PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Pulse 135

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8

farzadprogram
18-10-1389, 09:08 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

Bajaj Pulsar 135LS Bike Technical Specification

Engine: 134.66cc, 4 stroke, air cooled, 4-valve, single cylinder DTS-i

Kick + Self start

Suspension – Telescopic front suspension with anti friction bushes and Nitrox rear suspension

Brakes: Front – Disc (Diameter 240 mm) and Rear – Drum (Diameter 130 mm)

Front Wheel: 2.75 x 17? & 1.4 X 17, Tubetype Unidirectional

Rear Wheel: 100 / 90 x 17? & 2.15 X 17, Tubetype Unidirectional

Fuel Tank Capacity : 8 litres, Reserve : 2.5 litres (1.6 litres usable)

Headlamp: 35/35 W with 2 pilot lamps

Wheelbase: 1325 (mm)

Ground clearance: 170 mm

Kerb Weight: 122 Kg

---------- Post added at 09:08 PM ---------- Previous post was at 09:02 PM ----------

قیمتش الان حدود 1500 هستش .
دوستان نظر بدین لطفا تا اطلاعاتمون بیشتر بشه .

---------------------

ویدیو تبلیغاتی رسمی باجاج

Babak
18-10-1389, 11:56 بعد از ظهر
با این قیمت نمی ارزه:297:

nOviA
19-10-1389, 12:20 قبل از ظهر
نسبت به حجمش قدرت خوبی ازش گرفتن. الان 125 سی سی هوندا کمتر از 9 اسب میده. قیمتش هم با توجه به آپاچی و ... مناسبه.

Alireza
19-10-1389, 12:37 قبل از ظهر
به نظر منم مناسب نی با این پول 200 300 بزاری روش میشه یه اپاچی 160 گرفت

farzadprogram
19-10-1389, 07:34 بعد از ظهر
به نظر من هم تو این رنج قیمت خوبه .

nOviA
19-10-1389, 08:18 بعد از ظهر
الان سی جی 125 هندا حدود 1200 تومن هستش. آپاچی 180 هم حدود 2200 2300.

به نظر من طراحی قابل قبول تری نسبت به آپاچی داره. و مصرف کمتر.

dadix3x
20-10-1389, 04:28 بعد از ظهر
من يه جا ديديم گفت انژكتور ولي زياد تو نخش نرفتم
اگه باشه بايد شتاب بالا و مصرف كمي داشته باشه

farzadprogram
20-10-1389, 04:40 بعد از ظهر
به نظر منم مناسب نی با این پول 200 300 بزاری روش میشه یه اپاچی 160 گرفت

قیمت آپاچی 160 الان 1950 ، یعنی 450 اختلاف

مهدی مریدا
06-11-1389, 06:54 بعد از ظهر
من امروز یه دونشو خریدم . قرمز . واقعا زیباست مخصوصا جای پلاک آلومینیومی عقبش که مثل موتور ریسه . با توجه به وزن 120 کیلوییش و قدرت مناسب و 4 سوپاپه بودن ، شتاب خیلی خوبی داره و پا به پای پالس 180 یا آپاچی راه میره . تاپ اسپیدش هم من نزدم چون تو آب بندیه ولی من تو دنده 5 با دور موتور 6000 ، 100 تا با هاش رفتم . فکر کنم راحت 120 تا رو بره ، ضمنا سواری و هندلینگش بسیار عالیه ، انگار هوندا 125 سوار شدید ، انقدر تو دسته و راحته . به نظر من با توجه به قیمتش فوقالعاده است . لطفا نظر بدبد .

nOviA
06-11-1389, 07:19 بعد از ظهر
مبارکت باشه......ایشالا چرخش برات بچرخه. به نظر منم خیلی موتور زیبا و طراحی به روزی داره. از آب بندی که درومد کمی بیشتر در مورد شتاب و تاپ اسپید و هندلینک و ترمزهاش و راحتیش توضیح بده

Alireza
06-11-1389, 07:26 بعد از ظهر
مبارکت باشه عکسشم بزار
موتور خزی هم نیست خیلی کم میشه دیدش

farzadprogram
06-11-1389, 07:59 بعد از ظهر
خیلی مبارکه ، ایشالا قسمت بشه منم یکیشو بخرم :20:
عکس یادت نره + توضیحات .

راستی چند گرفتی ؟

مهدی مریدا
07-11-1389, 07:33 قبل از ظهر
سلامت باشی من آشنا داشتم 1520 خریدم . با بیمه شد 1580 . ایشالا قسمت بشه همه بخرن . تکتولوژی ساختش تو باجاج اولینه . چون اولین موتور 4 سوپاپ باجاجه . دنده هاشم خیلی راحت و بدون کوچکترین صدایی جا می ره . خلاص کردنشم راحته و نیاز به کشتی گرفتن نداره . اینار رو که می گم نه به خاطره اینه که من خرید م . چون من هم پالس 180 داشتم هم 200پالس 220 نداشم ولی سوار شدم . ولی باور کنید این یه چیزه دیگه است . اصلا وقت سواری احساس سنگینی نمی کنید . خیلی راحت و بدون لرزش . کلا تا سوار نشید متوجه نمی شید . سبکه و تو دست .:32:

مهدی مریدا
07-11-1389, 08:17 قبل از ظهر
اینم چند تا عکس دیگه . ضمنا حسن اصلیش ساسات برقی است . البته روی انجینشم من نگاه می کنم چندین عدد سنسور مختلف داره که نمی دونم ماله چیه . ولی احتمالا فشار روغن و دمای موتور و غیره است .

مهدی مریدا
07-11-1389, 04:43 بعد از ظهر
راستی یه چیز جالب از مونتاژ برادران زحمتکش بهتاز سیکلت فارس .!!!!!!
امروز با توجه به اینکه این موتور دو شمعه داشتم شمع انور انجینو چک می کردم . وقتی موتور روشن بود وایر شمع انوریرو کشیدم که با کمال تعجب موتور خاموش شد . بابررسی زیاد فهمیدم کویل انوری اصلا از ابتدا وصل نبوده . با زحمت 2 ساعته و باز کردن زین و باک نگاه کردم بردران مونتاژ کار به خودشون زحمت ندادن فیش برق کویلو وصل کنن ، ضمنا قسمت منفی برقشم شل شل بود . از همین تریبون به تمامی بردران زحمتکش این کارخانه به خاطر این مونتاژ بی عیب و نقص تسلیت عرض می کنم . :5::5::7tir:

nOviA
07-11-1389, 05:31 بعد از ظهر
خودتو ناراحت نکن. اینا همه ی کاراشون همین طوریه. فردا بیا پیست ببینیم چه شکلیه موتورت:clap:

مهدی مریدا
07-11-1389, 09:31 بعد از ظهر
حتما میام . شماه موبایل من 09191027314

farzadprogram
08-11-1389, 11:34 قبل از ظهر
تکتولوژی ساختش تو باجاج اولینه . چون اولین موتور 4 سوپاپ باجاجه .:

یکم راجع به این توضیح میدی یکم سواد من بی سواد بالا بره .

مهدی مریدا
08-11-1389, 02:57 بعد از ظهر
غلام ادبتم داداش !!!ببین تماتم موتورهای ساخت باجاج و حتی آپاچی تا حالا دو سوپاپ داشتن ولی این موتور برای اولین بار در یک سیلندر خودش دارای 4 سوپاپه ، یعنی دو سوپاپ جهت ورودی سوخت و 2 سوپاپ برای خروج دود . این عمل به علاوه وجود 2 شمع جهت جرقه زنی بهتر باعث شده قدرت این موتور با توجه به 25 سی سسی حجم پایین تر از آپاچی 160 ، قدرتش یک باشه ولی به علت حجم پایین تر گشتاور پایین تری تولید می کنه . ضمن اینکه مصرف سوختش به نظرم تو ایران اولین موتوریه که انقدر کم مصرفه حدود 1/7 لیتر در 100 کیلومتر .که واقعا با این شرایط بنزین بسیار مقرون به صرفه است . ضمنا امروز من تو اتوبان همت با یه آپاچی 160 کل کل کردم راحت گذاشتمش رفتم با 125 کیلومتر در ساعت و دور موتور 10000 البته از 10 تا 12 هزار رد لاینه که من با توجه به اینکه موتور نو هست هنووز رو رد لاین نبردمش . احتمالا رو رد لاین بیشتر هم میره . تو کفی واقعا گاز خورش عالیه و خیلی خوب راه میره . ولی تو سربالایی های شدید مثل اتوبان کردستان یه کم ضعیف عمل می کنه مثلا 85 تا بیشتر اونم با دنده 4 نمیره . البته وزن منم 85 کیلو هست و اینم تاثیر داره و اگر یه نفر 65 کیلویی این موتورو سوار شه شرایطش بهتر می شه . در مجموع با توجه به قیمت ، مصرف سوخت ، رخ موتور و شتاب و سرعت قابل قبول با توجه به حجم موتورش به نظر من تو موتورای زیر 2 میلیون تومان بی نظیره و بی رقیب .:18:

asi666
16-11-1389, 06:30 بعد از ظهر
سلام خدمت تمام دوستان عزیز
منم تازه یه پالس 135 گرفتم خیلی راضی هستم
سواری اون خیلی نرم و باحاله
من البته دست دوم گرفتم
فعلا که راضی هستم اصلا ادم از روندنش خسته نمیشه

Ali_Zare
17-11-1389, 03:43 بعد از ظهر
من این موتورو سوار شدم . خیلی نرم و راحته .............
وقتی سوارشی یه جوری احساس لذت میکنی . در کل نسبت به قیمتش خیلی عالیه .

delphi887
23-11-1389, 05:42 بعد از ظهر
سلامت باشی من آشنا داشتم 1520 خریدم . با بیمه شد 1580 . ایشالا قسمت بشه همه بخرن . تکتولوژی ساختش تو باجاج اولینه . چون اولین موتور 4 سوپاپ باجاجه . دنده هاشم خیلی راحت و بدون کوچکترین صدایی جا می ره . خلاص کردنشم راحته و نیاز به کشتی گرفتن نداره . اینار رو که می گم نه به خاطره اینه که من خرید م . چون من هم پالس 180 داشتم هم 200پالس 220 نداشم ولی سوار شدم . ولی باور کنید این یه چیزه دیگه است . اصلا وقت سواری احساس سنگینی نمی کنید . خیلی راحت و بدون لرزش . کلا تا سوار نشید متوجه نمی شید . سبکه و تو دست .:32:

سلام آقا مهدی
من هم قصد خرید این موتور رو دارم ولی هرچی گشتم تو مشهد پیدا نکردم .
شما میتونی برا منم از آشناتون به همین قیمت بگیری؟؟؟؟
اگه بتونی میام تهران موتورو میگیرم با قطار یا ماشین میارم مشهد .
منتظر جوابت هستم.
ممنون

مهدی مریدا
25-11-1389, 05:34 بعد از ظهر
برادر من این قیمت قیمت واقعی این موتوره .منتها اگه موتور فروشه ببینه غریبه ای یا قیمت نداری . می ده 1550 . کلا من 30 هزار تومان ارزون تر خریدم . ارزش نداره واسه 30 تومن بیای تهران . ضمنا این موتور تو تهران هم کمه تازه اومده . پرسو جو کن اگر پیدا نکردی و اصرار داشتی سریع بخری ما در خدمتیم . البته در خد صفرش رو هم بیا تهران 200 پایین تر می تونی بخری .

delphi887
25-11-1389, 07:02 بعد از ظهر
ممنون واسه پیشنهادتون.
آخه من 6 ماهه که می خوام موتور بگیرم . یا پولم جور نمی شد یا یه مدل بهتری پیدا می کردم .
باور نمی کنی من قصد خرید موتور 70 سی سی رو داشتم بعد دیدم هم گواهینامه می خواد هم موتور درست و حسابی نیست گفتم برم عین بچه آدم موتور بگیرم
بعدشم گواهینامه بگیرم. از CG خوشم نمی یاد گفتم یکم دیگه پول میزارم روش میرم یه کاپ روان 110 می گیرم بعد دیدم اگه روان 110 بگیرم که کلاچ نداره چه جوری تمرین کنم
برا آزمون تو شهری ؟ رسیدم به موتور V6 ایران دوچرخ که شبیه CG هستش ولی بهتره از اونا پولشم 1.2 بود . بعد دوستان گفتن برو آپاچی یا پالس بگیر اونا بهترن از V6 دیدم هم قیافشون
بهترن هم بلاخره همه استفاده کردن ازشون راضین بودجم به آپاچی که نمی رسید 160 حدود 1.7 الی 1.8 قیمت داشت . منم زورم تا 1.5 بیشتر نبود .
اینبود که اومدم سراغ پالس ، داشتم دنبال پالس 125 میگشتم که این Pulse 135LS رو پیدا کردم. الانم اینجا در خدمت شمام هنوزم نتونستم تو مشهد پیداش کنم . اگه باشه هم فروشنده هم میگه کمیابه یک ریالم زیر 1.550 نمیدم منم مجبورم بدم.
میترسم اینقدر کشدار بشه از خیر موتور گرفتن بگذرم. آخه آزمون آیین نامه رو هم قبول شدم تو مرداد ولی هنوز برا آزمون تو شهرک نرفتم. حیفم میاد ..........

برا من اون 30 تومن میشه پول حملش با قطار تا مشهد . بعدشم مشکل اصلی من نبودن موتور تو مشهده وگرنه اون 30 تومن رو هم حاضرم بدم بدبختی
اینه که اینجا پیدا نمیشه تو همه فروشگاه های موتورسیکلت پر شده از این مارک های الکی و بی کیفیت .

حالا شما میگی من صبر کنم اونور سال بگیرم بهتر نیست؟ هم به خاطر مدلش که 90 میشه و هم تا اون موقع شاید بیشتر تو بازار بیاد من بتونم همین مشهد بخرم .

مهدی مریدا
27-11-1389, 06:51 بعد از ظهر
ما در خدمت هستیم . ولی باید بهتون بگم که من این موتور رو فقط و فقط بخاطره مصرف بسیار پایینش خریدم . وگرنه من کلا چند دستگاه موتور دیگه ( سنگین و سبک ) هم دارم . چون من هر موتوری که جدید میاد می خرم تا تجربه همه موتورا رو شخصا بدست بیارم . ولی تو می خوای بخری و حالا حالا ها سوار شی . اگر دنبال شتاب و سرعت خیلی زیاد هستی این موتور بدردت نمی خوره . به نظر من این موتور خوراک جاده های کفی بدون باد شدید در روبرو ست . باید یگم به علت گشتاور پایین ممکنه بعضی جاها مثلا تو سربالایی ها نا امیدت کنه . اینا رو گفتم بعدا نگی نگفتی . اگه دنبال شتاب و سرعت بهتر هستی آپاچی 160 گزینه بهتری هست ولی این موتور خداییش رخش از آپاچی و پالس 180 و حتی 200 سرتره . تو عکس معلوم نمیکنه . ببینی تو کفش می مونی . حالا تصمیم بگیر زیبایی و مصرف پایین رو می خوای و یا شتاب و سرعت هز زمان که اراده کردی . اگر تصمیمت رو گرفتی بگو من بهت شمارمو می دم . در خدمتتم هستم .

delphi887
28-11-1389, 12:01 قبل از ظهر
سلام
دستت درد نکنه آقا مهدی
بلاخره بعد چند روز گشتن و زیرپا گذاشتن تمام مشهد تونستم یک فروشنده پیدا کنم که این موتور رو داشت . البته فقط رنگ قرمز رو داشت . ولی گفت تا 15 اسفند صبر کنم هم مشکی روبرام میاره و هم مدل موتور اون موقه 90 میشه . در مورد قدرت و سرعت و شتاب هم باید بگم من زیاد اهل سرعت رفتن نیستم در حدی که تو شهر اینطرف و اونطرف برم و زیبا باشه و البته کم مصرف که شما همه اینا رو در این موتور دیدید پس فکر کنم انتخابم درسته و 15 اسفند حتما یکدونه مشکی شو می گیرم .
بازم ازت تشکر می کنم بابت کمک و راهنمایی:thanks:

مهدی مریدا
28-11-1389, 03:13 بعد از ظهر
ایشالا به سلامتی بخری . چرخش واست بچرخه .:flower4:

delphi887
15-12-1389, 10:59 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
امروز عصر دیگه رفتم یه دونه Pulse 135LS رو خریدم . :thanks::happy4:
میخواستم صبر کنم تا مدل 90 بگیرم که گفتن باید تا 15 فروردین صبر کنم منم میخواستم تو تعطیلات با موتور حال کنم برا همین به همین مدل 89 رضایت دادم
برا من 1.520 در اومد که با بیمه شد 1.575 که 1200 نقد دادم و الباقی رو چک دادم برا آخر اسفند (البته هفته دیگه میشه آخر اسفند) .
فردا میرم موتور رو تحویل بگیرم .
میخواستم از دوستان حرفه ای چنتا سوال بپرسم :
1- موقع تحویل چه چیزایی رو باید همراه موتور بهم تحویل بدن ؟
2- یه کلاه خوب هم باید بخرم . حدودن تو چه رنج قیمت بخرم که نه آشغال باشه نه خیلی گرون ؟ با فک باشه یا بدون فک؟
3- برا قفل و دزدگیر چیکار کنم ؟ بزارم یا به همون فقل معمولی موتور بسنده کنم ؟ چی مدلی خوبه که اذیت نکنه ؟
ممنون

delphi887
18-12-1389, 07:43 قبل از ظهر
سلام
چنتا عکس دیشب از موتور گرفتم که براتون رو سایت خودم آپلود کردم .
عکس های Pulse 135LS من ([Only registered and activated users can see links])

Amir
22-12-1389, 04:23 بعد از ظهر
پست اول آپدیت + پیشنهاد می کنم دانلود کنید

delphi887
26-12-1389, 11:41 بعد از ظهر
سلام
بلاخره تو یه فرصت مناسب چنتا عکس خوب از موتور گرفتم و آپلود کردم .
برای دیدن تصاویر اینجا کلیک کنید ([Only registered and activated users can see links])

راستی داشت یادم میرفت ! عید همگی پیشاپیش مبارک باشه

delphi887
02-01-1390, 09:12 بعد از ظهر
سلام دوباره
تونستم نقشه شماتیک و همچنین فایل راهنمای کاربر پالس 135LS رو بدست بیارم .
از آدرس زیر قابل دانلود و مشاهده است .
2تا فایل PDF است (بهتره دانلود بشن بعد اونا رو باز کنید)
خوش باشید
نقشه شماتیک داخلی انجین و قطعات پالس 135LS ([Only registered and activated users can see links])

alireza67
28-01-1390, 07:30 بعد از ظهر
سلام اینم عکس سلطان موتورها :29: در طبیعت داغ داغ هست چند ساعت پیش گرفتم

Red Hat
28-01-1390, 07:52 بعد از ظهر
ظاهر زیبایی داره . در مورد شتابش هم بگو . لرزش داره ؟

Sination
28-01-1390, 10:57 بعد از ظهر
اقا قیمتش دست دومش چنده ؟
خیلی مشتاق شدم بخرم

---------- Post added at 11:39 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

واقعه خوشگله ...
فکر کنم خیلی بهتر از محصولات کویر باید باشه توی رنج خودش
در مقایسه با یونیکورن

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:39 PM ----------

یک سوال دیگه
هوا خنکه ؟

alireza67
31-01-1390, 08:54 بعد از ظهر
سلام
در حد خودش و موتورهای هم رده و هم قیمتش شتاب خوبی دارد در حد هم رده های خودش بهترین شتاب داره
الان که صفر هست لرزش خاصی نداره فکر نکنم در اینده هم داشته باشه
البته موتور صفر هست نمیشه زیاد فشار اورد بهش

---------- Post added at 08:25 PM ---------- Previous post was at 08:16 PM ----------

اقا قیمتش دست دومش چنده ؟
خیلی مشتاق شدم بخرم

---------- Post added at 11:39 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

واقعه خوشگله ...
فکر کنم خیلی بهتر از محصولات کویر باید باشه توی رنج خودش
در مقایسه با یونیکورن

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:39 PM ----------

یک سوال دیگه
هوا خنکه ؟

سلام
بله هوا خنکه
قیمت دست دو نمیدانم من صفر 90 گرفتم 1540 ولی اخرین قیمتش که داشتم 1600 شده
بنظر منم بهتر از کویر هست
باتشکر

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:25 PM ----------

اینم عکس از صفحه کیلومتر و کلیدها
فکر کنم کمتر موتوری تویه این رده ها باشه که کلیدهاش هم روشن میشه

---------- Post added at 08:54 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

اینم چند تا عکس دیگه . ضمنا حسن اصلیش ساسات برقی است . البته روی انجینشم من نگاه می کنم چندین عدد سنسور مختلف داره که نمی دونم ماله چیه . ولی احتمالا فشار روغن و دمای موتور و غیره است .

