PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه 3 طرح ویو رکورد125-رادیسون 125-رادیسون150( + عکس)

.:ALIREZA NADERI:.
25-04-1391, 03:45 بعد از ظهر
مقایسه 3 طرح ویو رکورد125-رادیسون 125-رادیسون150( + عکس)

این ها مشخصات کلی و عکس هاش هستن تجربیات با دوستان و خودم

به دلیل بالا بودن رزولیشن عکس ها و اینکه تعدادشون زیاده و صفحه شلوغ میشه و اینکه شاید به کاربران کم سرعت فشار بیاد لینک عکس ها رو میزارم

1-عکس اول
[Only registered and activated users can see links]

2-عکس دوم

3-عکس سوم

4-عکس چهارم

5-عکس پنچم

6-و نهایتا عکس ششم

همه چیز روشن شد دیگه شاهد نباشم همه طرح ویو ها مثل هم هستند !و...
تجربه ها نظر انتقاد و... بیان کنید یه میز گردی بپا کنیم
اگر البته باز به غیر از این چیز ها که دادم نظری داشتین !

25-04-1391, 03:51 بعد از ظهر

خوبی ها رادیسون نسبت به بقیه طرح ویو ها

M@hy@r
26-04-1391, 01:30 بعد از ظهر
پسر خوب آخه این دیگه چه مقایسه ای هست؟!؟
میخوای مقایسه کنی باید رادیسون رو با شوکا و روان و پیشرو و ... مقایسه کنی نه 3تا طرح ویو از کویر
آخه کی کاب رو با کاب مقایسه میکنه؟ طرح ها همه مثل هم هستن هیچ فرقی ندارن به جز شاید یه استارت داشتن و کمک فنر
خدایی این تاپیکو دیروز دیدم یک ساعت خندیدم
به اطلاعات کارخونه اکتفا نکن
همین سی جی ها تو دفترچه اش نوشته 80-90 تا میره ولی یه سری هاش تا 120 تا میره
الان یه رکورد 125 دست منه مدل 2سال پیش ، سرعتش رو 90 تا گفته من تا 105-110 باهاش میبرم ، دنده 3 تا 70 میرزه دنده آخر کل زورشه
حیف که لرزش داره عکسش تار میفته وگرنه میذاشتم ببینی
رکورد یا رادیسون رو با پیشرو 125 یا شوکا 125 مقایسه کن ببین کدوم بهتره بازم میگم حتی با برندای مختلف هیچ فرقی ندارن
من دیگه تو تاپیک هایی که تو میزدی چون احساسی عمل میکردی تا منطقی ، جواب نمیدادم توی این هم فقط چون عکس از پست من زدی جواب دادم
روی کاغذ میشه گفت رادیسون از رکورد بهتره ولی تو عمل من نمیگم رکورد بهتره چون طرفداری الکی نمیخوام بکنم جفتشون در یک سطحن
یه نکته ی دیگه ، کاب ها همه عین همدیگه هستن
الان کاب 200 سی سی هم بزنن یه ذره با 125 فرق داره
یاعلی

26-04-1391, 01:49 بعد از ظهر
مخصوصا برای خودت گذاشتم که بفهمی که البته متوجه نشدی که رادیسون و رکورد گرچه همه چیشون مثل همه اما توی انجین تفاوت دارن پیشنهاد میکنیم یه بار دیگه عکس ها رو ببینی فکر نمیکردم دیگه بگی همشون مثل همن اما خواب گفتی منم دیگه فهمیدم طرف صحبتم کیه و چطوریه دیگه هم حرفی نمیزنم.باشه رکورد و رادیسون مثل همن تو همه چی اصلا فقط اسمشون فرق میکنه برای تنوع گذاشتن این تفاوت اسمی رو !
پبشرو شوکا رو خودت لطفا مقایسه بکن هر چی هم گفتی قبول داریم
چون من فکر نمیکنم پیشرو و شوکا و کریستال و یا هر چیز دیگه ای نیازی به مقایسه با رادیسون داشته باشه !
اخه کی کاب رو با کاب مقایسه میکنه ؟!

این جملت رو متوجه نشدم:297::297:

کلا تو طرح ها فقط رادیسون.

در اینکه گفتی کاب ها همشون مثل همن هم دیگه نیازی نیست که چیزی بگم چون کسی که بدونه میدونه که چی گفتی !

26-04-1391, 01:52 بعد از ظهر
من خودم وقتی حرفی رو بزنم و بعدش بفهم اشتباه میکردم راحت میگم اشتباه کردم روی اون دیگه پافشاری نمیکنم که دیگران به سالم بودنم شک کنن

M@hy@r
26-04-1391, 02:01 بعد از ظهر
کلا تو طرح ها فقط رادیسون.
همینه که میگم احساسی عمل میکنی

اخه کی کاب رو با کاب مقایسه میکنه ؟!

این جملت رو متوجه نشدم
مثل اینه بیای سی جی هندا و سی دی آی رو مقایسه کنی
آخه ارزش مقایسه نداره اینا چرا وقت خودت رو تلف میکنی الکی؟

در اینکه گفتی کاب ها همشون مثل همن هم دیگه نیازی نیست که چیزی بگم چون کسی که بدونه میدونه که چی گفتی !

ببخشید اشتباه کردم
دیشب پشت 400 بودم 150 تا میرفتم دیدم یه دفعه یه چیزی ویژژژی از بغلم رد شد ، رفتم جلو دیدم رادیسونه 3ترکه از ما جلو زد
موتورو فروختیم 15 تا رادیسون خریدیم حالشو ببریم

بی خیال داداش یه ذره خوشحالی امروز

26-04-1391, 02:09 بعد از ظهر
همینه که میگم احساسی عمل میکنی

مثل اینه بیای سی جی هندا و سی دی آی رو مقایسه کنی
آخه ارزش مقایسه نداره اینا چرا وقت خودت رو تلف میکنی الکی؟

ببخشید اشتباه کردم
دیشب پشت 400 بودم 150 تا میرفتم دیدم یه دفعه یه چیزی ویژژژی از بغلم رد شد ، رفتم جلو دیدم رادیسونه 3ترکه از ما جلو زد
موتورو فروختیم 15 تا رادیسون خریدیم حالشو ببریم

بی خیال داداش یه ذره خوشحالی امروز
حتما خاب دیدی خیره

سر حرفت هم که نیستی گفتی کاب ها مثل همن گفتم اونی که باید بدونه میدون که کاب هوندا با پیشرو و رادیسون زمین تا اسمون فرق داره
حالا چرا داستان میگی پشت 400 بودیم ؟! !!

26-04-1391, 02:17 بعد از ظهر
دقت کردین همه کاب ها مثل هم هستن هیچ تفاوتی ندارن !؟
این ضاهرشون که اصلا تفاوت نداره چه برسه بقیه چیز ها فنیشون !

روان 110

حاج محسن خط خطی
26-04-1391, 02:19 بعد از ظهر
کاشکی به جاش کاب های هوندا ویو مثلا مدل انژکتور و کاربرات و مودناس و تی وی اس رو مقایسه میکردی
اینجوری بهتر نبود؟؟؟

26-04-1391, 02:22 بعد از ظهر
کاشکی به جاش کاب های هوندا ویو مثلا مدل انژکتور و کاربرات و مودناس و تی وی اس رو مقایسه میکردی
اینجوری بهتر نبود؟؟؟
نه این مخصوصا بود
دیگه پیر شدیم و انگیزه کم شده برای این کار ها
این رو مخصوصا کردم که مردم که میان تو سایت گمراه نشن بگن خواب رکورد و رادیسون که فرقی ندارن رادیسون بیخودی گرون تره پس بریم رکورد بخریم !

M@hy@r
26-04-1391, 02:26 بعد از ظهر
بیخیال خوش باش
با عرض معذرت از مدیران به خاطر اسپم
بنده دیگه جواب نمیدم

حاج محسن خط خطی
26-04-1391, 02:30 بعد از ظهر
مردم فرقشو میدونن
نیازی به این نبود
از قدیم گفتن هر چقدر پول بدی آش میخوری
برادره من
به قول یکی از دوستان
سگ زرد برادره شغاله
نقل طرح ویو هاست (قصد جسارت ندارم) ولی زیادی رو این حساس نباش
اگه رکورد 1ماهه به صدا میوفته رادیسون 1.5ماهه به صدا میوفته(مثال بود البته)

26-04-1391, 02:30 بعد از ظهر
حرفی برای گفتن نمونده
مشخص شد
که چی خوب و چی بده و همچینین مشخص شد که کاب با کاب از زمین تا اسمون فرق داره
حرفی نمونده که بخواییم جواب بدیم

Milad_2Rbo
26-04-1391, 02:38 بعد از ظهر
حرفی برای گفتن نمونده
مشخص شد
که چی خوب و چی بده
حرفی نمونده که بخواییم جواب بدیم

بنابراین بهتره تاپیک قفل بشه :offtopic:

ndr053
07-11-1391, 11:49 بعد از ظهر
عکسها موجود نیست

sorush
08-11-1391, 12:04 قبل از ظهر
نبش قبر میکنی!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!! !!!!

ndr053
08-11-1391, 12:32 قبل از ظهر
نبش قبر میکنی!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!! !!!!

ببخشید دیگه آخه نبود

nima360
14-11-1391, 08:06 بعد از ظهر
خب راست میگه بنده خدا عکسها موجود نبود....
اصلا چرا سر کاب بحث میکنید؟؟؟؟خب معلومه دیگه کاب ها همگی یه جورن فقط بعضی هاشون چون از قطعات بهتری استفاده میکنن،کیفیت بیشتری نسبت به بقیه کاب ها دارند...البته همینطور قیمت بیشتری....
من خودم به شخصه اصلا دلم نمیاد که نزدیک به 2میلیون پول بدم واسه یه موتور کاب که محصول مشترک ایران و چین و تایوان هست....
یه هوندا هفتاد ژاپن میخرم صد شرف داره به این اسباب بازی ها

s.mm
05-12-1391, 12:10 قبل از ظهر
موارد مطرح شده توسط استارتر تایید میشه

hamid reza
08-01-1392, 12:59 قبل از ظهر
رادیسون125 از همه بهتره چون قطعاتش بیشتر از اون دوتا پیدا میشه

amiroww
08-01-1392, 01:20 قبل از ظهر
با سلام خدمت دوستان عزیز
من تو سایت همسایه تو کلوپ کاب ها فعالیت زیادی داشتم و تقریبا تمامی کاب ها رو مقایسه کردیم اونجا !
که اینجا هم قرار میدم چون مطالب تماما برای خودم هستش !
اولا که بهترین تولید کننده موتور های کاب "طرح ویو" ها شرکت کویر هستش که دو مدل عرضه می کنه که می دونید رکورد و رادیسون !
رکورد نسبت به رادیسون فرق هایی داره که شامل انجین هم میشه !
رادیسون دارای کیلومتر سنج دیجیتال ... گیج بنزین دیجیتال هستش که رکورد به صورت انالوگ و قدیمی هستن
تو ظاهر ساتایل فرقی ندارد !
اگزوز رادیسون با رکرود فرق داره چون گلویی سیلندر فرق می کنه ! واسه رادیسون دقیقا اگزوز ویو هستش و اگزوز ویو هم می خوره بهش!"ویو اصل هندا"

رکورد دارای مشکل میل لنگ هستش که بیشتر رکورد ها در تمام تیپ ها مخصوصا سال های 88-89-90 بعد از 3.000 تا میل لنگ میبریدند و ... ! که بنده هم قربانی شده بودم ! البته من تاحالا تمامی رکورد هایی که دیدم این مشکل داشتند و خود کویر هم قبول داره این قضیه رو !
ولی جایه نگرانی نیستش چون به هزینه شرکت تعویض و تعمیر میشه !
شتاب رکورد بهتره ولی سرعت نهایی رادیسون بالاتر ! اون هم بخاطر میل لنگ هستش !
من روی موتور خودم اگزوز قهرمانی ... ارتفاع برای کمک ها و خیلی کاراهای دیگه انجام داده بودم ولی بی فایده چون این موتور ها توان سختی رو ندارند !
مقایسه رادیسون 125 با 150 CC : "توسط خودم"

"بدلیل آپلود نشدن عکس ها در اینجا لینک می زارم "
[Only registered and activated users can see links] ... zirfcy.jpg ([Only registered and activated users can see links])
طبق قولی که گذشته داده بودم برای مقایسه 2 موتور "رادیسون 125" و مدل جدید کویر " رادیسون 150" اقدام شد !

خوب اولین چیزی که این موتور باید بدونید این موتور به یک انجین 150 cc مجهز شده که ساخت چین و به سفارش کویر موتور می باشد
در مورد برادر کوچیکتر خودش 125 CC از آلیاژ بهتری استفاده شده در ساخت کارتل انجین !

کیلومتر این موتور دقیقا همانند ویو I میباشد که در دو سری انژکتور و معمولی به داخل ایران عرضه شد جدا از این کلمه F1 از کیلومتر کویر 150 cc حذف شده !
داشتن رینگ + همرنگ بودن دسته ترک دوم به رنگ بدنه از خصوصیات این موتور تا اینجا بود !

ابتدا موتور کویر 150 سی سی که روشن کردم صدای زوزه عجیبی اومد که شاید جالب و طنین انداز شاید هم ساده و بی دلیل باشه !
به هر حال شروع به گاز دادن کردم و موتور در حالت ایستاده اصلا لرزش حس نمی شد !
در کنار این موتور رادیسون 125 سی سی در موقع روشن کردن استارت روان تر ولی روی دور موتور بالا در حالت ایستاده لرزش حس میشد !
رسید به دنده 1 " باورم نمیشد که واقعا اینقدر پیشرفت کرده دنده به آرامی جا رفت و موتور شتاب استثنایی نسبت به مدل های 125 داره !
تراکم دنده 1 خیلی عالی بود و واقعا از یک موتور کلاج اتوماتیک این توقع نمیرفت !
در کنار این رادیسون 125 نسبت به 150 مقداری سخت تر دنده جا رفت و توی شتاب به طور کامل کم میاورد !

سواری نرمی داشت 150 cc نسبت به رادیسون !
زین بطور کامل عوض شده و فوق العاده نرم شده !

در سرعت بالا هم با رادیسون 125 CC به سرعت 102 کیلومتر دست پیدا کردیم
ولی بدلیل صفر و خشک بودن 150 CC ریسک فشار رو نیوردیم ولی براحتی با 3 تا 85 رو پر کرد و فکر می کنم تا 115 مشکلی نباشه !
البته فراموش نکنیم که این یک موتور شهری هستش و این سرعت خیلی خطرناک می تونه باشه !
سیستم ترمز تو 150 CC خیلی تقویت شده و موتور بدون لغزش تو خیسی ایستاد ولی رادیسون 125 CC با وجود لاستیک بهتر بدلیل سبک بودن نسبت به 150 CC مقداری لیز خوردن رو داشت !

در کل :
خوب واقعا خودم به عنوان کسی که کویر کامل میشناسم و با محصولاتش کلا آشنا هستم خوشحالم که موتور با کیفیت به مردم می دهند !
ولی " نه به قیمت 2.700.000 ! "
من تا قبل اینکه سوار موتور شدم اصلا قیمت نپرسیدم از خریدار ولی موقع تموم شدن تست ها قیمت که شنیدم تعجب جالب راجع یک موتور ایرانی "چینی" داشتم !
ولی در کل اگر بخوایم قضاوت کنیم
به دلیل داشتن قطعات بیشتر 125 cc در بازار خصوصا فلاپ ها از لحاظ خدمات مطمئنا پیشنهاد من 125 هستش !
ولی اینم فراموش نکنید که این موتور بد موقعی به بازار عرضه شد و من بعد تقریبا 10 ماه تازه این موتور تست کردم !
در کل با داشتن گارانتی خوب و پشتیبانی اون از انجین می تونید خیالتون از لحاظ انجین موتور راحت باشه !
[Only registered and activated users can see links] ... bqv62b.jpg ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ... 1vmftw.jpg ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ... 72c1ya.jpg ([Only registered and activated users can see links])
موفق باشید
1391/11/25

- - - Updated - - -

hassanjackson
25-01-1392, 03:56 بعد از ظهر
ما هم راه میدین؟