PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایراد میل لنگ انجین zzr 400 اتاق جدید

s.a.m
11-05-1391, 03:03 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان

zzr 400وقتی میل لنگش مورد به بهم بزنه ایرادش از کجا بوده که زده میل لنگ خراب کرده ؟
میل لنگش یا قطعات اسیب دیده انجین گیر میاد ؟
برای درست کردنش چقدر باید هزینه کرد ؟
اگه کامل رهنمایی کنین ممنون میشم
با تشکر از شما

amir.cdi
11-05-1391, 05:38 بعد از ظهر
دوست خوبم من موتور سنگین نداشتم ولی هر وقت میل لنگ به هم بزنه فشار زیاد به موتور و معکوس های شدید باعث میشه میل تایم که به میل لنگ وسله به هم بخورو
{باز میگم این نظره منه شاید درست نباشه}

ali faghfouri
11-05-1391, 06:35 بعد از ظهر
شماره براتون پ.خ شد باهاش تماس بگیرید به احتمال زیاد داره.
نظر شخصی اینه که موتور شاتون زده نخرید به هیچ وجه.چون حتی میل لنگ هم عوض شه باز هم مثله اولش نمیتونید به موتور فشار بیارید و باید باهاش با مدارا رانندگی کنید...

sorush
11-05-1391, 07:04 بعد از ظهر
دوست عزیزدقیقاخرابیش کدوم قسمته میلنگ هست

s.a.m
11-05-1391, 08:12 بعد از ظهر
ممنون از شما من تا گفت میل لنگ مشکل داره با این که قیمتشم به نظر خوب بود گفتم نمی خوام بازم میگردم ولی گفتم با شما دوستان یه مشورتی کنم شاید نظرم برگشت رفتم دنبال کاراش

سروش جان نمیدونم حتما میپرسم بهت میگم کدوم قسمت میل لنگ ولی تا جایی که یادمه همش اسرار داشت باید عوض بشه

kamangir
11-05-1391, 09:10 بعد از ظهر
دوست عزیز مواظب باش موتوری که میلنگش مشکل داشته باشه

دیگه تایم نمیشه حتی با تعویض کامل میل لنگ ، تنظیم عملکرد پستان ها همیشه دچار مشکل میشه

اینا در صورتیه که شاتون هم نزده باشه اگه شاتونم زده باشه که دیگه تنظیم شدنش محال میشه

Masoud
12-05-1391, 10:45 قبل از ظهر
با سلام خدمت دوستان

zzr 400وقتی میل لنگش مورد به بهم بزنه ایرادش از کجا بوده که زده میل لنگ خراب کرده ؟
میل لنگش یا قطعات اسیب دیده انجین گیر میاد ؟
برای درست کردنش چقدر باید هزینه کرد ؟
اگه کامل رهنمایی کنین ممنون میشم
با تشکر از شما
zzr400 و موضوع میل لنگش ......
مشکل همه ی zzr سوار ها ....
دوست من سمت اش نرو به هیچ وجه چون برای تنظیم تایم و کار های موتور باید حد اقل 20 بار موتور و باز و بسته کنی حالا اگه اینکاره باشی .... اگه نه که کارت در اومده ......
لوازم اش هم هست من خودم دارم ..... ولی دنبالش نرو که بری باید 2تا پول موتور و خرج اش کنی ...