PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Honda NSR 250

Alireza
18-01-1389, 10:24 قبل از ظهر
این موتور 4 تیپ داره
mc16
mc18
mc21
mc28

که هر کدوم از نظر شتاب با هم فرق دارن
موتور 2 زمانه هستش و به درد ترافیک تهران نمیخوره چون با موتور های دو زمانه باید با گاز بازی کرد و اگه یه ربع با یه دور موتور ثابت برین موتور داغون میشه
از مشخصات این موتور میشه به سرعت و شتاب محشرش اشاره کرد
اینایی هم که تو ایران هست همه واسه سال 90 تا 94 هستن که فروشنده ها به دروغ اون ها رو 98 99 هم معرفی میکنند
ما داریم واسه روح سگ یکی جم میکنیم

[Only registered and activated users can see links]

Alireza
18-01-1389, 10:30 قبل از ظهر
راستی این موتوری که واسه علیرضا گرفتیم وقتی باک رو در اوردیم و توی باک رو دیدیم بعد 20 سال برق میزد ادم دلش میخواست باک رو بلیسه واقعا هندا چی میسازه

Sination
18-01-1389, 01:31 بعد از ظهر
من که گریه ام گرفته بود ...

Kenji
18-01-1389, 06:10 بعد از ظهر
توضیحات کاملی در مورد این مدل تا شب می دم.

Red Hat
23-01-1389, 01:08 بعد از ظهر
توضیحات کاملی در مورد این مدل تا شب می دم.

ما همچنان منتظر هستیم

Alireza
23-01-1389, 01:18 بعد از ظهر
رفت دیگه نیومد

Kenji
23-01-1389, 03:37 بعد از ظهر
خط خونه یه طرفه شده، تو شرکت هم وقت نمی کنم. شرمنده. به زودی می ذارم.

m3hiran
25-01-1389, 04:41 بعد از ظهر
بزار سریع دیگه تو کفیم یه عکس هم بزار ازش
راستی
شتاب 0-100 (جون من بدون اغراق)؟
top speed؟
قیمت با برگ وبی برگ؟
صدا؟

Kenji
25-01-1389, 07:23 بعد از ظهر
بزار سریع دیگه تو کفیم یه عکس هم بزار ازش
راستی
شتاب 0-100 (جون من بدون اغراق)؟
top speed؟
قیمت با برگ وبی برگ؟
صدا؟

عکس رو وقتی موتور تکمیل شد حتما می ذارم.
0-100 برای ام سی 18 3.5 هست برای این mc21 تست می گیرم حتما می ذارم.
تاپ اسپید 208 هست اما فکر می کنم تاپ اسپید معمول که به موتور فشار هم نیاد رو 180-190 باشه. این رو هم بعد از تست خدمتتون می گم.

2 تا اگزوز و 250 سیلندر می شه گفت 4-5 برابر صدای zx رو می ده.

قیمت با برگ سبز: گیر نمیاد
بدون برگ سبز 2.5-3.5

m3hiran
27-01-1389, 04:22 بعد از ظهر
علی مطمئنی 3.5 اخه r6 با اون عظمتش 3.7 هست هست بعد این !!!!!!!!!!

Kenji
27-01-1389, 04:27 بعد از ظهر
علی مطمئنی 3.5 اخه r6 با اون عظمتش 3.7 هست هست بعد این !!!!!!!!!!

- ان اس آر دو زمانه ست.

- ان اس آر فول ریسه و تو جی پی زمان خودش شاخ بوده.

- وقتی محک با ان اس آرش تو کلاس 600 سی سی اول شده، 3.5 چیز عجیبیه؟

- 3.5 برای ام سی 18 هست و احتمالا برای ام سی 21این عدد کمی کمتره. باید تست بشه مطمئن نیستم.

m3hiran
27-01-1389, 06:38 بعد از ظهر
- ان اس آر دو زمانه ست.

- ان اس آر فول ریسه و تو جی پی زمان خودش شاخ بوده.

