PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه یک موتور خوب با قیمت خوب بخریم؟

ali faghfouri
30-10-1389, 09:07 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان

از اونجایی که به نظرم رسید دوستان در خرید و قیمت مناسب موتور مشکل دارند این تاپیکو زدم تا یه سری نکته در این زمینه بگم تا شاید کمکی شده باشه.

نحوه وارسی موتور :

ظاهر:

1. از فروشنده بخواید چن تا مشت به همه قسمتای فلاپ بزنه تا در صورت ترک داشتن معلوم بشه

2. به محلهای تغییره رنگ داده فلاپ ها توجه کنید جایه چسب نباشه و همینطور اگه بین دو قسمت فلاپ تغییر رنگ دیدید یعنی اینکه موتور زمین خورده و اون قسمت فلاپ عوض شده.

3. به باک خیلی دقت کنید که رنگش با بدنه یه دست باشه اگر نبود از خرید این موتور منصرف شید.

فنی :

1. کیلومترشمار رو خیلی راحت دسکاری میکنن و نمیشه کارکرد رو فهمید برا همین به محلهای تغییره رنگ داده اگزوز خیلی توجه کنید اگر بیش از حد سیاه شده بود یعنی یا کارکرد موتور خیلی بالاست یا جونشو گرفتن

2. به جک موتور نگاه کنید اگه خیلی دربو داغون به نظرتون اومد همچین موتوریو نخرید چون اوصولا ادمایی که وحشی اند یا عشقه کارگرفتن موتوره سیسی پایینشونو به جای سیسی بالا دارند با جک موتور مشکل دارند.

3. از فروشنده بخواید موتورو روشن کنه و یکم گاز بازی کنه و خودتون هم سرتونو نزدیک انجین ببرید نباید صداهای تلق تولوقه لحظه ای ایجاد شه.

4. حواستون به کفه جایی که موتور هست باشه اثر روغن میتونه نشونه بدی باشه.

5. کمربندیها و باکه موتورو نگاه کنید نباید جایه جوشکاری داشته باشه.

6. وقتی برای دور زدن با موتور رفتید توجه کنید که : اولا: چرخه جلو لق لق نزنه. دوما : چند بار ترمزه شدید بگیرید که هم از عملکرده سیستم ترمزش مطمئن شید و هم ببینید که بعد ترمز برای دوباره راه افتادن موتور جون میکنه یا نه. سوما: چند بار دنده عوض کنید تا از گیر و گوره دندهاش مطلع شید. چهارما: به صدای موتور گوش کنید صداش نباید یه دفعه و بی دلیل کم و زیاد شه.

7. برق کشیه موتور به هیچ وجه دسکاری نشده باشه. اگه دیدید سیمها از یه مارک نیستن یا قطرشون برابر نیس یعنی دسکاری شده.

نکات کلی :

1. نذارید فروشنده زیاد حرف بزنه چون با این کار میخواد حواستونو پرت کنه تا تمرکز نداشته باشید که بتونید به دقت موتورو ببینید

2. برای دور زدن ترجیحا خودتون به عنوان راننده سوار نشید و فقط بهش بگید چیکارکنه اگه دیدید نمیفهمه اون موقع خودتون بشینید

3. اگه میخواید از مغازه خرید کنید زیاد به یه مغازه ذل نزنید مخصوصا اگه اون مغازه داریوش باشه.

4. واسه خرید با لباسه معمولی برید چون با لباس خوب یا لباس مضخرف برید قیمته تخیلی میده .

5. از تناقض های حرف فروشنده بفهمید کجاهای موتور ایراد داره.

6. اگر آدم فنی نیستید هیچ وقت موتور خاموش نخرید چون آدم اهلشو میخواد که موتور خاموشو به پا کنه.

7. راجع به سال ساخته موتور سوال نکنید چون غالبا دروغ میگن. اگه موتور خاصی مد نظرتون هست خودتون راجع به فرق مدلهای مختلفش تحقبق کنید.

8. اگه موتور فروشه موتور زیاد داشت یه ضرب سر موتوری که میخواید نرید رو یه موتور دیگه کلید کنید بعد برید سراغ اونی که میخواید چون اگه بفهمه یه موتور خاصی مد نظرت هست قیمت پرت میده.

9. ظاهر و تعداد موتورا گولتون نزنه که آدمای درس حسابین و کارشون درسته

10. اگه میتونید یا بودجتونو افزایش بدید و یا به یه موتور کوچکتر با مدارک قناعت کنید

معنی برخی از حرف های موتور فروشها:

1. موتورش تیونیگ شده = انجینش به باد رفته انجینه یه موتور دیگه رو خورونده.

2. یکم رنگش آفتاب دیده بود کمرنگ شده بود دوباره رنگ کردیم = موتور خورده بوده زمین دوباره درستش کردن.

3. برق کشیشو سبک کردیم = برق کشیش به فنا رفته دوباره سیم کشی کردن.

4. موتور خاموشه ولی قبلا عینه ساعت کار میکرده = دیگه موتور روشن نمیشه.

5. انصافا کارنکرده = کیلومترشمارشو دسکاری کردیم

6. موتور بدی نیست ولی اون یکی بهتره = سود خوبی واسشون نداره ولی میخواد هر جور شده بهتون یه چیزی بفروشه

قیمت :

بر خلاف اینکه همه میگن قیمتو فروشنده تعیین میکنه من میگم قیمت موتور رو خریدار تعیین میکنه. فروشنده هر قیمت چرتی خواست بده مهم نیست تو قیمت خودت رو بده. معمولا 300-400 زیر قیمت موتور فروش باشه.
ادامه دارد........................(تا گرگ شدن زیاد فاصله دارید)

mohamad javad
30-10-1389, 09:54 بعد از ظهر
بسیار ممنون؛
این کمربندی که گفتید چیه؟
بعد چرا خودمون پشت موتور نشینیم؛

ali faghfouri
01-11-1389, 12:57 قبل از ظهر
بسیار ممنون؛
این کمربندی که گفتید چیه؟
بعد چرا خودمون پشت موتور نشینیم؛
با سلام خدمت همه دوستان
تو عکس آواتار من نگاه کنی بالای فلاپ یه نوار زرد آهنی هست به اون میگن کمربندی.(یه اصطلاحه)
بعضی موقعها موتور یه مشکلایی داره که تو مرز سالم بودن و به فنا رفتنه. مثلا یه فشار جزیی بهش بیارید انجینش به کل به فنا بره (که خیلی زیاد واسهnsr پیش میاد) یا فلاپش از نقطه های اتصالش به بدنه(جا پیچا) کنده شده باشه و فلاپ به یه مو بند باشه بعد با رد شدن سریع از یه دست انداز فلاپ بریزه زمین.یارو فروشندهه اگه شما پشتش نشسته باشید راحت میتونه بریزه سرت و قصه آش نخورده و دهن سوخته بشه. معمولا موتورهای چهارزمانه کمتر این اتفاق براشون میوفته ولی تو خرید cbr حتما به این نکته توجه کنید.

