PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تمرینات رسمی باشگاه

Kenji
12-05-1391, 11:35 بعد از ظهر
با صحبت ها و هماهنگی های انجام شده:

اولین تمرین رسمی باشگاه

جمعه(امروز) ساعت 11:30 پیست آزادی

از 150 سی سی تا 250 سی سی

در صورت امکان لباس موتورسواری و کلاه ایمنی جهت تمرین

مدارک لازم جهت صدور کارت فدراسیون: 2 کپی شناسنامه - 2 کپی کارت ملی - 3 قطعه عکس

منتظر دوستان هستیم

siavash brazil
12-05-1391, 11:47 بعد از ظهر
دمتون گرم خداييش. خسته نباشين.

nopo
12-05-1391, 11:48 بعد از ظهر
پول چي؟

Kenji
12-05-1391, 11:49 بعد از ظهر
کاملن رایگان برای بچه های پرشین موتور .

AMIR-250
13-05-1391, 12:09 قبل از ظهر
یه سوال
منم میتونم باشم؟

Kenji
13-05-1391, 12:10 قبل از ظهر
محدودیتی نذاشتیم. همه.

mohammad yzf
13-05-1391, 12:15 قبل از ظهر
خیلی دوست داشتم منم میومدم ولی حیف که شهرستانم و راهم خیلی دوره ولی خوشحالم که این انجمن بالاخره در راستای فرهنگ سازی موتور سواری یه کاری داره می کنه. امیدوارم این روند متوقف نشه و همیشه ادامه داشته باشه .

برا همه ی بانیان این حرکت آرزوی موفقیت می کنم .

AMIR-250
13-05-1391, 12:16 قبل از ظهر
خب اخه شرایطم اینه :
گواهینامه ندارم..لباس ایمنی ندارم
یدونه روان دارم با یه کلاه کاسکت

Kenji
13-05-1391, 12:25 قبل از ظهر
بعد با روان می خوای بیای پیست؟

در مورد فردا مشخصن نه گواهینامه مهمه و نه برای صدور کارت، نوع موتور.

==

یه نکته ای رو نمی دونم بگم یا نه، اما مشکلاتی که برای ثبت باشگاه داشتیم داره برطرف می شه

AMIR-250
13-05-1391, 12:27 قبل از ظهر
خب موتور ریس فقط ؟

امیر41
13-05-1391, 12:28 قبل از ظهر
سلم خسته نباشی . تریل هم می تونه بیاد .کلاه دارم زانو بند و ساعد بند و دست کش .مشکلی نداره ؟

Alireza Eteraz‏
13-05-1391, 12:33 قبل از ظهر
با صحبت ها و هماهنگی های انجام شده:

اولین تمرین رسمی باشگاه

جمعه(امروز) ساعت 11:30 پیست آزادی

از 150 سی سی تا 250 سی سی

در صورت امکان لباس موتورسواری و کلاه ایمنی جهت تمرین

مدارک لازم جهت صدور کارت فدراسیون: 2 کپی شناسنامه - 2 کپی کارت ملی - 3 قطعه عکس

منتظر دوستان هستیم
به این میگن یک حرکت حرفه ای ....
مختص فرداست فقط! یادرآینده هم میشه ثبت نام فدراسیون شدو تمرین کرد؟!؟!

امیر41
13-05-1391, 12:38 قبل از ظهر
سلم خسته نباشی . تریل هم می تونه بیاد .کلاه دارم زانو بند و ساعد بند و دست کش .مشکلی نداره ؟

جواب ندادید؟

M@hy@r
13-05-1391, 12:49 قبل از ظهر
سلام و تشکر بابت زحمات :flower4:
منظور از بالای 150 سی سی چه نوع موتوریه؟ چون الان سی جی و سی جی ال هم 200 سی سی داریم
موتورهایی مثل پالس و آپاچی هم میتونن شرکت کنن؟
پیست آفرود هم داریم؟
ممنون :flower4:

Kenji
13-05-1391, 12:52 قبل از ظهر
ریس و استریت.

amo hosein
13-05-1391, 01:25 قبل از ظهر
داداش kenji ممنونم ازت. ایشالا هیچ مشکلی بزای ثبت باشگاه وجود نداشته باشه.

Kenji
13-05-1391, 01:41 قبل از ظهر
می تونه بیاد... گمون نمی کنم مشکلی باشه.

به این میگن یک حرکت حرفه ای ....
مختص فرداست فقط! یادرآینده هم میشه ثبت نام فدراسیون شدو تمرین کرد؟!؟!
ایشالا هر هفته.

سلام و تشکر بابت زحمات :flower4:
منظور از بالای 150 سی سی چه نوع موتوریه؟ چون الان سی جی و سی جی ال هم 200 سی سی داریم
موتورهایی مثل پالس و آپاچی هم میتونن شرکت کنن؟
پیست آفرود هم داریم؟
ممنون :flower4:
تو پیست سی جی هم دیده شده !! اما ....

آپاچی و پالس بله می تونن.

پیست آفرود بحثش خیلی جداست...

Masoud
13-05-1391, 01:52 قبل از ظهر
به همه ی دوستانی که بابت این حرکت زحمت کشیدن خسته نباشید می گم ....
حرکت بسیار عالی ای بود ..................:20:

RED-LINE
13-05-1391, 01:54 قبل از ظهر
انشالله از هفته بعد ميتونم بيام

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

dariush
13-05-1391, 02:06 قبل از ظهر
حرکت جالبی هستش این صدور کارت برای چه مدت اعتبار داره؟ و چه زمان های اجازه تمرین داره؟

tirdad8
13-05-1391, 02:17 قبل از ظهر
آقای کنجی گرامی دوستان پرسیدند ولی پاسخ ها یه مقدار به نظرم ابهام داشت، آفرودی ها هم میتونن بیان فردا ؟ یا فقط ریس؟ اگر بیایم اجازه ی استفاده از پیست رو داریم یا نه ؟! چجوریاست؟ ممنون میشم اگر که روشن کنی منو !

Milad_2Rbo
13-05-1391, 02:21 قبل از ظهر
دوستان غربی.اعلام کنید فردا یه قرار بزاریم از شهرک غربی یا... با هم بریم فدراسیون.(راهو بلد نیستم :ی)

AMIR-250
13-05-1391, 02:47 قبل از ظهر
بلخره تریل میتونه یا نع؟ممنون

aligsx
13-05-1391, 03:05 قبل از ظهر
بلخره تریل میتونه یا نع؟ممنون

اگرم تریال بتونه.میخواین برین توی پیست اسفالت با تریال تمرین کنید؟!!

همگی سعی کنید براتون اتفاقی نیوفته چون نه پیست ما استاندارده و نه لاستیک های بچه ها
موفق باشید.

AMIR-250
13-05-1391, 03:24 قبل از ظهر
تریل برادر ...روان....
مارو چه به تریال

شایسته فر
13-05-1391, 03:25 قبل از ظهر
اقا منم میام بچه هارو تماشا کنم و کارت عضویت بگیرم!!!
موتور مورد تایید رو ندارم!!!!!!!

Milad_2Rbo
13-05-1391, 08:00 قبل از ظهر
بچّه ها .بیدار شید کم کم مدارکو تکمیل کنید.(صبح جمعه فتوکپی کجا بود!:98:)از غرب نبوووووووووودد .

tirdad8
13-05-1391, 08:33 قبل از ظهر
من که با روانم میام، اگه پیست کراس بهمون دادن که میریم تو پیست، اگرم که ندادن میریم همون کوه های غرب تهران رو چندتا شیب میزنیم و برمیگردیم منزل!

mostafa71
13-05-1391, 09:39 قبل از ظهر
خیلی خوشحال شدم

خدا کنه بعد ثبت نام بچه ها یه بخش مامه ای هم به شهر های دیگه یفرستند که بچه ها سایت تو شهر های دیگه بتونن مثل بچه های تهران ثبت نام کنند(منظورم رایگانه)

شایسته فر
13-05-1391, 01:29 بعد از ظهر
سلام به همه بروبچ پرشین موتور
دوستان همین الان از پیست برگشتیم
جای همتون خالی بود

Kenji
13-05-1391, 02:25 بعد از ظهر
حرکت جالبی هستش این صدور کارت برای چه مدت اعتبار داره؟ و چه زمان های اجازه تمرین داره؟
یک سال - جمعه ها

آقای کنجی گرامی دوستان پرسیدند ولی پاسخ ها یه مقدار به نظرم ابهام داشت، آفرودی ها هم میتونن بیان فردا ؟ یا فقط ریس؟ اگر بیایم اجازه ی استفاده از پیست رو داریم یا نه ؟! چجوریاست؟ ممنون میشم اگر که روشن کنی منو !
والا اینجوری که امروز دیدیم و سی جی ها هم ریخته بودن..... گمونم با تریل هم با لوازم کامل اجازه بدن!

===

ممنون از تمام دوستانی که تشریف آوردن.... برای دوستانی که مدارک تحویل دادن هفته ی آینده انشالله کارت صادر می شه دوستانی که مدارک ناقص دادن ایشالا هفته ی آینده تکمیل کنن. دوستانی هم که مایل هستن و تشریف نیاوردن هفته ی آینده هم می تونن با مدارک تشریف بیارن.

اما تمرین امروز، بعد از انجام مراحل ثبت نام در باز شد و به داخل رفتیم متاسفانه وضعیت و جو بسیار نامناسب بود. نزدیک به 20-30 سی جی جلوی در ورودی پیست به صف وایساده بودن، بدون هیچ لوازم ایمنی ای. ما به همراه دوستان هم یه جای دنج موتور ها رو گذاشتیم و روی سکوها نشستیم تا وضعیت و بررسی کنیم.

چند هیوسانگ و یکی دو تا 250 سی سی دیگه هم بودن به همراه 3 تا آپاچی و یه پالس که کلن بهشون نمی اومد از موتورسواری چیزی بدونن و در حد همون سی جی سوار ها رفتار می کردن.

متاسفانه نمی دونم چرا مسئولین اینجوری رفتار کردن و به سی جی ها اجازه دادن که داخل بشن و هر کاری دوس دارن تو پیست بکنن. از گاز دادن و تک چرخ زدن و .... که متاسفانه باعث شد یک سیجی موقع تک چرخ زدن از وسط نصف بشه و راکب مجروح!

آقای پیمان روی سکو ازمون خواست تا داخل بریم اما به دو دلیل حاضر به تمرین نشدیم و صلاح ندونستیم.

اول جو فوق العاده افتضاح، با سی جی سوار ها و 250 سوارهای سی جی صفت!

و دوم نبود آمبولانس.

بعد حادثه سی جی تازه به فکر تماس با آمبولانس افتادن. نوبت به 250 ها همراه با آپاچی ها رسید که تمرین بی نهایت آماتوری ای بود. نمی شه گفت حتی تمرین. چرخ زدن با موتور بود.

انشالله طبق صحبت های انجام شده سعی می کنیم برای هفته ی آینده برنامه ابدا به این صورت نشه و حداقل نظم رو داشته باشیم. شخصن از طرف باشگاه به دوستان توصیه نمی کنم داخل پیست بشن هفته ی آینده اگر با همین وضعیت باشه.

انشالله ثبت رسمی سریعتر مراحلش پیش بره تا بتونیم یکشنبه و سه شنبه ها رو تو ماه حداقل 2 بار پیست رو اختصاصی برای بچه های خودمون بگیریم.

amo hosein
13-05-1391, 02:51 بعد از ظهر
بچه ها متاسفم نتونستم بیام.تو رو خدا شرمنده.kenjiجان ببخشید.

RED-LINE
13-05-1391, 03:20 بعد از ظهر
خوب کنجی جان هفته بعد چی؟دوباره این سی جی سوار ها بیان نمیشه تمرین کرد که؟:دی میخوام بیام بخورم زمین حسابی بخندیم :ذی

Kenji
13-05-1391, 03:29 بعد از ظهر
گفتم، داریم صحبت می کنیم

یا تغییر بدن این روش افتضاح رو.

