PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : می خوام موتور سنگین بخرم ولی اطلاعاتی ندارم لطفا کمک کنید

محمد رضا
09-05-1391, 03:27 بعد از ظهر
سلام میخواهم موتور سنگین هایابوسا خرید کنم ملی نمیدونم از کجا تهیه کنم وقیمت با پلاک میخام بدونم ممنون

Ramtin Ducati
09-05-1391, 03:41 بعد از ظهر
این موتور پلاک نمیشه عزیزم

mehdi ghasemi
09-05-1391, 03:59 بعد از ظهر
چراپلاک فدراسیون میشه ولی بایدموتورت برگ سبزداشته باشه..........

kheyri
09-05-1391, 05:04 بعد از ظهر
شوما بگو چقدر ميخوايي هزينه كني .نسبت به پولت راهنماييه لازمرو مبذول بفرماييم :دي

sezar
09-05-1391, 05:54 بعد از ظهر
داداش از ax-1 میخوای یهو بپری هایابوسا ؟؟؟؟؟ یا تجربه فول ریس حجم بالا رو داری ؟؟؟ آخه هایابوسا همچین موتور راحت و رام و تو دستی نیست .... غولی برا خودش

ali faghfouri
09-05-1391, 09:03 بعد از ظهر
تاپیک باید منتقل شه به بخش مشاوره خرید و فروش.
فعلا موضوع بسته میشه تا انتقال.
ممنون از صبوریتون.

M@hy@r
09-05-1391, 11:28 بعد از ظهر
داداش شما میدونی هزینه اش چقدره؟ هایابوسا کلا تو ایران انگشت شمار داریم شما پلاک ملیش رو پیدا کردی من خریدارم
پلاک ملی نداریم با برگه تملیکی سراغ دارم 80 میلیون
هزار پلاک ملی چندتایی سراغ دارم ولی قیمت بالای 40 میلیون
اگه خواستی در خدمتم

شایسته فر
09-05-1391, 11:30 بعد از ظهر
اقا مهیار با برگ سبز هایابوسا چند در میاد؟

M@hy@r
09-05-1391, 11:34 بعد از ظهر
من سراغ داشتم 98 میلیون گذاشته بود
کسی جرات نمیکرد قیمت کنه ،10 تا هزار فروشی گذاشته بود با مدارک فقط میخندیدیم ، طرف میومد انتظار داشت 5-6 تومن باشه قیمت میداد بالای 40
طرف میگفت گلدوینگت فروشیه؟ تا 8 تومن میخرم گفت قیمتش 48 میلیونه داداش!!!

amir74
09-05-1391, 11:38 بعد از ظهر
اتفاقا مثل کیلومتر رفته بودم گمرک دنبال کیلومتر 180تایی 200تاییی بودم بعد از کلی گشتن یه کیلومتر 200تایی دیدم خیلی خوشحال شدم گفتم الان می خرمش قیمت کردم گفت 900 هزار تومن منم اینطوری شدم:icon_pf _99_::bargh:
بهش گفتم واس چه موتوریه یه سوزوکی 750 نشونم داد گفت واس اینه

Kenji
09-05-1391, 11:42 بعد از ظهر
مهیار عزیز گلدوینگ حالا طرفای 40 باشه قبول... منطقیه

اما هایابوسا چند؟

من چند وقت پیش یه قیمت 12 هزار دلار دیدم... یادم نیست مدلش رو اما مدل پایین بود... حالا نهایت بگیم 18 هزار دلار...

با گمرکیش هم حساب کنی 90 میلیون خنده داره!

Milad
09-05-1391, 11:57 بعد از ظهر
هزار پلاک ملی چندتایی سراغ دارم ولی قیمت بالای 40 میلیون
یه ذره بیشتر توضیح بده.

ali faghfouri
09-05-1391, 11:57 بعد از ظهر
یا امام سعید!!!
این قیمتا از کجا دراومده؟؟؟
هایابوسا با برگه سبز مدل 2007 قیمت 27
هایبوسا با برگه سبز تصادفی فلاپ ریخته فقط + دنبی فول ریس قیمت 20
zx9 مدل 2004 برگه سبز (شهریار) با اگزوز اصل قیمت 12.5

