PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : honda hornet 250

sadegh75
20-05-1391, 01:23 بعد از ظهر
سلام به همگی
لطفا هرکی از این موتور اطلاعات فنی داره یا قبلا این موتورو داشته یا داره یا هر چی از این موتور میدونه ......
لطفا مطرح کنید چون من هر چی گشتم تو انجمن این موتور مظلوم واقع شده بود
ممنون
اینم چند تا عکس

[Only registered and activated users can see links]

sadegh75
21-05-1391, 12:06 بعد از ظهر
سلام به همگی
لطفا هرکی از این موتور اطلاعات فنی داره یا قبلا این موتورو داشته یا داره یا هر چی از این موتور میدونه ......
لطفا مطرح کنید چون من هر چی گشتم تو انجمن این موتور مظلوم واقع شده بود
ممنون
اینم چند تا عکس

کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایلیا
21-05-1391, 05:43 بعد از ظهر
چرا داداش ما هستیم ...
من این موتور رو میشناسم. منتها دیدم کسی اصلا اسمشم نشنیده، با خودم گفتم واسه چی تایپیک بزنم ؟
یکی از دوستام این موتور رو داشت. صداش مثل اسمشه. میگفت شتابش عالیه و 185 تا باهاش پر کرده. قدرت مانورشم خیلی خوبه.
از مشکلاتش هم میشه به نبود مکانیک خوب واسه تنظیم کاربرات هاش اشاره کرد.
یه نکته‌ی جالب راجع به این جیگر تو سایتا پیدا کردم و اون اینه که این موتور اول واسه سلیقه‌ی ژاپنی‌ها ساخته شد و به قدری محبوب شد که بهش لقب " هورنی هورنت " ( Horny Hornet ) دادن! بعد که دیدن خواهان زیاد داره به بقیه‌ی کشورها هم صادر کردن. این موتور با حجم‌های دیگه هم تولید شده.

ایلیا
22-05-1391, 12:37 قبل از ظهر
اطلاعات فنی این موتور رو به همراه پی.دی.اف ترجمه‌ی بروشور تبلیغاتیش میذارم اینجا + چندتا ویدئو
امیدوارم خوشایند دوستان قرار بگیره ...

Model

Hornet

Type

Honda MC31

Length x width x height

(m)

2.045 x 0.740 x 1.055

Wheelbase

(m)

1.415

Ground clearance

(m)

0.170

Seat height

(m)

0.760

Curb weight/dry weight

(kg)

166/149

No. of riders

(person)

2

Fuel economy (km/l)
[60 km/h test on flat ground]

32.0

Minimum turning radius

(m)

2.6

Engine type

MC14E liquid-cooled 4-cycle DOHC 4-valve inline 4-cylinder

Displacement

(cm3)

249

Bore/stroke

(mm)

48.5 x 33.8

Compression ratio

11.5

Maximum power output

(PS/rpm)

40/13,000

Maximum torque

(kgm/rpm)

2.4/11,000

Carburetor type

VP03

Starter

self-starter type

Ignition

full-transistor battery ignition

Lubrication

forced pressure and wet sump

Oil capacity

(l)

2.7

Fuel tank capacity

(l)

16

Clutch

coil spring

Transmission

6-speed return

Gear ratios

1st gear

2.733

2nd gear

2.000

3rd gear

1.590

4th gear

1.318

5th gear

1.111

6th gear

0.965

Drive ratios (primary/final)

2.966/3.214

Rake (degrees)/trail (mm)

25o40'/99

Tire sizes

Front

130/70ZR16

Rear

180/55ZR17

Brakes

Front

hydraulic disc

Rear

hydraulic disc

Suspension

Front

telescopic

Rear

swingarm

Frame type

diamond (mono-backbone)

ضمنا تا اونجایی که من میدونم، علاوه بر 250، 600 و 900 سی سیش هم تولید شده
هر کدوم از این هورنت ها هم تیپ‌های مختلف دارن. کسی اگه چیزی میدونه ممنون میشم کمک کنه.
شاید یه دونه خواستیم بخریم !!!!!!!

شایسته فر
22-05-1391, 12:37 بعد از ظهر
اقا قیمت اینا چطوره؟

اروین
22-05-1391, 12:51 بعد از ظهر
شنیدم چند تا پلاک ملی شدن؟؟

sadegh75
22-05-1391, 02:52 بعد از ظهر
اقا قیمت اینا چطوره؟

اگه کسی قیمتشو می دونه یا تجربه سواری باهاش رو داشته
لطفا مطرح کنه
ممنون

camera
22-05-1391, 04:11 بعد از ظهر
دادا من یه سفید یخچالیشو در حد خریدم3.200 و قیمت هورنت بالا تر از این نمیره مگه اینکه یه مورد خاص باشه.هندلینگ این موتور خیلی نرمه و بهت حال میده و اصلا خشکی و سنگینیه موتور 1000 رو امثال اون هارو نداره و کلا برای شهر طراحی شده و نسبت به حجمش خیلی شتابش بالاست و به خاطره تکنولوژی که نسبت به سی بی های قدیمی داره طرفداره بیشتری داره و همچنین اگزوز زیر زینش هم خیلی زیباش کرده و صداشم با اگزوزه خودش محشره و برای کسانی که دستشون با پالس راه افتاده مناسبه که باهاش آروم آروم شروع کنن و راستی یادم رفت سیستم ترمزش هم به شدت قویه