یا تو این هفته کارها رو تموم کنیم تا با ثبت رسمی یه روز تو هفته رو بگیریم

یا وایمیستیم آخر سر می ریم.

حل می شه.

amo hosein
13-05-1391, 04:08 بعد از ظهر
ایشلاه

AMIR-250
13-05-1391, 04:37 بعد از ظهر
خب اقا کنجی پس هفته منم میتونم هفته بعد بیام؟
باید لوازم و لباس داشته باشم ؟
ممنون

Kenji
13-05-1391, 04:39 بعد از ظهر
می تونید بیاید.

بله لباس و کلاه.

صد در صد نمی تونم بگم که با روان می تونید برید تو پیست.

ARSH
13-05-1391, 04:44 بعد از ظهر
خوشحالم ثبت رسمی باشگاه داره انجام میشه
تو تمرین ها هم نمیتونم شرکت کنم
موفق باشید در تمرین ها و به امیده مسابقات !

AMIR-250
13-05-1391, 04:51 بعد از ظهر
خب کی میتونی جواب صد در صد بدین؟

Kenji
13-05-1391, 04:53 بعد از ظهر
تا قبل از جمعه می پرسم اعلام می کنم.

AMIR-250
13-05-1391, 04:55 بعد از ظهر
اینم اخرین سوالم...شرمنده ها
لباس دقیقا چیان ؟ شولدر.کلاه. دستکش .ارنج و زانو . و دیگه ؟
خیلی خیلی ممنون

Kenji
13-05-1391, 05:09 بعد از ظهر
اینم اخرین سوالم...شرمنده ها
لباس دقیقا چیان ؟ شولدر.کلاه. دستکش .ارنج و زانو . و دیگه ؟
خیلی خیلی ممنون
همین چیزا کلن....

برای ریس که مشخصه. کلاه و لباس.

amo hosein
14-05-1391, 01:44 قبل از ظهر
آقا من لباس ندارم.

Afshin007
14-05-1391, 04:49 قبل از ظهر
اقا حرکت خیلی جالبی بود امیدوارم ادامه پیدا کنه////فقط یه محدودیتی واسه بعضی موتورا بزارین بد نیست جون اونجوری خیلی شلوغ میشه و شایدم خطرناک!!////ولی بازم ممنون که به فکر تفریحات سالم واسه بچه های باشگاه و کلا جوونا هستین دمتون گرمممممم

Kenji
14-05-1391, 07:45 قبل از ظهر
آقا من لباس ندارم.
خودت دیدی که کسی که لباس نداشت نمی ذاشتن بره برای تمرین.

اقا حرکت خیلی جالبی بود امیدوارم ادامه پیدا کنه////فقط یه محدودیتی واسه بعضی موتورا بزارین بد نیست جون اونجوری خیلی شلوغ میشه و شایدم خطرناک!!////ولی بازم ممنون که به فکر تفریحات سالم واسه بچه های باشگاه و کلا جوونا هستین دمتون گرمممممم

با کلاس های مختلف وارد پیست می شن. مشکلی پیش نمیاد.

FAARID
14-05-1391, 08:55 قبل از ظهر
خودت دیدی که کسی که لباس نداشت نمی ذاشتن بره برای تمرین.

با کلاس های مختلف وارد پیست می شن. مشکلی پیش نمیاد.
کنجی جان امکانش هست قبل از تمرین تو پیست برای من که تا حالا تو پیست نرفتم کلاس تو جیهی بر گزار کنید؟
البته تا آخر هفته سعی میکنم از کلیپ ها استفاده کنم ولی اگه یکی از اساتید بتونه قبل از ورود بهپیست راهنمایی کنه عالی میشه :32:

Kenji
14-05-1391, 08:57 قبل از ظهر
کنجی جان امکانش هست قبل از تمرین تو پیست برای من که تا حالا تو پیست نرفتم کلاس تو جیهی بر گزار کنید؟
البته تا آخر هفته سعی میکنم از کلیپ ها استفاده کنم ولی اگه یکی از اساتید بتونه قبل از ورود بهپیست راهنمایی کنه عالی میشه :32:

کیا میاد... تجربه ی خوبی داره. فیلم دیدن فوق العاده موثره.

Masoud
14-05-1391, 09:31 قبل از ظهر
خیلی عالیه که باشگاه و بچه ها تونسته اند تا همین حد هم پیش برن عضویت باشگاه و بگیرن ....
حالا اگه مسوولین تعداد زیاد موتور ها رو با هم دیگه ببینند 100% خودشون یه ساعتی و به بچه های ما میدن که بتونن به راحتی دور از هیاهوی سی جی سوار ها تمرین کنند...

ramin9053
14-05-1391, 10:12 قبل از ظهر
دوستان حرکت فوق العاده زیبا و جاب بود خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم باشگاه داره ثبت میشه موفق باشید:thanks::clap:
یه فکری هم به حال شیرازی ها وکلا شهرستانی ها بکنید مر30:11:

Kenji
14-05-1391, 10:23 قبل از ظهر
دوستان حرکت فوق العاده زیبا و جاب بود خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم باشگاه داره ثبت میشه موفق باشید:thanks::clap:
یه فکری هم به حال شیرازی ها وکلا شهرستانی ها بکنید مر30:11:

ایشالا اول کارای تهران و بعد برای هر شهرستانی که تعداد اعضامون بیشتر باشه اقدام می کنیم.

hyo savar
14-05-1391, 10:50 قبل از ظهر
سلام به همه بروبچ پرشین موتور
دوستان همین الان از پیست برگشتیم
جای همتون خالی بود
دوست عزیز شایسته فر جان رفتن و برگشتن از پیستی که فقط خودت حال کنی چه فایده ای داره ما اینجا دل نداریم؟؟؟؟ دادا خودت یا یکی را مسئول عکس برداری بزارید در همین حدی که فقط یه عکسی از دوستان و پیست ببینیم؟؟؟
منتظر هستیممممممممم:4chsmu1::3ztzsjm:

شایسته فر
14-05-1391, 10:55 قبل از ظهر
دوست عزیز شایسته فر جان رفتن و برگشتن از پیستی که فقط خودت حال کنی چه فایده ای داره ما اینجا دل نداریم؟؟؟؟ دادا خودت یا یکی را مسئول عکس برداری بزارید در همین حدی که فقط یه عکسی از دوستان و پیست ببینیم؟؟؟
منتظر هستیممممممممم:4chsmu1::3ztzsjm:
سلام
اقا شرمنده من دوربین نبرده بودم ولی اقا امیر دستشون درد نکنه عکس گرفتن و تو این تاپیک گزاشتن
عکس های اولین تمرین رسمی باشگاه
تو قسمت گالری عکس، قرارهای مختلط

amo hosein
18-05-1391, 05:23 قبل از ظهر
داریم به جمعه نزدیک میشیم. باید آماده بشیم.
ولی آقا kenji یه آدرس نداد لباس کلاه ارزون بگیریم.

Milad_2Rbo
18-05-1391, 05:45 قبل از ظهر
کلاهو دست کش که دارم ولی واسه لباس فکر کنم خودم باید وارد عمل شم. کاپشن دارم(سفیده) توش ابر میچسبونم چندتا مارک سیگار marlboro هم میچسبونم(اگه نبود کنت پاور) لباس ما امادست .جهت سفارش پ.خ کنید.:4chsmu1:

FAARID
18-05-1391, 08:15 قبل از ظهر
من خیلی گشتم فقط 7 مغازه گمرک 3تا مغازه ولی عصر هم قیمتها تند شده هم اینکه الان فصلش نیست و مقازه دارها لباسهایی که از سال گذشته اضافه مونده دارن ارزون ترین جاکت تک مارک راپیدو بود که 130 قیمتش بود شلوارش هم 100 ولی مالی نیست بیشتر شبیح اورکت میمونه بقیه هم نه قیافه داره نه جنس که قیمتها هم که ماشالاه بایدیا از ترکیه بیاریم یا ازچین:29:اونهم که تا با موتور بریم بیایم اووووووووه:gigglesmile:

Kenji
19-05-1391, 10:27 بعد از ظهر
دوستان فردا به خاطر شهادت برنامه ای نیست.

sorush
19-05-1391, 10:29 بعد از ظهر
دوستان فردا به خاطر شهادت برنامه ای نیست.

میگم اقاکنجی یه زمان کاره دیگه باموتورامدیم تهران میشه ماهم باشمابیایم تمرین یانمیشه

شایسته فر
19-05-1391, 10:29 بعد از ظهر
خیلی ممنون بابت اطلاع رسانی خوب مدیران:clap:

Kenji
19-05-1391, 10:36 بعد از ظهر
میگم اقاکنجی یه زمان کاره دیگه باموتورامدیم تهران میشه ماهم باشمابیایم تمرین یانمیشه

مشکلی نداره ایشالا تشریف آوردید هماهنگ می کنیم.

کاوه
19-05-1391, 11:16 بعد از ظهر
سلام
یه سوال داشتم از شما kenji جان
میخواستم بدونم فقط تا حجم 250میتونه بیاد؟؟؟موتور باید مدارک دار باشه ؟؟؟/
اگه با موتور دیگع ای جز 250بیای امکان تمرین با اعضای باشگاه رو نداریم ؟؟؟

ممنون

Kenji
19-05-1391, 11:22 بعد از ظهر
سلام
یه سوال داشتم از شما kenji جان
میخواستم بدونم فقط تا حجم 250میتونه بیاد؟؟؟موتور باید مدارک دار باشه ؟؟؟/
اگه با موتور دیگع ای جز 250بیای امکان تمرین با اعضای باشگاه رو نداریم ؟؟؟

ممنون

سلام

موتور باید با مدارک کامل و زیر 250 سی سی باشه.

FAARID
26-05-1391, 09:42 قبل از ظهر
سلام کنجی جان

آیا فردا پیست بازه ؟ میشه رفت ؟ کارتهارو کی میدن؟

Alireza
26-05-1391, 10:51 قبل از ظهر
سلام فردا روز قدسه و تعطیله

FAARID
26-05-1391, 02:00 بعد از ظهر
آقا علی رضا عجب روزگاری داریم تو جمعه هم دست از سرمون بر نمیداره این تعطیلی

Amir 1986
27-05-1391, 07:10 قبل از ظهر
ای بابا همش که بستس !

هر بار به خاطر یه چیزی !

