PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشرو 70 سی سی _pishro 70cc

dariush
26-04-1391, 11:27 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان
دیدم توی سایت جای این موتور خالی هستش
همانطور که بیشتر دوستان میدونن شرکت پیشرو این موتور رو وارد میکنه و ساده و جم وجور
که به درد راه های نزدیک میخوره(رفت امد اداره یا مدرسه)که حدود دو سال هستش که مدل جدیدش وارد بازار شده و اینم بگم که پلیس اصلا به این موتور گیر نمیده(تجربه کردم)

حجم موتور:
70 cc
--

سیستم:
چهار زمانه – تك سيلندر– هوا خنك

حداکثر قدرت:
[Only registered and activated users can see links]

سیستم احتراق:
CDI

سیستم انتقال نیرو:
4دنده

سیستم الکتریکی

استارت:
هندلي

چرخها و سیستم ترمز

ترمز جلو:
درام

ترمز عقب:
درام

تایر جلو:
2.25×17

تایر عقب:
2.50×17

طوقه:
استاندارد معمولي

گنجایش مخزن سوخت

در حالت پر:
3.5 Lit

زاپاس:
Lit

قابل مصرف:
Lit

سایر

وزن خالص:
75 kg

حداکثر سرعت:
65 km/h

18393

02109002
26-04-1391, 11:30 بعد از ظهر
یادش بخیر

محمد عقیلی میدونه من چی میگم ، آفرود ها داشته با این موتور !!!!!!!!

dariush
26-04-1391, 11:32 بعد از ظهر
یادش بخیر

نگو با این موتور و افرود:25r30wi: با سی جی دیده بودم ولی با این :297:
تو شهر توی یه دس انداز که میره پدرش در میاد شاید امتحان کنم

02109002
26-04-1391, 11:37 بعد از ظهر
نگو با این موتور و افرود:25r30wi: با سی جی دیده بودم ولی با این :297:
تو شهر توی یه دس انداز که میره پدرش در میاد شاید امتحان کنم

..... :25:

Sadegh.galaxy
27-04-1391, 05:36 قبل از ظهر
کجایه این موتور کلاسیکه؟؟!!؟؟!!

M@hy@r
27-04-1391, 10:19 قبل از ظهر
آره من یادمه کارای محمد عقیلی رو :دی
ولی موتور محمد پاژنگ بود نه پیشرو
تو 70 سی سی ها به نظر من رایکا و پیشرو از همه بهتره
راستی دسته ی این موتور ها اسکوتر هست و کاب ، نه کلاسیک
ممنون

Mohammad aghili
27-04-1391, 10:32 قبل از ظهر
یادش بخیر

ای بابا
انگار همین دیروز بود

چه زود گذشت ، بیچاره رو چیکار که نکردم !!!

به لقاء عمش پیوست !

آره من یادمه کارای محمد عقیلی رو :دی
ولی موتور محمد پاژنگ بود نه پیشرو
تو 70 سی سی ها به نظر من رایکا و پیشرو از همه بهتره
راستی دسته ی این موتور ها اسکوتر هست و کاب ، نه کلاسیک
ممنون

اولا پاژنگ پرچمش از بقیه بالاتره

خودم همشونو تست کردم

تو شتاب همه شونو میگیره (چون شاسیش سبکه) و از همه دیرتر لش میشه

حالا بگردم پیدا کنم ، یه کلیپ میزارم سایت رو برکونه ، مال 3-4 سال پیشه ، اون زمانا هنوز خبری از سایت نبود ، یه درگ زدیم بین پاژنگ 70 و پیشرو 70 ... دیدنی شد

همون تو لانچ اولیه رندش کردم

دوما این موتور نه اسکوتره نه کاب ، استریته (البته گاهی اوقات اندورو هم میشه :دی)

.:ALIREZA NADERI:.
27-04-1391, 11:52 قبل از ظهر
اره همینطوره منم موندم چه ربطی به اسکوتر و کاب داره ؟!
اره استریته !
یه بار یکی از اینا داشت تخته گاز تو کمربندی میرفت با ویو اصل لش یکی از دوستان بودم 50 تا داشتم میرفتم گفتم یه حالی گرفته باشیم اخ چشمتون روز بد نبینه نزدیک 80 تا میرفت به زور ردش کردم :دی

کسی از قیمت این موتور خبری نداره !؟
سال پیش یه نمونه بود اسپرت بود 500 تومن !
تو یه فکرایی هستم برای خرید این موتور که اگر هم پلیس گرفت که شاید هم نگیره دیگه بگم بابا برای خودت ببر حالشو ببر سند رو کی بیام بزنم !؟ :دی

M@hy@r
27-04-1391, 12:49 بعد از ظهر
دوما این موتور نه اسکوتره نه کاب ، استریته (البته گاهی اوقات اندورو هم میشه :دی)
میدونم نه کابه نه اسکوتر ولی بخشی برای این موتورا تو سایت نیست به جز اینکه یکی همت کنه بزنه

چه زود گذشت ، بیچاره رو چیکار که نکردم !!!