شایسته فر
22-05-1391, 04:46 بعد از ظهر
دادا من یه سفید یخچالیشو در حد خریدم3.200 و قیمت هورنت بالا تر از این نمیره مگه اینکه یه مورد خاص باشه.هندلینگ این موتور خیلی نرمه و بهت حال میده و اصلا خشکی و سنگینیه موتور 1000 رو امثال اون هارو نداره و کلا برای شهر طراحی شده و نسبت به حجمش خیلی شتابش بالاست و به خاطره تکنولوژی که نسبت به سی بی های قدیمی داره طرفداره بیشتری داره و همچنین اگزوز زیر زینش هم خیلی زیباش کرده و صداشم با اگزوزه خودش محشره و برای کسانی که دستشون با پالس راه افتاده مناسبه که باهاش آروم آروم شروع کنن و راستی یادم رفت سیستم ترمزش هم به شدت قویه
داداش بدون مدارک خریدی دیگه!!
یا برگ سبز داشت؟؟
ضمنا اگزوزش بغل زینه نه زیرش:4chsmu1:

kamangir
22-05-1391, 07:09 بعد از ظهر
این موتور هوندا هورنت هستش

قیمت پلاک ملی شدش به شدت بالا هستش تو همین سایت آگهی فروشش رو زده بودن با قیمت نجومی اگه درست بگم 19000000

تومان .ولی قیمت بدونه مدارکش از 4000000 بالاتر نمیره

در ضمن این موتور در ایران جزء موتورای غیر مجاز حساب میشه

komeil
23-05-1391, 08:45 قبل از ظهر
هندا هرنت.
قیمت بدونه مدارکش حدود 3000000تا3500000.رنگ استیلش یا نقره ایش گرون تر از هر رنگشه چون واقا خوشگله.
همون جور که دوستمون گفت چون سبک و راحته پالس و اپاچی سوارا نسباتا میتونن ازش سواری بگیرن.
من که سوار شدم از بندیت راحت تر بود و شتابش هم بهتر.

sadegh75
23-05-1391, 09:32 قبل از ظهر
سلام دوستان
قیمت مدرک دارش چنده ؟؟؟
قطعاتش گیر میاد ؟؟
به نظر شما می صرفه خریدش یا نه ؟؟

camera
23-05-1391, 02:27 بعد از ظهر
داداش بدون مدارک خریدی دیگه!!
یا برگ سبز داشت؟؟
ضمنا اگزوزش بغل زینه نه زیرش:4chsmu1:

دادا اماراته اگه با برگ سبز باشه خوبش خیلی بیشتر از این حرفا پات در میاد و حالا بغل زین زیر زین مهم اینه که اگزوزش مثل سوپرفور قدیمی نیست و طراحیش باحاله

camera
23-05-1391, 02:32 بعد از ظهر
سلام دوستان
قیمت مدرک دارش چنده ؟؟؟
قطعاتش گیر میاد ؟؟
به نظر شما می صرفه خریدش یا نه ؟؟

واسه یه خوبه مدارک دارش راحت باید بالای 10 تومن پیاده شی و مثل بقیه موتور سنگینا اگه آشنا داشته باشی قطعاتش هست و برو خودت یدونشو سوار شو می فهمی می صرفه یا نه

ایلیا
23-05-1391, 07:05 بعد از ظهر
جانا سخن از زبان ما میگویی
سنگین سواراش وقتی میشینن پشت این موتور دیگه نمیتتونن پیاده شن از بس که لونده این موتور
اگه بچه ها سوارش شن دیگه قید استهلاک و تنظیم و ... میزنن ;)

sadegh75
25-05-1391, 12:57 بعد از ظهر
سلام دوستان یه سوال
چرا در باره این موتور خیلی موتورسوارا اطلاعی ندارن
من چند جا تو شیراز و یزد سراغ گرفتم برای خرید گفتن نگرد گیرت نمیاد!!!!
چرا واقعا اینجوری هست ؟؟؟
یعنی موتور خوبی نیست که گیر نمیاد ؟؟؟
الان بندیت 250 که انگشت کوچیکه این موتور نمیشه مثل سی جی پره تو ایران ولی این موتور گیر نمیاد !!!!!!!!!!!!!!

komeil
25-05-1391, 01:15 بعد از ظهر
سلام دوستان یه سوال
چرا در باره این موتور خیلی موتورسوارا اطلاعی ندارن
من چند جا تو شیراز و یزد سراغ گرفتم برای خرید گفتن نگرد گیرت نمیاد!!!!
چرا واقعا اینجوری هست ؟؟؟
یعنی موتور خوبی نیست که گیر نمیاد ؟؟؟
الان بندیت 250 که انگشت کوچیکه این موتور نمیشه مثل سی جی پره تو ایران ولی این موتور گیر نمیاد !!!!!!!!!!!!!!

واسه اینه که این موتور طرفدارای خاص خودشو داره وهمیشه بهترینا هستن.مشکل پسندای حرفه ای ازش خیلی تعریف میکنن.
واقا خیلی نرمه!من یه نیم چه دور باهاش زدم
شتابش عالیه!هدلینگ فوق العاده.
این موتور به خاطر جسه ی جموجورش و هندلینگ خوبش واسه سواری تو شهر محشره.
واسه قیمت بالاشه که کمتر تو دست هست.
چون امثال من که موتور ندیده ام یه 400 یا 600 مدل پایین رو به یه همچین موتوری که همگام با فناوری روز هست ترجیح میدم.
که صد در صد اشتباس

bajaj
25-05-1391, 04:11 بعد از ظهر
اين موتور واقعا مثل اسمشه

به نظر من با مداركش ارزش داره

12 تا 14 ميل هم به پاش بريزي ارزش داره

واقعا زنبور سرخه .. . .

