PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی فوری برای ترخیص موتور از پارکینگ ( فووورییی)

joOoker_silence
27-05-1391, 05:17 بعد از ظهر
سلام خدمت همه بچه های گل پرشین موتور، قبل هرچیز خدمتتون بگم من خودم چند باری موتورهام به دلایل مختلف تو پارکینگ گیر کرده و با همه مراحل آشنایی لازم و کافی رو دارم، ولی دیشب یه مورد خاص واسم پیش اومد که خودمم موندم چی کار باید بکنم!!!!؟
قضیه ازین قراره که موتورو گذاشتم پیش یکی از دوستام واسه سرویس که تا از سره کار برمیگردم خونه آماده شده باشه، دیشب ساعت 10 شب تو یه جای تنگ که جای فرارم نبوده، ماشین کلانتری جلوش سبز میشه میگه مدارک، اینم که چیزی پیشش نبوده شروع میکنه به گریه زاری که اینجوریه من تعمیرکارم خلاصه تو گوشه اینا نمیره، موتورو میبرن میگن بیا کلانتری فلان جا، بعد میگن موتور واسه کیه؟ اینم اسم و فامیله منو میگه، میپرسه دوستت خودش صاحب موتوره؟ دوست منم میگه آره،میپرسه دوستت گواهینامه داره؟دوست منم میگه آره( که منم واقعا دارم)، بعد بهش میگه اسم خودت چیه؟ میگه فلانی، همه اینارو ماموره یادداشت میکنه و میره، هیچ قبضی هم بهش نمیدن ،این به من زنگ زد چون من یه جای پرت بودم تا خودمو برسونم به اون کلانتری یک ساعت و نیم گذشت، ساعت 11:30 رفتم اونجا تعریف کردم گفتم اینجوری شده،موتورمو گرفتن، نگو دارم با همون ماموره صحبت میکنم که موتورو گرفته، گفت آره میدونم خودم موتورو گرفتم، فرستادیم رفت پارکینگ، فردا که جمعس، بعدشم تعطیله برو سه شنبه بیا دنبالش با مدارک کامل! ازون جایی که من با همه خوب برخورد میکنم همون چند دقیقه که میخواستم گوشی هامو تحویل بدم برم تو کلانتری با دژبان رفیق شدم، بعد برگشتم دژبانه گفت چی شد؟ گفتم هیچی اینجوری گفت! دژبانه بهم گفت برگرد برو با اون یکی صحبت کن شاید بشه!!!
حالا این واسه من سواله که مگه ساعت 10 شب پارکینگ بازه که اینا موتورو بردن تحویل دادن؟ تا اونجا که من میدونم تو حیاط کلانتری می مونه تا صبح فرداش که تحویل داده بشه!
نظر شما هم اینه که موتور منو چون با سوییچ توقیف کردن رفته بودن دور دور؟ من اینجوری برداشت کردم، حرف دژبانه هم منو بیشتر انداخت تو شک!مخصوصا که هی پچ پچم میکردن چی میخواد، اون یکی می گفت هیچی صاحاب اون موتور گنده هست!
سوال بعد اینکه به نظر شما من رفتم موتورو بگیرم بگم خودم سوار موتور بودم؟ چون این رفیقم که موتورو ازش گرفتن گواهی نامه نداره، فقط 85 تومن جریمه اونه و اینکه در اون صورت معرفی میشم به شورای حل اختلافو جریمه هم باید تو بانگ قوامین پرداخت بشه! میترسم بگم خودم بودم اسمو فامیله این دوستمو ثبت کرده باشن یه گنده دیگه بالا بیاد،
تورو خدا نظراتونو بگید ببینیم به چه نتیجه های میرسیم! ممنون از همه

Mohammad aghili
27-05-1391, 05:22 بعد از ظهر
هیچوقت از راست گفتن ضرر نمیکنی

حقیقت رو بگو

جریمه ش هم اونقدرا نیست ، برو بچه های مارو که گرفتن ، حدود 30-40 تومن دادن موتور رو در آوردن

معمولا هم موتور تو حیاط کلانتری میخوابه تا فرداش
و اگه بتونی تا زمانی که موتور نرفته پارکینگ ، اقدام کنی خیلی بهتره ، چون در اون صورت دردسرش زیاد میشه

سعی کن ماموره رو راضی کنی موتور پارکینگ نره

راستی موتورت چی بوده؟

joOoker_silence
27-05-1391, 05:37 بعد از ظهر
هیچوقت از راست گفتن ضرر نمیکنی

حقیقت رو بگو

جریمه ش هم اونقدرا نیست ، برو بچه های مارو که گرفتن ، حدود 30-40 تومن دادن موتور رو در آوردن

معمولا هم موتور تو حیاط کلانتری میخوابه تا فرداش
و اگه بتونی تا زمانی که موتور نرفته پارکینگ ، اقدام کنی خیلی بهتره ، چون در اون صورت دردسرش زیاد میشه

سعی کن ماموره رو راضی کنی موتور پارکینگ نره

راستی موتورت چی بوده؟
------------------------------------------------------
محمد جان دلیل منم همین بود که ساعت یازده و نیم رفتم کلانتری، چون میخواستم موتور پارکینگ نره، ولی موتور تو حیاط نبود، اینام میگفتن موتورو فرستادیم پارکینگ!!!دیگه اینجا نیست، موتورم gx150 که به اسم طرح هارلی الگانس معروفه...

Amir 1986
27-05-1391, 06:11 بعد از ظهر
وقتی میری موتورو بگیری بگو خودت پشت موتور بودی

معمولا اسمی ثبت نمیکنن و فقط یه کپی گواهینامه میگیرن و بعدم پول پارکینگ

دور دور هم احتمالا خیلی زیاد باهاش رفتن و اونم نمیتونی کاری کنی

یه بار موتور 0 منو گرفتن و طرف حسابی رفته بود باهاش دور دور
منم شاکی رفتم با رئیس کلانتری صحبت کردم و ...
آخر خود رئیس کلانتری گفت میتونی شکایت کنی ازش ، اما به جایی نمیرسی و نهایت یه مغذرت خواهی کتبی میده بهت !!

برو بگو خودت پشت موتور بودی ، اگه بعدش دیدی اسم دوستتون گفت ، خودتو بزن به اون راه که یعنی اشتباه متوجه شدی و یه جوری ماست مالیش کن

ایشالا زود موتورتو بگیری و باهاش یاد دور دور نرفته باشن

joOoker_silence
27-05-1391, 07:41 بعد از ظهر
نمیدونم والا، ایشالا که موتور واقعن تو پارکینگ باشه، آخه 10 روز نمیشه فنی موتور کلا نو شده بود، دیروزم داده بودم آچارکشی کنه، موتورو اشغال نکنن بدن دستمون خوبه!

joOoker_silence
27-05-1391, 11:41 بعد از ظهر
بچه ها تورو خدا انقدر کم لطفی نکنید، خدایی میخوام صبح پاشم برم کلانتری ها، بگم راننده بودم یا نه ، نظرتون چیه

عابدی
28-05-1391, 01:19 بعد از ظهر
دادا راستشو بگو.کلا منکره این شو که طرف دوستت بوده.بگو دادم تعمیرکار.شما هم موتورو از تعمیر کارگرفتین.بحث دور دورقطعیه.چون پارکینگ ها تا ساعت 9 9.15 شب بیشتر موتور قبول نمیکنن.جریمه رو هم از همون دوستت بگیر.تعارفو بذار کنار

sorush
28-05-1391, 03:07 بعد از ظهر
سلام خدمت همه بچه های گل پرشین موتور، قبل هرچیز خدمتتون بگم من خودم چند باری موتورهام به دلایل مختلف تو پارکینگ گیر کرده و با همه مراحل آشنایی لازم و کافی رو دارم، ولی دیشب یه مورد خاص واسم پیش اومد که خودمم موندم چی کار باید بکنم!!!!؟
قضیه ازین قراره که موتورو گذاشتم پیش یکی از دوستام واسه سرویس که تا از سره کار برمیگردم خونه آماده شده باشه، دیشب ساعت 10 شب تو یه جای تنگ که جای فرارم نبوده، ماشین کلانتری جلوش سبز میشه میگه مدارک، اینم که چیزی پیشش نبوده شروع میکنه به گریه زاری که اینجوریه من تعمیرکارم خلاصه تو گوشه اینا نمیره، موتورو میبرن میگن بیا کلانتری فلان جا، بعد میگن موتور واسه کیه؟ اینم اسم و فامیله منو میگه، میپرسه دوستت خودش صاحب موتوره؟ دوست منم میگه آره،میپرسه دوستت گواهینامه داره؟دوست منم میگه آره( که منم واقعا دارم)، بعد بهش میگه اسم خودت چیه؟ میگه فلانی، همه اینارو ماموره یادداشت میکنه و میره، هیچ قبضی هم بهش نمیدن ،این به من زنگ زد چون من یه جای پرت بودم تا خودمو برسونم به اون کلانتری یک ساعت و نیم گذشت، ساعت 11:30 رفتم اونجا تعریف کردم گفتم اینجوری شده،موتورمو گرفتن، نگو دارم با همون ماموره صحبت میکنم که موتورو گرفته، گفت آره میدونم خودم موتورو گرفتم، فرستادیم رفت پارکینگ، فردا که جمعس، بعدشم تعطیله برو سه شنبه بیا دنبالش با مدارک کامل! ازون جایی که من با همه خوب برخورد میکنم همون چند دقیقه که میخواستم گوشی هامو تحویل بدم برم تو کلانتری با دژبان رفیق شدم، بعد برگشتم دژبانه گفت چی شد؟ گفتم هیچی اینجوری گفت! دژبانه بهم گفت برگرد برو با اون یکی صحبت کن شاید بشه!!!
حالا این واسه من سواله که مگه ساعت 10 شب پارکینگ بازه که اینا موتورو بردن تحویل دادن؟ تا اونجا که من میدونم تو حیاط کلانتری می مونه تا صبح فرداش که تحویل داده بشه!
نظر شما هم اینه که موتور منو چون با سوییچ توقیف کردن رفته بودن دور دور؟ من اینجوری برداشت کردم، حرف دژبانه هم منو بیشتر انداخت تو شک!مخصوصا که هی پچ پچم میکردن چی میخواد، اون یکی می گفت هیچی صاحاب اون موتور گنده هست!
سوال بعد اینکه به نظر شما من رفتم موتورو بگیرم بگم خودم سوار موتور بودم؟ چون این رفیقم که موتورو ازش گرفتن گواهی نامه نداره، فقط 85 تومن جریمه اونه و اینکه در اون صورت معرفی میشم به شورای حل اختلافو جریمه هم باید تو بانگ قوامین پرداخت بشه! میترسم بگم خودم بودم اسمو فامیله این دوستمو ثبت کرده باشن یه گنده دیگه بالا بیاد،
تورو خدا نظراتونو بگید ببینیم به چه نتیجه های میرسیم! ممنون از همه

ای بنده خدا سوارموتورت شدن چه حالی به قول محمد به این شغالا داده ساعت10شب هم پارکینگ نمیره بیشتره جاهاساعت9الی10میبرن پارکینگ اونجوری بهت گفته که خودشون حال کنن وگرنه گزارش فرداش پارکینگ (بروسه شنبه بیایعنی چی اخه خواسته بپیچونه)دوست عزیزتم بایدگواهینامه داشته باشه حتی اگه مکانیک باشه جریمه روبزن پای رفیقت مکه بره گواهی نامه بگیره بزارروال عادی پیش بره درضمن مامورکلانتری هرگوهی نخوره میره گزارش مینویسه

فرشاد
29-05-1391, 02:17 قبل از ظهر
كفي واسه كلانتري اخره شب مياد مي بره شما برو تو كلانتري اون سربازي كه مسول بردن نامه ي موتوراي توقيفي هست و بيدا كن با خودت ببرش خليج كاراتو درست ميكنه اكه حال داري تابيك معرفي مكان هاي داراي كفي و بخون برا منم كلانتري كرفت .متوجه مي شي

joOoker_silence
01-06-1391, 04:20 بعد از ظهر
بچه ها ممنون از نظراتتون، موتورمو انتقال داده بودن خلیج، امروز رفتم جنارش رو تحویل گرفتم، امانت داریشون حرف نداره، به چک وسط موتور هم رحم نکردن بلندش کردن، بنزین تو باک رو پیچونده بودن، راهنما موتورو شکستن، فرمون رو دو نصف کردن، نپرسید که چرا اعتراض نزدم که خودتون بهتر میدونید چه اتفاقی می افتاد، موتور باید میومد دستم وگرنه دیگه معلوم نبود چیاش غیب می شد. عکسا موتورم نگا کنید دیگه تجربه بشه موتور دست دوست و رفیق ندید بره این جوری موتورو به گاووو بده !!! ممنون میشم تاپیک بسته بشه که اینجا تبدیل به اسپم سرا نشه! با تشکر
210682106921070

اصلان
01-06-1391, 04:48 بعد از ظهر
سلام.من ی موتور ار1 1000 دارم گرفتن 3ماه داخل بود با گمتر 500هزار تومن اوردم بیرون ولی خازنش دزدیده بودن توی پارکینگ.
ولی ازادش کردم.و الان میخوام بفروشم