PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لوازم و تجهیزات ملزوم آفرود

Kenji
22-01-1389, 05:14 بعد از ظهر
با توجه به عنوان در این تاپیک به معرفی تجهیزات جهت یک آفرود مطمئن و کمپینگ می پردازیم.

لوازمی که فقط برای موتور و موتورسوار نیاز نیست و برای راحتی در سفر به آنها نیاز دارید

Red Hat
23-01-1389, 01:00 بعد از ظهر
تجهیزات برای آفرود ( موتور)

کلاه- دستکش- زانو و آرنج بند و لوازم فرعی دیگر( محافظ سینه و محافظ گردن) - لباس مناسب - ابزار کامل - یک دست تیوپ جلو و عقب - لوازم پنچر گیری - یک دست دسته ترمز و کلاچ - چند تا پیچ و مهره ( بعضی وقت ها خیلی کار آدمو راه میندازه) - یک مقدار روغن - تالیور - زنجیر ( در صورت آفرود های چند روزه) چاقو - چراغ قوه -

این لوازمی که گفتم رو باید بین گروه تقسیم بشه که وزن اون کسی رو آزار نده
حتمآ در آفرود های طولانی و چند روزه و خارج شهر و جاهایی که تا حالا نرفتین با یک گروه برین ( خیلی مهم)

تجهیزات برای آفرود ( شخص)

کوله پشتی مناسب- بارونی- آب - چاقو - چراغ قوه -چادر - فندک - الکل جامد - یک ظرف برای گرم کردن غذا - دستمال - پشه کش یا پماد ضد پشه - مقداری توتون برای دور چادر برای دور کردن عقرب و مار- کیسه خواب- بیلچه و کلنگ آفرود - لوازم کمک های اولیه - قطب نما و برای مایه دار ها gps - چند عدد کیسه پلاستیکی

دوستان هم نظر بدن خوبه

BKING
23-01-1389, 02:17 بعد از ظهر
یه وانت می گیریم باهامون بیاد راحت باشیم (شوخی)

Red Hat
23-01-1389, 03:25 بعد از ظهر
یه وانت می گیریم باهامون بیاد راحت باشیم (شوخی)

اتفاقآ اگر در گروه کسی یک خورده دست به آچار نباشه باید با وانت موتور رو برگردوند.

Alireza
23-01-1389, 03:28 بعد از ظهر
کاملا درسته اگه رد هت نبود باید موتور منو با موتور بر میگردوندیم

Red Hat
23-01-1389, 03:34 بعد از ظهر
کاملا درسته اگه رد هت نبود باید موتور منو با موتور بر میگردوندیم

خواهش میشه!!!!

ولی باید با وانت بیاری نه با موتور ( شوخی)

Red Hat
28-01-1389, 08:38 بعد از ظهر
بیل و کلنگ برای آفرود چند روزه ( کوچک)

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

تبر و بیل برای آفرود

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

اجاق خوراک پزی

منقل مجهز به اکل جامد(بدلیل کوچک بودن و کم خطر بودن این مورد پیشنهاد میشود)

ادامه دارد...

soroush adventure
29-01-1389, 09:47 قبل از ظهر
عالی بود . از kenji هم بابت این پست خیلی ممنونم . خیلی وقت بود میخاستم همچین پستی بزنم .
این مبحث تجهیزات خیلی اهمیت داره. بعد از 7 سال عضویت در کلوپ های کوهنوردی دماوند_ آرش و... بخوبی به اهمیت این مسئله واقف شدم.

Red Hat
29-01-1389, 07:55 بعد از ظهر
حتمآ در سفر های آفرود با خود یک چاقو تیز همراه داشته باشید ( خیلی مهم)

[Only registered and activated users can see links]

یک چراغ قوه هم همراه داشته باشید ( نه از این اسباب بازی ها)

داشتن یک دوربین هم میتونه در بعضی شرایط به شما کمک کنه

شما یک gps خوب رو هم میتونید با قیمت کمتر از 200 هزار تومان هم تهیه کنید

اگه نظر بدین ادامه دارد.....