به لقاء عمش پیوست !
جات خالی منم دیروز جوگیر شدم با سی جی رفتم آفرود خیلی رفتم بالا برگشتنه گلدونی و ... شکست با وانت برگردوندم تو شهر

قیمت اسپرت این موتور هم الان 600 تومن هست
یادش بخیر 3سال پیش با یکی از همینا 3ترکه رفتیم تو راه ترکید

dariush
27-04-1391, 12:51 بعد از ظهر
کجایه این موتور کلاسیکه؟؟!!؟؟!!

هرچی دیدم که کجا بزارم جایی پیدا نکردم گفتم همینجا بهتره حالا دیگه هرچی مدیران صلاح میدونن

dariush
27-04-1391, 12:54 بعد از ظهر
اره همینطوره منم موندم چه ربطی به اسکوتر و کاب داره ؟!
اره استریته !
یه بار یکی از اینا داشت تخته گاز تو کمربندی میرفت با ویو اصل لش یکی از دوستان بودم 50 تا داشتم میرفتم گفتم یه حالی گرفته باشیم اخ چشمتون روز بد نبینه نزدیک 80 تا میرفت به زور ردش کردم :دی

کسی از قیمت این موتور خبری نداره !؟
سال پیش یه نمونه بود اسپرت بود 500 تومن !
تو یه فکرایی هستم برای خرید این موتور که اگر هم پلیس گرفت که شاید هم نگیره دیگه بگم بابا برای خودت ببر حالشو ببر سند رو کی بیام بزنم !؟ :دی
اره اینا فلفل نبین چه ریزه هستش اخرین قیمتشم همونطور که اقا ****** نوشتن 760000 هستش چندین بار داشتن موتور میگرفتن با کلاه بودم و از کنارشون رد شدم و اصلا کاری ندارن

.:ALIREZA NADERI:.
27-04-1391, 01:16 بعد از ظهر
پول بیاد دستم یه دست دو رو میگیرم !
الان هر چی داشتیم دادیم به تفریحات تابستان کلاس ها موبایل و .........!
چیزی برای موتور نموند
100% یکی دست دوم میگیرم !
نه خیلی شاخه نه خیلی خزه !

Afshin007
28-04-1391, 04:07 قبل از ظهر
من با این موتور خیلی خاطره دارم(کلا70 سی سی)موتورای خیلی کم مصرفیم هستن ولی اصلا باهاشون چند ترک سوار نشین چون ممکنه هر ایرادی پیدا کنه کلا برای سواری1نفر ساخته شدن

dariush
28-04-1391, 04:13 قبل از ظهر
دهنه بنده چند بار به خاطر نداشتن امپر بنزین صاف شدطوری شد که دیرم شده بود یهو وسطه راه تموم کرد مجبور شدم گذاشتمش کنار خیابون رفتم و برگشتم با یه 1.5 لیتری بنزین ...ولی کلا خیلی کم مصرف هستش

gto
28-04-1391, 08:17 قبل از ظهر
منم با یکی ازینا مسابقه دادم ولی اون توشتاب کم اورد اما تختخه گاز 100kپشت سرم داشت میومد البته من دوترکه بودم -متورمن پیشروپیام 110cc بود مدل82 هست اونم هم مدل موتور من بود

hyo savar
28-04-1391, 12:36 بعد از ظهر
یادش بخیر

من نمیدونم چرا دوستان فراموش کار شدن باب هنوز خیلی زوده اینطوریبشین درست میگم محم.... موتور به خوبی کم مصرفی با دوامی و... 70 سی سی البته من پیشرو را میگم چون دارم هنوزم پس حالا که تاپیک براش باز شد واجب شد که ازشم عکس بزارم بنده موتور را سال 83 گرفتم و تا الانم ازش راضیم منم با این موتور خیلی افرود داشتم ولی حیف که ازش عکس ندارم ولی بیابون خیلی با این موتور رفتم

