PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پلاک کردن موتور

marsis
31-04-1391, 11:34 قبل از ظهر
سلام دوستان میخوام بدونم هر کسی در تهران میتونه چنتا موتور پلاک کنه به نامه خودش ... چون من شنیدم تا 3 تا ... واقعاً همین طوریه ؟؟

کوروش
31-04-1391, 11:55 قبل از ظهر
سلام دوستان میخوام بدونم هر کسی در تهران میتونه چنتا موتور پلاک کنه به نامه خودش ... چون من شنیدم تا 3 تا ... واقعاً همین طوریه ؟؟نه بابا این حرفا چیه هر چند تا بخوای میتونی پلاک کنی ولی سهمیه بنزینت کم میشه

amir.cdi
31-04-1391, 12:30 بعد از ظهر
نه هیچ ربطی به سهمیه نداره .و هر چنتا که بخای میتونی به نامت بزنی .من خودم الان حدود 4تا 5 موتور بنامم هست که قلنامه ی فروختم و هنوز سند نزدیم .

marsis
01-05-1391, 11:25 قبل از ظهر
نه هیچ ربطی به سهمیه نداره .و هر چنتا که بخای میتونی به نامت بزنی .من خودم الان حدود 4تا 5 موتور بنامم هست که قلنامه ی فروختم و هنوز سند نزدیم .

شما خودتون دارین میگین قلنامه ای یعنی پلاک به نام خودتون نشده ، منظور منم همینه چنتا موتور میتونیم به نام خودمون سند بزنیم و پلاک کنیم ؟؟؟

کوروش
01-05-1391, 11:57 قبل از ظهر
نه هیچ ربطی به سهمیه نداره .و هر چنتا که بخای میتونی به نامت بزنی .من خودم الان حدود 4تا 5 موتور بنامم هست که قلنامه ی فروختم و هنوز سند نزدیم .دوست عزیز اول کل مطلب رو بخون بعدش جواب بده / گفتم اگه به نام بزنی سهیمه سوختت کم میشه / به نام نه قول نامه ای //// هر چند تا بخوای میتونی به نام خودت بنزی ولی از سهمیه سوختشون کم میشه !!!

mehdi asadshoar
01-05-1391, 12:24 بعد از ظهر
سلام کوروش جان من الان سه تا ماشین به نامم هست ولی سهمیه سوخت انها مثل دیگرانه.

nopo
01-05-1391, 12:53 بعد از ظهر
شما خودتون دارین میگین قلنامه ای یعنی پلاک به نام خودتون نشده ، منظور منم همینه چنتا موتور میتونیم به نام خودمون سند بزنیم و پلاک کنیم ؟؟؟
يكم دقت كن
گفته 4-5تا به نام خودشه وبه نام طرف نزده نه اينكه قولنامه اي خريده:wall3:

کوروش
01-05-1391, 01:03 بعد از ظهر
سلام کوروش جان من الان سه تا ماشین به نامم هست ولی سهمیه سوخت انها مثل دیگرانه.ببینید هنوز طرح بنزین کامل نشده و هنوز کامل اجرا نشده /// ولی وقتی یارانه ای شدن بنزین اجرا بشه خانواده ای میشه یعنی شما اگه تو خانوادتون 4 تا ماشین دارید کمتر بنزین میگیرید و اونایی که یه دونه ماشین دارن بیشتر بنزین میگیرن تا حق کسی پای مال نشه شاید تا الان تغییری نکرده باشه ولی در طی مدت عملی میشه

amir.cdi
01-05-1391, 03:25 بعد از ظهر
موتور به نامه منه قلنامه ی فوروختم یعنی سند نزدن به نامه خودشون هنوز نزدن به نامه منه.:wall3:

mehdi asadshoar
02-05-1391, 03:10 بعد از ظهر
پس از این به بعد اول باید تعویض پلاک کنم بعد بنام بزنم.البته الان من 4 تا کارت سوخت دارم که همه سهمیه هاش همون 10 روز اول تموم میشه.