PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مخدوش کردن پلاک

Alireza
23-05-1391, 12:14 قبل از ظهر
سلام
دوستان به هیچ وجه اینکارو نکنید از جمله زنجیر انداختن رو پلاک کج کردن پلاک کثیف کردن پلاک.... به سختی برخورد میکنن
دیروز ترک یکی از دوستان بودم که پلاکش مخدوش بود و من نمیدونستم
از عصر تا فردا صبحش انداختنمون بازداشتگاه به جرم مضنون به کیف قاپی
حتما کلاه بزارید تا جریمتون نکنن حتی جریمه هم بدین ولی پلاک مخدوش نکنید جوری اذیتتون میکنن که...

شایسته فر
23-05-1391, 12:23 قبل از ظهر
اقا بنده خودم قفلو میندازم رو پلاک، چند باری که پلیس گیر داده(کلانم منظورم هست+راهنمایی رانندگی) دست انداختم قفلو کشیدم بالا
ولی اگه ییهو بیان و نتونی قفلو دست بزنی بهش، دقیقا یه تهمتی چیزی می چسبونن بهتون و می برنتون بازداشتگاه
اگه راهنمایی رانندگی بگیره تا 6 ماه موتور پارکینگه
برای رفیقمو به خاطر پلاک گرفتن، بهش گفتن برو 6 ماه دیگه بیا!!!!

M@hy@r
23-05-1391, 12:33 قبل از ظهر
من یه مدت پلاک جعلی ساختم خطرش زیاده شنیدم 300 تومن جریمشه ولی گیر بدن تمومه
بهترین راه کج کردن پلاکه من تکچرخ زدم کج شد گذاشتم همون طوری بمونه کج ترش هم کردم الان هرپلیسی گیر بده میگم شرمنده تک زدم کج شده ایشالا درستش میکنم
دروغم نگفتم با تکچرخ کج شده کج شده ایشالا موقع فروش هم پلاکو صاف میکنم :thanks:

7thRING
23-05-1391, 12:35 قبل از ظهر
بهترین راه کج کردن پلاکه من تکچرخ زدم کج شد گذاشتم همون طوری بمونه کج ترش هم کردم الان هرپلیسی گیر بده میگم شرمنده تک زدم کج شده ایشالا درستش میکنم

بگی تکچرخ که بیشتر بهت گیر میدن.

Alireza
23-05-1391, 12:35 قبل از ظهر
عزیزم پلاک ما هم کج بود یه گوشش گیر یه ادم گیر نیفتادی 20 ساعت بندازن بازداشتگاه نزارن زنگ بزنی خونه ....
در کل نکنید این رفیق منم 1 ماه بود کج بود ولی یه دفعه گیر میفته ادم خیلی سخته کلاه گذاشتن؟

شایسته فر
23-05-1391, 12:36 قبل از ظهر

گیر پلیس بد ذات نیفتادی!!!
اگه بخواد گیر بده هم جریمه حرکات نمایشی ازت می گیره، هم جریمه مخدوش کردن پلاکو!!:s (9):

RED-LINE
23-05-1391, 12:37 قبل از ظهر
خيلي كار پر دردسريه منو تا حالا بيشتر از ١٥-٢٠بار مامور گرفته شده مداركم نداشته باشم ولي چون پلاكم خوانا و صاف و سالم بوده ولم كردن
دنبال شر نگردين مامور يه اپاچي(كه تو فيلما همه دزدا اپاچي و پالس دارن) بگيره با دوتا جوون و يه پلاك مخدوش اخرين چيزي كه به ذهنش ميرسه فرار از جريمه است ولي شرش به قدري زياده كه وقتي ادم گير ميفته پشيمون ميشه
منم يبار به جرم كيف قاپي گرفتن...

خدا به روزتون نياره گير ادم نا اهل بيفتين منو ٥٠٠متري مدرسه دخترونه بدون هيچ دليلي گرفتن ميخواستن پرونده سازي كنن بزنن مزاحمت نواميس...خونه مارو تو يه هفته ٣بار دزد زده يكي نيست گشت بده ببينه كيه ولي موتور منو با مدارك بدون هيچ جرمي ميخوابونن چون راحته و امتياز مثبت هم داره براشون..