امیدوارم جمعه هفته بعد باز باشه !

garudah
28-05-1391, 01:08 قبل از ظهر
سلام خدمت همه دوستان
آقا من این تاپیک رو تازه دیدم وگرنه زودتر میومدم تا به سوالات جواب بدم
راستش این هفته پیست باز بود و من هم نمیدونستم به ما اطلاع غلط داده بودن من اتفاقی از جلوی در رد شدم دیدم در بازه رفتم داخل دیدم همه چی مثل هفته های عادی انجام میشه و شرمنده همه شدم
اما هفته بعد اگر به خاطر اجلاس تعطیل نکنن ما در خدمتتون هستیم
در مورد کارتها تمام دوستانی که مدارک کامل دادن کارتهاشون حاضر شده
اما تحویلش طبق قوانین فدراسیون انجام میشه که یکیش حضور در تمرینات هستش اونم تا حد امکان به صورت پیوسته
حالا یک جلسه غیبت در ماه قابل توجیه هستش اما اینکه کارت بدیم و دیگه از دیدن دوستان محروم بشیم کم لطفیه
یا اینکه به خاطر جو پیست و .... نخواهیم که همرنگ جماعت شیم یه کم زننده جلوه میکنه
ما سعی کردیم یه جو فرهنگی ورزشی درست کنیم تا همه با هم به یه نقطه مطمئن و پر افتخار برسیم
تازه هم شروع کردیم و حالا حالا ها کار خواهیم داشت
اول راجع به آمبولانس بگم که دیر رسید.... متاسفانه همه جا همه جا همه جا همه واسه همدیگه میزنن
شما هفته اول بود میومدید و هفته های قبل مشکلات و درگیریهای ما رو ندیده بودید
من خودم شب قبلش با آمبولانس تماس گرفتم و گفتم جمعه ما برنامه داریم.اون حضرت آمبولانس با فدراسیون قرارداد داره و موظفه هر وقت باهاش تماس بگیرن بیاد و حاظر باشه.اون شب به من گفت باشه.اما صبح اثری ازش نبود.باهاش که تماس گرفتم همسرش گوشی رو ورمیداشت و هی پیغوم پسغوم میکرد.آخر هم گفت آقای .... بگه من میام.حالا این آقای ... اصلا ربطی به داستان ما نداره و کار اصلیش قسمت موتور سنگین هستش که اونم با لطف خدا واسه خودش اسمی در کرده وگرنه ......خلاصه با کلی جر و بحث که نمیدونم دیدید یا نه آمبولانس حاضر شد بیاد که به خاطر همون تاخیر کلی از بچه ها رفتن.اما خبرش بالاخره اومد که از نظر من بود و نبودش هیچ فرقی نداشت و نداره چون دور از جون همه بیشتر نعش کشه تا آمبولانس
اما ازین به بعد به موقع خواهد بود من قول میدم به جون مامانم اینا
حالا بحث سی جی ها
ببینید این داستان از پایه واسه همین یه چرخ زن ها استارت خورد.بعد رفته رفته دیدیم میشه یه بخشی هم اختصاص داد به ریس 250 سی سی.که جالبش اینجا شد که تعداد ریس سوارها بیشتر از اونا شد.در مورد تجهیزات ایمنیشون بگم که هیچکس هزینه ای بابت اینا به ما نداده.تک تک افرادی که اونجا میان و واسه این داستان کار میکنن حتی 1 ریال از جایی پول نمیگیرن که هیچ از جیبمون و وقتمون هم خرج میکنیم تا اونجا یه سر و سامونی بگیره.دوستان اومدن و دفتری که به ما دادن رو دیدن.حتی کولر نداره آدم اونجا سوخاری میشه.پس نسبت به تامین تجهیزات واسه اونا فعلا عاجزیم تا ببینیم خدا چی میخواد.
روز اولی که اونارو بردیم تو پیست واقعا نمیتونستیم جمشون کنیم هرکی یه سمتی میرفت.حالا الان خوب شدن.خیلی هاشون از ترس مامور بازی نمیومدن اما نم نم اعتماد کردن.حالا باید صبور بود تا همه چی رو براه بشه.تایم پیست خیلی محدوده.پس باید بین ریس و حرکات نمایشی تقسیم بشه که نه سیخ بسوزه نه کباب.ماه رمضان وقت ما به خاطر نیومدن موتور سنگینا 2 ساعت بود اما ازین به بعد 1 ساعت خواهیم داشت که باز اونم در دست اقدامه که بیشترش کنیم.
راجع به موتور سوارهای ریس یا بقول دوستان سی جی صفت ها باید بگم هیچ کس از مادر موتورسوار متولد نمیشه.اونایی هم که شما دیدید هفته دومشون بود که بطور جدی رفتن تو پیست پس باز هم باید صبور بود و کم لطفی نکرد.
من خودم با این موتورها تجربه رانندگی نداشتم مخصوصا توی پیست اما با موتورهای سی سی بالا تو پیست هلکو هلکی کردم.فشاری که توی پیست به راننده میاد اصلا با رانندگیه عادی قابل مقایسه نیست حالا نمیدونم تو 250 هم اینطوریه یا نه.پس شاید اگه شما هم برید داخل نتونید اونجور که باید با قضیه طرف بشید.
خلاصه که ببخشید سر همتون درد اومد.ثبت نام هنوز هم بر قراره و پالس و آپاچی هم میتونه بیاد.شاید واسه آفرود هم بخشی در نظر گرفته بشه به شرط رسیدن به تعداد قابل قبول. واسه شهرستان ها هم طبق چیزی که به ما گفتن عمل میکنیم اول ببینیم تهران چه نتیجه ای میده بعد میریم شهرستان
گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی
باز هم سوالی بود من در خدمتم

Amir 1986
28-05-1391, 01:46 قبل از ظهر
سلام

ای بابا من هی برنامه ریزی کردم برم پیست ، اما گفتن تعطیله !

حالا کارت هارو میاییم ازتون میگیریم

دستتون هم درد نکنه ، شما ناراحت نباشید ، کلا تو این مملکت همه چی همین طوریه

قضیه آمبولانس و ... همه جا هست
کم کاری و بی برنامگی همه جا دیده میشه

در مورد موتورسوارا هم درسته ، تازه اول راهیم و با این امکانات و وضعیت پیست نباید انتظار داشت طرف وقتی میره تو پیست معجزه کنه

دوستان هم که اونجا بودن دیدن آپاچی ها بیشتر موتورو میخوابوندن ، طبیعیم هست ، رف کلی پول موتور میده و لوازم ، حالا بخواد توی پیست موتورو بخوابونه و حرفه ای رانندگی کنه ، مکنه با اون وضعیت پیست براش حادثه ای پیش بیاد و واسه پیدا کردن لوازم کلی دردسر بکشه و هزینه کنه

با حرفتون موافقم ، هیشکی مادرزاد موتورسوار به دنیا نمیاد و تو ایرانم که هیچ آموزشی در این زمینه نیست

در مورد سی جی سوارا امیدوارم حداقل داشتم کلاه ایمنی براشون اجباری بشه

در مورد هزینه منظورتون چیه ؟
خوب مگه لباس موتورسوارای ریس رو شما تامین میکنید ؟

خوب به خاطر ایمنی خود سی جی سوارا بهتره داشتن کلاه ایمنی اجباری بشه

وقت که واقعا کمه ، دیگه کمترم بشه ...

امیدوارم یه فکری هم برای آسفالت مسیری که میاد تا پیست بشه ، واقعا افتضاح بود ، به درد آفرود هم نمیخوره

به هر حال هنوز اول راهیم و تشکر میکنم از شما که زحمت میکشید و یه کاری برای موتورسوارا انجام میدین
امیدوارم با کمک دوستان ، وضعیت بهتر بشه
منکه سعی میکنم از هفته های بعد همیشه حضور پیدا کنم

فقط پیدا کردن مسیر پیست یکم برام سخت هست و حسابی پرسیدم و کلی چرخیدم تا پیداش کردم
اگه نقشه مسیر پیست تا میدون آزادی رو بزارید فکر میکنم خیلی به دوستان کمک کنه برای اومدن

با تشکر

AMIR-250
28-05-1391, 01:49 قبل از ظهر
اقا بلخره تریل میتونه بیاد یا نه؟

Amir 1986
28-05-1391, 01:58 قبل از ظهر
اقا بلخره تریل میتونه بیاد یا نه؟

هر موتوری میتونه بیاد ، اما اونایی که ریس و تجهیزات دارن میرن تو پیست ، تریل میشینن روی سکو تماشا ! :4chsmu1:

خوب دوستان گفتن دیگه ، پیست ریس هستش ، موتور تریل بره چیکار ؟! :waiting:

garudah
28-05-1391, 01:23 بعد از ظهر
راستش امیر جان سی جی ها که میبینی به سختی میشه باهاشون کنار اومد
سر صحنه اون بنده خدا که خورد زمین دوستان شاهد بودن که من چجوری حنجرمو پاره کردم که کسی وارد پیست نشه اما باز میومدن تو که هیچ .... یکیشون اومده دقیقا همون جا موتورشو میاره بالا.خودش فهمید اگه بیام ببینمش باهاش چیکار میکنم پیچید رفت.اما این بار که بیاد کارتشو میگیرم جولوی چشمش پانچ میکنم دیگه هم به هیچ عنوان داخل پیست راش نمیدم.گو اینکه بچه سال بود.و شایدم با صحبت سر عقل بیارمش.تندی کردن زیاد هم جایز نیست و باعث زده شدن افراد از محیط میشه.
حالا اینارو گفتم که آخرش به این برسم که اینا تا بهشون میگفتیم کلاه همشون ترش میکردن.باز ما هم به خاطر خودشون هم به خاطر خودمون پیگیر کلاه و تجهیزات هستیم.چون اگه اتفاقی هم براشون بیفته نفر اول یقه مارو میگیرن.بعدش دیگه واویلا داریم
در مورد تجهیزات ریس سوارها بگم که خودشون با همون بار اولی که گفتیم خودشون رو تجهیز کردن چون اولا اونا دستشون به دهنشون میرسه و دوما اصلا بچه های فوق العاده خوب و با ادبی هستن.مثل خودتون که اومدید و من دیدم.حالا وقتی بیاید و با هم بیشتر آشنا بشید خودتون با هم حسابی حال میکنید.
یه کم در حق ما کم لطفی میشه و برامون آش زیاد میپزن اما امیدوارم همینجوری بتونیم طاقت بیاریمو کار رو به جاهای خوب برسونیم.
کسایی که اونجا دارن تو این اکیپ تحت عنوان کمیته استعداد یابی کار میکنن هر کدوم واسه خودشون کسی هستن چه از نظر موقعیت شغلی و اجتماعی و چه از نظر سابقه موتور سواری البته موتور سنگین.غیر از من که حقیر همه هستم و تو دفتر موش گربه هم اسم ندارم در مقابل اونها
لپ مطلب اینکه صبر و همکاری و تلاش رو از همتون میخوام تا انشاالله همه چی رو غلتک بیوفته

راستی آدرس که خیلی ساده هستش
همه استادیوم آزادی رو بلدن
ورودی غربی استادیوم آزادی-پیست موتورسواری و اتومبیلرانی
در اصل میشه پایین ورودی اصلی استادیوم

امیر41
28-05-1391, 04:05 بعد از ظهر
هر موتوری میتونه بیاد ، اما اونایی که ریس و تجهیزات دارن میرن تو پیست ، تریل میشینن روی سکو تماشا ! :4chsmu1:

خوب دوستان گفتن دیگه ، پیست ریس هستش ، موتور تریل بره چیکار ؟! :waiting:

سلام امیر خان چطوری؟عکس ها رو که ایمیل نکردی ؟کارتتو گرفتی یا نه؟

Amir 1986
29-05-1391, 06:31 قبل از ظهر
سلام امیر خان چطوری؟عکس ها رو که ایمیل نکردی ؟کارتتو گرفتی یا نه؟

سلام

چاکریم ، شما چطورید ؟!