saeedeses2010
01-11-1389, 07:46 قبل از ظهر
ممنون از راهنماییتون

BKING
04-11-1389, 03:30 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان

سلام

از اونجایی که به نظرم رسید دوستان در خرید و قیمت مناسب موتور مشکل دارند این تاپیکو زدم تا یه سری نکته در این زمینه بگم تا شاید کمکی شده باشه.

متشكرم

خيلي جالب و مفيد بود:999:

1. کیلومترشمار رو خیلی راحت دسکاری میکنن و نمیشه کارکرد رو فهمید برا همین به محلهای تغییره رنگ داده اگزوز خیلی توجه کنید اگر بیش از حد سیاه شده بود یعنی یا کارکرد موتور خیلی بالاست یا جونشو گرفتن

ديجيتال قابليت دستكاري داره؟

4. حواستون به کفه جایی که موتور هست باشه اثر روغن میتونه نشونه بدی باشه.

اگه همونجا قرار نگرفته باشه بهتره دستي زير انجين بكشيم

7. برق کشیه موتور به هیچ وجه دسکاری نشده باشه. اگه دیدید سیمها از یه مارک نیستن یا قطرشون برابر نیس یعنی دسکاری شده.

چطور مي تونيم بفهميم بعضي جاها نياز به باز شدن داره

3
. اگه میخواید از مغازه خرید کنید زیاد به یه مغازه ذل نزنید مخصوصا اگه اون مغازه داریوش باشه.

اين اصطلاحه يا مغازه اي به اين نامه:297:

4. واسه خرید با لباسه معمولی برید چون با لباس خوب یا لباس مضخرف برید قیمته تخیلی میده .

با لباس پاره بريم ارزون تر بده:gigglesmile:

5. از تناقض های حرف فروشنده بفهمید کجاهای موتور ایراد داره.

پس نياز به علم روانشناسي داريم

4. موتور خاموشه ولی قبلا عینه ساعت کار میکرده = دیگه موتور روشن نمیشه.

:25r30wi:

5. انصافا کارنکرده = کیلومترشمارشو دسکاری کردیم

:gigglesmile:

ali faghfouri
19-12-1389, 07:51 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
اول جواب آقای رادیکال رو بدم بعد بریم سراغ ادامه .....
1. دیجتال قابل دستکاری هستش ولی چون بدآموزه نمیگم چه جوری.(یکم از الکترونیک سر در بیارید حله قضیه.)
2. اگه یارو زیره انجینو قبل از اومدنه شما دستمال کشیده بود چی؟
3. شخصا موتور ریس نمیخرم مگر اینکه فلاپ متحرکشو بریزم پایین. در ضمن اینکه یه نگا به کنسول بندازید تا حدودی معلوم میشه برق کشیش دسکاری شده یا نه
4. داریوش اسم یه مغازس البته اونایی که آشنایی کامل با این مغازه دارند این مغازه رو با اسم د/ی/و/س میشناسن.
5. منظور از لباس مضخرف همون لباس پارس.
6. من واسه تو پاچه نرفتنم از هر علمی استفاده میکنم حتی اگه اون علم ژئوفیزیک باشه
.................................................. .................................................. ...........
ادامه.....
نحوه حرف زدن که نتیجش پایین اووردن قیمت موتوره :
1. سریع سر قیمت موتور نرید و بیشتر به مسائل فنی توجه کنید و بعد از اینکه 2-3 ساعت وقت طرفو گرفتید برید سراغ قیمت در این حالت اگه تخفیف خوب بخواید بهتون میده (البته ممکنه فحش هم بده)
2. از در رفاقت با موتور فورشا وارد شید و این جمله های کلیدی رو استفاده کنید: ((خداییش پول ندارم وگرنه من بحث قیمت با رفقا نمیکنم))(( اونایی که منو میشناسن میدونن که رفاقتو فدای پول نمیکنم مخصوصا واسه ..... تومن ولی بحث سر اینه که ندارم))
((حالا شما به من اینو ... تومن بده یه روز هم شما کارت گیر ما میوفته اون موقع اساسی جبران میکنم(بعد بحثو بکش سمت شغلتو شمارتم بهش بده)))
3. اشکالای موتور رو بزرگ جلوه بدید و سعی کنید این کارو با ظرافت تمام انجام بدید که گندش درنیاد دارید تو سر مال میزنید.
4. سعی کنید با موتورای شاخ برید واسه خرید موتور مخصوصا وقتی میخواید زد ایکس بخرید چون معمولا آدمایی اند که عشق سنگین دارنو هیچی نمیفهمن در این صورت فکر میکنن چه آدم شاخی هستید و هرچی بگید قبول میکنن.
5. به سنگین باز پستتون خورد حرف از مشکلات پیستو آمار کشته مرده های موتور سواریو بی فرهنگیو بی کلاسیه سی جی سوارا حرف بزنید.
6. اگه طرف پیر بود از مزیت های جی اس 1000 و 400 ببری بگید و به موتورهای امروز لقب اشی مشی بدید
7. طرفو گیج کنید یه جوری جلوه بدید خودتونو که انگار دست سلاطینه ریسو بستید.
.................................................. ..
چی بخریم ؟
1. اگه آدم خیلی بی تجربه ای هستید موتور دست دوم نخرید و از شرکت ها موتور نو بخرید.(نیما جان شماره حسابمو پ.خ کردم)
2. هیشکی از 250 سوار شدن نمیتونه یه دفعه 1000 تا 1300 سوار شه پس پولتونو حروم نکنید. اون مادر....ای هم که گفته یه ضرب رفتم 1100 خریدم کرسی شعر گفته.(این فحشا لازم بود چون جوونای مردمو به خاطر اینکه بگه گندس به فنا میده)
3. از خرید موتورهای دمونتاژ و خاموش و 2 در 1 خودداری کنید چون هیچ وقت ما نمیتونیم عینه ژاپنیا مونتاژ کنیم.
4. در وضعیت فعلی از خرید موتور بی مدارک جدا خودداری کنید چون بجز تو جوب ریختن پولتون ممکنه خطرات دیگه ای هم داشته باشه.
5. از شهرستان هایی که موتور سنگین قاچاق میاد موتور نخرید مگر یه آشنای درست حسابی اونجا داشته باشید بعضی وقتها یه سری آدم عوضی هستن که موتورو بهت میفروشن وقتی موتورو بار میزنی داری از شهر خارج میشی یهو میبینی یه ایست بازرسی علم کردن. جلوتو میگیرن و موتور لو میره و یه باج درست حسابی هم تلکه میشی جالب اینکه فردا بری پیش کسی که موتورو خریده دوباره میتونی همون موتورو بخری!!!!!!!!!
6. موتور کمیاب یا نایاب نخرید چون تعمیر کردن و قطعاتش جونتونو پولتون و لذت سواری رو ازتون میگیره و در آخر میشه قصه اون بیموتا که الان شده سوژه بازی بچه های همسایه (تیکه به یکی از رفقا)
ادامه دارد...............
یه 1ماهی میخوام پست بارونتون کنم بگید چی میخواید راجع به موتور