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

شایسته فر
23-05-1391, 12:38 قبل از ظهر
عزیزم پلاک ما هم کج بود یه گوشش گیر یه ادم گیر نیفتادی 20 ساعت بندازن بازداشتگاه نزارن زنگ بزنی خونه ....
در کل نکنید این رفیق منم 1 ماه بود کج بود ولی یه دفعه گیر میفته ادم خیلی سخته کلاه گذاشتن؟
مشکل فقط کلاه نیست که!!!!
لایی کشی+عبور از خط ویژه+عبور از چراغ قرمز+......
اینا سخته:4chsmu1:

M@hy@r
23-05-1391, 12:49 قبل از ظهر
کلاه جای خود که اصلا نمیذارم الان قفل میذارم راضی هستم حداقل مثل پلاک جعلی ضایع نیست
درسته مشکل خیلی از ماها خط ویژه و تکچرخ و کلاهه زوره آدم پول بده برای اینکه کلاه نذاشته خط ویژه چرا باید جریمه بشه طرف تا تکرار نکنه
وقتی پلاک جعلی داشتم یه دفعه ساعت 11 شب جلوی پارک بود موتور خودم هم تو پارک ، وقتی اومدم دیدم یه ون پلیس اومده با سرباز دارن موتورو بررسی میکنن
گذاشتم کارشون که تموم شد رفتن سمت فرماندشون روشن کردم در رفتم از تو پارک
فردا صبح پلاک خودشو چسبوندم + قفل
دلیل این که پلاک جعلی زدم اینه رفتم خلافی موتورو گرفتم دیدم 13 تا 4 تومن خلافی کلاه خورده البته موضوع مال خیلی وقت پیشه الان دوترک 30 تومن جریمه کلاه نداشتنه خلافی رو دادم گفتم حالا میتونی پلاک این یکی رو بردار
ولی اصلا پلاک جعلی نزنید تجربه شو دارم خودم معلوم نیست شما هم مثل من گیر 3 تا سرباز هالو میفتید یا نه
یه وقت طرف گیر میده یه ماه باید بری و بیای

شایسته فر
23-05-1391, 12:56 قبل از ظهر
قفل یا قاب پلاک + طلق یا کج کردن و ..... اصلا قابل قیاس با پلاک جعلی نیست
پلاک جعلیو هرکی ببینه می گه طرف یه مشکلی داره حتما
ولی قفلو این چیزا یه جورایی اپیدمی شده،
ولی باید زرنگ باشی، گیر پلیس که افتادی سریع قفلرو بندازی یه طرف

Alireza
23-05-1391, 12:59 قبل از ظهر
من هر چه قدرم بگم گوش نمیکنید ولی دیروز تو اون بازداشتگاه 11 تا موتور سوارو واسه دستکاری پلاک گرفته بودن
دیگه خودتون میدونید

M@hy@r
23-05-1391, 01:13 قبل از ظهر
البته شما درست میگی
منم اگه پلیس باشم گزارش دزدی بهم بخوره هر چی موتور با پلاک مخدوش ببینم گیر میدم
بعضی هاشون واسه سرگرمی گیر میدن ولی کاری نمیتونی بکنی تو گوشت هم بزنه باید بگی دستت طلا این طرفم بزن هم رنگ بشه

AMiR-1000
23-05-1391, 01:19 قبل از ظهر
آدم جریمه بشه بهتر تا اینکه تهمت کیف قاپی و ... بزنن
بعدشم کلی دردسر داره تا ثابت کنی این جوری نبوده

بیشتر جریمه های موتور واسه کلاه نذاشتن که با گذاشتن کلاه حل میشه
کلاه کاسکت هم خواهشا فراموش نشه (اتفاق 1 لحظه هست حرفه ای و .. دست هم نداره)