عکسارو گذاشتم تو تاپیک ،ندیدین ؟!
گفتم اگه براتون باز نشد بهم بگید تا ایمیل کنم

چشم در اولین فرصت واستون میفرستم

نرفتم که کارت بگیرم ! :11:
علیرضا گفت تعطیله منم نرفتم ! :4chsmu1:
این هفته هم که میگن اجلاسه ... ! :waiting:

AMIR-250
29-05-1391, 01:59 بعد از ظهر
:waiting: خب نمیشه که..تا کی همش تو خیابون بچرخیم...
:sad:

garudah
31-05-1391, 01:36 بعد از ظهر
دوستان عزیز من به دلیل جابجایی احتمالا چند روزی دسترسی به اینترنت نخواهم داشت.
اگه مشکلی پیش نیاد جمعه پیست میبینمتون و اینکه با مدیر سایت هماهنگ میکنم که بهتون خبر قطعی رو بده
به امید دیدار

Kenji
03-06-1391, 12:26 قبل از ظهر
دوستان فردا به خاطر دربی تهران پیست بستس.

shahriar
03-06-1391, 12:01 بعد از ظهر
منم ميخوام بيام.منم بيست ميخوام.ولي نميشه:hanghead::icon_pf _99_::sad:

Amir 1986
03-06-1391, 12:26 بعد از ظهر
این طور که پیش میره فک کنم تا آخر سال پیست تعطیل باشه ! :11:

Milad_2Rbo
03-06-1391, 12:31 بعد از ظهر
هفته ی دیگه هم اجلاسه دوباره تعطیله:25r30wi:(ارزو به دل میمونی لباساتو بپوشی:gigglesmile:)

garudah
10-06-1391, 02:15 بعد از ظهر
سلام علیکم دوستان
آقا ما یه کوچولو اینترنت گیر آوردیم چسبیدیم.
عرض به حضور آقایون که هفته آینده انشاالله پیست بازه و در خدمتتون هستیم.خدایی خودم خیلی روحیم ضعیف شده.از اول هفته تا آخرش رو به امید همون جمعه و اومدن پیست میگذرونم.به امید خدا این هفته مشکلی نخواهیم داشت.
غیر از 31 شهریور که یه مسابقه داریم.البته کلاس 400 - 600 و 1000 ورودتون آزاده واسه تماشا اما تمرین تعطیله
به امید دیدار

mohamad148
10-06-1391, 05:20 بعد از ظهر
ممنون از دوستان بابت اطلاع رسانی به موقع.
:thanks: :clap::thanks:
:22:

mohammadhossein
13-06-1391, 02:09 بعد از ظهر
سلام دوستان یعنی من که از لوازم فقط کلاه رو دارم نه کارت میتونم بگیرم نه تمرین میتونم بکنم،:29:یه سوال دیگه:اونجا موتورها درگ هم میذارن؟ :icon_pf _100_:

Kenji
13-06-1391, 02:13 بعد از ظهر
سلام دوستان یعنی من که از لوازم فقط کلاه رو دارم نه کارت میتونم بگیرم نه تمرین میتونم بکنم،:29:یه سوال دیگه:اونجا موتورها درگ هم میذارن؟ :icon_pf _100_:

کارت می تونید بگیرید. تمرین نه.

درگ؟ تو پیست؟

mohammadhossein
13-06-1391, 02:20 بعد از ظهر
نه تو پیست،منظورم اون اطراف بود چون یه چیزایی شنیده بودم

Kenji
14-06-1391, 10:12 بعد از ظهر
جمعه ساعت 12 پیست آزادی

=======

دوستانی که مدارک دادن تشریف ببرن برای دریافت کارت

دوستانی که کارت می خوان دریافت کنن تشریف ببرن برای تحویل مدارک. لیست مدارک پست اول.

=======

متاسفانه خودم شخصن نمی تونم خدمت برسم. آقا پیام هستن و لطف زیادی به بچه های پرشین موتور دارن.

کاوه
15-06-1391, 02:52 بعد از ظهر
سلام
ببخشید اینجا سوالمو مطرح میکنم
میخواستم بدونم واسه گرفتن پلاک پیست برای موتور های بالای 250 سی سی باید سابقه پیست داشته باشیم؟؟؟

امیر41
18-06-1391, 11:06 بعد از ظهر
جمعه ساعت 12 پیست آزادی

=======

دوستانی که مدارک دادن تشریف ببرن برای دریافت کارت

دوستانی که کارت می خوان دریافت کنن تشریف ببرن برای تحویل مدارک. لیست مدارک پست اول.

=======

متاسفانه خودم شخصن نمی تونم خدمت برسم. آقا پیام هستن و لطف زیادی به بچه های پرشین موتور دارن.

سلام کنجی خان !من جمعه مسافرت خارج از تهران بودم نرسیدم بیام...

اگه کارت ها آماده شده کارت منم آماده هست (امیر ادیب)؟اگه اره لطف کنید بگید از کجا باید تحویلش بگیرم...؟

Kenji
18-06-1391, 11:33 بعد از ظهر
سلام کنجی خان !من جمعه مسافرت خارج از تهران بودم نرسیدم بیام...

اگه کارت ها آماده شده کارت منم آماده هست (امیر ادیب)؟اگه اره لطف کنید بگید از کجا باید تحویلش بگیرم...؟

سلام. ما هم مسافرت خارج شهر بودیم نشد بریم.

فکر میکنم آمادس. انشالله جمعه با هم میریم و کارتها رو تحویل میگیریم.

قاصد
18-06-1391, 11:47 بعد از ظهر
کنجی جان سلام جمعه اینده هم میشه مدارک رو داد ؟

Kenji
19-06-1391, 12:01 قبل از ظهر
کنجی جان سلام جمعه اینده هم میشه مدارک رو داد ؟

سلام قاصد عزیز. کجایی برادر دلمون تنگه برای دیدن آیدیت.

بله انشالله

FAARID
19-06-1391, 12:41 قبل از ظهر
من جمعه رفتم متاسفانه به علت تمرین موتورهای +600فرصت تمرین به 250 ندادند ولی خوشبختانه کارت را گرفتم :smilies(113):

amo hosein
24-06-1391, 02:10 قبل از ظهر
کنجی جان فردا ساعت 12 اونجا باشیم؟ شما تشریف میارید ؟

Kenji
24-06-1391, 02:13 قبل از ظهر
کنجی جان فردا ساعت 12 اونجا باشیم؟ شما تشریف میارید ؟

تماس می گیرم با پیام اگر فردا تمرین بود اعلام می کنم. خودمم میام.

Kenji
24-06-1391, 04:40 قبل از ظهر
فردا پیست برنامه نیست. تعطیله.

Aka
24-06-1391, 10:45 قبل از ظهر
آقا جمعه ، یعنی امروز ، 10 صبح ، بوستان ولایت ، درگه
ما میریم ، هر کی میاد زنگ بزنه

mohammadhossein
27-06-1391, 07:54 بعد از ظهر
این هفته تو پیست تمرین600+هست؟:30:

FAARID
30-06-1391, 01:18 قبل از ظهر
کنجی امار بگیر ببین این هفته بازه؟!!؟!؟!!

FAARID
31-06-1391, 08:44 بعد از ظهر
دستت درد نکنه کنجی امروز خودم رفتم پیست
پیست توسط ماشینها اشغال شده بود و موتور راه نمیدادند
اون مطلب پلمپ و این حرفها هم در کار نبود

شایسته فر
31-06-1391, 08:46 بعد از ظهر
یعنی کلا پیست موتور شده برا ماشینا یا موقتیه؟

hosein_shirzad
31-06-1391, 09:45 بعد از ظهر
هر وقت اوکی بشه پیامک میدید یا باید به این تایپیک سر بزنیم؟
من تا حالا نیومدم
شانس منه

FAARID
31-06-1391, 09:54 بعد از ظهر
امروز مسابقات ماشین بود گفتند هفته دیگه

Kenji
31-06-1391, 11:47 بعد از ظهر
هر وقت اوکی بشه پیامک میدید یا باید به این تایپیک سر بزنیم؟
من تا حالا نیومدم
شانس منه

5 شنبه ها به این تاپیک مراجعه کنید

garudah
02-07-1391, 02:39 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
به عرض برسونم که انشاالله این هفته برنامه تمرین هست
بچه ها با لباس کامل بیان که به احتمال 90% 15 مهر ماه مسابقه موتورسواری هست و داریم سعی میکنیم یه کلاس 250 هم بذاریم تا ببینیم چند چندیم.لطفا حاضر بشید که راجع به قوانین هم یه چیزایی هست که باید بگیم.

Kenji
02-07-1391, 03:42 قبل از ظهر
کلاس 250 سی سی؟

250 سی سی تمام موتور ها یا 250 های پلاک شده؟

250 چهارسیلندر سی بی آر و اف زد آر کنار مگلی؟

garudah
03-07-1391, 08:05 قبل از ظهر
نه آقا همون 250 های خودمون.مگلی هیوسانگ دایلیم و ...
4 سیلندر که نیمیشه که ه ه ه ه ه ه ه ه ه

FAARID
08-07-1391, 08:36 قبل از ظهر
نه آقا همون 250 های خودمون.مگلی هیوسانگ دایلیم و ...
4 سیلندر که نیمیشه که ه ه ه ه ه ه ه ه ه
دمت گرم داداش ما که اومدیم ولی تا ساعت 2.30 یک لنگه پا واستادیم هرچی هم خواهش کردم حد اقل بزارید یک دور بزنیم نشد که نشد
البته یک تشکر هم باید بکنم به خاطر کارت فدراسیون که خیلی هارو با کارت هیئت هم راه ندادند ولی مارو با 250 فرستادند تو
خداییش همه که از 1000 شروع نمیکنن بزارید ببینیم جراتشو داریم 2 دور تو پیست بزنیم بعدش بریم دنبال خرید سنگین :297::wall3::30:

garudah
10-07-1391, 10:34 قبل از ظهر
دمت گرم داداش ما که اومدیم ولی تا ساعت 2.30 یک لنگه پا واستادیم هرچی هم خواهش کردم حد اقل بزارید یک دور بزنیم نشد که نشد
البته یک تشکر هم باید بکنم به خاطر کارت فدراسیون که خیلی هارو با کارت هیئت هم راه ندادند ولی مارو با 250 فرستادند تو
خداییش همه که از 1000 شروع نمیکنن بزارید ببینیم جراتشو داریم 2 دور تو پیست بزنیم بعدش بریم دنبال خرید سنگین :297::wall3::30:
بله کارت فدراسیون اینش خوبه دیگه ه ه ه ه ه ه ه ه
فردا ساعت 2 مسابقه موتور سیکلت در پیست آزادی برگزار میشه
علاقمندان میتونن برای تماشا بیان

Amir 1986
10-07-1391, 11:57 قبل از ظهر
سلام

منکه هر دفعه خواستم برم پیست گفتن تعطیله ، این هفته رو رفتم کوه جای دوستان خالی ، شبم بالای کوه خوابیدیم !
حالا فردا یعنی 2 شنبه پیست بازه ؟

من کارتمو نگرفتم هنوز ، میتونم بیام کارتمو بگیرم ؟!

مرسی

یاسر
12-07-1391, 05:59 قبل از ظهر
یعنی این هفته جمعه پیست باز نیست

Milad-Suzuki
14-07-1391, 12:58 قبل از ظهر
بالاخره فردا پیست برقراره یا نه ؟
میشه با موتوری که ماله فدراسیون و پیست شهرستانه دیگه ای به جز تهران هست اومد پیست آزادی ؟

FAARID
15-07-1391, 12:28 قبل از ظهر
بلاخره طلسم شکسته شد و ما هم تونستیم تو پیست یک چرخی بزنیم
:30:جای همه دوستانی که نیومدند خالی امیدوارم در تمرین بعدی بچه های بیشتری از پرشین موتور بیان تا جمعمون جمع بشه
از دوست خوبمون آقا پیام هم تشکر میکنم بابت اطلاع رسانی تمرین و برگزاری منظم تمرین[Only registered and activated users can see links]

matrixaidin
15-07-1391, 01:30 قبل از ظهر
منم امروز رفتم....خیلی خلوت بود
لامصب همرو با هم فرستادن تو فقط سی جی جدا رفت:retarded:
فرید از 250 ها جزو 8نفر اول شد که دوباره رفت واسه مسابقه منم که تو 3دور تونستم 3تا موتورو بگیرم که حالم گرفته شد....(2تا cbr150+ pulse135)

[Only registered and activated users can see links]

به جان تمام مدیرا قسم...اگه دفعه بعد که پیست باز شد و به بچه ها sms دادن که بیاین پیست و نیاین همه کسایی که کارت گرفتن و نیومدن و بن میکنیم...
نوید رفیق مهران که هنوز کارتش نیومده بود اومد بعد کسایی که کارت گرفتن نیومدن.....:mad_majidonline:

Milad-Suzuki
15-07-1391, 04:21 قبل از ظهر
من کارت ندارم
هنوز امکانش هست هفته بعد بیام و ثبت نام کنم؟

iCave
15-07-1391, 05:37 قبل از ظهر
:20::29dz8zk:اول تبریک واسه این حرکتتون که خدایی لایقش بودید گرچه بیشتر از اینها رو لایشق هستین:pm1:...دوم واسه خودم متاسفم که نه پول دارم موتور بخرم تو این وضع خراب بازار نه عرضشو...کلی حسودیم شد...