Farzad
19-12-1389, 08:47 بعد از ظهر
در مورد فروش موتور هم بگو علی جون :دی دستت درد نکنه خیلی ردیفه

حسـن
19-12-1389, 10:29 بعد از ظهر
من زمانی که برا خرید RF رفته بودیم روز قبلش یه سوزوکی GS 750 برای دوستم از این بابا خریده بودیم روز قبل میگفت موتور فقط خیابونی اون هم فقط GS این ریس جدیدا که مثل وان حموم میمونه و مفت هم نمی ارزه :25r30wi:
فردا که RF به دستش رسید روش نشد ازش تعریف کنه و تونستم حسابی چونه بزنم بعد هم بهش قول دادم این را که فروختم بیام یه 1000 قدیمی مال عهد سگ میرزا ازش بخرم
یارو هنوز منتظره :25r30wi:
در رابطه با قیمت اگه موتور فوق العاده هم تمیز بود بگید حرفی ندارم اینقدر پول بدم ولی آخه موتور هم زیاد تمیز نیست
سر معامله هم به جا تراول هزار تومنی ببرید تا یارو بیشتر شهوتی بشه

ali faghfouri
20-12-1389, 07:18 قبل از ظهر
در مورد فروش موتور هم بگو علی جون :دی دستت درد نکنه خیلی ردیفه

با سلام خدمت همه دوستان
واسه فروش موتور خودتون مرد باشید مشکلات موتورو بگید.خودتونم گول نزنید که بقیه تو پاچه مردم میکنن.در ضمن اینکه ممکنه بعضی اوقات گیر آدمایی مثه من بیوفتید و .......

mostafarastegar
07-08-1390, 06:05 بعد از ظهر
سلام من ميخوام يه پالس 135 يا 180 صفر بخرم اولاً از كجا و از مال چه شركتي رو بخرم ؟
امكان داره موتور صكاركرده رو بجاي صفر قالب كنن ؟

nOviA
07-08-1390, 06:18 بعد از ظهر
سلام من ميخوام يه پالس 135 يا 180 صفر بخرم اولاً از كجا و از مال چه شركتي رو بخرم ؟
امكان داره موتور صكاركرده رو بجاي صفر قالب كنن ؟

لطفا سوالاتتون رو در تاپیکی که خودتون در قسمت مشاوره باز کردید بپرسید. اینجا مسائل فنی و توصیه ها برای خرید موتور هستش نه مشاوره ی خرید. با تشکر

[Only registered and activated users can see links]

شهرام
30-09-1390, 09:20 بعد از ظهر
دستتون درد نکنه خیلی چیزا یاد گرفتیم.مرسی.

Kami
30-09-1390, 09:25 بعد از ظهر
دستتون درد نکنه خیلی چیزا یاد گرفتیم.مرسی.
برای قدر دانی از زحمات کاربران از دکمه تشکر استفاده کنید

شهرام
04-10-1390, 12:25 قبل از ظهر
سلام دوستان. شرمنده شاید سوالم ربطی به موضوع نداشته باشه ولی کسی میتونه بهم بگه که چه کسای فلاپ میفروشه. اگه کسی میدون ادرس دقیقشو بهم بگه ممنون میشم.

حسـن
04-10-1390, 12:37 قبل از ظهر
امارات خیابون اول سمت راست بغل یه کبابی !!!
فلاپ موتور سنگین فقط تو امارات هست
فکر نکنم دلال یا وارد کننده ایی همینطوری فلاپ بیاره باید بهش بسپاری

شهرام
04-10-1390, 01:04 قبل از ظهر
دمت گرم مرسی که کمک کردی.حتما یه سر میرم به اون ادرس.