Kenji
29-01-1389, 08:16 بعد از ظهر
راستی بروبچ برادر من مغازه کمپینگ و وسائل آفرود داره.
عکس های لوازمش رو تا چند روز دیگه کم کم می ذارم.

آدرسش گیشا پاساژ نصر نوین هست و قیمت ها رو با رفیقای من معمولا خوب حساب می کنه.

Red Hat
30-01-1389, 09:24 قبل از ظهر

همچنان منتظریم

Alireza
30-01-1389, 09:35 قبل از ظهر
علیرضا فعلا وقت نداره یه زره سزش شلوغه ولی داداشش واقعا چیزای مشتی داره

Red Hat
25-02-1389, 09:44 بعد از ظهر

همچنان منتظریم:27:

Kenji
25-02-1389, 11:20 بعد از ظهر
بروبچ باید پاشم برم از تک تک چیزا عکس بگیرم.

اما برای آشناییتون اینجوری بگم که هر آنچه که نیروهای نظامی آمریکا در جنگ ها و شرایط سخت برای سربازان خودشون فراهم کردن و بدرد کمپ می خوره تو این مغازه پیدا می شه.
وقت می ذارم یه روز می رم از اجناسش عکس می گیرم با قیمت.

راستی احتمال داره از چند روز دیگه خودم صبح ها برم مغازه وایسم. بروبچ آدرس دقیق می دم اومدید تخفیف ویژه دارید. (هر چند جنسا تو تهران تکه.)

Red Hat
26-02-1389, 09:26 بعد از ظهر
اگه امکان داره آدرس رو بزارین.

Kenji
26-02-1389, 09:43 بعد از ظهر
گیشا - پاساژ نصر نوین - اواسط راهروی مرکزی - فروشگاه آرپات

از نوع ویترین یقینا متوجه تفاوت مغازه با باقی مغازه ها خواهید شد.

قبل از رفتن فقط با من تماس بگیرید که حتما کسی مغازه باشه.

babak67
13-11-1390, 10:22 بعد از ظهر
دستت درد نكنه! خيلي جالب بود .
فيس چيه؟ّ

02109002
13-11-1390, 11:46 بعد از ظهر
فکر میکنم تصاویر گویا باشه

[Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

02109002
23-12-1390, 06:22 بعد از ظهر
دیگه چه چیزهائی ممکنه نیاز بشه تو آفرود ؟

reza KTM
23-12-1390, 10:26 بعد از ظهر

همچنان منتظریم

02109002
23-12-1390, 10:29 بعد از ظهر
هنوز 22 ماه شده عیب نداره دوماه دیگه هم فرصت داری تا عکسها رو بذاری :riz481:

7thRING
24-12-1390, 09:24 قبل از ظهر
همچنان منتظریم :27:

nopo
24-12-1390, 10:32 قبل از ظهر
قفل زنجير وسيله اي كه شما رو توي كوه و آفرود نجات ميده
كسي از قفل زنجير صحبتي نكرد!!!
بابا وسيله به اين مهمي:retarded:

همه بايد حداقل 2تا قفل زنجير هميشه همراهشون باشه كه اگه زنجير پاره شده استفاده بشه(زياد استفاده ميشه)

ali_70
07-07-1391, 11:14 قبل از ظهر
تقدیم به دوستان

ali_70
21-07-1391, 12:26 قبل از ظهر
24317

............

farshid37
21-07-1391, 12:45 قبل از ظهر
قفل زنجير وسيله اي كه شما رو توي كوه و آفرود نجات ميده
كسي از قفل زنجير صحبتي نكرد!!!
بابا وسيله به اين مهمي:retarded:

همه بايد حداقل 2تا قفل زنجير هميشه همراهشون باشه كه اگه زنجير پاره شده استفاده بشه(زياد استفاده ميشه)

برای سفت کردن قفل زنجیر آچار خاصی لازمه؟

Mohammad aghili
21-07-1391, 01:24 قبل از ظهر
انبر دست !:biggrin:
دم باریک

hamiltoon
21-07-1391, 01:45 قبل از ظهر
جي پي اس.:biggrin:كمك ها اوليه.چند تا باندو چسب و دستمال تيمز سفيد.يه دست آچار كوچك اما مفيد.شمع موتور.چسب قطره اي و يه تلمبه باد كوچك.كه تازه تو بازار زياد شده كه جاي زياد نمي گيره.يه كوله مناسب جهت بار .:27:

Mohammad aghili
21-07-1391, 02:16 قبل از ظهر
و البته یه آدم دست به آچار (که من اصلا نیستم):retarded:

farshid37
21-07-1391, 02:39 قبل از ظهر
تلمبه باد کوچکی که فرمودید عکس ازش دارید؟ یا می شه بگید مارکش چیه؟ من با پمپ ماشین نتونستم موتور رو باد کنم. باید پیچ محل ورود هوا تو لاستیک باز بشه؟ مثل توپ میاز به سوزن داره برای باد کردن؟ راستی شمع چرا؟ مگه ممکنه شمع ناگهان به طور کامل از کار بیافته؟

hamiltoon
21-07-1391, 02:51 قبل از ظهر
تلمبه باد كپسولي تو همه ابزار فروشي ها موجوده و قيمتش زير 10 تومان بوده تا جايي كه من اخرين بار خريدم.لازم نيست سوزن والف رو باز كني .سري تلمبه رو ميزاري رو والف بد باپا تلمبه ميزني.اسم ديگه اون تلمبه پايي هست .شمع رو نوشتم اخه اگه شمع خراب بشه فقط بايد بكسلش كني نمي توني بگي حالا بد درستش ميكنم.بنزين ميگي دوستان هستند.زنجير ميگي دوستان قفل زنجير دارن .اما شمع .......؟!!!!

farshid37
21-07-1391, 03:01 قبل از ظهر
کپسولی همین پاییی ها منظورتونه؟ یک مدل پایی هست که هم دو پمپه و هم یک پمپه داره. خودم برا ماشین یک پمپش رو پارسال دوربر همون 10 گرفتم اما به نظرم برا حمل با موتور سنگین میاد. راستی اسم اون وسیله ای که باهاش لاستیک رو از طوفه جدا می کنند چیه؟ ابزار فروش ها دارند؟

hamiltoon
22-07-1391, 04:45 بعد از ظهر
آره همون يك كپسول هم خوبه سبك تر .اسمش تايليور هست ابزار فروشي ها بعضي هاشون دارن.

- - - Updated - - -

و البته یه آدم دست به آچار (که من اصلا نیستم):retarded:تنها جايي گير كني شما هم دست به آچار ميشي.راستي دوستان يه آچار زنجير و حدود 20 سانت يه تيكه زنجير زاپاس هم لازمه .اين رو ما ديروز تجربه كرديم موتور شهاب !!!؟

farshid37
23-07-1391, 03:20 قبل از ظهر
ممنون ولی همون یک سیلندر هم به نظرم برای حمل با موتور کمی سنگینه. این تلمبه کوچیک های دوچرخه کار رو راه نمی اندازه؟ آچار زنجیر چیه؟ دوستان تو صفحه قبل گفتند با دمباریک می شه قفل رو بست. پس آچار زنجیر برای چی هست؟

hamiltoon
23-07-1391, 03:36 بعد از ظهر
ببين دوستان گل وقتي برا موتورت مشكل پيش مياد با خودت ميگي كاش فلان چيز رو بر ميداشتم ! سنگيني كه ميفرماييد من قبول دارم اما موندن تو بيابون و كوره رو نميتوني با كمي سنگيني مقايسه كني ؟! يه آچاري هست مخصوص زنجير برا كم كردن دانه هاي زنجير كه بعضي دوچرخه سازي ها دارن من هم دارم اما نميدونم كجا گذاشتم در اولين فرصت عكسش رو ميزارم .بعضي موقه ها قفل زنجير كارايي نداره چرا كه 10 سانت از زنجير خراب شده ميخواي عوض كني اونجاست كه اچار بدرد ميخوره و قفل زنجير هيچ كاري نمي تونه بكنه.

kheyri
24-07-1391, 12:26 قبل از ظهر
بربچ من تصمصم گرفتم رو ترک بند این سی جی 125 هست یه صندوق چیزی درست کنم !
طول و عرضش 20-22 ارتفاع5-8
میخوام یه چیز باشه که یه دست رینگی و انبر دستو و دمباریک و چسب پیچ گوشتی و یه مقدار سیمو و یه ذره کمکهای اولیه و باتوم و چراغ این جور چیزا توش جا شه .
نظری ؟اندازه خاصی؟طرحی ؟چه وسایلی بش اضافه کنم .چطور امنیت خود جعبرو تامین کنم (فقط قفل؟ایا)توشو چطور قفسه بندی کنم .وزن خالصش چقدر باشه
از این جور صحبتا

farshid37
10-08-1391, 08:07 قبل از ظهر
کسی می دونه وسیله زیر رو از کجا می شه خرید یا چطوری می شه درست کرد؟ یک جور جک متحرک یا استند هست که وقتی لازم باشه چرخ موتور در بیاد در طرف مقابل جک قرار می گیره و موتور را مگه می داره. با توجه به حجم و وزن کم برای پنچر گیری تو بیابون خیلی مناسب هست:

اگه کسی بتونه با قیمت مناسب تهیه کنه خوبه.

شایسته فر
10-08-1391, 08:13 قبل از ظهر
داداشی ساختنش کار شاغی نیستا
میسه درستش کرد

farshid37
10-08-1391, 08:17 قبل از ظهر
درسته ولی حوصله و وقت می خواد. بخصوص اگه قرار باشه تر و تمیز و با کیفیت باشه. اگه یکی از دوستان وقت داشته باشه و مثلا 10-15 تا بسازه فکر کنم با قیمت مناسب بتونه تو همین سایت به بقیه بفروشه.البته اگه لچه های آفرودی تمایل داشته باشند. البته به درد غیر آفرودی ها و کلا کسایی که با موتور مسافت طولانی میرن می خوره.

شایسته فر
10-08-1391, 08:24 قبل از ظهر
داداشی دوتا لوله میخواد یکی با قطر بزرگتر کخ اون یکی بتونی بره توش
یه پین
یه ورقه گرد و یه میله ی خم که بشه موتورو روش نگه داشت
2 تا پیچ
انصافا خودتم می تونی تو یک روز درستش کنی

farshid37
10-08-1391, 08:27 قبل از ظهر
خوب لوله با این اندازه که بتونه وزن موتور رو تحمل کنه البته با تعدادی سوراخ در درونش و ترجیحا با ظاهر خوب (استیل) که بتونه وزن موتور رو تحمل کنه از کجا می شه پیدا کرد؟

شایسته فر
10-08-1391, 08:33 قبل از ظهر
هاااااا
این شد سوال تخصصی!!!!!!!!
داداشی لوله رو دقیق نمی دونم از کجا تیه کنی ولی اون سوراخارو می تونی با درل خودت ایجاد کنی
لوله هم از لوزم و ابزار فروشیا بپرس بازارش کجاست

- - - Updated - - -

ضمنا اندازه و طول لوله مهم نیست و میشه برش داد!!!!

