PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : suzuki gp 125 هم پای gto

سایه
22-05-1391, 11:24 قبل از ظهر
سلام این موتور هم پای gto هستش مدل قدیمی تر از gto هم داره خیلی کم یابه اگه پیداشه یا خیلی بهم ریخته هس یا خیلی تمیزه که صاحبش نمیفروشه مگه به قیمت بالا .یه کم اطلاعات از از این موتور:

سیتم:دوزمانه
برق:cdi(ترانزیستور)
سوخت رسان: کاربراتور rotary-valve (صفه چرخان)
سرعت نهایی : 165km
صفر تا صد: 5.6ثانیه
ترمز جلو دیسک
وزن :101kg
5 speed

20359
20360

mostafa71
22-05-1391, 11:32 قبل از ظهر
من این موتورو تو شهرمون قبلا خیلی میدیدم

الان خیلی کم شده راستی همسایمون از این موتور 200 سی سی آبی رنگ (دو اگزوزشو) داره خیلی موتوره تمیزیه و یه صدای زنبوری خیلی نرم داره

راستی یه سوال یرام پیش اومد این موتور 125 سی سی چجوری 165 تا میره در صورتی که موتور هایی مثل پلس و آپاچی نمیتونن به این سرعت حتی نزدیک بشن و فقط معدود موتور هایی از جمله هیو و....... میتونن به این سرعت برسند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RED-LINE
22-05-1391, 11:36 قبل از ظهر
موتور دوزمانه نزديك به دوبرابر حجم خودش در مقياس٤زمانه بازدهي داره
اين موتور هم اندازه يه ٢٥٠ چهار زنانه بازدهي داره

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

gto
22-05-1391, 11:40 قبل از ظهر
من هرچی بش نگاه میکنم انگار GTO حالت اسپورت تری داره تازه وقی شتاب میگیره یه نمه صداش خشن میشه تقریبا این شکلی:2i8d4ao:

سایه
22-05-1391, 11:40 قبل از ظهر
منم با حرف red-line موافقم موتور 2زمانه را اصلا نباید با 4زمانه مقایسه کرد دادا.

gto
22-05-1391, 11:43 قبل از ظهر
من این موتورو تو شهرمون قبلا خیلی میدیدم

الان خیلی کم شده راستی همسایمون از این موتور 200 سی سی آبی رنگ (دو اگزوزشو) داره خیلی موتوره تمیزیه و یه صدای زنبوری خیلی نرم داره

راستی یه سوال یرام پیش اومد این موتور 125 سی سی چجوری 165 تا میره در صورتی که موتور هایی مثل پلس و آپاچی نمیتونن به این سرعت حتی نزدیک بشن و فقط معدود موتور هایی از جمله هیو و....... میتونن به این سرعت برسند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیز اینا 2زمانه هستند نه سوپاپ دارن نه زنجیرتیم دارن اینا یه طرف نوع چرخ دنده دنده هاشم یطرف روغن هم میسوزونند

سایه
22-05-1391, 11:43 قبل از ظهر
gto جون ببخشید اینا میگم ولی تو شتاب یه کم فقط یه کم این موتور gto میخوره.

mostafa71
22-05-1391, 11:44 قبل از ظهر
موتور دوزمانه نزديك به دوبرابر حجم خودش در مقياس٤زمانه بازدهي داره
اين موتور هم اندازه يه ٢٥٠ چهار زنانه بازدهي داره

با توجه به گفته ی شما پس این 200 سی سی اندازه 400 سی سی بازدهی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر نکنم ممکنه تو شتاب حرفی برای گفتن داشته باشه که بازم به هیچ وجه نمیتونه با 400 سی سی رقابت کنه ولی تو سرعت نهایی 400 سی سی یه چیز دیگست

همسایمون میگفت تاپ اسپیدش 140 تا بیشتر نیست (مالک موتور 200)

mostafa71
22-05-1391, 11:49 قبل از ظهر
عزیز اینا 2زمانه هستند نه سوپاپ دارن نه زنجیرتیم دارن اینا یه طرف نوع چرخ دنده دنده هاشم یطرف روغن هم میسوزونند

پدر بنده YAMAHA 100 داره (دوزمانه) من به سیستم موتور دوزمانه آگاهم

با توجه به گفته red-hot باید این موتور با یه 200 سی سی برابری کنه درصورتی که این موتور از Honda 125 (سی جی) هم تو شتاب و هم تو سرعت و قدرت کم میاره

سایه
22-05-1391, 11:54 قبل از ظهر
با توجه به گفته ی شما پس این 200 سی سی اندازه 400 سی سی بازدهی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر نکنم ممکنه تو شتاب حرفی برای گفتن داشته باشه که بازم به هیچ وجه نمیتونه با 400 سی سی رقابت کنه ولی تو سرعت نهایی 400 سی سی یه چیز دیگست

همسایمون میگفت تاپ اسپیدش 140 تا بیشتر نیست (مالک موتور 200)

فدات شم 250 این موتور تو شتاب حتی 750 قدیم رو میگیره .بعدشم سیستم مصرف این موتورا گاتوره وار هستش.:23:

7thRING
22-05-1391, 11:56 قبل از ظهر
منم اول به قدرت موتور دوزمانه شک داشتم ولی الان باورم شده دقیقا دوبرار 4 زمانس.
125 سی سی دوزمانه با 250 چهار زمانه
250 دوزمانه با 450 چهارزمانه

gto
22-05-1391, 11:58 قبل از ظهر
میخوام مشخصات gto lبیذارم نمیدونم چرا اینطوری میشه
ببخشید دوستان

سایه
22-05-1391, 11:59 قبل از ظهر
پدر بنده YAMAHA 100 داره (دوزمانه) من به سیستم موتور دوزمانه آگاهم

با توجه به گفته red-hot باید این موتور با یه 200 سی سی برابری کنه درصورتی که این موتور از Honda 125 (سی جی) هم تو شتاب و هم تو سرعت و قدرت کم میاره

فدات شم تاپیک مختص جی پی نه یاماها.ولی میگم برات اگه یاما وای دی ژاپن باشه محاله از یه سی جی ببازه مگه اینکه 1-خراب باشه 2- سی جی ژاپن باشه.