FAARID
19-07-1391, 11:24 بعد از ظهر
سلام
از طرف آقا پیام نماینده فدراسیون پیامک رسیده جمعه ساعت 9/30 بوستان ولایت انتهای نواب
جهت اطلاع دوستان عزیز

garudah
20-07-1391, 12:48 قبل از ظهر
دوستان سلام
آقا شما زودتر از من خبر رسانی کردید.این هفته امتحانی میریم بوستان ولایت.تا ساعت 12 ازونجا هم میریم پیست آزادی ببینیم چند چندیم
فقط از الان بگم من جمعه دست تنهام.مراعات منو بکنید که نشینم گریه کنم
منتظر همتون هستم
بوستان ولایت انتهای اتوبان نواب به سمت بهشت زهرا از لاین کند رو وارد بشید ورودیش کاملا مشخصه

- - - Updated - - -

من کارت ندارم
هنوز امکانش هست هفته بعد بیام و ثبت نام کنم؟

آقا شما هم جمعه با مدارک کامل بیا برای ثبت نام
3 قطعه عکس
2 برگ کپی شناسنامه
2 برگ کپی کارت ملی

دوستانی هم که کارت گرفتن بیان چون در صورت غیبت زیاد کارتهاشون باطل میشه
کارتو نگرفتین که باهاش پز بدین دل و جرات به خرج بدبد بیاین تو پیست یه دوری بزنید

Sination
20-07-1391, 07:04 قبل از ظهر
اقا برای سنگین هم میشه کارت گرفت از این طریق ؟:biggrin:
چون شنیدم باید 100 تومن داد ولی گویا رایگان هست ؟ چه جوریاست ؟

omid kawasaki
20-07-1391, 07:35 قبل از ظهر
آقا من سی جی دارم میشه جمعه مدارکو بیارم برام کارت صادر شه؟؟! من از بچه ها کسی رو نمیشناسم اگه جمعه اومدم چیکار کنم ؟؟!!:hanghead:

matrixaidin
20-07-1391, 08:43 قبل از ظهر
آقا من سی جی دارم میشه جمعه مدارکو بیارم برام کارت صادر شه؟؟! من از بچه ها کسی رو نمیشناسم اگه جمعه اومدم چیکار کنم ؟؟!!:hanghead:

دوست عزیز ضمن خوش امد گویی به پرشین موتور باید بگم که کارت فدراسیون برای موتور های بالای 150cc صادر میشه
شما تشریف بیارین هر جا که دیدین بچه ها جمع هستن و کلاه دارن و دارن میخندن بدون بچه های پرسین موتورن....
من اگه رسیدم بیام......شمارم و داشته باش تا اومدی پیدا کنی 09194807146 ایدین

- - - Updated - - -

دوست عزیز ضمن خوش امد گویی به پرشین موتور باید بگم که کارت فدراسیون برای موتور های بالای 150cc صادر میشه
شما تشریف بیارین هر جا که دیدین بچه ها جمع هستن و کلاه دارن و دارن میخندن بدون بچه های پرسین موتورن....
من اگه رسیدم بیام......شمارم و داشته باش تا اومدی پیدا کنی 09194807146 ایدین

garudah
20-07-1391, 09:12 قبل از ظهر
اقا برای سنگین هم میشه کارت گرفت از این طریق ؟:biggrin:
چون شنیدم باید 100 تومن داد ولی گویا رایگان هست ؟ چه جوریاست ؟

دوست عزیز اولا که اینجا برای موتور سبک رایگان هستش
دوما باید همون 100 تومن رو بدی + اینکه موتورت باید سند داشته باشه + اینکه باید گواهینامه داشته باشی
حالا اگه دوس داشتی جمعه بیا حضوری برات توضیحاتشو بدم تا از سنگین خریدن پشیمون شی

- - - Updated - - -

شما هم اگه تک چرخ خوب میزنی میتونی تو تیم حرکات نمایشی ما عضو بشی

ایلیا
20-07-1391, 09:58 قبل از ظهر
سلام به همه. خوشحالم که باشگاه داره پر و بال میگیره. امیدوارم سهم کوچیکی توش داشته باشم.
اگه بشه جمعه میام واسه ثبت نام. اما از اونجایی که هنوز لباس درست و درمون پیدا نکردم، باید بشینم و بحسرتم ( حسرت بوخورم ) + گواهینامه هنوز تو هفت خان رستم گیر کرده و به دستم نرسیده. ولی واسه آشنایی هم که شده سعی می‌کنم بیام.
ممنون از همه‌ی دوستانی که زحمت میکشن

AMIR-250
20-07-1391, 10:34 قبل از ظهر
فکری به حال ما تریل ها نکردین؟ :دی

tirdad8
20-07-1391, 10:52 قبل از ظهر
آقا پیام کجایی که درد دل مارو بشنوی؟؟؟ پیست کراس رو نمیتونید به ما تریل سوارا بدید ؟؟؟؟ بریم اونجا چارتا پرش و شیب بزنیم ؟
دعای دنیا و آخرتو واسه خودت میخری اگه پیست کراس رو بتونی به ما بدی، تریل و کراس سوارم زیاده، اگه پیست اکی باشه همشون پاین !

Sination
20-07-1391, 01:17 بعد از ظهر
دوست عزیز اولا که اینجا برای موتور سبک رایگان هستش
دوما باید همون 100 تومن رو بدی + اینکه موتورت باید سند داشته باشه + اینکه باید گواهینامه داشته باشی
حالا اگه دوس داشتی جمعه بیا حضوری برات توضیحاتشو بدم تا از سنگین خریدن پشیمون شی

- - - Updated - - -

خیلی ممنون فقط خواستم بدونم که واسه سنگین چون پولیه میشه ما مثلا پول ندیم .. اینا :retarded: که گفتید نمیشه .
80 تومن هم برای بیمه هست شنیدم ..
والا چند وقت و اندی هست بنده سنگین سواری رو اغاز کردم بقیه موارد رو هم خودم کاملا آگاه هستم باتشکر , جمعه احتمال زیاد میام اونجا کار دارم .. سی یو

garudah
21-07-1391, 08:14 قبل از ظهر
سلام به همه. خوشحالم که باشگاه داره پر و بال میگیره. امیدوارم سهم کوچیکی توش داشته باشم.
اگه بشه جمعه میام واسه ثبت نام. اما از اونجایی که هنوز لباس درست و درمون پیدا نکردم، باید بشینم و بحسرتم ( حسرت بوخورم ) + گواهینامه هنوز تو هفت خان رستم گیر کرده و به دستم نرسیده. ولی واسه آشنایی هم که شده سعی می‌کنم بیام.
ممنون از همه‌ی دوستانی که زحمت میکشن

گواهینامه نیاز نداری آقا

- - - Updated - - -

آقا پیام کجایی که درد دل مارو بشنوی؟؟؟ پیست کراس رو نمیتونید به ما تریل سوارا بدید ؟؟؟؟ بریم اونجا چارتا پرش و شیب بزنیم ؟
دعای دنیا و آخرتو واسه خودت میخری اگه پیست کراس رو بتونی به ما بدی، تریل و کراس سوارم زیاده، اگه پیست اکی باشه همشون پاین !
ّبچه ها بزارید همینی که زاییدیم بزرگ کنیمو زیراب مارو نزنن به حال شما هم میرسیم

matrixaidin
21-07-1391, 08:47 قبل از ظهر
خب کسایی که قرار شد فردا حتما بیان:
matrixaidi./farid/kia/hoseyn123456
کسایی که نمیان به گفته اقا پیام کارتشون از رده خارج میشه.....:27:

garudah
22-07-1391, 03:42 قبل از ظهر
با عرض پوزش از کلیه دوستانی که امروز اومدن بابت نا هماهنگی های هر دو جا
هم بوستان ولایت هم پیست آزادی
درستش میکنیم حتما

omid kawasaki
22-07-1391, 11:14 بعد از ظهر
با عرض پوزش از کلیه دوستانی که امروز اومدن بابت نا هماهنگی های هر دو جا
هم بوستان ولایت هم پیست آزادی
درستش میکنیم حتما

من که دور و بر یازده بود رسیدم پنج دیقه بعد آقا آیدین اومد که یه دقیقه نشد از پیست اومد بیرون گفت میریم آزادی !!:hanghead:!!
تو پستهای روز قبل گفته بودین تا دوازده و نیم تو بوستان ولایت هستین...

garudah
27-07-1391, 06:49 قبل از ظهر
سلام آقا شما یه آماری به من بده ببینم چند نفرید من جمعه یه صحبتی با رییس بکنم ببینیم میشه حرکتی زد یا نه

فقط تعداد پرت ندی بعد موقع عمل ببینیم 4 نفر بیشتر نیستید

جمعه هم احتمالا برنامه داریم پیست آزادی فقط فردا خبر 100% رو میدم چون ممکنه مسابقه یا برنامه دیگه ای باشه.
دوستانی که میخوان تمرین کنن با لباس کامل ساعت 11/30 پیست باشن
کسانی هم که مایل به ثبت نام هستن با مدارک تشریف بیارن کاراشون رو انجام بدیم.اگر هم لباس کامل داشته باشن بعد از ثبت نام میتونن با بقیه برن داخل و تمرین کنن
فقط راس ساعت حاضر باشید لطفا
باز من فردا خبر قطعی رو میدم

garudah
27-07-1391, 05:05 بعد از ظهر
خوب خدا قسمت کنه باید در پیست رو گل بگیریم
به خاطر نمایشگاه تربیت بدنی پیست تعطیله
این نمایشگاه در مصلی برگزار میشه
غرفه فدراسیون موتورسواری که فک کنم پرنده هم پر نزنه چون به خاطر بی در و پیکر بودن اونجا بچه های ما هیچ کدوم موتوری اونجا نبردن
انشاا... هفته آینده اگه سیل نیاد میریم پیست

garudah
02-08-1391, 05:48 قبل از ظهر
خوب خوب خوب
با عرض سلام و یه خبر خوش آمدیم
اولا که جمعه ساعت 11/30 پیست در خدمت شما هستیم.لطفا با لباس کامل تشریف بیارید برای تمرین
دوم اینکه 24 آبان ماه مسابقات قهرمانی کشور برگزار میشه که خدا بخواد کلاس 250 هم شرکت میکنه.پس جمعه حتما بیاین که تمرین کنین برای مسابقه حاضر بشین
من شمارمو میزارم دوستان هر سوالی داشتن تماس بگیرن
گودرزی 1400 95 94 93 0

AMIR-250
02-08-1391, 06:42 قبل از ظهر
اقا این تریل چی شد...برنامه ندارین واسش؟ : دی

Amir 1986
02-08-1391, 07:37 قبل از ظهر
سلام

دوستانی که تو پیست ثبت نام کردن همه کارتاشونو گرفتن ؟!

نمیدونم چرا هنوز برای من کارتی صادر نشده !
اگه قرار نیست کارت بدن پس الکی چرا برم پیست !

من همون اولین جلسه ثبت نام کردم ، اما هنوز کارتی واسه من صادر نشده !!

garudah
02-08-1391, 07:21 بعد از ظهر
سلام

دوستانی که تو پیست ثبت نام کردن همه کارتاشونو گرفتن ؟!