سلام اقا مهدی
قرمز موتور شما با قرمز موتور من فرق نمیکنه؟
یا من کور رنگی گرفتم یا واقعا فرق میکنه دوستان نظر بدن....

alireza67
01-02-1390, 10:42 بعد از ظهر
سلام
17 شهریور 2جا داره که قیمتشون از گمرک ارزون تره یکیش اسم مغازش حسین بود یکی دیگه ام پایین تر از این مغازه بود که منم از اون گرفتم اگه میخوای شمارشو برات بفرستم این 2تارو رفتی؟؟؟؟
بنظر من موتور صفر بخر بهتر هست میدونی که 98% سالمه و..........
حالا خودت میدونی که از موتور چی می خوای و چی برات مهمتره....

delphi887
02-02-1390, 12:27 بعد از ظهر
سلام
منم فکر می کنم قرمز موتور علیرضا با رنگ قرمز آقا مهدی فرق میکنه . قرمزی موتور آقا مهدی یکم به نارنجی میزنه . البته این چیزیه که من حس می کنم .
شایدم از نوع عکس و دوربین باشه که اینطوری به نظر میرسه.

alireza67
02-02-1390, 12:53 بعد از ظهر
منم فکر شمارو کردم گفتم شاید از دوربین باشه ولی نه انقدر تفاوت داشته باشه اگر تار بود یا کمرنگ یا پرنگ بود یه چیزی ولی کلا رنگ فرق بکنه فکر نکنم از دوربین باشه.....

M.SH.K
06-02-1390, 12:55 بعد از ظهر
سلام اره رنگش مسیه انگاری
بیا بگو تو سند چه رنگی زده ؟

M.amin
09-02-1390, 10:33 بعد از ظهر
مال من هم تو سند خورده قرمز .... و کلا اصلا این موتور تو خود سایت اصلی باجاج هم دو رنگ بیشتر نداره.... مشکی و یا قرمز پر رنگ یا به قول خودمون گوجه ای !!!!
که تو سایت باجاج برا رنگ قرمزش نوشته : PASSION RED یا تو خود سایت اختصاصی 135 ([Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])) نوشته : cocktail wine red

حالا با این تعاریف که مشخص میشه رنگ قرمزش چه جوریه من موندم چه جوری رنگی مثل رنگ مسی دادن بیرون !!!!!

در حالی که برا این مدل اصلا همچین رنگی تعریف نشده !

man_u
25-02-1390, 11:31 بعد از ظهر
1486طاحی باله باکش خیل یقشنگ تر از 180 هست

delphi887
08-03-1390, 07:04 قبل از ظهر
سلام
یه فیلم تبلیغاتی از مقایسه پالس ۱۳۵ و یاماها و هوندا پیدا کردم که از لینک زیر قابل دانلود است .
تو این فیلم اطلاعات جالبی از هر سه موتور وجود داره و دیدنش بد نیست .
یا حق
فیلم مقایسه پالس ۱۳۵ با یاماها و هوندا ([Only registered and activated users can see links])

farzadprogram
03-04-1390, 09:40 قبل از ظهر
سلام ، کسانی که این موتورو دارن یه کم راجع به ترمز و مصرف سوختش توضیح بدن .

---------- Post added at 10:40 AM ---------- Previous post was at 10:38 AM ----------

در کل توضیح بدین که ایا این موتور ارزش خرید داره با قیمتی که الان داره ( 1630 )
اونایی که خریدن پشیمون نیستن ؟

delphi887
04-04-1390, 06:30 قبل از ظهر
سلام
موتور خوبی هستش . از نظر من ترمزش درحد خودش خوبه ولی تو سرعت های بالا ترمز عقب کارایی خیلی خوبی نداره . اگه ترمز عقب هم دیسکی بود خیلی بهتر می شد .
مصرفش هم خیلی پایینه و با یه باک بنزین که ۸ لیتر میشه بین ۵۰۰ تا ۵۵۰ کیلومتر میره .
هم زیباست و هم روان و نرم تو حرکت . برای مصارف درون شهری خیلی مناسبه .
یا حق

hamidhaha
05-04-1390, 06:20 بعد از ظهر
با سلام
من تازه یه 135 گرفتم موتور جالبی هس اگر اطلاعاتی خواستین بگید تا اونجایی که بتونم دریغ نمیکنم.
در ضمن جناب delphi887 ([Only registered and activated users can see links]) میشه اگر نکاتی لازم هس در مورد صفر این موتور بگین تا منم در جریان باشم؟

Haji
05-04-1390, 07:50 بعد از ظهر
من یک هفته یه قرمزش که واسه یکی از دوستان بود رو سوار بودم:
موتور نرم. فوق العاده کم مصرف. شیک. ترمز عقب فاقد کارآیی. تعویض دنده و خلاص کردن به مراتب بهتر از آپاچی. 120 تا باهاش رفتم اما صداش مثل آپاچ گوش خراش نبود.

farzadprogram
05-04-1390, 09:16 بعد از ظهر
من یک مدل دیدم تو 17 شهریور روش زده بود oil cool .
این موتور روغن خنک هم داره ؟

delphi887
07-04-1390, 10:47 قبل از ظهر
با سلام
من تازه یه 135 گرفتم موتور جالبی هس اگر اطلاعاتی خواستین بگید تا اونجایی که بتونم دریغ نمیکنم.
در ضمن جناب delphi887 ([Only registered and activated users can see links]) میشه اگر نکاتی لازم هس در مورد صفر این موتور بگین تا منم در جریان باشم؟

سلام
نکات زیادی نداره . من فقط تو ۳۰۰ کیلومتر اول روغنشو عوض کردم و تا ۵۰۰ کیلومتر اول هم زیاد بهش فشار نیاوردم و بیشتر از ۶۰ - ۷۰ کیلومتر باهاش نرفتم .
منم زیاد به مباحث فنی وارد نیستم و تازه موتور سوار شدم . الان حدود ۴ ماه میشه دارم موتور سواری می کنم .
موفق باشی

farzadprogram
07-04-1390, 01:38 بعد از ظهر
[img][Only registered and activated users can see links] NzZjMjY3ZDRkMmFkYWM0OTJkMTNiYzJjMjAuanBn[\img]

alirezaalex
07-04-1390, 05:33 بعد از ظهر
سلام به همه!

pulse 135 ls واقعا موتور خوبی برای داخل شهره !

من حتی یه بار با این موتور روی اسفالت خیس از کنار لیز و زمین خوردم و تقریبا سرعت من بین 40 تا 50 بود ولی این موتور طوری طراحی شده که هیچ آسیبی ندید! و فقط میله
محافظش کمی ساییده شد.:2gwb921:

تنها نقص اون هم بنظر من ترمز عقب اونه که خوب عمل نمیکنه.

hamidhaha
12-04-1390, 01:41 قبل از ظهر
با سلام خدمت تمام برو بچ گل!
امشب امدم تا یه حالی به این تاپیک بدم!
بلاخره این هفته وقت شد که برا آببندی موتور یه سر بیرون شهر برم و از موتور یسری عکسم بگیرم!یه چنتا نظرم دارم که میگم؛1-من موتور باز حرفه ای نیستم ولی چیزایی رو که می نویسم از زبون موتوربازای آشنام می گم در ضمن به خاطر اینم که من این موتورو خریدم نیست!
2-اول تعاریف بدش معایب!
3-این جناب 135 نظر چندین و چند تن از دوستان موتور بازو جلب کرده! میگن:فوق العاده نرم هس نسبت به سایر موتورای هم ردیف(اپاچیو ...)
4-زیبایی و استیل 2010هش که ترکونده(مخصوصا قسمت عقب موتور که تحسین همرو در میاره!)
5-تو این رنج سی سی شتابش خیلی خوبه
6-نکات جالبی نسبت به قیمتش روش سواره شامل:
-روشنایی علایم روی قلوگی ها
-4 سوپاپه بودن
-اتو ساسات بودن
-کیلومتر دیجینال
-نوع رنگ موتور (متالیک اکلیل دونه ریز ابی)
-مصرف سوخت فوق العده کم(400 کیلومتر تنها با حدود 7 لیتر!!)البته تا آخرین قطره ی موجود!
-زین دو تکه
-طراحی لایت اسپرت(بویزه در قسمت اگزوز!)
7-قدرت خیلی خوبی نسبت به حجم موتور داره (اینرو در سربالایی های گردنه های شهر ما کاملن میشه حس کرد!)
- و ...
م اما معایب!
1-سر خوردن راحت و بی دردسر چرخ عقب!
(البته برای حرکات نمایش خب خیلی کمک کاره!!)
2- عملکرد ضعیف ترمز عقب!(کم بگیری نمیگیره! زیاد بگیره خط ترمز میکشه!)
3-زین نسبتاناراحت
4-عدم کارایی برای مصارف بین شهری!
5-برخورد زنجیر با فاب زنجیر و تولید صدا در موتوری که به بی صدایی معروفه!!
6-نداشتن حالت فلاشر برای راهنماها
7-نداشتن ساعت و نمایشگر تاپ اسپید مانند اپاچی
8-صدای دنده در 1 ب 2!
9- عدم تعادل مناسب وقتی کسی در ترک موتور باشه!
10-خوابیدن راحت دور موتور در شیبهای بالای 20 درجه!!
11- به علت رنگ شدن قطعات با برخرد سنگ احتمال خط و خش افتادن سریع اجزا پایین دستی موتور هس!
ولی در کل موتور کاملا مناسبی برای شهر هس.
خب خیلی حرف زدم اگر چیزی جا مونده بود بازم میام.
این مطالبم گفتم تا اگه کسی دنبال این مدل بود شاید یه کمکی بهش شده باشه!
اینم عکساش که سعی کردم کمی متفاوت باشه !!!
kaleg
([Only registered and activated users can see links])jolo ([Only registered and activated users can see links])
honary ([Only registered and activated users can see links])
EGZOZ
([Only registered and activated users can see links])arm
([Only registered and activated users can see links])tormoz disk ([Only registered and activated users can see links])
([Only registered and activated users can see links])safeh kilumetr
([Only registered and activated users can see links])motor ([Only registered and activated users can see links])
kenar ([Only registered and activated users can see links])
aghab ([Only registered and activated users can see links])

([Only registered and activated users can see links])

hamidhaha
12-04-1390, 03:18 بعد از ظهر
سلام !!
بعد از کمی تحقیق به جواب چنتا از سوالام رسیدم گفتم برا شما هم بزارم
این DTS-i که روی پالس 135 نوشته مخفف (Digital Twin Spark Ignition) به معنی (سیستم جرقه زنی جرقه های دوقلو) هس!!
باک ظرفیتش 8 لیتره که 2.5 لیترش زاپاسه!
حجم دقیقش 134.66cc هس!
SOHCهم مخفف Single Overhead Camshaft هس بمعنی میل بادامک بالاسری و تنها!
0 تا 60 این موتور فقط 5.8 ثانیه هس!یادتون نره باجاج هستو 135 سی سی!
درضمن حالا اینکه این سیستم جرقه زنی جرقه های دوقلو و میل بادامک بالاسری و تنها چی هس!اساتید کمک کنن ممنون میشم.

---------- Post added at 04:18 PM ---------- Previous post was at 04:10 PM ----------

اینم یه چنتا مطلب از یه سایته که با گوگل ترجمش کردم خوب نیس ولی بدم نیس جالبه برا مطالعه!
Engine of Bajaj Pulsar 135جوان ترین خواهر و برادر از Bajaj پولسار 135، Bajaj پولسار 135 135 با134.66cc، 4 زمانه ، خنک شونده با هوا، 4 شیر، تک سیلندر، SOHC (میل بادامک بالاسری و تنها)، DTS - I (دیجیتال دو جرقه جرقه زنی) و مجهز موتور بنزین با پنجدستی جعبه دنده سرعت انتقال. این 134.66cc قدرت کارخانه تولید 13.5PS از قدرتحداکثر در 9000rpm با 11.4Nm از گشتاور در 7500rpm.Bajaj پولسار 135 135 دوچرخه اولین بار در جهان است که با شیر 4 - DTS - I فن آوری است که برایعملکرد موتور بهتر در مقایسه با معادل 2 - سوپاپ موتور طراحی بارگیری شده است. این موتور 4 سوپاپ است و مصرف 2 - 2 - دریچه های اگزوز که بهبود فرآیند ورودی و خروجی از دوچرخه. همچنین افزایش القای اتهام (مخلوط هوا و سوخت) و نیز تخلیه تمامگازهای سوخته و اطمینان از احتراق سریع تر ، پاک تر و کارآمد است که نتایج : از قدرتبهتر موتور، عملکرد و شتاب و با بهره وری سوخت افزایش یافته است.Bajaj پولسار135 135 نیز با خود شرکت ثبت DTS - I (دیجیتال دو جرقه جرقه زنی) فن آوری است که تضمین کند احتراق بهتر است که نتایج عملکرد موتور با مصرف سوخت بهتر افزایشلود می شود.
Bajaj Pulsar 135 Looksتصویر ، موسیقی و به دنبال مهم ترین بخش از هر دوچرخه است که در در این گروه وBajaj پولسار 135 برای این هرگز ناامید است. ظاهر جلوی این دوچرخه است که بسیارقابل توجه و آن را مانند هر پایان بالا دوچرخه ورزشی به نظر می رسد. تهاجمی آن نقابfairing گرگ چراغ پیشانی پروژکتور و بزرگ 15litre مخزن بنزین با کفن مخزنبزرگتر که موجب می شود چشم خود را بسیار تهاجمی. LED لامپ دم ، LCD و متردیجیتال Speedo Tacho، آلیاژ چرخ و موتور می افزاید : به سبک سیاه و سفید بیشتر به ظاهر آن است. نسخه 220cc از 135 به نظر می رسد Bajaj پالسار تهاجمی تر وموثر با شیک آیینه خود را عقب که در ماسک fairing جلو نصب شده است. شش صحبتآلیاژ چرخ، پانل های بدن شیک ، شاخص های لنز روشن ، جدید 3D گرافیکی و کلیپ های تجدید نظر در دسته میله را نگاه کلی آن بسیار قابل ملاحظه است.
جدید تمام Bajaj پولسار 135 135 همراه با نگاه به تازگی طراحی ورزشی است که باعث ظاهر بسیار شیک و ورزشی.چراغ پیشانی از دوچرخه است مانند همان XCDمفهوم با حداکثر سرعت دویدن. طراحی جدید مخازن سوخت و هوا قاشق می کند ظاهر آنمانند XCD با حداکثر سرعت دویدن. سیاه مت پایان که mag wheels آلیاژی، دیجیتالLCD (صفحه نمایش کریستال مایع) متر کنسول، LED لامپ دم ، Sharply مدل دهیدشاخص به نوبه خود ، صندلی های تقسیم ورزشی، جدا کردن آهن و چنگ زدن به سپاه پاسداران ورزشی گل می کند به ظاهر از Bajaj پولسار 135 135 ورزشی و بسیارچشمگیر .
On Road Control and handling of Bajaj Pulsar 135Bajaj خودکار با استفاده از فناوری های پیشرفته را به Bajaj پولسار 135 بسیار راحتدوچرخه زدن آسان تر و کنترل ارائه دهد. سیستم تعلیق پیشرفته است که آن را کاهش می دهدپرشهای در جاده های ناهموار و دست زدن به افزایش و کنترل دوچرخه. ترمز جلو آنبزرگ دیسک و ترمز دیسک جلو و عقب (فقط در Bajaj پولسار 135 220) متوقف می شود این خودرو زودتر و افزایش ایمنی. سوئیچ آن نیز در مکان بسیار مناسب برای دسترسی آسان و بدون مانع از چشم شما در جاده قرار می گیرد.
Riding Experience - Suspension of Bajaj Pulsar 135تمام مدل ها از Bajaj پولسار 135 با سیستم تعلیق پیشرفته که باعث کاهش پرشهای درجاده های خشن و تجربه ارائه می دهد به راحتی سوار بسته بندی شده.
چرخ جلو از Bajaj پولسار 135 135 با چنگال تلسکوپی جدید با ضد سایش بوش(130mm سکته مغزی) سیستم تعلیق با Nitrox، کششی بازوی محوری را با شرکت گازتقدیر هیدرولیک پر فنر قابل تنظیم و سه امتیاز به بهار سیم پیچ مجهز شده است.
انواع شاخص از Bajaj پولسار 135 است که با سکته مغزی 135mm، کمک فنرتلسکوپی در جلو و سه امتیاز بهار ، 5 - 105mm راه قابل تنظیم با سفر Nitrox کمک فنر در عقب بسته بندی شده. نسخه 180cc از Bajaj پولسار 135 است که با سکته مغزی 130mm، کمک فنر تلسکوپی در جبهه با امتیاز سه گانه بهار، 5 - 101mm راهقابل تنظیم با سفر Nitrox کمک فنر در عقب می شود. در حالی که نوع پایان از Bajajپولسار 135 با تلسکوپی، کمک فنر 130mm در چرخ جلو با فنر Nitrox 90mm درچرخ عقب بسته بندی شده.
(((والا منم نفهمیدم این سکته مغزیه چیه!)))

hamidhaha
13-04-1390, 05:22 بعد از ظهر
با سلام !!
شرمنده بچه ها
کسی میتونه قیمت این قطعاتو برام دربیاره ؟؟امروز 13 تیر 90 هس!!
1-قطعات این چراغ جلوش(اگر کلا یتیکس اگر جداس که جدا)
2-آینه ها
3-گلگیر جلو
4-روکش صندلی
5-کاور موتور
ممنون میشم کمکم کنید!

hamidhaha
14-04-1390, 10:23 قبل از ظهر
سلام جواب منو که کسی نداد بعد دو روز!
ولی بازم من یه پست باحال میذارم
موتورتونو در رنگ دلخواهتون ببینید!!
اینم نمونهاش!!!
اصلی ([Only registered and activated users can see links])
قرمز ([Only registered and activated users can see links])
آبی ([Only registered and activated users can see links])
سبز ([Only registered and activated users can see links])
مسی ([Only registered and activated users can see links])
هفترنگ ([Only registered and activated users can see links])
بزک

Alireza
14-04-1390, 12:19 بعد از ظهر
عالی بود سبزش عجب چیزی شد
این لوازمی هم که گفتی چند روز صبر کنی با قیمت پایینتر فروشگاه سایت ارائه میده

hamidhaha
14-04-1390, 07:26 بعد از ظهر
عالی بود سبزش عجب چیزی شد
خواهش میکنم آره اگر بزنن اونم همین طوری واقعا معرکس!