سایه
22-05-1391, 12:04 بعد از ظهر
ببخشید دوستان

یه بار دیگه امتحان کن .میگما قبول کن گیریبکس این موتور از gtoبزرگ تره بابا شاهد دارم شتابش بیشتره gto هس

mostafa71
22-05-1391, 12:07 بعد از ظهر
درسته الان توی مسابقات موتور کراس

125 دوزمانه همکلاس با 250 چهارزمانه
و
250 دوزمانه همکلاس با 450 چهارزمانه

من این قضیه رو تو موتور کراس قبول دارم ولی چون خودم سوار موتور های دوزماه استریت(gto ,suzuki,yamaha) شدم اینو قبول ندارم

بازم میگم تو شتاب ممکنه دوزمانه سر تر باشه ولی تو سرعت و قدرت به هیچ وجه

به نظر من چون توی سیستم این موتور چون روغن و بنزین هم زمان میسوزن و چون بنزین اشتعال کاملی نداره نمیتونه قدرت زیادی به موتور بده

ولی چون زمان سوختن بنزین توی موتور های دوزمانه زود تر از موتور های چهار زمانه هست موتور دوزمانه شتاب بیشتری دارند

gto
22-05-1391, 12:15 بعد از ظهر
قبودار شدم ازgto بهتره داداش

سایه
22-05-1391, 12:17 بعد از ظهر
درسته الان توی مسابقات موتور کراس

125 دوزمانه همکلاس با 250 چهارزمانه
و
250 دوزمانه همکلاس با 450 چهارزمانه

من این قضیه رو تو موتور کراس قبول دارم ولی چون خودم سوار موتور های دوزماه استریت(gto ,suzuki,yamaha) شدم اینو قبول ندارم

بازم میگم تو شتاب ممکنه دوزمانه سر تر باشه ولی تو سرعت و قدرت به هیچ وجه

به نظر من چون توی سیستم این موتور چون روغن و بنزین هم زمان میسوزن و چون بنزین اشتعال کاملی نداره نمیتونه قدرت زیادی به موتور بده

ولی چون زمان سوختن بنزین توی موتور های دوزمانه زود تر از موتور های چهار زمانه هست موتور دوزمانه شتاب بیشتری دارند

میدونی چرا کم میاره چون داغ میکنه موتور دوزمانه هرچی خنک تر باشه بهتر و تندتر راه میره ولی 4زمانه بر عگس اگه یه رادیات روغن یا آب روی این موتورا بزاری دیگه میترکونن .اون کراس هم که میگی رادیات آب داره .

gto
22-05-1391, 12:27 بعد از ظهر
میدونی چرا کم میاره چون داغ میکنه موتور دوزمانه هرچی خنک تر باشه بهتر و تندتر راه میره ولی 4زمانه بر عگس اگه یه رادیات روغن یا آب روی این موتورا بزاری دیگه میترکونن .اون کراس هم که میگی رادیات آب داره .

مخالفم چون بابام یاماها100 داشت انقدر داغ میکرد که سرشمع اب میشد اما موتور فرقی به حالش نمیکرد تازه یاماها که نسبت به اینا شتابی نداره که باد بیشتری بش بخوره

سایه
22-05-1391, 12:28 بعد از ظهر
قبودار شدم ازgto بهتره داداش

دادا ناراحت که نشدی .ایشاا... یکیشو میارم باهم میریم یه دور میزنیم .:clap:

سایه
22-05-1391, 12:30 بعد از ظهر
مخالفم چون بابام یاماها100 داشت انقدر داغ میکرد که سرشمع اب میشد اما موتور فرقی به حالش نمیکرد تازه یاماها که نسبت به اینا شتابی نداره که باد بیشتری بش بخوره

میگم این موتورا دیوونه اند باورت نمیشه خودت که داری میگی یاماها سگ یعنی سگ جون گرفتی دادا.

gto
22-05-1391, 12:30 بعد از ظهر
دادا ناراحت که نشدی .ایشاا... یکیشو میارم باهم میریم یه دور میزنیم .:clap:

نه دادا حرف حساب جواب نداره شما بیار دور زدن باش.....:4chsmu1:

gto
22-05-1391, 12:34 بعد از ظهر
میگم این موتورا دیوونه اند باورت نمیشه خودت که داری میگی یاماها سگ یعنی سگ جون گرفتی دادا.
حالا فکر میکنی موتور4زمانه داغ کنه راهمیره اونم یذره باش کلکل کنی بعلت بالا رفت دمای سیلندر راندمان کارش میاد پایین مثل ماشین که جوش میاره

سایه
22-05-1391, 12:34 بعد از ظهر
نه دادا حرف حساب جواب نداره شما بیار دور زدن باش.....:4chsmu1:

میگم دادا تاپیک کفتاری بنام مگنام رو بزارم ؟

gto
22-05-1391, 12:37 بعد از ظهر
میگم دادا تاپیک کفتاری بنام مگنام رو بزارم ؟
بله جالب میشه با نینجا میشه کناره گذاش مثله جی پی و جی تی او

سایه
22-05-1391, 12:38 بعد از ظهر
حالا فکر میکنی موتور4زمانه داغ کنه راهمیره اونم یذره باش کلکل کنی بعلت بالا رفت دمای سیلندر راندمان کارش میاد پایین مثل ماشین که جوش میاره

موتور 4زمانه سوپاپ داره داغ تر شه بیشتر راه میره بهتر کار میکنه این اصول رو موتور ژاپنی ها جواب میده البتها.

gto
22-05-1391, 12:41 بعد از ظهر
موتور 4زمانه سوپاپ داره داغ تر شه بیشتر راه میره بهتر کار میکنه این اصول رو موتور ژاپنی ها جواب میده البتها.