ایلیا
25-05-1391, 10:19 بعد از ظهر
دلیل ناشناس بودن این موتور هیچی نیست جز اینکه :
1- بندیت قبل از این موتور وارد ایران شد و به خوبی جای خودش رو میون موتور بازها باز کرد.
2- چون هورنت خیلی وارد ایران نشده، تا بگی هوندا 250، همه یاد سی.بی 250 های قدیمی میفتن و باورشون نمیشه که چیزی به اسم هورنت هم وجود داره.
.
.
.
ضمنا دلیل شتاب و هندلینگ خوبش هم اینه که نسبت به موتورهای هم کلاس خودش جدیدتره و از تکنولوژی بهتری بهره میبره.
.
اما این موتور قطعا معایبی هم داره که ما ازش بی خبریم و دوستانی که این موتور رو دارن میتونن بیان ، کامنت بذارن و راجع بهش صحبت کنن.:14:
ضمنا باجاج جان چه خبره؟ دست دوم این موتور با پلاک و مدارک تو بقیه کشورها حدود 1400 دلاره. حالا درسته نامبر وانه ( nuber 1 ) ولی نه دیگه در این حد :13:

sadegh75
27-05-1391, 12:23 بعد از ظهر
سلام به همگی
اینم چند تا فیلم از هوندا هورنت

video][Only registered and activated users can see links][/video]

sadegh75
27-05-1391, 01:00 بعد از ظهر
میشه یکه به من بگه چجوری میشه فیلم هارو پیوست کرد

camera
27-05-1391, 02:54 بعد از ظهر
دادا همه تقریبا همین اطلاعات رو دارن ازش چه کسی که داره و چه کسی که نداره و چون این موتور تازه وارده دیگه و جدید و با تکنولوژیه و منم که هورنت خریدم قبلش می خواستم بندیت بخرم ولی تا دمه خرید رفتم که یه هورنت اینجوری پیدا شد و منم ازش اطلاعاته آنچنانی نداشتم و فقط و وقتی باهاش دور زدم دیدم که اصل جنسه

bajaj
27-05-1391, 04:14 بعد از ظهر
ضمنا باجاج جان چه خبره؟ دست دوم این موتور با پلاک و مدارک تو بقیه کشورها حدود 1400 دلاره. حالا درسته نامبر وانه ( nuber 1 ) ولی نه دیگه در این حد

سلام دوست گرامي آقاي Ilia95 ([Only registered and activated users can see links])
به نظر من ( كاملا شخصي ) اين موتور نسبت موتور هاي هم قيمتش ارزش داره شما وقتي نينجا رو 16 ميل (قيمت جديد رو ندارم) بهت قيمت ميدن يا هيو رو 10400 قيمت ميدن اونوقت كه اين موتور ارزش پيدا ميكنه

در هر صورت هر كسي نظري داره

بازهم ببخشيد اگه اختلال ايجاد كردم تو بحثتون

camera
27-05-1391, 06:46 بعد از ظهر
این دو تا عکسو ازش ببینید دیگه اسم بندیت نیارید:23:2069520697

ایلیا
27-05-1391, 10:21 بعد از ظهر
سلام دوست گرامي آقاي Ilia95 ([Only registered and activated users can see links])
به نظر من ( كاملا شخصي ) اين موتور نسبت موتور هاي هم قيمتش ارزش داره شما وقتي نينجا رو 16 ميل (قيمت جديد رو ندارم) بهت قيمت ميدن يا هيو رو 10400 قيمت ميدن اونوقت كه اين موتور ارزش پيدا ميكنه

در هر صورت هر كسي نظري داره

بازهم ببخشيد اگه اختلال ايجاد كردم تو بحثتون
آقا این حرفا چیه؟ شوخی کردیم به خدا. شما درست میگید. تو این آشفته بازاری که موتورهای مارک گمنام رو به این قیمتهای کذایی میندازن به جوونای مردم، این موتور واقعا شاهکاره. دلیل پایین بودن قیمت هورنت هم همینه که غیر مجازه. البته به شرطی که از نظر فنی سالم باشه و موتور ندویده باشه.

ایلیا
04-06-1391, 03:04 بعد از ظهر
خیلی جالبه که تو سایتهای بیگانه هم که میگردی، کسی اطلاعات خاصی راجع به این موتور نداره . انگار یه جورایی مخفیانه تولید شده یا قرار نبوده تولید بشه.
مثلا تو یه سایتی رفتم که اینو نوشته بود : As the 250 is an import bike, very little information is available to us - as it's all in Japanese.
باید یه ژاپنی پیدا کنیم بیاد ببینیم داستان چیه.:mypersianforum (531
سال 98 هم به عنوان یه موتور وارداتی به بریتانیا معرفی میشه.

اصلان
04-06-1391, 03:31 بعد از ظهر
اگه کسی قیمتشو می دونه یا تجربه سواری باهاش رو داشته لطفا مطرح کنه ممنونسلام.چند سال پیش یکی دوستام داشت فروخت2200.خیلی خوشکل بود.اینم عکسش21371

Danial_4139
04-06-1391, 10:40 بعد از ظهر
خیلی جالبه که تو سایتهای بیگانه هم که میگردی، کسی اطلاعات خاصی راجع به این موتور نداره . انگار یه جورایی مخفیانه تولید شده یا قرار نبوده تولید بشه.
مثلا تو یه سایتی رفتم که اینو نوشته بود : As the 250 is an import bike, very little information is available to us - as it's all in Japanese.
باید یه ژاپنی پیدا کنیم بیاد ببینیم داستان چیه.:mypersianforum (531
سال 98 هم به عنوان یه موتور وارداتی به بریتانیا معرفی میشه.