این لوازمی هم که گفتی چند روز صبر کنی با قیمت پایینتر فروشگاه سایت ارائه میده
امکان خرید انلاینم هس؟؟بدشم این ارزونتری که گفتید ینی چقد ارزونتر؟

Alireza
14-04-1390, 09:17 بعد از ظهر
بله انلاین هم هست
20 تا 30 درصد پایینتر از گمرک

delphi887
19-04-1390, 08:07 قبل از ظهر
بله انلاین هم هست
20 تا 30 درصد پایینتر از گمرک
سلام
ببخشید من ساکن مشهد هستم . اینکه گفتید خرید آنلاینه و قطعات با قیمت پایین ارایه میشه برای شهرستان ها هم ارسال میشه؟؟؟؟
من با موتورم خوردم زمین و گارد موتور کج شده و اون قسمت روی اگزوز هم خش افتاد می خواستم بدونم این قطعات قابل خرید از فروشگاه سایتتون هست و برای مشهد میشه ارسال کرد ؟؟؟؟؟
ممنون

Alireza
19-04-1390, 09:42 قبل از ظهر
شدنش بله میشه برای شهرستان هم با تیپاکس ارسال میشه که هزینه زیادی نمیفته

delphi887
19-04-1390, 01:04 بعد از ظهر
شدنش بله میشه برای شهرستان هم با تیپاکس ارسال میشه که هزینه زیادی نمیفته
خیلی خوشحال شدم
اینجا لوازم فروشی درست و حسابی پیدا نمیشه . یا اگه بشه خیلی گرون میدن .
نمایندگی هم فقط بلده بگه لوازم این موتور نیومده .
راستی اگه ممکنه آدرس این فروشگاه رو هم بزارین .
در ضمن اگه بشه با باربری ارسال بشه خیلی بهتره آخه تیپاکس به خاطر وزن قطعه گرون در میاد و معمولا قطعات موتور هم وزن زیادی دارن . باربری یکم بیشتر طول میکشه ولی ارزون تر میشه .
ممنون

Kenji
19-04-1390, 04:35 بعد از ظهر
خیلی خوشحال شدم
اینجا لوازم فروشی درست و حسابی پیدا نمیشه . یا اگه بشه خیلی گرون میدن .
نمایندگی هم فقط بلده بگه لوازم این موتور نیومده .
راستی اگه ممکنه آدرس این فروشگاه رو هم بزارین .
در ضمن اگه بشه با باربری ارسال بشه خیلی بهتره آخه تیپاکس به خاطر وزن قطعه گرون در میاد و معمولا قطعات موتور هم وزن زیادی دارن . باربری یکم بیشتر طول میکشه ولی ارزون تر میشه .
ممنون

مشکلی نیست با باربری هم ارسال می شه. آدرس انبار فروشگاه سمت اتوبان نواب هست.

hamidhaha
24-04-1390, 11:27 قبل از ظهر
سلام
لطفا قیمت این قسمتا رو بهم بگین تا از فروشگاه خریداری کنم(برای پالس 135)
فلاپ بغل چراغ جلو
گلگیر جلو
کاور موتور
ممنون میشم زودتر بهم بگین

Aliemami
17-05-1390, 02:51 قبل از ظهر
با عرض سلام خدمت موتور سواران گل / بنده قصد خرید یک موتور تا سقف 1600 دارم الان پالس 125 دیدم به قیمت 1350 و 135 به قیمت 1750 میخوام ببینم من برم 125 اشو بخرم آخه 400 اختلاف خیلی زیاده خداییش مگه اینکه برم دست دو شو پیدا کنم.
بعد چرا 125 اش توی سایت Bajaj ازش اسمی برده نشده!

و اینکه آیا درسته آپاچی قطعاتش گرونتر از پالسه؟

متشکر

Kami
17-05-1390, 08:52 قبل از ظهر
به نظرم شما پالس 135 بخر چون خود من پالس 125 ندیدم . 400 تومن اختلاف ارزش داره
حتما پالس 125 رسمی نیست که تو سایت باجاج نیست
قطعات اپاچی گرونتر از پالس میگن

mosim2m
17-05-1390, 09:49 بعد از ظهر
با عرض سلام خدمت موتور سواران گل / بنده قصد خرید یک موتور تا سقف 1600 دارم الان پالس 125 دیدم به قیمت 1350 و 135 به قیمت 1750 میخوام ببینم من برم 125 اشو بخرم آخه 400 اختلاف خیلی زیاده خداییش مگه اینکه برم دست دو شو پیدا کنم.
بعد چرا 125 اش توی سایت Bajaj ازش اسمی برده نشده!

و اینکه آیا درسته آپاچی قطعاتش گرونتر از پالسه؟

متشکر

آپاچی 160 کم کارکرد بخر و شک نکن .

mrd60006
18-05-1390, 01:18 بعد از ظهر
سلام دوستان
من میخوام این موتور بخرم
اما یه سوال اذیتم میکنه!
دوستانی که دارن ج بدن لطفا
واقعا تو سربالایی کم میاره؟
دونفر سواریش چطوره؟
با دو نفر راحت میکشه؟سربالایی چطور؟
قذرتش در کل چطوره؟
تاپ اسپید؟با دونفر چقد؟نمیکشه واقعا؟تابلو نمیکشه؟

Aliemami
18-05-1390, 02:12 بعد از ظهر
به نظرم شما پالس 135 بخر چون خود من پالس 125 ندیدم . 400 تومن اختلاف ارزش داره
حتما پالس 125 رسمی نیست که تو سایت باجاج نیست
قطعات اپاچی گرونتر از پالس میگن

الان فهمیدم علت چیه اون اصلا 125 پالس نیست. بلکه اکسید هست که به اسم پالس بعضا میفروشند موتور بدی نیست ولی به پای پالس نه در قیافه و نه در کارکرد نمیرسه/
من هنوز توی شک هستم عده ای میکند مثلا خطر پالس اگه 25 هست چراغ خطر آپاچی 80 البته این قیمتا مال پارسال بوده شاید اصلا دیگه اینطوری نباشه.

---------- Post added at 03:12 PM ---------- Previous post was at 03:11 PM ----------

آپاچی 160 کم کارکرد بخر و شک نکن .
آپاچی 160 قیمت نوش 2.200 هست و دست دو تمیزش فوقش 1.900 و به پول من نمیخوره.چون باز نوی پالس رو نصفشو میدم باقیشو 5 ماهه ولی دست دو آپاچی رو باس نقد بخرم./و تازه احتمال زیاد فراهمی و ارزونی قطعات و لوازم پالس رو نداره. شما علت خاصی دارید که میگید آپاچی

یک سوال صندوق برای پالس هست که روش نصب شه چون من موتور سبدی داشتم مطمئنم مشکل دارم بعدا با پالس!

Kami
18-05-1390, 02:20 بعد از ظهر
شما باید ببینی برای چه کاری موتور میخوای در این قسمت بگردید ببینید به سوالتون میرسید یا نا با تشکر [Only registered and activated users can see links]

mrd60006
18-05-1390, 02:28 بعد از ظهر
شما باید ببینی برای چه کاری موتور میخوای در این قسمت بگردید ببینید به سوالتون میرسید یا نا با تشکر [Only registered and activated users can see links]
من میدونم برا چی موتور میخوام
چه ربطی به سواله من داره؟
من پرسیدم میکشه یا نه!باید برم تو قسمت بازارچه بپرسم میکشه یا نه؟؟؟؟
اگه اونجا باید این سوالو میپرسیدم برم اونجا

Kami
18-05-1390, 02:36 بعد از ظهر
دوست عزیز مخاطب من اقای aliemami بود

mrd60006
18-05-1390, 07:27 بعد از ظهر
کسی نیس جواب مارو بده دوستان؟

mrd60006
22-05-1390, 01:36 بعد از ظهر
سلام دوستان
من میخوام این موتور بخرم
اما یه سوال اذیتم میکنه!
دونفر سواریش چطوره؟
قذرتش در کل چطوره؟
کسی جواب نمیده؟؟؟

Alireza
22-05-1390, 02:12 بعد از ظهر
به خاطر قدرت نسبتا کمش تو سر بالایی 2 ترک کمی کم میاره
قدرتش معمولی رو به پایینه من 2 3 باری که سوار شدم نه شتاب خیلی خوبی داشت نه زود دور میگرفت موتور 135 هستش و انتظاری هم نمیشه ازش داشت
ولی خب 4 سوپاپه و طراحی خوبی داره

reza KTM
22-05-1390, 03:15 بعد از ظهر
کسی نیس جواب مارو بده دوستان؟
شما توقع نداشته باش با شتاب پالس و آپاچی مقایسش کنی
از خیلی از این 125 سی سی ها بهتره و اجدا از شتاب ، نرمی و هندلینگ موتورم خیلی مهمه که فکر میکنم اینا از cdi ها سر تر باشه

man_u
22-05-1390, 08:17 بعد از ظهر
البته قیمتش 3 برابر سی دی ای هستش اینم بگید
ولی دیزاین زیبایی داره

reza KTM
23-05-1390, 01:42 قبل از ظهر
البته قیمتش 3 برابر سی دی ای هستش اینم بگید
ولی دیزاین زیبایی داره

درسته قیمتش بالاس ولی الان این cdi ها از 800 تومان دیگه شروع میشه به بالا
پس 3 برابر نیست قیمتش
در کل سلیقه ای هست من با این که میدونم موتور بهتری هست ولی اگر خودم بخوام میرم cdi میگیرم هم ارزون تره هم قطعاتش ریخته با قیمت کم کلی هم میشه باهاش حرکت نمایشی زد

Amirnasr
30-05-1390, 03:43 بعد از ظهر
سلامآقایان می خواستم یک پالس 135 بخرمبه نظر شما موتور خوبیه؟قطعاتش گیر میاد؟قیمت دارید؟ممنون میشوم راهنمایی کنیدارادتمندتان نصر

Kenji
30-05-1390, 03:46 بعد از ظهر
سلام موتور عالیه. قطعاتشم هست

حدود 1600 در میاد

Amirnasr
30-05-1390, 03:52 بعد از ظهر
سلام
آقا Novia پالس 135 صفر
به نظرت چطوره؟
خوبه ؟ قطعات؟ قیمت ؟
بسیار ممنون

mohammadazari
30-05-1390, 04:01 بعد از ظهر
با سلام
اين موتور مدت كمي هست كه وارد بازار شده ولي از استقبال خوبي برخوردار شده .فكر ميكنم هم زيبايي هم يدك كشيدن نام پالس تو استقبال از اين موتور مهم بوده .الانم هم كماكان اين استقبال هست پس از كيفيت خوبي هم برخوردار بوده.مشكل قطعات نبايد داشته باشه چون توليدش زياده .من تومشهد كه زياد از اين موتورديدم به خصوص رنگ قرمزش كه خيلي هم قشنگه .قيمتش حدود 1700 تو مشهد هست .

Amirnasr
30-05-1390, 04:13 بعد از ظهر
با سلام وتشکر فراوان از همه دوستانی که منت گذاشتند و به من جواب دادند .
من شهرستان خواستم بخرم اینقدر قطعات فروش ها من را ترساندند که پشیمان شدم
اما با حرف های شما سه شنبه حتما یکی می خرم
فقط چون تا حالا موتور اسپرت نداشتم خواستم ببینم دوستان می تونند راجع به آب بندی خوب پالس 135 کمکم کنند؟
مثلا روغن موتور؟چطوری و چندوقت یکبار عوض کردن ؟ یا سرعت مناسب و خلاصه هرچیزی راجه به آب بندی؟
بازهم تشکر فراوان از دوستان گرامی

mohammadazari
30-05-1390, 05:24 بعد از ظهر
دوست عزيز وقتي اين موتور رو خريدي هيچ وقت ازش توقع سرعت بالارفتن رو نداشته باش .ممكنه يك سي جي هم بتونه توروتوسرعت بگيره .منتها اينو بدون كه كيفيتش خيلي بروزتر وبالاتر از سي جي و امثالهم هست .
اب بندي هم كار سختي نيست دو تركه سوار نشو -روغن موتور رو زود عوض كن بطوريكه تا نرسيده به 1000كيلومتر لااقل دوسه بار عوض كرده باشي .سرعت يكنواخت ممنوع دورموتوربالاهم ممنوع .از پنج دنده موتور هم استفاده كن .نكته اخر دفترچه موتور اگه فارسي هست دقيق مطالعه كن

sajadblog
16-06-1390, 12:13 قبل از ظهر
سلام دوستان

من امروز یه مشکی گرفتم فوق العاده نرم و پر شتاب و فوق العاده مناسب برای کار های شهری که انگ کار خودمه

فقط یه مشکلی که از گمرک تا حالا داشتم این بود که دنده ها بد جا می رفت و اینکه خلاص کن از همه بد تر بود

نمی دونم ولی من تا امروز cg125 داشتم و خیلی دنده هاش راحت تر جا می رفت

خالا میگم مشکل جدی هست یا اگر ببرم گارانتی درست می کنه

Alireza
16-06-1390, 12:18 قبل از ظهر
روغنشو عوض کن ببین درست میشه یا نه

babak479
16-06-1390, 08:57 بعد از ظهر
سلام دوستان،یه سوال دارم؟قیمت پالس135ls امروز توی تهران چنده؟(16/6/90) ارزش داره از رشت بیام تهران بخرم؟اینجا امروز نمایندگی رشت قیمت زدم ،گفتند : 1750 تومان . خیلی خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید. :wow:

Alireza
16-06-1390, 10:25 بعد از ظهر
قیمت تهران هم از 1 و 700 هست تا 1 و 750
ارزش نداره واسه 50 بیای از اینجا بگیری همون میشه هزینه باربری

sajadblog
17-06-1390, 04:39 بعد از ظهر
من از نمایندگی 1670000 گرفتم

همون جا بگیر همون هزینه بارته بدون اینکه برای کاراش باید هی بیای تهران.

babak479
17-06-1390, 08:15 بعد از ظهر
از راهنمایی شما عزیزان خیلی خیلی تشکر میکنم،پس قیمت زیاد فرقی نداره.باز هم ممنون .

reza KTM
18-06-1390, 01:55 بعد از ظهر
من امروز رفتم این پالسو از نزدیک نگاه کردم نظرم عوض شد انقدرم که فکر می کردم خوشگل نیست

Kami
18-06-1390, 02:01 بعد از ظهر
من امروز رفتم این پالسو از نزدیک نگاه کردم نظرم عوض شد انقدرم که فکر می کردم خوشگل نیست
اره منم از نزدیک دیدم خیلی کوچیکه و گلگیر عقبش زیاد جالب نیست

hamidhaha
19-06-1390, 01:55 قبل از ظهر
سلام دوستان
من میخوام این موتور بخرم
اما یه سوال اذیتم میکنه!
دونفر سواریش چطوره؟
قذرتش در کل چطوره؟

با سلام خدمت همه بروبچ گل
بعد مدتها دوباره اومدم امیدوارم بتونم مفید باشم
خدمت دادی گلم که این موتورو من خشک از گمرک خریدم و اب بندیو همه کاراشو خودم کردم الانم کاملا راضیم ازش توپه توپه البت نه کنار cbr150 یا موتورای باپدرمادر تر دیگه!!
ولی خب تو کلاس باجاج ه و اپاچیا خداییش از لحاظ ظاهر تکه این حرف من نیس و همه رفقای موتور باز و دار میگن!از قدرت کم نمیاره خبالت تخت البت جسارتا نسبت به جاهای مختلف از سربالایی خاکی گرفته تا شیب 35 و 40!!! باید شوفرشم شوفر باشه! ولی جاهایی من اونم 2تک با همین موتور ظاهرا ظریف مریف!!رفتم که طرح تریلای 200 سیسی ایرونی تو خماریش موندن!!یا همین سد میدیای وطنی البت خدمت cdi اصل جسارت نمیکنما!!که تو کفیم مارو از خجالت خودشون دراوردن!:)
منطقه ای که من توش زندگی میکنم نسبتا کوهستانیه و پر از گردنه و پیچ و جاده های خفن!:) پس اجازه بدین در مورد هندلینگ و راحتی و و البته استقامت این کوچولوی هیولا براتون نظر بدم!
تو بحث رونیو بدون ریپ زدن رفتن که حرف نداره حتا اگه یه ساعت یگله باهاش ***زین تو این جاده ها! ترمزاشم عالی عمل میکنن البت دیسک جلوش موقع گرفتن یکمی فرمونو میلرزونه که برا من ازار دهندس!!
ولی در کل ترمزای قابل اطمینانی داره!!این موتور شاید سرعت کم بیاره تو شیب ولی از زور نه!
سرعتم من خودم کفیو 110تا رفتم البت اگه جاده باشه و راه باز کم کم به 120 هم میرسه تو شیبم من 135 تا هم رفتم ولی موتور تا همون 115تارو خوب طاقت میاره به بالا حتی تو شیبم ادم راحت نیست البت با 110تاهم تو کفی انگار ن نگار که رو موتوری !البت همه اینا به صورت تک سرنشین بوده ها جفت نزدم ولی باید تو کفی که حداقل 30 40 تا سرعت کم ش
عارضم که تو مسافتای طولانیو تایم بالام فوق العاده راحته فقط یکم زینش لاپارو میزنه بعد یه ساعتی نشستن رو موتور
دندهام اولاش بد جامیرهو گاها بین 1و2 میپره اونم باگذر زمون درس میشه.از ویز ویز فلاپم تواین موتور خبری نیس (ینی پیش موتورطرحهای وطنیو 220 پالسا!)
فقط عین پالسای دیگه جک دوتک سر پیچ میخوره زمین همین
یاعلی
فلن

---------- Post added at 02:50 AM ---------- Previous post was at 02:41 AM ----------

در ضمن من یه زنونو دوتا الی دی 5نوره روش سورا کردم که توشب اخرت استیل از جلو شده،ی دزدگیرم بعد اینکه یه بی پدرماد زد پلاکمو تا کرد بستم روش خداییش باید روش میذاشتن

---------- Post added at 02:51 AM ---------- Previous post was at 02:50 AM ----------

مصرف این موتورم میانگینن 350کیلومتر با هر باک بنزینه که حدودا 8لیتر میگیره!