shahrammc
23-05-1391, 01:48 قبل از ظهر
این برادرزاده من گوشش بدهکار نیست !! یه بار با لنت دستکاری کرده بود یه بار برگ درخت گذاشته بود ... اینا هیچی دیدین بعضی ها تلق رنگی میزارن مثل زرد سبز قرمز !!! سر این مامور گرفتش چکیش کرد انقدر گریه زاری التماس کرد انقدر جلو ملت ضایش کردن تا گذاشتن رفت !!! موتورم آپاچی تابلو ...
ازین طلق رنگیا اصلا نذارید که بگییرن بیچاره این ...یکی گفت واسه اینکه دمه مدرسه دخترونه بوده گرفتنش اینم بگم ... خدایی موقع تعطیل شدن مدارس دخترونه رد نشید ازونجاها ... مامور مخفی همیشه هست ... جوریم میزنن که قشنگ جاش بمونه ... همین برادرزادمه صورتشو کبود کرده بودن ...
بیشتر این کتک زدناشونم اینه که چرا فرار کردید !!! ایست داد پلیس در نرید که امکان زدن تیرم دارن لنگه همون پسری که چند وقت پیش جلو ملت ماموره با تیر زد تو صورتش کشتش !!! پسر بی گناه که ترسیده بود !!!

M@hy@r
23-05-1391, 02:35 قبل از ظهر
آقا بگم باورتون نمیشه کل این راها رو امتحان کردم من
2لایه طلق تیره زدم رو پلاک هنوزم هست البته یه لایش رو برداشتم خیلی ضایع شده بود قفلم روشه همین الان
راهی نیست که من امتحان نکرده باشم
وسط این خط قاب پلاک جا داره من مقوا ضخیم گذاشتم وقتی پلیس نزدیک میشد برمیداشتم
کل این کارارو کردم هیچی بهتر از یه قفل یه کیلویی نیست برای سی جی سواری که واسه یه لقمه نون داره میره میاد

شایسته فر
23-05-1391, 02:38 قبل از ظهر
از این قفل شیلنگیا هم بد نیستا
من خودم قفل شیلنگی انداختم، جوری که 2 تا از شماره ها معلوم نمی شه
نه پلاکم خراب شد، نه صدای اضافی میده و نه .....

Mohammad aghili
23-05-1391, 02:45 قبل از ظهر
چه کاریه آخه؟

اصن چرا پلاک رو میپوشونید؟

شایسته فر
23-05-1391, 02:47 قبل از ظهر
چه کاریه آخه؟

داداش برای فرار از جریمه
چون نمی تونیم مثل آدم برونیم !!!!:4chsmu1:

RED-LINE
23-05-1391, 02:58 قبل از ظهر
چون سرعت و شتابش واسه در رفتن بدک نیست..انقدرم زیاده که کسی شک نمیکنه..

shahrammc
23-05-1391, 04:02 قبل از ظهر
من رفتم پرینت گرفتم ... یدونه مامور عوضی تو سال 90 , 3بار واسم برگ جریمه نوشته بود 1. نداشتن کلاه ایمنی4 هزار تومن ... حمل بار غیر متعارف !! من خودمو بزور میبرم بعد با موتور ریس بار غیر متعارف بردم !!! این 1000 تومن ... 3 . عدم توجه به اخطار پلیس هزار تومن ...2جا دیگم واسه کلاه بود جمعا شده بود 14 تومن !!! بعد یهو تو سال نود زده نداشتن کلاه 30 هزار تومن !!! الان یه ماه از ترسم نرفتم خلافی بگیرم فکر کنم چند جا دیگم جریمه شدم الان شده 500000 تومن لابد !!!! آخه چرا زور میگن اینا به ملت !!! :vardane:
این 30 تومن هم جایی جریمه شدم که بنده از خوابم زدم رفتم واسه دولت گشت زدم والا اونورا نمیرم من !!! کلاه نذاشتن به کسی به غیر راکب مگه صدمه میزنه !! آدم یه بار دنیا میاد یه بارم از دنیا میره توی این گرما سر تو کلاه منفجر میشه :9:...

Alireza
23-05-1391, 12:26 بعد از ظهر
اکثر دزد ها از پالس و اپاچی استفاده میکنن اکثر دکتر مهندس ها از سی جی اره؟
از بحث دور نشیم

matrixaidin
23-05-1391, 12:44 بعد از ظهر
رفقا یه سوال
ساعت 5.30 صبح مامور راهنمایی هستش!!!!!!؟!؟!؟

Alireza
23-05-1391, 02:01 بعد از ظهر
مامور نیست ولی دوربین هست

matrixaidin
23-05-1391, 02:04 بعد از ظهر
مشکل اینجاس که اصن تو کشانی مامور نیست چه برسه به دوربین........
اقایون قوانین و رعایت کنین تا نیازی به این کارا نباشه
اگرم که مدرکی چیزی دارین پلاک و بکنین خلاص.....