hamiltoon
11-08-1391, 03:11 قبل از ظهر
لوله رو میتونی از آهن فروشی ها بخری و استیل هم موجود دارن و فقط کافیه قطر اوله رو با اندازه ای که لازم داری بهش بگی برات بیاره .قیمت شون کیلویی هست نه متری در جریان این قضیه باشید آهن کیلویی 1900 و استیل رو فقط سیم جوشش رو قیمت دارم که کیلویی 33000 تومان هست یعنی دانه ای 1000 که 2 تا سیم جوش کافیه اگه جوشکاری داشته باشه و قطر یادتون باشه که به اینچ بگین مثلا لوله اب 1/2 اینچ هست (هر اینچ =2.53 سانت فکر میکنم باشه )اگه اشتباه کردم دوستان کتاب جداول استاندارد رو مطالعه کنند و از من پیر مرد خرده نگیرند.با تشکر از دوستان گل .راستی میتونین آهنی درست کنید بدین آب کرم که ارزون تر در بیاد برا آب کرم 5 تومان بیشتر فکر نکنم بگیرن البته تو مشهد

ali_r
09-09-1391, 07:44 قبل از ظهر

yasharazary
10-09-1391, 07:00 قبل از ظهر
علی خجالت بکش!!!این عکسا چیه میذاری دل آدم به تاپ تاپ میوفته-اونم با مارک محبوب من!!!!!

آنتی اسپم : یه طناب کلفت سه چهار متری هم به درد میخوره!

farshid37
21-09-1391, 03:27 قبل از ظهر
زیاد تو عکس ها دیدم که موتور کراس و تریل رو روی چارپایه مانندی قرار می دهند. ظاهرا یکی از دلایلش می تونه خراب نشدن باطری در اثر کج بودن موتور باشه. سوالم اینه که فایده دیگه ای هم داره؟ به نظرتون لازمه موتور تریلی مثل ریجو رو چارپایه قرار بگیره یا خیر؟ اگه لازمه قیمتش چنده؟ حاضریش هست اصلا؟ چطور می شه موتور رو بالاش برد جک داره؟ با تشکر

abolfazls
21-09-1391, 03:38 قبل از ظهر
زیاد تو عکس ها دیدم که موتور کراس و تریل رو روی چارپایه مانندی قرار می دهند. ظاهرا یکی از دلایلش می تونه خراب نشدن باطری در اثر کج بودن موتور باشه. سوالم اینه که فایده دیگه ای هم داره؟ به نظرتون لازمه موتور تریلی مثل ریجو رو چارپایه قرار بگیره یا خیر؟ اگه لازمه قیمتش چنده؟ حاضریش هست اصلا؟ چطور می شه موتور رو بالاش برد جک داره؟ با تشکر

اسمش استند هست و موتورهاى كراس چون جك ندارن اونو ميذارن زير موتور ولى تريل چون جك دارن نميخواهد

Sent from my iPhone using Tapatalk

hamed zoro
21-09-1391, 03:41 قبل از ظهر
دوست عزیز کراس که کلا جک نداره برای همین باید روی استند یا همون چهار پایه باشه ولی تریل را هم میشه گذاشت ایرادی هم نداره خوب هم هست البته کاربردش فقط نگهداری نیست و بیشتر در موقع تعمیرات به کار میاد و برای تعویض روغن و سرویس و شستشوی زنجیر تعمیر کمک و خیلی کارهای دیگه استفاده میشه مدل های مختلفی داره پلاستیکی و فلزی که برخی ثابت و برخی جک دار هستند بعضی ها هم خودشون درست میکنن کار راهتیه تقریبا از 50 هزار ثابت شروع میشه تا برو به بالا مثلا پلاستیکی برای ktm هست تو ایران 230-40 هزار تومان ...
تو مدلهای ثابت هم موتور روی جک بقل میزاری بعد از همون سمت جک میکشی سمت خودت و موتور میاد وزنش روی جک بعد اون چهار پایه رو میزاری زیرش و موتور آروم برمیگردونی روش ..