---------- Post added at 02:55 AM ---------- Previous post was at 02:51 AM ----------

اره منم از نزدیک دیدم خیلی کوچیکه و گلگیر عقبش زیاد جالب نیست

دادا با 135 سی سی که دیگه نمشد هیکل cbr600 سوار کنن روش!مثل این طرح وطنیا که بدبخت موتور بیچاره باید فقط 30 40 کیلو فلاپو بکشه!!البت جسارتا:)
درضمن گلگیر این موتور دو تیکس که با باز کردن قمت عقبی رخ موتور خیلی شیک میشه

سید حمید
20-06-1390, 07:22 بعد از ظهر
:sarma::28:سلام اقا حمید ایشالا چرخش برات بچرخه من هم میخام یه دونشو بخرم در اینده ای نزدیک ایشالا این زنونی که شما رو موتورت بستی با ترانس و اینا چه قدر شد ؟؟؟دزد گیری هم که بستید از راه دور هم استارت میخوره ؟؟دزد گیر چه قدر شد؟؟ممنون میشم جواب بدی

سید حمید
22-06-1390, 07:33 بعد از ظهر
:waiting::s (9)::27: اقا حمید رفته داره با موتور حال میکنه ما هم اینجا باید سماق بمیکیم

Jasper
27-06-1390, 02:58 بعد از ظهر
با سلام، یه سوال از دوستان 135 سوار البته از نوع پالسش!:26:
اگه روی این موتور طلق و تجهیزات زمستونی بسته بشه چه جوری میشه؟؟؟ هم از لحاظ رخ و قیاف میاف؛ هم از لحاظ سرعت و شتاب و دید و...:11:

Mohammad aghili
27-06-1390, 03:05 بعد از ظهر
نکن اینکار رو !
طلق سرطانه

مگه سی جیه آخه؟

از این کلاه های درست درمون بیگیر با یه دسکش خوب
دیگه طلق و سقف میخوای چیکار دادا؟

hamidhaha
30-06-1390, 02:26 بعد از ظهر
:waiting::s (9)::27: اقا حمید رفته داره با موتور حال میکنه ما هم اینجا باید سماق بمیکیم
سلام سید ارادتمندیم
نه بابا این حرفا چیه اگه وقت میشد که خیلی خوب بود!!!
عارضم که زنون برا من 40 تومن افتاد دزدگیررم دادم اشنا بست خداییش توپ بست کمترین دستو تو سیم کشیش برد هم از دور استارت می کنه هم خاموش می کنه ولی اگه جای غریب بردین هواستون باشه درس ببندن که هم از دور خفه کنش کار کنه هم تو دنده استارت نکنه که موتور بپرهو بیوفته!
در ضمن هر سوالی دارین بپرسین در خدمتم البته برا این موتور!

---------- Post added at 04:26 PM ---------- Previous post was at 04:13 PM ----------

با سلام، یه سوال از دوستان 135 سوار البته از نوع پالسش!:26:
اگه روی این موتور طلق و تجهیزات زمستونی بسته بشه چه جوری میشه؟؟؟ هم از لحاظ رخ و قیاف میاف؛ هم از لحاظ سرعت و شتاب و دید و...:11:

سلام
من که نبستم ولی اگه زور باشهو اجبار میشه بست دادا ولی به قول داداشمون از کلاهو دستکش استفاده کنی به نظرم اولا هم ایمنیش بالا تره هم شیک تره
به قول یارو صلاح خویش خسروان دانند...:icon_pf _37_:

سید حمید
30-06-1390, 02:28 بعد از ظهر
اقا حمید شما قد و وزنت چنتاس؟موتور راحت میکشه ؟کم نمیاره ؟ من موندم پالس بگیرم یا روان. من خودم قدم 180 و 95 کیلو هستم میترسم بگیرم دو پشته کم بیاره یعنی با سی جی فرقی نکنه ؟مصرفبنزین روان هم اخه بالاست

hamidhaha
01-07-1390, 03:03 بعد از ظهر
بازم سلام سید ارادتمندیم
دادا منم همین حدودام 187 قد 90 تام وزن چش نخورم الهی:acigar: والا نسبت به 135 سیسی بودنش نه کم نمیاره تو شهر منم گردنه پره تا دلت بخادم با این اپاچیو و تریل ایرونیو و 125 رفتم این جاده هارو تو گردنه اونم با یه سرنشین خیلی عالیه ینی 125 رو که میخوره،با اپاچی 160 همپاس با اپاچی 180 بستگی به وضعیت موتورشو شوفرش داره از تریل ایرونیم من جترو و یکی دیگه که اسمش یادم نیس رو نتونستم بهشون برسم خب بلاخره 200 بودن دیگه ولی دوتک نه سرعت بشدت افت میکنه البته با یتک غول صفت :)!!
البته این گردنه ای که من میگم گردنستا حالا اگه حسش بود کلیپ دارم از شتاب و سرعت 135 تو همون جاده براتون اپ می کنم شیب مردی داره جادش ، ولی با همون تکم از قدرت خیالت راحت باشه معرکس حسابی ابرتو میخره جایی کههمه باید تو جاده خاکی موتوراشونو دس بگیرم بایین با با نیم کلاژ تو عین اقا ها میشینی رو موتورت گاز میدی میایی بالا!!

s.mm
02-07-1390, 02:41 قبل از ظهر
موتورتونو در رنگ دلخواهتون ببینید!!

عکسا هیچکدوم باز نشدن برادر!

مهدی مریدا
02-07-1390, 06:59 بعد از ظهر
آقا لطفا در مورد این موتور اغراق نکنید . این موتور شتاب و قدرتش حتی در حد سی جی های ایرانی هم نیست . من یه صفرشو خریدم 10 روز نشده پس دادم . لطفا خریداران جدید این موتور را گمراه نکنید . تنها حسن این موتور رخ و مصرف پایینشه . وگرنه نه شتاب داره نه قدرت . به نظر من به درد یه آدم 50 کیلویی می خوره و بس .

سید حمید
02-07-1390, 07:39 بعد از ظهر
اقا مهدی من که خیلی وقته پشیمون شدم و رفتم تو فکر روان ولی واقعا شتابش از سی جی هم بیشتر نیست؟ واقا از یک موتور 135 چهار سوپاپ بعیده

آقا لطفا در مورد این موتور اغراق نکنید . این موتور شتاب و قدرتش حتی در حد سی جی های ایرانی هم نیست . من یه صفرشو خریدم 10 روز نشده پس دادم . لطفا خریداران جدید این موتور را گمراه نکنید . تنها حسن این موتور رخ و مصرف پایینشه . وگرنه نه شتاب داره نه قدرت . به نظر من به درد یه آدم 50 کیلویی می خوره و بس .

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:38 PM ----------

:13::hanghead::khak:

مهدی مریدا
03-07-1390, 11:14 بعد از ظهر
چرا اصرار داری خودتو گول بزنی ؟!!! من می گم که خریدم پشیمون شدم . می دونی چرا ؟ ! تو یه خیابون که کفی بود ، یه سی جی ایرونی که ترکیده بود تو شتاب منو سوسک کرد . حالا خودت فکر کن زور نداره 1700 پول بدی بعد یه موتوری که 200 تومن هم نمی ارزه بیاد کنفتت کنه ؟ !
اصلا سمت این موتور نرو هر کی خریده پشیمون شده . اون آقایی هم که داره از این موتور تعریف می کنه داره خودشو گول می زنه که وجدانش از کاری که به سر خودش اورده راحت بشه . من حاضرم باهاش سر 1 میلیون شرط ببندم که با موتور ایرانی می خورم موتورشو .
من همه جور موتوریو تجریه کردم . این موتور واقعا افتضاحه . منم مثل شما گول 4 سوپاپه بودنشو خوردم .

delphi887
06-07-1390, 07:06 بعد از ظهر
آقا مهدی سلام
من چند ماه بعد شما این موتور رو گرفتم . اتفاقا قبلش پست های شما رو هم اینجا خوندم . از نظر من موتور خوبیه . شاید یکم گرونه ولی من دنبال شتاب و سرعت بالا نبودم .
قبول دارم یه سی جی 125 منو راهت جا میزاره ولی اون موتور مصرف 2 تا 3 برابر من داره و اگه موتور منم اینقدر مصرف کنه حتما میتونستم بیشتر از اینا برم .
این موتور برای مصارف داخل شهر طراحی شده و فکر می کنم بیشتر نوع طراحی و مصرف حداقل سوخت تو اون مد نظر سازندگانش بوده .
حالا اینقدر ها هم که میگن سرعت کمی نداره و شتابش اونقدر که فکر می کنی پایین نیست .
من اتفاقا یکی از دوستانم که دست به آچار هستش همین موتور رو گرفته و کم انجینشو دست کاری کرده و خیلی شتاب و تاپ اسپیدش از من بیشتره ولی خب مصرفشم بیشتر شده و زود به زود میره پمپ بنزین .
موفق و پیروز باشی
یا حق

nOviA
06-07-1390, 07:11 بعد از ظهر
چرا اصرار داری خودتو گول بزنی ؟!!! من می گم که خریدم پشیمون شدم . می دونی چرا ؟ ! تو یه خیابون که کفی بود ، یه سی جی ایرونی که ترکیده بود تو شتاب منو سوسک کرد . حالا خودت فکر کن زور نداره 1700 پول بدی بعد یه موتوری که 200 تومن هم نمی ارزه بیاد کنفتت کنه ؟ !
اصلا سمت این موتور نرو هر کی خریده پشیمون شده . اون آقایی هم که داره از این موتور تعریف می کنه داره خودشو گول می زنه که وجدانش از کاری که به سر خودش اورده راحت بشه . من حاضرم باهاش سر 1 میلیون شرط ببندم که با موتور ایرانی می خورم موتورشو .
من همه جور موتوریو تجریه کردم . این موتور واقعا افتضاحه . منم مثل شما گول 4 سوپاپه بودنشو خوردم .
دوست من موتور که همه چیزش شتاب و سرعت نیست.

با همون سی جی با سرعت 100 تا باهم بزنید رو ترمز ببینید کدوم زود تر وای میسته و به چه اختلافی!!

شما فاکتور راحتی و کیفیت و امنیت رو فدای شتاب میکنی؟ شتابش اگه هم بیشتر باشه دیگه اونقدر بیشتر نیست که بشه گفت شتاب Pulse 135 کمه. کما اینکه تو مسابقه ی شتاب توانایی راکب و وزن راکب خیلی مهم تر از خود موتوره.

من همیشه گفتم بازم میگم. همیشه موتوری رو بخرید که امنیتش از شتاب و سرعتش بیشتر باشه.

مهدی مریدا
07-07-1390, 06:37 قبل از ظهر
آقا منم همینو می گم دیگه . من که چیز دیگه ای نگفتم !!!
اون آقا اومده تو این تاپیک هی داره از شتاب فوق العاده و سرعت باورنکردنی این موتور خالی بندی می کنه !
و الا این موتور موتور خوبیه ، گفتم که هم مصرفش پایینه و هم هندلینگ خوبی داره و هم زیبایت . ولی سرعت و شتابش در حد خودشه .
اون آقا اومده می گه من آپاچی 160 رو باهاش می گیرم !!!!!!!!!! آپاچی 180 رو هم اگه شوفرش ، شوفر باشه می شه گرفت ، بنده خدا توهم زده !
شما پستی که زده رو نگاه کن خودت خندت می گیره ، اومده یه جایی خالی می بنده که همه موتورسوران !
من خودم اکثر موتورا رو یا خریدم سوار شدم و یا مال رفیقامو گرفتم سوار شدم . جلو قاضی و معلق بازی !!!!

ehsan.san
10-07-1390, 02:09 بعد از ظهر
سلام. من تازه عضو این سایت شدم. اواخر پاییز 89 این موتور (پالس 135) رو از مرکز فروش باجاج و گروه صنعتی فارس توی خیابون ولیعصر خریدم، اون موقع واسم دراومد1560000البته بدون بیمه.

تقریباً میشه گفت جزو اولین نفراتی بودم که این موتور رو خریدم. من موتورباز حرفه ای نیستم، ولی از موتوری که سوارش میشم سردرمیارم. بله منم معتقدم که این موتور شتاب و سرعت فوق العاده ای نداره، اما اینطوری هم نیست که یه cg راحت این موتور رو سوسک کنه. شتابش اگه بهتر از cg نباشه، مسلماً بدتر هم نیست. راجع به سرعتش هم باید بگم خود من تو کفی باهاش 125 تا رفتم، البته یه ترک؛ که دیگه موتور داشت پرواز می کرد و بی خیال سرعت بالاتر شدم. به نظرم توی بهترین شرایط این موتور نهایتاً 130 بره. از نظر صدا و نرمی انجین باید بگم بعد از حدود 10 ماه که من این موتور رو دارم با روز اولش هیچ فرقی نکرده و همون صدای کم و نرمی انجین محسوسه، گرچه 10 ماه زمان مناسبی برای قضاوت کردن نیست. تو این مدت خرج خاصی واسم نداشته فقط پول روغن و چیزای جزئی بوده. از لحاظ مصرف بنزین هم واقعاً موتور خوب و به صرفه ای واسم بوده.

از نظر رخ و ظاهر موتور به نظرم درعین کوچیک بودن و تو دست بودن از زیبایی نسبی خوبی در مقایسه با موتورای هم ردیف خودش داره. سعی می کنم تو پست های بعدی چند تا عکس از موتور خودم بزارم.

نهایتاً باید بگم من واقعاً از موتورم راضی ام و از تمام کسایی که میخوان این موتور رو بخرن خواهش می کنم تمام جوانب کار رو در نظر بگیرند و فقط دنبال سرعت و شتاب نباشند وگرنه موتور ایده آلی واسشون نخواهد بود.

یا علی مدد

مهدی مریدا
10-07-1390, 03:13 بعد از ظهر
قربون تو داداش که منطقی صحبت می کنی .
اگه اون آقا بود الان می گفت zzr رو هم اگه شوفرش شوفر باشه می شه باهاش گرفت !!!
بحث من از اول سر این بود که در مورد این موتور یه عده ای اومدن تو این تاپیک شروع کردن به اغزاق کردن ( خالی بندی ) . منم خودم با این موتور 120 تا رو رفتم تو کفی ( با شیب سرازیری ) ولی یه بار تو جاده کرج باد افتاد تو سینه ام هر چی گاز می دادم 60 تا بیشتر نمی رفت . این موتور ساخته شده واسه مصرف پایین و موارد شهری .
با جرات و اعتماد به نفس کامل می گم که سی جی ایرانی اگه سرحال باشه راحت تو شتاب می گیره این موتورو ، لطفا تعصب نداشته باشین در مورد این موتور .
الان همین پالس 200 که من دارم فکر می کنین ازش راضیم ؟ اصلا شتاب و قدرتش در حد 200 سی سی نیست . یعنی با پالس 180 هیچ فرقی نمی کنه ! اگه یه هوندای اصل 125 سی جی گیر بیارین به راحتی تو شتاب پالسو می گیره .
این موتورا همشون پفکین . یعنی فقط رخ دارن و بس .

Jasper
16-07-1390, 03:15 بعد از ظهر
نکن اینکار رو !
طلق سرطانه

مگه سی جیه آخه؟

از این کلاه های درست درمون بیگیر با یه دسکش خوب
دیگه طلق و سقف میخوای چیکار دادا؟

با تشکر از جوابتون
ولی اولا: داداش تنبلی که دیگه جزء جدایی ناپذیر موتور و موتور سواریه (البته قصد جسارت اصلا ندارم) ما یه دونه از همین کلاه نصفه نیمه ها میندازیم رو سرمونو یا علی مدد برو که رفتیم!:4chsmu1:
در ثانی: من بیشتر میخوام ببینم کسایی که دارن و بستن نظرشون چیه، یعنی افتض میشه یا به قول برو بچ مثه سی جی تازه موتورو رو فرم میآره!
ضمنا منم اصلا از طلق خوشم نمیـآد، ولی چون زمستونا خیلی زود مریض میشم مجبورم طلق ببندم و از طرفی تو سرما، موتور خیلی سوار میشم و یه سره یه مسیرو نمیرم و برگردم، منظورم اینه که کارم بیشتر بیرونه و هی باید سوار و پیاده بشم.
خداییشم حساب کنید وقتی داره رگبار میآد یا برف سنگین با کدوم کلاه و دستکش حالا هر چقدرم خوب میشه موتور سوار شد؟!:11:

224
21-07-1390, 01:33 بعد از ظهر
سلام علیکم به همگی

بچه ها من گیج شدم . نمیدونم 135 بگیرم یا نه ؟ بعضی بچه ها ازش خوب میگن و بعضی بچه های دیگه ازش خیلی بد میگن .

بالاخره 135 خوبه یا نه ؟ من معمولا دو ترک سوار موتورم و دنبال شتاب و قدرت معقول هستم اما بعضی بچه ها اون رو از سی جی هم کمتر میدونن . نگیریم و پشیمون بشیم ؟

راستی کیفیتش از بهترین سی جی که دیگه بهتره إن شاءالله ؟

متشکرم
یاعلی

مهدی مریدا
21-07-1390, 02:28 بعد از ظهر
کیفیتش اصلا با سی جی قابل قیاس نیست . ولی از نظر شتاب و قدرت کاملا شمارو نا امید خواهد کرد . ضمن اینکه این موتور یه عیب مادرزادی هم داره اونم اینکه وقتی دنده 1 رو پر می کنی ( بعضی وقتها ) خود به خود خلاص می شه و در شهر این امر می تونه خطرناک باشه . داداش پولتو بده یه پیشرو پارس 200 جدید بگیر هم اطز قدرت و شتابش لذت می بری و هم کیفیت خوبی داره هم هیبتش از پالس با ابهت تره .

224
21-07-1390, 03:38 بعد از ظهر
کیفیتش اصلا با سی جی قابل قیاس نیست . ولی از نظر شتاب و قدرت کاملا شمارو نا امید خواهد کرد . ضمن اینکه این موتور یه عیب مادرزادی هم داره اونم اینکه وقتی دنده 1 رو پر می کنی ( بعضی وقتها ) خود به خود خلاص می شه و در شهر این امر می تونه خطرناک باشه . داداش پولتو بده یه پیشرو پارس 200 جدید بگیر هم اطز قدرت و شتابش لذت می بری و هم کیفیت خوبی داره هم هیبتش از پالس با ابهت تره .

سلام علیکم آقا مهدی

بی خیال ، راست میگی ؟! در حال پر کردن یهو خلاص میشه ؟! این که خیلی بدهو خطرناک . بقیه بچه ها چی ، مال اونها هم اینطوری شده ؟

این پیشرو پارس همون وینر پیشرو هست ؟ پس اگه اینطوره روی گزینه های وینر و دایچی و پالس 180 متمرکز بشم چطوره ؟

متشکرم
یاعلی

مهدی مریدا
21-07-1390, 04:34 بعد از ظهر
منظورم پیشرو پارس اسپورت جدیده . واقعا با این قیمت هیولاست ( 2 دیسک جلو ، یه دیسک عقب قدرت و شتاب مناسب و زیبایی خیره کننده ) .