اطلاعات هست ولی چون زیاد محبوب نیست به اون صورت راجبش چیزی نگفتن علتشم برمیگرده به یه محصول دیگه از هوندا به اسم VTR که اکثر خریدار ها جذب اون مدل میشدن هم ارزونتر از هورنت بوده هم شتابش از هورنت بالاتر بوده و کلا موتور کم خرجی بوده ظاهرا ، یکی از گلایه هایی که زیاد از این موتور داشتن استفاده از قطعاتی فراتر از نیاز Horent بوده و الکی قیمت این موتور رو با همین زیاده روی ها بالا بردن و گفته بودن اگر کسی بخواد این موتور رو تهیه کنه بهتره با بالابردن مبلغ ناچیزی یه موتور با حجم بالاتر بخره و ...

البته این موارد برای کشور هایی هست که موتور های حجم بالا مشکلی برای تردد ندارن و کسی که بخواد موتور 4 سیلندر بخره نمیاد پولشو برای 250 حروم کنه یا حجم بالا میخره یا اگر خواست 250 بخره یه موتور تک سیلندر یا دو سیلندر 250 میخره که هم ارزون باشه هم کم خرج ولی تو ایرن ...

Model: Honda VTR 250
Category: Naked bike
Rating: 82.5 out of 100. Show full rating and compare with other bikes
Engine and transmission
Displacement: 249.00 ccm (15.19 cubic inches)
Engine type: V2, four-stroke
Compression: 11.0:1
Bore x stroke: 60.0 x 44.1 mm (2.4 x 1.7 inches)
Valves per cylinder: 4
Fuel system: Carburettor
Fuel control: DOHC
Cooling system: Liquid
Gearbox: 5-speed
Chassis, suspension, brakes and wheels
Front tyre dimensions: 110/70-17 54H
Rear tyre dimensions: 140/70-17 66H
Front brakes: Single disc
Rear brakes: Single disc
Physical measures and capacities
Dry weight: 140.0 kg (308.6 pounds)
Power/weight ratio: 0.2286 HP/kg
Seat height: 780 mm (30.7 inches) If adjustable, lowest setting.
Overall height: 1,050 mm (41.3 inches)
Overall length: 2,040 mm (80.3 inches)
Overall width: 720 mm (28.3 inches)
Ground clearance: 170 mm (6.7 inches)
Wheelbase: 1,410 mm (55.5 inches)
Fuel capacity: 13.00 litres (3.43 gallons)

21478

__________________________________________________ ____________________________

Model: Honda Hornet 250
Category: Naked bike
Rating: 70.2 out of 100. Show full rating and compare with other bikes
Engine and transmission
Displacement: 249.00 ccm (15.19 cubic inches)
Engine type: In-line four, four-stroke
Compression: 11.5:1
Bore x stroke: 48.5 x 33.8 mm (1.9 x 1.3 inches)
Valves per cylinder: 4
Fuel system: Carburettor
Fuel control: DOHC
Cooling system: Liquid
Gearbox: 6-speed
Chassis, suspension, brakes and wheels
Front tyre dimensions: 130/70-ZR16 61W
Rear tyre dimensions: 180/55-ZR17 73W
Front brakes: Single disc
Rear brakes: Single disc
Physical measures and capacities
Dry weight: 151.0 kg (332.9 pounds)
Power/weight ratio: 0.2649 HP/kg
Seat height: 760 mm (29.9 inches) If adjustable, lowest setting.
Overall height: 1,055 mm (41.5 inches)
Overall length: 2,045 mm (80.5 inches)
Overall width: 740 mm (29.1 inches)
Ground clearance: 170 mm (6.7 inches)
Wheelbase: 1,415 mm (55.7 inches)
Fuel capacity: 16.00 litres (4.23 gallons)

21482

shahriar
05-06-1391, 01:29 قبل از ظهر
اين موتور يه دونه توو لاهيجان هس ابي واقعا باحاله.
ولي حيف كه شيلنگ رادياتش باره شده ابش خالي شد.
بسره هواسش به امبر اب نبود.توو 180 تا سرعت موتور ياتاقان زد.دل و رودش اومد بيرون

ایلیا
05-06-1391, 09:45 قبل از ظهر
اطلاعات هست ولی چون زیاد محبوب نیست به اون صورت راجبش چیزی نگفتن علتشم برمیگرده به یه محصول دیگه از هوندا به اسم VTR که اکثر خریدار ها جذب اون مدل میشدن هم ارزونتر از هورنت بوده هم شتابش از هورنت بالاتر بوده و کلا موتور کم خرجی بوده ظاهرا ، یکی از گلایه هایی که زیاد از این موتور داشتن استفاده از قطعاتی فراتر از نیاز Horent بوده و الکی قیمت این موتور رو با همین زیاده روی ها بالا بردن و گفته بودن اگر کسی بخواد این موتور رو تهیه کنه بهتره با بالابردن مبلغ ناچیزی یه موتور با حجم بالاتر بخره و ...

