PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سوزوکی 250 یا اونجر220

شایسته فر
04-05-1391, 01:18 بعد از ظهر
سلام
دوستان می دونم که این دو موتور اصلا به هم ربطی ندارن
من الان طرح سی جی ال (تیزرو 125) دارم، گاهی وقتا مادرمو با موتور این ور و اونور میبرم و خودم هم زیاد پشت موتور میشینم
به نظرتون اینو بفروشم اصلا؟
اگه فروختم بین این دو تا موندم، اونجر می دونم خیلی راحته و مهمترین برتریش راحتی سواریه کروزر هاست
ولی این سوزوکی 250 ها(امیکو) رو میشه دور و بر 1800، 1900 ترو تمیزشو گرفت که خیلی از نظر قیافه جذاب هست(البته با یکم دست کاری) از طرفی موتورش ژاپنیه
می خواستم بدونم بین این دوتا کدومو انتخواب بکنم
راستی اگه میشه بفرمایید این سوزوکیا رو میشه به عنوان موتور شهری استفاده کرد، یعنی خر کار هستن
به این نکته هم توجه کنین که می خوام موتور دم دستیمو بفروشم، پس موتوری که می خرم میشه موتور دم دستیم
بازم ممنون از توجهتون
یا علی

شایسته فر
04-05-1391, 02:54 بعد از ظهر
کسی نبود؟:riz284:

Amir.H
04-05-1391, 03:16 بعد از ظهر
سلام.داداشم اینجا چت روم نیست که منتظری یکی سریع جوابتو بده(با لحن بد نگفتما!).عزیز برادر درسته اونجر راحته ولی یادت باشه واسه شهر آنچنان نمیتونی راحت باهاش مانور بدیو اینور اونور کنی.ترافیک میشه باید پشت ماشینا بری.دیگه مثله cgl نمیتونی از لابلا ماشینا رد شی و ترافیکو جا بذاری.به نظرم واسه بیرونه شهر گزینه خوبیه.ولی با آمیکو میتونی هرکاری که با cgl میکردیو انجام بدی.از تو ترافیک در بری،اینور کنی اونور کنی خلاصه باهاش راحتی.قیمتی هم که گفتی معقوله.میشه یه تمیزشو پیدا کرد.ولی بازم بچه ها لطف کنن بگن خیلی بهتره.ماشالا بچه ها حرفه ای هستن.با این ویژگیا آمیکو گزینه بهتریه به نظر من.شرمنده فقط در همین حد از دستم بر میومد که کمکت کنم.مخلصه همه

شایسته فر
04-05-1391, 03:49 بعد از ظهر
وقتی سوال میکنی که امیکو از نظر مشکل ساز بودن و اینکه هی تعمیر گاه باید ببریم یا نه، بچه ها میگن هر موتوری رسیدگی خودشو دار!!!!!!!!!! نمی گن که اره یا نه
هر روز موتور خراب میشه و ادم باید ببرتش تعمیرگاه یا همش باهاش باید ور رفت؟
خودم دست به اچار هستم ولی یکم کم حوصله ام، کلا کم خرجی و سلامت یه حصنه دیگه!

کوروش
04-05-1391, 04:08 بعد از ظهر
وقتی سوال میکنی که امیکو از نظر مشکل ساز بودن و اینکه هی تعمیر گاه باید ببریم یا نه، بچه ها میگن هر موتوری رسیدگی خودشو دار!!!!!!!!!! نمی گن که اره یا نههر روز موتور خراب میشه و ادم باید ببرتش تعمیرگاه یا همش باهاش باید ور رفت؟خودم دست به اچار هستم ولی یکم کم حوصله ام، کلا کم خرجی و سلامت یه حصنه دیگه!ببین وقتی 1000 تا موتور دسته مردمه که همشون هم دسته دوم هستنو ارگان ها رسشونو کشیدن و اینو دادن دست مردم حالا نظر مردم نسبت به این موتور ها چیه ؟؟؟ خب همه میگن بده چون نه سوار یه در حدش شدن نه سالمشو داشتن و همیشه خرابو دربوداغونشو دیدن !!!--------------من واسه سراز یه دونه خریدم خودم حال کردم با موتور ایقدر تمیزو شیک بود از رنگش/ تمیزیه موتور/ با یه استارت روشن شدن و غیره ...-------------من با تعصب نمیگم که فقط سوزوکی ولی موتوره خوبیه /البته اونجر هم خوبه کیفیتش عالیه اصلا خرج نداره و کارش بیسته ولی خب قیمتش کمی بالاست / در کل هر کدوم رو بخری خوبه به شرطی که سوزوکیه تمیز بخری مثل همونی که من واسه سزار خریدم / اونجر هم دسته دوم تمیز بخری که زیاد ضرر نکنی !!!

شایسته فر
04-05-1391, 04:12 بعد از ظهر
داداش شما که دستت تو کاره یه تر تمیزشو سراغ نداری؟
راستی موتور سزارم که می گفت یه مشکلی داره و نمی تونه زیاد باهاش سریع بره، مشکلش چیز جزیی بود؟
رفعش کردین؟

کوروش
04-05-1391, 04:22 بعد از ظهر
داداش شما که دستت تو کاره یه تر تمیزشو سراغ نداری؟راستی موتور سزارم که می گفت یه مشکلی داره و نمی تونه زیاد باهاش سریع بره، مشکلش چیز جزیی بود؟رفعش کردین؟امشب قراره موتور بیاره تا واسش ردیفش کنم / من یه سوزوکی 250 دارم که اصلا صفحه نداره 2 ترک تو اتوبان با صفحه کیلومتر پژو 405 حدود 140 انداختم !!!در کل امشب فیلمی از تاپ اسپید موتورش میزارم که راحت 140 تارو بره !!!

dariush
04-05-1391, 07:02 بعد از ظهر
دوست عزیز اونجر قطعاتش یکم سرطان هستش خود نمایندگیش میگفت قطعاتش کمه و باید کوروزر باز باشی تا بخری و باهاش حال کنی از طرفی سوزوکی باید بهش برسی

mostafak021
05-05-1391, 03:32 قبل از ظهر
سلام. آمیکو 250 که مثله هندونه در بسته می مونه معلوم نیست خوب باشه یا بد اونجر 200 هم که قطعات نداره و با اومدن 220 فکر کنم کم کم از رده خارج بشه داداش کلا انتخابات زیاد عالی نبودن همون موتورتو عوض نکنی بهتره از نظره من!!!

شایسته فر
05-05-1391, 11:27 قبل از ظهر
سلام. آمیکو 250 که مثله هندونه در بسته می مونه معلوم نیست خوب باشه یا بد اونجر 200 هم که قطعات نداره و با اومدن 220 فکر کنم کم کم از رده خارج بشه داداش کلا انتخابات زیاد عالی نبودن همون موتورتو عوض نکنی بهتره از نظره من!!!
ممنون از راهنماییت، منم نوشتم اونجر 220 دیگه:4chsmu1:

شایسته فر
05-05-1391, 02:00 بعد از ظهر
اقا کوروش موتورتو کی میتونم زیارت کنم؟
می خوام ترتمیز و جمع شدشو ببینم

شایسته فر
05-05-1391, 06:42 بعد از ظهر
بعد از بررسی دیشب که با اقا کوروش و دوست عزیزم سزار انجام شد به این نتیجه رسیدم که برای موتور دم دستی زیاد به درد نمی خوره، به درد این می خوره که گاهی وقتی بکشیش بیرون برای دور دور!!!

کوروش
05-05-1391, 07:07 بعد از ظهر
صد درصد موتور موتور اتوبانه هستشو پر کردن دنده / نه اینکه باهاش برید باز روز looooooooooool

شایسته فر
06-05-1391, 03:42 قبل از ظهر
بعد از بررسی دیشب که با اقا کوروش و دوست عزیزم سزار انجام شد به این نتیجه رسیدم که برای موتور دم دستی زیاد به درد نمی خوره، به درد این می خوره که گاهی وقتی بکشیش بیرون برای دور دور!!!
منظورم امیکو 250 بود
ضمنا تصمیم گرفتم موتورمو نفروشم

شایسته فر
06-05-1391, 03:45 قبل از ظهر
تو این چند وقته متوجه شدم که باجاج اونجر موتور بی دردسریه، درسته که لوازمش سخت گیر میاد ولی موتور بی دردسر و کم اذیتیه
امیکو 250 هم بیشتر به خاطر استیلش و شبیه بودنش به بندیت خوشم میاد و می دونم که خریدش خالی از اذیت و پیگیری های مداوم نیست و هر کسی بخواد بخره پول عشقشو میده، برای فروششم که ........
بازم ممنون از توجهتون
فعلا یا علی

شایسته فر
07-05-1391, 04:33 بعد از ظهر
مدیران عزیز تاپیک قفل بشه لطفا
بنده به نتیجه رسیدم
یا علی