سجاد gh
20-10-1391, 07:46 قبل از ظهر
فکر میکنم تصاویر گویا باشه

[Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

چه کاری ازش بر میاد ؟

Mohammad aghili
20-10-1391, 08:10 بعد از ظهر
اینو میزنن واس زیر کلاه کراسی
اگه دقت کرده باشین کلاه کراسی قسمت صورتش کاملا بازه و فقط چشمها توسط عینک پوشانده میشه

اینو میزنن که اولا در مواقع سرما ، باد و سوز صورت رو به فنا نده ، دوما گل و سنگ که پرت میشه ، صورت رو زخمی نکنه و ثالثا خاک که بلند میشه تو دهان و بینی نره

در اصل باید از این ماسک ها استفاده بشه ، منتها ارزونتر بخوای بیوفته واست میتونی ماسک نوپو بگیری ، جلو دهانش رو بدوزی ، حله

farshid37
20-10-1391, 10:00 بعد از ظهر
از این هم فکر کنم بشه استفاده کرد البته اگه کلفت نباشه و بشه روش کلاه گذاشت:

farshid37
20-10-1391, 10:17 بعد از ظهر
فکر می کنید بشه طلق زیر رو به کلاه کراسی متصل کرد برای جلوگیری از سرمای زمستون؟
([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] فکر می کنید جنس طلقش قابلیت برش داره؟

saman697
09-11-1391, 01:30 قبل از ظهر

سلام کنجی جان مغازه داداشت هنوز روبراه هست ما یه سری بریم یک سری واسیل میخوام بگیریم ازش

farshid37
28-12-1391, 08:41 بعد از ظهر
باک موتور من 6 لیتر ظرفیت داره و تو مسافت های طولانی دائم نگران تموم شدن بنزین هستم. برای حمل ایمن بنزین دوستان ایده یا ظرف امنی سراغ دارند؟ خودم تنها به بطری حمل سوخت تو بعضی سایت ها برخوردم. اما قیمتشون بالاست و طرفیتشون پایین. از نیم تا یک لینر ظرفیت دارند. بیشتر برای کوه نوردها طراحی شده.
قیمت دومی که 1 لینری هست 10 تومان افزایش یافته است.

omidco2003
28-12-1391, 09:57 بعد از ظهر
از لباس های مناسب آفرود کسی چیزی نمیگه؟

mohsen2001
16-01-1392, 12:42 قبل از ظهر
سلام

واسه یه افرود 4-5 ساعته نچندان دور از خونه چه لوازمی لازمه؟

farshid37
16-01-1392, 12:46 قبل از ظهر
اگه از جاده دور می شید اول از همه یک یا چند همراه. اگه تعویض تیوپ می تونید انجام بدید وسایل مورد نیازش. قفل زنجیر ، کلاه و سایر وسایل ایمنی، در صورت نیاز کمی خوردنی و نوشیدنی و... وسیله دفاعی مثل کارد و ...

farshid37
16-01-1392, 10:53 بعد از ظهر
امروز رفتم شولدر بگیرم ولی عوضش این کاپشن رو گرفتم:
البته مشکی و زرد فقط داشت. کیفیتش به نظز خوب میاد مارک اسکات هست ولی ساخت ویتنام. فکر کنم تولید چند سال پیشه و فقط تو سایت زیر عینش رو پیدا کردم. سایت خود اسکات مدلهای جدید رو فقط داره:
با توجه به قیمت 250 یورویی که سایت بالا گذاشته فکر کنم خوب خریدم.البته سایت زیر ظاهرا تخفیف زده و 96 یورو گذاشته:

!NAVID!
16-01-1392, 11:28 بعد از ظهر
مبارکه
چند خریدی؟

farshid37
17-01-1392, 12:04 قبل از ظهر
ممنون. 350

- - - Updated - - -

ممنون. 350

farshid37
17-01-1392, 01:04 بعد از ظهر
راستی بوت آفرود scott genius هم موجود داشت به قیمت 900 هزار تومان البته همانطور که قبلا تو یکی از تاپیک ها گفتم من خودم قبلا بوت سفری خریدم چون زیاد اهل آفرود خشن نیستم و فکر کردم همون برام کافیه و کمتر هم تو چشم هست.
31539

ARSH
17-01-1392, 01:34 بعد از ظهر
تبریک آقا فرشید

از کجا گرفتید ؟ دوست دارم یه سر بزنم

farshid37
17-01-1392, 02:11 بعد از ظهر
بوت رو بازار روز موتور هم دیدم داره ولی وارد کننده هر دو آقای روزبه نعمتی هست که مسئول فدراسیون موتور سواری قزوین هم هست. آدرس سولش تو اتوبان قزوین زنجان هست. از بغل دانشگاه آزاد که برید تو اتوبان چند کیلومتر جلوتر نزدیک پمپ بنزین هست یک سوله با سقف قرمز که یک مسیر خاکی میره کنارش. اگه خواستید برید بگید تا شمارش رو هم پ خ کنم. البته قیمت کلی فروشی نمی ده و خیلی با قیمت بازار روز فرق نداره قیمت ها.

bulletproof
02-02-1392, 06:58 بعد از ظهر
بچه ها قضیه gps چیه ؟ از کجا میشه یکیشو برای موتور پیدا کرد ؟ بعد رو موتور وصل میشه یا باید دست خود آدم باشه(روان QM) ؟ قیمت ؟!
یعنی کسی اطلاعی نداره؟

ali_r
28-02-1392, 06:35 بعد از ظهر

VuLcAn
21-09-1392, 05:24 بعد از ظهر
آقا تو شهر نخاع بند پوشی ضایعست؟تو این مغازه های گمرک پیدا میشه؟حدود قیمت؟

dani77
23-11-1392, 12:02 بعد از ظهر
آقا حالا با چه موتوری بریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

لطفا ج بدید.......

MEBRAHIMI
13-04-1393, 12:02 بعد از ظهر
سلام دوستان یه سوال داشتم
میخواستم ببینم با یه چیزی حدود 1 تومن میشه کلاه+تجهیزات دیگه(شولدر وزانوبند...)برا آفرود سبک آخر هفته یه جنس خوب که جون آدم را حفظ کنه خرید؟

MEBRAHIMI
13-04-1393, 11:37 بعد از ظهر
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟

farshid37
13-04-1393, 11:52 بعد از ظهر
شولدر چینی 200 تا 300 هست کلاه حداقب 100 تا 200 می شه دستکش و عینک کم کم 100 تا 150 می تونید بگیرید. پوتین کراس کم کم 500 هست ولی برای شهر نمی شه استفاده کرد اگه آفرود سبک هست می شه پوین دسگه استفاده کنید. زانو بند هم ارزونش حدود 50 فکر کنم گیر بید. گمرک پیدا می شه. جنس خوب چند برابر قیمت های بابلا هست.

MEBRAHIMI
14-04-1393, 12:00 قبل از ظهر
شولدر چینی 200 تا 300 هست کلاه حداقب 100 تا 200 می شه دستکش و عینک کم کم 100 تا 150 می تونید بگیرید. پوتین کراس کم کم 500 هست ولی برای شهر نمی شه استفاده کرد اگه آفرود سبک هست می شه پوین دسگه استفاده کنید. زانو بند هم ارزونش حدود 50 فکر کنم گیر بید. گمرک پیدا می شه. جنس خوب چند برابر قیمت های بابلا هست.
بله آفرود سبک میرم
یعنی:300+200+150+50+500=1200
پوین دسگه چی هست شرمنده من خیلی اطلاعاتم کمه میشه راهنمایی کنین؟

farshid37
14-04-1393, 12:25 قبل از ظهر
پوتين هاى چرمى مسافرتى و ريسى ارزونتره. بعضى ها از پوتين ايمني يا نظامى استفاده مى کنند. دست دو کراسى هم ممکنه با قيمت پايينتر پيدا کنيد.