224
21-07-1390, 05:38 بعد از ظهر
منظورم پیشرو پارس اسپورت جدیده . واقعا با این قیمت هیولاست ( 2 دیسک جلو ، یه دیسک عقب قدرت و شتاب مناسب و زیبایی خیره کننده ) .

آقا مهدی سلام

با این حرف شما من بین پیشرو + دایچی + پالس موندم . چه کنم ؟ پالس 135 که زیر آبش خورده شد .

راستی 135 شتاب و قدرتش چقدره ؟ تا چه حدّیه ؟ حالا اگه سرعت هم نداشت مسئله ای نیست اما شتاب و قدرتش چطوره ؟

متشکرم
یاعلی

مهدی مریدا
21-07-1390, 06:00 بعد از ظهر
معایب : تو کفی (یه مکه سرازیری ) اگه باد موافق باشه 110 تا هم می ره ( کاتولوگش زده 105 تا ) ، سر بالایی مثل اتوبان کردستان 60 تا ، دو ترکه که اصلا صحبتشو نکن ! شتاب هم در حد سی جی یه خورده بهتر ، از جا در آمدن دنده 1 هنگام شتابگیری و خلاص شدن ناگهانی ، قیمت بیشتر از ارزش فنی موتور ، وزن زیاد .
محاسن : مصرف بسیار پایین ، رخ زیبا ، هندلینگ قابل قبول .
حالا خودت انتخاب کن .............

224
22-07-1390, 03:16 قبل از ظهر
معایب : تو کفی (یه مکه سرازیری ) اگه باد موافق باشه 110 تا هم می ره ( کاتولوگش زده 105 تا ) ، سر بالایی مثل اتوبان کردستان 60 تا ، دو ترکه که اصلا صحبتشو نکن ! شتاب هم در حد سی جی یه خورده بهتر ، از جا در آمدن دنده 1 هنگام شتابگیری و خلاص شدن ناگهانی ، قیمت بیشتر از ارزش فنی موتور ، وزن زیاد .
محاسن : مصرف بسیار پایین ، رخ زیبا ، هندلینگ قابل قبول .
حالا خودت انتخاب کن .............

آقا مهدی سلام علیکم

اگه اینه که خیلی بده !

135 شتاب که نداره ، سربالایی 60 تا میره ، دو ترکه که نمیکشه ، از جا در رفتن دنده یک و ... فکر کنم که همه چی گویا باشه .

پس روی همون پالس 180 متمرکز میشم چون از وینر و دایچی بهتره ، درسته ؟

فقط ای کاش کسی از بچه های 135 دار هم میمومد و نظری میداد تا ختم کلام میشد .

متشکرم
یاعلی

مهدی مریدا
22-07-1390, 11:18 قبل از ظهر
داداش توجه نکردی من خودم یه صفرشو داشتم ، فروختم به علت همین معایبی که ذکر شد .

ehsan.san
23-07-1390, 11:05 بعد از ظهر
سلام به نظرم آقا مهدی خیلی از این موتور بدبرده که اینجوری زیرآبشو میزنه. من که الآن حدود یکساله که این موتور رو دارم یه ترک تو کفی باهاش راحت 115 تا رو رفتم دو ترک هم تو سرپایینی امام علی 117 تا باهاش رفتم. توسربالایی صیاد 110 روپر کردم. به نظرم از لحاظ سرعت نسبت به حجم انجینش اصلاً موتور بدی نیست. تاپ اسپیدش هم تو کاتالوگ هندیش 115 تاس، نه 105تا که پیوست این پست کاتالوگش رو گذاشتم.

اما این عیب رو که تو دنده 1 خلاص میشه قبول دارم. اما اینجوری نیست که خیلی زیاد اتقفاق بیفته، واسه من از اولی که موتور رو خریدم شاید 10 تا 15 بار این مشکل پیش اومده.

من که در کل از موتورم راضیم.

مهدی مریدا
24-07-1390, 07:01 بعد از ظهر
سربالایی صیاد 110 تا !!!!!!!!!! اگه اینجوری باشه من واقعا اشتباه کردم این موتورو فروختم ....! شما یا وزنت زیر 40 کیلوئه یا موتورت 135 نیست و اشتباه می کنی ! حتما پالس 200 داری ؟!!!
مرد حسابی پالس 200 سربالایی صیادو 110 تا نمی ره اونوقت چجوری 135 می ره ؟!!
خواهش چون موتورتو رو دوست دارید و ازش راضی هستید دیگران را گمراه نکنید ، طرف می ره می خره بعد لعن و نفرینش دور از جون می مونه واسه شما .........

ehsan.san
25-07-1390, 03:16 بعد از ظهر
آقا مهدی من هیچ تعصبی نسبت به موتوری که سوار میشم ندارم و اون چیزی که اینجا مینویسم عین واقعیته. قصد تبلیغ کردن و گمراه کردن کسی رو هم ندارم. حاضرم بهت نشون هم بدم که تاپ اسپید این موتور واقعاً چندتاست!

224
25-07-1390, 06:22 بعد از ظهر
سلام علیکم به آقا مهدی مریدا و آقا احسان . سان

آقا ما نفهمیدیم بالاخره این موتور خوبه یا بده ؟

آقا مهدی میگن که نه قدرت داره و نه شتاب و سرعتش هم که یه سی جی میخوردتش اما آقا احسان میگن که توی سر بالایی 110 تا پر کردن .

متشکرم از همه
یاعلی مدد

مهدی مریدا
25-07-1390, 09:30 بعد از ظهر
آقا من بدینوسیله از کلیه پالس 135 داران و عاشقان این موتور و خریداران جدیدش عذر خواهی رسمی می کنم .
اصلا شتاب و قدرت این موتور بی نظیره ، مگلی رو قورت می ده ، تاپ اسپیدشم تو کفی 180 تا می ره ، اصلا یه هیولایی که نگو ، تا حالا همچین موتوری تو ایران وارد نشده بود ، اصلا راهنمایی و رانندگی به خاطر شتابش می خواد ترددش رو ممنوع کنه .............................
بازم از همه عذر می خوام .

ehsan.san
26-07-1390, 10:42 قبل از ظهر
با همه این کنایه ها و مسخره کرن ها بازهم من سر حرفم هستم.

hamidhaha
29-07-1390, 01:09 قبل از ظهر
با سلام خدمت تمام برو بچ گل
اول از همه بگم که خیلی خوشحالم که بعد از مدتی که اومدم دیدم چقدر تاپیک جذاب شده و پر از بحث های داغ ایکاش وقتش بودو بیشتر همهگی سر میزدیمو بحثو جدیتر دنبال می کردیم
خب بریم سر اصل مطلب خدمت دوست یا دوستانی که به حرف های بنده و دیگر دوستانی که در دفاع از این موتور پست زدن نقدی داشتنو بعضا هم توهینای کم رنگیم کرده بودن بگم که خود بنده این موتورو از این تاپیک و این فروم باهاش اشنا شدم و در هیچ یک از پست ها اغراق نشده و تماما سعی شده که نکات مثبت و منفی باهم اورده بشه اینو اگر یک بار دیگه بدون پیش داوری پستارو بخونید کاملا متوجه می شید چون که نه با تعریف منو امثال من شرکت باجاج بهمون حقوق میده نه با انتقادمون ترورمون می کنن همونطوریم که در اولین پستام گفته بودم تنها هدف من و مطمئنا همه کمک به کسانی هس که قصد خرید دارنو از نزدیک ندیدن یا تجربه استفادشو لازم دارن همین دقیقا همون نیازی که خود من قبل از خرید داشتیم .
حالا برا نمونه به چنتاش اشاره مستقیم می کنم
درمورد دوستمون که به تمسخر می فرمان میگن بستگی به شوفرش داره بله دقیقا همین طوره خود من با این وزن نتونستم موتور 160 اپاجو بگیرم ولی دوستی با وزن حدودا 60-70 تونست با این موتور اپاچ 160 رو بگیره ایشاا... در اولین فرصت با همانگی رفقا حتما کلیپی از این حرکت که بنظر این دوستمون از راه رفتن روی کره ماه عجیب تره رو برا دوستان اپ می کنم
در مورد قدرت هم حتما کلیپی که خودم سوار باشمو تهیه می کنمو براتون میزارم که ببینید.
در مورد اپاچ 180 دوست عزیز دقت کن که نوشتم با توجه به وضعیت موتورو ... اونم تو گردنه که مسلما از سربالایی های توی شهر که شما باهاش قیاس می کنی شرایط حادتری داره رقابت می کرد تو گردنه تنها قدرت و شتاب نیست که فاکتوره بلکه مهارت راننده در شناختن دندها و طریقه دورزدنها که به نظرم رابطه ی مستقیمی با هندلینگ موتور و وزن اون داره که تو اینجا نوع فرمان 135 و جثش کاملا به کمکش میاد هم موثره.
دومورد سرعتو شتاب توی کفی که مسله ای نبود تاپ اسپید این موتور تو شرایط معمول 110 برای تک سرنشین هستو با فشارو جاده ی مناسب به 116 الی 120 میرسه البته به مرور تو شیب به 120 الی 130 میرسه اینو هم اگر شد فیلم می گیرم براتون اپ میکنم که انقد عجیب نیاد براتون.
ونکات دیگه که خودتون راحت با خوندن اون پستها بهش می رسید.

یه نکته ای که کاملا نظر شخصی من هست هم بگم حالا دوستان روش نظر بدن
نمیدوم اصطلاحی داره بین موتور بازا یا نه ولی اینه که موتور پالس شدیدا برای رسیدن به سرعت نهاییش سر وقت به دنده دادنای میزون و شروع پر گاز احتیاج داره ینی اگه کلا موتور سوار بی سرو صدایی هستین همیشه روند ارومو بی سرو صدایی با این موتور خاهین داشتو همه مثل سی جیا راحت می گیرنتون این موتورو باید باهاش تند برخورد کنی تا جواب بده
راستی یه کلیپم از حرکات نمایشی با این موتور ناناز براتون دارم اماده می کنم که سر فرصت براتون میزارم
در اخرم نظر همه محترمه لطف کنید به تمسخر نگیرید منی که این پستو دارم می نویسم دارم برا استفاده دیگران وقتمو میذارم نقد کنید بجا وگرنه کوبیدن هیچ کاری نداره
اون دوستمونم که از موتورش ناراضی بوده باید بدون جنس بی اشکال نمیشه شایدم نگاه به ظاهر ظریف موتور انداختهو دلش نیومده گاز بده بهش ولی انقدام که گفتن ای موتور پیش این 125 های ایرونی خوار نیست.

---------- Post added at 03:09 AM ---------- Previous post was at 02:56 AM ----------

فعلن اینم یه کلیپ مبتدی از شتابو سرعت پالس 135 کیفیت اصلیش اچ دیه که حجمش خیلیهه نمیشه اپ کرد توش به وضوح صدای موتور مشخصه البته برا اوایل خرید موتورهو هنو صدای موتور در نیامده تو کیفیت بالا به خوبی کیلومتر و دور موتور ملومه.ولی خب اینم بد نیست توش شتابو و زنده گاز خوردن موتور مشخصه شیبم که توش ملومه به میزان خابدن موتورم تو بضی پیچا دقت کنین که البته برا اوایل سواری با این موتورهو هنو تو دستم نیامده بود راکبم خودمم با قد 187-8 و وزن 80-90.
بعدا کلیپ پایین اومدن از همین گردنرو براتون میزارم برا تست ترمزا

/puls+135+ls++hamid/4059-شتاب-و-سرعت-پالس-135-در-شیب-گردنه.mp4
([Only registered and activated users can see links]شتاب-و-سرعت-پالس-135-در-شیب-گردنه.mp4)

224
29-07-1390, 02:13 قبل از ظهر
با سلام خدمت تمام برو بچ گل
اول از همه بگم که خیلی خوشحالم که بعد از مدتی که اومدم دیدم چقدر تاپیک جذاب شده و پر از بحث های داغ ایکاش وقتش بودو بیشتر همهگی سر میزدیمو بحثو جدیتر دنبال می کردیم
خب بریم سر اصل مطلب خدمت دوست یا دوستانی که به حرف های بنده و دیگر دوستانی که در دفاع از این موتور پست زدن نقدی داشتنو بعضا هم توهینای کم رنگیم کرده بودن بگم که خود بنده این موتورو از این تاپیک و این فروم باهاش اشنا شدم و در هیچ یک از پست ها اغراق نشده و تماما سعی شده که نکات مثبت و منفی باهم اورده بشه اینو اگر یک بار دیگه بدون پیش داوری پستارو بخونید کاملا متوجه می شید چون که نه با تعریف منو امثال من شرکت باجاج بهمون حقوق میده نه با انتقادمون ترورمون می کنن همونطوریم که در اولین پستام گفته بودم تنها هدف من و مطمئنا همه کمک به کسانی هس که قصد خرید دارنو از نزدیک ندیدن یا تجربه استفادشو لازم دارن همین دقیقا همون نیازی که خود من قبل از خرید داشتیم .
حالا برا نمونه به چنتاش اشاره مستقیم می کنم
درمورد دوستمون که به تمسخر می فرمان میگن بستگی به شوفرش داره بله دقیقا همین طوره خود من با این وزن نتونستم موتور 160 اپاجو بگیرم ولی دوستی با وزن حدودا 60-70 تونست با این موتور اپاچ 160 رو بگیره ایشاا... در اولین فرصت با همانگی رفقا حتما کلیپی از این حرکت که بنظر این دوستمون از راه رفتن روی کره ماه عجیب تره رو برا دوستان اپ می کنم
در مورد قدرت هم حتما کلیپی که خودم سوار باشمو تهیه می کنمو براتون میزارم که ببینید.
در مورد اپاچ 180 دوست عزیز دقت کن که نوشتم با توجه به وضعیت موتورو ... اونم تو گردنه که مسلما از سربالایی های توی شهر که شما باهاش قیاس می کنی شرایط حادتری داره رقابت می کرد تو گردنه تنها قدرت و شتاب نیست که فاکتوره بلکه مهارت راننده در شناختن دندها و طریقه دورزدنها که به نظرم رابطه ی مستقیمی با هندلینگ موتور و وزن اون داره که تو اینجا نوع فرمان 135 و جثش کاملا به کمکش میاد هم موثره.
دومورد سرعتو شتاب توی کفی که مسله ای نبود تاپ اسپید این موتور تو شرایط معمول 110 برای تک سرنشین هستو با فشارو جاده ی مناسب به 116 الی 120 میرسه البته به مرور تو شیب به 120 الی 130 میرسه اینو هم اگر شد فیلم می گیرم براتون اپ میکنم که انقد عجیب نیاد براتون.
ونکات دیگه که خودتون راحت با خوندن اون پستها بهش می رسید.

یه نکته ای که کاملا نظر شخصی من هست هم بگم حالا دوستان روش نظر بدن
نمیدوم اصطلاحی داره بین موتور بازا یا نه ولی اینه که موتور پالس شدیدا برای رسیدن به سرعت نهاییش سر وقت به دنده دادنای میزون و شروع پر گاز احتیاج داره ینی اگه کلا موتور سوار بی سرو صدایی هستین همیشه روند ارومو بی سرو صدایی با این موتور خاهین داشتو همه مثل سی جیا راحت می گیرنتون این موتورو باید باهاش تند برخورد کنی تا جواب بده
راستی یه کلیپم از حرکات نمایشی با این موتور ناناز براتون دارم اماده می کنم که سر فرصت براتون میزارم
در اخرم نظر همه محترمه لطف کنید به تمسخر نگیرید منی که این پستو دارم می نویسم دارم برا استفاده دیگران وقتمو میذارم نقد کنید بجا وگرنه کوبیدن هیچ کاری نداره
اون دوستمونم که از موتورش ناراضی بوده باید بدون جنس بی اشکال نمیشه شایدم نگاه به ظاهر ظریف موتور انداختهو دلش نیومده گاز بده بهش ولی انقدام که گفتن ای موتور پیش این 125 های ایرونی خوار نیست.

---------- Post added at 03:09 AM ---------- Previous post was at 02:56 AM ----------

فعلن اینم یه کلیپ مبتدی از شتابو سرعت پالس 135 کیفیت اصلیش اچ دیه که حجمش خیلیهه نمیشه اپ کرد توش به وضوح صدای موتور مشخصه البته برا اوایل خرید موتورهو هنو صدای موتور در نیامده تو کیفیت بالا به خوبی کیلومتر و دور موتور ملومه.ولی خب اینم بد نیست توش شتابو و زنده گاز خوردن موتور مشخصه شیبم که توش ملومه به میزان خابدن موتورم تو بضی پیچا دقت کنین که البته برا اوایل سواری با این موتورهو هنو تو دستم نیامده بود راکبم خودمم با قد 187-8 و وزن 80-90.
بعدا کلیپ پایین اومدن از همین گردنرو براتون میزارم برا تست ترمزا

/puls+135+ls++hamid/4059-شتاب-و-سرعت-پالس-135-در-شیب-گردنه.mp4

سلام علیکم آقا حمید گل

خیلی زحمت کشیدی بابت مطلب و فیلم که البته نمیدونم چرا لینک مشکل داره .

آقا مهدی مریدا این موتور رو قبول نداره و آقا احسان بر عکس آقا مهدی قبولش داره . هر دو نفر هم برای خودشون دلیل و مدرک دارن . نیت هر دو هم خیره تا کسی به اشتباه نیفته و بهترین انتخاب رو داشته باشه .

اگه زحمتی نیست یه برآورد کلی و قطعی از این موتور از لحاظ قدرت و شتاب و سرعت به عمل بیارید که خیلی متشکرتون میشم .

این موتور برای مصارف آنرودی خوبه یا نه ؟ برای کسی که معمولا دو ترکه .

من هم از شما و آقا مهدی مریدا و آقا احسان بخاطر زحماتتون متشکرم

یاعلی مدد

مهدی مریدا
29-07-1390, 08:59 قبل از ظهر
داداش من که قبلا عذر خواهی کردم ، ایشالله هر کی داره چرخش واسش بچرخه ، منم نظر خودمو گفتم ، فقط دوست ندارم در مورد هیچ موتوری اغراق بشه ، نه فقط این موتور ، همه موتورا باید قابلیت های واقعیش معرفی بشه . یا حق .

224
29-07-1390, 12:41 بعد از ظهر
داداش من که قبلا عذر خواهی کردم ، ایشالله هر کی داره چرخش واسش بچرخه ، منم نظر خودمو گفتم ، فقط دوست ندارم در مورد هیچ موتوری اغراق بشه ، نه فقط این موتور ، همه موتورا باید قابلیت های واقعیش معرفی بشه . یا حق .

سلام علیکم

داداش مهدی شما بزرگواری ! چرا اینطور صحبت میکنی ؟ بالا خواتم به مولا ، اینطور حرف نزن . معذرت میخوام چیه .

شما یه محبت کردی و تجربه ات رو در اختیار دیگران گذاشتی . نمیخواستم بگم اما میگم که بخاطر حرفهای شما من اصلا از خیر 135 گذشتم و اگه خدا روزی کنه پالس 180 بگیرم .

چون ایراداتی که گرفتید کم و زیاد درش هست و اون قدرت و شتاب لازم رو نداره .

