PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وردیج

K.I.A
19-10-1389, 09:46 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

اگه خوش گذشت برید دعا به جون سروش کنید که اینجا رو یادمون داد

nOviA
19-10-1389, 10:07 بعد از ظهر
همه چیش جز جادش عالی بود. بگردید دنبال یه جایی مثل اینجا با جاده صاف تا موتورمو نفروختم حالشو ببریم :2gwb921:

K.I.A
19-10-1389, 10:13 بعد از ظهر
همه چیش جز جادش عالی بود. بگردید دنبال یه جایی مثل اینجا با جاده صاف تا موتورمو نفروختم حالشو ببریم :2gwb921:

اگه دنبال جاده صاف هستی بهتره یه ویزا جور کنی از ایران بری . یا یه موتور تریل بگیری :gigglesmile:

nOviA
19-10-1389, 10:33 بعد از ظهر
جاده دماوند که خوب بود آسفالتش. مخصوصا پیچاش

mohamad javad
19-10-1389, 10:43 بعد از ظهر
وردیج دقیقا کجا میشه؟
کی رفتید؟

Sination
20-10-1389, 12:26 قبل از ظهر
کیانوش جون اون عکس تکی ما رو نمیزاری عمو جان ؟! اگر نمیزاریش واسم پیغام خصوصی کن !!!
عجب گیری کردیم ها !!

رفتی موتورتو گذاشتی بقل رپسول بعدش عکس هم گرفتی ؟ :d

Farzad
20-10-1389, 05:52 قبل از ظهر
وردیج دقیقا کجا میشه؟
کی رفتید؟

پشت پمپ بنزین ورد اورد تو اوتوبان کرج ( بالای آتی شهر )
3 هفته پیش بود فکر کنم
سینا خدایی اینو من شاهدم که رپسول اومد گذاشت کناره کیا تازه اومد در مورد موتورامون سوالم کرد ... :ی

soroush adventure
20-10-1389, 10:48 قبل از ظهر
وردیج دقیقا کجا میشه؟

جاده مخصوص تهران به کرج _ بعد از شهرک سینمایی غزالی _ خیابان داروپخش تا انتها به سمت بالا _ وردیج
به غیر از جاده اصلیش مسیرای بسیار خفنی هم برای کراس و تریل داره

---------- Post added at 11:48 AM ---------- Previous post was at 11:43 AM ----------

محمد خان ( nOvia) شما نگران نباش، روزی که تصمیم به فروش گرفتی، می تونی بعد از حداقل 6 ماه موتورت رو بفروشی. به این سادگیا کسی دربی نمی خره. دهن ما که سرویس شده فعلا.

من برام یکم بالا پایینش فرقی نمیکنه. بخوام بفروشم میفروشم! میبرم گمرک فعلا 5300 قیمت دادن. یکی از دوستام شاید 5500 بخواد.

دوستان لطفا پست هاتون در رابطه با تایپیک باشه _ اینجا گالری عکسه نه بازارچه و ...

Babak
20-10-1389, 08:18 بعد از ظهر
بابا جاده پیچ پیچی کلی حال می ده کجاش بد حیف من ترک داشتم نشد سره پیچها قرش بدم:hanghead:

nOviA
20-10-1389, 08:46 بعد از ظهر
بابا جاده پیچ پیچی کلی حال می ده کجاش بد حیف من ترک داشتم نشد سره پیچها قرش بدم:hanghead:

جادش که حرف نداشت! عالی بود. آسفالتش بد بود تو پیچا.