PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تیم MarkVDS با موتور Suiter و قلب تپنده ای از BMW از سال بعد وارد مسابقات Motogp خواهد شد.

mh_kingcobra
28-05-1390, 01:48 قبل از ظهر
امروز که تو سایت موتو MotoGp بودم شنیدم که BMW هم پاش به صورت غیر مستقیمی به motogp باز شد. اونم تو قلب موتور Suter تیم MarkVDS که تو دو کلاس پایین تر تیم داره. من یکی که خیلی خوشحال شدم!!! چند روز پیش هم با راننده Moto2 خودش Mika Kallio در Brno این Prototype رو تست کردن. این هم عکس و لینکش!!![Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])om/en/news/2011/Kallio+reviews+Brno+ ([Only registered and activated users can see links])Test ([Only registered and activated users can see links])2775 ([Only registered and activated users can see links])

Kenji
28-05-1390, 01:53 قبل از ظهر
عجب خبر خفنی. سال دیگه با توجه به این دو خبر فک کنم اصل هیجان تو موتوجی پی باشه. یکی حضور بی ام دابلیو و دیگه تغییر حجم

mh_kingcobra
28-05-1390, 01:58 قبل از ظهر
آره خدایی، امروز داشتم به این فکر می کردم که قرارداد آندره دویتسیوزو با Repsol Honda امسال تموم می شه، Mika Kallio که راننده نیست که (البته در مقایسه با بقیه)، خدا کنه آندره دویتسیوزو بره Mark VDS که این تیم با این موتور بتونه تو جاهای خوب جدول باشه، کیسی استونر و دنی پدروسا هم که Repsol Honda رو ترکوندن!!! بی صبرانه منتظر سال بعدم تا پدروسا حالش بهتر شه و با 1000 سی سی بترکونه!!!

عجب خبر خفنی. سال دیگه با توجه به این دو خبر فک کنم اصل هیجان تو موتوجی پی باشه. یکی حضور بی ام دابلیو و دیگه تغییر حجم

AMIR MOHAMMAD n
28-05-1390, 07:15 بعد از ظهر
mika kallio چیکار داره به موتوجی پی؟

تیمmark vds تو قسمتmoto2 هست و دوویتزیوسو موتوجی پی رایدر.

mh_kingcobra
28-05-1390, 08:11 بعد از ظهر
می دونم دوست عزیز، تیم Mark VDS سال بعد با یه Prototype و با موتور BMW تو موتو جی پی شرکت می کنه، کل این قضایا هم برای سال بعد هست، mika kallio هم درسته، امسال تو Mark VDS در Moto2 بود، ولی سال بعد احتمال داره با همین MarkVDS بیاد Motogp چون اگه یادتون باشه Kallio پارسال تو Motogp تو تیم pramac Ducati بود!!!

mika kallio چیکار داره به موتوجی پی؟

تیمmark vds تو قسمتmoto2 هست و دوویتزیوسو موتوجی پی رایدر.

AMIR MOHAMMAD n
28-05-1390, 09:03 بعد از ظهر
کالیو اگه با موتور جت هم بیاد مسابقه بده بازم به هیچ جا نمیرسه.کلا رایدر به کار نخوریه

mh_kingcobra
28-05-1390, 09:52 بعد از ظهر
آره، کلا راننده شوتی هست، پارسال هم با Pramac Ducati هی دم به دقیقه شوت می شد این ور اونور، زیاد راننده ماهری نیست نسبت به بقیه، واسه همینم گفتم دوویتزیوسو که قراردادش داره با repsol honda تموم میشه سال دیگه اگر بره MarkVds خوب و باحال می شه، چون تنها تیمی که توش یکم نشانه ای از BMW داره قوی تو فصل ظاهر شه!!!