کاوه
28-04-1391, 02:16 بعد از ظهر
شاسی هاشون خیلی ضغیفه
اکثرشون ترک میخوره

dariush
28-04-1391, 02:31 بعد از ظهر
شاسی هاشون خیلی ضغیفه
اکثرشون ترک میخوره

شما از 70 مگه چه انتظاری داری؟!باهش بری افرود و 3 ترک سوار بشی
ولی قبول دارم کلا شاسیشون ضعیف هستش

Mohammad aghili
28-04-1391, 03:09 بعد از ظهر
پیشرو آره

اما پاژنگ چون شاسیش یه تیکس (شاسی پاژنگ گازی)

هم سبک تره و هم مقاوم تر

من بارها باهاش آفرود رفتم و پرش زدم اما آخ نگفت

دیگه این سری آخر که پرش یه متری زدم ، کمکهای عقبش تحمل نکردن و ترکیدن

والا شاسی سالم بود

کاوه
28-04-1391, 09:04 بعد از ظهر
شما از 70 مگه چه انتظاری داری؟!باهش بری افرود و 3 ترک سوار بشی
ولی قبول دارم کلا شاسیشون ضعیف هستش
نه در حالت کلی گفتم
من اکثر 70 سی سی هایی که دیدم شاسیون شکسته و بعدش دوباره جوش داده شده
به درد افراد زیر 70کیلو میخوره

Afshin007
30-04-1391, 05:50 قبل از ظهر
من 2-3 سال پیش که یکی از اینا داشتم یادمه اصلا لوازم نداشت حتی برای تهیه لوازم مجبور شذیم پیش تراشکار هم بریم!!!!!!!نمیدونم الان وضع قطعات این موتور چه جوری؟؟

dariush
30-04-1391, 03:17 بعد از ظهر
من 2-3 سال پیش که یکی از اینا داشتم یادمه اصلا لوازم نداشت حتی برای تهیه لوازم مجبور شذیم پیش تراشکار هم بریم!!!!!!!نمیدونم الان وضع قطعات این موتور چه جوری؟؟

اقا افشین قطعات این موتور تو شیراز فراوان هستش چون کارخونش نزدیکه شیرازه(سروستان)ولی یکم این سری جدیداش قطعاتش کم هست ولی روز به روز داره زیاد میشه

شایسته فر
30-04-1391, 03:59 بعد از ظهر
من دقیقا 3 سال پیش اینو داشتم!!
تنها خرجی رو دستم گزاشت روغن موتور و بنزین بود، خیلی هم نرم هستش
من که ازش خیلی راضیم، خدا ازش راضی باشه!!!!:retarded:

Mojtaba180
30-04-1391, 05:15 بعد از ظهر
سلام خدمت همه ی دوستان.یادش بخیر بعد براوو در سال دوم راهنمایی بابام برام یه 70صفر خرید کلی کیف کردم از شر یلاتین براوو راحت شدم و همینطور رینگ شکوندنش.تو 2سال خودم 3دست رینگ عوض کردم
70اولیه سری اول بود بدون دور موتور 2سالی باهاش حال کردیما.سال88دور موتور دارش اومد .همین که داریوش عزیز عکسشو زده.یه صفرشو خریدم ولی از اونجایی همه چیزایی که تو ایران خوب درمیاد زودی خرابش میکنن این موتور هم مورد عنایت قرار گرفته بود وبه شکل وحشتناکی نسبت به سری اول خراب شده بود.نه راه میرفت نه نرم بود.اینایی که الان تو بازاره110سی سیه دو سیلندرش ذکر شده.
خلاصه موتور خوبی بود هنوز هم دارمش.ملقب به ملخی70

hyo savar
01-05-1391, 11:31 قبل از ظهر

DrFarahnak
16-05-1391, 05:25 بعد از ظهر
یک ماه نیست که این موتور رو خریدم. مجبور شدم 3 تا از راهنماهاشو عوض کنم، پلاستیکی بودن و از ناحیه پیچ شدن به بدنه میشکستن. راهنما های فلزی انداختم. هر دو تا جاپایی راننده هم پاره شدن، اون ها رو هم با نوع مرغوبش جایگزین کردم. کیفیت خوبی لوازم جانبیش نداره

s.mm
16-05-1391, 06:00 بعد از ظهر
تو سال 91 حرف زدن از این نوع موتور بی کیفیت و نا امن واقعا سخته

این اگه سال 75 یا 78 همزمان با براوو می اومد (البته براوو از حدود 70 اومده) می شد دربارش صحبت کرد...