.:ALIREZA NADERI:.
20-10-1390, 05:36 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
اول جواب آقای رادیکال رو بدم بعد بریم سراغ ادامه .....
1. دیجتال قابل دستکاری هستش ولی چون بدآموزه نمیگم چه جوری.(یکم از الکترونیک سر در بیارید حله قضیه.)
2. اگه یارو زیره انجینو قبل از اومدنه شما دستمال کشیده بود چی؟
3. شخصا موتور ریس نمیخرم مگر اینکه فلاپ متحرکشو بریزم پایین. در ضمن اینکه یه نگا به کنسول بندازید تا حدودی معلوم میشه برق کشیش دسکاری شده یا نه
4. داریوش اسم یه مغازس البته اونایی که آشنایی کامل با این مغازه دارند این مغازه رو با اسم د/ی/و/س میشناسن.
5. منظور از لباس مضخرف همون لباس پارس.
6. من واسه تو پاچه نرفتنم از هر علمی استفاده میکنم حتی اگه اون علم ژئوفیزیک باشه
.................................................. .................................................. ...........
ادامه.....
نحوه حرف زدن که نتیجش پایین اووردن قیمت موتوره :
1. سریع سر قیمت موتور نرید و بیشتر به مسائل فنی توجه کنید و بعد از اینکه 2-3 ساعت وقت طرفو گرفتید برید سراغ قیمت در این حالت اگه تخفیف خوب بخواید بهتون میده (البته ممکنه فحش هم بده)
2. از در رفاقت با موتور فورشا وارد شید و این جمله های کلیدی رو استفاده کنید: ((خداییش پول ندارم وگرنه من بحث قیمت با رفقا نمیکنم))(( اونایی که منو میشناسن میدونن که رفاقتو فدای پول نمیکنم مخصوصا واسه ..... تومن ولی بحث سر اینه که ندارم))
((حالا شما به من اینو ... تومن بده یه روز هم شما کارت گیر ما میوفته اون موقع اساسی جبران میکنم(بعد بحثو بکش سمت شغلتو شمارتم بهش بده)))
3. اشکالای موتور رو بزرگ جلوه بدید و سعی کنید این کارو با ظرافت تمام انجام بدید که گندش درنیاد دارید تو سر مال میزنید.
4. سعی کنید با موتورای شاخ برید واسه خرید موتور مخصوصا وقتی میخواید زد ایکس بخرید چون معمولا آدمایی اند که عشق سنگین دارنو هیچی نمیفهمن در این صورت فکر میکنن چه آدم شاخی هستید و هرچی بگید قبول میکنن.
5. به سنگین باز پستتون خورد حرف از مشکلات پیستو آمار کشته مرده های موتور سواریو بی فرهنگیو بی کلاسیه سی جی سوارا حرف بزنید.
6. اگه طرف پیر بود از مزیت های جی اس 1000 و 400 ببری بگید و به موتورهای امروز لقب اشی مشی بدید
7. طرفو گیج کنید یه جوری جلوه بدید خودتونو که انگار دست سلاطینه ریسو بستید.
.................................................. ..
چی بخریم ؟
1. اگه آدم خیلی بی تجربه ای هستید موتور دست دوم نخرید و از شرکت ها موتور نو بخرید.(نیما جان شماره حسابمو پ.خ کردم)
2. هیشکی از 250 سوار شدن نمیتونه یه دفعه 1000 تا 1300 سوار شه پس پولتونو حروم نکنید. اون مادر....ای هم که گفته یه ضرب رفتم 1100 خریدم کرسی شعر گفته.(این فحشا لازم بود چون جوونای مردمو به خاطر اینکه بگه گندس به فنا میده)
3. از خرید موتورهای دمونتاژ و خاموش و 2 در 1 خودداری کنید چون هیچ وقت ما نمیتونیم عینه ژاپنیا مونتاژ کنیم.
4. در وضعیت فعلی از خرید موتور بی مدارک جدا خودداری کنید چون بجز تو جوب ریختن پولتون ممکنه خطرات دیگه ای هم داشته باشه.
5. از شهرستان هایی که موتور سنگین قاچاق میاد موتور نخرید مگر یه آشنای درست حسابی اونجا داشته باشید بعضی وقتها یه سری آدم عوضی هستن که موتورو بهت میفروشن وقتی موتورو بار میزنی داری از شهر خارج میشی یهو میبینی یه ایست بازرسی علم کردن. جلوتو میگیرن و موتور لو میره و یه باج درست حسابی هم تلکه میشی جالب اینکه فردا بری پیش کسی که موتورو خریده دوباره میتونی همون موتورو بخری!!!!!!!!!
6. موتور کمیاب یا نایاب نخرید چون تعمیر کردن و قطعاتش جونتونو پولتون و لذت سواری رو ازتون میگیره و در آخر میشه قصه اون بیموتا که الان شده سوژه بازی بچه های همسایه (تیکه به یکی از رفقا)
ادامه دارد...............
یه 1ماهی میخوام پست بارونتون کنم بگید چی میخواید راجع به موتور

داداش شما خیلی اقایی خیلی هم کارت درسته دمتم گرم ! ولی اخه چرا بچه های اینجا اینقدر علاقه به فش دادن دارن ولی اخه اینجا ابروی گروه ما در میونه یه زره رعایت کنین بابا !!! ما که رفتیم موتور بگیریم نمیدونستیم چطوری استارت و هندل میزنن یارو گفت رادیسونه رنگش سبزه خیلی خوشگله 4 تا مشتری پاشه چون شما .................................................. ....... هستین من میدم بهتون2300 قیمتش 2220بود بعد اومد پایین تا 2220 بعد گفت بنویسم گفتم مرد مومن 20 تومنم نمیخای رند کنی ؟! بعد دوباره 20 تومن رند کرد شد 2200 بعد ما فکر کردیم 100 تومن از یارو تخفیف گرفتیم حالا که خالیم میشه فمیدم 20 تومن بهمون تخفیف داده که اونم میخاسته نده !

حسـن
20-10-1390, 06:32 بعد از ظهر
داداش شما خیلی اقایی خیلی هم کارت درسته دمتم گرم ! ولی اخه چرا بچه های اینجا اینقدر علاقه به فش دادن دارن ولی اخه اینجا ابروی گروه ما در میونه یه زره رعایت کنین بابا
موتور سوار و موتور باز کلا عفت کلامشون تعطیله
خودم یکیش:11:

.:ALIREZA NADERI:.
20-10-1390, 07:05 بعد از ظهر
موتور سوار و موتور باز کلا عفت کلامشون تعطیله خودم یکیش:11:تعطیله یعنی جی ؟

ali faghfouri
21-11-1390, 12:54 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
عزیزم من دلیل اون فحش ها رو نوشتم که .....
تو یه پست فحش دادم اونم شد علم یزید...میبینی دنیا رو؟؟؟؟؟
بقیه پستهامم نگاه میکردی لحن اونارم را میدیدی بعد میگفتی...
این سیر صحبت رو دنبال کن بی زحمت:
آقای ایکس قهرمان موتورسواری : اولین موتوری که خریدم و سوار شدم زی زی آر 1100 بود البته قبلش به صورت گذری 125 یکی از آشناها رو هم سوار میشدم>>>> یه جوون 18ساله بعد از خوندن این ریویو میره یه 1100 میخره>>>>>دو روز بعد تو صفحه حوادث روزنامه میخونی جوونی با موتور به گارد ریل اوتوبان خورد و کتلت شد...
به نظرت کسی که با این رفتارش جوون بچه های مردم رو به خطر میندازه لایق این فحشها نیست؟؟؟

7thRING
21-11-1390, 12:59 بعد از ظهر
100 در 100 حق با شماست.

sepehr000
07-12-1390, 11:22 بعد از ظهر
8278خب من این موتورو میخوام تو بندرعباس که نیس اگه کسی از نزدیک دیده مردونگیشو ثابت کنه و بگه کجا دیده تا من به آرزوم برسم
مدلشم پولسار200ns