موتور من یذره که داغ کنه خوبه اگه رفتم تو محدوده ترافیکی یا چراغ قرمز زیاد بود قیافش اینطوری میشه:mad_majidonline:

02109002
22-05-1391, 12:47 بعد از ظهر
ببخشید دوستان

با استفاده از آموزش تصاویر خود را آپلود کنید :

آموزش قرار دادن عکس در انجمن ها [ آپدیت شد ] ([Only registered and activated users can see links])

علت این اتفاق این است که شما تصاویر را مستقیم از سیستم خود در پست ارسالی کپی می کنید

mahmood suzuki
24-09-1391, 10:49 بعد از ظهر
موتور سوزوکی 125 جی پی فروشی دارام هر کی خواست بگه

Erfan Ts
25-09-1391, 02:06 قبل از ظهر
موتور سوزوکی 125 جی پی فروشی دارام هر کی خواست بگه

قیمت....عکس و محل بازدید هم لطفا بزارید....

رضا استکی
25-09-1391, 02:36 قبل از ظهر
[QUOTE=سایه;119593]سلام این موتور هم پای gto هستش مدل قدیمی تر از gto هم داره خیلی کم یابه اگه پیداشه یا خیلی بهم ریخته هس یا خیلی تمیزه که صاحبش نمیفروشه مگه به قیمت بالا .یه کم اطلاعات از از این موتور:[CENTER]سیتم:دوزمانه برق:cdi(ترانزیستور)سوخت رسان: کاربراتور rotary-valve (صفه چرخان)سرعت نهایی : 165kmصفر تا صد: 5.6ثانیهترمز جلو دیسکوزن :101kg5 speed صفر تا صد5/6ثانیه!!!!!!ار ام ایکس250 نمیتمنه5/6برسه به صد اونوقت جیپی 125 با تکنولوژی قدیمی تر میره؟!؟!سرعت نهایی165تا!!!!خداوکیلی سی ار ام250 میره165تا؟!؟!که دیگه جی پی بره؟؟!!فکر کنم اشتباه شده و مشخصات WRF450 212 یاR6 به جای جی پی گذاشته شده!!من خودم چندتاشو سوار شدم اصلا این خبرا نیست.اه ما که قلبمون درد گرفت بریم یه قرص زیر زبونی بندازیم بالا!!!!

saeed gp 021
25-10-1391, 03:46 بعد از ظهر
دوست عزیز این عکس(جی پی قرمزه) و نوشته های که در مورد سیستم جی پی گذاشتید از اگهی فروش بنده در سایت *********.com گذاشته شده همه gp ها 165 kmنمیرن من اونو تقویت کرده بودم ولی gp معمولی هم اگر سالم باشه gto رو میگیره
اون دوست عزیزمون هم که در مورد یاماها 100 گفته بودن باید بهشون عرض کنم سیستم یاماها 100 موتور کاره طوری طراحی شده که عمر طولانی داشته باشه به خاطر همین شتاب و سرعت نهایی کمتری نسبت به جی پی داره
جی پی سالم تمام موتورای مجاز (هیوسانگ 250 و...) رو میخوره البته به جز ktm 250

amirtavakoli
26-01-1393, 02:51 بعد از ظهر
بچه ها کسی فروشی نداره بخریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

stoncold
27-01-1393, 08:59 بعد از ظهر
دوستان جی پی خیلی گرگه ها واقعا وحشیه از جی تو خیلی هارتره

Erfan Ts
27-01-1393, 09:06 بعد از ظهر
دوستان جی پی خیلی گرگه ها واقعا وحشیه از جی تو خیلی هارتره

درسته سوزوکی جی پی 100 درصد از کاوازاکی جی تی او سرتره....مخصوصا تو شتاب اولیه

amirtavakoli
30-01-1393, 08:54 قبل از ظهر
سلام یکی از دوستان گفته بود که من تقویتش کردم میشه بگین چجوری اینکارو کرده بودن؟

amirtavakoli
01-02-1393, 05:45 بعد از ظهر
بچه ها کسی نمیدونه؟؟/:3::3::3::3::3:

BROCK
02-04-1393, 12:07 قبل از ظهر
سلام بر دوستان گلم
این مشخصات مال همین سوزوکی gp 125 خودمونه؟؟؟؟؟؟اوه اوه حتما بعد از این که جی پی رو فروختم جی پی ها 160 تا راه میرن و جی تو او رو میگیرن
نه داداشای گلم از این خبرا نیست.جی پی واقعا موتور خوب و وحشی ای هست و خوش سواری ولی اصلن در حد جی تی او نیست من دو تا شهم داشتم خدایی نمیخوام جانب داری کنم .gto مدل های 70 یه مدل سیلندر سیاه زد خداوکیلی از وحشی گذشته بود ادمخوار بود خیلیییییییی راه میرفت همین جی تی او های مدل بالا هم که یه کوچولو تایوان دخالت داشت تمیزش باشه 140 تای واقعی راه میره 140 تای واقعی میدونین یعنی چی؟؟؟؟ماشاالله همه تو این تاپیک و این سایت استاد ما هستن ولی خواهشن gto رو با gp مقایسه نکنین.تنها موتوری که لیاقت مقایسه با جی تی او رو داره از لحاظ شتاب و تاپ اسپید با توجه به حجم سیلندر بازم تاکید میکنم نسبت به حجم سیلندر فقط سوزوکی x7 هست.یعنی شتاب و سرعتی که x7 تو 250cc میده gto به همون نسبت تو 125 cc ldni.
ببخشید طولانی شد مرسی که خوندین.
یاعلی:icon_pf _99_:

MEBRAHIMI
25-04-1393, 01:10 قبل از ظهر
سلام بر دوستان گلم
این مشخصات مال همین سوزوکی gp 125 خودمونه؟؟؟؟؟؟اوه اوه حتما بعد از این که جی پی رو فروختم جی پی ها 160 تا راه میرن و جی تو او رو میگیرن
نه داداشای گلم از این خبرا نیست.جی پی واقعا موتور خوب و وحشی ای هست و خوش سواری ولی اصلن در حد جی تی او نیست من دو تا شهم داشتم خدایی نمیخوام جانب داری کنم .gto مدل های 70 یه مدل سیلندر سیاه زد خداوکیلی از وحشی گذشته بود ادمخوار بود خیلیییییییی راه میرفت همین جی تی او های مدل بالا هم که یه کوچولو تایوان دخالت داشت تمیزش باشه 140 تای واقعی راه میره 140 تای واقعی میدونین یعنی چی؟؟؟؟ماشاالله همه تو این تاپیک و این سایت استاد ما هستن ولی خواهشن gto رو با gp مقایسه نکنین.تنها موتوری که لیاقت مقایسه با جی تی او رو داره از لحاظ شتاب و تاپ اسپید با توجه به حجم سیلندر بازم تاکید میکنم نسبت به حجم سیلندر فقط سوزوکی x7 هست.یعنی شتاب و سرعتی که x7 تو 250cc میده gto به همون نسبت تو 125 cc ldni.
سلام
ببخشید این حرف را میزنم ولی حرفای شما را اصلا قبول ندارم!
gpاگه سالم باشه gtoرا میخوره مطمن باشید این یه امر ثابت شدست چه از قدیمی ها بپرسی چه از موتور سوارای این دور و زمونه!

- - - Updated - - -

سلام بر دوستان گلم
سلام
ببخشید این حرف را میزنم ولی حرفای شما را اصلا قبول ندارم!
gpاگه سالم باشه gtoرا میخوره مطمن باشید این یه امر ثابت شدست چه از قدیمی ها بپرسی چه از موتور سوارای این دور و زمونه!

BROCK
25-04-1393, 04:37 بعد از ظهر
دوست عزیز اقای ابراهیمی ممنون از نظرتون
جی پی دو مدل داره یه نوعش مدل پایین ژاپن هست یه نوعش مدل بالا هستش که اصالت مدل پایین ها رو نداره و بهش شکوه میگن.
بدور از تعصب و جانب داری اون شکوه ها که اصلن در حد جی تی او نیستن بخوایم مقایسه کنیم اما اون ژاپنی ها از نظر شتاب اولیه در حد جی تی او هستن ولی در تاپ اسپید به هیچ عنوان در حد جی تی او نیستن و به دود جی تی او نمیرسن.ولی واقعا موتور های وحشی ای هستن من هردوتاشونم داشتم و دلم نمیخواد جانب داری کنم.اگه جی تی او ی سالم رو با جی پی سالم بندازیم...
یاعلی

stoncold
25-04-1393, 05:03 بعد از ظهر
جی پی شتاب اولیه جی تور اورو نقطه میکنه تا دنده سه

MEBRAHIMI
25-04-1393, 07:30 بعد از ظهر
جی پی شتاب اولیه جی تور اورو نقطه میکنه تا دنده سه
واقعا موافقم

BROCK
26-04-1393, 02:14 قبل از ظهر
سلام دوستان.ببخشید با این که همه اساتید ما هستن ولی شما حتما جی تی او واقعی سوار نشدین.بابا بخدا من gp در حد داشتم gp تو شتاب اولیه به قول دوستان تا دنده 2 یا نهایتا 3 با gto برابری میکنه ولی بعدش جی پی نقطه میشه و متاسفانه دووووووود میخوره.امیر استانکولد داداش و اقای ابراهیمی جی تی او سیلندر مشکی تا حالا دیدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من داشتم و موتور مرررررگ که میگن اون بود gp که هیچ بابای gp هم نه در شتاب اولیه و نه در تاپ اسپید در حد اون موتور نیستن.
یاعلی

stoncold
26-04-1393, 08:15 قبل از ظهر
فقط جی پی

majid_kh86
11-05-1393, 06:19 بعد از ظهر
سلام
آقا دوستان کسی gp تمیز و در حد سراغ داشت بگه
دوتا هم میخوام
ممنون

BROCK
12-05-1393, 02:26 بعد از ظهر
سلام دوستان.
من یکی سراغ دارم در حد نیست ولی مفته 600 تومن اگه کسی خواست منو لاین یا واتساپ اد کنه عکس هاشو بذارم تو سیستم عکس ندارم.
09157776865.
یاعلی

HAMTAZ
27-05-1393, 06:15 بعد از ظهر
درست میگه

ali rahimi353
12-06-1393, 04:49 بعد از ظهر
سلام
موتور دو زمانه فقط وفقطgto125و هیچی دیگه اگه سوار بشی میگی موتور200چهارزمانه سگه کی باشه به کاواساکی اطراف ما میگند فرشته ی مرگ و مخصوص کیف زنی و دزدی هستش

- - - Updated - - -

سلام
چرا من یه دونه ابی شو دارم میفروشمش برو تو پروفایلم یه سری بزن

hossein_porsadghi
13-06-1393, 01:57 بعد از ظهر
سلام...
آقا من تازه واردم ولی یه تجربه نشون داد که gto تو شتاب تا جایی که من دیدم X7 رو میگیره
البته x7 که یکی از بچه ها داشت خیلی اوضاعش خوب نبود ولی gto گرفتش:crazy:

TAKPAR181
03-10-1393, 07:36 بعد از ظهر
اقا چرا چرت میگین کی گفته جی تی او در حد جی پیه......اقایی که میگی جی تی او بهتره.....خودت برو ی لحظه تفاوت چرخ زنچیر عقب جی پی و جی تی او رو نگاه کن.....بعشدم جی تی او برقش جلوه یعنی اغا شما اگه ی میدون گازشو ول نکنی سر پیستون سوراخه،میتونی از هر تعمیر کاری بپرسی ببینی چنتا پیستون اینجوری عوض کرده....در ضمن من خودم جی پی رو160 گازوندم....کدوم جی تی او ای 160میاد؟ این دیگه اومده باx7مقایسه میکنه....:icon_pf _99_::icon_pf _99_::icon_pf _99_::icon_pf _99_:

SUZUKI X7
04-10-1393, 04:24 بعد از ظهر
داداش ببخشید ولی 7گه از موتور سالم باشه کاوازکی جرات نزدیک شدن به x7 رو نداره چه برسه به اینکه تو شتاب بگیرتش

رسولی
04-10-1393, 05:57 بعد از ظهر
اون x7رو که gtoبتونه بگیره فقط اسم x7 رو یدک میکشه...

TAKPAR181
05-10-1393, 11:46 قبل از ظهر
gtoدر حد gpنیست چه برسه بهx7.....داداشمون راس میگه....حتما gtoرو با یهx7که البته جام بوده و شاتون زده بوده مسابقه انداختن....خخخخخخخ:25r30wi:
پرچم سوزوکی بالاس:clap::clap::clap:

vahidshah
05-10-1393, 03:37 بعد از ظهر
به نظز منم ممکنه جی پی از جیتی او بهتر بره /البته من باهیچکدوم تاپ نزدم اما توشتاب اولیه وسربالایی به نظرم ج پی بهتر بود واون جی پی هم خیلی کم کارکرد بود.و صحبت ایکس 7در مقایسه با اینها بی انصافیه ایکس هفت کلا خیلی با اینها فاصلع داره خیلی روندم و مطمعنم ه بسیار فراتره .و میدونین که خیلی مشهوره یجورایی از اسطوره هاست مثل سوزوکی جی اس ایکس1000 یا هوندا سی بی 750 که محبوب بودن و هستن

حسن موتوری
15-10-1393, 01:02 بعد از ظهر
سلام آقا کسی قیمت تر وتمیز نداره؟
تورو خدا جواب بدین.:icon_pf _99_::pm1:

hosseinm
15-10-1393, 06:37 بعد از ظهر

سلام حسن اقا
می خوای بخری؟
این کارو نکن, قدیمی ها فقط برای دو دسته خوبن:
1- اونایی که میخوان دکور بگذارن
2-اونهایی که از قدیم داشتن و 3 تا موتور مثل همون تو خونه اوراقی دارن, که از قطعاطش استفاده کنن و ایرادهاشو مثل کف دستشون بلدن, همین دسته هم دیگه کم سوار میشن.
این موتورهای دیگه مال گذشته هستن, حرف منو گوش کن و نخر, شاید ارزش داره ولی صد در صد واسه سواری مداوم خوب نیست, قول میدم, مخصوصا الان که دیگه قطعه نیست. هر چی هم که هست پول موتورو باید پاش بدی
و از همه مهمتر مملکت اینها رو دیگه از رده خارج میدونه متاسفانه و به هیچ وجه پلاک نمیشه, یعنی ازت بگیرن تمام.
خوب حالا دوست داری وقتت بره, پولت بره, از آخرهم دست خالی بمونی با حسرت؟
برو یک مدل بالا بخر اگه میخوای سوارشی, اگه هم نه فقط واسه ماهی یکبار می خوای, با خودته.

TAKPAR181
17-10-1393, 12:19 بعد از ظهر
اقای حسین ام از یه لحاظ درست میگن ولی ادم وقتی عشقش ی چیزی باشه دیگه کاریش نمیشه کرد........البته اینم بگم الان فعلا که تو شهر ما موتور سنگین مخصوصا crmبسیار تردد دارن تازه بدون مدرک.......پس نتیجه میگیریم اگه بخوای سوار بشی میشه البته باید حواست جمعه جمع باشه که گیر نیفتی که اگه افتادی باید دوبرابر قیمت موتورت جریمه بدی چون مدرک نداره....:vardane:
قیمت هم اگه واقع تمیز باشه یعنی دیگه در حد....نباید بیشتر از4.5یا5باشه...درصورتی که من دارم میبینم برای gtoقیمت دادن فضایی که به نظر من gpچرخش بهgtoمی ارزه...:29:

MOHSEN CBR
19-10-1393, 02:54 بعد از ظهر
جی پی سالم اگر پیدا کردید که تونست به گرررررد GTO برسه بیارید اقا ما خریداریم
جی تی رو یه پیچشم به جی پی نمیدم چه برسه به چرخش

parsa-suzuki
19-10-1393, 03:31 بعد از ظهر
به نظر من درسته که جی پی تق و توق جی تی او رو نداره ولی خیلی هم از جی تی او کم نمیاره و جی تی او هم از rd200 موتور نازنین ما ...

