PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس های اولین افرودم با فلات (اغوزحال _ شروم)(سکوی پرش)

7thRING
09-05-1391, 01:25 قبل از ظهر
سلام.
امروز با پسرخالم(امیر) رفتیم طرف اغوزحال(خیلی اتفاقی بود (یه دفعه تصمیم گرفتیم)) .
بعد از پر کردن باک راه افتادیم(منم کیلومترو صفر کردم که از حد ترخص هم رد نشیم روزمون باطل شه) .
خلاصه بعد از رد شدن از چند تا روستا رسیدیم به خاکی ( خیلی جاده ی بدی بود : فوق العاده سنگلاخی بود)(اگه یه ذره با گاز بازی میکردی موتور سر می خورد).
1 ساعت بعد.
رسیدیم به مه فوق العاده غلیظ که حتی جلوی چشمم نمیدیدم.(هوا هم بدجور سرد شده).بعد از نیم ساعت رانندگی تو مه رسیدیم به سکوی پرش ( بدلیل نشست شبنم : زمین گلی شده بود)
با xl نوبت نوبتی پریدیم ( با فلات نپریدم به 2 علت : یکی چون موتور سنگینه و جمع کردنش سخته دومیش اینه که زمین گلی بود فقط موتور سر میخورد.)
بعد از خالی کردن انرژی کم کم برگشتیم.
شرمنده اگه افرود نامه ناقصه : چون عجیب خستم.
اینم چند تا عکس.
(جمعه هم با بچه ها قراره یه بار دیگه بریم)
192084de71e637e40c9033e3ecc0f7229359a272574
19210
19212
19209
19211
67c5b0a8e07df9c7419ae2b280a43a9b272579
19213
19214
اینم از این.
به پایان امد این دفتر ...

296002557481bdac86e3d009e227a291272583

nopo
09-05-1391, 01:39 قبل از ظهر
اوف اوف اون م xl توي حلقم خداييش خيلي خوشگل شده
انجين چيني انداخته بودي درسته؟

در ضمن اون تور كه نوشتي نزديك به 2ساعت باموتور رفتين
2ساعت22 كيلومتر نشده بوده؟بيشتر باطله!!

Mohammad aghili
09-05-1391, 01:41 قبل از ظهر
هنوز نخوندمش
ولی تو روحت

عکسا خیلی سنگییینه
یه فکری واسشون بکن

هرچی ترافیک داشتیم پریییید

7thRING
09-05-1391, 01:47 قبل از ظهر
اوف اوف اون م xl توي حلقم خداييش خيلي خوشگل شدهانجين چيني انداخته بودي درسته؟در ضمن اون تور كه نوشتي نزديك به 2ساعت باموتور رفتين2ساعت22 كيلومتر نشده بوده؟بيشتر باطله!!داداش ما یجوری حساب کردیم که 22 کیلومتر نشه :)ای وای 22 کیلومتر بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!11من فکر کردم 30 کیلومتره ( 23 کیلومتر رفتم)(البته فقط افرودش)

7thRING
09-05-1391, 01:51 قبل از ظهر
انجين چيني انداخته بودي درسته؟
:waiting::vahidrk:

7thRING
09-05-1391, 04:35 قبل از ظهر
هنوز نخوندمش
ولی تو روحت

عکسا خیلی سنگییینه
یه فکری واسشون بکن

هرچی ترافیک داشتیم پریییید
راستی محمد نصفه شبه : ترافیک رایگانه

شایسته فر
09-05-1391, 04:46 قبل از ظهر
داداش خیلی جالب بود فقط برای دیدنه فیلم اخریه مانیتورو برعکس کردم!!!

7thRING
09-05-1391, 04:49 قبل از ظهر
داداش خیلی جالب بود فقط برای دیدنه فیلم اخریه مانیتورو برعکس کردم!!!
اره دادا این پسر خاله ی ما با چنگ و دندونو پا فیلم گرفت اینجوری از اب در اومد.

7thRING
09-05-1391, 06:21 بعد از ظهر
اضافه کنم که این مسیر افرودی پایان نداشت.
یعنی جلوتر یه دوراهی بود که یه طرف میرفت سمت شروم (افرود سبک) طرف دیگش میرفت سمت ولگسر - صیف کلایه (افرود سنگین - خطر مرگ) چند روز پیش شنیدم یه دونه تریل احسان از بالای کوه پرت شد پایین. مسیرش یه طرف کوه یه طرف دره . عرض : 50 سانت (مالرو) .

علی یزدانی
09-05-1391, 08:48 بعد از ظهر
اگه قسمت شد و بعد ماه رمضون ما اومدیم اونجا حتما مارو اینجور جاها ببر!

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

sorush
09-05-1391, 08:59 بعد از ظهر
جای زیبایی خوش بگذره ممیریم آفرودی باطبیعت بیابانی باکوهستان البته اینم بگم مال مابه زیبایی شمانیست داداش خشک طبیعت توی همدان
قضیه این احسانه چیه به یاروچی شده

7thRING
10-05-1391, 12:00 قبل از ظهر
اگه قسمت شد و بعد ماه رمضون ما اومدیم اونجا حتما مارو اینجور جاها ببر!

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
به روی جفت چشام

7thRING
10-05-1391, 12:03 قبل از ظهر
جای زیبایی خوش بگذره ممیریم آفرودی باطبیعت بیابانی باکوهستان البته اینم بگم مال مابه زیبایی شمانیست داداش خشک طبیعت توی همدان
قضیه این احسانه چیه به یاروچی شده
داداش افرود همه جوره و همه جا قشنگه.
اون احسانیه لاستیک عقبش سر خورد راکبش هل کرد خودشو کوبوند به کوه موتور سر خورد افتاد تو دره ولی خودش سالم بود ( این جور که من شنیدم)

s.mm
10-05-1391, 02:07 قبل از ظهر
دوست عزیز هر عکست حدود 1 مگابات حجم داره حجمو کم کن بزار لطفا فیلم هم که گذاشتی دیگه چه شود

7thRING
10-05-1391, 02:17 قبل از ظهر
اره دادا همین جوری اومدم اپ کردم رفت دیگه هم نمیشه کم کرد منکه دست به دامان یکی از مدیرا بشیم.

nopo
10-05-1391, 06:09 بعد از ظهر
اره دادا همین جوری اومدم اپ کردم رفت دیگه هم نمیشه کم کرد منکه دست به دامان یکی از مدیرا بشیم.

عكس با حجم كم بزار
من عكسهاي قبلي رو پاك ميكنم

7thRING
10-05-1391, 06:16 بعد از ظهر
عكس با حجم كم بزار
من عكسهاي قبلي رو پاك ميكنم
پس من عکسارو با سایز کوچیکتر اپ می کنم.

7thRING
13-05-1391, 08:13 بعد از ظهر
سلام به همگی.
شرمنده ی همگی امروز نه عکس گرفتم نه فیلم.(1 به دلیل اینکه همه میدونستیم حداقل یه بار باید زمین بخوریم به همین دلیل به گوشی یا دوربین به فنا میره.2 - از گ ش ادی بود ).
من :فلات 250
پسر خالم (امیر) : xl 150
اون یکی پسر خالم : xl 250
داییم : سی جی
پسر داییم (امین) : kx 250 کراس
اون یکی پسر داییم (امیر) : honda cr 250 کراس
مکان افرود تا سکوی پرش افرود نیمه سنگین . بعد از استراحت و پریدن حرکت به سمت مرگ. (اینو بگم دایییم تا نزدیک سکوی پرش اومد بعد خسته شد برگشت)
قضیه ی حرکت به سمت مرگ : بعد از پرش از سکو به سمت کوههای گلی با شیب فوق العاده زیاد حرکت میکردیم.
جوری که من مجبور بودم همش دنده 2 برم / 3نمیکشید فقط من نه همه نمیکشیدن به جز 2 تا کراس.
خلاصه از هرچی کوه بود رفتیم بالا که یه دفعه تو شیب لاستیک امیر سرخورد سریع دنده معکوس داد ولی موتور از بقل افتاد.(اولین تلفات : شکستن جاپایی - شکستن چراغ عقب )
بعدش نوبت من بود که فلاتو از صفری در بیارم .:دی. همین طور که داشتیم میرفتیم سر اشتباه شخصی خودم از بغل افتادم(اشتباه شخصی : سر شیب بودم باید دور میزدم که کلاچ رو گرفتم و وزن سنگین فلات منو زمین گیر کرد. تا جایی که تونستم سعی کردم موتور رو فرمون بیوفته که صدمه نبینه ولی چشتون روز بد نبینه چون تو شیب بودم و کوه ، فوق العاده سر وگلی بود من 4 تا پشتک وارو زدم :دی(ملق زدم) ولی خوشبختانه درختو گرفتمو وایسادم. (تلفات : موتور هیچی چون تو گل افتاد ولی خودم ماهیچه ی کف دستم گرفت - سردرد فوق العاده شدید )
دیگه تلفاتی نداشتیم تا موقع برگشت که یهو امین گفت این شیب مختص کراسه ماهم تشویقش کردیم . با امیر (پسر دایی) دوتایی شیب بالای 80 درجه رو 3 /4 بار رفتن تا دفعه ی اخر سربالایی کاوازاکی تک چرخ زد اینجا هم امین که بدلیل جوگیر شدن یه طرفه نشسته بود رو موتور پشتک زد ( اعلامیه شد) . (تلفات : خودش هیچی چون لباس کامل acerbic داشت ولی موتورش گلگیر جلوش شکست یه ذره اگزوزش رفت تو)
خلاصه با هزار بدبختی برگشتیم .
الانم موتورمو شستم .
خلاصه شرمنده اگه عکس نگرفتم . ایشالله دفعه بعدی.
قرار بعدیمون بعد از ماه رمضون : اب گرم فلکده
راستی اینو نگفتم که تو راه سکوی پرش با هیات کراس همراه شدیم.
20/30 تا کراس + تریل دوزمانه : جاده که خودش مه داشت با دود دیگه فاصله ی نیم متری هم نمیشد دید.
بین این همه کراس و تریل یه سی جی بود . :دی
گرچه ما تا جایی که جاده بودو 60-70 تا میرفتیم (همون جایی که عکساشو قبلا گزاشتم) (بنده خدا داییم : 25 تا بیشتر راه نمیرفت :دی)
ما رسیدیم سکوی پرش بعد از 45 دقیقه داییم رسید. 10 دقیقه بعد برگشت.(سردرد گرفته بود در حد.)

Kenji
13-05-1391, 09:56 بعد از ظهر
تاپیک باز شد تا نظر مدیر بخش برسه.

تصمیم با مدیر بخش.

nopo
14-05-1391, 01:11 قبل از ظهر
سلام به همگی.
شرمنده ی همگی امروز نه عکس گرفتم نه فیلم.(1 به دلیل اینکه همه میدونستیم حداقل یه بار باید زمین بخوریم به همین دلیل به گوشی یا دوربین به فنا میره.2 - از گ ش ادی بود ).
من :فلات 250
پسر خالم (امیر) : xl 150
اون یکی پسر خالم : xl 250
داییم : سی جی
پسر داییم (امین) : kx 250 کراس
اون یکی پسر داییم (امیر) : honda cr 250 کراس
مکان افرود تا سکوی پرش افرود نیمه سنگین . بعد از استراحت و پریدن حرکت به سمت مرگ. (اینو بگم دایییم تا نزدیک سکوی پرش اومد بعد خسته شد برگشت)
قضیه ی حرکت به سمت مرگ : بعد از پرش از سکو به سمت کوههای گلی با شیب فوق العاده زیاد حرکت میکردیم.
جوری که من مجبور بودم همش دنده 2 برم / 3نمیکشید فقط من نه همه نمیکشیدن به جز 2 تا کراس.
خلاصه از هرچی کوه بود رفتیم بالا که یه دفعه تو شیب لاستیک امیر سرخورد سریع دنده معکوس داد ولی موتور از بقل افتاد.(اولین تلفات : شکستن جاپایی - شکستن چراغ عقب )
بعدش نوبت من بود که فلاتو از صفری در بیارم .:دی. همین طور که داشتیم میرفتیم سر اشتباه شخصی خودم از بغل افتادم(اشتباه شخصی : سر شیب بودم باید دور میزدم که کلاچ رو گرفتم و وزن سنگین فلات منو زمین گیر کرد. تا جایی که تونستم سعی کردم موتور رو فرمون بیوفته که صدمه نبینه ولی چشتون روز بد نبینه چون تو شیب بودم و کوه ، فوق العاده سر وگلی بود من 4 تا پشتک وارو زدم :دی(ملق زدم) ولی خوشبختانه درختو گرفتمو وایسادم. (تلفات : موتور هیچی چون تو گل افتاد ولی خودم ماهیچه ی کف دستم گرفت - سردرد فوق العاده شدید )
دیگه تلفاتی نداشتیم تا موقع برگشت که یهو امین گفت این شیب مختص کراسه ماهم تشویقش کردیم . با امیر (پسر دایی) دوتایی شیب بالای 80 درجه رو 3 /4 بار رفتن تا دفعه ی اخر سربالایی کاوازاکی تک چرخ زد اینجا هم امین که بدلیل جوگیر شدن یه طرفه نشسته بود رو موتور پشتک زد ( اعلامیه شد) . (تلفات : خودش هیچی چون لباس کامل acerbic داشت ولی موتورش گلگیر جلوش شکست یه ذره اگزوزش رفت تو)
خلاصه با هزار بدبختی برگشتیم .
الانم موتورمو شستم .
خلاصه شرمنده اگه عکس نگرفتم . ایشالله دفعه بعدی.
قرار بعدیمون بعد از ماه رمضون : اب گرم فلکده
راستی اینو نگفتم که تو راه سکوی پرش با هیات کراس همراه شدیم.
20/30 تا کراس + تریل دوزمانه : جاده که خودش مه داشت با دود دیگه فاصله ی نیم متری هم نمیشد دید.
بین این همه کراس و تریل یه سی جی بود . :دی
گرچه ما تا جایی که جاده بودو 60-70 تا میرفتیم (همون جایی که عکساشو قبلا گزاشتم) (بنده خدا داییم : 25 تا بیشتر راه نمیرفت :دی)
ما رسیدیم سکوی پرش بعد از 45 دقیقه داییم رسید. 10 دقیقه بعد برگشت.(سردرد گرفته بود در حد.)

دوست عزيز
آفرود امروزت ربطي به اين تاپيك نداره
بايد تاپيك جداگانه بزني

قفل