M@hy@r
10-05-1391, 12:23 قبل از ظهر
موتور ها همه پلاک ملی 121 هستن
قیمت اکثرشون بالای 40 تومن
سی بی آر هزار و جی اس ایکس اکثرا کارکرد زیر 10 هزار
یه سری هم آشنای خودمون صفر کرده بود کیلومترو مینداخت به ملت مثل چی میخریدن

M@hy@r
10-05-1391, 12:26 قبل از ظهر
علی آقا شما که استاد مایی بیشتر از ما میدونی
الان سوپر های هست 3و هفتصد یکی تو گمرک میده پلاک قدیم
سوپر های هست 18 تومن بازم تو همون گمرک البته پلاک ملی
هرکسی هر قیمتی بخواد میده
یه نمایشگاه من سراغ دارم موتور زیر 20 تومن نداره اکثر بالای 600 هستن روم نمیشه برم نگاه کنم ! رو یه سریها قیمت زده 25 بعد بغلش زده فروشی نیست

ali faghfouri
10-05-1391, 12:27 قبل از ظهر
موتور ها همه پلاک ملی 121 هستن
قیمت اکثرشون بالای 40 تومن
سی بی آر هزار و جی اس ایکس اکثرا کارکرد زیر 10 هزار
یه سری هم آشنای خودمون صفر کرده بود کیلومترو مینداخت به ملت مثل چی میخریدن
همچین چیزی امکان نداره.....حتما پلاک چسبوندن که عواقب بدی هم داره!!!
من قیمت بازار رو گفتم ولی هرکسی میتونه هر قیمتی بذاره رو موتورش....

M@hy@r
10-05-1391, 12:41 قبل از ظهر
توی گمرک هم چندتایی 1000 با پلاک ملی هست اینو 200 درصد مطمئنم ولی چون آشنا نیست نمیتونم بگم پلاک چسبوندن یا نه ولی مطئنم سی بی آر 1000 رپسول پلاک شده بود بدون پلاک و با برگه تملیکی 37 میلیون ببین پلاکش چقدر میشه !
الان سی بی وان دارن تو همون گمرک میفروشن 12 با برگه اسمش رگه یادم نیست مربوط به بسیج و سپاه بود ولی هرچی باشه ارزشش از پلاک ملی کمتره
هایابوسا دست دوم برگ سبز یکی از بچه های سایت فکر کنم خریده بود 44 میلیون قبلنا ، درست یادم نمیاد
الان یکی از رفیقای خودم دوکاتی رو 68 میلیون خریده آورده گمرک تهران که اولش گفت میخواد پلاکش کنه. بعد گفت گمرکیشو میده برگ سبز بگیره موتورو ازش گرفتن گفتن 120 میلیون بیار موتورو ببر من الکی هم حرف نمیزنم اگه خواستید میگم بیاد همین جا قضیه رو تعریف کنه
پلاک ملی الکی نیست که ... یعنی اونطوری میشه که بتونی باهاش 7 روز هفته بری بیرون سخت گیر میاد قیمتش هم فضایی
-
-
-
راستی 18000 دلار به نرخ امروز میشه دورو بر 35 میلیون که اگه با 150 درصد پول گمرکیش حساب کنیم میشه 87.5
راستی تاپیک این بنده خدا خراب شد اگه امکانش هست انتقال داده بشه به این تاپیک
[Only registered and activated users can see links]
بقیه ی بحث هم اونجا منم چندتا سوال دارم

ali faghfouri
10-05-1391, 01:08 قبل از ظهر
توی گمرک هم چندتایی 1000 با پلاک ملی هست اینو 200 درصد مطمئنم ولی چون آشنا نیست نمیتونم بگم پلاک چسبوندن یا نه ولی مطئنم سی بی آر 1000 رپسول پلاک شده بود بدون پلاک و با برگه تملیکی 37 میلیون ببین پلاکش چقدر میشه !
الان سی بی وان دارن تو همون گمرک میفروشن 12 با برگه اسمش رگه یادم نیست مربوط به بسیج و سپاه بود ولی هرچی باشه ارزشش از پلاک ملی کمتره
هایابوسا دست دوم برگ سبز یکی از بچه های سایت فکر کنم خریده بود 44 میلیون قبلنا ، درست یادم نمیاد
الان یکی از رفیقای خودم دوکاتی رو 68 میلیون خریده آورده گمرک تهران که اولش گفت میخواد پلاکش کنه. بعد گفت گمرکیشو میده برگ سبز بگیره موتورو ازش گرفتن گفتن 120 میلیون بیار موتورو ببر من الکی هم حرف نمیزنم اگه خواستید میگم بیاد همین جا قضیه رو تعریف کنه
پلاک ملی الکی نیست که ... یعنی اونطوری میشه که بتونی باهاش 7 روز هفته بری بیرون سخت گیر میاد قیمتش هم فضایی

