PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهم ▲▼▲ سهمیه موتور سیکلت ها کم می شود !!! ▲▼▲ مهم

02109002
27-04-1391, 01:49 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران(econews.ir):

ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور با ارسال نامه‌ای به وزارت نفت خواستار کاهش ماهانه ۱۵ لیتری سهمیه بنزین برخی از موتورسیکلت‌ها در مرداد ماه سالجاری شده است.

بر این اساس، سهمیه بنزین نیمه یارانه‌ای آن دسته از موتورسیکلت‌های با پلاک قدیمی از ابتدای مردادماه سالجاری از ۲۵ به ۱۰ لیتر در ماه کاهش می یابد.

کاهش ۱۵ لیتری سهمیه بنزین این موتورسیکلت‌ها در قالب اجرای طرح ساماندهی سهمیه سوخت توسط ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور انجام شده است و به نظر می‌رسد ستاد هدفمندی یارانه‌ها با طرح پیشنهاد ستاد سوخت برای کاهش سهمیه بنزین موتورسیکلت‌های پلاک قدیمی موافقت کرده است.

یک مقام مسئول در وزارت نفت در گفتگو با مهر با بیان اینکه اجرای این طرح از ابتدای مردادماه سالجاری قطعی شده است، اظهار داشت: در صورت تجدیدنظر ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت و اعلام آن به وزارت نفت، امکان به تعویق افتادن این طرح به بعد از ماه مبارک رمضان وجود دارد.

عبدالله جلالی قائم مقام ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور پیشتر در جمع خبرنگاران درباره ساماندهی موتورسیکلت‌ها با اشاره به اینکه حدود ۷.۸ میلیون موتورسیکلت کارت سوخت دارند، گفته بود: ممکن است بخشی از این موتورسیکلت‌ها وجود نداشته باشند و در حال حاضر نیز حدود یک میلیون دستگاه توقیف است و ما باید در این بخش ساماندهی دوباره‌ای را انجام دهیم.

وی با اعلام اینکه برنامه ریزی شده است تا موتورسیکلت‌هایی که از زمان توقیف آنها سه تا شش ماه می‌گذرد و دارای بیش از ۱۰ سال عمر است و مالک آن به سراغ رفع مشکل موتورسیکلتش نمی‌رود را اسقاطی تلقی کنیم و کارت سوخت آن را نیز باطل کنیم، تصریح کرده بود: از دارندگان موتورسیکلت‌های توقیفی کمتر ۱۰ سال خواسته می‌شود تا به سیستم‌های تغییر پلاک مراجعه و مشکلات موتورسیکلت خود را حل کنند.
به گفته این مقام مسئول، طرحی به ستاد هدفمندی یارانه‌ها ارائه شده است که در صورت تصویب، سهمیه‌ای به موتورسیکلت‌های بنزین سوز جدید تعلق نگیرد.

منبع ([Only registered and activated users can see links])

nopo
27-04-1391, 01:54 بعد از ظهر
وقتي كپي يست ميكني لااقل فونتش رو تغيير بده فونتش رو سرور وسيستم ما نيست

.:ALIREZA NADERI:.
ما که کاب داریم الان کارتم 190 لیتر بنرین داره !
میفروشمش !
هر 2 هفته 3 لیتر !

کوروش
این طرح داره فشاری وارد میکنه به کسانی که موتور پلاک قدیمی دارن / پلاک رو ملی کنن از این طرح خارج میشن

02109002
27-04-1391, 01:57 بعد از ظهر
وقتي كپي يست ميكني لااقل فونتش رو تغيير بده فونتش رو سرور وسيستم ما نيست
فونت تغییر داده شده :
System

M@hy@r
27-04-1391, 02:00 بعد از ظهر
یعنی سهمیه ماهی 10 لیتر؟
خوب من آخه الان چی بگم؟ چه فحشی بدم که پاک نشه؟!؟!؟

amir.cdi
27-04-1391, 02:00 بعد از ظهر
موتور من پلاک قدیمه. یعنی کم میکنن:icon_pf _99_:
18403

amir.cdi
27-04-1391, 02:02 بعد از ظهر
اخه چه طرحی بود دادن پلاک با پلاک فرق نداره که فقط کیسه دوختن برا مردم بیچاره!!!!!!

کوروش
27-04-1391, 02:04 بعد از ظهر
پلاک ملی بشه هیچ تغییری توی سهمیه نمیدن

02109002
27-04-1391, 02:04 بعد از ظهر
یعنی سهمیه ماهی 10 لیتر؟
خوب من آخه الان چی بگم؟ چه فحشی بدم که پاک نشه؟!؟!؟
یه جور ابهام وجود داره تو خبر !!!

یه جا میگه برای موتورهای پلاک قدیم ، سرتیتر خبر کلیه موتور ها رو در بر میگیره

یه جا میگه اگه تصویب شه موتورهای جدید اصلا سهمیه ندارند

هر چی بگی فایده نداره ، زحمت دادی به خودت

ولش دادا بیخیال :25:

nopo
27-04-1391, 02:10 بعد از ظهر
فونت تغییر داده شده :
System

18401

02109002
27-04-1391, 02:17 بعد از ظهر
موتور من پلاک قدیمه. یعنی کم میکنن:icon_pf _99_:
18403
آره حتما" ، برو تعویض پلاک تا کم نشه ( البته احتمال کم شدن سهمیه بعد از تعویض پلاک هم وجود داره )

Sadegh.galaxy
27-04-1391, 02:27 بعد از ظهر
موتورمن برای زمستون 81هست.اگه مرداد برم پلاک ملی کنم گیرنمیدن؟چون گفتن موتورهای 10سال پیش روهم پلاک نمیکنن.خب تومرداد هنوز 10سال نشده!!!!

M@hy@r
27-04-1391, 02:28 بعد از ظهر
یه جور ابهام وجود داره تو خبر !!!
ایهام نیست کژتابیه ، ولی من منظورشو گرفتم :happy4:
یه جا میگه برای موتورهای پلاک قدیم ، سرتیتر خبر کلیه موتور ها رو در بر میگیره
خودش با خودش درگیره :khak:
یه جا میگه اگه تصویب شه موتورهای جدید اصلا سهمیه ندارند
بی جا کرده
هر چی بگی فایده نداره ، زحمت دادی به خودت
اینو که مطمئنم :25:
ولش دادا بیخیال

اینا همه زمینه هایی برای این هستن که تا چند ماه دیگه سهمیه موتور بشه 2 لیتر بعدش نیم لیتر بعدش هم بای بای!
واقعا ما با این امید نشستیم که موتورسنگین آزاد بشه ، اون ور دور هم نشستن چایی میخورن قلیون میکشن هر چند وقت یه بار میان یه سیخونکی میزنن اعصاب مردم رو تـ... میکنن

amir.cdi
27-04-1391, 02:38 بعد از ظهر
مهیار راست میگه پلاک قدیم بهونست. دارن کارت سوختارو جم میکنن اگه یه دفعه ور دارن مردم سکته میکنن دارن اماده میکنن.
من فقط میتونم بگم::vardane:

02109002
27-04-1391, 09:36 بعد از ظهر
قائم مقام ستاد مدیریت مصرف سوخت درباره کاهش سهمیه بنزین موتورسیکلت‌ها گفت: آقای رئیس جمهور موافق کاهش سهمیه موتور سیلکت ها به صورت یکباره نبود و از تصمیم جدید بی اطلاعم.

به گزارش فارس، عبدالله جلالی با اشاره به اینکه در جلسه تعیین سهمیه سوخت پیشنهادی مبنی بر کاهش سهمیه سوخت موتور سیکلت ها مطرح شده است گفت: تا آنجا که من مطلع هستم این موضوع تنها در حد یک پیشنهاد است و آقای رئیس جمهور موافق اجرای آن نبود.

قائم مقام ستاد مدیریت مصرف سوخت ادامه داد: قرار بر این بود که کاهش سهمیه ها براساس یک زمان بندی مشخص صورت بگیرد و شروطی برای آن درنظر گرفته شده بود.

جلالی خاطرنشان کرد: حال اگر این تصمیم گرفته شده است من در جریان آن نیستم.

برخی رسانه ها از کاهش سهمیه موتور سیکلت ها برای مرداد ماه به 10 لیتر خبرداده اند.

منبع ([Only registered and activated users can see links] 7)

amir.cdi
27-04-1391, 09:42 بعد از ظهر
خودشون می برن می دوزن کم میکنن زیاد میکنن مسخرست به قرآن !!!! فکنم فردا میگن بیاین از هر کی خوشمون بیاد بنزین میدیم نیومد بنزین که نمیدیم موتورشم میگیریم نمیدیم.

ARSH
27-04-1391, 10:08 بعد از ظهر
مهم نیست موتور مصرفی نداره ولی کم شدنش زور داره !

M@hy@r
27-04-1391, 11:35 بعد از ظهر
قائم مقام ستاد مدیریت مصرف سوخت درباره کاهش سهمیه بنزین موتورسیکلت‌ها گفت: آقای رئیس جمهور موافق کاهش سهمیه موتور سیلکت ها به صورت یکباره نبود و از تصمیم جدید بی اطلاعم.
خدایی از هر جمله اش میشه 5تا جک و 3تا ترول ساخت
به زودی ترولشو میسازم میزارم

ramin9053
28-04-1391, 01:07 قبل از ظهر
بابا ای ول زمان اون بدبخت:icon_pf _98_: بنزین یه مقدار گرون شد مردم دادو بیدادشون:jelf: در اومد ولی حالا تو این زمونه مردم میگن ((حالا چیکار کنیم بنزین بهمون نمیدن؟؟؟؟:297:)) به نظر من بیایین همه موتور سوارها یه نامه بنویسیم به بزرگترشون حالا هرکیه نمیدونم بگیم ما گناهمون چیه موتورسواریم با انصاف ها ما پنجمین صادر کننده نفتیم حالا سر بنزین باید هروز یه بامبولی:laie_14: در بیارین رو اعصاب مردم خط بکشید؟؟؟؟ حتی در مورد این طرحشون خودشونم داخلشون درگیری دارن:jelf:بعد مردم رو به جون هم میندازن :i'm ok: والا به خدا ملت ما خیلی بدبختن ، تو هیچی شانس ندارن مخصوصا جوانان:icon_pf _97_: در مورد طرح نامه نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟ من حاضرم:26:

02109002
28-04-1391, 06:42 بعد از ظهر
رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور با بیان اینکه تصمیم قطعی برای کاهش سهمیه بنزین موتورسیکلت ها تاکنون اتخاذ نشده است، گفت:

سهمیه بنزین مردادماه خودروهای شخصی و عمومی نیز مانند ماه های پیش به کارت های سوخت واریز می شود

به نقل از روابط عمومی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت، محمد رویانیان در مورد سهمیه بنزین مرداد ماه خودروهای شخصی و عمومی اظهار داشت:

سهمیه مردادماه همانند ماه های گذشته و بدون تغییر در کارت های سوخت واریز می شود.

وی ادامه داد:
این سهمیه در ساعت 24 ، سی و یکم تیرماه در کارت های سوخت شارژ خواهد شد.

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور در پاسخ به پرسشی درخصوص کاهش سهمیه بنزین موتورسیکلت ها که در رسانه ها عنوان شده است گفت:

فعلاً تصمیم قطعی برای کاهش سهمیه بنزین موتورسیکلت ها اتخاذ نشده است.

منبع ([Only registered and activated users can see links])

amir.cdi
28-04-1391, 06:50 بعد از ظهر
اخبار شبکه 5 زیر نویس کرد: سهمیه موتور سیکلت ها کم نخواهد شد.

02109002
28-04-1391, 06:53 بعد از ظهر
مثل اینکه فعلا" به خیر گذشته ولی مطمئنا" دوباره این طرح پیشنهاد میشه و شاید سری بعد تایید هم بشه ...

ramin9053
28-04-1391, 11:27 بعد از ظهر
اینا سرنگ بدبختی رو همینجوری فرو میکنند:laie_14:منتظر کم شدن باشید ولی ارزان شدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟:297:نمیدونم ما به کدامین گناه گرفتاریم :i'm sorry:من بنزین 50 تومنی میخوامممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممم:sad :بدون سهمیه؟؟؟؟؟؟؟؟:26:

Kami
28-04-1391, 11:32 بعد از ظهر
قفل میشه