوری از شیراز تا تهران و شهرای دیگه حمل میشن ؟! مسیر کم نیستبه هر حال ! تا جایی که میدونم با سیستم مخصوص حمل موتور سیکلت حمل میشن یعنی چرخا و اینا یه طوری چفت و بند شدن که بدون کوچکترین آسیبی مسیر های طولانی رو بارگیری و تخلیه میشن !
نمیدونم میشه مثلا از تهران اگه خرید میکنیم بدیم به همراه همین مدل ماشینایی که این موتورارو حمل میکنن بیارنش ؟! مثلا بپرسم کی قراره محموله ی موتورا از تهران مثلا به فلان شهر بره که بذارنش جزء همونا بیارنس حالا چند روزم عقب بیوفته ارزششو داره که سالم برسه ! میشه همچین کاری ؟!

دوست عزیز اینکارم میشه . فقط بقول دوستان سوالاتون دیگه از حد نگذره که خوبیت نداره
موفق باشی

Mr.Dr
02-02-1394, 08:47 قبل از ظهر
قطار موتور رو تا سمنان نمیبره فقط مستقیم تا مشهد میبره

کسی نمیدونه تو جاده جریمه میکنن موتور رو یا نه؟
سلام
ما با آپاچی رفتیم مشهد از جاده سمنان از جاده شمال هم برگشتیم،2ترک هم بودیم
معمولا حدود90تا سرعت میومدیم هر20دقیقه 1بار 2.3دقیقه وایمیستادیم
شکر خدا راحت رفتیم و برگشتیم پلیسهای تو مسیر هم مشکل ساز نشدن
البته راکب و سر نشنین هردو کاسکت داشتیم...