بهرحال خیلی لطف کردی و بقیه ی بچه ها هم محبت میکنن .

یاعلی مدد

hamidhaha
29-07-1390, 01:50 بعد از ظهر
مجددا سلام به همه
واقعا دیگه دارم امیدوار میشم به این تاپیک :biggrin:
عارضم که همون مطالبو با دقت بخونیدکاملا مشخص میشه.
همون طور که دوستای دیگم که این موتورو دارن گفتن برای مصارف شهری عالیه موتوریه که شمارو خیلی زیبا و با کلاس به در شرکتتون یا محل کارتون میرسونه و همه از شنیدن صدای قشنگ و گوش نواز اون لذت میبرن نه مثل این 125 و ... همه دور از جونتون فحش نصارتون کنن.
بین شهریم من خودم تاحالا چندبار مسافتای حدودا 160 کیلومتریرو باهاش ی کله رفتمو مسئله ای نبوده نمیگم چه موتوریم همراهم بوده که دوباره بعضیا تعجب نکنن و بگن مگه میشه پابپای این موتور رفته باشی؟
ولی در کل همه اشراف دارین که موتور تک سیلندر به هر حال برای مسافتای طولانی ساخته نشده.
ضمنا این موتور برای مصارف 2تکه مناسب نیست!همون طور که در پستای قبلیم گفته شد!سرعت افت شدید داره ولی قدرت تو شیب نه.
خیلی ها به این مسئله اذعان دارن که در کل اینجین پالس یه اینجین قدرتیه تا سرعتی.
شتابم در حالت تک سرنشین همونطور که بازم تو پستای قبلی گفته بودم نسبت 135 سی سی بودنش خوبه حتی در مقابل بسیاری از این موتورای 125 سیسی وطنی.درسته که پیش میاد که بعضیا با موتور 125 سیسی میانو شمارو میگیرن ولی وقتی که خدای نکرده یهو ماشینی جلوتون دربیاد اونوقته که بهتون میگم یه سیجی یا سیدی ای چه بلایی سرش درمیاد با 110 تا سرعت و شما چی که یه ترمز دقیقو میخ دیسکو لنت میخکوب سرجاتون وامیستین.
البته این موتورم مثل تمام پالسای دیگه از لاستیکه سرش رنج میبره که با تجربه شخصیه خود من بااستفاده 2000تایی از لاستیک اونم برطرف میشه.
میبینید پس همه چی شتابو سرعت نیست راحتی حین رانندگی ایمنی ایرودینامیک موتور و ... هم هستن که ماها تمام اینارو فدای دو تا فاکتور میکنیم.
عین گوشی خریدنامون که تمام امکانات اصلی رو فراموش میکنیمو فقط می پرسیم دوربینش چن مگاپیکسله!
در کل من تا الان به این موتور در حد اطلاعات خودم و در کلاس خودش از 10 با شهامت بهش 9 رو میدم

---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:44 PM ----------

راستی اینم ([Only registered and activated users can see links]) لینک کلیپه

عمو اشکان
29-07-1390, 05:52 بعد از ظهر
سلام به دوستای عزیزم
من امروز صبح رنگ مشکیشو به قیمت1850 گرفتم موتور با شتاب و بسیاررررررررررر نرمیه البته لازم به ذکره که من قبلش روان 110 داشتم شاید به این دلیله که این موتور حکم بهترین موتور رو برای من داره اما خداییش با اون نور های روی فرمونش خیلی خوشکله و خستگی ناپذیر
اینم یه عکسی از موتورم [Only registered and activated users can see links]

matrixaidin
30-07-1390, 12:41 قبل از ظهر
عمو اشكان مباركه ايشا ا... چرخش برات بچرخه
با اجازه منم تجربياتم و بگم
اين موتور از نظر من براي داخل شهر حرف نداره ولي 3 نفر از رفقام كه داشتن همگي تا به كيلومتر 7000 به بعد خودش و ول ميكنه عجيب البته شايد چون بد ميرونن اينجوريه ولي اگه قيمتش پايين تر بود مي ارزيد

hamidhaha
30-07-1390, 02:36 قبل از ظهر
اقا مبارکت باشه ایشاا... به سلامتی
از کجا خریدی شما؟؟

عمو اشکان
01-08-1390, 09:48 قبل از ظهر
ممنون داداش
بابل ایستگاه آمل البته طرف خیلی راه اومد چون قیمت امروز 1950 هست البته نا گفته نمونه من هندیشو گرفتم ایرانی هم داشتن 1100 که به درد لای جرز دیوار هم نمیخوره

Kami
01-08-1390, 10:46 قبل از ظهر
1950 چه خبره؟!؟
یه زمان 1 میلیون 500 بود
ایرانیشو تاحالا ندیدم

عمو اشکان
01-08-1390, 11:08 قبل از ظهر
اون زمانو آب برد داداش به دلیل کیفیت و فروش قیمتش روز به روز داره بالا تر میره
دقیقا عینه همین متور هندی ایرانیش هم هست که نمیگم بده افتضاحهههههه البته گاگیر داره جنس ایرانیش یه وقت دیدی خوب در اومد یه وقت دیدی 1 سال هم برات کار نکرد اما هندیش واقعا معرکه هست مفید 10 سال برات کار میکنه به قول بچه ها خر کاره البته به نوع نگهداری خودتون هم بستگی داره

nightwolf_suzuki
01-08-1390, 11:11 قبل از ظهر
به به
مبارک باشه...
چرخش بچرخه برات عمو...

عمو اشکان
01-08-1390, 11:13 قبل از ظهر
به به
مبارک باشه...
چرخش بچرخه برات عمو...
مرسی دادا

آقایون مهندس بی زحمت چند تا سوال دارم
نگه داشتن مداوم کلاج در ترافیک ها و ... مشکلی برای موتور ایجاد میکنه؟
استارت زدن صبح ها در هوای خنک برای موتور مشکلی ایجاد میکنه یا باید صبح های سرد با هندل روشن کرد؟؟
من موتورم وقتی سرده یکسره خاموش میکنه دلیلش چیه؟؟

nightwolf_suzuki
01-08-1390, 11:17 قبل از ظهر
آقایون مهندس چند تا سوال ساده دارم
نگه داشتن مداوم کلاج در ترافیک ها و یا غیره مشکلی برای موتور ایجاد میکنه؟
صبح با توجه به اینکه موتور سرده استارت زدن مشکلی براش بوجود نمیاره؟ یا باید صبح های سرد حتما هندل زد؟
موتور من صبح ها خیلی سخت روشن میشه و خاموش میکنه دلیلش چیه؟
:24:

---------- Post added at 12:13 PM ---------- Previous post was at 12:13 PM ----------

مرسی دادا
1- صبح ها با هندل روشن کنی بهتره... پالس 135 رو نمیدونم ساسات اگر اتوماتیک باشه بده برات تنظیمش کنن تا راحتتر روشن بشه...
2-سعی کن کلاچ کمتر توی ترافیک نگهداری... باعث سریع تر خراب شدن صفحه کلاچ میشه...
3-صبح که موتور سرده استارت بزنی در طوووووووووووووووولانی مدت باعث خراب شدن چرخ دنده های استارت خراب میشه...
4-حتما هم نباید با هندل صبح ها روشن بشه... اما اگر باهندل روشن کنی خیلی بهتره...

Ali
01-08-1390, 11:48 قبل از ظهر
مبارک باشه ولی مگه پالس 135 ایرانی و هندی داره؟ بعد اونی که گفتین 1100 مطمئن هستین که این موتور بود؟

matrixaidin
01-08-1390, 12:10 بعد از ظهر
عمو مبارک چرخش برات بچرحه
بچه ایرانیش همین 125 xcd که به پالس اکسید معروفه قیافشم زمین تا زیر زمین با 135 فرق میکنه

Ali
01-08-1390, 03:17 بعد از ظهر
بچه ایرانیش همین 125 xcd که به پالس اکسید معروفه قیافشم زمین تا زیر زمین با 135 فرق میکنهاخه xcd که یه موتور دیگست اونم مال باجاجه اینجا منتاژ میشه 135 هم همینطوره من تا حالا نشنیده بودم 135 هندی همش منتاژه فارس موتوره

hamidhaha
02-08-1390, 08:17 بعد از ظهر
من موتورم وقتی سرده یکسره خاموش میکنه دلیلش چیه؟؟

سلام
منظورت چیه ینی بعد از ی نیم ساعتم کارکردن خاموش میشه؟؟؟یا فقط اول صبی؟؟ یا بعد از اینکه یه مسافت زیادی رو میری دادا؟؟

matrixaidin
02-08-1390, 08:57 بعد از ظهر
برای ما که وقتی مسافت زیاد میری خاموش میکنه

---------- Post added at 08:57 PM ---------- Previous post was at 08:54 PM ----------

والا xcd من شنیدم بهش میگن باجاج ایرانی

hamidhaha
02-08-1390, 09:07 بعد از ظهر
ایرادی نداره منم همچین مشکلی دیدم طبیعیه

عمو اشکان
02-08-1390, 09:54 بعد از ظهر
سلام
منظورت چیه ینی بعد از ی نیم ساعتم کارکردن خاموش میشه؟؟؟یا فقط اول صبی؟؟ یا بعد از اینکه یه مسافت زیادی رو میری دادا؟؟
نه وقتی موتور گرم میشه که با یه استارد روشن میشه و روشم میمونه اما صبح و یا مواقعی که موتور سرده خیلی سخت روشن میمونه البته باز هم با یع استارت روشن میشه اما خاموش میکنه گاز هم که بخوام بدم خفه میکنه با ارز پوزش دهنم سرویس میشه وقتی موتور سرده بخوام روشن نگهش دارم تنها ایرادش همینه

ehsan.san
03-08-1390, 07:59 بعد از ظهر
پیچ گاز رو یه خورده زیاد کن ببین بازم خاموش میشه یا نه

مهدی مریدا
03-08-1390, 08:38 بعد از ظهر
این مشکل مال سیستم ساسات برقی این موتوره ، فقط و فقط هم توسط نمایندگی مجاز قابل تعمیر و سرویس هست ، حتما به تعمیر کار مجاز فارس موتور مراجعه کن .

hamidhaha
05-08-1390, 11:57 بعد از ظهر
سلام به همه
اقا من رفتم پرسیدم البته گفتم که این برنامرو خودمم داشتم برا مسافت خیلی زیاد که گفتم طبیعبیه برای صبحم شک داشتم پرسیدم از تعمیرکار گفت پیچ گازو تنظیم کنن رو گاز خور درجای بیشتر احتمال زیاد درست میشه

mostafarastegar
07-08-1390, 12:18 قبل از ظهر
آقا سلام به همگی من یه طرح ویو داشتم فروختم
الانم از 1.5 تا 2.5 میتونم هزینه کنم من بیشتر 80 90 تا نمی خوام برم فقط می خوام برم سر کار و برگردم
یه موتور میخوام که 3 - 4 سال راحت برام موتور باشه حجمش زیاد برام مهم نیست بیشتر می خوام یه موتوری باشه که ازیتم نکنه و ایمنی شم بالا باشه

Alireza
07-08-1390, 12:51 قبل از ظهر
دوست عزیز تو جای مناسب پست بزنید برای مشاوره خرید هم میتونین به قسمت مشاوره رفته و تاپیک بزنید
تو این تاپیک ادامه ندید

mostafarastegar
07-08-1390, 03:42 بعد از ظهر
دوست عزیز تو جای مناسب پست بزنید برای مشاوره خرید هم میتونین به قسمت مشاوره رفته و تاپیک بزنید
تو این تاپیک ادامه ندید
]چشم آقا شرمنده
بزار اينطوري بپرسم كه پالس 135 فقط از نظر قدرت و شتاب و ترمز با 180 يا 200فرق ميكنه يا چيز ديگه اي هم هست ؟واينكه چهار زمانه شدنش باعث نميشه كه هر متور سازي نتونه روش كار كنه ؟ يعني هر جايي ازش سر در ميارن ؟

مهدی مریدا
07-08-1390, 06:30 بعد از ظهر
]چشم آقا شرمنده
بزار اينطوري بپرسم كه پالس 135 فقط از نظر قدرت و شتاب و ترمز با 180 يا 200فرق ميكنه يا چيز ديگه اي هم هست ؟واينكه چهار زمانه شدنش باعث نميشه كه هر متور سازي نتونه روش كار كنه ؟ يعني هر جايي ازش سر در ميارن ؟
منظورت چهار سوپاپه بودنشه ؟
نه مشکلی نداره ، از نظر قدرت و شتاب خیلی ضعیفتره ، مصرفش از اونا کمتره ، قیافه اش بهتره ، سبک تره . ولی در کل من این موتور رو پیشنهاد نمی کنم .

224
17-08-1390, 03:22 قبل از ظهر
سلام علیکم خدمت 135 سوارها

بچه ها 135 همراه استارت هندل هم داره ؟

متشکرم
یاعلی

matrixaidin
17-08-1390, 10:55 قبل از ظهر
بله دوست عزیزبچه ها فکر کنم ساسات من کار نمیکنه بعد از ۹ روز رفتم سراغش با استارت روشن میشد ولی استارت عمل نمیکرد خاموش میشد چیکارش کنم؟

Kami
17-08-1390, 11:11 قبل از ظهر
بله دوست عزیزبچه ها فکر کنم ساسات من کار نمیکنه بعد از ۹ روز رفتم سراغش با استارت روشن میشد ولی استارت عمل نمیکرد خاموش میشد چیکارش کنم؟
شاید استپ موتورت مشکل داره
ببر پیش تعمیرکار

matrixaidin
17-08-1390, 11:50 قبل از ظهر
شاید استپ موتورت مشکل داره
ببر پیش تعمیرکار

تعمير كار خوب سراغ داري ادرس بده ببرم تا حالا هر جا بردم زده يه جا ديگه شو تركونده

Alireza
17-08-1390, 12:29 بعد از ظهر
لوازم این موتور به هیچ وجه پیدا نمیشه پیشنهاد میکنم اصلا سمتش نرید حتی خود نمایندگی اصلی هم لوازمشو نداره موتور یه بنده خدا الان 3 هفتس گیره و هیچ لوازمی نیست تو گمرک و نمایندگی ها

sajuad_sina
20-08-1390, 03:23 بعد از ظهر
سلام خدمت اساتیدخودم..میخواستم ببینم من یه هوندا ویو 125 مدل 83 دارم بنظرتون این پالس 135 میتونه به پاش برسه ؟؟

مهدی مریدا
20-08-1390, 06:40 بعد از ظهر
خیر ،به نظر من که اگه ویو اصل باشه می خورتش .

sajuad_sina
22-08-1390, 11:54 بعد از ظهر
سلام آقامن این موتوردلمو برده بدتوکفشم..یه هندا ویودارم میخوام بفروشمش..بنظرشماچندبفروشمش خوبه؟ارزششوداره..

Kami
22-08-1390, 11:58 بعد از ظهر
سلام آقامن این موتوردلمو برده بدتوکفشم..یه هندا ویودارم میخوام بفروشمش..بنظرشماچندبفروشمش خوبه؟ارزششوداره..
برای مشاوره میتونید تاپیک باز کنید
اما اگه از این موتور میخواهید اطلاعات کسب کنید از صفحه 1 تا 16 رو مطالعه کنید

sajuad_sina
21-09-1390, 12:27 قبل از ظهر
سلام به همه کسانی که این موتور روخریدن.میخواستم بدونم وضعیت کلی این موتوربعدازیکسال چگونه هستش لطفاراهنمایی کنیدمن دارم یکیشومیخرم

K.I.A
21-09-1390, 12:35 قبل از ظهر
اصولا موتورایی که روح هندی توشون هست بیشتر از همه خر کارترن /این و مطمئن باشید بیشتر از اینا کار میکنه...وتو یک سال هیچ موتوری خودشو نشون نمیده...

Kami
21-09-1390, 11:03 قبل از ظهر
سلام به همه کسانی که این موتور روخریدن.میخواستم بدونم وضعیت کلی این موتوربعدازیکسال چگونه هستش لطفاراهنمایی کنیدمن دارم یکیشومیخرم
این سوال کاملا بستگی به نوع استفاده خودتون از موتور داره
شما اگه با هر موتوری بد رفتاری کنی هم صفحه کلاچش زود تموم میشه هم لنتش و ...
موتور های هندی همنطور که کیا گفت عمر مفیدشون از موتور های چینی بیشتره

sajuad_sina
21-09-1390, 10:52 بعد از ظهر
بازم سلام دوستان آیامشکل دنده پرونی داره این پالس 135 ؟؟؟؟میشه یه توضیحی بدبد

sajuad_sina
22-09-1390, 01:57 بعد از ظهر
لطفاجواب بدید.آیاچرخ جلواین موتورهنگام ترمزگرفتن لرزش داره ویابه یک طرف کشیده میشه ؟؟؟:pm1:

matrixaidin
22-09-1390, 02:13 بعد از ظهر
شرمنده یادم رفته بوددوست عزیز مال رفیقم الان ۸۰۰۰ تا کارکرده داره کم کم اذیت میکنهپریدن دنده هم وقتی زیاد میشه که موتور داغ کرده باشه مثلا زدی ۱ داری میری وقتی مطمنی که زدی ۲ یه کمی میره یه هو میپره بیرون خلاص میشهلرزیدن فرمون یا دیسک تاب داره یا فرمومت ایراد داره

RIDER
22-09-1390, 02:17 بعد از ظهر
زبان فروم پارسی هست لطفا پارسی پست بزنید

ehsan.san
22-09-1390, 07:49 بعد از ظهر
سلام
موتور من هم توی یکسالی که خریدمش و 3000 کیلومتر کاردکردش حدوداً 10-12 باری خودبه خود خلاص شده که واقعاً رو اعصاب آدم راه میره، البته فکر نمیکنم مشکل این موتور باشه فقط، یکی از دوستام که ug4 داره اون هم یه همچین مشکلی واسش پیش اومده. یه مشکلی که دنده ی این موتور داره اینه که بعضی وقتا بازی در میاره باید باهاش کشتی بگیری تا خلاصش کنی.
اما راجع به لرزش موتور یا کشیده شدن اون به یه طرف موقع ترمز جلو گرفتن، تا حالا همچین اتفاقی واسه موتور من نیفتاده، حتی تو سرعت 70-80 کیلومتر که مجبور شدن ترمز جلو رو میخ بگیرم هم چرخ جلو نلرزیده، البته من با اینکه یکساله موتورمو خریدم خیلی ازش خرکاری نکشیدم ، شاید بعد چندهزار کیلومتر دیگه مشکلات خودشون رو نشون بدن!
البته به نظر من موتورای شرکتbajaj که تو ایران تولید میشه کلاً مثل تخم مرغ شانسیه یکی خوب، یکی دیگه هم تو زرد از آب در میاد!

sajuad_sina
22-09-1390, 11:39 بعد از ظهر
ازتوضیح کاملتون ممنونم آقااحسان.حقیقتش من دودل شدم نمیدنم پالس بگیرم یا آپاچی بنظرشماکه دارنده این موتورهستی چیکارکنم بهتره.

ehsan.san
23-09-1390, 02:11 بعد از ظهر
سلام
به نظر من یه تاپیک با موضوعیت مشاوره راجع به خرید موتور توی یه جای مناسب در فروم ایجاد کنید و درباره خرید موتور از بین موتورهای مدنظرتون با توجه به ملاک ها و معیارها و توقعاتی که از موتور دارید از تمام بچه های فوروم که تجربشون از من بیشتره نظرخواهی کنید. اینجوری بهتر به جواب می رسید.

sajuad_sina
25-09-1390, 01:10 قبل از ظهر
منم یکیشوخریدم..لطفاواسه آب بندی وزمان تعویض روغن یه راهنمایی بکنید..ممنون میشم.