بابت تاخیر تو جواب دادن شرمنده داشتم مسابقه بوکس رو میدیدم.
دوست عزیز من نگفتم شما دروغ میگی یا هر چیزه دیگه!!!
بعد از ترور یکی از اقایون پلاک به بالای 250 نمیدن و بحث هم دسته امنیت ملیه.نه بسیج نه نیروی انتظامی نه راهنمایی رانندگی توش دخیل نیستن که بشه رو پلاک ملی گرفتن واسش کار کرد....
چنتا هورنت 250 پلاک ملی شده بود تو شهرستان ظرف 24 ساعت نشده همه سنگین بازا فهمیدن و خیلیا هم تعجب کردن....بعد حالا رپس بیاد پلاک بخوره هیچ صدایی در نیاد؟؟؟
اسم مغازهه رو تو گمرک بگو فردا امار میگیرم رو سایت میذارم....
اینکه به شما چه قیمتی دادن به من مربوط نمیشه ولی قیمت رپس با برگ سبز اینی که شما میگی نیست چه برسه به تملیکی.
فقط یه چیزی ممکنه باشه روش اونم پلاکه هیئته که مفت هم نمیارزه و به شخص تعلق میگیره...
حله بریم تو اون تاپیک واسه ادامه بحث
مدیرا بی زحمت انتقال بدن این چند پست رو.(ممنون)
شماره طرفی که هایبوسا داره موجود هست تو ف.ب هم پیج داره میتونم ادرس یا شماره بدم شما باهاش صحبت کنی.

Ramtin Ducati
10-05-1391, 01:19 قبل از ظهر

داداش این دوکاتی رو از ایران خریده یا از اونور؟
بعدش چه مدل دوکاتیه؟ آخه من هرچی فکر میکنم 1199 panigale هم بدون مدارک این قیمت نمیشه! بعد الان میخواسته پلاک ملی بگیره باسش؟!
الان ۱۲۰ هزار اوشلوق رو میخواد بده یا نه؟ اونوقت موتور با احتساب خورده خرجای دیگه واسش ۲۰۰ تومنی درمیادااا
نمیگم شما اشتباه میکنیا،دارم میپرسم که شفاف سازی بشه
با تشکر

Kenji
10-05-1391, 01:40 قبل از ظهر
پست ها مربوط می شه اتفاقن به همین تاپیک.

استارتر هم یه هایابوسا پلاک شده می خواد دیگه!

دوستان بهتره از بحث قیمت این موتور و فلان مغازه دیدم این قیمت بیایم بیرون! عواقب داره...

در هر صورت هممون می دونیم که هیچ موتور بالای 250 سی سی ای پلاک نمی شه. پلاک هم فقط یه تیکه آهن نیست. اون یه تیکه آهن رو با 2 هزار تومن می شه تهیه کرد که عاقلی هم این کار و نمی کنه.

پس بهتره بحث ساده لوحانه نکنیم.

M@hy@r
10-05-1391, 11:05 قبل از ظهر
من حرف شما رو 100 درصد قبول دارم بالای 250 پلاک ملی نمیشه ولی استثنا هم هست ، منم نگفتم 1000 پلاک ملی مثل نقل و نبات تو بازاره ، چند روز پیش سی بی 750 سبز رنگ ارتشی پلاک ملی دیدم ، اینا راحت موتورایی که از مردم خفت کردن رو سند میزنن به نام خودشون بعد میام پلاک شده رو به قیمت فضایی میفروشن
با اجازه
[Only registered and activated users can see links]
فروش 750 سی سی پلاک - سند - بیمه - کارت سوخت
این یه دونه رو چند روز پیش دیده بودم
یکی دیگه : موتور سید امیر cb1300 پلاک ملی
جواب آقا رامین هم تو صفحه شون دادم که اسپم نشه

