PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روبین 200 سی سی

sezar021
15-05-1391, 04:15 بعد از ظهر
سلام رفقا دیدم تاپیک این موتور نیست گفتم تاپیک بزنم بیشتر اطلاعات بدست بیارم
ظاهرا نسل جدید کثیر هست با 50 سی سی بیشتر
دوستان گه اطلاعاتی دارن دریغ نکنن
یا علی

gto
15-05-1391, 04:31 بعد از ظهر
سلام خواسم برم تو سایت کثیر نمیرفت نمیدونم چرا ولی پایینش نوشه بود موتورkg200 نمی دونم همون موتوری هست که میگین یا نه عکسیهم از روبین200 تو اینترنت پیدا نکردم

dariush
15-05-1391, 05:41 بعد از ظهر
اینم سایتش [Only registered and activated users can see links]-tab
. مشخصات:
ROBIN 200
Engine: Single-Cylinder, Four stroke
Gear System: 5 Gears
Start Mechanism: Electric
Front Shock absorber: Hydraulic, Up-Down
Rear Shock absorber: Unit Central
Brake System: Disk, Disk
Wheel: Alloy, Tubeless
Accessories: With Remote Control

این عکسو هم اقا میلاد (Milad_2Rbo ([Only registered and activated users can see links])

گرفتن
[Only registered and activated users can see links]

dariush
15-05-1391, 05:43 بعد از ظهر
می خواستم ببینم که ظاهرش مثله مدل جدید کثیر هستش یا قدیم؟؟ توی عکس واضح نیست و توی شیراز هم هنوز نیومده

شایسته فر
15-05-1391, 05:48 بعد از ظهر
می خواستم ببینم که ظاهرش مثله مدل جدید کثیر هستش یا قدیم؟؟ توی عکس واضح نیست و توی شیراز هم هنوز نیومده
داداش قطعا شبیه سری قدیمیا نیست
این از بغلاشم معلومه، بیشتر می خوره شبیه 150 جدیدا باشه!!

Milad_2Rbo
15-05-1391, 05:51 بعد از ظهر
ظاهرش همون 150 سی سی .مو نمیزنه.حالا این دفعه رفتم گمرک واست چندتا عکس مشتی میگیرم. فقطم نارنجیشو دیدم اونجا .بگیری یه تیونینگ ظاهریش کنی خیلی خوشگل تر میشه.

شایسته فر
15-05-1391, 05:53 بعد از ظهر
قیمتش چنده؟

Milad_2Rbo
15-05-1391, 05:57 بعد از ظهر
قیمتش چنده؟
2900 تا 2هفته پیش بود. الانو نمیدونم $$

sezar021
15-05-1391, 09:59 بعد از ظهر
شکل قشنگی داره کسی سوار نشده بگه سواریش چطوره؟؟ دیگه از کثیر باید بهتر باشه

shahriar
15-05-1391, 10:53 بعد از ظهر
اين موتور ماله ثامن سيكلت هست.
اطاق كثير ولي انجين ارگون 200

gto
15-05-1391, 10:55 بعد از ظهر
شکل قشنگی داره کسی سوار نشده بگه سواریش چطوره؟؟ دیگه از کثیر باید بهتر باشه
کثیر150جدیدا رفیقم داره سواریش بد نیست یعنی نباید زیاد ازش توقع داشته باشی لرزش موتورهم در دورموتور بالا داره انجین چینی هست ولی ظاهر قشنگی داره تقریبا عیب های کثیر قدیما رفع شده این یکیا نمیدونم چطوریه تازه عکسشا دیدم
درضمن میگن مشکل قطعه داره امید وارم این یکی انطور نباشه

dariush
15-05-1391, 10:56 بعد از ظهر
اين موتور ماله ثامن سيكلت هست.
اطاق كثير ولي انجين ارگون 200

شما مطمعنی موتوره ارگون هستش ؟
موتوره ارگون از پیشرو پارس و دایچی بهتره یا نه ؟ از لحاظ سرعت و شتاب چطور ؟

shahriar
15-05-1391, 11:00 بعد از ظهر
شما مطمعنی موتوره ارگون هستش ؟
موتوره ارگون از پیشرو پارس و دایچی بهتره یا نه ؟ از لحاظ سرعت و شتاب چطور ؟
اره مطمهنم.
انجين ارگون باطله.
اين روبين رو صفرشو موقع استارت اول ديدم وقتي روشن شد انگار تو انجينش داشت كاسه بشقاب خورد ميشد

dariush
15-05-1391, 11:02 بعد از ظهر
اره مطمهنم.
انجين ارگون باطله.
اين روبين رو صفرشو موقع استارت اول ديدم وقتي روشن شد انگار تو انجينش داشت كاسه بشقاب خورد ميشد

چون موتره ارگون روش هستش میپرسم شما باهاش تاپ اسپید چقدر زدین؟

شایسته فر
15-05-1391, 11:08 بعد از ظهر
اره مطمهنم.
انجين ارگون باطله.
داداش یعنی موتور خوبی نیست؟؟

shahriar
15-05-1391, 11:14 بعد از ظهر
من با ارگون دور متور 8000 110 تا رفتم بيشتره ميره ولي بعد يه مدت شاتون خرد ميكنه.چون خيلي بهش فشار مياد.
حالا ارگون من از همه سالم تره تا حالا شانس اوردم.
موتور دلخواه و راضي كننده اي نيس ولي من به خاطره قيافش دوسش دارم.
ولي اين روبين يه كوچولو انجينش بهتره

shahriar
15-05-1391, 11:39 بعد از ظهر
ولي بازم هر چي باشه از ارگون بهتره

tmnt
15-05-1391, 11:50 بعد از ظهر
روبین رو می تونم از کجا بخرم (آدرس)

shahriar
15-05-1391, 11:52 بعد از ظهر
روبین رو می تونم از کجا بخرم (آدرس)

كجا زندگي ميكني؟

sezar021
16-05-1391, 12:38 قبل از ظهر
پس تبریک میگم به رفقا یه شتر گاو پلنگ اضافه شد به موتورهای بازار ارگون خودش داغونه کثیرم که یا علی مدد باهم ترکیب شدن خدا به راکبش رحم کنه

sezar021
16-05-1391, 12:41 قبل از ظهر
حالا کثیر بهتره یا این؟؟؟

disturbed
16-05-1391, 12:51 قبل از ظهر
دوستان تو کرمان 2600 هستش.من نارنجی و زرد و مشکیشو دیدم.یارو نمایشگاهیه میگفت سفیدو سبزشم هست.بنظر من نسبت به کثیر فقط کیفیت رنگ و قطعات بدنش یکمی بهتر شده.مخصوصا زین و ادوات فرمون.موتورشم چیزی دستگیرم نشد اما اگه آرگون باشه به گفته ی یکی از رفقا که یه آرگون فسفری داره مالی نی...رازی نیستش اصلا.اما در کل موتور خانوم و نازیه

sezar021
16-05-1391, 01:25 بعد از ظهر
من که عمرا این رو به سوزوکی مدل 82 خودم ترجیح نمیدم
موتور من عروسک نیس ولی غول هست

dariush
16-05-1391, 01:46 بعد از ظهر
کسی از دوستان اگه موتورو دید عکس بگیره ببینیم چی تو چنته داره اون عکس اولی کیفیتش خوب نیست

sezar021
16-05-1391, 03:06 بعد از ظهر
عکس اولیه اینگار بردنش اتلیه بابا نور افتاده
شما کثیرو داشته باش همونه

shahriar
16-05-1391, 09:12 بعد از ظهر
درسته كه موتور خونش ارگون ولي تقويت شدس.يعني ارگونه تيب 2
در كل يه سروگردن بالاتره.
يه نفر تازه خرده وقتي گاز ميده فقط صداي اگزوز مياد كه اگر تا اخرش اينجوري باشه خوبه.
ولي بازم ثامن سيكلته ديگه موتوراش ضعيفن

dariush
16-05-1391, 11:58 بعد از ظهر
درسته كه موتور خونش ارگون ولي تقويت شدس.يعني ارگونه تيب 2
در كل يه سروگردن بالاتره.
يه نفر تازه خرده وقتي گاز ميده فقط صداي اگزوز مياد كه اگر تا اخرش اينجوري باشه خوبه.
ولي بازم ثامن سيكلته ديگه موتوراش ضعيفن
حالا اخر نفهمیدیم موتوره خوبی هستش یا نه ؟

tmnt
17-05-1391, 12:29 قبل از ظهر
دادا اراک هستم

shahrammc
17-05-1391, 01:49 قبل از ظهر
این موتورو من صفرشو دیدم 2900000
از پشت نیگاه میکنی کونه موتور خیلی رو هواست ... موتور که کونش میره هوا یه لاستیک خفن پهن می خواد که خوشگل کنه موتورو ولی در عوض لاستیک ویو عقب موتوره !!! یعنی از عقب موتورو میبینی خندت میگیره !!! شاسی هم جوریه که نمیشه لاستیک پهن مثل مگلی یا هیو انداخت ... خلاصه خیلی زایس ... کثیر قبلیا که منم دارم خیلی خوشگلتره ... تنها مزیت این جدیدا کیلومتر دیجیتال با چراغ های جلوشه که شبیه مگلیه ...

