PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكلي واسه انژكتور هيوسانگم پيش اومده

iranboy
09-05-1391, 08:11 قبل از ظهر
سلام
ديروز با موتور بودم.درست بود.رفتم خونه افطار كردم خواستم برم بيرون سوييچ رو كه باز كردم
احساس كردم صداي انژكتور عوض شده (مثل صداي بوق ) وقتي هم كه استارت زدم روشن نشد!!!

لطفا كمكم كنيد اون مثل پسرمه!!!:20:

Masoud
09-05-1391, 08:22 قبل از ظهر
سلام
ديروز با موتور بودم.درست بود.رفتم خونه افطار كردم خواستم برم بيرون سوييچ رو كه باز كردم
احساس كردم صداي انژكتور عوض شده (مثل صداي بوق ) وقتي هم كه استارت زدم روشن نشد!!!

لطفا كمكم كنيد اون مثل پسرمه!!!:20:
چند کیلومتر راه رفته موتور ات؟
آیا کارواش بردی یا جایی بوده که روش آب بریزه ؟
شمع و چک کردی؟
چراغ f1 هم روشنه؟

iranboy
09-05-1391, 08:32 قبل از ظهر
چند کیلومتر راه رفته موتور ات؟
آیا کارواش بردی یا جایی بوده که روش آب بریزه ؟
شمع و چک کردی؟
چراغ f1 هم روشنه؟

4800 تا راه رفته.اب نخرده.شمع رو چك نكردم . f1 هم خاموشه:icon_pf _99_:

Masoud
09-05-1391, 08:57 قبل از ظهر
4800 تا راه رفته.اب نخرده.شمع رو چك نكردم . f1 هم خاموشه:icon_pf _99_:
شمع و چک کن 100%...
وایر اش رو هم چک کن
موتور از رو جک نیافتاده ؟

iranboy
09-05-1391, 09:01 قبل از ظهر
شمع و چک کن 100%...
وایر اش رو هم چک کن
موتور از رو جک نیافتاده ؟

نه نيافتاده.3 ماه پيش يه بار پارك بود كه به بقل خوابيد اما سري سافش كردمو چيزيم نشد

Kami
09-05-1391, 11:05 قبل از ظهر
شمع موتور رو جفتش رو نگاه کن ببین سر شعمت کثیف نشده یا از جا در نیومده؟
برق میاد تو موتورت؟ یعنی کلید رو باز میکنی چراغ های موتور روشن میشن؟
استارت میزنی هیچ صدایی نمیاد؟

iranboy
09-05-1391, 12:05 بعد از ظهر
شمع موتور رو جفتش رو نگاه کن ببین سر شعمت کثیف نشده یا از جا در نیومده؟
برق میاد تو موتورت؟ یعنی کلید رو باز میکنی چراغ های موتور روشن میشن؟
استارت میزنی هیچ صدایی نمیاد؟

اره برق كامل مياد.استارت هم مي زنه.اخر اينكه استارت رو ول مي كنم از زير باك يك صداي دل دل ريزي مياد.

Kami
09-05-1391, 12:31 بعد از ظهر
اره برق كامل مياد.استارت هم مي زنه.اخر اينكه استارت رو ول مي كنم از زير باك يك صداي دل دل ريزي مياد.
باک موتورو در بیار
ببین شلنگ بنزین سر جاشه یا نه

iranboy
09-05-1391, 12:34 بعد از ظهر
باک موتورو در بیار
ببین شلنگ بنزین سر جاشه یا نه

سر جاش وصله.احتمالا همون شمع باشه.الان سر كارم جاي موتور نيستم.بعد از ظهر ميرم و نيگا مي كنم.هر چيزي كه ممكنه باشه بگيد كه من چك كنم

Milad_2Rbo
09-05-1391, 12:39 بعد از ظهر
هندل که میخوره؟!فقط با استارت روشن نمیشه .اره؟

RED-LINE
09-05-1391, 12:47 بعد از ظهر
عزیز موتور ریس هندل نداره.

iranboy
09-05-1391, 01:19 بعد از ظهر
هندل که میخوره؟!فقط با استارت روشن نمیشه .اره؟

دادا موتور هندل نداره كه!!

Milad_2Rbo
09-05-1391, 01:34 بعد از ظهر
دادا موتور هندل نداره كه!!

:2::12:میدونستم .میخواستم امتحانت کنم.سوییچو چک کردی؟!:cool:.بی شوخی فکر کنم از باطریت باشه

iranboy
09-05-1391, 02:09 بعد از ظهر
:2::12:میدونستم .میخواستم امتحانت کنم.سوییچو چک کردی؟!:cool:.بی شوخی فکر کنم از باطریت باشه

باطريش سالمه.هم اينكه موتور 3 ماه كار كرده باطريش انقدر زود خراب نمي شه.بعدش اينكه باطري كارشو درست انجام مي ده.يجا ديگش مي لنگه!!:acigar:

hosein_dig
09-05-1391, 02:17 بعد از ظهر
اگه استارت بخوره از باطری نیست . اگه سردرنیاوردی خراب کاری نکن هیفه بده دست ادم کار بلد

ارسال شده از gt-i9100g با استفاده از تپاتالک 2

iranboy
10-05-1391, 08:58 قبل از ظهر
سلام.
دوستان عزيز نه از شيلنگ بنزين بود.نه از شمع بود.نه باطري.
فك كنم بايد بره تعمير گاه.دكترا قطع اميد كردن:icon_pf _99_::icon_pf _99_::icon_pf _99_:

matink
10-05-1391, 11:51 قبل از ظهر
با سلام
دوست عزیز من هیوسانگ رو نمیدونم سیستمش به چه صورتیه ولی کلا این موتورا سیستم برقیشون به این شکل هست که وقتی شما استارت میزنید یه اتومات استارت که معمولا زیر زین موتور هست و شبیه آفتامات ماشین هست کلید میخوره. این اتومات استارت برق باطری و چند جای دیگه موتورو میگیره و به استارت موتور تون میرسونه.
اگر همه این کارایی که اساتید گفتن انجام دادی و جواب نداد اینم امتحان کن: یه سیم بلند وردار و یه سرشو وصل کن به قسمت + باطری و اون یکی سرشم بزن به ورودی استارت موتورت ببین جرقه داره. اگه جرقه داشت یعنی برق موتورت سالمه و مشکل از استارت موتورته ولی اگه جرقه نداشت باید مشکل و توی باطری و فیوزو اتومات استارت پیدا کنی.

iranboy
10-05-1391, 01:20 بعد از ظهر
با سلام
دوست عزیز من هیوسانگ رو نمیدونم سیستمش به چه صورتیه ولی کلا این موتورا سیستم برقیشون به این شکل هست که وقتی شما استارت میزنید یه اتومات استارت که معمولا زیر زین موتور هست و شبیه آفتامات ماشین هست کلید میخوره. این اتومات استارت برق باطری و چند جای دیگه موتورو میگیره و به استارت موتور تون میرسونه.
اگر همه این کارایی که اساتید گفتن انجام دادی و جواب نداد اینم امتحان کن: یه سیم بلند وردار و یه سرشو وصل کن به قسمت + باطری و اون یکی سرشم بزن به ورودی استارت موتورت ببین جرقه داره. اگه جرقه داشت یعنی برق موتورت سالمه و مشکل از استارت موتورته ولی اگه جرقه نداشت باید مشکل و توی باطری و فیوزو اتومات استارت پیدا کنی.

سلام دوست عزيز
استارت سالمه چون درست استارت مي خوره.گيج شدم ديگه.همه چيش سالمه موندم از كجاي خدا وكيلي!!!!!

iranboy
12-05-1391, 08:28 قبل از ظهر
دوستان عزيز ايراد موتور مشخص شد
پمپ بنزين موتورم خراب شده.لطفا راهنمايي كنيد:20:

Masoud
12-05-1391, 10:57 قبل از ظهر
سلام دوست عزيز
استارت سالمه چون درست استارت مي خوره.گيج شدم ديگه.همه چيش سالمه موندم از كجاي خدا وكيلي!!!!!

منم با بچه ها صحبت کرده بودم گفته بودن پمپ بنزینشه ، اومدم برات بنویسم که دیدم خودت نوشتی ....
به هر حال پمپ بنزین و حواست باشه تو بازار مدل درست اش و انتخاب کنی ... چینی بهت ندن یه موقع ..... اونوقت باید 2تا پمپ بنزین بخری ....