نمیدونم چرا هنوز برای من کارتی صادر نشده !
اگه قرار نیست کارت بدن پس الکی چرا برم پیست !

من همون اولین جلسه ثبت نام کردم ، اما هنوز کارتی واسه من صادر نشده !!

دوست عزیز اگه جلسه اول ثبت نام کرده بودی و مدارکت کامل بوده کارتت صادر میشده
پس حتما یه نقصی داشته که کارتت صادر نشده
در ضمن چند تا کارت هست که من دادم برای چاپ اما به دلیل نبودن ریبون اون دستگاه چاپ متاسفانه فعلا چاپ نشده.
نکته بعدی اینکه شما فقط واسه گرفتن کارت میای ؟ کارت برای استفاده از پیست هستش پس جای دیگه به کارت نمیاد.وقتی بدون کارت هم من شمارو میفرستم داخل برای تمرین پس دیگه نیازی به کارت نداری مگه اینکه بخوای جایی کلاس بزاری
بی ادبی نشه اما ما کسی رو به زور نیاوردیم اومدن یا نیومدن با خود شماست.حتی کسانی هستند که کارتشون چند ماه هست که پیش منه اما نیومدن سراغش.اگه قصد کسی صرفا گرفتن کارت هستش بهتره که نیاد چون بعد از چند جلسه غیبت کارتش از اعتبار ساقط میشه.
کم کم هم داریم به آخر سال نزدیک میشیم و برای تمدید کارتها برای سال آینده مطمئنا به حضور و غیاب افراد رجوع خواهیم کرد

FAARID
02-08-1391, 10:52 بعد از ظهر
آقا پیمان کاشکی کلاس آموزش موتور سواری در پیست هم میزاشتید تا حداقل این تمرینی که میکنیم فایده بیشتری داشته باشه من هنوز نمیدونم تو پیچ چی کار باید بکنم گاز بدم ندم از کدوم جهت بیام تو پیچ چه جوری ببرم خلاصه یک کلاس جمع و جور درست کن حالشو ببریم

garudah
03-08-1391, 05:09 قبل از ظهر
آقا پیمان کاشکی کلاس آموزش موتور سواری در پیست هم میزاشتید تا حداقل این تمرینی که میکنیم فایده بیشتری داشته باشه من هنوز نمیدونم تو پیچ چی کار باید بکنم گاز بدم ندم از کدوم جهت بیام تو پیچ چه جوری ببرم خلاصه یک کلاس جمع و جور درست کن حالشو ببریم
آقا شما دیگه چرا ؟؟
شما که دیدی اونجا چه وضعیه همه منتظرن اونایی که داخل هستن بیان بیرون تا خودشون برن تو وقت واسه آموزش نمیمونه که.اما بازم چشم من پیشنهادشو میدم شاید یه روز رو وسط هفته تونستیم بگیریم واسه آموزش سطحی.
خودمم به خدا نمیرسم وگرنه یه توضیحاتی میدادم بهتون.
اما یه راه خوب اینه که از تجربیات بچه های دیگه استفاده کنی.اونجا تا میرسی ازشون سوال کن تا وقتی میریم داخل.جایی هم سوال داشتی بیا سراغ خودم البته کوچولو باشه هااااااا
البته من چیزی بلد نیستم اما از همون هیچی یه چیزایی دستگیرت میشه
راستی به جون مامانم اسم من پیام هستش :wall3:

دعا کنید جمعه بارون نیاد :hippie7:

matrixaidin
03-08-1391, 07:57 قبل از ظهر
با عرض سلام وخسته نباشی به اقا پیام گل...
اقا یه گلایه داشتم:
چرا کلاسای 250 به پیایین و با هم میفرستی تو....دهن من و امسال من که 250 ندارن سرویس میشه تا بتونن از یکی جلو بزنن....
الان میخوای بگی که تعداد بچه های زیر 250 کمه نمیشه وقت پیست و بگیریم تا 2تا موتور برن بچرخن
منم میگم مثل روز اول که اومدیم کلاس بندی کردین
150تا 180---180 تا 220- و بعدش 250...
بعدشم موقع شروع کسی ترتیبی نمیچینه...همینجوریه هر کی زود تر رفت میره جلوتر وایمیسته...
بعدشم جون من یبار خودتم بیا تو پیست بچرخ تا ببینی چندصد دفعه موتور از زیرت در میره....(از بس پر سنگ و خاک و شنه):wall3:

Amir 1986
04-08-1391, 01:36 بعد از ظهر
دوست عزیز اگه جلسه اول ثبت نام کرده بودی و مدارکت کامل بوده کارتت صادر میشده
پس حتما یه نقصی داشته که کارتت صادر نشده
در ضمن چند تا کارت هست که من دادم برای چاپ اما به دلیل نبودن ریبون اون دستگاه چاپ متاسفانه فعلا چاپ نشده.
نکته بعدی اینکه شما فقط واسه گرفتن کارت میای ؟ کارت برای استفاده از پیست هستش پس جای دیگه به کارت نمیاد.وقتی بدون کارت هم من شمارو میفرستم داخل برای تمرین پس دیگه نیازی به کارت نداری مگه اینکه بخوای جایی کلاس بزاری
بی ادبی نشه اما ما کسی رو به زور نیاوردیم اومدن یا نیومدن با خود شماست.حتی کسانی هستند که کارتشون چند ماه هست که پیش منه اما نیومدن سراغش.اگه قصد کسی صرفا گرفتن کارت هستش بهتره که نیاد چون بعد از چند جلسه غیبت کارتش از اعتبار ساقط میشه.
کم کم هم داریم به آخر سال نزدیک میشیم و برای تمدید کارتها برای سال آینده مطمئنا به حضور و غیاب افراد رجوع خواهیم کرد

سلام

من هر جلسه تونستم اومدم پیست و یه بارش خودتون نوشتین پیست باز نیست و نیومدم ، یه بارم مسافرت بودم ، یه بارم گفتین بوستان ولایت هستش من نیومدم ، بقیه روزا که برگذار شده اومدم

من اون روز مدارکم ناقص بود و شما گفتید اشکالی نداره هفته بعد بیارید کارتت آمادست ، بعد که مدارک آوردم گفتین صادر نکردن و گفتن حتما باید مدارک کامل باشه !

بله کسی به زور نمیاد ، منم هر موقع اعلام شده و تونستم اومدم !

شما مگه سلیقه ای برخورد میکنید ؟!

ببینید شما خودتونو بزارید جای من ، وقتی یه عده با هم و از یه سایت جمع شدیم اومدیم پیست ثبت نام و به تقریبا همه کارت دادن و یه نفر کارت ندادن ، میشه بهش گفت مگه شما برای کارت میای پیست ؟!

یعنی این حقو به من نمیدین که سوال کنم چرا کارت من صادر نشده ؟

garudah
04-08-1391, 06:28 بعد از ظهر
با عرض سلام وخسته نباشی به اقا پیام گل...
اقا یه گلایه داشتم:
چرا کلاسای 250 به پیایین و با هم میفرستی تو....دهن من و امسال من که 250 ندارن سرویس میشه تا بتونن از یکی جلو بزنن....
الان میخوای بگی که تعداد بچه های زیر 250 کمه نمیشه وقت پیست و بگیریم تا 2تا موتور برن بچرخن
منم میگم مثل روز اول که اومدیم کلاس بندی کردین
150تا 180---180 تا 220- و بعدش 250...
بعدشم موقع شروع کسی ترتیبی نمیچینه...همینجوریه هر کی زود تر رفت میره جلوتر وایمیسته...
بعدشم جون من یبار خودتم بیا تو پیست بچرخ تا ببینی چندصد دفعه موتور از زیرت در میره....(از بس پر سنگ و خاک و شنه):wall3:
عزیز دل برادر من تو پیست دورامو زدم زمینامم خوردم میدونم چی میگی اما وقتی کسی توجه نمیکنه من چه کنم ؟ باور کن ما برای اینکه آقایون مسئول پیست از رو برن خودمون جارو دستمون گرفتیمو راه افتادیم پیستو جارو زدیم اما کیه که توجه کنه ؟ ماشینا که میرن تو بی توجه به بقیه کار خودشونو میکنن همه خورده لاستیکو سنگریزه هاشون میمونه واسه ما.تنها وقتی که پیست تمیزه قبل مسابقه ها هستش که ماشین آتش نشانی میاد و با فشار آب پیست رو تمیز میکنه.فرداش که بیای همون آش و همون کاسس.اما بازم چشم من منعکس میکنم
در مورد کلاس بندی هم باید بگم به دلیل کمبود وقت نمیتونیم جداتون کنیم.
موقع تمرین هم اگه دقت کنی 600 و 1000 باهم میرن تو.چون اون موقع قصد مسابقه نیست و فقط تمرینه و اینکه قلق پیچهای پیست بیاد دست راننده.پس خطر نکن که بخوای کسی رو بگیری مگر هم رده های خودت.بازم چشم من میگم شاید بشه جدا کرد
در مورد جایگیری اولیه بازم باید بگم الان مسابقه نیست و تمرینه.
وقت مسابقه یه قانون خاص داره که با تایم گیری روز قبل از مسابقه جایگاه نفرات برای خط استارت مشخص میشه.زیاد حرص نخور پیر میشی مثل من

- - - Updated - - -

سلام

من هر جلسه تونستم اومدم پیست و یه بارش خودتون نوشتین پیست باز نیست و نیومدم ، یه بارم مسافرت بودم ، یه بارم گفتین بوستان ولایت هستش من نیومدم ، بقیه روزا که برگذار شده اومدم

من اون روز مدارکم ناقص بود و شما گفتید اشکالی نداره هفته بعد بیارید کارتت آمادست ، بعد که مدارک آوردم گفتین صادر نکردن و گفتن حتما باید مدارک کامل باشه !

بله کسی به زور نمیاد ، منم هر موقع اعلام شده و تونستم اومدم !

شما مگه سلیقه ای برخورد میکنید ؟!

ببینید شما خودتونو بزارید جای من ، وقتی یه عده با هم و از یه سایت جمع شدیم اومدیم پیست ثبت نام و به تقریبا همه کارت دادن و یه نفر کارت ندادن ، میشه بهش گفت مگه شما برای کارت میای پیست ؟!

یعنی این حقو به من نمیدین که سوال کنم چرا کارت من صادر نشده ؟

دوست عزیز شما فقط نیستی که کارتت حاضر نشده.حضوری هم از من سوال کردی و من توضیح دادم.اما جهت اطلاع همه یک بار دیگه هم میگم.
اگه مدارکت ناقص بوده من نگفتم که کارتت حاضر میشه.چون بدون مدارک اصلا تشکیل پرونده نمیدیم.و اگر هم گفتم کارتت صادر میشه اشتباه کردم.حتما سرم شلوغ بوده و بی توجه به نقص مدارکت همچین حرفی زدم.
کسانی که روز اول اومدن و ثبت نام کردن همون هفته کارتشون صادر شد اما اگه دقت کنید چند وقتی پیست به دلایل مختلف تعطیل شد و کارتها به دست کسی نرسید.بعد از اون هم تعداد ثبت نام پایین اومد و من منتظر بودم که تعداد به 10 نفر برسه که من برم برای صدور کارت اقدام کنم.
حالا هم که رفتم گفتن که دستگاه چاپ ریبون نداره و باید منتظر شیم ریبون تهیه کنن.
منم اسامی رو گذاشتم تا هر وقت دستگاه راه افتاد کارتها رو بزنن.
دیروز هم رفتم اونجا اما حضرت آقای مسئول صدور کارت مرخصی تشریف داشتن.
اگه به من بود همون تو پیست کارتتون رو صادر میکردم اما نیست

garudah
04-08-1391, 07:14 بعد از ظهر
دیگه حالم از خودمم به هم میخوره
همین الان تماس گرفتن فردا تعطیله :wall3:

FAARID
04-08-1391, 10:42 بعد از ظهر
دیگه حالم از خودمم به هم میخوره
همین الان تماس گرفتن فردا تعطیله :wall3:

فدای سرت اینهم بقل بقیه کارامون بلاخره یک روز تلافیشو سرشون در میاریم

matrixaidin
07-08-1391, 06:30 قبل از ظهر
پیام جان شما باید اطلاع رسانی میکردی نه مدیرای سایت....

garudah
07-08-1391, 05:49 بعد از ظهر
پیام جان شما باید اطلاع رسانی میکردی نه مدیرای سایت....

