PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : motor sangin + 250cc

ashkan tabriz
23-10-1389, 02:07 قبل از ظهر
salam be tamome motor savaraie aziz + aya midanid dar ketabe ghanone asasi keshvare ma be hich vajh taradode anvae motor haye cc bala mamno elam nashode mamnoiate taradode motorsangin mostalzeme tasvibe majles shoraie eslamist ke be aslan in kar anjam nashode !!!

mohamad javad
23-10-1389, 02:32 قبل از ظهر
سلام
خوش اومدید؛
قبل از زدن تاپیک جدید یه جستجو بکنید؛
فکر کنم تو بخش بحث های متفرقه یه همچین تاپیکی داریم؛
بخش معرفی اعضا هم داریم خواستید اونجا خودتون رو معرفی کنید

sirn
23-10-1389, 10:37 قبل از ظهر
salam be tamome motor savaraie aziz + aya midanid dar ketabe ghanone asasi keshvare ma be hich vajh taradode anvae motor haye cc bala mamno elam nashode mamnoiate taradode motorsangin mostalzeme tasvibe majles shoraie eslamist ke be aslan in kar anjam nashode !!!
:khosh:
اره این که جلوگیری از تردد موتور حجم بالا میکنند مشخص هست قانونی نیست و نقض مسلم قانون اساسی هست..
تنها بخشنامه ای بوده برای یه مقطع زمانی خاص و محدود به چند شهر بزرگ که حتی طبق قانون مرکز شماره گذاری بایستی موتوری که از گمرک کشور بصورت قانونی وارد شده فارغ از حجم موتور شماره گذاری کنه(پلاک)
که عدم شماره گذاری توسط راهنمایی و رانندگی و همینطور جلوگیری نیروی انتظامی از تردد ، خود نقض قانون و جرم محسوب میشه:gigglesmile:

Babak
23-10-1389, 10:47 قبل از ظهر
آقا اشکان سلام لطفا فارسی تابپ بنمایید:khosh:

Alireza
23-10-1389, 11:11 قبل از ظهر
دوست عزیز اول اینکه خوش اومدین
زبان اصلی این فروم فارسی هستش اگه کیبورد فارسی ندارین از لینک زیر استفاده کنین
Farsi Keyboarad - PORTAL619.com ([Only registered and activated users can see links])

تاپیک رو هم تو جای مناسبش بزنین
ممنون

eshgh_namordeh
23-10-1389, 08:46 بعد از ظهر
بچه ها بیائید همه ما جداگانه نامه بنویسیم به رهبری - رئیس جمهور - رئیس مجلس و نماینده شهر خودمون همینطور استاندار فرمانده نیروی انتظامی
اگه همه ما نامه بدیم اونها هم شاید شاید اثر کنه
باید بگیم حداقل 250 را آزاد کنید توی جاده خارج از شهر همه جای جهان موتور آزاده اجازه بدند تردد کنیم و.........
مطمئن باشید بی تاثیر نیست کار خاصی هم نداره یک نامه بیشتر نیست حرف دلمونه دیگه باید به گوششون برسه مطمئن باشید بی تاثیر نیست
من که خودم این کار را میکنم شما هم همه انجام بدید وقتی تعداد زیاد بشه بی تاثیر نیست

mohamad javad
23-10-1389, 09:52 بعد از ظهر
مگه چنتا 250تو ایران هست ؛250رو آزاد کنن 125هم میاد اونوقت با این موتورای بی کیفیت بی ترمز میوفتن تو جاده ها؛ هیچکی هم جلودارشون نیست؛
آزاد کردن 250 تو جاده جز تلف شدن جوونا هیچ چیز دیگه ای نداره اول باید فرهنگش جا بیوفته؛
مگه این که با هماهنگی فدراسیون یه سری باشگاه تاسیس بشه مثه خودمون البته رسمی بعد با معرفی بچه ها به پلیس و هماهنگی , اجازه بدن با لباس و تجهیزات مناسب تو یه مسیر که قبلا مشخص شده و به پلیس اطلاع داده شده تو یه مدت چند روزه اجازه تردد بدن؛

Babak
23-10-1389, 10:02 بعد از ظهر
موتور که تو جاده ممنوع نیست که این همه موتور تو جاده می رن ماهم تا طالقان رفتیم 10 تا هم پلیس دیدیم کاریمون نداشتن:297:

mohamad javad
23-10-1389, 10:09 بعد از ظهر
من رو تو اتوبان خلیج فارس قبل عوارضی جریمه کردن تازه کلی منت گذاشت که موتورتو نمی خوابونم؛
تو اکثر جاده ها ممنوعه؛