02109002
25-09-1390, 01:21 قبل از ظهر
منم یکیشوخریدم..لطفاواسه آب بندی وزمان تعویض روغن یه راهنمایی بکنید..ممنون میشم.
دوست عزیز همین تاپیکو کامل مطالعه کنید تا به جوابتون برسید اگه متوجه نشدید ذکر کنید تا دوستان راهنمایی کنن

Amir
25-09-1390, 12:12 بعد از ظهر

sajuad_sina
01-10-1390, 02:48 بعد از ظهر
لامپ خوب وخوشکل واسه سکن چی خوبه؟؟دزدگیربزارم یاقفل معمولی بزارم؟؟لطفاراهنمایی کنید.

ehsan.san
01-10-1390, 06:58 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
میتونی برای چراغ کوچیک های موتورت led و واسه ی چراغ بزرگ، زنون بندازی که میشه مثل این عکسی که انداختم؛ هزینش هم دور و ور 40-50 تومن میشه.

برای قفل هم میل خودته، میتونی قفل دیسک یا قفل معمولی بذاری که معمولاً این جور قفلا از 10 تومن به بالاست.

دزدگیر هم باز به خودت بستگی داره که حدود 40 تومن خرج رو دستت میزاره اما اگه دزدگیر بستی قفل رو هم حتماً بگیر و به دزدگیر تنها اکتفا نکن.

sajuad_sina
02-10-1390, 10:00 بعد از ظهر
مرسی آقااحسان ماشالله هزارماشالله موتورتو چه بزکی کردی مبارکه ایشالله.. / دورلاستیکهاتو خودت قرمزکردی ؟

ehsan.san
02-10-1390, 10:51 بعد از ظهر
«برچسب دور رینگ» انداختم که تو گمرک ریخته، میتونی با 3تومن یه جفتشو بخری، خودت بندازی واسه موتورت.

البته توی خیابون ولیعصر بالاتر از تقاطع مولوی روبه روی نمایندگی باجاج یه مغازه هست که تو کار برچسب و اینجور اموراته. همین برچسبا رو خیلی ترو تمیز واست میزنه 20تومن.

Ali
05-10-1390, 09:43 بعد از ظهر
بچه ها صفحه کلاچ و قاب چراغش چنده و از کجا گیر میاد؟

Alireza
05-10-1390, 10:25 بعد از ظهر
هر چیشو خواستی به خودم بگو

عمو اشکان
29-10-1390, 11:22 بعد از ظهر
لامپ خوب وخوشکل واسه سکن چی خوبه؟؟دزدگیربزارم یاقفل معمولی بزارم؟؟لطفاراهنمایی کنید.

همینطور که دوست عزیزمون گفت قیمت حدودا همین رنجه اما دزدگیرهای داخل بازار عیب عمدشون عینه که متاسفانه با قطع کردن سیم رابز به باطری از کار میوفتن اما جدیدا دزدگیری داخل بازار هست که علاوه بر سیم رابز به باطری..یک باطری جدا ذخیره داره که اگر سیم رابط به باطری موتور رو قطع کردند به وسیله اون باطری ذخیره اژیرش به صدا در میاد

در مورد لامپ زنون هم یادت باشه اگر خودت بلدی که هیچ اما در غیر این صورت پیش یک فرد مطمئن ببر چون زننون های پالس135 هندی سیستم صفحه برق کشیشون به صورت لمسیه و زنون های خواص خودشو داره که قیمتش 47 تومنه( البته امیدوارم بالاتر نرفته باشه)

sadegh75
30-10-1390, 04:53 بعد از ظهر
میشه به من هم شماره لوازم یدکی رو بدید ممنون

hamidhaha
08-01-1391, 03:50 قبل از ظهر
سلام
من دیگه کم کم داره یسال میشه دادا از لحاظ سرو وضع من باهاش راحت بودمو همه جا رفتم خیلیم مراعاتشو نکردم ینی حالمو بردم باهاش خوب مونده مشکلی نداره
از لحاظ فنی ام خدارو شکر تاحالا فقط بنزین خوردهو روغن موتوریو ... مشکلی نداشتم گازم زیاد دادما فقط یکمی لرزشش زیاد شده و صدای موتور دریده تر شده ولی وژدانا اونم نه خبلی در کل کاملا راضیم

K.I.A
08-01-1391, 04:08 قبل از ظهر
یه حرکت جالب میگم ضرر نداره انجام بدید.
دسته موتورای انجین به شاسیو باز کنید و بین محل اتصالشون تیوپ (لاستیک) بزارید و تا نفس دارید سفت کنید (پیچو نبررید)
با این حرکت لرزش موتورتون در حد بنز s میشه.

reza_h
15-01-1391, 05:24 بعد از ظهر
یه سوال متفرقه !!!

بزرگ ترین لاستیکی که میشه رو پالس 135 سوار کرد چه سایزیه ؟ عقب/جلو

noise
28-01-1391, 08:35 بعد از ظهر
بچه ها کسی قصد فروش پالس 135 رو نداره؟
یا کسی دست دوم تمیزش رو سراغ نداره؟ (ترجیحا اصفهان و شهرهای کنارش)
من یه دست دومش رو پیدا کردم یکم خش داره و انگار یه بار زمین خورده به 1700000، با توجه به اینکه الان 2100000 قیمت نوش هست، نظرتون چیه میرزه؟

Alireza
28-01-1391, 08:36 بعد از ظهر
این تاپیک جای خرید و فروش نیست دقت بیشتری کنید

milad adel
06-02-1391, 10:28 بعد از ظهر
یه سوال متفرقه !!!

بزرگ ترین لاستیکی که میشه رو پالس 135 سوار کرد چه سایزیه ؟ عقب/جلو

سلام سلام دوستان
من تازه امروز بعد از چن ماه تونستم پسووردمو ک یادم رفته بود عوض کنم و به این باشگاه ملحق بشم
راستش میخوام راجب بزرگترین سایز لاستیکی ک میشه رو این موتور سوار کرد والبته خودم هم روی موتورم انداختم صحبت کنم
برای عقب سایز 140 وبرای جلو سایز 110 که فکرم نمیکنم با رینگهای استاندارد بشه بیشتر ازین سایزهارو رو این موتور سوار کرد
اینم چنتا عکس از موتورم

K.I.A
06-02-1391, 10:40 بعد از ظهر
ضمن خوش امد گویی به شما دوست عزیز به پرشین موتور/
شما باید دوست محمد عقیلی باشید چون عکس اواتورتونو تو گوشیش دیدم و خودش انداخته بود.
موتور خوش رنگی دارید / کمی از تجربتون و سواری این موتور توضیح بدید /مرسی

---------- Post added at 11:40 PM ---------- Previous post was at 11:39 PM ----------

و سمت شما فکر کنم پسر مسئول پیست مشهد باشید اگه اشتباه گفتم عذر میخوام.

کوروش
06-02-1391, 10:45 بعد از ظهر
اگزوز رو هم که اشو لاش کردید /// صداش چه طوری شده ؟؟؟:acigar:

sahel_775
08-02-1391, 06:26 بعد از ظهر
سلام بچه ها
ما هم آومدیم کمک :32:
باجاج 135
کفی تک نفره خوابیده : 126
کفی دو نفره خوابیده : 115
شتاب تا 90 مثل آب خوردن 5 تا 8 ثانیه میاره اون هم با دنده 3

sahel_775
08-02-1391, 06:43 بعد از ظهر
12791

milad adel
09-02-1391, 09:17 قبل از ظهر
مرسی بچه ها
راستش من این موتور رو خریدم فقط برای استفاده در پیست
قبل از اینکه بخرمش همه بهم میگفتن موتور ضعیفیه و تحمل فشارای زیاد رو نداره و معمولا هم شاتون میزنه راستش منم خیلی ترسیده شده بودم ولی خوب چون جیبم به اندازه 135 جواب میداد گفتم باداباد
دقیقا همون شبی ک این موتور رو برای اولین بار سوار شدم یسری نکات جالبش چشممو گرفت
نرم بودن موتور
روان جا رفتن دنده ها(اصن نیاز ب فشار نبود)
از همه مهمتر خوشدست بودنش(اصن موتور تو دست بود انگار چرخ سوار شدی)
قدرت بالاش
ولی یه ایرادشم همونجا به چشمم اومد ک خیلی هم واسه درگ کردن و انجام مسابقاتی ک در اون شتاب خیلی تاثیر داره نکته منفی محسوب میشه و اون دور دنده 1 این موتور بود
اصن انگار دنده 1ش واسه 3ترک سوار کردن ساخته شده تا حرکت میکنی دور دنده تموم میشه و باید بزنی 2 واین تو پیست یه ضعف بزرگه
شب 4م بود که به قول این دوستمون زدم اگزوزو آشولاش کردم و با یه سر اگزوزی ماشین که خیلیم دنبالش گشم(نمیخواستم استیل باشه زاخار میشد) مزئینش کردم
صداش دقیقا همون مگلی 250 شده ولی با دسیبل بیشتر
[Only registered and activated users can see links]این کلیپو حتما ببینید
بلافاصله بعداز درست کردن اگزوز رفتم جاده سنتو و مث آب خوردن این موتور اسپید 132تا رو زد
اصن فکم افتاد
فکرشو نمیکردم آخه خود کمپانی سازنده تاپ اسپیدو 115 اعلام کرده:32:

Kami
09-02-1391, 12:01 بعد از ظهر
سلام بچه ها
ما هم آومدیم کمک :32:
باجاج 135
کفی تک نفره خوابیده : 126
کفی دو نفره خوابیده : 115
شتاب تا 90 مثل آب خوردن 5 تا 8 ثانیه میاره اون هم با دنده 3
موتور بسیار با کیفیتی هست پالس 135
اما با توجه به حجم موتور نباید فشار بیارید بهش
این موتور بسیار بسیار نرمه که باید فقط لذت سواری رو تجربه کنید
اروم برید اروم بیاید لذت ببرید
126 تا برای این موتور زیاده ، زیر 100 تا برید که بهش فشار نیاد و یه عمر کار کنه

reza_h
09-02-1391, 05:08 بعد از ظهر
خدايي قيافه ي آكبندش خيلي گريه آوره ... انگار الاغه كه اون همه بندوبساط بهش آويزون كردن . الان قيمتش چنده ؟

Mohammad aghili
09-02-1391, 05:23 بعد از ظهر
این کلیپو حتما ببینید
بسیار جالب !

راستی داداشی ، این قضیه دوربین رو میشه یه توضیح بدی واس ما؟

خیلی باهاش حال کردم !

دوربینش چیه؟
چه جوری نصب کردی؟

قیمت؟

ممنون

milad adel
09-02-1391, 09:46 بعد از ظهر
خدايي قيافه ي آكبندش خيلي گريه آوره ... انگار الاغه كه اون همه بندوبساط بهش آويزون كردن . الان قيمتش چنده ؟
خوب البته این نظر شخصی شماس و 100% قابل احترام ولی بنظر من واقعا از نظر استایل و تیپ رقیبی تو موتورای هندی موجود در بازار نداره
بد نیست بدونید طراحی این موتور توسط مهندسین کمپانی معتبر کاوازاکی در هند انجام شده(kawasaki rouser 135ls) نام دیگه این موتور زیبا هست ک انحصارا مربوط ب کمپانی کاوازاکی هست

بسیار جالب !

راستی داداشی ، این قضیه دوربین رو میشه یه توضیح بدی واس ما؟

خیلی باهاش حال کردم !

دوربینش چیه؟
چه جوری نصب کردی؟

قیمت؟

ممنون
سلام محمد جان
نوکرم دادا
شما که خودت استادی
یه هولدر موبایل رو با چسب نواری(ازین بیمارستانیا که کار حضرت فیله کندنش) به باک محکم چسبوندم بعدم گوشی n95م رو رو هولدر میزون کردم و با همون چسب کامل باند پیچیش کردم

اینم یه کلیپ دیگه از ثبت سرعت 131km
البته تو ایام عید بود و جاده سنتو ساعت 1 نصف شب قلقله بود
خلاصه شرمنده دیگه

Masoud
09-02-1391, 11:09 بعد از ظهر
مرسی بچه ها
راستش من این موتور رو خریدم فقط برای استفاده در پیست
قبل از اینکه بخرمش همه بهم میگفتن موتور ضعیفیه و تحمل فشارای زیاد رو نداره و معمولا هم شاتون میزنه راستش منم خیلی ترسیده شده بودم ولی خوب چون جیبم به اندازه 135 جواب میداد گفتم باداباد
دقیقا همون شبی ک این موتور رو برای اولین بار سوار شدم یسری نکات جالبش چشممو گرفت
نرم بودن موتور
روان جا رفتن دنده ها(اصن نیاز ب فشار نبود)
از همه مهمتر خوشدست بودنش(اصن موتور تو دست بود انگار چرخ سوار شدی)
قدرت بالاش
ولی یه ایرادشم همونجا به چشمم اومد ک خیلی هم واسه درگ کردن و انجام مسابقاتی ک در اون شتاب خیلی تاثیر داره نکته منفی محسوب میشه و اون دور دنده 1 این موتور بود
اصن انگار دنده 1ش واسه 3ترک سوار کردن ساخته شده تا حرکت میکنی دور دنده تموم میشه و باید بزنی 2 واین تو پیست یه ضعف بزرگه
شب 4م بود که به قول این دوستمون زدم اگزوزو آشولاش کردم و با یه سر اگزوزی ماشین که خیلیم دنبالش گشم(نمیخواستم استیل باشه زاخار میشد) مزئینش کردم
صداش دقیقا همون مگلی 250 شده ولی با دسیبل بیشتر
[Only registered and activated users can see links]این کلیپو حتما ببینید
بلافاصله بعداز درست کردن اگزوز رفتم جاده سنتو و مث آب خوردن این موتور اسپید 132تا رو زد
اصن فکم افتاد
فکرشو نمیکردم آخه خود کمپانی سازنده تاپ اسپیدو 115 اعلام کرده:32:
سلام دوست من ضمن خوش آمد گویی به جناب عالی باید به حضور محترمتون بگم که احتمال روغن سوزی و صدمه موتور و تا 60% زیاد کردید فورا به فکر یه اگزوز فابریک یا حرفه ای باشید ... چرا که هوای خروجی موتور شما با این اگزوز بر طرز نا فرمی با خروجی هدرز تون نا مناسبه و باعث روغن سوزی می شه ...

milad adel
11-02-1391, 08:58 قبل از ظهر
سلام خیلی ممنونم از لطفتون

در مورد اگزوز باور کنید من خیلی دنبال یه نمونه استاندارد گشتم و یه مدل هم گیر آوردم
منبع gsx600 2009 دقیقا رو این موتور فیت میشه
یه اگزوز گیر آوردم واسه این موتورا بود که استریت فایتر میکنن
کل قد اگزوز 25cm بود وبا یه سری تغیرات تو قسمت بست براحتی رو موتور من سوار میشد
من اول فک کردم با 150 تا 200 سروتهش هم میاد بعد ک سوال کردم طرف گف 700ت . چشمام 4تا شد
واسه همین کلا بیخیال اگزوز حرفهای شدم
البته برامم مهم نیس که به روغن سوزی بیفته یا نه
دورو بریام همه تو کاره موتورن . به قیمت صفرش واسم میفروشن باز یکی دیگه:acigar:

milad adel
15-02-1391, 12:23 قبل از ظهر
امشب موتور رو ورداشتم و رفتم جاده سنتو یکم ***زونمش دلم واشه
مث عقاب چش میکشیدم یه آپاچی . پالسی چیزی ببینم
لامسب هرکیم این موتورارو داره حیفش میاد ***زونه انگار cadillac siteen سوار شده
این پالس 180های پره ای که ول معتله . یکیش با من کورس گذاش اصن انگار با cg موتورگازیو بگیری . بهمین راحتی بهش میرسیدم
یه پالس 135م به پستم خورد . بعد کلی عقب و جلو کردن بالاخره طرف سرسیخ شدو گازید که اونم هم تو شتاب سوسکش کردم

408404
15-02-1391, 12:47 بعد از ظهر
اقایون چه جوری می شه این موتور رو تقویت کرد

Ali
15-02-1391, 01:07 بعد از ظهر
اقایون چه جوری می شه این موتور رو تقویت کردبا خیلی کارها مثل:تعویض اگزوز_تعویض شمع_تعویض فیلتر هوا و...

408404
15-02-1391, 02:19 بعد از ظهر
خوب اگه مکان داره دقیق تر بگو مثلا که چه اگزوز وچه شمعی بندازم در مورد کاربرات و چرخ دنده اش نمی شه کاری کرد که سرعتش بیشتر بشه:icon_pf _99_:

408404
15-02-1391, 03:46 بعد از ظهر
خوب اگه مکان داره دقیق تر بگو مثلا که چه اگزوز وچه شمعی بندازم در مورد کاربرات و چرخ دنده اش نمی شه کاری کرد که سرعتش بیشتر بشه:icon_pf _99_:

کسی نبود

کوروش
15-02-1391, 05:05 بعد از ظهر
کسی نبود
دوست عزیز این موتور 135 سی سی حجمشه با 400 فکر کنم اشتباه گرفتی !!!
شاید بشه کمی شتابشو بالا برد کاری دیگه نمیشه روش انجام داد

408404
15-02-1391, 05:11 بعد از ظهر
دوست عزیز این موتور 135 سی سی حجمشه با 400 فکر کنم اشتباه گرفتی !!!
شاید بشه کمی شتابشو بالا برد کاری دیگه نمیشه روش انجام داد

چه جوری میشه شتابش رو افزایش داد.اگه 400ترددش تو ایران مجاز بود شک نکن می خریدم حالا که تا 250 رو به زور پلاک می کنند

1amin
15-02-1391, 10:25 بعد از ظهر
تو این تاپیک میشه قیمت پرسید، اگه اره، قیمت الانه این موتور چنده ؟
ممنون

matrixaidin
15-02-1391, 11:05 بعد از ظهر
2200 نمایندگی

milad adel
15-02-1391, 11:16 بعد از ظهر
​امروز بعدازظهر ​ا بیکاری دوباره موتورو ورداشتمو رفتم جاده سنتو . روبروم دنبال آپاچی میگشتم که یهو یه 180 سفید مدل 91(از کد پلاکش فهمیدم) از بغلم شوت گاز رد شد و یه بوقم واسه تحریکم زد
حاجیکستونم که گازو تخت چسبید خلاصه چون اونم تخت گاز بود تو شولوغیا تونستم بش برسم . ازون کله خرا بود
رفتم کنارش 2تا گاز گاز کردم صدای اگزوز گرفتش
خلاصه آقا دوتایی لایه ماشینا گازوندیم
تو شتاب دنده 3 یکی بودیم 4 که زدم به اختلاف 1 کیلومتر موتور من داشت جلو میزد طوریکه 5 که زدم آپاچی 180 به اندازه یه موتور عقب بود
خودش پشماش ریخته بود حدودا 20 دقیقه فقط میگازوندیم
هرکار کرد نتونست حتی پابپای موتورم بیاد . از آخر خوابیید رو موتور که تندتر بره آقا منم تا جایی که جا داشت چسبیدم به باک مث فشنگ بهش میرسیدم تو حالت خوابییده اصن اختلافش با آپاچی 180 خیلی بود
ینی خدایییش موتور مردیه 135
کاش یه نفرتون گازوندن منو با این موتور تو پیست میدید
ینی اگه هر موتور دیگه ای بود تا حالا اجین ترکونده بود . مث سگ میگازونمش و یدفه باهاش ترمز میگیرم
از صب که میرم پیست تا وقتی برمیگردم خونه موتور خاموش نمیشه
ماشاا... ماشاا... کوچکترین صدایی هنوز موتورش نمیده
امشب 134تا دراز کش باهاش رفتم
دم باجاج و کاوازاکی گرم با این موتورشون .