با تشکر از شما از بابات قرار دادن اطلاعات فنی موتور وی.تی.‌آر
اگر حمل بر طرفداری کورکورانه از هورنت نشه، در مورد اول کاملا با شما مخالفم. چون این موتور دقیقا بین مردم ژاپن موتور محبوبی هست. ( از ابتدای تایپیک مطالعه کنید متوجه میشید. )
در مورد شتاب صحبت نمی‌کنم. اما همین برتری هورنت در نسبت قدرت به وزن گویای خیلی مسائل هست. علاوه بر اینکه انجینش 4 سیلندر خطیه ( در مقابل دو سیلندر خورجینی ) که کارکرد آرامتر و دسترسی سریع تر به گشتاور بالاتر رو ممکن میکنه. ( یکی از دلایلی که انجین‌های 4سیلندر 250 رو در ایران پلاک نمیکنن ولی 2 سیلندر ها رو چرا، همینه). ضمنا ارتفاع پایین‌تر زین خودش دلیل واضحی بر رانندگی راحت تر و کنترل بهتر موتور هست. ضمن اینکه توجه شمارو به این نکته جلب می‌کنم که موتورهای قوی و پرشتاب معمولا دارای ارتفاع زین کوتاه‌تر هستند.
در مورد قیمت با شما موافق هستم. چون دست دوم این موتور اونور آب داره با قیمت حدود 1000 تا 2000 دلار معامله میشه. به هر حال انجین این موتور 4 سیلندر هست و از تکنولوژی بالایی هم بهره میبره و طبیعیه که نسبت به 250های تک و دو سیلندر دیگه گرونتر باشه.

Danial_4139
05-06-1391, 01:10 بعد از ظهر
البته این چکیده چیزایی بود که تو چنتا فرام انگلیسی دیده بودم اگر نه خیلی راجب مزایا و محاسنشم هم حرف زده شده و با چنتا موتور هم رده از برند های دیگه هم مقایسش کرده بودن که هورنت با فاصله زیادی برتری داشته ولی اون چیزی که مشهود بوده ازش زیاد استقبال نشده .

ایلیا
05-06-1391, 04:21 بعد از ظهر
البته از دو نظر به این موضوع میشه نگاه می‌کرد.
1- احتمالا تیراژ تولید این موتور با توجه به خاص بودنش عمدا پایین نگه داشته شده تا تبدیل به اسطوره بشه !
2- با توجه به مدل‌های جایگزین بعدی، این موتور کم کم از دور خارج شده. چون میدونم چند سالی هست که هورنت دیگه تولید نمیشه و مدل‌های دیگه‌ای جاش رو گرفتن.
3- ضمنا خدمتتون گفتم که اگر تایپیک‌های قبلی رو مرور می‌کردید متوجه می‌شدید که این موتور چقدر محبوب هست بین مردم ژاپن . نه تنها مردم ژاپن، بلکه عده‌ی کثیری از موتور سوارهای دنیا و هنوز که هنوزه با اینکه چند ساله هیچکدوم از مدل‌هاش ( 250، 600، 900 ) و کلاس‌هاش تولید نمیشه، اما با قیمت بالایی ( نسبت به قدمت و عمر موتور ) بین طرفدارهاش داره دست به دست میگرده.
قبول دارم که این موتور رو هر کسی نمیشناسه و تعدادش کمه. اما با محبوب نبودنش مخالفم.

Hooman Hi kips
25-06-1391, 01:04 قبل از ظهر
یادش بخیر سال 88 یه هورنت آبی داشتم.
پلاک زنجان بود. مفت و مسلم از دستش دادم.
الان در به در دنبال همونم که موتورو بهش فروختم.
راستی چند وقت پیش 1 پلاک ملیه سفیدشو تو خ ولیعصر دیدم. گفتم فروشه ، گفت 14 میلیون.
گفتم آره دیگه سر گردنس..!
البته واسه کسی که میخواد 11 و خورده ای پول هیوسانگ بده اون موتورو بگیره خیلی بهتره
یا حق...:icon_pf (95):

amo hosein
25-06-1391, 01:45 قبل از ظهر
راستی چند وقت پیش 1 پلاک ملیه سفیدشو تو خ ولیعصر دیدم. گفتم فروشه ، گفت 14 میلیون.
البته واسه کسی که میخواد 11 و خورده ای پول هیوسانگ بده اون موتورو بگیره خیلی بهتره
مدلش چند بود؟

شایسته فر
25-06-1391, 02:06 قبل از ظهر
داداشی 2 تا موضوع
یکی اینکه هیوساگ 9.600 هست نه 11
دوم اینکه هورنت مثل بقیه موتور سنگینا و موتور هایی که در ایران تولید نمی شن، هرکی هر قیمتی که دلش خواست روز موتورش میزاره و اصلا قانونی نداره
یکی تو همین سایت پلاک ملیشو 19 گزاشته بود، 14 که خوبه

ایلیا
25-06-1391, 02:30 قبل از ظهر
داداشای گلم. باید ببینید موتور چقدر می‌ارزه. خوردگی نداشته باشه. انجینش ناقص نشده باشه. اونوقت اگه پلاک ملی باشه دیگه قیمتش میره رو هوا ... باید تو آسمونا دنبالش بگردی.
خلاصه اینکه موتور لوندیه ... هر کی با قیمت مناسب پیدا کرد معطل نکنه. یه دور بزنه ببینه چه جوریه و بعد بزنه تو گوشش.:2khtar:
یکی تو همین سایت اومد گفت یه خوبشو واست پیدا میکنمو ... بعد از 2 ماه هنوز خبری ازش نیست. پیچید به بازی ... دست ما رو هم گذاشت تو پوست گردو ...

matink
25-06-1391, 07:21 بعد از ظهر
سلام دوستان من یدونه هورنت 250 سراغ دارم رنگشم نقره ایه و مدلشم به گفته صاحبش 2003 هست.
اگه شد عکسشو میزارم کسی خواست شماره صاحبشم میگیرم میدم دوستان خواستند معامله کنن.

Hooman Hi kips
25-06-1391, 11:29 بعد از ظهر
مدل 2000 بود داداش... انجین سفید
نمیدونم بچه ها میگن یه اگزوز "ارو" گذاشتن روش و قیمت دلارو بهونه کردن، دارن 11 و خورده ای میفروشن.
دقیقا موتورایی مثل Hornet مخصوصا هورنت که مدارک دارشو خیلی کم وارد کردن، اگه با برگه سبز پیدا بشه قیمتای نجومی داره. البته واسه کسی که مایشو داره می ارزه...
من خودم به شخصه یه هورنت مدل پایین مدارک دارو به صفر این موتورا که فقط اتاق موتور سنگینو یدک میکشن ترجیح میدم.

ایلیا
26-06-1391, 07:32 قبل از ظهر
درسته آقا هومن، این موتورها لشش می‌ارزه به این موتورهای چینی و هندی.
اینجا تایپیک بازار نیست که قیمت بگم، ولی هر چیزی تا یه حدی ارزش داره. اگه این موتور برگ سبز داشته باشه، زمین نخورده باشه و رنگش هم استیل اشه، بازم 11 تومن نمی‌ارزه ... چرا؟
به چند دلیل
1- هر موتوری یه عمر مفید داره. 12 سال کارکرد؛ یعنی،‌ خداحافظ عمر مفید = سلام تعمیرگاه ( میخواد کی.تی.ام باشه یا مگلی ، فرقی نمیکنه )
2- این موتورها مشکل تامین قطعه دارند، به دلیل خاص بودن و تعداد کم .
3- به دلیل ممنوعیت همگانی موتور سنگین ( یعنی احمدی مقدم هم که باشی حق نداری سوار شی ) از 2 ماه پیش تا امروز ( شاید ادامه داشته باشه، شایدم همین فردا لغو شه )، هرجا شما رو بگیرن باید با موتور بای بای کنی. پس فعلا مدرک دار و بی‌مدرک معنی نداره.
داستان دلار هم همه میدونیم که بهانه‌ای بیش نیست.

خلاصه سر مبارک رو درد نیارم. درسته، شاید کسی بیاد بخره عین خیالشم نباشه، ولی قیمت کاذبه.

matink
30-06-1391, 09:19 قبل از ظهر
دوستان اینم عکسش

شایسته فر
30-06-1391, 02:51 بعد از ظهر
داداش متین قیمتشو می تونی حدودی بپرسی؟
ممنون از لطفت

matink
31-06-1391, 10:28 قبل از ظهر
داداش من ازش پرسیدم گفت 5 ولی گفتم قیمتت پرته. موتورش از لحاظ فنی سالم سالم بود
ظاهرشم که تو عکس معلومه تمیزه. لاستیک عقب 160 انداخته بود موتور خوشقیافه تر شده بود ولی چندتا ایراد ریزم داشت:
1- پایه یکی از راهنماهای عقبش شکسته بود
2- در برق موتور براثر ریختن آب باطری یه کم قیافش به هم ریخته بود که باید پرداخت بشه
دیگه ایراد چشم گیری نداشت.
فکر کنم بشه 4.5 ازش خرید بازم اگه کسی خواست بگه شماره طرفو بزارم.

عابدی
31-06-1391, 08:32 بعد از ظهر
این نقره ایه مدارک داره؟

Hooman Hi kips
31-06-1391, 10:26 بعد از ظهر
این نقره ایه مدارک داره؟

با این قیمتی که گذاشته محاله که برگه سبز داشته باشه.
نهایتا شاید سند تملیک باشه :s (9):

matink
01-07-1391, 03:32 قبل از ظهر
مدارک که نداره ولی طرف میگفت اگه بخوای برگه اوراق میتونه بده.

ایلیا
09-07-1391, 02:47 قبل از ظهر
بچه‌ها یه سوال
هورنت 250 مدل 2008 هم داریم؟ اگه کسی میدونه یه راهنمایی بکنه

ایلیا
20-09-1391, 03:04 قبل از ظهر
یه سوال دیگه. تنظیم کاربرات هورنت مثل بندیت اذیت میکنه یا نه؟ قطعاتش چه جوریه؟ گیر میاد؟

Classified
20-09-1391, 08:34 قبل از ظهر
بچه‌ها یه سوال
هورنت 250 مدل 2008 هم داریم؟ اگه کسی میدونه یه راهنمایی بکنه

فکر نکنم باشه، تولیدش از 96 بوده، نهایت فکر کنم تا 2001 یا 02 تولید شده باشه

یه سوال دیگه. تنظیم کاربرات هورنت مثل بندیت اذیت میکنه یا نه؟ قطعاتش چه جوریه؟ گیر میاد؟

اینو دوستان فنی باید جواب بدم ولی بعید میدونم مثل بندیت باشه

اصلا خود موتور گیر میاد!؟ عزیز هورنت کلا کمه، چه خودش چه قطعاتش، خاصه.

ایلیا
21-09-1391, 06:22 قبل از ظهر
فکر نکنم باشه، تولیدش از 96 بوده، نهایت فکر کنم تا 2001 یا 02 تولید شده باشه

اینو دوستان فنی باید جواب بدم ولی بعید میدونم مثل بندیت باشه

اصلا خود موتور گیر میاد!؟ عزیز هورنت کلا کمه، چه خودش چه قطعاتش، خاصه.
ممنون کلاسیفاید جان، خود موتورو پیدا کردم، قطعاتشم ایشالا پیدا میشه،. اصلا دلیل اینکه دنبالشم همین کمیاب بودنشه و به سی.بی 400 ترجیحش میدم. جالبه که قدرتش از بندیت کمتره ولی چه از نظر شتاب و چه از نظر تاپ اسپید از بندیت سرتره ... بگذریم ...
میدونم موتوریه که اذیت نمیکنه، ولی از اونجایی که خوراک موتور کاربراته، میخوام مطمئن شم که سر تنظیمشون دهنم به فنا نمیره. مال بندیت شنیدم تنظیم کاربراتش اذیت میکنه و یه سوپر حرفه‌ای باید این کارو بکنه. یادم میاد تو گاراژ که کار میکردم، یه ماشین بود خیلی خوشگل به اسم آلفا رومئو،‌ حتما این کمپانی رو میشناسی. ماشیناش 4 کاربرات بود. فقط اوستا تنظیمش میکرد. یه نصفه روز کار میبرد، فول تایم !!! حالا این که موتوره بیشتر اذیت میکنه.
بازم ممنون.

