PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز سازی cdi چند سال خوابیده .

amir.cdi
25-05-1391, 08:21 بعد از ظهر
امروز دوستم بهم تلفن زد امیر یه cdi پیدا کردم چند سال خوابیده میای با هم جمش کنیم .
گفتم باشه .
چنتا کمک میخواستم

20586
20587

داخل این عکس بوشه تنه خرابه چیکارش کنیم؟

20588
20589
در کلاجشم شکسنه روغن ازش میره میشه جوش داد یا باید عوض کنم؟
20590

amir.cdi
25-05-1391, 08:54 بعد از ظهر
دوستان کسی نمیدونه باید چیکار کنیم؟
:297:
ببرم تراش کاری؟
یا با سنگفرز صافش کنم؟

sorush
25-05-1391, 09:00 بعد از ظهر
چه طوری گیره اگه ارتفاعش زیاده باسنگ بگیرمقداری هم سوهان باسمباده بزن اگه داخلش گیره که بایدمته یاتراشکاری ببری
درب کلاچ هم ببین اگه ازداخل به چیزی گیرنیست وجوش نگه میداره بده جوش بزن برات

amir.cdi
25-05-1391, 09:05 بعد از ظهر
قطرش زیاده دوشاخ عقب جدید گرفتیم نمیخوره بهش

sorush
25-05-1391, 09:07 بعد از ظهر
قطرش زیاده دوشاخ عقب جدید گرفتیم نمیخوره بهش

منظورت قطرداخلی بوشه یاخارجی

amir.cdi
25-05-1391, 09:54 بعد از ظهر
منظورت قطرداخلی بوشه یاخارجی
دادا دوشاخ عقب فاصله بین پیچاش کمه نمیره جاش

amir.cdi
25-05-1391, 09:57 بعد از ظهر
این قدیمی هست میخوره
ولی جدیده که گرفتیم فاصلش کمه نمیره جا.
20601

sorush
25-05-1391, 10:31 بعد از ظهر
امیرجون اگه میتونی دوشاخه سنگ بزن مقداری دیدی درست شدکه هیچ اگه نشدمقداری هم سربوش سنگ بزن که نه زیادازاین سنگ زده باشی نه ازاون یکی
راستی ببین اول جواب میده سنگ بزنی
طوری نشه که دوباره نشه دوشاخه روپس داد

amir.cdi
25-05-1391, 10:36 بعد از ظهر
امیرجون اگه میتونی دوشاخه سنگ بزن مقداری دیدی درست شدکه هیچ اگه نشدمقداری هم سربوش سنگ بزن که نه زیادازاین سنگ زده باشی نه ازاون یکی
راستی ببین اول جواب میده سنگ بزنی
طوری نشه که دوباره نشه دوشاخه روپس داد
دوشاخو که نمیشه سنگ زد بوشه تنه رو میزنم

sorush
25-05-1391, 10:47 بعد از ظهر
بوش یه اندازه بگیرببین چقدربایدبزنی اینادیه گفتن نداره خودت میدانی
دوتاسوهانم بزن تاپلیسه نداشته باشه
یاعلی بروببینم چی کارمیکنی

amir.cdi
25-05-1391, 10:52 بعد از ظهر
فردا جمش کردم عکس میزارم

tmnt
25-05-1391, 11:27 بعد از ظهر
دادا امیر یه سوال من دارم طرح های موتور رو می ریزم که بسازم یه چیری تو طرح چاپر
من لاستیک عقب رو که لاستیک پراید یا رنو می اندازم چه جوری لاستیک رو وصل کنم لطفا راهنمایی کنید من تجربه خاصی تو موتور ندارم فقط سوار موتور شدم و رفتم :4chsmu1: شما ها که دست به آچار هستید کمک کنید لطفا به خدا ثواب داره :flower4:

amir.cdi
26-05-1391, 10:00 قبل از ظهر
دادا امیر یه سوال من دارم طرح های موتور رو می ریزم که بسازم یه چیری تو طرح چاپر
من لاستیک عقب رو که لاستیک پراید یا رنو می اندازم چه جوری لاستیک رو وصل کنم لطفا راهنمایی کنید من تجربه خاصی تو موتور ندارم فقط سوار موتور شدم و رفتم :4chsmu1: شما ها که دست به آچار هستید کمک کنید لطفا به خدا ثواب داره :flower4:
اون طرحی که کاوه گذاشته بود کمی اشکال داشت .
شما اگر موتور 125 میزاری زنجیر سمت چپ قرار داره پس شما باید خرشیدی چرخ به سمت چپ وصل کنی و دیسک ترمز سمت راست .
چون فاصله چرخ با موتور زیاده شما 2یا 3 زنجیرو باهم یکی کن .
بعد اگه از طرح دوشاخ عقب استفاده میکنی باید جوری بگیری که زنجیر از داخلش رد بشه .
باز عکس از طرح بزار من تا جای که بلد باشم کمکت میکنم

amir.cdi
26-05-1391, 10:13 قبل از ظهر
ببخشید من از طرح ایشون استفاده کردم .خواستم ایراداشو بگم.
اون جای که با فلش نشون دادم اصلا این جور دوشاخ عقب اشتباس چون موتور زنجیرش از سمت چپ هست باید این میارو سمت راست جوش میداد تا اتصال زنجیر به لاستیک راحت تر باشه .
20610

فلش شماره 2 در اینجا باید اون میله پایین نمیزد و فقط میله بالایی برای نشستن میزاشت واز فلش شماره 1 دو عدد میله صاف میاورد عقب تا چرخ بهش وصل بشه با این کار هم سیستم ترمز عقب داشت هم میتونست کمک فنر بزاره هم چرخ به موتور وصل کنه.
20611

tmnt
26-05-1391, 12:25 بعد از ظهر
ببخشید من از طرح ایشون استفاده کردم .خواستم ایراداشو بگم.
اون جای که با فلش نشون دادم اصلا این جور دوشاخ عقب اشتباس چون موتور زنجیرش از سمت چپ هست باید این میارو سمت راست جوش میداد تا اتصال زنجیر به لاستیک راحت تر باشه .
20610

فلش شماره 2 در اینجا باید اون میله پایین نمیزد و فقط میله بالایی برای نشستن میزاشت واز فلش شماره 1 دو عدد میله صاف میاورد عقب تا چرخ بهش وصل بشه با این کار هم سیستم ترمز عقب داشت هم میتونست کمک فنر بزاره هم چرخ به موتور وصل کنه.
20611

دادا دستت درد نکنه انقدر مفصل توضیح دادی منم طرحم رو کاغذ هستش
بعد من برای اتصال چرخ عقب از دو شاخ عقب استفاده می کنم ولی موندم چه جوری لاستیکی مثل پراید رو وصل کنم اخه یه طرفش رینگ داره
ایشالا اسکنش می کنم برات می فرستم تو همین پیج راستی من برا عقب و جلو هم می خوام کمک فنر بزارم که خیلی بهتر می شه
بازم ممنون:32:

amir.cdi
27-05-1391, 03:51 بعد از ظهر
جمش کردیم
فقط تنها چیزی که به دلم نشست مجبور شدیم در کلاج ایرانی بندازیم در کلاجش جوش نخورد
20693