Kami
07-12-1390, 11:25 بعد از ظهر
8278خب من این موتورو میخوام تو بندرعباس که نیس اگه کسی از نزدیک دیده مردونگیشو ثابت کنه و بگه کجا دیده تا من به آرزوم برسم
مدلشم پولسار200ns
هنورز وارد خاک ایران نشده
در صورت فروشش در ایران مطمعن باشید اولین نفرات که متوجه میشه اعضا این سایت هستن

sepehr000
07-12-1390, 11:29 بعد از ظهر
لطفا کمکم کنید
82798280

sepehr000
07-12-1390, 11:34 بعد از ظهر
ما از بچگی رو حرفه ناظم ها مون حساب میکردیم. حتما همینطوره کی میگین اوکی من همچنان منتظرم که بیاد راستی تایپیستی در موردش هس؟

XCaptain_me
08-12-1390, 10:31 قبل از ظهر
سلام..
دیروز رفتم گمرک.. خلاصه 1500-2 اینا.. جور کردم می خواستم مگلی 89 بخرم باقیشو هم چک بدم که گفتن صفرش شده 6800 !!!!!!!!!!!!!!!!!:consoling2:
89 رو 4500 قیمت میزدن.. 4 هم بود.. 3500هم گیر آوردم اما داغون بود.. :offtopic:

باید یه حرکتی بزنم ولی چه حرکتی نمیدونم!! شاید شما ها نظری دارید.. ها؟:28:

اسیریم به خدا.. باید یا بانک بزنم یا ..... والا :vardane:

راستی دربی گفتن شده 7400 یه 2011 بود میگفت 5500...

mostafak021
08-12-1390, 05:21 بعد از ظهر
یه سر هم شهباز (17 شهریور)بزن من مگلی پیدا کرده بودم مدل 90 می گفت 3200 .تنها ایرادش این بود که فلاپ سمت راست موتور پایینش ترک خورده بود

sepehr000
08-12-1390, 11:30 بعد از ظهر
سلام ب بروبچ سایت
1 هوندا cbr 125 r ب پستم خورده8351 خوبه چند بخرمش
راستی مدلشم 2011 و 5000 کارکردشه

کوروش
08-12-1390, 11:32 بعد از ظهر
سلام ب بروبچ سایت
1 هوندا cbr 125 r ب پستم خورده8351 خوبه چند بخرمش
راستی مدلشم 2011 و 5000 کارکردشه
قیمت رو بگو ما نظر بدیم :sumo:

sepehr000
08-12-1390, 11:50 بعد از ظهر
الان ب فروشنده اس دادم ولی ج نداد فک کنم خوابه...
کوروش شرمنده همش میوفتی تو زحمت...یکم اطلاعات میخواستم...هیچی دربارش نمیدونم:consoling2:

کوروش
08-12-1390, 11:56 بعد از ظهر
والا هر روز یه قیمتیه ولی یکی از بچه های سایت یه دونه شو داره که میخواد بفروشه ببین اون چند گذاشته

sepehr000
09-12-1390, 12:11 قبل از ظهر
راستی کوروش موتور نامی 200hs رو دیدی طرح سنگین خیابونی چراغ جلوشم 1جورایی متفاوت میمونه
عکسی ازش ندارم امروز تو فروشگاه دیدم.
جلو و عقب دیسک زینش 1تیکه بود ولی بالا بود.کیلومتر سیمی صفحه سفید
دیدیش؟؟؟

کوروش
09-12-1390, 12:18 قبل از ظهر
اصلا تو بگو قیافه در حد ار 1 ولی چه فایده کیفیت نداره ؟؟؟

sepehr000
09-12-1390, 12:41 قبل از ظهر
انجینش شریکی تایوان و چینه..کوروش تاییدش میکنی یا اینم آشغاله؟؟؟
ولی انصافا خوشگله و لاستیکایه محکمی داره

amir74
29-12-1390, 02:35 بعد از ظهر
سلام دوستان یه سوال داشتم خیلی مهمه
1 سوزوکی دیدم می گفت 200 حالا نمی دونم کپ سی بی 400 و بندیت بود کیلومترش (کیلومترش 2تا سوا از هم گرد بود)چراغ جلوش گرد بود رو باکش جا پا داشت که چفت باک می شه چراغ عقبشم مستطیل بود(تقریبا مثل وینر بود چراغ عقبش) رو کیلومترشم فکر کنم 160 170 تا زده بود خیلی موتور تمیز بود اون چه سوزوکی هست؟چطور موتوریه؟چند میرزه؟وسایلش گیر میاد؟پلاک میشه?مخصوصا صداش چطوره؟چند زمانه هست؟
بی زحمت عکسی ازش دارید بزارید من پیدا نکردم
سندلیشم فکر کنم مثل این بود

Mohammad aghili
29-12-1390, 03:49 بعد از ظهر
به نظرم از همون آمیکو های پلیس بوده که طرف باز سازیش کرده بوده شاید

amir74
29-12-1390, 06:15 بعد از ظهر
نه اصلا امیکو نمی خورد باشه به هیچ صورت امیکو این رنگی نداره این شکلیم نمیشه درش اورد تغریبا شبیه وینر بود بدون فلاپاش قدیمی هاش و کیلومترش هم مثل رنگ استیل بود مثل بندیت.رگه های ابی داشت روی پس زمینه سفید و دنده هاشم 1کی پایین می خوره 4تا بالا
مثل این بود جلوهاش و حتی هیکلش [Only registered and activated users can see links]
بازم طرف 3 4 عید میاد باید برم ببینم موتورو امروز به یه نگاه دیدم مثل این که مزایده هم بوده و بعد از عید باید پلاکشو گرفت (اون طرف مسئول پلاک نیسته)
خوده تعمیرکار مشتری ما هست و ادم خوبیه

amir74
29-12-1390, 07:53 بعد از ظهر
دوستان کسی این موتورو نمی شناسه؟

amir74
01-01-1391, 02:40 قبل از ظهر
راهنمایی نمی کنید؟

matrixaidin
01-01-1391, 10:35 قبل از ظهر
این موتوره؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
این احتمال خیلی خیلی خیلی زیاد همون gsx1000
اگه میتونی یه عکس از خود موتور بزار

amir74
01-01-1391, 10:52 قبل از ظهر
نه این نیست جلوش و هیکلش شبیه اینه جی اس ایکس کجا بود پلاک میشه مزایده ای بوده اگه می خواست هزار باشه سمنان با این اطلاعات قویش سریع می گرفتنش 3 4 عید از عکس می زارم

farhad07
12-01-1391, 06:29 بعد از ظهر
دوستان تا 1 میلیون چه موتوری رو پیشنهاد میکنید که مانوردهی خوبی هم داشته باشه زیاد هم سنگین نباشه ؟

کوروش
12-01-1391, 09:22 بعد از ظهر
دوستان تا 1 میلیون چه موتوری رو پیشنهاد میکنید که مانوردهی خوبی هم داشته باشه زیاد هم سنگین نباشه ؟
با این گرونی 1 تومن ؟؟؟ فکر نو که نکن دسته دوم هستش
طرح پولسار گزینه مناسبیه / ارزون هم هستش !!! اسمش گلسار هستش محصول شرکت امیکو/ یگما 150 هم خوبه
اینم عکسش

farhad07
12-01-1391, 10:14 بعد از ظهر
با این گرونی 1 تومن ؟؟؟ فکر نو که نکن دسته دوم هستش
طرح پولسار گزینه مناسبیه / ارزون هم هستش !!! اسمش گلسار هستش محصول شرکت امیکو/ یگما 150 هم خوبه
اینم عکسش

این گولسار 125 هست ؟ درضمن من فقط میخوام مانور دهی خوبی داشته باشه نه اینا باشه که فرمانش یکم بچرخه سبکم باشه درضمن اپاچی 125 از این بهتر و خوشکلتر نیست ؟

کوروش
12-01-1391, 10:20 بعد از ظهر
این گولسار 125 هست ؟ درضمن من فقط میخوام مانور دهی خوبی داشته باشه نه اینا باشه که فرمانش یکم بچرخه سبکم باشه درضمن اپاچی 125 از این بهتر و خوشکلتر نیست ؟
اولا گفتم طرح پولسار پس این موتور باید 180 به بالا باشه نه 125 //// این موتور 186 سی سی هستش !!! دوما گلسار نه گولسار
سوما اصلا اپاچی 125 نداریم / اونی که شما میگی و کمی هم به این شبیه اپاچی 150 هستش که دسته دوم تمیزشو 1100تا 1400 میتونی بخری !!!
اپاچی 150 هم موتور خوبیه و مانور خوبی داره

sezar
19-03-1391, 10:20 بعد از ظهر
آقا کمک !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :[Only registered and activated users can see links]

در مورد خرید موتور تریل ( یعنی همین روان و فلات و .... چینی) دست دو نکته بذارید ، خیلی ممنون میشم !!!!

amin lj
07-04-1391, 09:06 قبل از ظهر
با سلام خدمت بچه ها

دوستان میدونید که مغازه دارا بعضی وقتا موتورای کم کارکرد یا خشک رو به جای نو به مردم قالب می کنن چه راه های سریعی وجود داره (مغازه دار ندونه) که همون موقع خرید موتور زود بفهمیم موتور راه رفته یا نه یا اینکه چقدر راه رفته؟
با تشکر

K.I.A
07-04-1391, 09:10 قبل از ظهر
اگر انزکتوری باشه با دستگاه زدن میشه فهمید چقدر راه رفته /بقیشم از رو لنت و خارای نرم لاستیکی که لاستیکه نو داره و بعد راه رفتن میافته.

amin lj
07-04-1391, 09:18 قبل از ظهر
اگر انزکتوری باشه با دستگاه زدن میشه فهمید چقدر راه رفته /بقیشم از رو لنت و خارای نرم لاستیکی که لاستیکه نو داره و بعد راه رفتن میافته.

اگه کاربراتی باشه به جز لاستیک ولنت از لحاظ دیدن انجین چطور میشه فهمید؟

sezar
09-04-1391, 11:02 بعد از ظهر
آقا دوتا سوال :

1- عرف معمول جامعه میگه پول محضر رو کی باید بده ؟؟

2- آیا موتور هم مثل ماشینه که وقتی می خوای دست دو بخری باید صاحب موتور برگ تسویه حساب عوارض مالیاتی بیاره ؟؟؟ آخه برا ماشین میدونم باید بیاره ولی موتور رو نمی دونم

Sajjad GT
10-04-1391, 03:11 قبل از ظهر
1- عرف معمول جامعه میگه پول محضر رو باید فروشنده بده

2- نمیدونم

Alireza Eteraz‏
10-04-1391, 04:14 قبل از ظهر
1-پای فروشندست 2-عوارض شهرداری بایدبیاره ولی عوارض مالیاتیو نشنیدم تاحالا

sezar
10-04-1391, 04:15 بعد از ظهر
منظورم همون عوارض شهرداری بود ، ببخشید اشتباه نوشتم ، ممنون

ali faghfouri
26-04-1391, 11:48 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان گلم.
علیرضا جان لطفا پستهای اضافه تاپیک [Only registered and activated users can see links]
رو پاک کن میخوام ادامه بدم تاپیک رو...بعد از هر پستم هم اگه امکانش هست تاپیک رو قفل کن تا آخرش که پستهام تموم شد از اونجا به بعد کاربرای دیگه سوالی در این زمینه داشتند بپرسن.

SHADmaghz
29-04-1391, 09:07 بعد از ظهر
دوستان من الان چگومه یه zx 150بخرم!؟:دی

yasharazary
02-05-1391, 11:12 قبل از ظهر

نظرت محترمه دادا ولی من قبول ندارم

amir.cdi
02-05-1391, 11:19 قبل از ظهر
داداش حسن الان ما موتور بازیم عفت کلام نداریم؟؟؟؟؟
همه رو با یه چشم نبین.

Gladiator
27-09-1391, 02:21 قبل از ظهر
چندتا آیتم هست که موقع انتخاب موتور سیکلت مد نظر قرار میگیرن
نخست اینکه چه کاربردی رو از موتور انتظار دارین؟برای توی شهر میخواین؟برای کوه و جنگل؟برای تفریح آخر هفته؟یا...
پس از آیتم نخست میرسیم به اینکه چقدر میتونیم براش هزینه بکنیم
برای من برند موتور خیلی مهمه که البته با وجود محدودیت تو کشور ما موتور مدرک دار بیشتر معطوف میشه به موتورهای چینی و پس از چینی هندی
مطمئنا موتورهای ساخت هند کیفیت خیلی بالاتری نسبت به موتورهای چینی دارن
اگه پول به اندازه کافی داشته باشین و بخواین یک موتور خوب سوار شین و از سواری لذت ببرین موتورهای ژاپنی عالی هستن که البته خیلی گرونن
پس از اون موتورهای هندی و کره ای از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستن
انتخاب آخر موتورهای چینی ان که ارزانتر و بی کیفیت تر نسبت به دو مورد پیش هستن
آیتم سوم اینه که ببینیم موتور سیکلت مد نظرمون از لحاظ لوازم یدکی و مصرفی چطوره
سعی کنید موتوری بخرین که لوازمش پیدا بشه
موتوری بخرین که حداقل امتحانشو پس داده باشه

علیرضا روانبخش
15-11-1391, 12:36 بعد از ظهر
چندتا آیتم هست که موقع انتخاب موتور سیکلت مد نظر قرار میگیرن
نخست اینکه چه کاربردی رو از موتور انتظار دارین؟برای توی شهر میخواین؟برای کوه و جنگل؟برای تفریح آخر هفته؟یا...
پس از آیتم نخست میرسیم به اینکه چقدر میتونیم براش هزینه بکنیم
برای من برند موتور خیلی مهمه که البته با وجود محدودیت تو کشور ما موتور مدرک دار بیشتر معطوف میشه به موتورهای چینی و پس از چینی هندی
مطمئنا موتورهای ساخت هند کیفیت خیلی بالاتری نسبت به موتورهای چینی دارن
اگه پول به اندازه کافی داشته باشین و بخواین یک موتور خوب سوار شین و از سواری لذت ببرین موتورهای ژاپنی عالی هستن که البته خیلی گرونن
پس از اون موتورهای هندی و کره ای از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستن
انتخاب آخر موتورهای چینی ان که ارزانتر و بی کیفیت تر نسبت به دو مورد پیش هستن
آیتم سوم اینه که ببینیم موتور سیکلت مد نظرمون از لحاظ لوازم یدکی و مصرفی چطوره
سعی کنید موتوری بخرین که لوازمش پیدا بشه
موتوری بخرین که حداقل امتحانشو پس داده باشه
سلام به همه.من یه مدتی 125 سی جی داشتم بعدشم اپاچی گرفتم. ادم فنی نیستم ولی به موتور خیلی میرسم و اذیتم نمیکنم موتورو. موتورم واسه رفتن سر کار میخوام.از ضاهر مگلی خیلی خوشم میاد.مگلی کارکرده.به نضر شما خرید مگلی مناسب من هست؟ ممنون میشم هگه جواب بدین:pm:

کاوه
15-11-1391, 01:08 بعد از ظهر
علیرضا روانبخش ([Only registered and activated users can see links] D8%A7%D9%86%D8%A8%D8%AE%D8%B4/)

مگلی موتوری هست که در حد متوسط قرار داره
به نظرم شما اگرم میخوای مگلی بخری سمت سری اولی ها نرو یعنی حداقل یه موتور در حد صفر پیدا کن و بخر
91در حد یا حداقل 90کم کارکرد
مگلی رو اگه در همون حد پالس باهاش رفتار کنی بهش فشار نیاری و سرویس هاش رو به موقع و درست انجام بدی میتونه یه موتور خوب باشه برات
خرجش هم از نظر لوازم و قطعات نسبت به 250های دیگه کمتره اگرم خودت یکم فنی باشی و کاراشو خودت بتونی انجام بدی خیلی هم خوبه

Gladiator
15-11-1391, 03:01 بعد از ظهر
سلام به همه.من یه مدتی 125 سی جی داشتم بعدشم اپاچی گرفتم. ادم فنی نیستم ولی به موتور خیلی میرسم و اذیتم نمیکنم موتورو. موتورم واسه رفتن سر کار میخوام.از ضاهر مگلی خیلی خوشم میاد.مگلی کارکرده.به نضر شما خرید مگلی مناسب من هست؟ ممنون میشم هگه جواب بدین:pm:

دوست گرامی ، من مگلی هم داشتم ولی فقط یه هفته نگهش داشتم ، سال89 یه سفید صفر خریدم ، هم اکنون برات توصیفش میکنم ، مگلی مونتاژش افتضاحه
، خیلی خشکه ، ترمزاش ضعیفه ، آینه هاش دید خوبی نداره ، برای آدمای قد بلند هم بنظر من مناسب نیست ، من 185 سانتیمتر قد و 87 کیلوگرم وزن دارم ، واقعا برام کوچیک بود ، پس از نیم ساعت رانندگی مچای دستت و کمرت خیلی درد میگیره ، صدای گوش خراش طوری که از 500 متری رسوات میکنه ، در کل موتور خوش رکابی نیست ، ولی ظاهر خیلی خوبی داره همینطور شتاب نخستینش خیلی عالیه ، بستگی داره معیار شما تو انتخاب موتور چی باشه ، ظاهر؟شتاب؟تاپ اسپید؟راحتی در رانندگی؟قیمت؟یا ترکیبی از این ها ، برای من ظاهر و هیکل موتور و نرمی و خوش رکاب بودن از هرچیزی مهمتره ، اینم بگم مگلی موتور زیر پا نیست ، موتوریه که هفته ای یه بار درش بیاری یه چرخی بزنی و یه حالی باهاش بکنی ، بنظر من خانواده باجاج موتورای خوبی تولید میکنه ، اگه دنبال موتور ریس نیستی یه پالس 200 یا اونجر 220 خیلی عالیه ، هم ظاهر خوبی دارن ، هم با کیفیتن ، هم خوش رکاب

aghmajid
23-11-1392, 01:47 بعد از ظهر
خیلی ممنون. کلی مفید بود مخصوصا قسمت ترجمه ی حرفای فروشنده

EnayatK
24-11-1392, 05:49 بعد از ظهر
سلام دوستان
موقع خرید یه طرح هندای کارکرده باید به چی بیشتر از بقیه قسمتا توجه داشت تا سرمون کلاه نره؟

alipahlavi
24-02-1393, 10:18 قبل از ظهر
سلام امروز تو سایت دیوار این موتو رو دیدم

زده 700 تومن مشخصات هم نذاشته
ارزش خرید داره؟
از این موتور ها تو بازار پیدا میشه؟