matink
27-09-1391, 08:32 قبل از ظهر
آقا کسی هورنت سالم داشت من خریدارم

mohammad hoseini zadeh
24-10-1391, 06:29 بعد از ظهر
سلام آقایون . من دنبال یکدونه hornet 250 یا 600 می گردم . اگر کسی سراغ داره شماره اش را برام بذاره . ممنومن میشم.البته بدون مدرک.

شایسته فر
24-10-1391, 11:03 بعد از ظهر
سلام آقایون . من دنبال یکدونه hornet 250 یا 600 می گردم . اگر کسی سراغ داره شماره اش را برام بذاره . ممنومن میشم.البته بدون مدرک.
دادا یه تاپیک مشاوره بزن
اینجا تاپیک تخصصیش هست!!
ضمنا من یکی سراغ دارم مشکلی درحد!!

سید امیر
25-10-1391, 12:18 قبل از ظهر
دوستان من یدونه ابی در حد صفر پلمپ بدون زمین خوردگیو رنگ درحد دارم کسی خاست تهرانم تحویل میدم..5تومن

شایسته فر
25-10-1391, 12:33 قبل از ظهر
دوستان من یدونه ابی در حد صفر پلمپ بدون زمین خوردگیو رنگ درحد دارم کسی خاست تهرانم تحویل میدم..5تومن
مدارک(البته می دونم با این قیمت......ولی گفتم شاید چیزی داشته باشه!!)
مدل؟

سید امیر
25-10-1391, 12:42 قبل از ظهر
2000 سوییچ هست بخای با 200 تومن تملیک میکنمش

شایسته فر
25-10-1391, 12:47 قبل از ظهر
ممنون
تملیک که........!!!!

محمدفضل
25-10-1391, 01:30 قبل از ظهر
یعنی اینقدر موتور شاخیه که 5 قیمتشه؟ داداش امیر پس cb 400 این وسط چی میشه؟ مطمئنا که سرتر از هورنته و اینکه لوازمش فراوونه و بازار فروشش بهتره. شماها هم که میگید هورنت لوازمش کمه تو کشور و اینکه کمتر کسی میشناسه یا دست به تعمیرش میزنه.من شنیده بودم نهایت تا 4 خرید و فروش میشه.

mohammad hoseini zadeh
25-10-1391, 01:54 بعد از ظهر
اقای شایسته فر قیمتش چند هست؟
از نظر مدارک چه جوری هاست؟
سالم هست یا نه کلا چه جوری ؟

سید امیر
25-10-1391, 03:08 بعد از ظهر
فضل جان هورنت شتاب اولیش از سی بی 400 بیشتره...راه رفتنشم مثل سی بی 400 هست...چون رخ وهیکلشم گنده تره ...از سی بی 400 خوش دست تر هست..در ضمن سیبی 400 زیر 5300 تمیزش پیدا نمیشه..این هورنتم که عکسشو گذاشتم در حده...

شایسته فر
25-10-1391, 03:43 بعد از ظهر
موتور سویچه
در حد
مال یکی از دوستان هست
فعلا هم وسط امتحانام هست
ایشالا هفته ی آینده میرم پیشش جزیاتشو میپرسم

mamrez
25-12-1391, 04:33 بعد از ظهر
این اصفهانه اون یکیش هم که تهران برای بچه های همین سایته.مدارک هم ندارن

30138
30139
30140
نه شایسته جان سراغ ندارم

majid_suzuki
25-12-1391, 08:34 بعد از ظهر
هورنت از بهترین تولیدات هنداست ولی تو ایران خیلی طرفدار نداره
تو همه کلاسا هورنت حرف اولو میزنه در مورد قطعاتشم کم هست ولی گیر میاد
کاربراتش از بندیت خوش قلقتره هر چند مدل پایینا وقتی کاربرات شدیدا نامیزون بشه تنها راه خرید کاربرات نو هستش (البته بیشتر در مورد بندیت)
هورنت تا 2002 تولید شده ولی بالای 2000 کم گیر میاد قطعاتش کم گیر میاد ولی اصتعلاک پایین موتورش کمبود قطعاتشو جبران میکنه
از سال 2011 تولید هورنت از سر گرفته شده
چند وقت پیش با یکی از دوستامون یه تمیزشو مدل 98 بود 3050 معاملش کردیم الان هونت قیمتش 3500 فی میخوره
پلاک ملیشم سراغ دارم میگه 17م

amir74
25-12-1391, 10:07 بعد از ظهر
دوستان هورنت سراغ داشتید 250 به قیمت من می خوام.هورنت که از بندیت خیلی بهتره اگه باشه هورنت می خرم

کاوه
25-12-1391, 10:51 بعد از ظهر
هورنت زیر 7تومن پیدا نمیشه
کلا نسبت به بندیت و امثالش کمتر هست و دست هر کسی نیست

majid_suzuki
25-12-1391, 11:13 بعد از ظهر
مدارک کامله معتبر موتور تهرانه ولی خودم ندیدمش ولی یکی از دوستام رفته بود بالاسر موتور
میگفت کارکردش زیاده ولی خوب ارزش داره مدلشم اگه درست بگم 98 بود

