PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر دستگیری پدروسا

mh_kingcobra
18-01-1391, 11:49 قبل از ظهر
با سلام

دیشب از جناب آقای RezaCBR400RR ([Only registered and activated users can see links]) عزیز پستی مربوط به دستگیری دنی پدروسا دیدم. بنده پیگیر موضوع شدم و نتیجه حاصل لینک زیر می باشد. گویا مشغله زیاد بنده رو یکمی از دنیای موتو جی پی دور کرده است. دلیل دستگیری توسط وکیل پدروسا داشتن مجوز نا معتبر و یا نداشتن آن برای قایق سواری اعلام شده است. با تشکر از آقا رضای عزیز و معذرت خواهی به خاطر قضاوت زود.
موفق و سربلند باشید.
[Only registered and activated users can see links]

RezaCBR400RR
18-01-1391, 12:15 بعد از ظهر
ممنونتم دوست عزیز خیلی خیلی لطف کردی
منم حقیقتش از یکی از دوستان شنیدم که بهم گفت رضا پدروسا دستگیر شد و یه خاطر دلایل امنیتی کشورش که سر بسته بهم گفت و منم زیاد متوجه نشدم ولی ممنون که شما کاملش کردی..
انشالله که این قهرمان هم به زودی زود آزاد بشه و پا به عرصه این رقابتها بذاره
با قرمانیهای مجدد خودش.
که من خیلی هم نسبت بهش ارادت دارم و دوستش دارم

mh_kingcobra
18-01-1391, 03:36 بعد از ظهر
ممنونتم دوست عزیز خیلی خیلی لطف کردی
منم حقیقتش از یکی از دوستان شنیدم که بهم گفت رضا پدروسا دستگیر شد و یه خاطر دلایل امنیتی کشورش که سر بسته بهم گفت و منم زیاد متوجه نشدم ولی ممنون که شما کاملش کردی..
انشالله که این قهرمان هم به زودی زود آزاد بشه و پا به عرصه این رقابتها بذاره
با قرمانیهای مجدد خودش.
که من خیلی هم نسبت بهش ارادت دارم و دوستش دارم

نوکرتم رئیس، این سایتم شما یه سری بهش بزن. بلاگ شخصی پدروسا و استونر هست که توسط شرکت رپسول تهیه شده. من از اونجا فهمیدم که انگاری یه خرابکاری کرده :))) منم خیلی با پدروسا حال می کنم. اصلا riding style این بشر یه دونه باشه. حالا یه سری مشکلاتی هم راجع بهش می شه گفت ولی کلا وقتی روز روزش باشه از دیدن مسابقه لذت می بری. حتی اگه اولم نشه بعضی موقع ها رانندگیش مو به تن آدم سیخ می کنه....
این هم لینک وبلاگ شخصی پدروسا تو سایت repsol
[Only registered and activated users can see links] 665139.node1

RezaCBR400RR
18-01-1391, 11:16 بعد از ظهر
محمد جان حقیقتش من از انگلیسی زیاد سر در نمیارم این سایت هم که کاملا" زبان اصلی هستش و من که چیزی متوجه نشدم!!!!
اگه میشه راهنمایی کن یا این که مثلا" اگه بخوایم کلیپی دانلود کنم چجوریه؟؟؟

reza KTM
18-01-1391, 11:20 بعد از ظهر
باسه چی گرفتنش ؟

mh_kingcobra
18-01-1391, 11:34 بعد از ظهر
باسه چی گرفتنش ؟

انگاری بدون مجوز داشته قایق سواری می کرده.