PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر فوری- روسی به یاماها بازگشت

Kenji
20-05-1391, 03:46 بعد از ظهر
وی از 2013 قرار داد دو ساله امضا کرد....

mh_kingcobra
20-05-1391, 05:33 بعد از ظهر
با تشکر از کنجی جان. همین الآن رفتم دیدم. یعنی اگر فقط کیسی استونر سال بعد پیش پدروسا می ماند 2013 یکی از بهترین فصلهای موتو جی پی می شد. حالا باید ببینیم روسی هنوز می تونه مثل قبل باشه یا نه.
ما که خیلی دوست داریم به اوج برگرده.

Kenji
20-05-1391, 09:31 بعد از ظهر
طی اون صحبتی که کردیم کاش نمی رفت....

mh_kingcobra
20-05-1391, 10:22 بعد از ظهر
دقیقا....از همون اولم از این حرکتش می ترسیدم چون:
1) لورنزو و پدروسا تو اوج بلوغ ورزشی شون هستند. دیگه بی تجربگی و کله شقی قبل رو ندارند و روسی کارش سخت تره
2) روسی اگر نتونه نتیجه بگیره از دو جا براش بده:
الف) این که دیگه روسی قبل نمیشه و الکی به زور خواسته خودش رو اثبات کنه در صورتیکه خودشم می دونه نیاز به اثبات شدن نداره. ب) کسی که سال 2004 با این ادعا از پیش ناکاماتو و رپسول رفت که این راننده هست که می بره نه موتور نتونست تواناییهاش رو در رام کردنه دوکاتی به کار بندازه و با اون ببره.

mh_kingcobra
21-05-1391, 12:06 قبل از ظهر
کنجی جان با اجازه به بخش اخبار داغ فصل 2012 انتقال پیدا کرد.

RezaCBR400RR
07-08-1391, 04:27 قبل از ظهر
با تشکر از کنجی عزیز و دوست عزیز خودم محمد.
باید بگم که رایدرهای جی پی هر کدوم یه چند سالی رو اوج هستن دقیقا مثل ورزش های دیگه و این یه قانون تخلیه که طبیعت میذاره ما نباید خودمونو گول بزنیم چون همه رایدرها واقعا بی رحمانه گاز میدن و حسابی هم تجربه دارن و من به عقیده خودم فکر نمیکنم که دیگه رووسی بتونه به اون روزها برگرده یعنی رو راست بگم دیگه دورش تموم شد الان فقط دنی پدورسا خورخه لورنزو و کیسی استونر دارن حرف اولو میزنن البته ناگفته نماند که دنیل دویزیوسو هم کارش عالیه و به روزهای اوج خودش داره نزدیک میشه..
[Only registered and activated users can see links]

mohsen46
22-12-1391, 12:41 قبل از ظهر
خیلی حال کردم دوباره روسی به جایگاه واقعی خودش برمیگرده
واقعا یه اسطوره هست