نخرید که ریختید پولو تو جوب عین اسباب بازیه !! حیف 3 میلیون که بابت این بده آدم قیافم نداره خدایی

Sadegh.galaxy
17-05-1391, 02:01 قبل از ظهر
هیچوقت به این موتورای چینی بی کیفیت اعتمادنکنید.با2900میتونید پالس180صفربخرید.اگرم بچه پولدارید وکیفیت براتون مهم نیست ومیخواید یکی دوماه باهاش حال کنید،برید بخرید.مطمئن باشیداگردست ازخرید این موتورای بی کیفیت چینی بردارید،کارخونه های ایران به خودشون میان واینقدربی کیفیت تولید نمیکنن.البته اگه مردم براشون مهم باشن.

dariush
17-05-1391, 02:31 قبل از ظهر
هیچوقت به این موتورای چینی بی کیفیت اعتمادنکنید.با2900میتونید پالس180صفربخرید.اگرم بچه پولدارید وکیفیت براتون مهم نیست ومیخواید یکی دوماه باهاش حال کنید،برید بخرید.مطمئن باشیداگردست ازخرید این موتورای بی کیفیت چینی بردارید،کارخونه های ایران به خودشون میان واینقدربی کیفیت تولید نمیکنن.البته اگه مردم براشون مهم باشن.
شما که میگین موتوره هندی و فرض میکنیم یه نفر 2900 پول داره و موتوره دست دو هم نمی خواد و خوشش نمیاد اون موقع چکار باید بکنه؟ یعنی بره فقط پالس 135 بخره ؟:s (9):بقیه هندییا بالای 3 میلیون هستن اینکه بری از این موتور بخری ربطی به پولدار بودن و بچه پولداری نداره شاید پولش به موتوره هندی نمیرسه:297:
بگذریم
کسی از دوستان از تاپ اسپید و وزن این موتور خبری نداره؟

Sadegh.galaxy
17-05-1391, 03:37 قبل از ظهر
منظورم ازبچه پولدار اینه که براش فرقی نمیکنه باکلی ضرربفروشه یاکلی خرجش کنه.به هرحال پالس135هم ازاین موتوربهتره.با200تومن بیشترمیشه180پالس خرید.

shahriar
17-05-1391, 11:56 قبل از ظهر
بستگي به ادمش داره اگه انتخاب با من باشه بين بالس و روبين.
روبين رو انتخاب ميكنم.
بازم بستگي داره چه انتظاري از موتور داري

Sadegh.galaxy
17-05-1391, 12:15 بعد از ظهر
شماواقعاچه انتظاری ازموتور داریدکه روبین روانتخاب میکنید؟؟!!!!!!

dariush
17-05-1391, 03:20 بعد از ظهر
منظورم ازبچه پولدار اینه که براش فرقی نمیکنه باکلی ضرربفروشه یاکلی خرجش کنه.به هرحال پالس135هم ازاین موتوربهتره.با200تومن بیشترمیشه180پالس خرید.

اقا کجای پالس 135 از این بهتره ؟!!من نمیگم موتوره خوبی هستشو درسته وسایل گیر نمیاد ولی کمکاش و دیسکی بودن ترمز عقب نسبت به پالس 135 مزیت هستش

شایسته فر
17-05-1391, 04:29 بعد از ظهر
اقا کجای پالس 135 از این بهتره ؟!!من نمیگم موتوره خوبی هستشو درسته وسایل گیر نمیاد ولی کمکاش و دیسکی بودن ترمز عقب نسبت به پالس 135 مزیت هستش
داداش هرکدوم مزیتهای خودشونهو دارن
پالس از نظر کیفیت قطعات و لاوازم خیلی بهتر عمل کرده
حالا این ترمز دیسکی داره و اون یکی نداره که دلیل برتری نمی شه
بسته به نیازهای افراد موتور های انتخوابی متفاوت هستند!!
ضمنا اینجا تاپیک روبیین هست نه مقایسه پالس 135 با روبین:s (9):

sezar021
17-05-1391, 08:06 بعد از ظهر
رفقا لطف کنید تو سر موتور نزنید درسته کیفیت کمی داره ولی نسبت به قیمتش بدک نیست حالا تو این رنج قیمت دوسه تا موتور هست هرکی بسته به ملاکاش انتخاب میکنه
شما 16 تومن هم بخای بدی سی بی آر هست نینجا هم هست حالا یکی اینو میخره یکی هم اونو ولی کسی عشق موتورو قیافه باشه این واقعا از پالس ناز تره به بچه خانومیه واسه خودش ولی خب اگه نخای کل گمرک رو دنبال قطعات بگردی و قیافه واستون مهم نیست دوس نداری احیانا دردسر زیاد داشته باشی خب پالس معقول تره در ضمن عمرا 135 ازین بهتر نیست این رو باید با 180 مقایسه کرد
بازم بگم اینجا تاپیک معرفیه نه مقایسه

shahriar
18-05-1391, 08:22 قبل از ظهر
شماواقعاچه انتظاری ازموتور داریدکه روبین روانتخاب میکنید؟؟!!!!!!

زيباييش.
طرح ريسه.
جديده.

erfan_t
18-05-1391, 02:51 بعد از ظهر
عروسکه این موتور یکی از رفیقام کثیر 150 داره اتاق جدید پارسال دسته دوم گرفته عشقی میکنه واسه خودش به قول خودشم جز بنزین و روغن تا حالا خرجی ورنداشته تنها عیبش اینه تو دنده 5 سرعت از 120 میاد پایین کم میاره که فک کنم روبین با موتور 200 این مشکلو نداشته باشه دوستان لطفا تو سر مال نزنید نه موتور هندی و نه چینی جز ایران خریدار نداره من خودم پالس 180 دارم فک نکنید طرفداری الکیه منظورم اینه موتورامونم مثل سمند و 405 و پرایدمون و ... بی خیال اینجا ایرانه
ضمناَ کثیر جدید یا روبین رو با کثیر قدیمی مقایسه نکنید قدیمیه بس که باریکه سرش و تنش انگار که لای در گیر کرده خدایی تیپ این حرف نداره
خلاصه هرکی عشقش میکشه بخره به این بدی نیست که دوستان میگن

gto
18-05-1391, 03:02 بعد از ظهر
رفیق منم کسیر طرح ریس داره منم سوارش شدم حرکی خرید باید بره باقیافش حال بکنه ازشم توقع زیاد نداشته باشه 100 راحت پرمیکنه به دردلای کشیدنم نمیخوره صداشم قشنگه دوست دارم اینم همپای اون بلکه بهتر باشه ولی2900 یکم زور میگه

sezar021
18-05-1391, 05:46 بعد از ظهر
آره 2600.2700 می ارزه
هرکی میخره مبارکش باشه قیافه خوبی داره دختر کش هم که هست جوونای مردمو منحرف میکنه
آقا اگه کسی خریده یه فیلم از شتاب و تاپ اسپید بذاره بینیم چی تو چنته داره

sezar
19-05-1391, 01:19 قبل از ظهر
والا من 10 مرداد تهران بودم قیمت 2550 هم گیر آوردم (گذری سوال کردم ، سر معامله حتما کمتر هم میداد)

اگه به موتور خوب رسیدگی کنین اونقدر هم که فکر میکنین و همه میگن بد نیست ، مثلا دوستم پرواز داره که همه فحشش میدن ولی چیزیش نیست فقط نباید انتظار موتور 200 ژاپنی داشته باشی ، باید انتظار موتور 2 تومنی داشته باشی ،ولی شما بری تاپیک پرواز رو بخونی فکر میکنی موتور کل عمرش دو هفته هست ،
متاسفانه بعضی ها میان موتور 2 تومنی رو میخوان با موتور 10 تومنی مقایسه کنن. خب عزیز من اگه پالس فلان هست و ... ولی قیمتش هم بیشتره ،

اصلا همین سی جی الکی های چینی ، مگه هرکدوم حداقل 5 سال کار نمی کنن ؟؟ نکنه کیفیت ساخت اینا از سی جی هم پایین تره ؟؟؟

والا اون مگول (مگلی 250 ) بیشتر از این تعمیرگاه میره و هر روز سیلندر و انجین و .... تو تعمیر گاه ها رو زمینه ، یعنی مگلی بده ؟؟؟ این که عمرا یک دهم مگلی هم تعمیرگاه نمیره

فقط تنها نکته اینه باید بهش برسی ، ردلاین زیاد نری ، جوگیر نشی فکر کنی موتور 1000 زیر پاته و روزی 2 ساعت تخته گاز نری ، رو دست اندازا فکر آفرود و پرش به سرت نزنه ، آسه برو و آسه بیا و با قیافش عشق کن

farbal
19-05-1391, 09:53 قبل از ظهر
آقا من خودمم میخام تا آخر ماه یکی بخرم منم با قیافش خیلی حال کردم قیمتو از مغازه تو شهر پرسیدم همین دیروز با چند جای دیگه 2980ملیون.میگفتند ولی باید تو گمرگ ارزون تر باشه

Sadegh.galaxy
19-05-1391, 10:32 قبل از ظهر
اگه میخری مبارکت باشه.اماباید پیه خراب شدن وتعمیرکردن های مکرر روبه تنت بمالی.بنطرمن اصلاگول ظاهررو نخورید.این قیمت واسه یه موتورچینی خیلی خیلی زیاده.ازمن میشنوی نخراینو.خیلی ضایعه که یه سی دی ای اصل مال10سال پیش بتونه باموتورت رقابت کنه،یااینکه رفیقات برن روانجین رو بخونن ببینن نوشته ثامن سیکلت!!!!حداقل تازمستون صبرکن قیمتش یکم بیادپائین.

sorush
19-05-1391, 11:01 قبل از ظهر
آقا من خودمم میخام تا آخر ماه یکی بخرم منم با قیافش خیلی حال کردم قیمتو از مغازه تو شهر پرسیدم همین دیروز با چند جای دیگه 2980ملیون.میگفتند ولی باید تو گمرگ ارزون تر باشه

دوست عزیزبیابرای رفیقمون سجادبخرتاپیک فروش پرواز200صفرخریده گذاشته خونه 2میلیون میگه

shahriar
19-05-1391, 11:57 قبل از ظهر
نه خداييش parvaz رو با اين مقايسه نكنين اين از همه لحاظ سرتره بهش برسي هيچي نميشه گفتم بايد مواظب باشين باهاش نبايد گاز بدين.
نكته بعد اينكه با اين موتورا از 110 بيشتر نريد اين يكي رو گوش كنين

kourosh_bandit2
19-05-1391, 12:06 بعد از ظهر
2600 700 مگه عقلشو ادم از دست داده یک پالس تمیزززززز عروسک یا ی اپاچ فوق تمیز میخره. چرا این چینی حلبی رو سوار بشه که بعدم پشیمون بشه. اقا نکنید بعدا اعصابو روان خودتون خط خطی میشه. این کجا سمن گفتم
خواه پند گیر خواه گول ظاهر و باتن داغون بخور:16::16:
این دداداش همون کثیر و کبیرو صغیرو فقیرو ضعیفو و تورنادو 1 2 3 4 5 6 7 8 9 .........این چرت و پرتاس. نکنید . این چند دفعخ من گفتم و تذکر دادم. تاپیک کثیر هارا بخونید همه چی معلوم میشه

shahriar
19-05-1391, 12:13 بعد از ظهر
اخه يه مشكلي هست كه توو شهرهاي بزرگ pulse apachi زياده شده مثل سي جي ادم ازشون خسته ميشه

farbal
19-05-1391, 12:18 بعد از ظهر
اخه يه مشكلي هست كه توو شهرهاي بزرگ pulse apachi زياده شده مثل سي جي ادم ازشون خسته ميشه