ماشالا هر روز داریم پیشرفت می کنیم...!

DrFarahnak
16-05-1391, 07:02 بعد از ظهر
اگر نمی خواستم برا گواهینامه تمرین کنم سمت این موتور نمی رفتم. یک ماه پیش با هزینه بیمه خریدمش 830 (730+100). امروز فروشنده می گقت حاضر هست 500 برش داره!!!

شایسته فر
16-05-1391, 07:06 بعد از ظهر
اگر نمی خواستم برا گواهینامه تمرین کنم سمت این موتور نمی رفتم. یک ماه پیش با هزینه بیمه خریدمش 830 (730+100). امروز فروشنده می گقت حاضر هست 500 برش داره!!!
خوب داداش با موتور رفقا تمیرن می کردی

DrFarahnak
16-05-1391, 07:34 بعد از ظهر
هیچ کدوم از رفقام موتور ندارن!!! فکر نمی کردم اینقدر زود راه بیافتم که یک ماهه گواهینامه بگیرم.

DrFarahnak
16-05-1391, 07:39 بعد از ظهر
از اونجایی که به نظرم شرکت پیشرو از قطعاتی با کیفیت نامناسب روی این موتور استفاده کرده، دوستان پیشنهادی برای تعویض قطعات با قطعات با کیفیت تر دارند؟ مثلا نیاز هست که شمع یا فیلترها رو عوض کنم. موتور هنوز 700تا کار نکرده، دوبار تا حالا روغنشو عوض کردم. یک بار فردای روزی که موتور رو گرفتم به توصیه فروشنده و یک بار بعد از 10 روز به توصیه تعویض روغنی. خودم فکر کنم هر 1000تا روغنشو عوض کنم بهتر باشه. روعن چی بریزم؟

s.mm
16-05-1391, 08:48 بعد از ظهر

اگه زودتر اینجا عضو می شدی بچه ها راهنماییت می کردن که اینطوری نره تو پاچه مبارکتون
شما اگه واسه گواهینامه هم می خواستین، باید یه سی جی کارکرده در حد 400 تومن می گرفتین که 125 سی سی و مطابق موتور های امتحان هست نه یه 70 سی سی !

دیدم دنبال موتور می گشتین....به هر حال امیدوارم موتور باب میلتون رو پیدا کنید

dariush
17-05-1391, 12:02 قبل از ظهر

اقا درسته گرون شده ولی اون فروشنده یه چیزی پرونده می خواسته بز خری کنه

dariush
17-05-1391, 12:04 قبل از ظهر
از اونجایی که به نظرم شرکت پیشرو از قطعاتی با کیفیت نامناسب روی این موتور استفاده کرده، دوستان پیشنهادی برای تعویض قطعات با قطعات با کیفیت تر دارند؟ مثلا نیاز هست که شمع یا فیلترها رو عوض کنم. موتور هنوز 700تا کار نکرده، دوبار تا حالا روغنشو عوض کردم. یک بار فردای روزی که موتور رو گرفتم به توصیه فروشنده و یک بار بعد از 10 روز به توصیه تعویض روغنی. خودم فکر کنم هر 1000تا روغنشو عوض کنم بهتر باشه. روعن چی بریزم؟
من توی این دو سال فقط با راهنمای عقبش مشکل دارشتم که مجبور شدم با دریل و پیچ به گلگیر وصلش کنم

DrFarahnak
18-05-1391, 07:00 بعد از ظهر
من که راهنماهای عقب رو فلزی انداختم و خانواده ای رو از نگرانی رهایی بخشیدم.

DrFarahnak
22-05-1391, 01:57 بعد از ظهر
روغن موتور رو می خوام هر 1000 تا عوض کنم. روعن خوب چیه بریزم؟

dariush
22-05-1391, 02:25 بعد از ظهر

اقا کاسترول و موتورکس هستش ولی اگه از این ایرانی های یک لیتری هم بریزی مشکلی نیست

sezar
22-05-1391, 05:16 بعد از ظهر
کاکو جون پیشرو 70 خریدی ، یاماها r1 که نخریدی انقدر حساس شدی !!!! هرچی بریزی جواب میده ، جوگیر نشی بری روغن موتور شونصد تومنی بریزی !!!

dariush
23-05-1391, 12:34 بعد از ظهر
کاکو جون پیشرو 70 خریدی ، یاماها r1 که نخریدی انقدر حساس شدی !!!! هرچی بریزی جواب میده ، جوگیر نشی بری روغن موتور شونصد تومنی بریزی !!!

والا منم که این همه وقت دارمش همش از این ایرانیای 1 لیتری بهران ریختم مشکلی هم نداشته

DrFarahnak
26-06-1391, 06:30 قبل از ظهر
چندتا مشکل اساسی با این موتورم دارم.
1-جریان این بخش ذخیره ی باک چیه چ.ن من چند برا تا حالا بنزین تموم کردم و این پیچ رو از وضعیت on به وضعیت resv. بردم اما موتور روشن نشد. وقتی بنزین میزنم باید این پیچ در چه حالتی باشه؟ در هنگام استفاده از موتور باید on باشه اما در هنگام بنزین زدن فرقی میکنه کجا باشه؟
2-کلاچ موتورم همیشه درگیره، مخصوصا وقتی موتور در ترافیک داغ میکنه دیگه خلاص نمیشه و اگر کلاچ بگیرم باز هم موتور حرکت میکنه. تا حالا چند بار دادم تنظیمش کردن اما بازم در ترافیک این جوری میشه. وفتی در حالت سکون میذارم دنده یک موتور یه پرش کوچولو رو به جلو داره و بعضی وقت ها خاموش میشه. با وجود اینکه کلاچ رو تا آخر گرفتم.
3-هر بار که ترمزها رو تنظیم میکنم تا دو سه روز خوبه اما بعد دوباره خالی میکنه...

شایسته فر
26-06-1391, 06:34 قبل از ظهر
داداشی منم 70 داشتم همین مشکل کلاچو داشت
البته مشکل نیست، مدل همشونه
من از هرکی پرسیدم گفت طبیعیه
نمی خواد نگران باشی

- - - Updated - - -

در مورد خالی کردن ترمزم یکم بیشتر توضیح بده
متوجه منظورت نشدم

02109002
26-06-1391, 07:08 قبل از ظهر
با سلام

1-جریان این بخش ذخیره ی باک چیه چ.ن من چند برا تا حالا بنزین تموم کردم و این پیچ رو از وضعیت on به وضعیت resv. بردم اما موتور روشن نشد. وقتی بنزین میزنم باید این پیچ در چه حالتی باشه؟ در هنگام استفاده از موتور باید on باشه اما در هنگام بنزین زدن فرقی میکنه کجا باشه؟
شیر بنزین کلا" سه وضعیت داره :
1. on یا شیر یک
2. off یا بسته
3. resv یا شیر دو یا زاپاس

هنگام بنزین زدن فرقی نمیکنه در کدوم حالت باشه

شیر یک توسط لوله ای باریک در ارتفاع بالاتری از سطح کف باک بنزین رو خارج میکنه اما شیر زاپاس از کف باک این عمل رو انجام میده

به همین علت همیشه با تمام شدن بنزین در حالت شیر یک شما میتونید با تعویض وضعیت از باقیمانده بنزین موجود استفاده نمائید

اگه پس از تغییر وضعیت شیر بنزین موتور روشن نمیشه و بنزینی موجود نیست پس :

لوله ی مربوط به شیر یک مورد داره یا اینکه شیر آشغال گرفته

2-کلاچ موتورم همیشه درگیره، مخصوصا وقتی موتور در ترافیک داغ میکنه دیگه خلاص نمیشه و اگر کلاچ بگیرم باز هم موتور حرکت میکنه. تا حالا چند بار دادم تنظیمش کردن اما بازم در ترافیک این جوری میشه. وفتی در حالت سکون میذارم دنده یک موتور یه پرش کوچولو رو به جلو داره و بعضی وقت ها خاموش میشه. با وجود اینکه کلاچ رو تا آخر گرفتم.
توسط مهره تنظیم ، کلاج را ریگلاژ کنید

مهره تنظیم جلوی کتی کلاج قرار میگیره

مهره را بیشتر باز کنید تا کلاج تنظیم بشه

3-هر بار که ترمزها رو تنظیم میکنم تا دو سه روز خوبه اما بعد دوباره خالی میکنه...

لنت ها را تعویض کنید

dariush
26-06-1391, 07:11 قبل از ظهر
چندتا مشکل اساسی با این موتورم دارم.
1.من تا حالا چندین بار در راه موندم به خاطر همین تموم شدن بنزین .شیر بنزین در حالت نرمال پایین هست و در حالت ذخیره بالا که من تو این چند سال چنتا راه بلد شدم که تو راه نمونم یکی وقتی بنزین تموم شد بزارمش رو ذخیره و موتور به یک طرف بخابونمش ویا دره باک رو باز کنم و توی باک با فشار فوت کنم و یا
وقتی که روی حالت ذخیره هستش ساسات رو بکشم و موتور رو روشن کنم و وقتی روشن شد ساسات رو بیارمش پایین
2. توی پ خ توضیح دادم که پیچ روی سیم کلاچ رو باز کن تا کلاچ صفت تر بشه
3. اینم یه نظرم از مشکلات ترمزه کاسه ای باشه ولی نباید 2 3 روزه این اتفاق بیفته!!!!!!!

DrFarahnak
27-06-1391, 06:14 قبل از ظهر
ممنون از توضیحات دوستان عزیز. گذاشتمش روی حالت ذخیره، ساسات رو کشیدم و موتور رو خوابوندم. همچین فوت کردم که بنزین از لوله ی سر ریز بنزین ریخت بیرون و بعد هم موتور روشن شد:clap:خیلی زحمت دادیم

dariush
27-06-1391, 08:05 قبل از ظهر
ممنون از توضیحات دوستان عزیز. گذاشتمش روی حالت ذخیره، ساسات رو کشیدم و موتور رو خوابوندم. همچین فوت کردم که بنزین از لوله ی سر ریز بنزین ریخت بیرون و بعد هم موتور روشن شد:clap:خیلی زحمت دادیم

حالا همشو نمیخواست با هم انجام بدی من چنتا راه گفتم که اگه هر کدوم نشد اون یکی دیگه رو امتحان کن

DrFarahnak
30-06-1391, 11:10 بعد از ظهر
سلام. وقتی چراغ بزرگ موتور رو روشن میکنم بعد از 3-4 دقیقه تمامی نورهای موتور ضعیف میشن و چراغ یزرگ هم دیگه نور آنچنان قابل رویتی نداره. اما با چراغ کوچک این مشکل افت قدرت برق وجود نداره. باید لامپ جلو رو عوض کنم و لامپ کم مصرف تری بذارم؟

dariush
30-06-1391, 11:28 بعد از ظهر
سلام. وقتی چراغ بزرگ موتور رو روشن میکنم بعد از 3-4 دقیقه تمامی نورهای موتور ضعیف میشن و چراغ یزرگ هم دیگه نور آنچنان قابل رویتی نداره. اما با چراغ کوچک این مشکل افت قدرت برق وجود نداره. باید لامپ جلو رو عوض کنم و لامپ کم مصرف تری بذارم؟

این که مشکلی نیستش شما اگه گاز بدین متوجه میشین که نور زیاد میشه همه ی 70 ها و سی جی ها همینطور هستش

Ali.K
31-06-1391, 01:13 قبل از ظهر

مشکل شما از باتری هستش . دیگه عمرشو کرده عوضش کنید. یا یه نگاه بندازید ببینید آب باتری تموم نشده احیانا؟ اگه اینطور بود آب مقطر بریز

dariush
31-06-1391, 10:48 قبل از ظهر
مشکل شما از باتری هستش . دیگه عمرشو کرده عوضش کنید. یا یه نگاه بندازید ببینید آب باتری تموم نشده احیانا؟ اگه اینطور بود آب مقطر بریز

موتوره منم از همون اول که خریدمش وقتی چراغ جلو رو روشن میکنم تمامی نورهای دیگه کم میشه و وقتی موتور گاز میخوره و باهاش حرکت میکنم درست میشه

Ali.K
31-06-1391, 04:02 بعد از ظهر
موتوره منم از همون اول که خریدمش وقتی چراغ جلو رو روشن میکنم تمامی نورهای دیگه کم میشه و وقتی موتور گاز میخوره و باهاش حرکت میکنم درست میشه

خب اصولا این مشکلات از باتریه وقتی باتری درست نباشه و یا آبش کم باشه برق رسانیش ضعیف میشه. همیشه باید آب باتری رو چک کرد

DrFarahnak
31-06-1391, 08:07 بعد از ظهر
همون طور که داریوش عزیز هم تجربه کردند از همون روز اول که خریدمش این جوری بوده پس نباید مشکل از باتری نو باشه

شایسته فر
31-06-1391, 08:12 بعد از ظهر
من حدود 1 سال این موتورو داشتم ولی این موردو اصلا باهاش روبرو نشدم!!
ولی قطعا مال آب باطریه

Ali.K
01-07-1391, 07:39 قبل از ظهر
همون طور که داریوش عزیز هم تجربه کردند از همون روز اول که خریدمش این جوری بوده پس نباید مشکل از باتری نو باشه

داداش ربطی به نو بودن موتور یا باتری نداره!
ببین شما وقتی که موتور میخری باتری نداره روش باتری میندازن. شاید اون موقع طرف یادش رفته آب باتری بریزه توش. مطمئنا از باتریشه. شما یه چکش کن ضرر که نداره

عرفان1
23-07-1391, 07:10 قبل از ظهر
سلام به دوستان عزیز.
من حدود یک هفتست که قصد دارم یک موتور 70 cc خریداری کنم ولی شهرمون(ابهر استان زنجان) رو زیرو رو کردم و پیدا نکردم.نه نو و نه کارکرده. اما امروز اتفاقی تو یه شهر دیگه نزدیک ما یک مغازه پیدا کردم که دوتا موتور 70 داشت ولی نمیدونم کدوم رو برای خریدن انتخاب کنم.لطفا منو راهنمایی کنید.
یکی از موتور ها پاژنگ هست که کارکرده ولی به گفته فروشنده سالمه البته دیدم که سبد نداشت و گزینه بعدی یه موتور رایکاست که صفره و مدل 89. قیمت پاژنگ دست دوم 400 هزار و قیمت رایکا نو 800 هزاره.
لطفا منو راهنمایی کنید که بهتره کدوم رو بگیرم.البته لطفا زودتر لطف کنید و راهنماییم کنید تا کسی نخریدتشون.
خیلی ممنون.

شایسته فر
23-07-1391, 07:15 قبل از ظهر
دادا تو قسمت مشاوره یه تاپیک بزن زودتر به جوابت میرسی
ضمنا خوش اومدی به سایت خودت
بیا اینجا یه تاپیک با همین موضوع باز کن

Saeed.Z
04-08-1392, 08:20 بعد از ظهر
سلام.
به نظرتون این موتور خوبیه یا نه؟
دو ترک رو راحت میبره و مشکلی پیش نمیاره؟
از بین رایکا و پاژنگ و پیشرو کدوم رو پیشنهاد می کنید؟

Saeed.Z
05-08-1392, 01:41 بعد از ظهر
کسی پاسخگو نیست؟

hamed510
05-08-1392, 01:46 بعد از ظهر
این موتور فقط بدرد افراد کمتر از 15 سال و کم وزن میخوره!!
قدرتش خیلی کمه جوری که وقتی باد سمت مخالف میوزه رو قدرت و سرعتش خیلی زیاد تاثیر میذاره
یک ترک به زور میره و کمک هاش خیلیی نامرغوب هستن همه دست اندازای خیابونا رو به راکب منتقل میکنه
پاژن با توجه به وزن کمترش از بقیه بهتره لوازمش هم گرون و البته نایاب هستش چون دیگه دوره این موتورا(البته سی جی) گذشته!!!
یادمه 15 ساله بودم با دوستم دوترک همه شهر و زیر و رو میکردیم!!! یادش بخیر

Saeed.Z
05-08-1392, 02:01 بعد از ظهر
خوب منم 12 سالمه... به نظرت به درد من نمیخوره؟

Saeed.Z
05-08-1392, 05:45 بعد از ظهر
آپ ...

dariush
05-08-1392, 08:33 بعد از ظهر
آپ ...

والا منم که دارم از 4 سال پیش خریدم واقعا عالی بود الانم که گواهینامه منتظرم بیاد تو فکر عوض کردنش هستم موتوره من پیشرو هست اونموقع الانم همینطوره تو شیراز فقط 70 شرکت پیشرو بود الان قیمت نوش 1350 هست

Saeed.Z
19-08-1392, 05:49 بعد از ظهر
سلام دوباره.
دوستان این موتور هنوز تولید میشه؟

Saeed.Z
19-08-1392, 07:18 بعد از ظهر
فکر کنم همه کلاً با این موتور قهر کردن !!!! هر سوالی میپرسم هیچ کس جواب نمیده.

ماکیاولی
19-08-1392, 07:23 بعد از ظهر
به نظرم یه دوچرخه ترو تمیز بگیر بهتره
برای سن شما موتور سواری تو شهر خطرناکه

Saeed.Z
19-08-1392, 07:29 بعد از ظهر
میدونم خطرناکه ولی تو خیابون اصلی که نمیرم بیشتر تو فرعی ها دور میزنم... شما نمیدونید تولید میشه هنوز یا نه؟

hamed510
19-08-1392, 07:35 بعد از ظهر
این موتور دیگه تولید نمیشه اما صفرش رو بگردی میتونی پیدا کنی.

Saeed.Z
19-08-1392, 07:58 بعد از ظهر
به نظرت تا دو سه ماه دیگه هم صفرش پیدا میشه؟

hamed510
19-08-1392, 08:04 بعد از ظهر
بگردی میتونی پیدا کنی

dariush
20-08-1392, 01:25 قبل از ظهر
اره شیراز پیدا میشه صفرش

Saeed.Z
19-09-1392, 07:32 بعد از ظهر
سلام.
دوستان زنگ زدم فارس موتور گفتن هنوز تولید میشه ماجرا چیه؟! :28:

Saeed.Z
20-09-1392, 12:03 قبل از ظهر
کسی نمیدونه داستان چیه؟
آیا راست گفتن؟

Babak
20-09-1392, 01:25 قبل از ظهر
خوب خوده شرکت از همه بهتر میی دونه.اگر گفته هست پس هست.عامل فروش رو میپرسیدی کجاست تو شهرتون برو سر بزن.اگر هم واقعا قصد خریدداری حتی اگر نداشته باشه می تونی بیعانه بدی بهش برات بیاره

Sent from my ST26i using Tapatalk

Saeed.Z
20-09-1392, 04:20 بعد از ظهر
ممنونم از راهنماییتون.
در مورد عامل فروش هم بهشون ایمیل زدم احتمالاً فردا جواب میدن...

Amir R1
11-12-1392, 01:45 بعد از ظهر
صفرش هست دوست من داشت خریده بود 1350 ماه پیش

شتاب
01-03-1393, 12:11 بعد از ظهر
شیر بنزین کلا" سه وضعیت داره :
1. on یا شیر یک
2. off یا بسته
3. resv یا شیر دو یا زاپاس

هنگام بنزین زدن فرقی نمیکنه در کدوم حالت باشه

شیر یک توسط لوله ای باریک در ارتفاع بالاتری از سطح کف باک بنزین رو خارج میکنه اما شیر زاپاس از کف باک این عمل رو انجام میده
سلام و وقت بخیر
این شیر وقتی بالا هست روی رزرو هست یا وقتی پایین هست؟

- - - Updated - - -

ببخشید دیدم دوستمون جواب دادن ظاهرا در حالت نرمال پایین هست من برعکس فکر میکردم.

saman98
03-03-1393, 07:54 بعد از ظهر
دوستا این موتور دست 2 تمیزش حدودا چقدره ؟

mohsen_roa
08-06-1393, 10:38 قبل از ظهر
سلام
دوستان کسی تا حالا قاب زنجیر 125 رووی این انداخته ؟ میشه ؟

من قبلا زنجیر و خورشیدی رو و البته چرخ عقب رو با مال 125 عوض کردم ، الان بخوام قاب زنجیر خودشو بذارم نمیشه ، زنجیر گیر میکنه بهش از داخل.چه باید کرد ؟

abbas78
09-06-1393, 05:22 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

Amir R1
20-06-1393, 11:19 بعد از ظهر
دوستان بنظرتون میهن 70 سی سی مدل 84 برگ مزایده با شماره شاسی سالم و پلاک قدیم و موتوری سرحال چند میرزه؟
فقط عجله دارم میشه زود تر راهنمایی کنین.

hossein.h
10-09-1396, 04:06 بعد از ظهر
سلام . اقا این موتور هندا هفتاد صدی چند میسوزونه؟؟

mohsen_roa
04-02-1398, 10:59 بعد از ظهر
سلام وقت بخیر. دوستان کسی واسه این موتور ها کاربراتور 125 انداخته؟
کاربراتور خودش به فنا رفته ژیگلور هاش پیدا نمیشه گفتم اگه بشه کاربراتور 125 بخورونم.میشه آیا ؟