پوویا
05-06-1393, 03:10 بعد از ظهر
اقا کسی رگال نک داشته خوبه واسه خرید 12 پولش بدی

amirhosein021
05-07-1393, 04:48 بعد از ظهر
سلام من میخام یه متور تریل بخرم .حدودا 4یا 5 تومن متور خوب چی هست ؟:297:

Hasan.A
02-08-1393, 11:05 قبل از ظهر
با1500000تومن موتور 125 چه مدلی میشه خرید؟ممنون

Gladiator
03-08-1393, 02:32 قبل از ظهر
با1500000تومن موتور 125 چه مدلی میشه خرید؟ممنون

موتور خیلی تمیز 91 به بالا

moein 007
03-08-1393, 10:58 قبل از ظهر
جناب امیر حسین برای خرید تریل من روان رو پیشنهاد میکنم
گلادیاتور صندوق پیام هاتو خالی کن خواستم برات پ خ بفرستم گفت صندوق گلادیاتور پر است

Hasan.A
04-09-1393, 01:26 بعد از ظهر
سلام دوستان من میخوام یه125بخرم الان بخرم بهتره یابعد از عید قیمتها بهتره ؟بودجه هم1.5میلیون است.میخوام برای تردد در شهر:s (9):

محمدمحسن
06-12-1393, 07:49 بعد از ظهر
سلام به دوستان من خیلی وقته نبودم و میخوام درمورد کثیر 150 راهنمایی دریافت کنم اینجا میتونم نظر بگیرم یا تایپ جدا کانه بزنم آخه فقط نظر دوستان برام مهمه چون اصلا اطلاعی از کثیر ندارم. قصد خریدش رو دارم . مدل 86 هست با هندا مدل 90 معوضه میکند خواستم بدونم نظر دوستان چطوره . کاش بخش چت داشتیم تا مزام کسی نمیشدم. یا تایپ نمیزدم.

sepehr ninja
06-12-1393, 08:01 بعد از ظهر
سلام به دوستان من خیلی وقته نبودم و میخوام درمورد کثیر 150 راهنمایی دریافت کنم اینجا میتونم نظر بگیرم یا تایپ جدا کانه بزنم آخه فقط نظر دوستان برام مهمه چون اصلا اطلاعی از کثیر ندارم. قصد خریدش رو دارم . مدل 86 هست با هندا مدل 90 معوضه میکند خواستم بدونم نظر دوستان چطوره . کاش بخش چت داشتیم تا مزام کسی نمیشدم. یا تایپ نمیزدم.

تنها چیزی که این موتور داره یه ذره قیافه هست وگرنه موتوره جالبی نیست قطعاتشم نیست اونم مدل 86 که ترکیده الان دیگه الان که موتورهای مختلف با انواع قیمتها هست دنبال اینجور موتورا نباش که صاحاب اول و آخرش خودتی

محمدمحسن
06-12-1393, 08:04 بعد از ظهر
ممنونم داداش خدا خیرت بده . مونده بودم از کی راهنمایی بگیرم.

morykeys
17-02-1394, 10:15 قبل از ظهر
سلام
من میخام از ایزان دوچرخ یه موتور xy150-10B بخرم موتور خوبیه؟
میگن که تحت لیسانس یاماهاس
لطفا سرع راهنمایی کنید ممنون از همه

Mirvahid_Namdar
17-02-1394, 05:33 بعد از ظهر
سلام خسته نباشید ببخشید من تازه با فروم شما آشنا شدم میخوام یه موتور بدون دنده بخرم فقط نمیدونم خوبه یا نه میتونید راهنمایم کنید

Sent from my C5502

morykeys
17-02-1394, 05:38 بعد از ظهر
خاهشا سریع جواب بدید اگه خوبه برم بخرم از دستم نره

tak3az
29-02-1394, 06:34 قبل از ظهر
سلام
من میخام از ایزان دوچرخ یه موتور xy150-10B بخرم موتور خوبیه؟
میگن که تحت لیسانس یاماهاس
لطفا سرع راهنمایی کنید ممنون از همه

داداش فکر کنم این موتوری که شما میگی اصلا هیچکس شناختی ازش نداره

morykeys
30-02-1394, 11:37 بعد از ظهر
داداش فکر کنم این موتوری که شما میگی اصلا هیچکس شناختی ازش نداره

دستت درد نکنه جوابمو دادی ولی درکل چون انجینش سیاهه و طراحی باحالی داره و رینگیه از موتور ایرانیا بهتر باشه

MANHUNT
31-02-1394, 08:58 قبل از ظهر
دستت درد نکنه جوابمو دادی ولی درکل چون انجینش سیاهه و طراحی باحالی داره و رینگیه از موتور ایرانیا بهتر باشه

قیمتش رو پرسیدی چند هستش میخوام ببینم باست ارزش خرید داره یا نه تو سایتشم رفتم نگا کردم بد نبود اما خرید این نوع موتورها ریسک هستش چرا از خانواده پالس خرید نمیکنی

morykeys
31-02-1394, 02:21 بعد از ظهر
قیمتش رو پرسیدی چند هستش میخوام ببینم باست ارزش خرید داره یا نه تو سایتشم رفتم نگا کردم بد نبود اما خرید این نوع موتورها ریسک هستش چرا از خانواده پالس خرید نمیکنی

والا تو دیوار یکی زده بود که 2.5 م ولی نوش انگار حدود 3میلیونه همه جاها یه نرخ میدن
پالس 135 یا دیسکاور 125 هم خوبه ولی فکر کنم بالای 4 تومنه

در کل قیافه خوبی داره و به نظر خوب میاد نمیدونم حالا تحت لیسانس یاماهاس تا چه درست باشه که فکر نکنم واقعیت داشته باشه

black.world
22-06-1394, 11:47 بعد از ظهر
سلام دوستان یه سوال دارم.... من تا 4میلیون بودجه واسه خرید موتور دارم...علاقمم بیشتر به تریل هست...یکی کمک کنه من چی بگیرم هرکی یه چیزی میگه....لطفا کمممممممممممممممممممممممم ممممک

فرنام
23-06-1394, 05:30 بعد از ظهر
روان یا فلات دست دو .

ahmadra.2520
03-02-1395, 02:45 قبل از ظهر
دوست عزیز ایران دوچرخ کلا تحت لیسانس یاماها هستش
البته خودشون اینو میگن ولی تو سایت یاماها هیچ حرفی از ایران دوچرخ نیست
از این حرفا زیاد میزنن ولی شما توجه نکن
خودمم یه زمون میخواستم 10b بگیرم ولی پشیمون شدم