کالیو اگه با موتور جت هم بیاد مسابقه بده بازم به هیچ جا نمیرسه.کلا رایدر به کار نخوریه

aligsx
17-05-1391, 11:30 بعد از ظهر

علیرضا تغییر حجمش چقدر میشه؟چقدر بوده؟
ممنون میشم بگی چون میخوام اطلاعم بره بالا.گشتم پیدا نکردم حجم موتو جی پیو

mh_kingcobra
18-05-1391, 12:39 قبل از ظهر
علیرضا تغییر حجمش چقدر میشه؟چقدر بوده؟
ممنون میشم بگی چون میخوام اطلاعم بره بالا.گشتم پیدا نکردم حجم موتو جی پیو

دوست عزیز، امسال کلاس Motogp از 800 سی سی به 1000 سی سی افزایش حجم داشته،در یک کلاس پایین تر یعنی Moto2 تمام انجین ها را هوندا با انجین های تقویت شده و یا معمولی CBR600 تامین می کنه. کلاس Moto3 هم که امسال جای کلاس 125 سی سی های پارسال اومده 250 سی سی هست.

aligsx
18-05-1391, 05:11 قبل از ظهر
دوست عزیز، امسال کلاس Motogp از 800 سی سی به 1000 سی سی افزایش حجم داشته،در یک کلاس پایین تر یعنی Moto2 تمام انجین ها را هوندا با انجین های تقویت شده و یا معمولی CBR600 تامین می کنه. کلاس Moto3 هم که امسال جای کلاس 125 سی سی های پارسال اومده 250 سی سی هست.

ممنون از راهنماییه خوبت.
دوست عزیز میشه بگی این اطلاعات رو از چه سایتهایی میگیری تا بقیه که مثل من علاقه مند هستند استفاده کنند؟

mh_kingcobra
18-05-1391, 08:40 قبل از ظهر
ممنون از راهنماییه خوبت.
دوست عزیز میشه بگی این اطلاعات رو از چه سایتهایی میگیری تا بقیه که مثل من علاقه مند هستند استفاده کنند؟

دوست عزیز

اونقدر دقیق نمی شه گفت. مثلا بعضی ها از گفته های گزارشگرها در حین مسابقه شنیده می شه. بعضی ها در قسمتی از یک مقاله یا گزارش مربوط به یک مسابقه دیده می شه و بعضی دیگر هم از سایت های معتبر. کلا پیشنهاد من به شما و همه عزیزان دیگه برای اینکه بتونید از اخبار مختلف آگاه بشید طی کردن یک سری مراحل مراتب هست که خود منم این مراحل و مراتب را طی می کنم:

1) اول از همه عدم ترس از زبان انگلیسی است. من خیلی از دوستان رو دیدم که سراغ اخبار نمی رن چون می گن زبانمون خوب نیست. قرار نیست تک تک حرف ها رو متوجه شین. فقط کافیه بفهمین چی می گه. استفاده از Google Translate هم می تونه مفید باشه.
2) اولین اقدام برای کسی که Motogp رو دوست داره این هست که عضو خبرنامه سایت اصلی Motogp شه تا به روز ترین اخبار گیرش بیاد. من بیشتر اخبار رو از اون جا میگیرم. همونطوری که اگه تلویزیون فوتبال باشگاه مورد علاقه تون رو پخش نکنه از سایتش پیگیری میکنین این هم همینحوریه.
3) یکی از بهترین و معتبرترین جاها ویکی پدیا هست. از اونجا هم می تونین اطلاعات مهم بدست بیارین.
4) سعی کنید مسابقات رو دونه به دونه دنبال کنید و به حرفهای گزارشگر ها دقت کنین. درسته. بیشتر گزارشگرها British هستند و لهجه شون ناواضح. ولی یک کلمه هم بفهمین یک کلمه است.

خلاصه حرف بنده این است که اگر کسی دوست داره از این دنیای مهیج خبردار بشه باید خودش رو درگیر این دنیا بکنه. بگرده، از Google استفاده کنه. راجع به همه جاش مطلع بشه.همین مراحل بالا رو طی کنه و منتظر نباشه یکی بیاد یک متن ترجمه شده تمیز جلو میزش بزاره. اینجوری هم ترس از انگلیسی افراد کم می شه، هم بیشتر علاقه مند می شن و توانایی خواندن و گوش دادن به زبان انگلیسی آنها بیشتر می شه.

به امید روزی که بیایم تو این فروم و همگی با اطلاعاتی جامع نظراتمون رو راجع به مسابقات اعلام کنیم و به کمک همدیگه قسمت Motogp باشگاه رو پربار، مفید و لذت بخش کنیم.