شهریار جان100%باهات موافقم دلایلی که من طرف پالس آپاچی نمیرم اینه

farbal
19-05-1391, 12:20 بعد از ظهر
کسی از دوستان یا بچه های سایت از این موتور ندارند؟
صدای موتور چطوره زیاده با نه کم صرو صداست؟
راستی چی قدر هزینه صدا گذاشتن رو موتور میشه؟:waiting:

shahriar
19-05-1391, 01:18 بعد از ظهر
کسی از دوستان یا بچه های سایت از این موتور ندارند؟
صدای موتور چطوره زیاده با نه کم صرو صداست؟
راستی چی قدر هزینه صدا گذاشتن رو موتور میشه؟:waiting:
من خوراكم همين چينيه.
بهتون گفتم از ارگون بهتره بايد هواشو داشته باشيد.
يه ابنديه خوب بعدش يه اچاركشي درست و حسابي.
درسته صداي اگزوزش قار قار ميكنه ولي فابريك همونطوريه.
بازم بهتون دارم ميگم نيايد توو دنده ي 1 و 2 سريع شتاب بگيريد زور نياريد موتورو.
چون انجين زياد قابل اعتماد نيس

dariush
19-05-1391, 01:27 بعد از ظهر

شما مطمئن هستید که 2980 قیمتش هستش ؟ یعنی انقدر تفاوت با گمرک داره!!!1

erfan_t
19-05-1391, 03:30 بعد از ظهر
من که خیال خریدشو دارم
یه دوستی هست که یه وبلاگ داره در مورد موتورشو تجربیاتش و تیونینگ کردنش توش مینویسه البته کثیر 150 جدید داره عکس و فیلمم گذاشته برید یه سر بزنین بد نی

kourosh_bandit2
19-05-1391, 07:02 بعد از ظهر
عذر میخوام ولی این بنده خدا توهم شدید شدید داره. تو وبلاگش اینو نوشته:
بهترین موتور سنگین تو ۱۵۰سی سی از نظر قدرت و شتاب دنده براي من کثیر۱۵۰ هست چون وزن بالايي داره تو دور گرفتن چرخهاش سرعتش بالا ميره اونایی که به شتاب و قدرت دور موتور کثیر ۱۵۰ شک دارن فيلمشو گذاشتم ببينيد ۱۴۰ تا سرعت واسه این موتور مثه اب خوردنه.اپاچی ۱۸۰ سی سی کنار من طاقت نمیاره البته بگم کثیر فابریک ۱۱۸ تا میره قبلا هم گفتم چه كارهايي كنيد شتابش بالا بره.
مشكل گرونيشم ايشالا ارزون ميشه همه ميخرن فقط بعضي كل ميندازن سرعت نداره منم ريسك كردم ي دستي با اون سرعت بالا فيلم گرفتم برا شما.

هر کی میکه کثیر ۱۵۰ راه نمیره بیاد پیش خودم واسش راش ميندازم ديگه مشكلتون چيه دوستان حتما دفعه بعد اين كليپ بازم ميگين پولسار 180 و اپاچي 135 بهتره ثابت كنيد؟؟؟؟؟
قيافه كه ندارن كوچولو هم هستن بر عكس كثير 150 هر كي ميبينه ميگه 600 سي سي داره ميا:riz481::riz481::riz481::riz481::riz481::riz 481::gigglesmile::25r30wi::25r30wi:
واااای دل درد گرفتم از بس خندیدم. این بنده خدا چرت و پرت مینوسه در حد المپیک میکگه دنده 1 140km میره. ببخشید پس لکسوز و بنز و بی ام تو خیابونا جلوش لنگ پهن میکنن سوزوکی بی کینگ 1300 سی سی دنده 1 160 میره اون وقت این فکستنی چینی 140 تا دنده 1. خدا بده یکم عقل و درایت:s (9):

shahriar
19-05-1391, 08:01 بعد از ظهر
حق با كوروشه . اگه كثير يا روبين گرفتيد نبايد اصلا فشار بياريد.
سرعت بريد ولي مدت زمان بالا تر. يهو گاز نديد.
توو ردلاين نريد توو اون تابيك راهنمايي اشتباه شده.
بهتون گفتم وقتي موتور روشن صداي كاسه بشقاب مياد.
هر كي خريد مباركه خوشگله

MahkooM-m2m
19-05-1391, 08:05 بعد از ظهر
خوشم میاد هر جا به آپاچی یه چی میگن زود کوروش میپره هوا داری میکنه .:clap:

dariush
19-05-1391, 08:14 بعد از ظهر
تویم همون سایته یک فیلم از موتور گذاشته که باهاش فکر کنم 140 میرفته و اگزوز رو برده زیره موتور نزدیکه لاستیک این کار برای موتور ضرر نداره؟
ولی مطالبی که نوشته خیلی توش اغراق کرده

kourosh_bandit2
19-05-1391, 09:21 بعد از ظهر
نه خدا شاهده بحث اپاچی و اینا نیست. حرف چرت اصلا تو کتم نمیره. اقا من تعصبی. شما بیا قضاوت کن بگو دنده 1 اون موتور میشه 140 بره؟ شما که میگیی من طرف داری میکنم خودت بشین فکر کن ج بده

kourosh_bandit2
19-05-1391, 09:24 بعد از ظهر
یارو نوشته کثیر که میاد همه فکر میکنن 600 داره میاد. اخه صدا داره؟ بزرگ؟ هیبت داره؟ لاستیکای خفن داره؟ رخ سنگین داره؟ چی داره؟ یارو نوشته تو سینگینای 150 بهترین موتوره. شما برو ی سر به تاپیک بزن. بعد خدایی انصافی بیا بگو من طرف داری بیخود کردم یا نه

شایسته فر
19-05-1391, 10:08 بعد از ظهر
داداش آدم cbr 600 میبینه با چرخای دوچرخه کورسی!!!!!:4chsmu1:

farbal
19-05-1391, 11:26 بعد از ظهر
شما مطمئن هستید که 2980 قیمتش هستش ؟ یعنی انقدر تفاوت با گمرک داره!!!1

ّبله من چند ججا تو شهر قیمت کردم 2980همی جا قیمت دادند شما قیمت گمرک و میدونید؟

erfan_t
19-05-1391, 11:31 بعد از ظهر
خدا خیرت بده کوروش جان خیلی خندیدم
:25r30wi:

بچه ها من تو گوگل زدم کثیر رفت تو این وبلاگ بعضی بچه ها گفتن عکس و فیلم منم گفتم برن اونجا ببینن ولی انصافا نخونین چی نوشته فیوز میپرونین:4chsmu1::4chsmu1:

آقا کثیر یا روبین موتور بدی نی تیپش خوبه آسته بری و بیایم تو راه نمیزارت کلاسشم بالاست اما همه میدونیم از آپاچی و پالس بدتره این حقیقته
من خیلی موتور عوض کردم تازگیا پالسمو دادم رفته اگه مث من دس به آچاریت به موتور میرسید میدونید چینیه و بش فشار نمیارین آسته برین و بیاین به تیپم بیشتر ا چیزای دیگه اهمیت میدین بخرین عالیه اگه نه که پالس و آپاچی دسته دوم بگیرین بحث الکیم نکنین تمام شد
خواهشا فقط در مورد روبین حرف بزنین نگین چون چینیه فلان و فلان.اگه دیدین سوار شدین دوستاتون دارن و اینجور چیزا بیاین بگین بینم چه جوریاس وگرنه اگه حدسی باشه که همه میدونیم چینی و ...

dariush
20-05-1391, 03:51 قبل از ظهر
ّبله من چند ججا تو شهر قیمت کردم 2980همی جا قیمت دادند شما قیمت گمرک و میدونید؟

اقا مجتبیsezar ([Only registered and activated users can see links])
گفتن که قیمت کردن 2550 بوده

kourosh_bandit2
20-05-1391, 10:38 قبل از ظهر
خدا خیرت بده کوروش جان خیلی خندیدم
:25r30wi:

بچه ها من تو گوگل زدم کثیر رفت تو این وبلاگ بعضی بچه ها گفتن عکس و فیلم منم گفتم برن اونجا ببینن ولی انصافا نخونین چی نوشته فیوز میپرونین:4chsmu1::4chsmu1:

آقا کثیر یا روبین موتور بدی نی تیپش خوبه آسته بری و بیایم تو راه نمیزارت کلاسشم بالاست اما همه میدونیم از آپاچی و پالس بدتره این حقیقته
من خیلی موتور عوض کردم تازگیا پالسمو دادم رفته اگه مث من دس به آچاریت به موتور میرسید میدونید چینیه و بش فشار نمیارین آسته برین و بیاین به تیپم بیشتر ا چیزای دیگه اهمیت میدین بخرین عالیه اگه نه که پالس و آپاچی دسته دوم بگیرین بحث الکیم نکنین تمام شد
خواهشا فقط در مورد روبین حرف بزنین نگین چون چینیه فلان و فلان.اگه دیدین سوار شدین دوستاتون دارن و اینجور چیزا بیاین بگین بینم چه جوریاس وگرنه اگه حدسی باشه که همه میدونیم چینی و ...
افریین. دقیییقا. اگه دست به اچارید برید طرفش اما اگه نه که بی خیالش بشید چون واقعا درد سر میشه براتون. من اگه میگم پالس و اپاچی علتش اینه که کمتر ملاحضه میخواد و درد سرش کمتره. مثل اینه که میگن مگگلی ولی من برای اسایش و طول عمرو درد سر کمتر دارم دایلیم معرفی میکنم البته دایلیم وهندی ها کجا مگلی و روبین کجا فقط یک مثال بود. اما حاللا اگه اونو دوس دارین بخرین مشکلی نیست هر کی هم خرید بیاد بگه من خودم کمکش میکنم به موتورش رسیدگی کنه طوری که از نظر لرزش هم خیلی کمتر بشه من فقط دلیل نوشته هام اینه که بچه ها کسی اذیت نشه. اما هر کی هم خرید بیاد بگه من قبلا خودم کثییر 150 داشتم راه کارم زیاد بلدم واسه بهتر شدنش بیاد من راهنمااییش میکنم. :clap:

shahriar
20-05-1391, 02:22 بعد از ظهر
موتورو يك سال دارم يه خرده مشكل داشت رفع شد.
ولي ديگه دست به اچار نميخواد بشي كه.
اون سي جي هستش كه همش بايد دست به اچار بود.
براي من يكساله اچار كشي نشده

evilsson
23-05-1391, 12:21 قبل از ظهر
سلام برهمه.دوستان من امروز 22مرداد 91 تهران روبین رو قیمت کردم 2600 میگفت مشکی و نارنجی هم قیمت کردم...جالا از نزدیک دیدم خیلی خوشم اومد و دوست داشتم ظاهرشو.هر2تا فروشنده هم گفتن تا3میلیون موتور خوبیه...حالا موندم بخرم یا نه!!!!:icon_pf _99_::icon_pf _99_::icon_pf _99_:
موندم با 3میلیون چی بخرم!!!پیشرو پارس اسپرت 250 بخرم یا روبین 200 بخرم...زیبایی.ابهت و قیافه و خفنی و کیفیت هم برام مهمه...زیادم کار نمیکشم بخوام برم سرکار یا آخر هفته برم یه دوری بزنم...
حالا شماها راهنماییم بکنید...
از پالس و آپاچی و اینا هم اصلا خوشم نمیاد...بازم مرسی