عزیزم من 5 شنبه به kenji گفتم و اینکه تو همین تاپیک هم زدم که 24 آبان مسابقس نزدم ؟؟؟؟
فقط یه سری چیزاش شامل بچه های ما نمیشه.اما واسه بیمه ورزشی حتما باید اقدام کنید.هزینش هم 6 تومن هستش و تو همون مجموعه ورزشی آزادی انجامش میدن

امیر41
08-08-1391, 04:45 قبل از ظهر
عزیز دل برادر من تو پیست دورامو زدم زمینامم خوردم میدونم چی میگی اما وقتی کسی توجه نمیکنه من چه کنم ؟ باور کن ما برای اینکه آقایون مسئول پیست از رو برن خودمون جارو دستمون گرفتیمو راه افتادیم پیستو جارو زدیم اما کیه که توجه کنه ؟ ماشینا که میرن تو بی توجه به بقیه کار خودشونو میکنن همه خورده لاستیکو سنگریزه هاشون میمونه واسه ما.تنها وقتی که پیست تمیزه قبل مسابقه ها هستش که ماشین آتش نشانی میاد و با فشار آب پیست رو تمیز میکنه.فرداش که بیای همون آش و همون کاسس.اما بازم چشم من منعکس میکنم
در مورد کلاس بندی هم باید بگم به دلیل کمبود وقت نمیتونیم جداتون کنیم.
موقع تمرین هم اگه دقت کنی 600 و 1000 باهم میرن تو.چون اون موقع قصد مسابقه نیست و فقط تمرینه و اینکه قلق پیچهای پیست بیاد دست راننده.پس خطر نکن که بخوای کسی رو بگیری مگر هم رده های خودت.بازم چشم من میگم شاید بشه جدا کرد
در مورد جایگیری اولیه بازم باید بگم الان مسابقه نیست و تمرینه.
وقت مسابقه یه قانون خاص داره که با تایم گیری روز قبل از مسابقه جایگاه نفرات برای خط استارت مشخص میشه.زیاد حرص نخور پیر میشی مثل من

- - - Updated - - -

دوست عزیز شما فقط نیستی که کارتت حاضر نشده.حضوری هم از من سوال کردی و من توضیح دادم.اما جهت اطلاع همه یک بار دیگه هم میگم.
اگه مدارکت ناقص بوده من نگفتم که کارتت حاضر میشه.چون بدون مدارک اصلا تشکیل پرونده نمیدیم.و اگر هم گفتم کارتت صادر میشه اشتباه کردم.حتما سرم شلوغ بوده و بی توجه به نقص مدارکت همچین حرفی زدم.
کسانی که روز اول اومدن و ثبت نام کردن همون هفته کارتشون صادر شد اما اگه دقت کنید چند وقتی پیست به دلایل مختلف تعطیل شد و کارتها به دست کسی نرسید.بعد از اون هم تعداد ثبت نام پایین اومد و من منتظر بودم که تعداد به 10 نفر برسه که من برم برای صدور کارت اقدام کنم.
حالا هم که رفتم گفتن که دستگاه چاپ ریبون نداره و باید منتظر شیم ریبون تهیه کنن.
منم اسامی رو گذاشتم تا هر وقت دستگاه راه افتاد کارتها رو بزنن.
دیروز هم رفتم اونجا اما حضرت آقای مسئول صدور کارت مرخصی تشریف داشتن.
اگه به من بود همون تو پیست کارتتون رو صادر میکردم اما نیست

خسته نباشید .انشا... ما که مدارکمون کامل بوده و جزو اولین ثبت نامی ها بودیم کی کارتمونو بگیریم.امیر ادیب

garudah
08-08-1391, 06:40 قبل از ظهر
به به آقای ادیب.آقا چه عجب شما در جمع ما حاضر شدید.ما که هر بار به شما sms میدیم اما شما رو زیارت نمیکنیم.کارت شما همون اول صادر شد.اما عرض کردم که هدف فقط گرفتن کارت نیست.شما هم از روز ثبت نام غیبت داشتی.انشاالله چند جلسه شما رو زیارت کنیم کارت هم میدیم خدمتتون
در مورد باقی دوستان هم عرض کنم که امروز تمام کارتهایی که باقی مونده بود صادر شد و در اولین گردهمایی به دستتون خواهد رسید

امیر41
10-08-1391, 12:21 قبل از ظهر
به به آقای ادیب.آقا چه عجب شما در جمع ما حاضر شدید.ما که هر بار به شما sms میدیم اما شما رو زیارت نمیکنیم.کارت شما همون اول صادر شد.اما عرض کردم که هدف فقط گرفتن کارت نیست.شما هم از روز ثبت نام غیبت داشتی.انشاالله چند جلسه شما رو زیارت کنیم کارت هم میدیم خدمتتون
در مورد باقی دوستان هم عرض کنم که امروز تمام کارتهایی که باقی مونده بود صادر شد و در اولین گردهمایی به دستتون خواهد رسید

آقا سلام .اونقدر ها که گفتید بد قول نیستم یکی دو بار در جمع بودم باقی زمانه ها هم افتخار نداشتیم... بالاخرخ ما هم دوست داریم در جمع باشیم علی ایحال در خدمتیم...

garudah
10-08-1391, 08:18 بعد از ظهر
جمعه ساعت 11/30 پیست آزادی
انشاالله نه کنسل بشه نه بارون بیاد

amo hosein
12-08-1391, 03:09 قبل از ظهر
فردا پیست بازه؟

amo hosein
12-08-1391, 10:00 بعد از ظهر
بله.سلام خدمت دوستان امروز خدا رو شکر پیست باز بود و استفاده کردیم.دوستان هم 6نفری امده بودند.خوب و منظم بود.با تشکر.

arashpeyman
13-08-1391, 12:17 قبل از ظهر
بچه ها خوشبحالتون جای ما رو هم خالی کنید...

ما که تو شهرمون پیست که هیچی یه خیابون خوبم واسه موتور سواری نداریم:icon_pf _99_:

امیر41
13-08-1391, 07:21 قبل از ظهر
جمعه ساعت 11/30 پیست آزادی
انشاالله نه کنسل بشه نه بارون بیاد

آقا پیام دست شما درد نکنه زحمت بچه ها همیشه گردن شماست ...در مورد کارت هم ممنونم.....

FAARID
13-08-1391, 08:02 قبل از ظهر
تمرین جمعه 12/8/91

amo hosein
13-08-1391, 08:42 قبل از ظهر
تمرین جمعه 12/8/91
موتور سبزه چقد ناز بود.(مال خودمه)حال کردم هیوسانگ رو باهاش گرفتم.

---------- Post added at ۰۸:۴۲ قبل از ظهر ---------- Previous post was at ۰۸:۰۶ قبل از ظهر ----------

هم هیوسانگ هم مگلی مشکی رو گرفت.2تا مگلی مشکی بود یه دونشو گرفتم.برا تمرین اول بد نبود

Rafizadeh
13-08-1391, 10:44 قبل از ظهر
موتور سبزه چقد ناز بود.(مال خودمه)حال کردم هیوسانگ رو باهاش گرفتم.

---------- Post added at ۰۸:۴۲ قبل از ظهر ---------- Previous post was at ۰۸:۰۶ قبل از ظهر ----------

هم هیوسانگ هم مگلی مشکی رو گرفت.2تا مگلی مشکی بود یه دونشو گرفتم.برا تمرین اول بد نبود

مگه موتورت چیه؟
مگلی>>>؟؟؟؟؟؟؟

amo hosein
13-08-1391, 05:35 بعد از ظهر
مگه موتورت چیه؟
مگلی>>>؟؟؟؟؟؟؟
یه کم فکر کنی متوجه میشی جناب سرباز

garudah
16-08-1391, 08:08 بعد از ظهر
دوستان کلاس 250 میتونن جمعه واسه ثبت نام مسابقه تشریف بیارن پیست پیش خودم.اگه روزهای دیگه هم باشه اعلام میکنم

amo hosein
16-08-1391, 08:15 بعد از ظهر
دوستان کلاس 250 میتونن جمعه واسه ثبت نام مسابقه تشریف بیارن پیست پیش خودم.اگه روزهای دیگه هم باشه اعلام میکنم

ممنون آقا پیام

garudah
18-08-1391, 07:13 قبل از ظهر
به امید خدا جمعه 19 آبان ساعت 11/30 پیست آزادی
هم تمرین هم ثبت نام برای مسابقه.البته ثبت نام فقط از افراد واجد شرایط به عمل میاد که موقع تمرین تایید میشن

ایلیا
18-08-1391, 08:31 قبل از ظهر
به امید خدا جمعه 19 آبان ساعت 11/30 پیست آزادی
هم تمرین هم ثبت نام برای مسابقه.البته ثبت نام فقط از افراد واجد شرایط به عمل میاد که موقع تمرین تایید میشن

مستقیم تشریف میبرید پیست؟

شهرام
18-08-1391, 08:50 قبل از ظهر
دوست عزیز.فقط موتور های 250سی سی میتونن شرکت کنن؟کلاس بالاتر نمیتونن؟بالای 400سی سی و 600سی سی.؟

matrixaidin
18-08-1391, 10:42 قبل از ظهر
کلاس 250.400.600.1000 برای مسابقات ثبتنام میکنن

Sination
18-08-1391, 11:02 بعد از ظهر
کلاس 250.400.600.1000 برای مسابقات ثبتنام میکنن

+ 1000 cc street

شایسته فر
20-08-1391, 04:11 قبل از ظهر
سلام
برابچز امروز جای همه خالی بود
خیلی خیلی شلوغ بود
جای همه خالی کلی موتور سنگین دیدیم،
4-5 تا رپسول 1000 و کلی چیزای دیگه ؛ یه چیز که خیلی می درخشید اونجا سوزوکی بولیوارد بود!!
دست آقا پیام هم درد نکنه خیلی زحمت می کشن

garudah
21-08-1391, 08:22 قبل از ظهر
جمعه 19 آبان
فعلا اینو داشته باشید تا بعد برسم خدمتتون

matrixaidin
21-08-1391, 08:35 قبل از ظهر
پیام جان یه لطفی کن و اون عکسای غیر اخلافی و نزار:crazy:

garudah
21-08-1391, 10:36 بعد از ظهر
عزیزم اونا که دست من نیست دست خودتونه

garudah
15-09-1391, 06:45 قبل از ظهر
به امید خدا جمعه اگر بارندگی نباشه ساعت 11/30 پیست آزادی منتظر شما هستیم

matrixaidin
15-09-1391, 07:26 قبل از ظهر
رفقا کارتاتون میخواد تمدید بشه ها............
بیاید دیگه بابا......اون کارتی که دارین به هیچ درد نمیخوره پاشین بیاین

- - - Updated - - -

رفقا کارتاتون میخواد تمدید بشه ها............
بیاید دیگه بابا......اون کارتی که دارین به هیچ درد نمیخوره پاشین بیاین

garudah
15-09-1391, 08:57 قبل از ظهر
کارت شما تمدید شدس با اون شنگول منگولت

mehran
15-09-1391, 07:51 بعد از ظهر
مارو دعوت کردن پیست فوق حرفه ای ابیانه.زشته دعوتشونو رد کنیم:afro:

امیر41
16-09-1391, 01:58 قبل از ظهر
به امید خدا جمعه اگر بارندگی نباشه ساعت 11/30 پیست آزادی منتظر شما هستیم

سلام پیام جان ..واقعا خسته نباشی... ماتریل دارا بالاخره چیکار کنیم ... فقط می ائیم یه عالمه موتور ریس می بینیمو میریم.. یه فکری به حال ما بکن ... اگه بیائیم دردی ازمون دوا نمیشه....

