PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی خرید تا 2000

am62
15-05-1391, 06:11 بعد از ظهر
سلام دوستان من یه تازه واردم برای کارم مجبورم موتور بگیرم
درباره موتور چیزی نمیدونم چی میشه گرفت که قیافه داشته باشه علاقه ای به سرعت ندارم با کیفیت( فکر نکنم تو این رنج چیزی با کیفیت باشه ) صفر باشه
ترجیحا گواهینامه نخواد اگه نه مجبورم میگیرم تا حالا پشت موتور نشستم . هر فاکتور دیگه ای که شما فکر میکنید یه موتورباید داشته باشه طرح ویو نباشه یه چیزایی تو نت دیدم

اسکوتر مثلا پرواز 100و150 ایران دوچرخم یکی داره یا هر برند دیگه ای من شنیدم بعضی مدلهاش گواهینامه نمیخواد
فکر کنم پالس135 تو این رنج قیمته
کسیر ریس150 رخش خوبی داره راستش اینو دیدم انگیزه گرفتن گواهینامه پیدا کردم البته یکم مشکل مالی دارم
لطفا قیمت و عکس بزارید
سپاس

dariush
15-05-1391, 10:59 بعد از ظهر
سلام دوستان من یه تازه واردم برای کارم مجبورم موتور بگیرم
درباره موتور چیزی نمیدونم چی میشه گرفت که قیافه داشته باشه علاقه ای به سرعت ندارم با کیفیت( فکر نکنم تو این رنج چیزی با کیفیت باشه ) صفر باشه
ترجیحا گواهینامه نخواد اگه نه مجبورم میگیرم تا حالا پشت موتور نشستم . هر فاکتور دیگه ای که شما فکر میکنید یه موتورباید داشته باشه طرح ویو نباشه یه چیزایی تو نت دیدم

اسکوتر مثلا پرواز 100و150 ایران دوچرخم یکی داره یا هر برند دیگه ای من شنیدم بعضی مدلهاش گواهینامه نمیخواد
فکر کنم پالس135 تو این رنج قیمته
کسیر ریس150 رخش خوبی داره راستش اینو دیدم انگیزه گرفتن گواهینامه پیدا کردم البته یکم مشکل مالی دارم
لطفا قیمت و عکس بزارید
سپاس
اگه میخوای کسی بهت گیر نده 70 بخر یا از همین اسکوترا قیمتشم مناسبه

shahriar
15-05-1391, 11:04 بعد از ظهر
قول ميدم به70 هم گير بدن

shahriar
15-05-1391, 11:05 بعد از ظهر
همون 135 رو بگير حالشو ببر

شایسته فر
15-05-1391, 11:06 بعد از ظهر
داداش به دردسرش نمی ارزه
اسکوتر بگیر خیالتم راحته که کسی نه گیر میده، نه گواهی نامه می خواد
من دوباره از راهنمایی و رانندگی پرسیدم، گفتن اگه دنهده نداره و گازیه گواهی نامه نمی خواد!!

am62
16-05-1391, 12:02 قبل از ظهر
مرسی 70 که اصلا این اسکوترا چند قیمتن میخوام بدونم چند سی سی چه برندی معقوله؟
نصبت به پولی که میدم اسکوتر می ارزه که پالس و کسیر بیخیال بشم همین طور گواهینامرو نمیخوام پولمو دور بریزم

dariush
16-05-1391, 01:35 قبل از ظهر
اسکوتر همه قیمتی هستش که به نظره من بهترینش sym jet 4 هستش اینم تاپیکش
[Only registered and activated users can see links]
ولی فکر کنم یکم قیمتش بالاست ولی من تضمین میکنم موتور سگ جونی باشه و قطعاتشم گیر بیاد و بدترینشم اسکوتر های پیشرو هستش به نام پویا
و اسکوتر های هوندا و یاماها قدیمی هستش که همشون هم دست دو هستن