408404
16-02-1391, 12:25 بعد از ظهر
​امروز بعدازظهر ​ا بیکاری دوباره موتورو ورداشتمو رفتم جاده سنتو . روبروم دنبال آپاچی میگشتم که یهو یه 180 سفید مدل 91(از کد پلاکش فهمیدم) از بغلم شوت گاز رد شد و یه بوقم واسه تحریکم زد
حاجیکستونم که گازو تخت چسبید خلاصه چون اونم تخت گاز بود تو شولوغیا تونستم بش برسم . ازون کله خرا بود
تو شتاب دنده 3 یکی بودیم 4 که زدم به اختلاف 1 کیلومتر موتور من داشت جلو میزد طوریکه 5 که زدم آپاچی 180 به اندازه یه موتور عقب بود
هرکار کرد نتونست حتی پابپای موتورم بیاد . از آخر خوابیید رو موتور که تندتر بره آقا منم تا جایی که جا داشت چسبیدم به باک مث فشنگ بهش میرسیدم تو حالت خوابییده اصن اختلافش با آپاچی 180 خیلی بود
ینی اگه هر موتور دیگه ای بود تا حالا اجین ترکونده بود . مث سگ میگازونمش و یدفه باهاش ترمز میگیرم

سلام اقا میلاد با این موتورت چیکار کردی که این قدر خوب راه می ره یه کم توضیح بده با تشکر

Mohammad aghili
16-02-1391, 12:56 بعد از ظهر
آره خداییش
من دیدم این داش میلادمون چی می کنه !

تو درگ
، اون رو که من بودم ، یه آپاچی 180 رو گرفت

خداییش 135 رو حلال کرده

milad adel
17-02-1391, 09:10 بعد از ظهر
سلام اقا میلاد با این موتورت چیکار کردی که این قدر خوب راه می ره یه کم توضیح بده با تشکر

سلام دوست من
باورت میشه من هنوز حتی کاربرات موتورمو تنظیم نکردم . حتی فیلر نزدم
نمیدونم شاید شانسی اینجوری درومده
ینی موتور شما نمیتونه آپاچی رو بگیره تو شتاب و سرعت؟
دوستان پالس سوار لطف کنید همه بگید تا حالا بیشترین سرعتی ک با موتورتون رفتید چقدر بوده؟؟؟؟؟

آره خداییش
من دیدم این داش میلادمون چی می کنه !

تو درگ
، اون رو که من بودم ، یه آپاچی 180 رو گرفت

خداییش 135 رو حلال کرده

خاک پاتم ممد جان
انقد چوب کاری نکن دادا
خیلی آقایی

راستی بچه ها من همین 4شنبه دارم میرم سربازی
بعداز 6سال غیبت
محمد رسول ا... بیرجند افتادم
از همین الان از همتون خدافظی میکنم
انشاا... با موتوراتون بهترین حال هارو کنین و هیچوقتم موتورتون اذیت نکنه

kourosh_bandit2
17-02-1391, 10:20 بعد از ظهر
میگم میشه ی توضیحی بدی اقا میلاد چطوری؟ چون من از دم هرچی پالسه زدم ترکوندم مخصوصا تو شتاب فقط 220 نتونستم تو سرعت بگیرم ولی شتاب همرو از دم گرفتم پالس 200 هم تو سرعت گرفتم. ی توضیحی بده برامون ببینیم با این بچه پالست چه کردی که اینطوری هاار شده.

mamadosein
19-02-1391, 01:26 قبل از ظهر
مشکل موتور توی دو ترک خیلیه ؟
من کلا اهل گاز و اینا زیاد نیستم ولی خب اگه قراره نکشه و مشکل پیش بیاد واسش ارزش نداره بخرم
3ترک نمیشه سوار کرد ؟ :دی

milad adel
19-02-1391, 06:24 قبل از ظهر
میگم میشه ی توضیحی بدی اقا میلاد چطوری؟ چون من از دم هرچی پالسه زدم ترکوندم مخصوصا تو شتاب فقط 220 نتونستم تو سرعت بگیرم ولی شتاب همرو از دم گرفتم پالس 200 هم تو سرعت گرفتم. ی توضیحی بده برامون ببینیم با این بچه پالست چه کردی که اینطوری هاار شده.

هیچکار نکردم . واسه من از همون اول هار بود شانسی شانسی
باید از درگ کردنم با یه پالس 135 و آپاچی 180 فیلم میگرفتم
پالس 135 ک بعداز 100متر 10متر عقب بود
آپاچی 180تو دنده 1 مساوی بود ولی آخر مسیر به اندازه 2تا موتور عقب بود

این درگ رو خیلی انجام دادم ها و با افراد و موتورهای مختلف
گفتم ک فکر نکنید طرف راننده نبوده

اصن بعضی موتورا شانسی در میاد
واستون گفتم؟

آقا یه شب (1ماه پیش) طبق معمول تو جاده سنتو دنبال آپاچی میگشتم ک یه 160 مشکی دو ترک از کنارم با تمام سرعت ردشد
ینی خودمو کشتم تا بهش رسیدم
لعنتی انقد سگ بود موتورش که دو ترک دقیقا هم تو شتاب هم تاپ اسپید پابپای موتور من بود 130تا رفتیم اونشب
شاید نیم ساعت 40 دقیقه میگازوندیم
با اینکه تک نفره بودم ولی نتونستم جاش بذارم
بعد ک شل کردیم بش گفتم تقویتش کردی؟
یه پوس خند زدو گفت این تازه مدل 88ه

حالا یا دستش زده بود یا مث موتور من شانسی درومده بود

---------- Post added at 06:24 AM ---------- Previous post was at 06:17 AM ----------

مشکل موتور توی دو ترک خیلیه ؟
من کلا اهل گاز و اینا زیاد نیستم ولی خب اگه قراره نکشه و مشکل پیش بیاد واسش ارزش نداره بخرم
3ترک نمیشه سوار کرد ؟ :دی
بنظر من این موتور فقط واسه کسایی خوبه که یه نفره سوار میشن و فقط گاهی اوقات میخوان gfشونو یه دوری بدن
ولی برای استفاده مداوم بصورت دو ترک اصن پیشنهاد نمیشه . 3ترک که اصلا
اگه یه نفره استفاده کنی . ببین اصن مرگ نداره این موتور
ینی تو ایران فک نمیکنم کسی مث من رو پالس 135 فشار آورده باشه
با سرعت 88تا تو دنده 3 که در حال انفجاره یدفه میزنم 2 که موتور وایسه سر پسچ(تو پیست کار هر هفتمه)
ینی اگه هر موتور دیگه ای باشه همونجا بووووم میترکه(ینی اصن به گذشت زمان و این حرفا نمیرسه که بگی بعدا خودشو نشون میده و ااییین حرفا)

این تازه یه نمونه از فشاریه ک رو انجین میارم

408404
20-02-1391, 02:27 بعد از ظهر
با سلام خدمت تمام موتور سواران عزیز.اقا ما با این موتور داشتیم با سرعت میرفتیم که یه هو دیدیم یه سرعت گیر جلومونه قبلش هم خط عابر خلاصه این سرعت گیر از بس غیر اصولی بود ما رو زد زمین وصورتمونو آش ولاش کرد موتور زیاد ضرب نخورد فقط یه طرفچچچ
چراغش خراشیده شد کسی قیمت نداره اگه بخوام عوض کنم
چند در میاد

milad adel
20-02-1391, 11:04 بعد از ظهر
دادا منم با موتورم تو پیست خوردم زمین همینجوری شد
اگه عمق خشش بیشتر از 1mm نی با یه سمباده پوسته آب روشو بسابون بعدم پولیش قرمز و بعدم پولیش سفید دخلشو میاره

saeedjavid
21-02-1391, 11:46 قبل از ظهر
آقا منم 135 دارم از شتابش خیلی رازیم تو شتاب پالس 220 رو گرفتم و لی تو سرعت کشتمش 120 تا بیشتر نمیره که نمیره.
شاید با یه سری دست کاری بشه بیشترش کرد چون توسرعت 120 موتور جون داره ولی را نمیره

کوروش
21-02-1391, 11:48 قبل از ظهر
آقا منم 135 دارم از شتابش خیلی رازیم تو شتاب پالس 220 رو گرفتم و لی تو سرعت کشتمش 120 تا بیشتر نمیره که نمیره.
شاید با یه سری دست کاری بشه بیشترش کرد چون توسرعت 120 موتور جون داره ولی را نمیره
شتاب 135 زیاده چون هم سبکه هم 4 سوپاپه البته فکر کنم !!!
همه پالس ها توان بیشتر رو دارن واسه رفتن ولی از خودکارخانه کاری کردن که از یه حدی بیشتر نره

saeedjavid
21-02-1391, 11:51 قبل از ظهر
عزیز جون با پالس135 . آپاچی 180 رو هم تو شتاب گرفتم با ور نداری قرار بزار.
پالس 135 هرچی آشغالی که باشه 4 سوپاپه تو شتاب کم نمیاره .

کوروش
21-02-1391, 11:54 قبل از ظهر
عزیز جون با پالس135 . آپاچی 180 رو هم تو شتاب گرفتم با ور نداری قرار بزار.
پالس 135 هرچی آشغالی که باشه 4 سوپاپه تو شتاب کم نمیاره .
شما چرا سریع گارد میبندی ؟؟؟ کسی چیزی نگفت که !!!
ما میگیم شتابش خوبه چرا قرار مدار میزاری :25r30wi:

saeedjavid
21-02-1391, 11:56 قبل از ظهر
راستی کسی راه دست کاری کردن پالس 135 رو بلده تا از 120 تا بیشتر بره

---------- Post added at 11:56 AM ---------- Previous post was at 11:55 AM ----------

شرمنده
منظوری نداشتم:sad:

02109002
21-02-1391, 12:14 بعد از ظهر
راستی کسی راه دست کاری کردن پالس 135 رو بلده تا از 120 تا بیشتر بره

میتونی از میلاد عادل کمک بگیری ، اگه اشتب نکنم با موتورش 137km رفته بود
milad adel ([Only registered and activated users can see links])

Ramtin Ducati
29-03-1391, 12:53 بعد از ظهر
بچه ها کسی از قیمت فلاپ های عقب که به دمبی متصل میشه خبر داره؟

ashkan18
10-04-1391, 04:06 بعد از ظهر
سلام
من تازه کارم موتور سوار نیستم تازه میخوام پالس 135 بخرم
سوالی داشتم که فکر کنم برای همتون عین آب خوردنه
دنده های این موتور به چه صورته؟
فقط میدونم که مثل سی جی دنده نمیخوره

Ramtin Ducati
10-04-1391, 11:19 بعد از ظهر
بچه ها کسی از قیمت فلاپ های عقب که به دمبی متصل میشه خبر داره؟
متشکرم
۷۰۰۰۰ت

ashkan18
11-04-1391, 11:28 قبل از ظهر
سلام

کسی نیست جواب بده یه سوال ساده پرسیدم
این موتور یکی به پایین میزنی میشه دنده یک بقیه به بالا؟
چجوری خلاص باید کرد؟

1000cc
11-04-1391, 11:47 قبل از ظهر
داداش گلم بین 1 و 2 خلاص می شه

ashkan18
11-04-1391, 01:00 بعد از ظهر
داداش گلم بین 1 و 2 خلاص می شه

پس من هرکاری کردم نتونستم
قبل از اینکه استارت بزنم میشه
یعنی میزنم به پایین میشه دنده یک بعد میزنم به بالا خلاص میشه
ولی وقتی استارت زدم و یک متر رفتم و ایستادم نمیشه
وقتی دنده یکه باید یه نیم دنده بزنی به بالا تا خلاص بشه؟ یا به پایین

ap_peiki
11-04-1391, 01:48 بعد از ظهر
به بالا . کلا این موتور بد خلاص میشه وقتی روشنه که ظاهرا با تعویض روغن به یه نوع خوب این مسئله حل میشه

sadegh75
11-04-1391, 03:01 بعد از ظهر
سلام

سلام
اول دنده رو می زنی پایین میره یک بعد یک نیم دنده میدی بالا خلاص میشه
اگر خاستی بری دنده دو از دنده یک پدال رو تا ته ببر بالا اگه کم بدی بالا وسط گاز دادن دنده خلاص می کنه و ادم ضایع میشه
اگر سوال دیگه ای داشتی pm بده

02109002
11-04-1391, 03:07 بعد از ظهر
با سلام

بهترین روش برای خلاص کردن این گونه گیربکس ها ( یکی پائین ، چهار تا بالا ) اینه که :

وقتی دنده 2 هستی یواش بزنی سر پدال خلاص میشه

ashkan18
11-04-1391, 04:09 بعد از ظهر
با سلام

بهترین روش برای خلاص کردن این گونه گیربکس ها ( یکی پائین ، چهار تا بالا ) اینه که :

وقتی دنده 2 هستی یواش بزنی سر پدال خلاص میشه

تو دنده 3 یا 4 نمیشه اینکارو کرد؟

02109002
11-04-1391, 10:41 بعد از ظهر
تو دنده 3 یا 4 نمیشه اینکارو کرد؟
با سلام

خیر دوست عزیز

فقط بین دنده 2 و دنده 1 خلاص میشه

یا باید وقتی دنده 1 یواش بزنی بالا ، یا وقتی دنده 2 یواش بزنی پائین

البته تنظیم بودن یا نبودن کلاج هم تاثیر بسزائی در راحت خلاص شدن موتور دارد

ezio
13-04-1391, 05:17 بعد از ظهر
سلام. من تازه می خوام اینو بخرم میگن خیلی گران شده.

اگه کسی قیمت امروزو داره بگه خیلی ممنون میشم.

امروز 13/4/91:icon_pf _99_:

pulse911
15-04-1391, 09:24 بعد از ظهر
سلام به همه...
من کل تاپیک رو خوندم ...
با این اوضاع و احوال آیا این موتور رو بخرم؟

سرعت برام مهم نیست و یه کیس شهری خوش استیل و با کیفیت میخوام مثل همین 135 ...
آیا این موتور خوبیه؟ خب من گیج شدم ,یکی میگه خوبه دیگری میگه بده؟!
نظر آخر و قطعیتون رو بگید راجع به موتور.
ممنون

کوروش
16-04-1391, 09:47 قبل از ظهر
سلام به همه...من کل تاپیک رو خوندم ... با این اوضاع و احوال آیا این موتور رو بخرم؟سرعت برام مهم نیست و یه کیس شهری خوش استیل و با کیفیت میخوام مثل همین 135 ...آیا این موتور خوبیه؟ خب من گیج شدم ,یکی میگه خوبه دیگری میگه بده؟!نظر آخر و قطعیتون رو بگید راجع به موتور.ممنوندوست عزیز تو کیفیت تمام محصولات باجاج عالی هستن / مشکل این موتور بالا بودن قیمتشه / حجم پایین و کم بودن سرعت اگه با این ها مشکلی نداری حتما بخر

pulse911
16-04-1391, 04:33 بعد از ظهر
مرسی داداش...
سرعت برام زیاد مهم نیست و یه موتور میخوام که نرم باشه و آدمو خسته نکنه.

حالا آخرین قیمت 135 چقده؟

9126672935
17-04-1391, 10:59 قبل از ظهر
سلام دوست عزیز
من 2 ماهه خریدمش و تازه فهمیدم امنیت و راحتی تو موتورسواری یعنی چی. 2 ماه پیش 2.200 بود الان شنیدم یکم گرونتر شده ولی اگه سرعت بالای 100 تا (خودکشی!) برات مهم نیست تو خریدش شک نکن موفق باشی .

Sadegh.galaxy
23-04-1391, 03:36 بعد از ظهر
قیمت الان پالس135=2300

mohammadi18000
24-04-1391, 12:11 قبل از ظهر
میشه آیدیت رو بهم بدی تا ازت چند تا سوال بکنم
این آیدی منه منو اد کن بی زحمت

ezio
24-04-1391, 09:36 قبل از ظهر
:26:دو تا سوال داشتم اگه جواب بدین ممنون میشم

1-موقع خریدن این موتور چه وسایلی همراهش باید باشه؟(مثل کلاه و...)

2-من تو کرمانشاه قیمت گرفتم گفتن 2400 .یکم زیاد نیست؟ا:297: گه قیمت درسته که برم دخلشو بیارم.

Arash pulse
24-04-1391, 03:26 بعد از ظهر
یکی جواب بده که چه وسایلی باید همراه موتور باشه ؟؟:icon_pf _98_:

ehsan.san
24-04-1391, 08:48 بعد از ظهر
کیف ابزار و اگه از نمایندگی بخری یه کلاه

Mehdi1988
25-04-1391, 07:26 قبل از ظهر
سلام دوستان توی سایت فارس موتور نوشته تا 115 میره آیا درسته.ممنون

عابدی
25-04-1391, 08:37 قبل از ظهر
فشار میاد بهش ولی میره

Arash pulse
25-04-1391, 09:25 قبل از ظهر
یه سوال خیلی ساده ؟؟ نحوه صحیح جا زدن دنده چیه ؟؟:afro:

amir.cdi
25-04-1391, 09:28 قبل از ظهر
پالس 135؟ 5دندس؟

ehsan.san
25-04-1391, 09:05 بعد از ظهر
پالس 135؟ 5دندس؟

بله 5 دندست.

Sadegh.galaxy
27-04-1391, 08:00 قبل از ظهر
:26:دو تا سوال داشتم اگه جواب بدین ممنون میشم1-موقع خریدن این موتور چه وسایلی همراهش باید باشه؟(مثل کلاه و...)2-من تو کرمانشاه قیمت گرفتم گفتن 2400 .یکم زیاد نیست؟ا:297: گه قیمت درسته که برم دخلشو بیارم.تواصفهان بایه کلاه 2300

شایسته فر
29-04-1391, 02:41 بعد از ظهر
مدل دنده هاش یکی پایین و 4 تا بالا هست یا مثل cg هست؟