PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جغرافياي گردشگري تهران

kheyri
28-04-1391, 10:14 قبل از ظهر
سلام بر بروبچ .
مکانهایی که معرفی میکنید ذکر کنید که کی شلوغه کی خلوته.رودی چیزی داره یا نداره
طبق معمول مسیرش موتور خور باشه .اگه شد یه عکسم بزارید .
ممنون

امیر41
19-05-1391, 01:34 بعد از ظهر
در این خصوص لطفا راهنمائی کنید خدا رو خوش میاد ها

nazamm
28-05-1391, 11:10 بعد از ظهر
باید مشخص بشه واسه چه موتوری و در چه سبکی می خواید به گردش برید

ممکن برخی مسیر ها مناسب موتور های ریس نباشن

اکثر جاهایی که هستن مثل فشم , بیابا های اطراف فرودگاه امام و .... افرود خور هستن

امیر41
29-05-1391, 09:35 قبل از ظهر
جنگل سوهانک برای آفرود تریل داخل تهران بد نیست....

nazamm
29-05-1391, 03:37 بعد از ظهر
دشت هويج (آجار)- قلعه دختر- غار هملون- دره تلخاب- روستاي
لالان- آبشار شكراب

این جاهام در مسیر تهران- جاده لشكرك-
لواسانات- جاده اوشان هست که هم جالبه هم مناسب

:thanks:

amir.cdi
29-05-1391, 04:13 بعد از ظهر
اگه با موتور های سنگین میرید بهترین جاده سربالای لواسانات تا لشکرک هست
ما هر بار رفتیم با ماشین مدل بالاها کورس گذاشتیم اونا باختن ما کیف کردیم .چون صاف هست ولی 5شنبه و جمعه ها شدیدن شلوغه
دشت لارم برای موتور تریل ها خوبه هم رود داره هم تپه

Alireza Eteraz‏
29-05-1391, 04:19 بعد از ظهر
اگه با موتور های سنگین میرید بهترین جاده سربالای لواسانات تا لشکرک هست
ما هر بار رفتیم با ماشین مدل بالاها کورس گذاشتیم اونا باختن ما کیف کردیم .چون صاف هست ولی 5شنبه و جمعه ها شدیدن شلوغه

اتفاقاالان ناامن ترین جای تهران اونجاست هروقت رفتم چه وسط هفته چه تعطیلی پره نیروانتظامی بوده/بخصوص توی تعطیلی بری که کارت تمومه میوفتن دنبالت:icon_pf _96_:
امنیت اتوبان تهران قم ازاونجابیشتره

amir.cdi
29-05-1391, 04:22 بعد از ظهر
اتفاقاالان ناامن ترین جای تهران اونجاست هروقت رفتم چه وسط هفته چه تعطیلی پره نیروانتظامی بوده/بخصوص توی تعطیلی بری که کارت تمومه میوفتن دنبالت:icon_pf _96_:
امنیت اتوبان تهران قم ازاونجابیشتره
نیروی انتظامی باشه امنیتش بالانس
نه دادا ما اونجا خونه داریم هر جمعه میریم کسی کاریمون نداره ما تاشمشک میریم
کلا جادش موتور ممنوع هست ولی من با zxو 125 رفتم
داییم با GS اومده کاریمون نداشتن

Alireza Eteraz‏
29-05-1391, 04:30 بعد از ظهر

جاده ی شمشک اونطرفاقبول /ولی لواسون وفشم ولشگرک روازذهنت خارج کن با سنگین بری چون داری میری تودهنه شیرپـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــره ماموره حداقل الانش /ولی شب نه /به نظره من هیچجامثل چالوس برای سنگین سواری توی ایران منناسب نیست:image111: اونم شب

roma
18-07-1391, 08:47 بعد از ظهر
دوستان ابشار سنگان جایی بسیار زیبا مخصوص موتور هست تو جاده امازاده داود یه دو راهی هست یک طرف میره امام زاده یک طرف میره سنگان بهد از روستای سنگان حدود 6 کیلومتر مسیر کوهستانی زیبا خاکی داره که2 تا 3 کیلومتر موتور سوار ما بود(پالس 135 هوندا cj یاماها 125) با توجه به نوع موتور توی یه جاهای 2 نفر موتور از شیب رد میکردیم بعدش که میرسی اون بالا چه حالی میده فکرشم نمیکنی توی تهران یه همچین جایی باشه
دوستان حتما حتما یک ترک باید برید و وسایل اضافی مثل اچار فرانسه شم پیچ گوشتی و غیره حتما ببرید فشار بسیار بالایی به موتور وارد میشه احتمال خرابی زیاده به غیر از هوندا که یک مدت داغ کرده بود روشن نمیشد دیگه مشگل خاصی نبود منم فکر کنم 6 کیلومتر چرغ جلوم رفت 60 کیلومتر چرخ عقبم رفت از بس تکاف کشید
عکسم به زودی واستون میزارم

kheyri
24-07-1391, 12:41 قبل از ظهر
دوستان ابشار سنگان جایی بسیار زیبا مخصوص موتور هست تو جاده امازاده داود یه دو راهی هست یک طرف میره امام زاده یک طرف میره سنگان بهد از روستای سنگان حدود 6 کیلومتر مسیر کوهستانی زیبا خاکی داره که2 تا 3 کیلومتر موتور سوار ما بود(پالس 135 هوندا cj یاماها 125) با توجه به نوع موتور توی یه جاهای 2 نفر موتور از شیب رد میکردیم بعدش که میرسی اون بالا چه حالی میده فکرشم نمیکنی توی تهران یه همچین جایی باشه
دوستان حتما حتما یک ترک باید برید و وسایل اضافی مثل اچار فرانسه شم پیچ گوشتی و غیره حتما ببرید فشار بسیار بالایی به موتور وارد میشه احتمال خرابی زیاده به غیر از هوندا که یک مدت داغ کرده بود روشن نمیشد دیگه مشگل خاصی نبود منم فکر کنم 6 کیلومتر چرغ جلوم رفت 60 کیلومتر چرخ عقبم رفت از بس تکاف کشید
عکسم به زودی واستون میزارم
جاده امامزاده داوو که پدرشو دراوردیم .یه بار رفتیم سمت سنگان.هی رفتیم یه جایی نرسیدیم :دی اندازه یه ربع.دیگه دیدم تاریک میشه سرشو گرد کردیم.
اون دوراهی برید جلو یه 5-6 تا که میری جلو یه جا هست ارتفاعش زیاده میری موتور بزاری بالا خودتون برید پایین .یه ذره که رفتیید پایین یه اندازه 15-20 دقیقه برید جلو .یک جاهایی تمیزی پیدا میشه.فقط افرادتون زیاد باشه .سلاح سردم با خودتون ببرید جاش طوری که ادم پر نمیزنه.یکی دوبارم ما با سگا درگیر شدیم.

saman697
17-08-1391, 06:15 بعد از ظهر

منم با اونجر 220 میرم آه هفته ها جلو پاسگاه ایست هست بعضی موقع ها من میندازم اون یک تیکه رو از لاین اون ور میرم تاحالا گیر نکردم:29dz8zk:

- - - Updated - - -

بچه ها من تمام آخر هفته ها با موتور بیرون شهر میرم بنظر من سمت لواسانت بهترین جا هست هم زیبا و هم کسی باهات زیاد کار نداره من بیشتر موقع ها میرم سمت جاجرود و آن جا بسمت سد و نیکنام ده و برگه جون و افجر میرم که از برگه جون بسمت لواسان که میای یکی از لذت بخش ترین مسیر ها برای موتور سواری هست بالای کوه پر پیج های زیبا حتما برید عکسشم براتون میزارم ببینید.
25283
این عکی مربوط به همون جای که ادرس دادم میشه در تاریخ 14 مهر 91:consoling2:

ایلیا
17-08-1391, 06:52 بعد از ظهر
شماها که اینهمه جا بلدین، چرا تو بخش قرار ملاقات‌ها یه قرار تنظیم نمیکنید با مدیرا؟ هیف این همه جاهای باحال نیست؟

hamed zoro
17-08-1391, 07:44 بعد از ظهر
واقعا سمت لواسانات جاهای بکر و مسیرهای عالی برای موتور سواری هست از همه مهمتر اینکه مردمان خوبی داره و امنیت زیاده اگه با کسی کاری نداشته باشی باهاتون کاری ندارن از خود لواسان به بعد شاید راحت نزدیک 20 مسیر مختلف باشه که برخی بدرد آفرود برخی هم برای انرود مناسبه هم طبیعت عالیه - هم مسیرها بد نیست اگر خواستید تو این تاپیک بصورت مختصر تا جایی که بلدم مسیرهایی را براتون میگم که کمتر رفتید و دیده نشده چون من هم روستای مادریم ( آهار )اونجا هست و کمی قبل تر به واسته خوندن عکاسی خیلی تمرینام میرفتم تو مناظر اونجا انجام میدادم

saman697
18-08-1391, 03:54 قبل از ظهر
شماها که اینهمه جا بلدین، چرا تو بخش قرار ملاقات‌ها یه قرار تنظیم نمیکنید با مدیرا؟ هیف این همه جاهای باحال نیست؟
سلام
داداش چندین بار با بچه های اونجر سوار هما هنگی کردیم ولی کسی پایه نبودن در اون جد ولی شاید تو قرار ملاقات ها یه قرار برا جمعه هفته بعد بزاریم
برا سمت لوسانات کیا پایه هستند:29dz8zk:

- - - Updated - - -

واقعا سمت لواسانات جاهای بکر و مسیرهای عالی برای موتور سواری هست از همه مهمتر اینکه مردمان خوبی داره و امنیت زیاده اگه با کسی کاری نداشته باشی باهاتون کاری ندارن از خود لواسان به بعد شاید راحت نزدیک 20 مسیر مختلف باشه که برخی بدرد آفرود برخی هم برای انرود مناسبه هم طبیعت عالیه - هم مسیرها بد نیست اگر خواستید تو این تاپیک بصورت مختصر تا جایی که بلدم مسیرهایی را براتون میگم که کمتر رفتید و دیده نشده چون من هم روستای مادریم ( آهار )اونجا هست و کمی قبل تر به واسته خوندن عکاسی خیلی تمرینام میرفتم تو مناظر اونجا انجام میدادم
آقا من پایم اگه پایه هستین هماهنگ کن بریم:98::98:

شایسته فر
18-08-1391, 04:18 قبل از ظهر
از برابچز اونجر سوار من همیشه آماده هستم
شاید شهروزم راضی کنم بیاد
ببینم بقیه چه می کنن

saman697
19-08-1391, 02:07 قبل از ظهر
از برابچز اونجر سوار من همیشه آماده هستم
شاید شهروزم راضی کنم بیاد
ببینم بقیه چه می کنن

پس ببینم چی کار میکنی ها منتظر خبر شمارمو که داری...:29dz8zk:

- - - Updated - - -

آقا من میخوام یه برنامه کویر بزارم برای دو هفته دیگه که تعطیلی داریم همه کارارو کردم برنامه رو درست کردم با نقشه و امکانات بالا
مسیرمون تهران بسمت سمنان بعد جندق بعد کویر مصر بعد مراسم محلی ظهر عاشورا در یزد بعدش حرکت بسمت تهران
حرکت چهارشنبه شب از تهران و یکشنبه یزد بسمت تهران :32:
کیا دوست دوارن تو این سفر با ما باشن:icon_pf _101_:
:crazy:

- - - Updated - - -

جاده امامزاده داوو که پدرشو دراوردیم .یه بار رفتیم سمت سنگان.هی رفتیم یه جایی نرسیدیم :دی اندازه یه ربع.دیگه دیدم تاریک میشه سرشو گرد کردیم.
اون دوراهی برید جلو یه 5-6 تا که میری جلو یه جا هست ارتفاعش زیاده میری موتور بزاری بالا خودتون برید پایین .یه ذره که رفتیید پایین یه اندازه 15-20 دقیقه برید جلو .یک جاهایی تمیزی پیدا میشه.فقط افرادتون زیاد باشه .سلاح سردم با خودتون ببرید جاش طوری که ادم پر نمیزنه.یکی دوبارم ما با سگا درگیر شدیم.
آقا منو هوای کردین برم جادش طوری هست بتونیم با آونجر 220 دو ترک رفت .........؟؟؟؟ :29dz8zk:

- - - Updated - - -

آقا منو هوای کردین برم جادش طوری هست بتونیم با آونجر 220 دو ترک رفت .........؟؟؟؟ :29dz8zk:

شایسته فر
19-08-1391, 06:49 قبل از ظهر
والا داداش اگه تو محرم نبود حتما میومدم
ولی هرسال من فقط یکجا میرم؛ شرمنده
ایشالا دفعه بعد

saman697
19-08-1391, 08:44 بعد از ظهر
والا داداش اگه تو محرم نبود حتما میومدم
ولی هرسال من فقط یکجا میرم؛ شرمنده
ایشالا دفعه بعد

واسه هفته بعد که میشه روز قبل و اول محرم یه تور 2 روزه کویر بزاریم

بعد بچه ها ببینم مجوز میخواد

Hamed 021
01-01-1393, 09:35 بعد از ظهر
جاده امامزاده داوود از سمت فرحزاد خوب جاییه جاده خاکی رودخونه و دارو درخت هم داره امنیت هم داره مخصوصا تابستون هوا هم گرم شده حال میده من ماهی 2 بارو جمعه ها میرم خیلی حال میده

شبدیز
26-02-1393, 11:20 قبل از ظهر
من با اونجر220 زیاد 2ترک رفتم امام زاده داود و لواسون هر کی اونجر داره پایست بگه بد نیست یه قرار بذاریم