شایسته فر
23-05-1391, 12:29 قبل از ظهر
سلام برهمه.دوستان من امروز 22مرداد 91 تهران روبین رو قیمت کردم 2600 میگفت مشکی و نارنجی هم قیمت کردم...جالا از نزدیک دیدم خیلی خوشم اومد و دوست داشتم ظاهرشو.هر2تا فروشنده هم گفتن تا3میلیون موتور خوبیه...حالا موندم بخرم یا نه!!!!:icon_pf _99_::icon_pf _99_::icon_pf _99_:
موندم با 3میلیون چی بخرم!!!پیشرو پارس اسپرت 250 بخرم یا روبین 200 بخرم...زیبایی.ابهت و قیافه و خفنی و کیفیت هم برام مهمه...زیادم کار نمیکشم بخوام برم سرکار یا آخر هفته برم یه دوری بزنم...
حالا شماها راهنماییم بکنید...
از پالس و آپاچی و اینا هم اصلا خوشم نمیاد...بازم مرسی
داداش یه تاپیک تو قسمت مشاوره بزنی زودتر جواب می گیری
داداش این موتورا عین کاسکو می مونن
همیشه باید حواست بهش باشه، سر موقع آچار کسی ، سر موقع تعوض روغن، زیاد گازو نبندی به خیکش ....
اگه این کارارو بکنی برات کار می کنه، ولی مثل پالس و آپاچی سگ جون نیست
نیاز به مراقبت بیشتری داره

evilsson
23-05-1391, 02:19 قبل از ظهر
داداش یه تاپیک تو قسمت مشاوره بزنی زودتر جواب می گیری
داداش این موتورا عین کاسکو می مونن
همیشه باید حواست بهش باشه، سر موقع آچار کسی ، سر موقع تعوض روغن، زیاد گازو نبندی به خیکش ....
اگه این کارارو بکنی برات کار می کنه، ولی مثل پالس و آپاچی سگ جون نیست
نیاز به مراقبت بیشتری داره

حالا بنظرت چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟روبین200 یا پیشرو پارس 250؟؟؟؟دست به آچار نیسم اما خوب نگهداری میکنم و میرسم اصولا...حواسم هست به وسیلم...

dariush
23-05-1391, 12:23 بعد از ظهر
حالا بنظرت چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟روبین200 یا پیشرو پارس 250؟؟؟؟دست به آچار نیسم اما خوب نگهداری میکنم و میرسم اصولا...حواسم هست به وسیلم...

شما یک تاپیک مشاوره بزن تا 3 ملیون پیشرو پارس 250 و دایچی 250 و ار کا وی 200 و روبین 200 و کثیر 150 هستش

سایه
23-05-1391, 01:17 بعد از ظهر
سلام این روبینه مث سی بی آر ماس که چند مدل کپی میکنن از موتور .پیش خودشون فک میکنن شاهکار کردن 200 شم کردن تابلوهه که اینم مث بقیه موتوراشون خوب نیس وگرنه تولید نمیشد. تمام.:23:

sezar021
23-05-1391, 02:05 بعد از ظهر
طبیعتا پشرو پارس بهتر باید باشه چون هم سازندش از شرکت های معتبر چینیه هم بچه ها داشتن راضی بودن ولی این رو کسی نداشته معلوم نیست چجور موجودیه:retarded:

pourya bax
29-05-1391, 11:27 قبل از ظهر

من یدونه دارم می فروشم 3روزه خریدم

pourya bax
29-05-1391, 11:29 قبل از ظهر
صداش خوبه ولی اگه کاتالیزورشو برداری صداش دیگه عالی میشه

pourya bax
29-05-1391, 11:32 قبل از ظهر
همه چیزش عالیه.مخصوصا ظاهرش که فوق العادس و همه با انگشت تو خیابون موتورو نشون میدن

sezar021
31-05-1391, 06:18 بعد از ظهر
پس شما چرا میخای بفروشی؟

shahriar
31-05-1391, 06:28 بعد از ظهر
طبیعتا پشرو پارس بهتر باید باشه چون هم سازندش از شرکت های معتبر چینیه هم بچه ها داشتن راضی بودن ولی این رو کسی نداشته معلوم نیست چجور موجودیه:retarded:
بيشرو يه خرده بهتره ولي توو جاده ي كفي نمتونه روبين رو بگيره شتاب روبين بيشتره

sezar021
31-05-1391, 10:06 بعد از ظهر
شما نشستی پشت روبین و پیشرو؟
پیشرو اگه سرو حال باشه شتابش تقریبا با پالس 220 برابری میکنه مقایسش تو تاپیک پیشرو هست ولی روبین؟:s (9):

farbal
31-05-1391, 10:19 بعد از ظهر

مرسی دوست عزیز من یه هفته ای میشه خریدم
بازم تشکر

sezar021
31-05-1391, 10:27 بعد از ظهر
اقا شما که خریدی شتابش چطوره با چه موتوری تاحالا مقایسه کردی؟

dariush
01-06-1391, 01:07 قبل از ظهر

شما مگه از موتورتون راضی نیستین ؟
چنتا عکس از موتور بزارین
یکم توضیح دربارهی موتور هم بدین (سرعت شتاب بنزین کیلومتر.و...)

sezar021
01-06-1391, 02:21 قبل از ظهر
آقا یکی بیاد این پیشرو و روبین رو مقایسه کنه نامزدم منو بیچاره کرده که زود موتور بخر واسه یه مدت زیاد نمیخام موتورو

shahriar
01-06-1391, 08:02 قبل از ظهر
وقتي من با اين ارگون كه هيچكس ازش راضي نيس.بدون اينكه بشت باد بيشرو برم گرفتمش.
تازه با بيست متر فاصله.
روبين موتورش يه خرده تقويت شده بهتره.
بيشرو هم موتوره خوبيه ولي خرسه.

02109002
01-06-1391, 08:48 قبل از ظهر
آقا یکی بیاد این پیشرو و روبین رو مقایسه کنه

هر کسی که تمایل به مقایسه این دو موتور داشت در بخش مربوطه تاپیک بزنه و اطلاعات مربوط به مقایسه این دو موتور رو تو همون تاپیک ارسال کنه

مقایسه موتور ها ([Only registered and activated users can see links])

با تشکر

farbal
02-06-1391, 11:55 بعد از ظهر
سلام دوستان این موتورو میشه لاستیک هاشو عوض کرد؟چون خیلی از پشت زایس پشت موتور بالاست اما لاستیکش خیلی کوچیکه اگه میشه لاستیکای جلو و عقب عوض کرد چقدر هزینش میشه؟
صدای موتورم بخام زیاد بشه چقدر خرجش میشه؟

dariush
03-06-1391, 01:21 قبل از ظهر
اقا زبونم مو دراورد از بس گفتم یکی عکس بزاره یعنی یه نفر پیدا نمیشه چنتا عکس از این موتور بزاره؟!!!!:waiting:

شایسته فر
03-06-1391, 01:27 قبل از ظهر
اقا زبونم مو دراورد از بس گفتم یکی عکس بزاره یعنی یه نفر پیدا نمیشه چنتا عکس از این موتور بزاره؟!!!!:waiting:
دادا از نظر بدنه با کثیر 150 یکیه
اینم عکسای کثیر
21264212652126621267
اینم عکس خود روبین که تو همین تاپیک گزاشتن
21268

dariush
03-06-1391, 01:56 قبل از ظهر
دادا از نظر بدنه با کثیر 150 یکیه
اینم عکسای کثیر

اینم عکس خود روبین که تو همین تاپیک گزاشتن
21268
توی کل این سایت فقط یک عکس از موتور(همون زرده) هستش مگه افرادی که این موتورو دارن نمیتونن عکس ازش بگیرن ؟
اینم شنیدم که بدنش با کثیر یکی هستش ولی میخوام توی تاپیک روبین چنتا عکس از این موتور باشه نه از کثیر باشه

sezar021
03-06-1391, 01:56 قبل از ظهر
داریوش دست خودتو میبوسه پاشو برو بازار 4تا عکس بگیر بیار بزار گلم:4chsmu1::i'm sorry:

dariush
03-06-1391, 02:03 قبل از ظهر
داریوش دست خودتو میبوسه پاشو برو بازار 4تا عکس بگیر بیار بزار گلم:4chsmu1::i'm sorry:
اگه اینجا بود که حتما چنتا عکس ازش میگرفتم
من تو شیراز یک مغازه دیدم که کثیر داره و قیمتاش هم فضای هستش

shahriar
03-06-1391, 11:03 قبل از ظهر
21277اقا داريوش بفرما

pourya bax
03-06-1391, 11:27 قبل از ظهر
پس شما چرا میخای بفروشی؟

pourya bax
03-06-1391, 11:30 قبل از ظهر
1ماه بیمه داره . اگزوز تقویت شده . لاستیک عقبش پهن شده که 200 فقط پول لاستیک عقبشو دادم.خداییشم اصل cbr انداختم. برچسب هوندا cbr 250 هم کل موتور خورده 2950 می فروشم

shahriar
03-06-1391, 11:31 قبل از ظهر

اگه ميخواي بفروشي يه تابيك فروش بزن با عكس و جزيياتش

MahkooM-m2m
03-06-1391, 11:40 قبل از ظهر
آقا یه چند تا عکس از موتورت بزار تاپیک بی عکسه همش عکس کثیر رو گذاشتن تو تاپیک روبین .

shahriar
03-06-1391, 11:58 قبل از ظهر
يه روبين گذاشتم صفحه قبل

کاوه
03-06-1391, 02:29 بعد از ظهر
2.680قیمت دیروز این موتور بود

MahkooM-m2m
03-06-1391, 04:58 بعد از ظهر
يه روبين گذاشتم صفحه قبل

اونو دیدم ولی ماله سایته کیفیت نداره یه عکس درس حسابی بچه های که دارن لطف کنن بزارن .