Hesam Kabiri
20-10-1393, 10:05 قبل از ظهر
من یه کاوا مدل 76 خریدم ، واقعا موتوره سازی هست . سواریش معرکه ، نرم و راحت / شتابش از احاظ 125 بودنش واقعا عالیه

اگه تردد این موتورا آزاد بود ، بدونه شک همیشه با کاوا میرفتم بیرون

بعضی ها میگن موتور های کلاسیک ارزش نداره و قطعاتش نیست و از این جور حرفا اما من مخالفم و دلیلش اینه که موتوری که سالم و تمیز باشه ، به هیچ وجه خرج نداره و به راحتی میتونی سوارش بشی . شهر ها و منطقه هایی که افراد زندگی میکنند از لحاظ تعمیرکار و قطعات یدکی متفاوته . من از لحاظ قطعات یدکی gto و تعمیر هیچ مشکلی ندارم .
علت بالا بودن قیمت قطعات هم طبیعی هست و هرجایه دنیا هم که باشی قیمت وسایل و قطعات موتور کلاسیک با موتورهای مدرن تفاوت هایی داره .

خداییش این ژاپن چی ساخته که هنوز کار میکنه !

TAKPAR181
20-10-1393, 12:46 بعد از ظهر
قبلا هم گفتم.....شماهایی که gto gto میزنید gtoدر حدgp نیست هزار بار....در ضمن gpرو شرکت های ایرانی مثل شکوه و غیره اومدن از روش زدن یه سری هم جهان رو زدن...gpژاپنی سالم تاپ اسپیدش165هست که موتور های ایرونی زور اخر140میرن....gtoهم اگه راست میگیی تخته برو میخوام ببینم سر پیستونو اب میکنه یا نه...هیچ gtoای تاحالا160نیومده...افتاد؟؟؟؟؟ :s (9)::s (9)::s (9):
شتاب هم که برو از هر تعمیر کاری دوست داری بپرس شتاب gpخیلی بیشتر ازgtoهست...خیلییییییی.....کلا شتاب میخوای سوزوکی.....
کار نداریم این سری موتورتو ایران ایرانیش10برابر بیشتر از ژاپنی داره....احتمالا هیچ کدومتون هم ژاپنیش رو ندیدید....ولی ی چیز در مورد gpبگم دهنت وا بمون...البته در مورد ژاپنیها صادقه....gpژاپنی هم ترانزیستوری میشه هم پلاتینی........:icon_pf (95):....... حالا باز بگیدgtoاله gtoبله............

ghool
21-10-1393, 12:09 بعد از ظهر

سلام امروز این اگهی رو دیدم ببین به کارت میاد البته من نه موتورو دیدم نه برا منه فقط اگهی شو دیدم
[Only registered and activated users can see links]

TAKPAR181
21-10-1393, 12:26 بعد از ظهر
فقط900تومن......چیزی در مورد سیلندر و پیستون و...ننوشته ولی من میدونم این دوره زمونه900هیچیه......حیف که تهران نیستم......

- - - Updated - - -

فک کنم شکوه باشه......:waiting:

- - - Updated - - -

نوشته اکثر لوازم فابریک....از عکس معلومه.......فک میکنن ملت موتور ندیدن...تا اونجایی که از عکس معلومه پمپ ترمز دیسکش که عوض شده...کمک های عقب نیز همچنین...
شکی در ایرانی بودنش نیست.....

- - - Updated - - -

اگه ژاپنی هم باشه.....چیزی که عکس میگه اکثرا فابریک نیست....موتوره و کمکاش که عوض شده....و......فعلا که عکسش اینو میگه.....موتورو باید از نزدیک دید....اگه طالب موتور تمیز باشی باید همه چی حواست باشه.....

MOHSEN CBR
29-10-1393, 02:23 بعد از ظهر
قبلا هم گفتم.....شماهایی که gto gto میزنید gtoدر حدgp نیست هزار بار....در ضمن gpرو شرکت های ایرانی مثل شکوه و غیره اومدن از روش زدن یه سری هم جهان رو زدن...gpژاپنی سالم تاپ اسپیدش165هست که موتور های ایرونی زور اخر140میرن....gtoهم اگه راست میگیی تخته برو میخوام ببینم سر پیستونو اب میکنه یا نه...هیچ gtoای تاحالا160نیومده...افتاد؟؟؟؟؟ :s (9)::s (9)::s (9):
شتاب هم که برو از هر تعمیر کاری دوست داری بپرس شتاب gpخیلی بیشتر ازgtoهست...خیلییییییی.....کلا شتاب میخوای سوزوکی.....
کار نداریم این سری موتورتو ایران ایرانیش10برابر بیشتر از ژاپنی داره....احتمالا هیچ کدومتون هم ژاپنیش رو ندیدید....ولی ی چیز در مورد gpبگم دهنت وا بمون...البته در مورد ژاپنیها صادقه....gpژاپنی هم ترانزیستوری میشه هم پلاتینی........:icon_pf (95):....... حالا باز بگیدgtoاله gtoبله............