- - - Updated - - -

این پوتین قیمتش مناسبه ولی نمی دونم کیفیتش چطوره. شایدم یک صفرش افتاده به نظرم تماس بگیرید ازشون بپرسید اگه فهمیدید چرا ارزونه اینجا بگید:

- - - Updated - - -

البته آقرود سبک شولدر زیاد لازم نداره. تو گرما که نمی شه پوشید. برای سرما هم کاپشن محافظ دار از شولدر بهتره. شولدز برای کسی خوبه که می خواد بره پیست یا سنگین کار کنه.

MEBRAHIMI
14-04-1393, 12:42 بعد از ظهر
پوتين هاى چرمى مسافرتى و ريسى ارزونتره. بعضى ها از پوتين ايمني يا نظامى استفاده مى کنند. دست دو کراسى هم ممکنه با قيمت پايينتر پيدا کنيد.

- - - Updated - - -

این پوتین قیمتش مناسبه ولی نمی دونم کیفیتش چطوره. شایدم یک صفرش افتاده به نظرم تماس بگیرید ازشون بپرسید اگه فهمیدید چرا ارزونه اینجا بگید:

- - - Updated - - -

البته آقرود سبک شولدر زیاد لازم نداره. تو گرما که نمی شه پوشید. برای سرما هم کاپشن محافظ دار از شولدر بهتره. شولدز برای کسی خوبه که می خواد بره پیست یا سنگین کار کنه.
ممنون که پاسخ دادین
آره فک کنم اصلا با موتور چینی شولدر ببندم مسخرم کنن
پس شد1-کلاه2-عینک3-زانو بند
4-وقتی آدم زمین میخوره رو دست هم خیلی اتفاق میفته میخواستم ببینم محافظ جدا از مچ دست تا آرنج هست؟یا با همون شولدره ببخشید که از این سوالا میپرسم آخه اطلاعاتی راجب به لباس اصلا ندارم!

farshid37
14-04-1393, 01:37 بعد از ظهر
بعضى زانو بندها محافظ ارنج و ساعد هم دارند. ىعنى ست هستند.

MEBRAHIMI
14-04-1393, 01:51 بعد از ظهر
بعضى زانو بندها محافظ ارنج و ساعد هم دارند. ىعنى ست هستند.
ممنون از راهنماییتون توجیه شدم:bunnyearsmiley:
میرم میخرم نتیجه را تو همین تاپیک اعلام میکنم.
ممنون از farshid37 ([Only registered and activated users can see links]) عزیزززززززززززز

yasharazary
14-04-1393, 02:59 بعد از ظهر
تو آفرود طناب محکم یادتون نره،اصلا!
البته آفرود های سنگین

farshid37
14-04-1393, 03:01 بعد از ظهر
براى کشيدن موتور؟ به کمک جلو بايد بسته بشه؟

B-MAX
14-04-1393, 03:02 بعد از ظهر
داداش برای شروع ست زانوبند و آرنج بند رپیدو بگیر که زانوبندش مفصل داره قیمتش هم خوبه
دستکش + کلاه + پوتین سربازی (برای شروع)
شولدر هم اگر خواستی رپیدو 220 تومنه, فاکس هم هست که ارزونتره

yasharazary
18-04-1393, 09:04 بعد از ظهر
براى کشيدن موتور؟ به کمک جلو بايد بسته بشه؟

طناب تو آفرود بر هر درد بی درمان دواست!
بله براکشیدن موتور لازم میشه!!ابستگی داره کجا گیرکنه،تاشما بخوای طناب رو کجا ببندی!