اروین
16-05-1391, 01:42 قبل از ظهر
پالس 180 یگیر کارکرده

am62
16-05-1391, 01:54 قبل از ظهر
مرسی از راهنمایی این sym jet 4 چیز خوبیه اسکوتر قیمت پایینتر چیزی هست ارزش خرید داشته باشه برای اسکوتر ترجیح میدم کمتر پول بدم

اسکوتر همه قیمتی هستش که به نظره من بهترینش sym jet 4 هستش اینم تاپیکش
[Only registered and activated users can see links]
ولی فکر کنم یکم قیمتش بالاست ولی من تضمین میکنم موتور سگ جونی باشه و قطعاتشم گیر بیاد و بدترینشم اسکوتر های پیشرو هستش به نام پویا
و اسکوتر های هوندا و یاماها قدیمی هستش که همشون هم دست دو هستن

اروین
16-05-1391, 01:56 قبل از ظهر
بخوای بفروشی خریدار نداره

am62
16-05-1391, 02:05 قبل از ظهر
نه دادا خریدارم

بخوای بفروشی خریدار نداره

dariush
16-05-1391, 03:11 قبل از ظهر
مرسی از راهنمایی این sym jet 4 چیز خوبیه اسکوتر قیمت پایینتر چیزی هست ارزش خرید داشته باشه برای اسکوتر ترجیح میدم کمتر پول بدم

توی اسکوتر ها پیشرو فکر کنم 2 مدل میزنه یکیش پویا هستش و یکی دیگش که خیلی هیکل گندهای داره و زور به صدا میفته و پاکشتی هوندا و یاماها قدیمی هستش که دست دو هستن و پلاک و سند نداره و فقط کلید داری و چند مدل شوکا میزنه که بهترینش همین jet 4 هستش

شایسته فر
16-05-1391, 03:39 قبل از ظهر
چون گواهی نامه نداری اسکوتر بهترین گزینه هست، ولی اگه بری گواهی نامه رو بگیری صد در صد موتور های پالس و اپاچی بهترین گزینه هستن

am62
16-05-1391, 12:28 بعد از ظهر
مرسی از همراهی دوستان اینطور که دستم اومد باید بین اسکوتر و پالس و اپاچی یه کی انتخواب کنم به عبارتی با گواهینامه و بی گواهینامه

شایسته فر
16-05-1391, 01:08 بعد از ظهر
مرسی از همراهی دوستان اینطور که دستم اومد باید بین اسکوتر و پالس و اپاچی یه کی انتخواب کنم به عبارتی با گواهینامه و بی گواهینامه
دقیقا!!
داداش اگه به سن قانونی رسیدی حتما حتما گواهی نامه رو بگیر و یه موتور پدر و مادر دار بگیر، خیال خودتو راحت کن
موتور هایی که گواهی نامه نمی خوان مشخصه که انقدر پیش و پا افتاده هستن که اصلا گواهی نامه نمی خوان!!!!

vahid69
11-07-1393, 11:19 بعد از ظهر
داداش به دردسرش نمی ارزه
اسکوتر بگیر خیالتم راحته که کسی نه گیر میده، نه گواهی نامه می خواد
من دوباره از راهنمایی و رانندگی پرسیدم، گفتن اگه دنهده نداره و گازیه گواهی نامه نمی خواد!!

کی همچین حرفی به شما زده ؟؟؟ دوست عزیز هر وسیله ای که پلاک شده باشه و شماره شهربانی داشته باشه انجین داشته باشه درونش بنزین بریزید روشن بشه و الاینده تولید کنه و حرکت کنه گواهینامه میخواد.حالا به موتور های گازی سبکتر و به اصطلاح اسکوتر ها کمتر کسی کار داره وگرنه اگر تصادف کنید چون گواهینامه ندارید مقصر هستید اگر هم خدایی نکرده به عابر بزنید قتل عمد محسوب میشه.اما در شرایط عادی کسی به اون صورت با موتور گازی و اسکوترها کاری نداره.اما اونجوری هم نیست که اصلا گواهینامه نخواد.

Gladiator
11-07-1393, 11:40 بعد از ظهر
تاپیک قدیمی ، بسته شد