MANHUNT
27-12-1391, 02:51 قبل از ظهر
این موتور کاملا غیر مجازه و حساسیت نیروی انتظامی نسبت به این موتور زیاده بخاطر شتاب عالی وزن کم قدرت مانور فوق العاده و فرمان پذیری بسیار خوب شاید باورتون نشه با این موتور داخل شهر کسی به گردت نمیرسه باسه همین حساسیت نیروی انتظامی روش زیاده باهاش میشه خیلی کارا کرد چند سال این موتور زیر سایه هوندا سی بی و سوزوکی بندیت بود و هست نبود تعمیرکار و کم بودن این موتور باعث گمنام بودنش شده و موتور اصلا خز نیست و اسم چهره متفاوت داره صداش واقعا خوبه :acigar:

ایلیا
27-12-1391, 11:01 قبل از ظهر
دوست عزیز فکر نمیکنم پلیس اینقدر تیز باشه که هورنتو از نزدیکم تشخیص بده ...

mamrez
27-12-1391, 02:27 بعد از ظهر
تقریبا درست میگی.مخصوصا اگه اگزوزهاش فابریک باشه.اما از نمای بغل مشخصا هورنته:biggrin:

moein.sk
26-02-1392, 11:25 قبل از ظهر
دوستان کسی قیمت این موتور یعنی همین هورنت 250 در حد رو تو سال 1392 میدونه ؟ کسی اگه میدونه لطف کنه بگه ...

ali_r
04-10-1392, 12:24 بعد از ظهر

Darken
07-04-1393, 11:40 قبل از ظهر
دوستان سلام ي هورنت250 سراغ دارم خيلي خوشگله هم فني هم ظاهري سفيده برگه تمليك هم داره گذاشته ٦/٥ ميرزه؟

digitalcanon
07-10-1393, 08:31 قبل از ظهر
سلام.کسی نمیدونه ی هورنت 250 مدل 2001 کم کارکرد و سالم انجین پلمپ و بدون زمین خوردگی چند میارزه؟؟؟؟موتور ظاهری تمیز.سویچ هم هست
باید موتور را از نزدیک دید ولی اگه عکس از تمام جهات بگیری و اگه شماره شاسی داره شماره شو اعلام کنی مدل دقیق مشخص بشه قیمت هم مشخص میشه . تو بازار ایران اگر از قبل موجود باشه بین 7تا 10 قیمت گذاری میشه ولی اگه همین الان از ژاپن خرید کنی باید بین5 تا 7 هزار دلار بدونه هزینه حمل و گمرکی پرداخت کنی . چون این موتور فقط در ژاپن موجوده و در کشور های دیکه تک و توک پیدا میشه که اکثرا مدا پایین و داعونه

haj erfan
07-10-1393, 04:06 بعد از ظهر
باید موتور را از نزدیک دید ولی اگه عکس از تمام جهات بگیری و اگه شماره شاسی داره شماره شو اعلام کنی مدل دقیق مشخص بشه قیمت هم مشخص میشه . تو بازار ایران اگر از قبل موجود باشه بین 7تا 10 قیمت گذاری میشه ولی اگه همین الان از ژاپن خرید کنی باید بین5 تا 7 هزار دلار بدونه هزینه حمل و گمرکی پرداخت کنی . چون این موتور فقط در ژاپن موجوده و در کشور های دیکه تک و توک پیدا میشه که اکثرا مدا پایین و داعونه

دادا بمن گفته شماره شاسیش اینه : 1252947

digitalcanon
07-10-1393, 05:07 بعد از ظهر
دادا بمن گفته شماره شاسیش اینه : 1252947
اره دادش مدلش بین 2001 تا 2002 هستش که صدرص باید کاربراتور برقی و اخرین مدل انجین که تا سال 2007 تولید شده روش باشه با این حال یه عکس از دو طرف موتور قیمت را دقیقتر میشه اعلام کرد .
هورنت حرف نداره من خودم یکی داشتم مدل 2002 مشکی که فروختم حیف فقط سویچ بود با مدارک باشه عالیه عکسی که تو اواتارم هست مربوط به موتورمه چراغ عقبشو خودم led کرده بودم .

haj erfan
08-10-1393, 12:32 قبل از ظهر
اره دادش مدلش بین 2001 تا 2002 هستش که صدرص باید کاربراتور برقی و اخرین مدل انجین که تا سال 2007 تولید شده روش باشه با این حال یه عکس از دو طرف موتور قیمت را دقیقتر میشه اعلام کرد .
هورنت حرف نداره من خودم یکی داشتم مدل 2002 مشکی که فروختم حیف فقط سویچ بود با مدارک باشه عالیه عکسی که تو اواتارم هست مربوط به موتورمه چراغ عقبشو خودم led کرده بودم .

عکس موتور رو فعلا ندارم متاسفانه.ولی تمیزه.بنظر شما 7 تومن میارزه؟؟؟!!

BKING
08-10-1393, 07:22 بعد از ظهر
عکس موتور رو فعلا ندارم متاسفانه.ولی تمیزه.بنظر شما 7 تومن میارزه؟؟؟!!
ندیده نمی شه نظر داد
باید نسبت به سالم بودن موتور نظرداد

Ali
09-10-1393, 09:59 قبل از ظهر
اگه خیلی تمیز باشه خوبه

¥ bermoda ¥
05-11-1393, 08:27 بعد از ظهر
یادش بخیر چند سال پیش آرزوی واردکرددنشو داشتم .مث اینکه باید به گور ببرم.
چون فی شو ندارم خیلی درمیادگمرکیش. اشناشودارم پلاکشم میتونم بکنم ،گرچه خیلی هامیگن امکان نداره. بابا اینجا ایرانه ایرااااان