عزیزم قربونت برم چرا سوزنت گیر کرده رو جی پی اقا تو بیا من جی تی او میدم بهت یه دی تی کورم هم میزارم بغل دستت تو تخته ***ززززززز
اگه اب کرد یا از دی تی بغل دستت کم اورد جفتشم وردار ببر
ببین داداشم شما استاد ما بزرگ ما سرور ما ولی این موتور ما همین الان داریم سوار میشیم
وقتی من به چشمم دارم میبینم نمیتونم به چشمام دروغ بگم
جسارت نمیکنم ولی جی تی او که شما دیدی یا منتاژ ایران بوده یا بدرد بخور نبوده
جی تی او اگه موتور بدرد بخوری نبود بهش نمیگفتن موتور مرگ
من درساوه هستم هم جی پی سوزوکی در حد خشک اینجا هست هم جی تی او کاوازاکی جفتشم مال ژاپن
هر کدوم از دوستان خواست ببینه در خدمتشون هستیم
بازم از همه دوستان و اساتید معذرت میخوام که جسارت کردم

Adolf Hitler
02-11-1393, 07:34 بعد از ظهر
درود دوستان . به نظر من جی تی او 125 بهتره ولی بستگی به عشق طرف داره . الان در شهر من که اسمش درچه است و در نزدیک خمینی شهر و اصفهانه تمام لوازم جی تی او 125 نو موجوده تمام شهر های اطراف ما اکثرا جی تی او سوارن و خرید و فروش میشه . شخصا عاشق این موتورم به خاطر صداش که با روح ادم بازی میکنه و حیبتش که تکه ولی خب مشکلات خاصی هم داره مثل مصرف سوخت و روغنش که زیاده و دیگه این که نمیتونی زیاد باهاش تخته بری ولی در کل اگه عشقشو داشته باشی برات سالاره. موتور مرگ .

BROCK
04-11-1393, 02:18 قبل از ظهر
سلام اساتید.
خخخخخ پرچم جی پی رو کلییییی بردین بالا .اقای تک پر دوست عزیز شما میگی هیچکس اینجا جی پی ژاپنی ندیده؟؟؟ما هم دیدیم داداش.من خودم ب شخصه جی پی رو دوس دارم و هم ایرانیش مونتاژ جهانرو داشتم هم ژاپنیشو.ولی جی تی او هم داشتم.اولا سر بودن و بهتر بودن ی موتور نسبت ب ی موتور دیگ فقط راه رفتن نیست.خیلی معیار ها داره.شما میگی جی تی او پیستون اب میکنه.جی پی های بوش خورده درصدشون بالاتره یا جی تی او های بوش خورده؟؟؟کلا سوزوکی ب اصطحلاک بالا معروفه.بعدشم جی تی او سری اول ب هیچ عنوان ب جی پی باج نمیده.هیچ موتور 125 سی سی ای هم 165 تا راه نمیره.ایکس هفت با اون ابهتش 180 تا راه میره.سی بی 400 .180 تا راه میره.جی پی با اون وزنش اگ 165 تا راه بره باد با خودش میبرتش.تو ماشین با سرعت 165 تا نمیتونی سرتو از شیشه ببری بیرون بعد با جی پی 165 تا تاپ اسپید زدی؟؟؟مگه شوخیه؟؟؟بعدشم تا حالا هیچ موتور 125 سی سی ای مثل جی تی او 125 سری اول ک یک سری محدود سیلندر مشکی زد تو ایران نیومده.داشتم ک میگم داداش.از جی پی خیلی سر تره.بعدشم از لحاظ گازخوردن و شتاب جی جالبه که پی های مونتاژ جهانرو و مدل بالاتر هیچجور از مدل پایین کم نمیارن.بعدشم دوستان ما داریم در مورد دوتا برند و کمپانی ژاپنی حرف میزنیم.رقابت نزدیکه.بیشتر سلیقه ایه.و ب تمیز بودن موتور هایی ک با هم مقایسه میشن هم بستگی داره.ولی سگ جی تی او با اون استیل و صدای ناز و ظاهر جذاب و همممممه چی تمومش ب جی پی شرف داره.هر کس جی تی او مدل پایین درحد نو سراغ داشت بنده خریدارم.ترجیحا اطراف خراسان...
ببخشید طولانی شد . یا علی مدد

رسولی
04-11-1393, 12:01 بعد از ظهر
داداش یه عکس ازین GTO سیلندر مشکی سری میشه بزاری ما هم باش اشنا بشیم.

BROCK
05-11-1393, 12:20 قبل از ظهر
چشم داداش.میگردم ب امید خدا براتون میذارم.سیلندر مشکی رنگ سفید.بجنورد.اقای نقدی پور نمایندگی کاوازاکی داشت.فقط ی دونه براش اومده بود.ک برای خودش نگه داشته بود بعد دایی بنده خریدش.بعدم باهاش تصادف کرد موتور نابود شد.ولی عکسش هست. یکی دیگ هم سیلندر مشکی من تو نیشابور دیدم.پلاک ملیش کرده بودن.

TAKPAR181
06-11-1393, 04:29 بعد از ظهر
بابا اصلا شما درست میگیییین....gtoسره.......اقا جان شما بیشتر سرت میشه یا کسی که20سال کارش تعمیر موتور بوده ....gtoدربرابرgpهیچه هییییچ..........gtoموتوریه که همه جا پیدا میشه و خیلی هم زیاده ولی جی پی نه.........اقایی که میگی 165باد میبرتت و x7با اون ابهتش180 میره و.... من کارهx7ندارم ولی اقا چیزی که من با چشم خودم دیدم160تا اومده.....متاسفانه gpطرفدار زیادی نداره.....ولی gtoبه خاطر فت و فراوون بودنش طرفدار زیاد داره و شاید هم موتور واقعا عالیییییی باشه ولی در حدgpنیسسسست......تجربه اینو میگه......حالا دوباره یه چیزی بپرونید کهgtoاینطوره وgtoاونطوره.....من قبول دار نمیشم،چون واقعیتو نمیشه عوض کرد.....در ضمن اینجا پست gpهستش نه gto:icon_pf _96_:

- - - Updated - - -

واقعا ادم نگاش میکنه حال میکنه......

