PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین موتور ایرانی(اپاچی.پالس.سی جی.روان.....)برای حرکات نمایشی چیست؟؟؟

اروین
22-05-1391, 10:12 بعد از ظهر
به نظرتون بهترین موتور ایرانی برای حرکت نمایشی چیه

AMiR-1000
22-05-1391, 10:22 بعد از ظهر
آپاچی خوبه
تک چرخ , استاپی , برن اوت و ...

amir.cdi
22-05-1391, 10:31 بعد از ظهر
Cdi فقط فقط cdi چون بخوری زمین اخ نمیگی
ولی از نظر اقاجون بازی kmx برا پا الاغی عالیه

mohammad reza.m
22-05-1391, 11:19 بعد از ظهر
پالس 200

M@hy@r
23-05-1391, 01:19 قبل از ظهر
پالس 200
آخه شما کی رو دیدی با پالس 200 حرکات نمایشی بزنه؟!؟!؟!؟!؟ :wow::wow::wow::wow:
سی جی بهترینه تو تکچرخ
سی جی تقویت شده ها مثل 150 ترمز جلو دیسکی یا 200 جفت دیسک کلا تو حرکات نمایشی بهترینه
هم برن اوت میزنه هم تکچرخ هم استاپی

Sadegh.galaxy
23-05-1391, 04:23 قبل از ظهر
بهترین موتوربرا حرکات نمایشی cgیاcdi.اگه خدای نکرده تصادف هم کنی سی جی کمترین خسارت رومیبینه.وزن سی جی نسبت به بقیه سبک تره.پس بهتر میشه تکونش داد.قدرت موتورخوبی هم داره.

Alireza Eteraz‏
23-05-1391, 04:48 قبل از ظهر
به نظرتون بهترین موتور ایرانی برای حرکت نمایشی چیه

آپاچی خوبه
تک چرخ , استاپی , برن اوت و ...
چه ربطی به بخش مشاوره خرید و فروش داشت ؟

Cdi فقط فقط cdi چون بخوری زمین اخ نمیگی
ولی از نظر اقاجون بازی kmx برا پا الاغی عالیه

پالس 200

بهترین موتوربرا حرکات نمایشی cgیاcdi.اگه خدای نکرده تصادف هم کنی سی جی کمترین خسارت رومیبینه.وزن سی جی نسبت به بقیه سبک تره.پس بهتر میشه تکونش داد.قدرت موتورخوبی هم داره.

کاوازاکی نینجا250توی این ایرانیایه پلاک شده به نظرمن موتوره پاکاریه برای اینجورکارا
ولی تواین دوره زمونه جزخزبازی چیزی نیست که بیای با سی جی می جی این موتورایی که گفتی حرکت نمایشی بزنی.....ضایعست
الان دیگه cdiام شده بچه بازی دیگه بچه ها جای دوچرخه سی جی میگیرن میان توخیابون خودی نشون بدن

M@hy@r
23-05-1391, 09:54 قبل از ظهر
این که درسته تک زدن با سی جی ته خز بازیه
ولی با سی جی من انقدر خوردم زمین تو تک هیچی نشده
نهایت کتی کلاج و جاپایی و راهنما شکسته با 3 هزار تومن دادم درستش کردم
ولی نینجا یه کتی کلاجش بشکنه 20 تومن ضرر میکنه بماند که فلاپ با زمین خوردن به فنا میره
به نظر من برای کسی که مثل خودم تازه کار بهتره با سی جی شروع کنه وقتی به حدی رسید که پلاک بکشه زمین بره سراغ آپاچی و این جور موتورا بعدش موتورایی مثل هیوسانگ و نینجا
تک زدن با هیوسانگ چیز دیگه اس یه بار یکی این کارو کرد کل خیابون برگشته بودن نگاه میکردن ولی سی جی سر چراغ قرمزا 50 تا هست که 4-5 تاشون نیم کلاج میکنن 4-5 تاشون دارن رد میشن تک میزنن طرف به فلانش هم حساب نمیکنه
نیم کلاج با هیوسانگ خیلی قشنگ تر از پلاک کشیدن با سی جیه ولی باید قبول کرد راحت ترین موتور تو تک زدن همین سی جیه