Alireza
23-05-1391, 02:12 بعد از ظهر
دوربین چه ربطی به مامور داره دوربین از جای دیگه کنترل میشه و اتوماته

عابدی
23-05-1391, 02:13 بعد از ظهر
لطفا نه پلاکو بکنین و نه مخدوشش کنین.موتوره من شلنگم افتاده بود رو یه شماره ی پلاک سر میدون گرفتنم منم با یارو جر و بحث کردم و یه بیلاخم نثارش کردم.و خوشحال از اینکه یارو رو پیچوندم.خلاصه 2 دیقه نشد سر چهار راه بعدی 10 نفر ریختن روم و من که دچار گرخیدگیه مبرم شدم پرسیدم چیشده گفتن یه تریل نارنجی مشکوک به دزدی و مزاحمت به ما گزارش دادن که بگیریمش.خلاصه شانسی که آوردم این بود که کلاه سرم بود و عین پسرای خوب پشت چراغ قرمز وایسادم و جر و بحثنکردم وگرنه موتورم یه ماه میرفت پارکینگ(مخصوصا اگر موتوراتون گاو پیشونی رنگیه خیلی مواظب سالم بودن پلاکتون باشید)

matrixaidin
23-05-1391, 02:28 بعد از ظهر
1.دوربین کدش فرق میکنه
2.اقا اینجا محل خودمونه ااااااااااا مگه میشه ندونیم دوربینش کجاس!!!!!!؟!؟!!؟؟
3.اقاییون اگه حکمی داشتین پلاک و بکنین.....یک حالی میده.........میندازی تو خط ویژه.جریمه نداری.کمتر کسی ام پیدا میشه بهت گیر بده ولی اگر بده میشه مثل علیرضا

gto
23-05-1391, 03:15 بعد از ظهر
موتور هاتون اگه پلاک کشورهای عربی یا جای دیگه هست بکنید مثلا پلاک امارات اگرنه باهمین پلاک برین مگه خدای نکرده شماها خلاف کارید
اصولا اینا که تو کار خلاف سنگین هستن اینکارا میکنن طرفای ما دوتا هستن یکی سوزوکیgp داره اون یکی هم zx ازقیافه هاشون معلومه چیکاره هستند چندبارم با پلیش کلکل وحشتناک کردن هیچ کدوم پلاک نداره

marsis
23-05-1391, 03:22 بعد از ظهر
اصلاً پلاکم دستکاری کنی بطور حرفه ای ، خود سیستم مانیتورینگ راهنمایی و رانندگی برنامه ای داره که به راهتی میتونه زیروزبر پلاکتو در بیاره ، جوری بررسی میکنه که با چشم نمیشه کرد ، البته اینارو من شنیدم ....:4chsmu1:

اروین
23-05-1391, 03:31 بعد از ظهر
اگه پلاک جعلی واسه خودت دزست کنی بگیرن واست پرونده جعل اسناد دولتی میسازن

s.mm
23-05-1391, 03:45 بعد از ظهر
چه کاریه آخه؟

چه بچه مثبت!

منم مخدوشم عزیزان:4chsmu1:

چند وقت پیش یه سی جی دیدم خداشاهده با شورت هفتی پلاکشو پوشونده بود خواستم عکس بگیرم نشد حیف... تاریخی بود به مولا

سیاوش
23-05-1391, 03:46 بعد از ظهر
پلاک زائده ای اضافیست در عقب موتورهای تریل که با یه آفرود زارتی میشکند.

s.mm
23-05-1391, 03:50 بعد از ظهر
اگه پلاک جعلی واسه خودت دزست کنی بگیرن واست پرونده جعل اسناد دولتی میسازن

صحت نداره

gto
23-05-1391, 03:56 بعد از ظهر
چند وقت پیش یه سی جی دیدم خداشاهده با شورت هفتی پلاکشو پوشونده بود خواستم عکس بگیرم نشد حیف... تاریخی بود به مولا[/QUOTE]

:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r3 0wi::25r30wi:

sorush
23-05-1391, 04:06 بعد از ظهر
پلاک زائده ای اضافیست در عقب موتورهای تریل که با یه آفرود زارتی میشکند.

