PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بمب خنده مهران مديري

MoStAfA
21-10-1389, 07:07 بعد از ظهر
سلام
اين كار مهران مديري كه با گروه هميشگيش ساخته شده گويا چند سال پيش ظبط شده ولي پخش نشده و در اون شبكه هاي ماهواره اي رو مسخره ميكنه واقعا خنده داره و اگه نديديد پيشنهاد ميكنم حتما ببينيد
لينك دانلود ([Only registered and activated users can see links])

ghost.rider1
21-10-1389, 07:14 بعد از ظهر
من دیدم و این کار مهران مدیری خود شیرینی بیش نیست...

sirn
21-10-1389, 08:48 بعد از ظهر
من هم فکر میکنم دیگه از حد مرز طنز رد شده و خودشیرینی و ....مالی کرده دقیقا تو این طنز اوضاع خودشو نشون میده که بخاطر 2 قرون پول بیشتر حاضر هم چیزشو به باد بده........تا به الان من طرفدار شدیدش بودم ولی با این کار خودشو مضحکه خاص عام کرد..
خوب اگه درامد 300 میلیارد دلاری نفت اونها هم داشتن برای مهران مدیری 10000 تا شبکه رادیو تلویزیونی میزدند...به امثال مهران مدیری هم صدقه میدادند تا در راستای سیاستاشون باشند:afro:

kheyri
21-10-1389, 09:51 بعد از ظهر
با كلي تعريف نشستيم .به همه چي شبيه بود غيره ......:297:
در كل چيز جالبي در نياورده بود .:3:
اين طنز تصور كنيد براي شبكهاي خودمون چه شود حاجي چطور ميخوان در بيارن :gigglesmile:
شاهين بايد بزارن فيلم نامه نويس :28::hanghead:

MoStAfA
21-10-1389, 11:40 بعد از ظهر
سلام
به نظرم من كه قصد ....مالي و دستمال انداختن نداشته به نظرتون اين كار سودي هم براش داشته ؟از نطر 30يا30 ميگم... من كه فكر نميكنم
البته اين برداشت من بود!! شايد هم شما درست ميگيد و فقط قصدش چاپلوسي بوده ولي اين كارا از مديري بعيده.

BKING
22-10-1389, 10:41 قبل از ظهر
من هم فکر میکنم دیگه از حد مرز طنز رد شده و خودشیرینی و ....مالی کرده دقیقا تو این طنز اوضاع خودشو نشون میده که بخاطر 2 قرون پول بیشتر حاضر هم چیزشو به باد بده........تا به الان من طرفدار شدیدش بودم ولی با این کار خودشو مضحکه خاص عام کرد..
خوب اگه درامد 300 میلیارد دلاری نفت اونها هم داشتن برای مهران مدیری 10000 تا شبکه رادیو تلویزیونی میزدند...به امثال مهران مدیری هم صدقه میدادند تا در راستای سیاستاشون باشند:afro:

سلام

من با ايشون كاملا موافقم

Babak
23-10-1389, 01:19 قبل از ظهر
بابا مدیری یه سری شبکه رو واقعا هیچ باری نداره فقط یه سری آدم اومدن توش که از راه تبلیغ پول در بیارن رو به صورته طنز نشون داده.طنز هم خودش یه جور کاریکاتوره چیزهای کوچیکو روش ذره بین میزاره و بزرگ می کنه...بعد یه بعده دیگه ماجرا چرا اون خانواده می ره ماهواره می خره؟؟؟؟؟؟؟؟علتش که می شینه پای یه سری برنامه ها که به نظرشون زشت یا بی محتواست؟؟؟؟؟؟چرا همون برنامه های خودمونو نگاه نمی کنن؟چی باعثه همچین کاری می شه که برن ماهواره بخرن؟؟؟؟؟دیگه اون بیچاره نتونسته این قسمتشم درست کنه:42kmoig:

RIDER
23-10-1389, 01:58 قبل از ظهر
نه هیچم دستمال زنی نکرده واقعیت گفته بعضی شبکه ها واقعا مسخرن .باد باد فتخ ایرانی ۲تا ۱۰۰دلار :25r30wi::gigglesmile::4chsmu1::13:

moein.bb
23-10-1389, 02:45 قبل از ظهر
به نظر من قسمت طنز ش*ه*ر*ا*م همایونش توهین امیز بود
مخصوصا وقت حراج گذاشتن مادرش

Kenji
23-10-1389, 03:28 قبل از ظهر
از نظر من طنز تا بینهایت جایزه و هیچ مشکلی نداره
چه برای طرفداران نظام و چه برای مخالفان

RIDER
23-10-1389, 12:32 بعد از ظهر
این طنز هیچ مشکلی نداره اون آقایی هم که نام بردی یه معلوم ال حاله که اونور آب جاش گرم و نرمه حتمانم نیاز به پول داشته مادرشم میفروشه البته مهران مدیری واقعیتیو در مورد این آدم گفت.این ایمیلو یه بچه 8ساله فرستاده بیناو.................مو بهتن آدم سیخ میشه پفیو.....................:gigglesmile::giggles mile::gigglesmile::121fs725372: