PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقات پرشین موتور

ali faghfouri
20-10-1389, 12:11 قبل از ظهر
نوشته شده توسط red hat :

پست های مسابقات به این تاپیک انتقال یافت .

قبل از خواندن مطالب زیر تاپیک قوانین مسابقات ([Only registered and activated users can see links]) را مطالعه نمایید

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تجربیات و گذشته این نکاتو به من یاد داده :
1. یه آدمه واحد باید مسئوله جمع آوری پول و هماهنگی ها باشه.
2. پولها باید یه چند روز قبل از مسابقه جمع بشه چون اولا:هزینه های اولیه پرداخت بشه. دوما:ما ایرانی هستیم.
3. اسپانسر واسه مسابقات کوچیک فقط و فقط دردسر هستش و هیچ سودی نداره.(بی نهایت بار تست شده)
4. یه آدم وارد به کمک های اولیه باید با لوازم باشه اگه مسابقه واقعا مسابقه باشه.
5. موتورها توسط یک آدمه فنی بررسی شه که نه برای خود صاحب موتور و نه برای دیگران خطر ایجاد نکنه.
6. کلاس بندیها در صورت وجود شرکت کننده به تعداد لازم باید بازه پرشش کم باشه تا عدالت رعایت شه.
7. اگه مسابقه تماشاگر داره باید محل تماشاگرها حتما معلوم باشه که تو دست و پایه موتورسوارا نباشن.
8. چون مسابقه کوچیک هست و تایمه ورودی به احتماله زیاد نداره.آخرین کسی که وارم آپ کرد باید تو خط طولانی تر قرار بگیره (در صورت دایره ای بودن پیسته مسابقه) یا 1 متر آخر باشه (پیسته صاف).
9. street race برگزاریش و امکانه ختمه به خیر شدنش خیلی کمه.(کشته مرده زیاد گرفته)
10. چیزی که الان واضحه امکان برگزاری درگ نیست چون لوازمش نیست و به احتماله زیاد کار به دلخوری و دعوا کشیده میشه.

Mohammad
20-10-1389, 12:19 بعد از ظهر
دو مطلب مهم، اولا علی فغفوری هم توصیه کردند که یک بخشی از هزینه ثبت نام و ورودی باید توی اکانت باشگاه بمونه و اینکه همش به نفر اول برسه اشتباه هست. من هم از اول نظرم این بود، ولی چون دوستان قبول نکردند اصراری نداشتم.
الآن با آقای لواسانی و یکی از همکارانشون صحبت کردم و بعد از کلی کلنجار و خواهش و تمنا قبول کردند جمعه ها از ساعت 2.30 تا 3 بعد از ظهر پیست رو رایگان در اختیارمون قرار بدن.
تنها سنگ جلوی پامون اینه، یک نفر جان فدایی می کنه و پلاک همه بچه ها به همراه شماره تنه و انجین را می بره فدراسیون و با مهر فدراسیون نامه می گیره. من حقیقتش اصلا وقتش رو ندارم.
برید اگر نتونستید، وکیل شرکتمون که خودش قدیم ها موتورسوار بوده میره و کار رو انجام میده. البته مسلما پول هم می گیره.
در ضمن الآن قرارداد رو نگاه کردم، یادم افتاد که هزینه پیست 500 هزار تومن بوده و ما برای 60 نفر سالن بازی رو هم کرایه کرده بودیم به همراه کافی شاپ و سفره خونه و شام. قیمتی که گفتم اشتباه بود و اینجا اصلاح می کنم.
به هر حال گفت تحت هیچ شرایطی به ما اجازه نمی ده بدون نامه (نه حکم) از طرف فدراسیون که همون معرفی نامه هست کار رو شروع کنیم.
هر کی تشریف برد، اگر فدراسیون گفت باید جا داشته باشید، دفتر من و شرکام توی خیابون زهره در خدمت هست، در ضمن اونجا دفتر یک سبک رزمی هست و مشکلی هم نداره.
من نهایت تلاشم رو دارم می کنم که به صورت رایگان پیست رو بگیریم. فقط خواهشم اینه دوستان هم دلی کنند.
اضافه می کنم فعلا حداکثر ظرفیت 8 دستگاه است که چون پیست کوچیکه همون 5 دستگاه کفایت میکنه و اگر نامه داشته باشیم کل پیست و پیچ پشت سالن رو هم برامون باز می کنن.
بگید ایول.
البته به صورت خصوصی با علی جان هم دارم صحبت میکنم و مشاوره می گیرم. همه افراد حرفه ای یک روز مثل ما بی تجربه بودن. پس با اعتماد به نفس کار رو شروع می کنیم. هر کی هست بیاد جلو.

Alireza
20-10-1389, 12:30 بعد از ظهر
ایول داری محمد
کسی که خونش سمت غربه یه قرار بزاره پلاک ها رو جمع کنه و ببره
محمد فقط 5 تا موتور سوار میتونن شرکت کنن؟
تماشاچی چی محدودیت داره؟ یعنی فقط اون 5 تا موتور سوار میتونن اون ساعت وارد پیست بشن؟

Mohammad
20-10-1389, 12:43 بعد از ظهر
نه، چون کلا 30 دقیقه بیشتر بهمون اجازه نمی دن، بذارید واضح بگم چرا با زیر 250 مخالفم و خصوصا می گم باید موتور ها فلاپ داشته باشن.
اول اینکه من برای هر موتور سواری احترام قائل نیستم. خیلی ها هستن که وقتی سوار موتور میشن یک راکب بی شخصیت هستند.
وقتی ما تو این همه گرفت و گیر و مشکلات این ورزش می خوایم یه همچین کاری رو بکنیم اصلا جای ریسک نداره که افراد ناجور بیان برای ورود به پیست.
شما حساب کنید اگر فقط یک نفر که آدم درست و درمونی نیست بیاد، کافیه همین آقای لواسانی به فدراسیون گزارش بده، دیگه اجازه نمی دن که دفعه بعدی داشته باشیم.
در مورد 5 نفر هم گفتم که، نهایت 5 نفر در آن واحد برن توی پیست. اگر بیشتر بشه همه تو هم می لولن و اوضاع خراب میشه.
در مورد پلاک هم یادم رفت بگم، چون ما عضو با سابقه فدراسیون نیستیم، دور بی پلاکا رو باید خط بکشیم و شرمندشون می شیم. چون یکی از شروط فدراسیون اینه که باید مدارک تکمیل باشه + پلاک ملی.
در مورد دربی 160 هم مشکلی نیست و می تونه خیلی راحت بیاد و تمرین کنه ولی فعلا مسابقه زوده. البته پیت زود توی دست میاد و میشه بعد از 3 جلسه تمرین توش به یک ثبات نسبی رسید.
تنها قسمت فوق العاده خطرناک که بزرگان این رشته هم توش زمین خوردن یک قسمت پیچ n هست که نمی فهم چرا و به چه دلیل انقدر تیز هست.
تماشاچی هم اصلا به ما ارتباط نداره و ما نمی تونیم کسب درآمد داشته باشیم اما اگر بچه ها دوست دارن بگن کسی بیاد می تونن حتی با ماشین بیان و توی قسمت تماشاچی ها و یا بالکن سالن بشینن.

سید جلال مصطفوی
20-10-1389, 01:22 بعد از ظهر
محمد حمید پست زده بود این جمعه کنسله....درسته؟؟

Amir
20-10-1389, 01:25 بعد از ظهر
محمد حمید پست زده بود این جمعه کنسله....درسته؟؟

[Only registered and activated users can see links]

nOviA
20-10-1389, 01:38 بعد از ظهر
5 تا پلاک باید تایید شه؟ یا هر چقدر که باشه؟

Sination
20-10-1389, 01:57 بعد از ظهر
خوب قراره این 5 نفر کیا باشن ؟ این 5 نفر رو کی مشخص میکنه که پلاک هاشون رو ببریم فدراسیون ؟

بعدشم کی قراره بره فدراسیون ؟
پیش کی باید رفت ؟
بعدش اونجا باید چی بگیم ؟!

محمد جون فکر کنم خودت بری این کاراش رو بکنی خیلی بهتره چون هماهنگ تر هستی و میدونی چی به چیه ..

---------- Post added at 01:57 PM ---------- Previous post was at 01:49 PM ----------

کسی که خونش سمت غربه یه قرار بزاره پلاک ها رو جمع کنه و ببره

چه ربطی به غرب داره ؟! فدراسیون ونکه

Alireza
20-10-1389, 02:15 بعد از ظهر
من فکر کردم پیست رو میگه محمد

ali faghfouri
20-10-1389, 02:34 بعد از ظهر
نه، چون کلا 30 دقیقه بیشتر بهمون اجازه نمی دن، بذارید واضح بگم چرا با زیر 250 مخالفم و خصوصا می گم باید موتور ها فلاپ داشته باشن.
اول اینکه من برای هر موتور سواری احترام قائل نیستم. خیلی ها هستن که وقتی سوار موتور میشن یک راکب بی شخصیت هستند.
وقتی ما تو این همه گرفت و گیر و مشکلات این ورزش می خوایم یه همچین کاری رو بکنیم اصلا جای ریسک نداره که افراد ناجور بیان برای ورود به پیست.
شما حساب کنید اگر فقط یک نفر که آدم درست و درمونی نیست بیاد، کافیه همین آقای لواسانی به فدراسیون گزارش بده، دیگه اجازه نمی دن که دفعه بعدی داشته باشیم.
در مورد 5 نفر هم گفتم که، نهایت 5 نفر در آن واحد برن توی پیست. اگر بیشتر بشه همه تو هم می لولن و اوضاع خراب میشه.
در مورد پلاک هم یادم رفت بگم، چون ما عضو با سابقه فدراسیون نیستیم، دور بی پلاکا رو باید خط بکشیم و شرمندشون می شیم. چون یکی از شروط فدراسیون اینه که باید مدارک تکمیل باشه + پلاک ملی.
در مورد دربی 160 هم مشکلی نیست و می تونه خیلی راحت بیاد و تمرین کنه ولی فعلا مسابقه زوده. البته پیت زود توی دست میاد و میشه بعد از 3 جلسه تمرین توش به یک ثبات نسبی رسید.
تنها قسمت فوق العاده خطرناک که بزرگان این رشته هم توش زمین خوردن یک قسمت پیچ n هست که نمی فهم چرا و به چه دلیل انقدر تیز هست.
تماشاچی هم اصلا به ما ارتباط نداره و ما نمی تونیم کسب درآمد داشته باشیم اما اگر بچه ها دوست دارن بگن کسی بیاد می تونن حتی با ماشین بیان و توی قسمت تماشاچی ها و یا بالکن سالن بشینن.

با سلام خدمت همه دوستان
اون پیچه تیز برای اینه که راننده حرفه ای رو مشخص کنه. با لاستیک سیلک حتما و با لاستیکه اسلیک با احتمال 80% میشه به سلامتی این پیچو رد کرد ولی با این موتورایی که دارید و وضعیت ترمز خورشون به احتماله زیاد یکی تو وارم آپ پرپر میشه.
نظر من اینه که برای دفعه اول افرادی که تجربه رانندگی تو پیستو دارن مسابقه بدن و بچه های دیگه فقط تمرین کنن. چون وقتی قضیه جدی میشه خیلی اتفاقاته بدی ممکنه بیافته.
این حرفی که میزنید تماشاچی بهتون ربطی نداره یه جا واستون شر میشه .
حرفتونو اصلاح میکنم : چون ما رفیق همتی نیستیم بی پلاکا تعطیل اند.
تایمی هم که میگید 30 دیقه خیلی کمه و عملا نمیشه مسابقه با نظمی برگزار کرد.

Mohammad
20-10-1389, 02:35 بعد از ظهر
بابا، گفتم که، 5 تا موتور با هم می رن توی پیست، حالا شاید 200 تا موتور باشه اونجا.
فعلا فقط و فقط و فقط دوستان حال حاضر سایت ثبت نام بکنن، اولین تمرین رو برگزار کردیم اسپانسر میاد. کاری به کارای اسپانسر هم نداشته باشید. ردیفش کردم و 100 درصد هست.
من شدید درگیر کارم هستم و واقعا وقت ندارم که برم فدراسیون. یکی که فکر میکنه از پس بر میاد بره. نه اینکه پاشه بره اونجا دعوا مرافعه راه بندازه.

علی جان، من چند هفته پیش که پیست رفتم، وضعیت اسفالت خصوصا اون قسمت اصلا جالب نبود. من خودم خیلی اونجا نروندم و فکر کنم مجموعا 5 ساعت شده باشه.
در مورد همتیان هم بیخیال که معلوم الحال هست.

در مورد تماشاچی هم در حقیقت منظورم فقط کسب درآمد هست. وگرنه کاملا مشخص هست اگه بچه های داغونی بیان واسه تماشا واسه همه شر میشه.
شما هم یک لطفی کن و خواهش می کنم بیشتر سر بزن، حالا وقت حضوری نداری، همین 4 تا پستی که بزنی خودش یه دنیا ارزش داره.

سید جلال مصطفوی
20-10-1389, 03:32 بعد از ظهر
محمد جان ثبت نام چجوریه؟؟؟هزینه؟

morteza-63
20-10-1389, 04:26 بعد از ظهر
من خیلی دوست دارم بیام مدارکو به کی باید بدم یه کیو مشخص کنید من هر روز تا 4/30 افسرم نمیتونم وگرنه میوفتادم دنبالش

Mohammad
20-10-1389, 11:42 بعد از ظهر
امشب با وکیلمون صحبت کردم و رفتم از محل کارش تا خونه رسوندمش، با هم کافی شاپ هم رفتیم و بنده خدا کلی هم توی خرج افتاد، خلاصه قبول کرد کار ما رو انجام بده. توی هفته آینده میره و اگر لازم باشه باشگاه رو ثبت می کنه. شرایط اخذ معرفی نامه رو هم بهمون می گه. البته ایشون خرج داره ولی کار رو اصولی انجام میده و می گه چقدر هزینه داره واسمون.

Mohammad
21-10-1389, 11:18 قبل از ظهر
تبریک به تمام دوستان، آدرس دفتر رسمی باشگاه موتورسواری 619: تهران، خ مفتح، خ زهره، -------------
مدارک مربوطه در حال بررسی است و اساسنامه باشگاه تا چند روز آینده حاضر میشه.
تا این لحظه هم تمام هزینه هاش رو شخصا تقبل کردم.
بعد از ثبت رسمی، تلفن و آدرس کامل گذاشته میشه.

nOviA
21-10-1389, 01:00 بعد از ظهر
مگه قرار نبود پیست رو ردیف کنید؟ جریان دفتر چیه؟ به چه دردی میخوره؟ محمد جان کمی توضیح میدی

Alireza
21-10-1389, 01:09 بعد از ظهر
در واقع محمد کار ها رو کرده تو عضو رسمی فدراسیون بشیم دفتر هم واسه همونه

Mohammad
21-10-1389, 02:14 بعد از ظهر
ببین محمد جان، وقتی میری فدراسیون یا هر جای دیگه، اولین مورد اینه که ازت می پرسن کی هستی و از کجا میای؟
به نظر خودت کی میاد به یسری جوون اجازه بده که با استفاده از آبروش از امکانات یک مجموعه استفاده کنن.
به عنوان مثال اگر مشکلی ایجاد کردند برن یقه کی رو بچسبن؟
اتفاقا اونجایی که آدرسش رو گفتم دفتر یک سبک رزمی هم هست و تقریبا به تمام مراحل اداریش هم آشنایی دارم.
حالا اونجا فدراسیون ورزش های رزمی یک سری لزومات می خواد، به طبعش فدراسیون اتومبیلرانی هم شرایطی داره.
اولین قدم اینه که ما یک جای ثابت با صندق پستی داشته باشیم. به همین دلیل نیاز به یک واحد غیر منقول هم داریم.
پس برای ثبت باشگاه باید دفتر داشت. وقتی دفتر داشته باشیم دیگه هزینه پیست رو نمی دیم و پولی که جمع میشه می تونه منبع درآمد باشگاه باشه و به بچه ها هم فشار نمی یاد.
تنها فرق ما با باشگاه مثبت اینه که اونا موتورهاشون بدون پلاک حالا با هر نوع مدرکی بود، اما موتورای ما پلاک ملی دارند و به همین دلیل مشکلاتمون خیلی مرتفع تره.
چون حداقل پلیس امنیت و آگاهی مشکلی با ما و موتورامون ندارند.
در مورد اینکه آیا میشه از پیست بزرگ استفاده کرد هم باید بگم اگر کارها درست انجام بشه، شاید سال آینده بتونیم قضیه رو هماهنگ کنیم.
تمام این موارد بر می گرده به اینکه آقای همتیان تا چه اندازه به ما اعتماد کنه.

اگر آقای شفیعی خراسانی رو هم این چند وقته بتونم ببینم، از ایشون هم می تونیم کمک بگیریم.
توی فیسبوکشون پیغام میذارم. چند روز پیش سر شهرک دیدمشون اما نشد صحبت کنیم و گویا هم عجله داشتند.

ghost.rider1
21-10-1389, 06:59 بعد از ظهر
حالا ببین حالا که ما موتورو فروختیمو یه بی پلاک گرفتیم چی شد.محمد گوستا واسه این موتور بی پلاکا به نام این باشگاه نمیشه کاری کرد؟

Alireza
21-10-1389, 07:19 بعد از ظهر
نه موتور بدون سند رو کاری نمیشه کرد

Mohammad
22-10-1389, 12:50 بعد از ظهر
دست همگی بالا!!!!!!
آقا یک خبر بسیار فاجعه!
همین الآن با آقای شفیعی خراسانی صحبت کردم و خدا عمرشون بده، واقعا حیف که دیگه توی فدراسیون نیستند. خیلی عالی راهنمایی کردند.
اول از هر کاری باید عضو فدراسیون بشیم.
می دونید یعنی چی؟
یعنی باید اول لک و لک بریم شهرک آزمایش!!!!!:3ztzsjm:
دوستان یک روز رو مشخص کنید، تمام کسانی که گواهینامه ندارن دسته جمعی بریم اقدام کنیم.

nOviA
22-10-1389, 01:04 بعد از ظهر
عضو فدراسیون بشیم هر هفته بهمون اجازه میدن بریم تو پیست؟ یا باید مثل بقیه ماهی 1 بار یا 2 بار بریم تو؟

Mohammad
22-10-1389, 01:13 بعد از ظهر
هر هفته، بدون مشکل.

ghost.rider1
22-10-1389, 01:39 بعد از ظهر
من شنبه دارم میرم گواهی ناممو بگیرم

Mohammad
22-10-1389, 05:06 بعد از ظهر
امیر تو می خوای امتحان شهر بدی یا کاردکست رو نگرفتی؟

سید جلال مصطفوی
22-10-1389, 06:58 بعد از ظهر
با سلام و تشکر از محمد گل بخاطره پیگیری هاشون.......:999::999:

تکلیف ما گواهینامه دارا چیه؟؟؟؟
:fingersmiley:

Farzad
22-10-1389, 08:27 بعد از ظهر
راس میگه منی که گواهی نامه دارم تکلیفم چیه ؟؟:دی ( فخر فروشی در سطح بنز :دی )

محمد دستت درد نکنه

Mohammad
22-10-1389, 11:58 بعد از ظهر
زرنگید؟
نه ربطی به داشتن گواهینامه من نداره.
شنبه اقدام می کنیم. یه چیزبگم دور هم بخندیم، کارای ما از طریق فدراسیون تکواندو پیگیری میشه. تا همین لحظه هم نتونستم هضمش کنم که ربط این دو رشته چیه؟:gigglesmile:

mohamad javad
23-10-1389, 12:19 قبل از ظهر
یعنی گواهینامه داشتن انقدر ضایس که نمیگیرید

Mohammad
23-10-1389, 12:22 قبل از ظهر
نه. گیر نده حالا.

Babak
23-10-1389, 01:05 قبل از ظهر
محمد یعنی تا حالا که به این سن رسیدی داداش گواهینامه نگرقتی:wow:

Mohammad
23-10-1389, 10:29 قبل از ظهر
چرا، فقط شهر رو امتحان ندادم.

ghost.rider1
23-10-1389, 10:52 قبل از ظهر
محمد من کارتکس دارم مستقیم میرم میشینم ایین نامه

Mohammad
24-10-1389, 06:44 بعد از ظهر
دوستان مورد جدید برای ورود به پیست، لباس کامل مورد نیاز هست. یعنی کلاه مخصوص، دستکش، لباس با ضرب گیر و شلوار با ضربه گیر به همراه بوت مخصوص. آخرین قیمتی که از ست لباس چرم دارم که اصل هم باشه حدود 1 تومن فقط لباس و شلوار در میاد.
می دونم که هزینه کردن 400 تومنی برای یک جفت بوت سنگینه، اما در هر حال قانونی هست که باید اجراش کنیم.
دوستان اگر قصد خرید دارن کافیه توی همین تاپیک ابعاد بدنشون رو بذار که براشون بیارم. یک ریال هم روش نمی کشم و فاکتور رو قبل از خرید با خودشون هماهنگ می کنم. البته فردا می پرسم گمرکیش چقدر میشه و حدود 1 تا 2 هفته هم وارداتش طول می کشه.

morteza-63
24-10-1389, 09:38 بعد از ظهر
کاپشن راپیدو ضربه گیر دار از 70 تومن
فکر نکنم 1 تومن بشه با 300 تومنم میشه

ghost.rider1
24-10-1389, 09:42 بعد از ظهر
محمد اگه ادرس تو خارج از کشور داری من بخرم بفرستم ادرست شما زحمت وارداتشو بکشی. تو فکر خریدش هستم

mohamad javad
24-10-1389, 10:10 بعد از ظهر
یعنی شلوار و ژاکت بدون گمرکی 1 تومن؟
اونوقت با کلاه و بوت و دستکش که گمرکی بخوره باید 2 برابر پول موتور بدی لباس؛
باز اگه 600 یا هزار بود می ارزید ولی برا این موتورا....؛
100تومن هم بدی برا حق عضویت فدراسیون دیگه هیچی؛

Mohammad
24-10-1389, 11:38 بعد از ظهر
من ترجیح میدم پاتن جامه بخرم ولی یه جوراب راپیدو رو نخرم. اگر دوست دارید بخرید. بحث 600 نیست.اول از هر چیزی جون شما خیلی با ارزش تره. دوم اینکه یک بار بخرید برای همیشه. اونی که من گفتم در حد ههیولاس. برندشم ولف بود. فردا یه سرچی میزنم واسه یک برند مناسب با قیمت پایین که اگر همه از یکجا بخریم مطمئنا تخفیف هم می گیریم. جنس ها هم از دوبی میاد و گمرکیش هم 100 درصد نیست.

Sination
07-11-1389, 12:47 قبل از ظهر
علی رضا و کیا

این فیلم ها رو دوست ندارید بزارید ؟! بعد از گذشته هفته ها .. ؟!

Alireza
07-11-1389, 01:39 قبل از ظهر
اصلا شدنی نیست هر فیلم 50 60 مگ هستش و چند بار اومدم اپ کنم تا نصفه ها اپ میشه و ارتباط قطع
کیا هم که نمیتونه دایل اپه

K.I.A
10-11-1389, 11:02 بعد از ظهر
اقایون خدتونو برای درگ بعدی اماده کنید.....بلاخره امتحانم تموم شد:2gwb921:تاریخ درگ با هماهنگی اعلام میشود:19:

ghost.rider1
11-11-1389, 12:01 قبل از ظهر
اقا کیا دیگه چی اماده کنیم شما همرو میگیری .این بار یه گونی سیب زمینی می بندم پشتت ببینم نتیجرو

K.I.A
11-11-1389, 04:38 بعد از ظهر
سیب زمینی که سهله شما یه نیسان پر هندونه ببند پشت ما ولی به شرطی که ایندفه موتورت روشن شه بیای:gigglesmile:

morteza-63
11-11-1389, 04:43 بعد از ظهر
زودتر دیگه کف کردیم این هفته

ham ham
07-04-1390, 07:08 بعد از ظهر
آقا یک سوال !!!!!
پیست آزادی (اصلی یا کارتینگ) رو نمیشه اجاره کرد و یک مسابقه اساسی راه انداخت ؟؟؟ :sumo:

danial-sdt
07-04-1390, 07:45 بعد از ظهر
اقا من به حال شرکت نکردم
برنامه چجوریه میشه شرکت کرد ؟؟
کی ؟؟
کجا ؟؟
برنامه چیه ؟؟

Kenji
07-04-1390, 09:31 بعد از ظهر
آقا یک سوال !!!!!
پیست آزادی (اصلی یا کارتینگ) رو نمیشه اجاره کرد و یک مسابقه اساسی راه انداخت ؟؟؟ :sumo:

تو فکرش هستیم. قبل از اون یه برنامه ی دیگه برای 250 سوارای فروم داریم که به زودی اعلام می شه

BEHDAD
23-04-1390, 05:59 بعد از ظهر
این جارو تازه دیدم:hippie7:*
یعنی میشه بریم پیست.......:wall3:
منتظریم

error58
23-04-1390, 06:45 بعد از ظهر
این جارو تازه دیدم:hippie7:* یعنی میشه بریم پیست.......:wall3: منتظریم بهدا اگه پايه اي فدراسيون ثبت نام كن بريم پيست. من عضوم ولي كسي نيست بريم...

Kami
24-05-1390, 07:26 بعد از ظهر
دلم لک زده مثل 29 بهمن پارسال یه درگ راه بندازیم

جانسون
01-06-1390, 05:05 قبل از ظهر
کسی دیگه پایه مسابقه نیس؟؟؟

مدیران ی فکری به حاله انجا بکنید پی ال زد :دی

roozbeh rv
01-06-1390, 05:02 بعد از ظهر
چرا اینجا هیچ خبری نیست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :waiting:

Alireza
01-06-1390, 06:36 بعد از ظهر
تو فکرشیم راه بندازیم ولی فعلا نه

فلات دوست
12-09-1393, 11:17 قبل از ظهر
دوستان مدیر ، برگزاری مسابقه در برنامه تون هستش؟

BKING
13-09-1393, 07:47 قبل از ظهر
دوستان مدیر ، برگزاری مسابقه در برنامه تون هستش؟
بله هست

roots
13-09-1393, 11:57 قبل از ظهر
دوستان دارای موتورهای حجم 250 یا 300 سی سی در صورتی که مایل به شرکت در مسابقات هستن در همین تاپیک به همراه نوع موتور سیکلت اعلام نمایند
بدیهی است مسابقات هر نوع موتور به صورت جداگانه برگزار خواهد شد.

33mmjj
27-04-1394, 11:35 بعد از ظهر
سلام.من تازه واردم.میخوام بدونم تو یزد هم مسابقات برگزار میشه یا نه؟ خبر دارید؟ پیست یزد که الان رو ارتفاعست.از وقتی یه crm و یه bking با هم شاخ به شاخ شدن توی پیست دیگه هر هفته کلا چهار پنج تا موتور سنگین میاد پیست در حالی که قبلش حداقل هفته ای بیست تا موتور سنگین تو پیست بود.

فرستاده شده از G630-U10ِ من با Tapatalk