shahriar
03-06-1391, 07:15 بعد از ظهر
بچه ها صبر كنين هوا اينجا افتاب بشه ميبرم توو خيابون يكي رو بيدا ميكنم عكس ميندازم

erfan_t
04-06-1391, 03:09 قبل از ظهر
منتظریم شهریار جان بینم چه میکنی

sezar021
04-06-1391, 03:47 قبل از ظهر
اقا 2700 پوله موتوره تو گذاشتی 2950؟ برو تو قسمت فروش تاپیک بزن 2600هم نمیره:4chsmu1:

erfan_t
04-06-1391, 01:32 بعد از ظهر
اقا 2700 پوله موتوره تو گذاشتی 2950؟ برو تو قسمت فروش تاپیک بزن 2600هم نمیره:4chsmu1:

به این میگن حرف حساب
آخه شما وقتی ماشینتم با رینگ اسپورت و سیستم و اینا میبری نمایشگاه فقط میگن مدل چنده و رنگ نخورده و اینا هیچی بابت پول اونا که روش نمیذارن هیچ هی ازش میندازن این که موتوره و بازارشم دااااااااااااغوووون

shahriar
05-06-1391, 12:21 قبل از ظهر
21599

21600

21601

بچه ها واقا خوشگله عجب چيزيه خوشبحاله هر كي داره.اگه من ارگون نداشتم حتما شك نكنين ميخريدمش.
هر ميخواد بخره خوشبحالش از الان تبريك ميگم:flower4:

ویرایش شد : 02109002

* کاهش حجم تصاویر

dariush
05-06-1391, 03:00 قبل از ظهر
از بس گفتیم و کسای که داشتن این موتور عکس نزاشتن اخرش اقا شهریار رفت عکس گرفت خیلی ممنو ن
این موتور در چه رنگای هستش ؟
اقا شهریار شما از فروشنده دربارهی موتور نپرسیدین ؟ که فروشش چطوره ؟ خوب میخرن و دست دو هم داشت؟

sezar021
05-06-1391, 03:10 قبل از ظهر
به به بلاخره شهریار یه تکونی خورد
تشکر عزیز دل
به چه امیدی 220تایی گذاشتن روش؟ :waiting::s (9):

یه عکس از پشتش هم میگرفتی میگن ضایس

شهریار گله به قران یه مرد باشه تو تاپیک شهریاره

اره دادا در موردش چی میگفت؟

02109002
05-06-1391, 12:28 بعد از ظهر
آق شهریار چرا عکسا وا نمیشه
بقیه بچه ها چطور دیدن ؟ من که میزنم این پیغامو میده:
این فایل پیوست وجود ندارد . ممکن است حذف شده باشد و یا لینک اشتباه وارد کرده باشید. اگر از موجودیت این لینک مطمئن هستید برای کسب اطلاعات بیشتر با مدیریت سایت ([Only registered and activated users can see links]) تماس بگیرید.
لینک ها چک شد ، سالمه

حجم تصاویر کاهش یافت

21599

21600

21601

بچه ها واقا خوشگله عجب چيزيه خوشبحاله هر كي داره.اگه من ارگون نداشتم حتما شك نكنين ميخريدمش.
هر ميخواد بخره خوشبحالش از الان تبريك ميگم:flower4:

ویرایش شد : 02109002

* کاهش حجم تصاویر

erfan_t
05-06-1391, 12:33 بعد از ظهر
آق شهریار دمت گرم یه دونه ایی بخدا
خیلی دوست داریم منو که مطمئن کردی حتما بخرم 2 هفته از آموزشیم مونده تموم شه میرم سراغش

اما کاش یکی پرس و جو کنه بینم لاستیکاشو میشه پهن تر کرد؟با چه مدلی ؟ چقد آب میخوره؟ که علاوه بر پول خرید موتور پول اونم کنار بزارم

STROKE
05-06-1391, 04:25 بعد از ظهر
سلام برو بچه های باهال
اونوقت اون پیچ قاب دستگاه سوئیچ ینی چی ؟؟؟؟؟؟
ینی با یه چارسو وا میشه نه ؟؟؟؟!!!!:11:

shahriar
05-06-1391, 05:49 بعد از ظهر
ممنون از همه بچه ها قربون شما.
رنگ هايي كه ديذم سفيد نارنجي زرد احتمالا مشكي هم هستش.
يه خرده باهاش مراعات كني موتور خوبي ميشه.
صدا اگزوزش هم بلنده.
اينجا 2900000.
اگه شرايط بخواين بگيرين 2 تومن بايد بيش بدين بقيه چك.

سایه
05-06-1391, 05:49 بعد از ظهر
نه اون قابشه سویچ خودش پیچ اره تا وا بشه

بدون شرح

shahriar
05-06-1391, 05:54 بعد از ظهر
دسته دوم موجود نيس چون مشكلاتي براش بيش نيومده.
كسي نفروخته چون قيمتش هم زياده دو سه نفر بيشتر ندارن.
120 تا هم ميره.
يادم دو سه تا از بچه ها ارگون گرفته بودن اوايل كه اومده بود توو سه روز فرختن با كلي ضرر.

amir74
05-06-1391, 05:57 بعد از ظهر
شهر ما 2300 هست

سایه
05-06-1391, 05:58 بعد از ظهر
اونا 150 هستش این 200 مطمئنی ازش سوال کردی ؟

shahriar
05-06-1391, 06:01 بعد از ظهر
شهر ما 2300 هست

داداش اون كثير 150 هست اينجا هم موجوده

اره لاستيك بهن هم ميشه رو خيلي از موتورها ديدم اينم ميشه

بدون شرح

اين احتمالا كيلومتر خراب بوده.
ولي توو رد لاين هم زياد برين انجين ميتركه دوستان

کاوه
05-06-1391, 11:35 بعد از ظهر
دوستان به نظرتون این موتور به این قیمت میارزه ؟؟؟؟
واسه چجور افرادی مناسبه ؟؟ تا چه وزنی؟؟

شایسته فر
05-06-1391, 11:38 بعد از ظهر
دوستان اگه قطر چرخ رو کم کنین ممکنه به این سرعتی که دوستمون عکسشو گزاشته برسین، البته رو کیلومتر خودتون نه رو جی پی اس!!!!!!:4chsmu1:

dariush
06-06-1391, 02:16 قبل از ظهر
بدون شرح

معلومه که کیلومترش فضای نشون میده
خیلی سرعت بره 120 تا هستش دیگه بیشتر .... میشه

Milad_2Rbo
06-06-1391, 06:42 قبل از ظهر
120 تارو که راحت میره چون من با 150 سی سیش 120 تا رفتم .اگه تقویتشم کنی 130 تا رو باید بره

erfan_t
06-06-1391, 11:15 قبل از ظهر
دوستان دنده 4 کثیر به راحتی 120 میره (بازم میگم 4 چون دنده 5 کم میکنه) من با ماشین و دوستم با کثیرش کنارم تو جاده میومد کیلومتر سمند 120 نشون میداد چند کیلومتریم کنارم بود لطفا جو سازی نکنین یه تست بگیرین بعد بگین با در نظر گرفتن اینکه روبین 200 هست نمیگم بیشتر از 120 ولی فک میکنم راحت تر به این سرعت برسه

سایه
06-06-1391, 11:46 قبل از ظهر
دوستان اگه قطر چرخ رو کم کنین ممکنه به این سرعتی که دوستمون عکسشو گزاشته برسین، البته رو کیلومتر خودتون نه رو جی پی اس!!!!!!:4chsmu1:
اگه منظورتون چرخ عقبه که زور موتور کم میشه .آخه کثیر همین جوریشم زور نداره .

سایه
06-06-1391, 11:48 قبل از ظهر
دوستان دنده 4 کثیر به راحتی 120 میره (بازم میگم 4 چون دنده 5 کم میکنه) من با ماشین و دوستم با کثیرش کنارم تو جاده میومد کیلومتر سمند 120 نشون میداد چند کیلومتریم کنارم بود لطفا جو سازی نکنین یه تست بگیرین بعد بگین با در نظر گرفتن اینکه روبین 200 هست نمیگم بیشتر از 120 ولی فک میکنم راحت تر به این سرعت برسه
سلام شما صفحه کلاچ موتورو عوض کردین ؟

سایه
06-06-1391, 11:58 قبل از ظهر
معلومه که کیلومترش فضای نشون میده
خیلی سرعت بره 120 تا هستش دیگه بیشتر .... میشه
آقایون اشتباه نشه این موتور تقویت شدس 6دنده هم هس مال پسر خاله گرامی هس .حدود 400خرج شده.

gto
06-06-1391, 12:08 بعد از ظهر
اقایون من شاهد این موتور بودم(عکس بدون شرح) دنده1 خودم باش55پرکردم اهل جو سازیم نیستم فقط خواسم بگم

سایه
06-06-1391, 12:12 بعد از ظهر
بفرما شاهد ماهم رسید خوش امدی gto جان.

gto
06-06-1391, 12:15 بعد از ظهر
بفرما شاهد ماهم رسید خوش امدی gto جان.

قربونت جیگر کاری داشتی 3بوقه-3دنده میزنم میام عزیز

سایه
06-06-1391, 12:28 بعد از ظهر
فدای تو دادا ما خاک زیر پاتیم.

کاوه
06-06-1391, 12:42 بعد از ظهر
:spam::spam::[Only registered and activated users can see links]

amir74
06-06-1391, 12:49 بعد از ظهر
داداش اون كثير 150 هست اينجا هم موجوده

اره لاستيك بهن هم ميشه رو خيلي از موتورها ديدم اينم ميشه

اين احتمالا كيلومتر خراب بوده.
ولي توو رد لاين هم زياد برين انجين ميتركه دوستان
اقا روبین 200 دیگه من دیگه این موتورو نمی شناسم

سایه
06-06-1391, 12:51 بعد از ظهر
خب اگه پول داری بخرش دادا خب میگه.