دقیقاداش مال من دادم ازسی جاپرچش کردن که خراب نشه

s.mm
23-05-1391, 04:06 بعد از ظهر
من هر چه قدرم بگم گوش نمیکنید ولی دیروز تو اون بازداشتگاه 11 تا موتور سوارو واسه دستکاری پلاک گرفته بودن
دیگه خودتون میدونید

از این جمله یه حدسایی می زنم که این گیر دادنا مربوط باشه به اجلاس غیر متعهد ها که قراره به خاطرش حتی تهران رو تعطیل کنن

این روزا توی مرکز شهر یه عالمه ماشین خاص دیدم
ماشینای شیشه دودی که از این چراغ های جلو پنجره ماشین های کبری 11 دارن با یه نوع آنتن خاص که روی کاپوتشونه

به نظر من دارن خیابونا رو بررسی می کنن گیر بازار به موتور های پلاک مخدوش هم به خاطر همینه
چند تا تروری که دو سال گذشته انجام شده با موتور پالس بوده ظاهرا

M@hy@r
23-05-1391, 04:17 بعد از ظهر
دقیقاداش مال من دادم ازسی جاپرچش کردن که خراب نشه
پرچ رو باز کن قاب پلاک بزن که هم نشکنه هم موقع آفرود با آچار10 بازش میکنی

یه نکته ای رو یادم رفت بگم
اونایی که میان با چسب برق و ... پلاکو عوض میکنن مثلا 2رو 3 میکن 1 رو 4 میکنن ، اینو بدونن دوربینا قابلیت تشخیص رنگ داره هرچقدر طبیعی دربیارید بازم معلومه
به مدت هم میگفتن تافت باعث میشه پلاک پر نور بشه تو دوربین نیفته
برای ماشین که اینطوری نیست
تو دوربین که میفته جریمه میاد هیچ، یه جریمه سنگین تر میزنن که چرا سعی کردی پلاکو بپوشونی؟

tirdad8
23-05-1391, 04:25 بعد از ظهر
آقا چه کاریه پلاکو مخدوش کنید؟ بکنید؟ بردارید؟ من یه پولسار داشتم وقتی میخاستم بفروشم خلافی گرفتم دیدم زده عدم استفاده از کلاه ایمنی ورزشگاه آزادی، من با اون موتور اصلا از میدون آزادی به اونور نرفته بودم. سیستم جریمه نویسیه ما دیمیه !!! یارو پلاکو میبینه بعد یه شماره اینور و اونور مینویسه! دوربین داستانش فرق داره، بعدم عمده جریمه های موتور واسه کلاهه! بخدا کلاه چیز خوبیه ! بودن از بچه های سایت که با 5 کیلومتر در ساعت سرعت ضربه مغزی شدن !!! مخدوش کردن پلاک با هرچیزی اعم از قفل و طلق و خاک و گل و زنجیر و کجی و... غیر از دردسر و مشکل هیچ فایده ی دیگه ای نداره !!!

DrVisitIR
26-05-1391, 06:02 قبل از ظهر
تو همه دنیا نگاه کنین کلاه میذارن برای حفظ سلامتی خودشون

بیاین فرهنگ اول ایمنی ، بعد حرکت رو با هم اجرا کنیم

والا جز خودمون کسی سودی نمیبره ...

اگه ضربه مغزی شیم بمیریم باز خوبه ... من می ترسم بیافتیم یه ضربه بخوره کله ... مونگول بشیم .. بیافتیم خونه تا اخر عمر عذاب بکشیم که چرا واسه یه گرما سرم نکردم ...

خودم هربار می بینم هوا گرمه میگم جهنم بذار .. بهتر از یه عمر پشیمونیه ...
یکبار که به بیشتر تو این دنیا نیستی که همچین اشتباهی برات مهم نباشه ....

والا با اون نوناشون