- وقتی محک با ان اس آرش تو کلاس 600 سی سی اول شده، 3.5 چیز عجیبیه؟

- 3.5 برای ام سی 18 هست و احتمالا برای ام سی 21این عدد کمی کمتره. باید تست بشه مطمئن نیستم.
اینجوری باشه منم میخوام :دی ولی قیافش اصلا جذاب نیست

Kenji
27-01-1389, 06:45 بعد از ظهر
قیافه در قیاس با شتاب، صدا، سرعت و بینهایت چیزای دیگه این موتور اصلا چیزی به حساب نمیاد.

اگه می خوای یه ام سی 18 تمیز هست 2.5 - خواستی پی ام بده.

m3hiran
27-01-1389, 07:49 بعد از ظهر
علی خرج این موتور زیاده نه؟؟؟ لوازمش چی گیر میاد؟؟ چون بعید میدونم مثلا این موتوری که میگی 2.5 بتونه 3.5 0-100 بزنه و 209 top speed بزنه

sirn
27-01-1389, 08:19 بعد از ظهر
با عرض سلام
دوستان در مورد .ان اس ار . باید بگم که موتور واقعا پر شتابیه وقابلیتهای بسیار خوبی داره ...ولی به همان میزان پراصطحلاکه..یعنی بعد از هرمسابقه باید سرویس بشه ..خصوصا که تو ایران لوازم یدکی بسیار کمی داره ومساوی بادردسر ..البته خصوصیت موتور دوزمانه همینه .مثل موتورهای 250 مسابقات موتور جی پی که تاپ اسپید 280 کیلومتره ..اکثرا هم دوسیلندر با زاویه 90 درجه هستند
اکثر ان اس ار موجود توسط باشگاه کانال + وارد شده (البته این مورد مطمئن نیستم)
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Kenji
27-01-1389, 09:11 بعد از ظهر
علی خرج این موتور زیاده نه؟؟؟ لوازمش چی گیر میاد؟؟ چون بعید میدونم مثلا این موتوری که میگی 2.5 بتونه 3.5 0-100 بزنه و 209 top speed بزنهخرجش دقیقا زیاده اما لوازمش گیر میاد و آشنا هم دارم براش از این لحاظ مشکلی نیست.
این موتوری که می گم 2.5 تضمینیه که بدون در نظر گرفتن استهلاک هر سواری، 3.5 رو بزنه و موتور سره حال باشه.

اکثر ان اس ار موجود توسط باشگاه کانال + وارد شده (البته این مورد مطمئن نیستم)من هم در این مورد شک دارم اما تعداد ان اس آر های موجود در ایران به نسبت نمی دونم چرا اینقدر زیاده! البته خیلی هاش ترکیدس. و اکثرا ام سی 18 و 21 هستن.

ممنون به خاطر عکس ها/

m3hiran
28-01-1389, 09:58 بعد از ظهر
علی خرجش چجوریه مثلا هر چند کیلومتر باید لوازمش عوض بشه هزینه اش حدودا چقدر؟؟؟ شاید یکی گرفتم

Sination
28-01-1389, 10:51 بعد از ظهر
رفتی پوله اولیه رو بدی؟

Kenji
29-01-1389, 11:23 قبل از ظهر
علی خرجش چجوریه مثلا هر چند کیلومتر باید لوازمش عوض بشه هزینه اش حدودا چقدر؟؟؟ شاید یکی گرفتم
بستگی به نوع روندنت داره.
دقیقا نمی تونم بگم اما فکر می کنم بعد از هر جمعه پیست حدود 40-50 تومن هزینه تعمیر و نگه داریش می شه و فکر می کنم هر 1-2 ماه باید 100-200 تومن برای سر پا موندن هزینه کنی.

در روز هایی که برای تمرین فشرده پیست میری و بعد از هر مسابقه هم فکر می کنم حدود 400 باید خرجش کرد چون به احتمال قوی می تر***ه.

رفیقم بعد از یه تعقیب و گریز با پلیس از مینی سیتی تا هفت تیر و برگشت همین مسیر نصفه شب چند ماه پیش، تو اتوبان ارتش یاتاقان تر***د که 400 پیاده شد. البته لذت این تعقیب و گریز رو خودش می گه با هیچ چیز در دنیا عوض نمی کنه.

رفتی پوله اولیه رو بدی؟

هنوز خیر. دارم خونه میگیرم یکم پول کم آوردم

m3hiran
29-01-1389, 04:05 بعد از ظهر
خرجش از لامبورگیمی هم بیشتره که :دی

Alireza
29-01-1389, 05:44 بعد از ظهر
علیرضا مهران راست میگه بیخیالش شو بابا

Kenji
29-01-1389, 06:56 بعد از ظهر
فعلا که جم و جور می کنم خرج زیاد دارم.
قضیه ای که گفتی درسته علی شارژ نداشتم جواب بدم.

----

یه خورده اوضام ردیف بشه می افتم دنبالش مطمئنن.

m3hiran
29-01-1389, 09:22 بعد از ظهر
من فکر کردم نهایتش 500 کیلومتر بره یه 30-40 خرجش بشه ولی اینجوری که معلومه خرجش از یه موتور کراس هم بیشتره که بعد مسابقه باید سوپاپ و . ..عوض بشه
علی دنبال یه cbr250 بری بهتر به نظر من

Sination
29-01-1389, 10:13 بعد از ظهر
به نظر من بورو پولو زودتر بده تا مثله اون یکی مقازهه که سرو سامون بهش داده بود گذاشته بودش 5 تومن نشه

ali faghfouri
30-01-1389, 11:46 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
آقای iranmjh دزست میگن اغلب nsrهایی که میان پیست آزادی(بجز موتور آقای هادی جلیلوند) مال باشگاه کانال مثبت یا همون channel plus اند که توسط دوست عزیزم که الان آمریکا تشریف دارند آقای بهزاد اقتصاد به صورت ckd از ژاپن و به صورت قانونی وارد ایران شدند و هنگام رفتن از ایران آقا بهزاد این موتورا رو که 10تا بودند (تقریبا 4 سال پیش) به فردی که در بالاتر از مهدیه مغازه داشت (که امیرعباس اسمش بود) فروختند به جز یه دونه که اسمش میگ میگ بود(عشقه منه zzr250 با پلاک فروختم تا بخرمش ولی هنوز پولم کامل جور نشده)
این موتور ها اکثرا tuning شده بودند و سرعت های فوق العاده و شتاب های وحشتناک داشتند(که شاخشون هم همین پسر من بود) و خلاصه اینا در اون زمان بهترین نتایجو گرفتند.
به کسانی که این موتور میخوان بخرن و تو خیابون برن به سه دلیل توصیه میکنم که نخرند
1.هزینه بالای این موتور (اگه بخای لاستیک سیلک روش بندازی باید حدودا هر 3ماه عوض کنی و این معنیش یعنی اینکه خونه خراب میشی)
2.دو زمانه بودن این موتور که دوستان توضیح دادن. (اگه میخای بخری باید ساعت 3-4 بیای بیرون که موتور اذیت نشه)
3.پلاک نشدن و مشکلاتی که متعاقبا پیش میاد که شما بهتر ازمن میدونید
حالا این 2 تاعکس از میگ میگ ببینید و درپست های بعد بیشتر معرفیش میکنم با عکس های بیشتر

Alireza
30-01-1389, 11:55 قبل از ظهر
خیلی ممنون دوست عزیز از اطلاعاتی که دادین تعریف میگ میگ رو از اقا جواد شنیده بودم
امیر عباس هم موتور ها رو خیلی بالا داره میفروشه

Kenji
30-01-1389, 12:52 بعد از ظهر
موتورای امیر عباس که خاموشه.
خودش هم در مورد آقا بهزاد چیزایی گفته بود.

اما موتوری که مد نظر ما هست، دست محکه که البته جم نشده است و اگه بخوایم برامون جم می کنه.
الان فکر می کنم تو پیست فقط 1 ان اس آر میاد. درسته؟

m3hiran
30-01-1389, 02:51 بعد از ظهر
این موتور چه بامزه است
حیف که خرجش زیادی بالاست وگرنه یکی میگرفتم

ovE
31-01-1389, 09:07 بعد از ظهر
آره.باید بری باهاش مسافر کشی خرجشو بدی که بازم نمیشه

Kenji
01-02-1389, 11:05 قبل از ظهر
موتور سواری گرونترین ورزش جهانه دیگه.
سی جی سواری که نیس بابا.

ali faghfouri
01-02-1389, 10:16 بعد از ظهر
آقا علیرضامنظوره شما آقای جواد جلیلونده ؟ (متاسفانه ایشونو از نزدیک نمیشناسم ولی راجع بشون میدونم که از بهترین ریس بازای ایران هستند. من از عمد به اسم کوچیک نوشتم که یه موقع اشتباه نشه .) ایشون هم nsr دارند؟
نمیدونم امیرعباس الان با موتورا چی کار کرده یا چرا موتورا خاموشه ولی اون موقع یادمه همه موتورها سرپا و در بهترین وضعیت بود مخصوصا دو تاشون یکی اون خلیجیه(همون که عکس نخل روش داره که۲.۶ فروخته شد) یکی هم اون mc18 که قرمز بود(۲.۱ فروخته شد). بی زحمت قیمت هایی که به شما دادند رو با یه خصوصیت ظاهریش بفرمایید تا من هم مطلع شم ؟
راجع به آقا بهزاد یه توضیحی بدم که ایشون این موتورا رو به این قصد به ایران اورد که می خواست یه کارخونه درست کنه که موتور حرفه ای تولید کنه ولی با اینکه ایشون این تواناییو داشت نتونست. ( مشکلات این کار آدمو از پا میندازه ) در ضمن اینکه ایشون یکی از قهرمان های موتورسواری ایران بودند.
نمیدونم الان چرا nsr انقدر کم میاد ولی اون موقع حداقل ۳تا میومد.
آقای Kenji ([Only registered and activated users can see links]) شما این موتور محکو چند میخواید بخرید؟
آقای m3hiran ([Only registered and activated users can see links]) بعضی چیزا ظاهرش نازه ولی باطنش آدمو به فنا میده این موتور با باک پر ۹۸ کیلو و قدرت ۹۰hp حالا به نظرتون بازم بامزست؟(به نظر من این موتور nsr نیست ان اس هاره.چون به این راحتی این موتورو نمیشه کنترلش کرد) راجع به خرج این موتورها هم فقط همین که (( که هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد ))

Alireza
01-02-1389, 10:41 بعد از ظهر
فامیلشونو نمیدونم دوست عزیز احتمالا همونه
امیر عباس الان 3 تا داره یکی ابی پر رنگه یکی سفید و ابی کمرنگ یه زرد 2 چراغ هم داشت که الان رپسولش کرده
2 تای اولو الان میده 3 و نیم ولی قبل عید 2 و نیم میداد
اون طرح رپسول رو هم میده 5 ولی انصافا تمیز در اورده

Kenji
02-02-1389, 09:15 قبل از ظهر
کلا سیستم امیر عباس اینجوریه. ببینه خریداری و این کاره ای قیمت واقعی رو بهت می گه اما اگه شک کنه که همینجوری داری قیمت میگیری می پرونه.

یه ان اس آره زرد داشت دو چراغ بود که داغون تر از همه به نظر می اومد. اون رو ورداشت اینور اونورش رو یه دس کشید از نظر ظاهری فقط! تروتمیزش کرد و الان سر ویترین گذاشته.
قیمت رو هم خیلی پرت می گه.

اما 2 تا موتور دیگش بروبچ می گفتن تو پیست سر حال بودن زمان خودشون.

----

محک دو تا موتور داره یه ام سی 21 که لاشه هست و باید جمش بکنه و یه ام سی 18 که به گفته خودش خیلی تمیزه و اصلا راه نرفته.
هر دو 2.5

high-speed
02-02-1389, 01:09 بعد از ظهر
سلام

اولا که از مدیران سایت ممنونم بابت تاسیسش ، چون یه جوارایی اینجا میشه از تو پاچه رفتن جلوگیری میشه

با توضیحات خوب بچه ها

بعدشم من هفته ای 2 -3 بار میرم گمرک ، به مغازه این آقای امیر عباس سر میزنم و کم و بیش منو میشناسه