شایسته فر
06-06-1391, 12:53 بعد از ظهر
اگه منظورتون چرخ عقبه که زور موتور کم میشه .آخه کثیر همین جوریشم زور نداره .
داداش اولا چرخ جلو می گم چون سیم کیلومتر یا سنسور رو چرخ جلو هست و کم کردن قط چرخ باعث کم شدن مدت زمان چرخیدن 1 دور چرخ میشه
به عبارتی چرخ کوچک در مقایسه با چرخ بزرگتر در سرعت مساوی بیشتر و سریع تر می چرخه
دوما چرخ عقب رو کوچک کنی (انگار خورشیدی رو بزرگ کردی)در اینصورت از تاپ کم میشه ولی عوضش موتور قدرتی تر میشه

سایه
06-06-1391, 12:58 بعد از ظهر
اگه چرخ جلو رو میگی شما که درس ولی هر چی تار عقب اینچش کمتر شه باید از قدرت موتور کاسته شه اگه درست بگم .نه.!!!!!!!!!!

amir74
06-06-1391, 01:03 بعد از ظهر
خب اگه پول داری بخرش دادا خب میگه.
دمت گرم داداش ولی به دوستانی که این موتورو دارن بر نخوره هرکی نظری داره ولی من هیچ وقت از این موتور اشغالیا نمی خرم

سایه
06-06-1391, 01:08 بعد از ظهر
حق بده بچه هایی که میخوان ریس سوار بشن آخه با این قیمتا که نمیشه مجبورن شما خودت حاضری 10 تومن بدی جا هیو وقتی از لحاظ ظاهری هر کی میبینی بالاخره میگه بابا ایول موتورو.حالا را نمیره. میلرزه خب قیافه که داره

erfan_t
06-06-1391, 01:43 بعد از ظهر
سلام شما صفحه کلاچ موتورو عوض کردین ؟

صفحه نه فقط یه کارایی رو اگزوزش کرده نمیدونم چی چی
گفتم که موتور دوستمه داشت پا به پام میومد نگا که کردم دیدم 120 سرعته به رفیقم تو ماشین گفتم اینم خوب راه میاد ها
از این لحاظ گفتم وگرنه خودم ندارم احتمال زیاد تا آخر این ماه روبین میگیرم

shahriar
06-06-1391, 03:37 بعد از ظهر
دمت گرم داداش ولی به دوستانی که این موتورو دارن بر نخوره هرکی نظری داره ولی من هیچ وقت از این موتور اشغالیا نمی خرم

شايد اشغال باشه ولي من عاشقشم

pourya bax
11-06-1391, 09:59 قبل از ظهر
به این میگن حرف حساب
آخه شما وقتی ماشینتم با رینگ اسپورت و سیستم و اینا میبری نمایشگاه فقط میگن مدل چنده و رنگ نخورده و اینا هیچی بابت پول اونا که روش نمیذارن هیچ هی ازش میندازن این که موتوره و بازارشم دااااااااااااغوووون

لاستیکشو در میارم و مال خودشو می اندازم و 2600 میدم

sezar021
11-06-1391, 11:27 قبل از ظهر
اونموقع میشه 2300.2400:4chsmu1:
افت قیمت این موتورا زیاده

- - - Updated - - -

شايد اشغال باشه ولي من عاشقشم
شهریار حال میکنی واسه خودتا پولاتو جمع کرده بودی الان خود سی بی ار زیر پات بود

STROKE
11-06-1391, 06:51 بعد از ظهر
روبین >>>
اسم موتورهای آب مزارع و باغ که موتور 125 یا 80 سی سی با محور به یک پمپ چرخشی متصل و توسط آن آب رو به سمت آبراهه هدایت میکنه
این موتورها قدیما (خدا بیامرزد ) ژاپنی بود میگفتن موتور هوندا روشه هنوزم بگردی هست و سرحال داره آب میکشه !
البته الان هم هست و لی از نوع چینیش که باز نسبت به کاراییش بد نیست.فک کنم که شر کت تولید کننده به فکر بازار ایران افتاده و زده تو کار موتور سیکلت
اونم از نوع 200 سی سی خودمونو گول نزنیم ما کارمون مونتاژه از اول هم بوده حالا چه بهتر که از کشور همسایه دوست و برادر چین باشه
تو فکرم که بزنم تو کار صنایع تولید موتور سیکلت تو این آشفته بازار قطعا جواب میده
کل موتور براشون 800 در نمیاد اونوقت میدن 2500 -2 1800 نمیدونم تاکی آخه باس موتورای اسم و رسم دار رو توئ رویاها ببینیم واسه چیزی پول بدیم که ارزش داشته باشه
سوزوکی ژاپن دهه 70 اومده بود 125سی سی (200) تازه اون موقع این موتور خزها نبود اگه هم بخوایم بگیم 10 برابر شده همهچی خوب نه اینا .اونا رو بدن ملت سوارشن...
ی سینه پر دردم فریاد بزن منو ...:riz284::riz284::icon_pf _99_::icon_pf _99_::i'm ok::18:

evilsson
12-06-1391, 02:19 قبل از ظهر
سلام بر همه...
دوستان میشه لاستیکاش رو عوض کرد و مثل مگلی بزرگتر انداخت؟؟؟چقدر خرجشه؟؟؟اگزوز چطور؟به اگزوز مارک و خوب که به موتور آسیبی نرسونه و چقدر خرجه اگزوزشه؟؟؟

Milad_2Rbo
12-06-1391, 02:30 قبل از ظهر
سلام بر همه...
دوستان میشه لاستیکاش رو عوض کرد و مثل مگلی بزرگتر انداخت؟؟؟چقدر خرجشه؟؟؟اگزوز چطور؟به اگزوز مارک و خوب که به موتور آسیبی نرسونه و چقدر خرجه اگزوزشه؟؟؟

فکر نکنم عرض موتور اجازه بده.اگزوز خوبم به قول بچه ها گفتنی بالای 300 .

شایسته فر
12-06-1391, 05:52 قبل از ظهر
سلام بر همه...
این دوستمون لاستیک عقبشو عوض کرده، باهاشون تو پ خ در تماس باشین
pourya bax ([Only registered and activated users can see links])

shahriar
12-06-1391, 09:29 قبل از ظهر
سلام بر همه...
اره ميشه عوض عوض كرد

evilsson
12-06-1391, 11:40 قبل از ظهر
اره ميشه عوض عوض كرد

هزینش چقدر میشه؟؟؟؟لاستیک؟؟؟اگزوز؟؟؟

farbal
12-06-1391, 01:55 بعد از ظهر
سلام دوستان من یه روبین خریدم چند تا باید باهاش برم تا آبندی بشه و برای آچارکشی ببرمش؟
ممنون

sezar021
12-06-1391, 02:25 بعد از ظهر
800تا اچار کشی تا هزار تا هم اببندی
تا 800 دور موتور رو 4 کم کم تا 6

farbal
12-06-1391, 11:21 بعد از ظهر
800تا اچار کشی تا هزار تا هم اببندی
تا 800 دور موتور رو 4 کم کم تا 6

اوه اوه داداش دمت گرم روشنم کردی من تا ناموسش بزی موقها پر میکنم دستت درد نکنه مرسی

evilsson
13-06-1391, 12:29 قبل از ظهر
دوستان این موتور اصفهان هست؟؟؟اگر هست آدرس دقیق فروشگاهی که داره رو به من بدین فردا یه سر برم ببینم...

shahriar
13-06-1391, 08:15 قبل از ظهر
farbal چندتا عكس از موتورت بزار داداش اگه ميشه

farbal
13-06-1391, 12:47 بعد از ظهر
چشم داداش بر روی چشم

سایه
13-06-1391, 12:58 بعد از ظهر
هزینش چقدر میشه؟؟؟؟لاستیک؟؟؟اگزوز؟؟؟
اگه فقط لاستیک که حدود 100 خرجشه.اگزوز هم مسعود تو سایت گذاشته بود .از 90 داشت تا 150 فک کنم.تایگر هم بد نیس خوبه.

evilsson
17-06-1391, 04:53 بعد از ظهر
دوستان عزیز یه بار پرشیدم این سوال اما انگار نه انگار!!!!!!!:297::297:میخواسم بدونم توی اصفهان روبن فروشگاهی آورده؟؟؟اگر کسی دیده آدرس به من بده...
ممنون میشم این دفعه جوابمو بدین...

Magma
18-06-1391, 12:05 بعد از ظهر
توی سروش احتمالا دارن. من که خودم تا حالا ندیدم. کپی همون کثیر هست. البته یکی تو محله ی ما یکیشو داره. با اینکه زیاد باهاش حال نمیکنم باید بگم ظاهر موتور توی شب و با رنگ مشکی حرف نداره

omidco2003
18-06-1391, 02:42 بعد از ظهر
توی سروش احتمالا دارن. من که خودم تا حالا ندیدم. کپی همون کثیر هست. البته یکی تو محله ی ما یکیشو داره. با اینکه زیاد باهاش حال نمیکنم باید بگم ظاهر موتور توی شب و با رنگ مشکی حرف نداره

چند وقته دنبال موتور میگردم صفر این موتور اصفهان نیست حتی کثیر اونایی هم که هست دست دوم هست و بیشتر توی اون خیابانی که از سمت توخچی میره به لاله پیدا میشه اسم ش رو نمیدونم

Ali.K
24-06-1391, 07:31 قبل از ظهر
چند وقته دنبال موتور میگردم صفر این موتور اصفهان نیست حتی کثیر اونایی هم که هست دست دوم هست و بیشتر توی اون خیابانی که از سمت توخچی میره به لاله پیدا میشه اسم ش رو نمیدونم

نه توی سروش ندارن من این دو روز اونجا بودم خبری از روبین نیست.مگه اینکه بهشون سفارش بدی برات جور کنن
ولی داداش به نظرم بی خیال این موتور بشو،این موتوره پدر مادر نداره ها:acigar:
تو که میخوای 3تومن بدی خب یه چیز اصیل بگیر حداقل :consoling2:

omidco2003
25-06-1391, 09:27 قبل از ظهر
نه علی جون منظورم اینکه چند وقت هست دنبال خرید موتور هستم نه این موتور :)

Ali.K
27-06-1391, 02:56 قبل از ظهر
نه علی جون منظورم اینکه چند وقت هست دنبال خرید موتور هستم نه این موتور :)

ایشالا یه موتور خوبو اون چیزی که مد نظرته گیرت بیاد امید جون امری بود در خدمتیم

farbal
27-06-1391, 03:14 قبل از ظهر
سلام دوستان من از این روبین دارم جدیدن خیلی موتور خفه میکنه
مخصوصا وقتی باهاش میخام دنده عوض کنم همین که کلاجو میگیرم خفه میکنه
مشکل از چیه؟
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

shahriar
27-06-1391, 05:43 قبل از ظهر
بعدش با حل دادن موتور رو روشن ميكني؟

farbal
27-06-1391, 07:33 بعد از ظهر
نه.منظورم اینه موتور زیاد خفه میکنه و باز با استارت روشن میشه

gto
27-06-1391, 07:47 بعد از ظهر

داداش مصرف سوخت رفته بالا احتمالا زین موتورا بردار کاربراتور معلوم میشه درب اونا باز کن یه سوزن بهش هست رو اون سوزن چندتا درجه ویه پیم هست پیما در بیار وببر بالا تر بیذار ببین اون موقع چطور میشه ازیه کی اینطوری بود خوب شد با اینکار شماهم امتحان کن خوب نشد پیما سرجاش بیذار

farbal
28-06-1391, 02:29 قبل از ظهر
داداش موتور کاربراتی نیستش

sezar021
28-06-1391, 02:34 قبل از ظهر
انژکتوره؟

dariush
28-06-1391, 02:36 قبل از ظهر
داداش موتور کاربراتی نیستش

پس چیه ؟!! حتما انژکتور هستش!!!!
بگرد کاربراتور رو پیداش میکنی

farbal
28-06-1391, 06:41 قبل از ظهر
دوستان ببخشید من قاطی کردم
با چیز دیگه ای اشتباه گرفتم

shahriar
28-06-1391, 06:21 بعد از ظهر
شايد هواي گاز كم باشه

Ali.K
29-06-1391, 02:16 قبل از ظهر
دوست عزیز احتمالا مشکل از فیلتر هواتونم باشه. اونو یه نگاه بندازید شاید کثیف شده درست هوا وارد نمیشه
یا شایدم پیچ هوات تنظیم نیست ( پیچ هوا به کاربراتور هستش معمولا مسی رنگه )
ببینم وقتی موتور سلو کار میکنه ریپ نمیزنه؟ یا دور موتور خیلی کم نیست؟ اگه اینطور باشه باید پیچ گاز و هوا رو تنظیم کنی

sezar021
29-06-1391, 11:25 بعد از ظهر
کف کردم گفتم انژکتوره:25r30wi:

Ali.K
30-06-1391, 02:35 قبل از ظهر
کف کردم گفتم انژکتوره:25r30wi:

اگه روبین انژکتور باشه دیگه مگلی 250 که کاربراته باید بره درشو تخته کنه :25r30wi:

pourya bax
30-06-1391, 05:39 قبل از ظهر

اقا دور موتورت پایینه که خفه می کنه.بده گازتو بیشتر کنن درست میشه.البته خودتم می تونی اینکارو کنی.فلاپ بقلو باز کن می بینیش

farbal
02-07-1391, 12:23 قبل از ظهر
سلام دوستان این موتور من وقتی ترمز عقب میگیرم صدای صوت بدی میکشه برای چیه؟
آیا این موتورا لنت داره؟
مرسی

Ali.K
02-07-1391, 03:29 قبل از ظهر
سلام دوستان این موتور من وقتی ترمز عقب میگیرم صدای صوت بدی میکشه برای چیه؟
آیا این موتورا لنت داره؟
مرسی

آره عزیز لنت داره. این ایراد از جنس بد لنت هستش. چون دیسک معمولا بر اثر ساییدن با لنت صیقلی میشه و دیگه اون صدای خش خش نو بودن لنت رو وقتی موتور خاموشه راه میبریو نمیده.پس اشکال از لنته. با این که دیسکت صافو صیقلی شده ولی لنتت هنوز با دیسک در گیره که باعث این صدا میشه. اهمیت خاصی نداره و مشکلی به وجود نمیاره اگه اذیتت نمیکنه مهم نیست ولی اگه برات مهمه میتونی عوضش کنی.

یه مسئله دیگه ای هم هست، شما وقتی موتورو میشوری معمولا دیسک زنگ میزنه که تا این زنگها بر اثر سایش با لنت پاک بشه صوت میکشه ولی بعدش خوب میشه

farbal
02-07-1391, 06:17 قبل از ظهر
آره عزیز لنت داره. این ایراد از جنس بد لنت هستش. چون دیسک معمولا بر اثر ساییدن با لنت صیقلی میشه و دیگه اون صدای خش خش نو بودن لنت رو وقتی موتور خاموشه راه میبریو نمیده.پس اشکال از لنته. با این که دیسکت صافو صیقلی شده ولی لنتت هنوز با دیسک در گیره که باعث این صدا میشه. اهمیت خاصی نداره و مشکلی به وجود نمیاره اگه اذیتت نمیکنه مهم نیست ولی اگه برات مهمه میتونی عوضش کنی.

یه مسئله دیگه ای هم هست، شما وقتی موتورو میشوری معمولا دیسک زنگ میزنه که تا این زنگها بر اثر سایش با لنت پاک بشه صوت میکشه ولی بعدش خوب میشه

مرسی دوست عزیز
قیمت لنت ها چنده؟
چند عدد لنت لازم داره؟

شایسته فر
02-07-1391, 06:17 بعد از ظهر
22912 22913

- - - Updated - - -

دوستان اینم عکس روبین که پریروز تو گمرک خودم گرفتم

Ali.K
03-07-1391, 02:47 قبل از ظهر
مرسی دوست عزیز
قیمت لنت ها چنده؟
چند عدد لنت لازم داره؟

خواهش میکنم عزیز
والا من نمیدونم قیمت هاش چطوریه
برای هر دیسک دو تا لنت هست، که یکی روی دیسک و یکی پشت دیسک هست ( میتونی خودت ببینی متوجه میشی )
اگه ببری یه مکانیکی خوب، نشون بدی بد نیست

- - - Updated - - -

22912 22913

- - - Updated - - -

دوستان اینم عکس روبین که پریروز تو گمرک خودم گرفتم

رخ بسیار زیبایی داره
آقای شایسته فر قیمت ازش نداری؟ چند شده؟

شایسته فر
03-07-1391, 08:09 قبل از ظهر
رخ بسیار زیبایی داره
آقای شایسته فر قیمت ازش نداری؟ چند شده؟
والا قیمتو نشد بگیرم
ایشالا ای هفته
من هر هفته یکی دو روز تو گمرک می چرخم و قیمت می گیرم

shahriar
03-07-1391, 05:51 بعد از ظهر
قيمت 2900000

Ali.K
04-07-1391, 06:25 قبل از ظهر
قيمت 2900000

پس نسبت به سه هفته پیش 200 تومن اومده روش!
من سه هفته پیش تهران بودم رفتم گمرک یارو گفت 2700 میدم

alireza_99
25-07-1391, 08:20 قبل از ظهر
ممنون از همه بچه ها قربون شما.
رنگ هايي كه ديذم سفيد نارنجي زرد احتمالا مشكي هم هستش.
يه خرده باهاش مراعات كني موتور خوبي ميشه.
صدا اگزوزش هم بلنده.
اينجا 2900000.
اگه شرايط بخواين بگيرين 2 تومن بايد بيش بدين بقيه چك.

این قیمت کثیر 150 هست یا روبین 200 ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!من امشب قیمت گرفتم کثیر 150 شده 1900 و روبین 200 شده 2900 یعنی چی ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟

---------- Post added at ۰۸:۲۰ قبل از ظهر ---------- Previous post was at ۰۷:۴۸ قبل از ظهر ----------

من بچه ی زیاد جوگیری نیستم و از وسایل شخصیم خوب استفاده میکنم البته اگه وسوسه نشم _حالا نمیدونم با این همه اختلاف نظر بین کثیر 150 با روبین 200 کدوم رو بگیرم به صرفه تره ودرضمن اختلاف وزن این دوموتور چقدره؟ چون از وزن سنگین زیاد خوشم نمیاد؟وزیاد دل و جرئت تند رفتن تو اوتوبان رو ندارم که بخوام ماکسیمم سرعت برم ؟و اولان موتور رو بخاطر ظاهرش بیشتر میپسندم دومان چیزای دیگش(مثل شتاب وسرعت وترمز و و و و)بنظر شما چیکارکنم؟:wall3:

شایسته فر
25-07-1391, 09:13 قبل از ظهر
داداش کثیر 150 دیگه تولید نمیشه یعنی به خاطره ها پیوست
ضمنا از لحاظ ظاهری همون روبینه هست
پس در اگه بین این دوتا موتور میندی روبین بخر
ضمنا این قیمت روبین هست نه کثیر

alireza_99
26-07-1391, 04:21 قبل از ظهر
من اون شب رفتم بازار فروشنده به شرکت زنگ زد گفت داریم و داخل انبار موجوده کثیر 150 بعدشم چند رنگ رو گفت که اگه میخواستم برام از انبار میاوردن البته اگه میخریدم حالا من نمیدونم کثیر جدید رو میگه یا قدیم رو چون من نمیتونم تظمین کنم که همون کثیر باشه شاید بخواد به من قالب کنه؟؟!!!!!!!؟؟؟!!!!یا یک موتور قدیمی باشه با فلاپ کثیر 150 جدید
بنظر شما با این قیمت 1900 قیمت کثیر 150 جدید رو میدن یاقیمتش بیشتره ؟؟؟؟ من نمیتونم ریسک کنم چون اگه یارو تظمین میکرد که خودکثیر جدید هستش میشد یکاریش کرد بنظر شما چه رنگیش قشنگتره؟بعد دنده کشیش راحت تره و نرمتره یا نه اذیت میکنه ؟

خواهشان راهنمایی کنید من نمیخوام پولم زیاد بره تو آشغال؟ دوست دارم کم ضرر کنم تا عذاب وژدان نگیرم

الان یک پیشرو پیام 135 بدون کلاج دارم که ازش واقعان راضیم چون چند بار از دست بچه ها خورده زمین و تصادف کردن که بازم تا الان خیلی خوب کار میکنه ماشالله ، و باهاش تو اوتوبان مثل اسب بهش گاز میدم که کم نمیاره 85 تا پر کردم ولی یک هفته پیش بردم تعمیرگاه که گفت بیشتر از 70 تا نرو که زنجیر پاره میکنه و خطر داره :out::out::out::out::sleep::sleep:

شایسته فر
26-07-1391, 08:13 قبل از ظهر
داداش تا اونجایی که من اطلاع دارم قیمت کثیر 150 حدود 2.200 اینا بود

omidco2003
26-07-1391, 03:53 بعد از ظهر
کثیر 150 مدل قدیمی دوباره داره تولید میشه توی اصفهان همه مغازه ها دارن البته اینجا همه سفید رنگش رو دارن قیمتش هم 3 تومن هست

alireza_99
26-07-1391, 03:55 بعد از ظهر
داداش تا اونجایی که من اطلاع دارم قیمت کثیر 150 حدود 2.200 اینا بود

اینم شانس بد ما که اصلا شانس ندارم قبلا سراغ ماشین 206 هاچ بک بودم که قیمتش خیلی بالا رفته توانشو ندارم بخرم
امسال دانشگاه قبول شدم که نیاز به یک وسیله ی شخصی دارم با این که دوتا ماشین پژوپارس و 405 داخل خانه هست بااین وجود زیاد شخصی نیستن که مال خودم باشند اینم وضع دولت که شهریه های دانشگاه رو دو برابر میخوان بکنن و
هزارتا دردسر دیگه که اصلان ربطی به این تاپیک نمیشه که بگم :wall3:

اگه دل خون شود چه فایده اگه دل گلگون شود چه فایده
اگه جان نابود شود چه فایده اگه جسم روح شود چه فایده
بازم زندگی جریان دارد بدون تو چه فایده
(شعر از دل خون خودم بود)

شایسته فر
26-07-1391, 04:02 بعد از ظهر
کثیر 150 مدل قدیمی دوباره داره تولید میشه توی اصفهان همه مغازه ها دارن البته اینجا همه سفید رنگش رو دارن قیمتش هم 3 تومن هست
داداش مطمئنی؟
هوندا سی بی ار 150 قدیمیا که جفت کثیر الان 4.300-400چطور کثیر 3 تومن؟
اونم وقتی تولیدش متوقف شده و طرح جدیدش رو زدن و دادن به بازار چطوری دوباره داره تولید میشه؟
ضمنا اینجا تاپیمک روبین هست نه کثیر 150 دوستان!!