Sajjad GT
16-09-1391, 04:03 قبل از ظهر
من که هستم اگه اومدین میبینمتون

ایلیا
16-09-1391, 07:09 قبل از ظهر
بچز، اینجور که بوش میاد پنجشنبه قراره یه سامانه بیاد از نوع باران زا. منتها معلوم نیست جمعه هم بباره یا نه. امیدوارم که برناممون ( برنامتون ) به هم نخوره و این پیست که معطل یه قوره س که سردیش کنه، با یه نم بارون تعطیل نشه.
و اینکه بنده لباس موتور سواری ندارم چی کار کنم؟ گرونه آقا. از کجا بیارم بخرم؟ همین کاپشن آدیداسو چهارتا ابر بندازم توش و 5 تا رپسول بدوزم روش قبوله؟

garudah
16-09-1391, 08:37 قبل از ظهر
بچز، اینجور که بوش میاد پنجشنبه قراره یه سامانه بیاد از نوع باران زا. منتها معلوم نیست جمعه هم بباره یا نه. امیدوارم که برناممون ( برنامتون ) به هم نخوره و این پیست که معطل یه قوره س که سردیش کنه، با یه نم بارون تعطیل نشه.
و اینکه بنده لباس موتور سواری ندارم چی کار کنم؟ گرونه آقا. از کجا بیارم بخرم؟ همین کاپشن آدیداسو چهارتا ابر بندازم توش و 5 تا رپسول بدوزم روش قبوله؟

ما هم امیدواریم نباره
اما لباس شرمنده باید کامل باشه لباس ارزون هم هستش بگردی پیدا میکنی

- - - Updated - - -

سلام پیام جان ..واقعا خسته نباشی... ماتریل دارا بالاخره چیکار کنیم ... فقط می ائیم یه عالمه موتور ریس می بینیمو میریم.. یه فکری به حال ما بکن ... اگه بیائیم دردی ازمون دوا نمیشه.... امیر جان فعلا همینم که زاییدیم میگن ببر تحویل پرورشگاه بده هر چی زدم واسه شما فعلا به هیچ جا نرسیده شرمنده

جانسون
16-09-1391, 08:41 قبل از ظهر

ایللیا جان کت رپسول و شلوارم داره خاک میخوره بیارم برات دادا بی تاروف می خوای تمرین کنی؟؟[Only registered and activated users can see links]

داداش بیا برات با 300 350 لباس و شلوار برزنتی بردارم رپسول یاماها دوکاتی ایدین طرح زیاده...

دوستان منم به احتمال 80% میام دوستان عزیزو از نزدیک ملاقات کنیم:flower4:

garudah
16-09-1391, 07:04 بعد از ظهر
گریه کنید مسلمونااااااااااا گریه ثواب داره
با این وضعیت هوا پیست پیچیده میشه.خدا کنه تا شب آسمون خفه شه.اه اه اه اه اه.اون موقع که داریم خفه میشیم باید بباره نمیباره الان که کلی آدم میخواد بیاد عشق و حال این جوری رکب میزنه

amo hosein
16-09-1391, 07:41 بعد از ظهر
با این وضعیت هوا پیست پیچیده میشه.خدا کنه تا شب آسمون خفه شه.اه اه اه اه اه.اون موقع که داریم خفه میشیم باید بباره نمیباره الان که کلی آدم میخواد بیاد عشق و حال این جوری رکب میزنه

نگران نباش.به امید خدا فردا میریم.

ایلیا
16-09-1391, 08:01 بعد از ظهر
ایللیا جان کت رپسول و شلوارم داره خاک میخوره بیارم برات دادا بی تاروف می خوای تمرین کنی؟؟[Only registered and activated users can see links]

داداش بیا برات با 300 350 لباس و شلوار برزنتی بردارم رپسول یاماها دوکاتی ایدین طرح زیاده...

دوستان منم به احتمال 80% میام دوستان عزیزو از نزدیک ملاقات کنیم:flower4:
یه دونه‌یی جانسون، خیلی میخوامت.
ایشالا اگه جمعه پیست تعطیل نبود میام ببینم چه جوریاست باهم صحبت کنیم.

- - - Updated - - -

عیب نداره دادا، هرچی قسمت باشه. اگه به بارونه که بذار بباره، من حاضرم یه هفته پیست نرم ولی هوای تمیز استنشاق کنم به جای دود و کثافت.

جانسون
16-09-1391, 09:46 بعد از ظهر
[QUOTE=Ilia95;148855]یه دونه‌یی جانسون، خیلی میخوامت. ایشالا اگه جمعه پیست تعطیل نبود میام ببینم چه جوریاست باهم صحبت کنیم.

اگه پیست باز بود میام دادا من که با ماشینم لباسرو برات میارم جیگر طلا

جانسون
17-09-1391, 05:57 بعد از ظهر
برو بکس هوا میزونه من رفتم پیست...

Sajjad GT
17-09-1391, 06:35 بعد از ظهر
دوستان منم راه افتادم اونجا میبینمتون

masoud69
20-09-1391, 03:30 بعد از ظهر
سلام دوستان من این پیغام رو توی فیس دیدم گفتم بزارم شما هم بی نصیب نمونید

-------جزئیات برگذاری نمایشگاه ------

تهران - مجموعه ورزشی آزادی - پیست اتومبیل رانی

نمایشگاه خودرو های اسپرت ، کلاسیک ، لوکس و موتور سواران کل کشور
همراه با حرکات نمایشی دریفت و نقد و بررسی موتور های توربو توسط آقای زینالزاده یکی از بورسیه شدگان توسط شرکت " بی ام و " در آلمان .
مسابقات اسکیس خودرو ( طراحی بدنه ماشین ) و جایزه به مقالات دانشجویی .
این نمایشگاه یکی از بهترین نمایشگاه های تیونینگ ایران میباشد .

همراه با نمایشات زیبای پارکور ، دریف ، سیستم صوتی و ....

*** توجه *****************************************
با توجه به شرایط جوی و توافقات با فدراسیون محترم اتومبیل رانی ، زمان نمایشگاه به ششم الی هشتم دی ماه ( چهاشنبه ، پنجشنبه و جمعه ) و مکان آن پیست اتومبیل رانی آزادی تغییر کرد .

زمان :
ششم الی هشتم دی ماه 1391
(چهارشنبه ، پنج شنبه و جمعه)

مکان :
تهران - مجموعه ورزشی آزادی - پیست اتومبیل رانی

==================================

پارکینگ شماره دو به منظور رفاه بازدیدکنندگان برای پارک وسیله نقلیه خود قرار داده شده .

بازدیدکنندگان محترمی که بدون خودرو شخصی مراجعه میکنند توجه داشته باشند بهترین مسیر برای رسیدن به نمایشگاه " ایستگاه مترو ورزشگاه آزادی - ماشین های ورزشگاه" میباشد .

masoud69
20-09-1391, 07:40 بعد از ظهر
از دوستان کسی میاد اعلام کنه اگه برای من مشکلی پیش نیاد با هم اونجا باشیم باتشکر

جانسون
21-09-1391, 09:02 قبل از ظهر
مرسی از اطلا رسانی... ایدین داداش میتینگش کن تو سایت

garudah
23-09-1391, 07:20 قبل از ظهر
به به سلام
به افتخار اینکه این هفته پیست به خاطر مسابقه اتومبیل رانی تعطیله همه یه فحش تمیز نثارشون کنید.هوراااااا
آیدین جان به اون دوس جون شنگول منگولت بگو تشریف بی ریختشو ببره اونجا .در ضمن بهش بگو بد خوابی براش دیدم

amo hosein
23-09-1391, 07:26 قبل از ظهر
به به سلام به افتخار اینکه این هفته پیست به خاطر مسابقه اتومبیل رانی تعطیله همه یه فحش تمیز نثارشون کنید.هوراااااا آیدین جان به اون دوس جون شنگول منگولت بگو تشریف بی ریختشو ببره اونجا .در ضمن بهش بگو بد خوابی براش دیدمپیام خودت میری پیست برا تماشا؟

Amir 1986
23-09-1391, 07:28 قبل از ظهر
خوبه پیست تعطیله

منم یه چند ساعت دیگه دارم میرم شمال ، جای همگی خالی :hippie7:

نایب الزیاره دوستان هستم ! :12:

matrixaidin
23-09-1391, 08:42 قبل از ظهر
به به سلام به افتخار اینکه این هفته پیست به خاطر مسابقه اتومبیل رانی تعطیله همه یه فحش تمیز نثارشون کنید.هوراااااا آیدین جان به اون دوس جون شنگول منگولت بگو تشریف بی ریختشو ببره اونجا .در ضمن بهش بگو بد خوابی براش دیدم ............(اینا فحشاش بود) اقا این حبه انگور که قولش و به ما دادی پس چی شد!؟!؟؟!!؟! من حالشو ندارم بیارمش.....مخ میگ....اد خودت دعوتش کن دیگهp:

garudah
23-09-1391, 09:21 قبل از ظهر
من اگه حالش باشه میرم حسین جان آخه مارو ببینن کار میدن دستمون دیگه نمیزارن چیزی تماشا کنیم
آیدین نگفتم تو ببرش گفتم خودش بره اگه خواست نخواست هم نگران نباشه که مسابقه کنسل میشه :crazy:
فحشم به بابا جانش بده نمیخواد پیغام بدی فقط بگو مسابقس همین

amo hosein
23-09-1391, 09:35 قبل از ظهر
بیا ببینیمت دلمون برات تنگ شده.کارت هارم با خودت بیار

کاوه
23-09-1391, 05:30 بعد از ظهر
سلام آقا پیام
7دی مسابقات سیستم صوتی برگزاره تو پیست آزادی ؟
ممنون

امیر41
24-09-1391, 07:11 قبل از ظهر
خوبه پیست تعطیله

منم یه چند ساعت دیگه دارم میرم شمال ، جای همگی خالی :hippie7:

نایب الزیاره دوستان هستم ! :12:

اگه خدا بخواد ما نیز نائب زیاره ایم.. امیر خان خوش بگذره

garudah
24-09-1391, 08:14 قبل از ظهر
والا هنوز چیزی به ما اعلام نکردن.وسط هفته خبرش در میاد

امیر41
16-10-1391, 11:59 بعد از ظهر
والا هنوز چیزی به ما اعلام نکردن.وسط هفته خبرش در میاد

سلام آقا پیام خسته نباشی .بالاخره سایت بالا اومد ...از سروش قضیه رو دیروز پرسیدم... اقا ما در خدمتیم ها...
:3ztzsjm::mad_majidonline:

amo hosein
23-11-1391, 04:09 قبل از ظهر
سلام.داستا پیست به کجا رسید؟کسی میره؟بازه؟پیام کجاس؟

K.I.A
24-11-1391, 01:37 قبل از ظهر
من 2 هفته پیش پیست بودم گفتن از این به بعد فعلا تمرین نمیشه تعطیله تا بعد عید! در حال ترمیم پیست هستن تا اطلاع ثانوی تعطیله.

omid kawasaki
23-05-1392, 02:22 بعد از ظهر
آقا خیلی وقته اینجا خبری نیست.. تعمیرات پیست تموم نشده آقا کیا ؟؟ من چند ماه پیش یه سر رفتم پیست بوستان ولایت گفتن که فعلا تعطیله کسی خبر داره یاز شده یا نه ؟!!