PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گردش در همدان

sorush
26-04-1391, 09:34 بعد از ظهر
سلام به همه
جاتون خالی امروز مصطفی از سبزوار مهمون شهر ما بود و با 2 تا دیگه از دوستامون چند ساعتی گشتیم!
الان گوشی تو شارژه و نمیشه عکسارو بذارم براتون
اما اگه خواستید اطلاع بدید و گوشه ای از مناظر شهرمونو ببینید تو عکسا!
یا حق!

1390/4/26روزدوشنبه
قرارملاقات ساعت5دورمیدان بعثت که آقا سجادورفیق ایشان آقامیلادودوست عزیزمون آقامصطفی گل پس ازچنده دقیقه معطلی بنده ازراه رسیدم وبادوستان آشناشدیم وبرای چرخ زدن درون شهربه سمت منزل آقاسجادرفتیم تا2موتوربشیم وبعدازکمی گفته گوبه سمت فلکه ی گنج نامه حرکت کردیم وبه سمت کوچه باغ رفتیم که جای مناسبی پیداکردیم وبه گفته مصطفی جان دوتاحرکت زدیم که البته فیلم بردای شدهم بااحسان هم باپالس که عکس هم ازاین مناظره زیبابرداشتیم وبه مدت 20دقیقه درآن مکان بودیم وبه اسراربنده که درعکس پشت سرمامعلوم هست حرکت کردیم که راهنمای ماآقامیلادشدن وماهم پشت سرسجاد که ازکوچه باغ ردشدیم ومسیرآسفالت تمام شدوخوردیم به خاکی که شیبش بعضی جاها موتورسجاد چرخش بدلیل نامناسب بودن درجاتوی خاکی میزد وپس از پی نمودن3/4 مسیرصدای عجیبی ماروبه سمت خودش جذب کردکه1عددیاماها100ایران دوچرخ بودکه دوترک مثل آب خوردن اومدبالا رفت سمت کانکس ماهم چندتاعکس انداختیم واین جابودکه مصطفی جان نتونست خودشونگه داره وگفت موتورتوبده من این شیب سنگلاخی روبرم بالا من دادم که اومددوربرداره که بزنه3موتورکم نیاره زد1که 3/4مسیروبادنده1رفت بالافیلمشم هست مزاح های زیادی راجب موتورمن ومصطفی شدکه موقعه برگشت ازشیب یادمون رفت فیلم برداری کنیم چندبارم توی راه نزدیک بودباسجادتصادف کنیم که خدانخواست خلاصه تصمیم گرفتیم بریم سمت گنج نامه پس ازطی کردن مسیروبادیدن نیروی انتظامی برای دیدن سنگ نوشته گنج نامه منصرف شدیم وبه سمت جاده اسکی حرکت کردیم که چندتاازپیچ های خفندروکه مصطفی نمیذاشت موتوروبخوابونم ومیگفت دوست دارم سالم برگردم خونه به مکافات پیچیدیم وقسمتی هم درراه توقف کردیم وچندتاعکسم ازاون مناظرگرفتیم ودورزدیم برای پرکردن شکم هامون که خالی بودوبه سمت فلکه گنج نامه حرکت کردیم یه چایی های بای شکلات صرف شدوبه سمت بلوارارم راهی شدیم 2دورهم بلواروزدیم وبسوی 4راه سعیدیه رفتیم که دیگه میگن نخنودنخودهرکی رود خانه خودآقامیلادبه منزل -بنده به منزل -مصطفی وسجادبه منزل اقاسجادراهی شدن برای ریختن فیلمهاتوی فلش البته آقامصطفی قراربود سه شنبه بعدظهرحرکت کنن پس ازبازدیدازغارعلیصدرکه متاسفانه بدلیل کمبودوقت که برنامه داشتیم برای پیست کراس شهیدمفتح همدان انجام نشدوآقاامید که بدلیل مشکل نتونستند بیان سرقرارعکساروهم میریزم فقط دست سجادکه برای عکساتوضیحات کوچیکی مینویسیم
یاعلی

nopo
27-04-1391, 03:18 بعد از ظهر
اصول اگه رعايت بشه هيچ كس گيري نميده
1-شما بايد تاپيك رو به اسم قرار تون ميزديد
مثلا اسم اون جايي كه رفتين(مثلا گنج نامه)
2-پست اول يا دوم بايد توضيح بده قرار چي بوده و همراه با عكس يا فيلم باسژشه
مثل قرارهاي ما اگه دقت كرده باشين دوستان عزيم ما همين رويه رو دنبال مي كنيم.
3-كسي كه گزارش مينويسه يا عكس ميزاره بايد تاپيك رو بزنه
نه اينكه 10-20تا پست بزنن بعد طرف بياد توضيح بده!!!
اين جوري بازديد كننده خودتون كم ميشه.من به شخصه وقتي 4-5بار برم يك تاپيك ببينم چيز خاصي نداره ديگه نميرم اون تاپيك!!!

nopo
27-04-1391, 04:50 بعد از ظهر
عالي

راستي از همدان توي سايت چندتا كاربر داريم؟

بي صبرانه منتظر تصاوير هستم

كلا مصطفي خيلي دل و جرات نداره!!!lol:26:

sorush
27-04-1391, 04:58 بعد از ظهر
فکرکنم 5نفرن ولی کلا منو امیدعابدی وسجاد20قرارگذاشتیم باهم که خدابخوادبیشترهم میشیم ولی برای مزاح میگم(مصطفی میگفت بادنده 1احسان قله الوندهم فتح میکنیم که دوستان فرمودن تا2الی3ساعت دیگه اگه همینجوری پیش بره الوندهم فتح میشه)تصاویرهم تاآخرهمین هفته یامن یاسجادمیزاریم براتون بابااصلا من یه دونه ازفیلمایاعکساروندیدم همه نگاه کردن بجزمن

sajad20
29-04-1391, 10:06 قبل از ظهر
سلام داش سروش
انشا نوشتی چرا عزیزم
نیاز نبود همشو تعریف کنیاااااااااا:4chsmu1:
عکسارو هم چشم من چند تاشو تا فردا میزارم براتون!

nopo
29-04-1391, 10:09 قبل از ظهر
سلام داش سروش
انشا نوشتی چرا عزیزم
نیاز نبود همشو تعریف کنیاااااااااا:4chsmu1:
عکسارو هم چشم من چند تاشو تا فردا میزارم براتون!

تاپيك جاي انشا و عكس و گزارشه
جاي خوش و بش و دمت گرم نيست!:happy4:

mostafa71
29-04-1391, 07:40 بعد از ظهر
ومددوربرداره که بزنه3موتورکم نیاره زد1

سروش جان من اصلا سه نزدم
با دو رفتم بالا و هنوز 10 متر نرفته بودم موتور داشت کم میاورد که زدم یک و بقیه مسیرو با یک رفتم

اینم عکسها که قولشو داده بودم

من و سروش در محل اولیه قرار (سروش سمت راست و منم که معلومه)
18505

سروش و سجاد

18506

در مسیر حرکت ..........

18507

اولین مکانی که رفتیم (فلکه گنج نامه)

18508

در مسیر آفرود (با پالس)

18509

بالا ترین تقطه ی شههر و انتهای آفرود

18510

در پایان جا داره از دوستان خوبم سجاد و سروش عزیر کمال تشکرو بکنم

فعلا
یاعلی

sorush
29-04-1391, 07:59 بعد از ظهر
اولین مکانی که رفتیم فلکه گنج نامه بودکه سجادماروبرد عباس ابادمنتفی شد

sajad20
30-04-1391, 12:22 بعد از ظهر
بازم سلام!
اینام از طرف من تقدیم به همه دوستان پرشین موتوری!

18522

18523
مصطفی میلاد و سروش
18521

sajad20
30-04-1391, 12:23 بعد از ظهر
مخلص داش مصطفی هم هستیم!
بازم بیا شهر ما
به امید دیدار
یا علی

mostafa71
30-04-1391, 12:25 بعد از ظهر