Alireza Eteraz‏
23-05-1391, 03:17 بعد از ظهر
این که درسته تک زدن با سی جی ته خز بازیه
ولی با سی جی من انقدر خوردم زمین تو تک هیچی نشده
نهایت کتی کلاج و جاپایی و راهنما شکسته با 3 هزار تومن دادم درستش کردم
ولی نینجا یه کتی کلاجش بشکنه 20 تومن ضرر میکنه بماند که فلاپ با زمین خوردن به فنا میره
به نظر من برای کسی که مثل خودم تازه کار بهتره با سی جی شروع کنه وقتی به حدی رسید که پلاک بکشه زمین بره سراغ آپاچی و این جور موتورا بعدش موتورایی مثل هیوسانگ و نینجا
تک زدن با هیوسانگ چیز دیگه اس یه بار یکی این کارو کرد کل خیابون برگشته بودن نگاه میکردن ولی سی جی سر چراغ قرمزا 50 تا هست که 4-5 تاشون نیم کلاج میکنن 4-5 تاشون دارن رد میشن تک میزنن طرف به فلانش هم حساب نمیکنه
نیم کلاج با هیوسانگ خیلی قشنگ تر از پلاک کشیدن با سی جیه ولی باید قبول کرد راحت ترین موتور تو تک زدن همین سی جیه

داستان یچرخ زدن با سی جی باموتورای دیگه فرق میکنه
هریچرخ زنی چون بلده باسی جی یچرخ بزنه قرارنمیشه بتونه با موتورای دیگه250سی سی یا سنگین هم یچرخ بزنه چون هرکدوم قصه ی خاص خودشو داره

camera
23-05-1391, 03:21 بعد از ظهر
کاوازاکی نینجا250توی این ایرانیایه پلاک شده به نظرمن موتوره پاکاریه برای اینجورکارا
ولی تواین دوره زمونه جزخزبازی چیزی نیست که بیای با سی جی می جی این موتورایی که گفتی حرکت نمایشی بزنی.....ضایعست
الان دیگه cdiام شده بچه بازی دیگه بچه ها جای دوچرخه سی جی میگیرن میان توخیابون خودی نشون بدن

داداش گلم ایجا ایران مهد گرونیه باید بریم خدارو شکر کنیم جوونا به جا موتور گازی دارن با سی جی و پالس تک میزنن و اگه به نینجا باشه کی تی ام دوک واسه این کار چیز دیگس

اروین
23-05-1391, 03:25 بعد از ظهر
داستان یچرخ زدن با سی جی باموتورای دیگه فرق میکنه
هریچرخ زنی چون بلده باسی جی یچرخ بزنه قرارنمیشه بتونه با موتورای دیگه250سی سی یا سنگین هم یچرخ بزنه چون هرکدوم قصه ی خاص خودشو داره

دقیقا سی جی نخوای هم نیم کلاج میکنی بعضی وقتا تک میکنه خودش کلا با موتور حجم بالا سختره.

gto
23-05-1391, 03:33 بعد از ظهر
موتوری که نهایت وزنش 95 باشه کاری نداره باهاش تک زدن cgیاcdi دیگه کنار بیذارید قبول دارم خوبه هیچ بحثیم درش نیست برای اینکاره یذره تنوع به کار بدید تو پیست اصفهان r1 وcrm250 باهم تک میزدن میرفتن اکثر اونایی که اونجا بودن مونده بودن کدوماشونا ببینند واقعا قشنگه بود
20454
( عکس crm نداشتم که بیذارم)

Alireza Eteraz‏
23-05-1391, 03:43 بعد از ظهر
من یه مثال میزنم زرنگ باشید متوجه میشیددیگه هم ادامه نمیدم
اگه فرض کنیم سی جی یابو است وموتورسنگین موتوری قدرتی تر و همه چی میزونتراست آیا بایابوتک زدن راحتتره یا موتوری که یه سرگازبدی چرخ جلوش اومده بالا(البته اینم یادمون نره که یابو خود به خودم میتونه سرشوبیاره بالا):6:
روزتون بخیر.......

M@hy@r
23-05-1391, 03:56 بعد از ظهر
حرف شمارو قبول دارم
من یکی از رفیقام سنگین بازه موتوری نیست که نداشته باشه 5-4 تا هزار داره
رکورد تک چرخش با سی جی سه ترکه 570 متر با سنگین 3 کیلومتر
از خیلی ها شنیدم تک زدن با سنگین راحت تره همشون هم سنگین باز بودن نه مثل تاپیکای اینجا طرف گازی بالاتر سوار نشده میگه تک زدن با جی اس ایکس خیلی حال میده

mamad021
23-05-1391, 07:15 بعد از ظهر
داداش به نظر من cdi خوبه , پالس 135 خوبه