PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظیم cdi 125

pundit
01-05-1391, 11:04 بعد از ظهر
سلام دوستان
من یه موتور cdi 125 دارم.موتورم در حالت درجا منظم کار نمیکنه.گاهی اوقات بعد از چند ثانیه درجا کار کردن خاموش میشه.یا وقتی میخوام راه بیفتم با گاز اول یه دفعه خاموش میشه.مسئله کجاست؟اگه کاربرات باشه چه جوری تنظیمش کنم؟

Sajjad GT
01-05-1391, 11:20 بعد از ظهر
یه پیچ روی کاربراتور هست که گاز رو در حالت در جا کم و زیاد میکنه اونو پپیچون گاز یکم بیشتر کن درست میشه اگرم نشد کاریراتت مشکل داره

02109002
01-05-1391, 11:22 بعد از ظهر
با سلام

ضمن خوش آمد گویی به شما دوست گرامی :khosh:

پیچ تنظیم گاز ( پیچ کوچکی است همراه با فنر در سمت راست کاربراتور ) را کمی سفت کنید
این تاپیک را نیز مطالعه نمائید :

تمیز کردن کاربراتور ([Only registered and activated users can see links])
اگر مشکل حل نشد مطرح کنید

با تشکر

amir.cdi
02-05-1391, 12:35 بعد از ظهر
در مورد کاربراتور cdi 125 سوال دارم؟ ([Only registered and activated users can see links])به این تایپیک مراجعه کن جواب سوال تونو میگیرین. با عکس توضیح دادم.

pundit
02-05-1391, 05:12 بعد از ظهر
کاربرات رو طبق اون دستورات تمیز کردم.زیاد هم کثیف نبود.ولی بازم منظم کار نمیکنه.سوزن کاربرات یه خورده تو جاش تکون میخورد.یعنی اون سوراخ استوانه که سوزن ازش بیرون میاد انگار یه کم بزرگ شد چون سوزن توش لق می زد.اشکالی داره؟

02109002
02-05-1391, 05:14 بعد از ظهر
کاربرات رو طبق اون دستورات تمیز کردم.زیاد هم کثیف نبود.ولی بازم منظم کار نمیکنه.سوزن کاربرات یه خورده تو جاش تکون میخورد.یعنی اون سوراخ استوانه که سوزن ازش بیرون میاد انگار یه کم بزرگ شد چون سوزن توش لق می زد.اشکالی داره؟
خیر اشکال نداره

pundit
02-05-1391, 05:18 بعد از ظهر

siajocer
02-05-1391, 06:06 بعد از ظهر
سلام دوستان
من یه موتور cdi 125 دارم.موتورم در حالت درجا منظم کار نمیکنه.گاهی اوقات بعد از چند ثانیه درجا کار کردن خاموش میشه.یا وقتی میخوام راه بیفتم با گاز اول یه دفعه خاموش میشه.مسئله کجاست؟اگه کاربرات باشه چه جوری تنظیمش کنم؟

دوست عزیز ضمن خوش امد گویی:khosh:روی کاربراتور یه پیچ کوچیک هست که پشتش فنره اون پیچو سفت تر کن درست میشه اگه نشد مشکل از کاربرات :hanghead:

pundit
03-05-1391, 10:39 بعد از ظهر
اخه اگه اوم پیچ سفت تر بشه دور موتور میره بالا.میخوام رو دور موتور 1 منظم کار کنه نه بالاتر.کاربرات ژاپنی چند قیمته؟