PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تکان خورد درجای موتورسیکلت

pulse1390
01-05-1391, 12:23 بعد از ظهر
موتور من 180دیجیتال مدل 90است .بعد از تعویض صفحه کلاچ که منجر به از بین رفتن رزوههای سر میل لنگ شد (توسط تعمیر کار)که نهایتا میل لنگ هم عوض شد (میل لنگ فابریک انداختم) موتور هم در جا هم درحین حرکت تکان می خورد که با مراجعه به چند تعمیر گاه وتنظیم کوک کلاچ تکانها کم شد ولی هنوز در جا که موتور کار میکند تکان میخورد .گاهی اوقات تکانها کم و گاهی زیاد می شود.از دوستان کسی اطلاعات یا تعمیرکار خوب اگر میشناسد ممنون می شوم راهنمایی کند.

02109002
01-05-1391, 01:43 بعد از ظهر
با سلام

ضمن خوش آمد گویی به شما دوست گرامی :khosh:

تاپیک مربوطه را مطالعه نمائید :

ادرس تعمیرگاه های موتور ([Only registered and activated users can see links])

با تشکر

kheyri
01-05-1391, 10:42 بعد از ظهر
صفحه نو كه ميندازي اگرم 2 روز تو روغن بخوابوني باز يه صداي تق تق ميده .من خودم يه بار صفحه يكي عوض كرم .بعد صداش در اومد برد تعمير گاه گفت منم مينداختم يه چند روز صدا ميده بعد درست ميشه
پ.ن:cg هيچ قوانين خاصي نداره :دي
راستي يادم رفت بگم صفحه اين پالسارو بعد تعويض با يه دستگاه 4 شاخ مانند تنظيم ميكنن .كه يه صداي تق ميده كه افتاده جاش اينا ...
گرفتي چي شد.

mra680
01-05-1391, 10:55 بعد از ظهر
سلام ودرود
این میل لنگی که انداختن به درستی نبوده . . .یا میل لنگ بالانس دورانی نیست و وزنه ی کپه لنگش میزون نیست
یا پیچ کپه یاتاقان به میزان درستی سفت نشده . . .
کلاج اینوسط داره حیف میشه . . .یعنی فدای این خرابی میل لنگ شما
موفق باشید