Amir.H
10-05-1391, 11:10 قبل از ظهر
:gigglesmile: مهیار داداش حتما از اونی که قیمت کردی باهات شوخی داشته.ببین تو کرج من رپسول با تملیکی 14 الی 16 تر تمیزشو واست جور میکنم.اگه میخوای بسم الله.معرفی هم کنی شیرینیه خودت محفوظه.در ضمن یا 1 ماه پیش یا 2 ماه پیش تو ایستگاه هایابوسا با برگ سبز زده بودن 24 میلیون تومن.آقایون شرمنده که بحثو ادامه دادم.فقط خواستم بگم اگه باور نمیکنه داداشمون پول برداره بیاد معامله کنیم.اونم نه تو شهر های مرزی!!!!!!تو کرج.خیلی راحت.هروقت هم خواستی بگو هماهنگ کنیم.در ضمن داداش سید امیر داده پلاکو واسش ساختن.فکر کنم گفت یارو دورو بر 50 میگرفت.حالا اگه مارو باور نداری از خود سید بپرس.در ضمن این آگهی ای که گذاشتی باید بگم تو این تیپ موتورا الان gs 1000 هم پلاک شدش هست.اینا از قدیم پلاک شدن.مثله zx 150 که قبلا پلاک میشد ولی الان مثله اینکه دیگه پلاک نمیشه.با پلاک فروشیش هست.مخلصه همه

M@hy@r
10-05-1391, 01:09 بعد از ظهر
ببین منم 27 تومن سراغ داشتم کارکرد ، این که گفتم صفر بود مدل 2010 یا 2011 بود دقیق یادم نیست
هرکسی هرقیمتی بخواد میتونه رو مالش بزاره من چند روز پیش رفته بودم دنبال جی تی او و ایکس ال ، جی تی او 650 تومن با مدارک دیدم عین همونو دیدم 3500
ایکس ال 125 با قیمت 700 تومن دیدم عین همون با قیمت 3200 البته 3200 کارت سوخت داشت که 700 تومنی نداشت
الان تو همین گمرک سی دی آی 1/200 هست همون سی دی آی 4 تومن هم هست
قیمت رو فروشنده میده ، من و شما باید ببینیم بدردمون میخوره یا نه
طرف اگه پول لازم باشه همون رپسول رو 12 تومن میده به 24 ساعت نمیکشه فروش میره . اگه دنبال مشتری خوب باشه میذاره 25 تومن بعد یک سال یکی پیدا میشه میخره
الان توی خیلی از نمایشگاه های ماشین یه سنگین میذارن میزنن فروشی نیست مشتری خوب و سمج که پیدا بشه خوشش بیاد از موتور ، موتور 10 تومنی رو 15 بخره اون وقت میفروشن
بحث خیلی از موضوع تاپیک دور شد ، تاپیک در مورد خرید سنگین بود ذره ذره پرت شد
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
اگه کسی با قیمت خوب سراغ داره به دوستمون معرفی کنه
باتشکر

Kenji
10-05-1391, 01:15 بعد از ظهر
مهیار عزیز دیگه ادامه نده.

موتور سنگین پلاک ملی وجود نداره عزیز. همچین شایعه ای درست نکن. پلاک هایی که برای موتور سنگین ها می نویسن از همون زمان دقیانوس شاه مونده روشون و هیچ اعتباری ندار.

و الکی قیمت رو بالا نبر... 3 صفحه ایستگاه رو بخونی قیمت ها دستت میاد بی نهایت ساده و راحت.

دوستان با بحث های سطحی بار علمی فروم رو پایین نیارن. یه نفر از بیرون بیاد این دو صفحه رو بخونه به کل هیکلمون می خنده!

Amir.H
13-05-1391, 11:47 قبل از ظهر
راستی 18000 دلار به نرخ امروز میشه دورو بر 35 میلیون که اگه با 150 درصد پول گمرکیش حساب کنیم میشه 87.5

آقایون من این رو هم اضافه کنم که گمرکی موتور 65% هست
نه 150%