PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فیلر گیری پس از تعمیر اساسی پیشرو پارس اسپرت 200

alihidaji
05-05-1391, 07:18 بعد از ظهر
سلام موتور آشغال من(پیشرو پارس اسپرت 200) پس از 8-9 ماه کارکرد صداهای عجیب غریبی و بلند مثل شکستن از داخل انجینش ساطع (اگر املای ساطع درست نیست ببخشید منو) میکرد که پس از مراجعه به تعمیرگاه فرمودن که بلبرینگ های شاتون از بین رفته متاسفانه پس از باز کردن انجین معلوم شد که هم بلبرینگ های شاتون خراب شده هم پیستون رفته به باد و هم سیلندر خط خطی شده چون شرکت پیشرو تو زنجان نمایندگی نداره به نمایندگی شرکت روان سیکلت مراجعه کردم و پیستون کامل -سیلندر -شاتون و یک عدد فیلتر روغن رو به قیمت 130000 تومن خریداری کردم و دادم اسمبلش کردن. اوستا گفت دو روز برون بعد بیار فیلر بزارم منم بردم واسه فیلر حالا اونقدر فیلر شل گذاشته که صدای سوپاپ و مجموعه ی مرتبط به فیلر گیری از 10 متری هم معلومه حالا سوال من اینه که آیا فیلر شل تو تابستون ضرر نداره؟

alihidaji
05-05-1391, 07:20 بعد از ظهر
فیلر گیری درسته هر کاری کردم قسمت ویرایش کار نکرد!

masoud rm
05-05-1391, 07:26 بعد از ظهر
یکی‌ از اصول تعمیر موتور همین شل بودن فیلر هست که کار تخصصی هست و تعمیر کار خودش می‌دونه
بد از دو روز برا فیلر باید ببریش تا صداش بیفته و چکاب بشه

میثم شوب چاری
08-04-1393, 01:28 بعد از ظهر
دوستان من موتور پیشرو 200 دارم رینگ ضعیف کرده و موتور باز کردم (دود نمیکرد) سیلندر خط ننداخت یه دست رینگ جنس خوب انداختم لاستیک سوپاپ و سوپاپ و واشر سرسیلندر عوض کردم .الان 2روزه تعمیر شده ولی مشکل اینجاس که وقتی موتور داغ میشه ینی مسافت طولانی باهاش برم دود میکنه دودش تقریبا آبی رنگ.(موقعی که درجا کار میکنه)
مشکل از چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
روغنم عوض کردم .بهران تکتاز 50 میریزم