PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خداحافظی کیسی استونر در انتهای فصل 2012

mh_kingcobra
28-02-1391, 08:04 بعد از ظهر
خبر زیر خبر جدید خداحافظی کیسی استونر، قهرمان پیشین موتو جی پی در پایان سال 2012 می باشد. در مصاحبه مطبوعاتی ابتدائی مسابقه فرانسه کیسی استونر اعلام کرد: "پس از مشورت زیاد با خانواده ام این تصمیم را گرفتم. خانواده من فداکاری های زیادی را برای علاقه من کرده اند و به دلیل اینکه مسابقات دیگر جذابیتش را برای من از دست داده است در پایان امسال خداحافظی می کنم."

کیسی استونر در سال 2006 فصل اول حضور خود را در کلاس موتو جی پی با تیم LCR Honda شروع کرد و در سال بعد به تیم دوکاتی منتقل شد و در جدالی سخت با والنتینو روسی بزرگ او را شکست داد و قهرمان سال 2007 شد. در سال 2008 در اواسط فصل به دلیل ابتلا به بیماری خاصی از رقابت برای قهرمانی بازماند در سال های 2009 و 2010 نیز علی رغم تلاش زیاد برای هدایت موتور بد قلق دوکاتی از قهرمانی بازماند و بالاخره با انتقال به تیم هوندا در سال 2011 قاطعانه قهرمان سال 2011 شد.

خلاء او در مسابقات به شدت حس خواهد شد. تماشای رانندگی منحصر به فرد، بی نظیر و عالی این فرد شور و نشاط را برای همه ارمغان می آورد و مطمئنا رقابت های او در سالهای 2007 تا 2009 با والنتیو روسی بزرگ هیچ وقت از یاد نمی رود ولی حیف که مسئولیت جدید پدر شدن او مزید بر علت شد تا از سال دیگر شاهد حضور این قهرمان استرالیایی نخواهیم بود.
سایت رسمی موتو جی پی نیز خبر را تایید کرد:
[Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links]

RezaCBR400RR
12-03-1391, 10:13 بعد از ظهر
محمد جان خیلی خیلی ممنون بابت این خبر ولی واقعا" خیلی خیلی حالم گرفته شد که این اسطورها الگوی من بودن خودت که از همه بهتر میدونی من عاشق دنی پدروسا و کیسی استونر بودم یعنی عاشق رایدرهای تیم رپسول هستم ولی حالا.....
دیگه نمیدونم چی باید بگم و چیکار کنم من به نوبه خودم واسش آرزوی سربلندی و زندگی سرشار از موفقیت و شادبی واسش میکنم و یه تبریک ویژه بخاطر به دنیا امدن بچهاش و پدر شدنش...
کیسی جان دیونه وار دوست دارم و......خداحافظ