- - - Updated - - -

بیاید اینجا

alireza_99
26-07-1391, 04:18 بعد از ظهر

با این وجود بهتر که بریم سراغ همون روبین 200 سی سی که 2900 گفته بود برم و مشکل اصلی سر رنگشه که زرد هستش که زیاد رنگش دلچسب نیست اگه مشکی و یا آلبالویی و زرشکی و وووووووو داشت میشد یکاریش کرد

اگه کثیر 150 جدید 3 تومن باشه پس روبین 200 سی سی 5 تومن میشه درسته؟

omidco2003
27-07-1391, 06:46 قبل از ظهر
داداش مطمئنی؟
هوندا سی بی ار 150 قدیمیا که جفت کثیر الان 4.300-400چطور کثیر 3 تومن؟
اونم وقتی تولیدش متوقف شده و طرح جدیدش رو زدن و دادن به بازار چطوری دوباره داره تولید میشه؟
ضمنا اینجا تاپیمک روبین هست نه کثیر 150 دوستان!!

- - - Updated - - -

بیاید اینجا

بله داداش کاملا مطمئن هستم حدود یک ماهی بود که درگیر موتور خریدن بودم
روبین و یا کثیر جدید فقط مدل های دست دومش توی اصفهان هست و فروشنده ها میگن دیگه صفرش نیست ولی مدل قدیمیش به رنگ سفید همه جا هست میگن کثیر دوباره داره میزنه

کاوه
27-07-1391, 06:51 قبل از ظهر
آقایووون روبین سوار
کسی موتور واسه فروش داشت در حد یه آمار بده به ما
به قیمت باشه ور میداریم

momo1775
21-12-1391, 09:13 بعد از ظهر
سلام برهمه.دوستان الان صفر روبین چنده؟؟؟موتور خوبیه؟؟؟
من ظاهر و صدای اگزوز برام مهمه...میشه اگزوزش رو عوض کرد؟وتایر پین انداخت روش مثل پیشرو پارس که تایراش پهنه و ابهت داره؟؟؟

شایسته فر
21-12-1391, 09:23 بعد از ظهر
داداش قیمت موتور ها رو تو این تاپیک بپرس

momo1775
21-12-1391, 09:31 بعد از ظهر
داداش قیمت موتور ها رو تو این تاپیک بپرس

باتشکر بسیار زیاد...واقعا ممنون...
اما اگزوز و تایرش رو میشه عوض کرد و تایر پهن مثل مگلی انداخت و اگزوز هم همینطور؟

keyvanjj
22-12-1391, 12:52 قبل از ظهر
:2gwb921:

اگزوز رو میشه
لاستیک هم تا یه حدودی میشه پهن کرد!

اما تا جایی که من میدونم بین این که 200 سی سی هست و کثیر 150 سی سی ، کثیر با دوام تره! گول 200 سی سی بودنش هم نخور. موتورای چینی ارزون قیمت زیاد فرقی تو 150- 200 نداره! پیشرو 250 هم میگیری تو سواریش میبینی که زیاد فرقی با 150 نمیکنه!
اتاق هم که دقیقا" یکیه

MHB
28-12-1391, 01:16 بعد از ظهر
من مگلی قبلا داشتم اون با اونهمه یال و کوپالش سرطان بود حالا چه برسه به اینا
من نمیخوام موتور دیگه ای رو تحمیل کنم بگم فلان بده فلان خوبه ولی به عنوان برادر کوچیکترتون حرف منو گوش کنید گول ظاهر رو نخورید
من طرح ویو چینی داشتم میگفتم مراعات میکنم آروم میرم خراب نشه فقط واسه مصرف کمو بدون کلاج بودنش میخواستم
بخدا هیچوقت بهش گاز ندادمو 50-60 تا باهاش بیشتر نرفتم ولی خدای خرجو داشت همشم خرجای الکی
الان ویو ژاپنی 2 ساله دارم شاید کل خرجی که براش کردم فقط لنتو روغن بوده که اونم مصرفی و طبیعیه
از دوستان خواهش میکنم سمت موتور های چینی نرن و کمی بیشتر پول بدن تا هم سواری خوبی بگیرن و لذت ببرن و مسؤلین ببینن که موتوراشون خریدار نداره سعی میکنن کیفیت مونتاژ رو بالا ببرن
بازم خواهش میکنم به عنوان برادر حرفم رو گوش بدید
روز بر همگی خوش :smilies(182):

- - - Updated - - -

من مگلی قبلا داشتم اون با اونهمه یال و کوپالش سرطان بود حالا چه برسه به اینا
من نمیخوام موتور دیگه ای رو تحمیل کنم بگم فلان بده فلان خوبه ولی به عنوان برادر کوچیکترتون حرف منو گوش کنید گول ظاهر رو نخورید
من طرح ویو چینی داشتم میگفتم مراعات میکنم آروم میرم خراب نشه فقط واسه مصرف کمو بدون کلاج بودنش میخواستم
بخدا هیچوقت بهش گاز ندادمو 50-60 تا باهاش بیشتر نرفتم ولی خدای خرجو داشت همشم خرجای الکی
الان ویو ژاپنی 2 ساله دارم شاید کل خرجی که براش کردم فقط لنتو روغن بوده که اونم مصرفی و طبیعیه
از دوستان خواهش میکنم سمت موتور های چینی نرن و کمی بیشتر پول بدن تا هم سواری خوبی بگیرن و لذت ببرن و مسؤلین ببینن که موتوراشون خریدار نداره سعی میکنن کیفیت مونتاژ رو بالا ببرن
بازم خواهش میکنم به عنوان برادر حرفم رو گوش بدید
روز بر همگی خوش :smilies(182):

K.I.A
28-12-1391, 10:45 بعد از ظهر
پست های اسپم و بی محتوا پاک شد رعایت کنید

pop_brop
02-02-1392, 12:09 بعد از ظهر
ما نفهمیدیم روبین چه جور موتوریه هر کی یه چی میگه!!

momo1775
21-02-1392, 11:58 قبل از ظهر
دوستان منم دیگه واقعا گیج شدم...من اصفهان زندگی میکنم و میخوام تا4تومن خرید کنم...از پالس و آپاچی هم خوشم نمیاد و اینو گفتم که از دوستان محترم نگه نخر و برو اینا رو بخر...من 2تا انتخاب کردم...
1-پیشرو پارس اسپرت 250-
2روبین 200
ولی جالبیش اینجاست که هیچکدوم از این 2موتور رو چند روز پیش رفتم ببینم و قیمت بگیرم تو اصفهان هیچکدوم رو نداشتن کسی و اصلا تو مغازه ها نبود...حالا این مطالب خوندم و این اتفاق هم افتاده دیگه واقعا گیج شدم که چیکار کنم...!!! :(

sezar021
21-02-1392, 12:37 بعد از ظهر
هرچی فکر میکنم احساس میکنم نامردی کردم در حق بچه ها این تاپیکو زدم خداوکیلی
ببخشید
اقا نخرید موتور چرت نخرید
به قرآن پیاده برید بهتره تا این موتورا رو بخرید

momo1775
21-02-1392, 12:48 بعد از ظهر
من یه روبین دیدم سفید90 تمیز بود.اگزوزش رو عوض کرده بود از این اگزوزای رنگی انداخته بود...تایراش هم پهن کرده بود...میگفت 4 تومن... ولی توی تعمیرگاه موتورسیکلت دیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یارو هم میگفت موتورای خیلی خوبین و خوب از آب در اومدن و بهتره پیشرو پارس 250 (تو دلم گفتم حالا اگه اینو نداشت میگفت آشغاله و یا اگه پیشرو داشت میگفت پیشرو بهتره...!!!!)
توی این بازار و فروشگاه ها هیچکس درست راهنمایی نمیکنه!!!همه بفکر خودشونن و همش دروغ و تو پاچه کردن...وای بر این مردم... :(

momo1775
21-02-1392, 04:30 بعد از ظهر
دوستان تهرانی گرامی الان تهران صفرش هست؟؟؟قیمت؟؟؟ دوستان اصفهانی من کل سروش رو گشتم اما صفرشو ندیدم و اصا کسی نداشت...!جایی رو سراغ دارین که داشته باشه آدرس بهم بدین؟؟؟ سا حتی دوستان از شیراز هم همینطور کسی هست که صفرشو اونجا داشته باشه؟؟؟قیمت؟

ali_f
07-09-1392, 11:15 قبل از ظهر
سلام این موتور تو بازار هست؟

ARASH
07-09-1392, 11:53 قبل از ظهر
بله هست بین 5.300 تا 5.700 قیمته صفرشه

Sent from me to all of you

amir2634
12-09-1392, 04:19 بعد از ظهر
سلام
روبین دارم میخوام بفروشم؟
5 میلیون
در حد صفر 4500 راه رفته

- - - Updated - - -

تا 4.600 هم تخفیف میدیم

شایسته فر
12-09-1392, 04:24 بعد از ظهر
تاپیک فروش بزن!!

amir2634
12-09-1392, 04:27 بعد از ظهر
34142

اینم عکس موتوره

hamidbox
28-04-1393, 10:08 قبل از ظهر
سلام دوستان من این موتور رو مونتاژ خود چین دارم xgjao 200 برای تست شرکتمون اورده بودن مزایده ای خریدم صفر میباشد هر کسی میخواد از قطعاتش استفاده کنه پیام بزاره

hamidbox
28-04-1393, 10:41 قبل از ظهر
من یکدونه xgjao 200 دارم فکر کنم پدر همه این مدل موتورهاس مزایده ای از شرکت گرفتم فکر کنم برای تست اوردنه بودن هر کی خواست میدم4395343953

vahid69
16-06-1393, 04:04 بعد از ظهر
هرچی فکر میکنم احساس میکنم نامردی کردم در حق بچه ها این تاپیکو زدم خداوکیلی
ببخشید
اقا نخرید موتور چرت نخرید
به قرآن پیاده برید بهتره تا این موتورا رو بخرید
سلام چرا؟سر یک سال نشده تلنگش در رفت نه؟:25r30wi: