PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث پیرامون تردد موتورهای 250 سی سی

eshgh_namordeh
02-10-1389, 11:22 قبل از ظهر
شما دوستان که 250 دارید مدارک هم کامل دارید پلیس گیر نمیده ؟ نیرو انتظامی کرم نمیریزه الکی گیر بده موتور را پارکینگ ببرند و از این برنامه ها ؟

nOviA
02-10-1389, 11:25 قبل از ظهر
اگه مدارمت کامل باشه مثل گواهینامه و کارت موتور و بیمه مشکلی نداره. الکی گیر دادنشون بستگی به این داره که آیا طرفی که بهت گیر میده تاحالا ین موتورو دیده باشه یا نه! در مواقع ضروری سند هم همرات باشه که نشون بدی موتورت زیر 250 سی سی حجمشه.

mamal9620
02-10-1389, 12:07 بعد از ظهر
به من تا به حالا کسی گیر نداده البته من همه مدارکم کامله

blackshark
04-10-1389, 03:06 بعد از ظهر
آیا کسی میدونه برای انتقال موتوری از تهران(پلاک تهران) به شهرستان باید چیکار کرد ( آیا ممکنه ؟آیا باید فکه پلاک کرد ؟ ایا با پلاک تهران ترددش مشکلی نداره؟ )اگه ممکنه روند کار رو (تعویض پلاک)توضیح بدین و حدودا چقدر هزینش هست ممنون میشم. :297:

Kenji
04-10-1389, 03:30 بعد از ظهر
من برای ماشین رو می دونم چون جدیدا تجربش کردم.
همه چیز تو مبدا انجام می شه یعنی شما باید تشریف بیاری تهران کارهارو انجام می دید تو تعویض پلاک و مشکل خاصی نیست.
بعد از یه مدت البته برای ماشین کارت میاد دم خونه.

هزینش برای ماشین حدود 30-40 تومن شد. به غیر از دفترخونه

blackshark
04-10-1389, 05:01 بعد از ظهر
من برای ماشین رو می دونم چون جدیدا تجربش کردم.
همه چیز تو مبدا انجام می شه یعنی شما باید تشریف بیاری تهران کارهارو انجام می دید تو تعویض پلاک و مشکل خاصی نیست.
بعد از یه مدت البته برای ماشین کارت میاد دم خونه.

هزینش برای ماشین حدود 30-40 تومن شد. به غیر از دفترخونه
ممنون از راهنماییت ایا کسی این قانون رو در مورد موتور هم می دونه اگه کمک کنید ممنون می شم:11:

eshgh_namordeh
04-10-1389, 10:05 بعد از ظهر
سوال دیگه این که : در اکثر جاده های کشور که بین شهری هستند ورود موتور ممنوع هست من خیلی جاده ها را دیدم تقریبا 95 درصد جاده ها اتوبانها - فکر کنم اگه بخواهند اذیت کنند بیرون از شهر موتور را راحت پارکینگ ببرند. اول اکثر جادهازده یا بعضی اتوبانها تابلو ورود موتور ممنوع هست . بااینکه در عمل گیر نمیدند جز عید که تلویزیون هم اعلام کرد موتور تو کل جاده ها ممنوع هست
واقعا مسخره هست که تابلو ورود ممنوع موتور اول اکثر جاده های کشور هست

nOviA
04-10-1389, 10:35 بعد از ظهر
تابلوش هست ولی تا اونجایی که من شنیدم گیر نمیدن. یکی 2 هفته پیش یکی از دوستان تو جاده قم بوده، یه cbr1000rr میاد بغلش یه معکوس میزنه 3 4 ثانیه ای نقطه میشه! به نظرتون ممکنه به خاطر تردد یه همچین موتوری تو اتوبان قم یا قزوین یا ساوه یا ... اتوبانو ببندن؟ یا ترافیک درست کنن؟؟ یا مثلا با هلکوپتر بیوفتن دنبالت(چون هلکوپتر فکر میکنم بتونه پا به پای یه موتور 1000 سی سی 300تارو پر کنه)؟

eshgh_namordeh
05-10-1389, 01:27 قبل از ظهر
اره خوب وقتی یک سری موتور سوار نما وجود داره که باعث مزاحمت میشند معلومه
من محله خودم کوچه پائینی 1000 داره شب ساعت 1 میاره بیرون از تو محل گاز میده هر کی باشه از خواب میپره بالا خوب معلومه ممنوع میکنند

راستی اتوبات تهران قم من شنیدم کلا به موتور گیر میدن دوستان روز کسی رفت و اومد کرده صحت داره این موضوع ؟
من خودم دو سه بار که میخواستم با موتور برم اصفهان و شیراز صبح زود ساعت 4 راه میافتادم که اتوبان را رد کنم کسی بهم گیر نده آخرش نفهمیدم اینکه میگفتند به موتور گیر میدند یا نه راسته یا نه - اتوبان تهران کرج هم 3 سال پیش با موتور بودم پلیس تو بلندگو بزن کنار را راه انداخته بود که اینقدر شلوغ بود من رفتم - دیگه جرات نکردم از اون تاریخ به بعد این اتوبان را با موتور برم همش قدیم یا مخصوصم-
یکبارم با zx بودم بعدش 3 تا بطری آب با خودم برده بودم رادیاتش آب کم میکرد . پلیس گرفت مارا اون موقع آزاد بود آب ها را باز میکردبو میکرد میگفتم آبه میگفت مگه آب فحطیه این را واسه چی میبری هر چی میگفتیم فایده نداشت بعدش ضبط رو موتور بسته بودیم دید گفت چه حوصله ایی شما دارید برو ...:)

---------- Post added at 01:27 AM ---------- Previous post was at 01:26 AM ----------

Kenji
06-10-1389, 07:16 بعد از ظهر
تهران قم من شاهد بودم سر عوارضی رو بسته بودن و یه سنگین سوار رو گرفتن. موتوری کاری نمی تونست بکنه

nOviA
06-10-1389, 07:23 بعد از ظهر
تهران قم من شاهد بودم سر عوارضی رو بسته بودن و یه سنگین سوار رو گرفتن. موتوری کاری نمی تونست بکنه

جریان واسه چه وقتیه؟

میتونست دور بزنه خلاف بره!

Kenji
06-10-1389, 07:27 بعد از ظهر
حدود پارسال. اون یه تیکه ی قبل از عوارضی که می شه لاین رو عوض کرد رو بسته بودن. نخواست دور بزنه. دلیلش مشخص نشد اما فکر می کنم سنگینایی بود که قبل از ماشین خامنه ای تو اتوبان چند بار بالا پایین می کنن

mohamad javad
06-10-1389, 07:46 بعد از ظهر
منو باپالس دو هفته پیش اول اتوبان خلیچ فارس قبل از عوارضی جریمه کردن 20هزارتومن داشتم میرفتم دانشگاه
تازه کلی منت گذاشت که دانشجویی موتورو نمی خابونم
گفت اینجا هرجوری که تصادف کنی مقصری

nOviA
06-10-1389, 07:54 بعد از ظهر
حدود پارسال. اون یه تیکه ی قبل از عوارضی که می شه لاین رو عوض کرد رو بسته بودن. نخواست دور بزنه. دلیلش مشخص نشد اما فکر می کنم سنگینایی بود که قبل از ماشین خامنه ای تو اتوبان چند بار بالا پایین می کنن

خب به خاطر ماشین خامنه ای نگهش داشتن! واگر نه اتوبانو بستن خیلی حرفه! تو روزهای معمولی فکر نمیکنم این کارو انجام بدن.

Babak
07-10-1389, 12:49 قبل از ظهر
تو اتوبانه قم موتور سنگین زیاد می آد میره اونم بخاطره گشت های تیپ امام خمینی هست که میرن اینور اونور من زیاد دیدم که با سرعته زیاد ارز کنارم گذشتن:wow:کاکو پره آدم میریزه

eshgh_namordeh
07-10-1389, 01:06 قبل از ظهر
اگه اتوبان خلیج فارس جریمه ات کردن یعنی موتور تو اتوبان ممنوعه - خیلی مسخره هست به خدا پس من که میخوام ایران گردی کنم چه کار کنم آخه - عید هم که کلا توی همه جاده ها ممنوعه مجبوریم با خانواده بریم پشت سر ماشین بریم گرفتن التماس در خواست کنند بگیم با خانواده اومدیم گناه داریم از این حرفها ... چقدرم دلشون میسوزه هر کدومشون هر قانونی دوست دارند همون لحظه وضع میکنند- باید شب بریم تو جاده که از سرما آدم یخ میزنه تازه خوابشم میره - البته اتوبانهای معروف گیر میدند مثل کرج خلیج فارس قم قزوین به معنا واقعی کلمه ما را گ......
بچه ها تا حالا پشت موتور خوابتون رفته ؟

eshgh_namordeh
29-11-1389, 11:29 بعد از ظهر
بچه هائی که خارج از شهر با موتور رفتند لطفا بگن کجا ممنوعه گیر میدن کجا آزاده ؟

مثلا جاده چالوس یا هراز روزهای معمولی به جر پینجشنبه جمعه آزاده ؟ یا کلا موتور ممنوعه تو اون جاده ؟
اتوبان تهران قم - تهان قزوین چطور؟
مسیرهائی که تریلی میره مثل جاده قدیم تهران قم یا قم تا اصفهان یا جاده قدیم قزوین چطور آزاده ؟
دوستانی که اطلاع دارند لطفا اطلاع رسانی کنند ممنون

joOoker_silence
30-11-1389, 12:02 قبل از ظهر
دوستای گلم ، رانندگی با موتورسیکلت تو تمامی جاده های خارج از شهر ممنوعه ، از چالوس گرفته تا جاده قدیم کرج و اتوبان اصلی کرج و اتوبان قم و آزادگان و خلیج ، همش سره من و دوستام اومده ، نمونش همین سفر آخرم به شمال که برگشتنه از ترس تکرار نشدنه بلاهایی که سرم اومده بود، تنکابن پامو از زمین برداشتم ، دمه خونه موتورو گذاشتم رو جک که مبادا باز گیر این خول و چلا بی افتم، شبونه ساعت 11 حرکت کردم ، سوز شبای چالوس رو موتور فکر کن.... برید بخشه گالری تصاویر، یه تاپیک باز کردم اسمش سفر 4روزه من به شماله ، کل جریان میاد دستتون ....

eshgh_namordeh
30-11-1389, 12:06 قبل از ظهر
چقدر نامردن تو کل جهان آزاده - یعنی ما فقط باید توی شهر بگردیم ؟
خیلی مسخره هست

eshgh_namordeh
30-11-1389, 03:20 قبل از ظهر
عید هم که موتور تو تمام جاده ها ممنوعه
من که این عید با موتور میرم مسافرت خانوادم هم با ماشین هستند فکر کنم با اونها که باشم کاریم نداشته باشند.

M3HD! HB
30-11-1389, 09:28 قبل از ظهر
نه دیگه تو شهر کلا ممنوعه تو اتوبانم ممنوعه
شمام با خانواده برو که اگه موتورو خوابوندن وسط راه نمونی
راستی اینجوری بهونه واسه خوابوندن بیشتره بلاخره یکی هست دیگه تو راه نمونی

eshgh_namordeh
30-11-1389, 09:38 قبل از ظهر
اگه تو جاده ممنوع باشه نتونیم بریم باهاش سفر همین سی جی بخریم بهتره انگار ادم را انداخنتن تو قفس
مثلا برای رفتن به اصفهان تهران قم جاده قدیم داره بقیش دیگه اتوبانه یعنی تکون نمیشه خورد
خیلی مسخره است
یعنی جاده چالوس هم نمیشه رفت ؟

M3HD! HB
30-11-1389, 09:42 قبل از ظهر
نه خب تو جاده های خارج شهر آزاده
همونجاها که کامیون از رو موتور رد میشه

eshgh_namordeh
30-11-1389, 01:01 بعد از ظهر
اره به خدا تریلی که رد میشه از کنار موتور یا اتوبوس مکش داره موتور را میکشه طرف خودش
من سال 78 تا 80 جاده چالوش همیشه میرفتم کسی کارم نداشت ای بابا ضد حال خوردیم توپ
حالا همون پیش تریلی ها کارمون نداشته باشند باز خوبه .
عید من میرم خانوادم هم با ماشین هستند نجاتم میدن از دست این پلیس ها

راستی یک سوال زنگ زدم 110 پلاک موتور را استعلام کنم گفت پیدا نشده و قطع کرد . یعنی چی؟ یعنی پلاکش موجود نیست جعلیه ؟ یا اینکه خلافی نداره ؟ اطلاع دارید ؟

joOoker_silence
02-12-1389, 12:01 قبل از ظهر
معنیش هیچ کدوم ازین 2تایی که شما گفتید نیست ، موتورا سرقتی وقتی پیدا میشه میخواد بره تو پارکینگ ،شماره پلاک، تنه و شاسی ثبت میشه از همه جا قابل پیگیری یه ، شما پلاک و گفتی تو سرقتی یا چک کرده گفته پیدا نشده قطع کرده...

eshgh_namordeh
05-12-1389, 07:36 بعد از ظهر
دهن ما را این پلیس ها سرویس کردن - الانم کهخ پنجشنبه بسیجیها ریختند تو خیابون الکی گیر میدن
اعصاب نذاشتن واسم
با شما کار ندارن ؟

behzad913
19-03-1391, 11:33 بعد از ظهر
من همین یه هفته پیش یه سوزوکی 250 تو کرج خریدم :thanks:و سوارش شدم بارفقا اومدیم اصفهان تا کاشان خودم اومدم بقیشم رفیقم نشست تموم عوارضی ها رم رد کردیم بدون اینکه پولی بدیم :25r30wi:برای همین تصمیم گرفتیم همیشه با موتور مسافرت کنیم :interview:

MOHAMMAD_VIOLIN
19-03-1391, 11:54 بعد از ظهر
من یک هفته پیش با روان 200 از لاهیجان(گیلان) رفتم قایم شهر(مازندران) و بر گشتم که مسیر رفت و برگشت میشه 800 کیلومتر.هیچکس هم بهم گیر نداد ! روز هم رفتم ! از بقل همه پلیسا هم رد شدم !