Adolf Hitler
06-11-1393, 06:56 بعد از ظهر
بابا اصلا شما درست میگیییین....gtoسره.......اقا جان شما بیشتر سرت میشه یا کسی که20سال کارش تعمیر موتور بوده ....gtoدربرابرgpهیچه هییییچ..........gtoموتوریه که همه جا پیدا میشه و خیلی هم زیاده ولی جی پی نه.........اقایی که میگی 165باد میبرتت و x7با اون ابهتش180 میره و.... من کارهx7ندارم ولی اقا چیزی که من با چشم خودم دیدم160تا اومده.....متاسفانه gpطرفدار زیادی نداره.....ولی gtoبه خاطر فت و فراوون بودنش طرفدار زیاد داره و شاید هم موتور واقعا عالیییییی باشه ولی در حدgpنیسسسست......تجربه اینو میگه......حالا دوباره یه چیزی بپرونید کهgtoاینطوره وgtoاونطوره.....من قبول دار نمیشم،چون واقعیتو نمیشه عوض کرد.....در ضمن اینجا پست gpهستش نه gto:icon_pf _96_:

- - - Updated - - -

واقعا ادم نگاش میکنه حال میکنه......

درود . رفیق هر دو خوبن ولی بستگی به عشق طرف داره .
بعدشم تاپیک برای هر دو موتوره نه فقط gp
دقت فرمایید دوست عزیز

BROCK
08-11-1393, 04:09 بعد از ظهر
سلام همگی.داداش هردو ژاپنه و عالی ولی سلیقه ایه.من جی تی او رو میپسندم.در ضمن هیچ پروندنی هم در کار نیست.جی پی 165 تا راه نمیره ب هرکی بگی بهت میخنده.اره جی تی او زیاده .چون ازش استقبال شد.اگ استقبال نمیشد انقد جی تی او نداشتیم.و پرطرفدار بودن ی موتور فقط راه رفتنش نیست که.ظاهر جی تی او سره یا جی پی؟؟صدای جی پی یا جی تی او؟؟خخخ
من جی پی داشتم واقعا سگ و با شتابه هرجور باشه سوزوکیه.من عاشششق برند سوزوکیم ولی قبول کن درحد جی تی اویه مدل پایین نیست.ما اینجا جمع شدیم از هم چیز یاد بگیریم.خدای نکرده برای جر و بحث و دعوا ک نیومدیم همه عشق بازیم...سلامتی همه عشق بازا...اللهم صلی علی محمد و ال محمد.

فلات دوست
09-11-1393, 11:14 قبل از ظهر
دوستان به نظر من از نظر ظاهر و استایل جی تی او سرتره
ولی اگه قراره کورس بزارن و هردوتا موتورهای سرحال باشن ، مطمئنا جی پی با کمی اختلاف برنده هستش
خودم جی تو او سوارشدم در کفی مرگ نداره ولی وقتی به سربالایی میرسیدم عزام میگرفت و ..............

crf250
25-12-1393, 03:56 بعد از ظهر
این جی پی واسه دوستمه
نمیدونم فروخته یا نه ولی یک ماه پیش میگفت4تومن
[Only registered and activated users can see links](3).jpg

[Only registered and activated users can see links](1).jpg

[Only registered and activated users can see links](2).jpg

hamid1993
29-02-1394, 06:46 قبل از ظهر
بسلامتیه موتورای قدیمی ک ظاهری خوب و اراسته ای ندارن ،،ولی باطنشون از موتورای امروزی پاکتره!!!:pm1:

- - - Updated - - -

سلام دوستان!!شرمنده ی سوال داشتم درباره ی موتور جی تی او ،،کسی اگر کمکم کنه ممنون میشم!!

- - - Updated - - -

سلام دوستان!!شرمنده ی سوال داشتم درباره ی موتور جی تی او ،،کسی اگر کمکم کنه ممنون میشم!!

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

سلام ،،،ببخشید,,شرمنده،، سوالم چند بار اومد!!

amirv
24-04-1394, 10:36 بعد از ظهر
سلام suzuki gp125 لوازمش توبازار موجود هست؟

saeed.gto
10-07-1394, 04:21 بعد از ظهر
جی تی او واقعا سلطان موتوراست و سوزوکی جی پی اصلا قابله مقایسه با جی تی او از هیچ نظر نیست

Erfan Ts
10-07-1394, 04:44 بعد از ظهر
دوستان قیمت جی تی او الان تمیز و بدون خرج چقدره؟؟ کسی قیمت داره....پلاک قدیم

hosseinm
10-07-1394, 06:20 بعد از ظهر

اگه بوش نباشه و کیلومتر فابریک باشه, حدود 1.5 به بالا. تو مشهد این قیمت هست.

ehsan cc
27-07-1394, 10:00 قبل از ظهر
از هشت صد هست تا شیش میلیون هم پروندن

Dadash
29-07-1394, 06:59 بعد از ظهر

سرحال و خوشگلش 6 تومن من قیمت دارم
البته خشک هم میتونم برات گیر بیارم بین 12 تا 16 تومن