(اینقدر که پیشش رفتم) البته تا امروز اسمشو نمیدونستم و اینجا فهمیدم

اون رپسولی که میگی خیلی داغونش کرده من میخواستم بخرمش اما فلاپاشو خراب کرده

به من قیمت داد 4.5 ، گفت مدارکش کامله

من میخواستم بدونم nsr 150 repsol استریت چجور موتوریه ، قیافه اش که خیلی شاخ بود

قیمتشم بد نیست ، سند و پلاک و کارت سوختم داره

اما نمیدونم از زد ایکس بهتره یا نه ، یه لطفی کنین و توضیخ بدین ............ممنون

Kenji
02-02-1389, 01:16 بعد از ظهر
من میخواستم بدونم nsr 150 repsol استریت چجور موتوریه ، قیافه اش که خیلی شاخ بود

قیمتشم بد نیست ، سند و پلاک و کارت سوختم دارهاونی که امیر عباس داره 150 نیستا!! اونا 3 تاش 250 هست و مدارکش هم .... نداره! حقیقتا من نتونستم از زیر زبونش بکشم مدارکش چجوریه. یه بار گفت شماره برگ سبز داره نه برگ سبز! یه بار گفت پلاک فدراسیون داره (که پلاک فدراسیون کلا به شخص می دن نه به موتور و باید وا کنید بندازید دور اگر هم داشته باشه) یه بار گفت سند باشگاه داره و ....

-----

اما کلا در مورد nsr 150، واقعا موتور شاخیه و به عنوان برادر کوچکتره nsr شناخته می شه. در اصفهان یه 150 دیدم قیمت می داد 5 تومن که البته تا 4 هم اومد پایین. با تمام مدارک و کارت سوخت. اما نکته دیگه ای که هست اینه که پلاک ملی نمی گیره این موتور. پس بیخیال nsr یا حتی zx باید بشید.

high-speed
02-02-1389, 01:23 بعد از ظهر
اونو که میدونم 250 سی سی هستن

پس خالی بست که برگ سبز و ... داره

من 3 تا 150 تو تهران دیدم که یکیش تو خیابون حلال احمر بعد از شهردادری بود ، خیلی داغون بود که میگفت 4.8

یکیش تو شهرک را آهن (دهکده المپیک ) که فروخت 3.5 خیلی تمیز بود

یکیشم تو سایت دیدم که هنوز از نزدیک ندیدمش ، قیمتم 5.5 داده

high-speed
02-02-1389, 01:25 بعد از ظهر
قیافه ای که zx رو میخوره

هوندا هم همیشه از نظر فنی عالی بوده

با اینکه من خودم عاشق نینجا های کاوازاکی ام

m3hiran
02-02-1389, 02:02 بعد از ظهر
خوشم میاد دوستان همه امار موتورها رو دارن.....من فکر کردم فقط خودم اینو دیدم و امارشو دارم :دی

m3hiran
02-02-1389, 02:07 بعد از ظهر
آقا علیرضامنظوره شما آقای جواد جلیلونده ؟ (متاسفانه ایشونو از نزدیک نمیشناسم ولی راجع بشون میدونم که از بهترین ریس بازای ایران هستند. من از عمد به اسم کوچیک نوشتم که یه موقع اشتباه نشه .) ایشون هم nsr دارند؟
نمیدونم امیرعباس الان با موتورا چی کار کرده یا چرا موتورا خاموشه ولی اون موقع یادمه همه موتورها سرپا و در بهترین وضعیت بود مخصوصا دو تاشون یکی اون خلیجیه(همون که عکس نخل روش داره که۲.۶ فروخته شد) یکی هم اون mc18 که قرمز بود(۲.۱ فروخته شد). بی زحمت قیمت هایی که به شما دادند رو با یه خصوصیت ظاهریش بفرمایید تا من هم مطلع شم ؟
راجع به آقا بهزاد یه توضیحی بدم که ایشون این موتورا رو به این قصد به ایران اورد که می خواست یه کارخونه درست کنه که موتور حرفه ای تولید کنه ولی با اینکه ایشون این تواناییو داشت نتونست. ( مشکلات این کار آدمو از پا میندازه ) در ضمن اینکه ایشون یکی از قهرمان های موتورسواری ایران بودند.
نمیدونم الان چرا nsr انقدر کم میاد ولی اون موقع حداقل ۳تا میومد.
آقای Kenji ([Only registered and activated users can see links]) شما این موتور محکو چند میخواید بخرید؟
آقای m3hiran ([Only registered and activated users can see links]) بعضی چیزا ظاهرش نازه ولی باطنش آدمو به فنا میده این موتور با باک پر ۹۸ کیلو و قدرت ۹۰hp حالا به نظرتون بازم بامزست؟(به نظر من این موتور nsr نیست ان اس هاره.چون به این راحتی این موتورو نمیشه کنترلش کرد) راجع به خرج این موتورها هم فقط همین که (( که هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد ))
درود اقای فروغی
کاملا درست ولی وزن این موتور با باک خالی 130 هست حدودا و قدرتش هم 45 اسب تو 9500 هستش
ااین موتور با این خرج به نظر من میارزه چون قیمت پایش کمه ولی واسه کسی که حوصله داشته باشه همش دنبال لوازم باشه ولی من حاضرم یه r6 یا cbr600rr بگیرم و کم کم خرجش کنم

ali faghfouri
02-02-1389, 09:14 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان عزیز
1. فامیلی بنده فغفوری هستش(به معنی پسر خدا که از لغات پارسی باستانه)
2. سایتهای nsr world و bikez راجع به موتورهای استاندارده نه موتورهای tuning شده. موتور میگ میگ به وسیله آلیاژهای آلومینیوم سبک شده (من تا چند هفته بعد می خرمش بعد اون موقع شما بیا ببریمش رو باسکول این بهترین راه برای اثباته) و راجع به قدرت این موتور باید گفت که انجین و سیلندر و پیستونش توسط ( hrc ) تیونینگ شده ( به تنهایی سیلندر و پیستونش دست دوم 4۰۰۰ دلار میارزه) برای همینم هست که ۹۰hpیه. راجع به دور موتور تا ۱۲۰۰۰ داره. راجع به امکاناته دیگشم باید بگم که روش کامپیوتر داره که کمکشو تنظیم میکنه و همچنین سنسوره گاز و دنده و دما و سرو آرسی رو کنترل میکنه و همچنین جرقه زدن و تعیین وضعیت سوپاپ های قدرتی به عهده اونه. ریدوالوش کربن فیبره و خیلی چیزای دیگه که باعثه این میشه که تو مسابقات کلاس۱۰۰۰ اول شه.
این موتور cbr954و گرفته دیگه فک نکم cbr600 حرفی واسه گفتن داشته باشه (به نظر من وقتی یه ۲۵۰ یه cbr954و بگیره اگه من صاحب سی بی اره باشم دلم میخواد این موتورو آتیش بزنم .)
3.راجع به امیر عباس باید بگم آدمه مرده رندیه. اگه ۲۰ دقیقه باهاش حرف بزنید راجع به یه موتور ۱۰۰ تا تناقض پیدا میکنید.
4.اگه این موتوری که میگید ماله باشگاهه آقا بهزاد باشه ۱۰۰٪ قانونیه چون اون زمان ۲تاشو گرفتن بعد از اینکه مدارکش توسط قاچاقه کالا تایید شد ولشون کردن.
5.راجع به zx و nsr150 باید بگم که احتیاط واجب بر اینه که نخرید چون وضعیت معلوم نیست

Alireza
02-02-1389, 09:36 بعد از ظهر
علی جان پس موتور توپیو داری میگیری جواد هم میگفت میگ میگ چه مقامایی اورده

m3hiran
02-02-1389, 10:29 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان عزیز
1. فامیلی بنده فغفوری هستش(به معنی پسر خدا که از لغات پارسی باستانه)
2. سایتهای nsr world و bikez راجع به موتورهای استاندارده نه موتورهای tuning شده. موتور میگ میگ به وسیله آلیاژهای آلومینیوم سبک شده (من تا چند هفته بعد می خرمش بعد اون موقع شما بیا ببریمش رو باسکول این بهترین راه برای اثباته) و راجع به قدرت این موتور باید گفت که انجین و سیلندر و پیستونش توسط ( hrc ) تیونینگ شده ( به تنهایی سیلندر و پیستونش دست دوم 4۰۰۰ دلار میارزه) برای همینم هست که ۹۰hpیه. راجع به دور موتور تا ۱۲۰۰۰ داره. راجع به امکاناته دیگشم باید بگم که روش کامپیوتر داره که کمکشو تنظیم میکنه و همچنین سنسوره گاز و دنده و دما و سرو آرسی رو کنترل میکنه و همچنین جرقه زدن و تعیین وضعیت سوپاپ های قدرتی به عهده اونه. ریدوالوش کربن فیبره و خیلی چیزای دیگه که باعثه این میشه که تو مسابقات کلاس۱۰۰۰ اول شه.
این موتور cbr954و گرفته دیگه فک نکم cbr600 حرفی واسه گفتن داشته باشه (به نظر من وقتی یه ۲۵۰ یه cbr954و بگیره اگه من صاحب سی بی اره باشم دلم میخواد این موتورو آتیش بزنم .)
3.راجع به امیر عباس باید بگم آدمه مرده رندیه. اگه ۲۰ دقیقه باهاش حرف بزنید راجع به یه موتور ۱۰۰ تا تناقض پیدا میکنید.
4.اگه این موتوری که میگید ماله باشگاهه آقا بهزاد باشه ۱۰۰٪ قانونیه چون اون زمان ۲تاشو گرفتن بعد از اینکه مدارکش توسط قاچاقه کالا تایید شد ولشون کردن.
5.راجع به zx و nsr150 باید بگم که احتیاط واجب بر اینه که نخرید چون وضعیت معلوم نیست
شرمنده نمیدونم چرا غفوری خوندم اصلا همون علی اقا خوبه
اخه نگفته بودید این میگ میگ تیونینگ شده..با این تفاسیر باید 0-100 رو خیلی بهتر از حالت عادیش 3.5 بزنه درست؟؟؟
درمورد cbr600rr باید بگم من از نظر اصطحلاک گفتم شما قبول کن خرج nsr حداقل 10-20 برابر یه همچین موتوری هست:15:

high-speed
02-02-1389, 11:07 بعد از ظهر
m3hiran عزیز سلام

اینی که شما عکسشو گذاشتی اون داغون است که تازه خیلی گرون گذاشته

بگردی میتونی یه تمیزشو با همون قیمت یا پایین تر گیر بیاری

راستی امروزم من سر زدم تو مغازه اش نبود فکر کنم دید خیلی آش و لاشه گذاشتش تو انبار:6:

راستی یه دونه هم تو سایت ایستگاه گذاشته 5.5 که من هنوز ندیدمش اما مثل اینکه اونم تمیزه.

خیلی موتور دلبریه ، البته بعد از نینجا 650 که واقعا موتور استیریت عالیه....

high-speed
02-02-1389, 11:25 بعد از ظهر
ali faghfouri عزیز

یه بحثی رو مطرح میکنی که همیشه دلیل بر بهتر بودن نیست

مثلا با cbr 600 میشه تو خیابون به مدت طولانی تردد کرد اما اگه بخوای با اون موتور تردد کنی

فکر کنم تو ترافیک قشنگ تهران همونجا موتور بسوزونی

اما خوب واقعا این موتورا آدمو وسوسه میکنن که وصیت نامه رو بنویسی و بری سوارش بشی

ساعت 3 صبح تو اوتوبانا لذت واقعی رو از سرعت بدست بیاری:19: و بعدشم به دیار باقی سفر کنی

البته دور از جون شما دوستای عزیزم:13:

Sination
03-02-1389, 12:08 قبل از ظهر
درمورد nsr 500 هم کسی اطلاعاتی داره بگه
من شنیدم اگر بخایی این موتور رو توی خارج هم بگیری شرایط خاصی داره و باید مجوز و اینا داشته باشی ..

ali faghfouri
03-02-1389, 12:23 بعد از ظهر
با سلام خدمت تمام دوستان
دوست عزیز آقای high-speed
من خبر نداشتم که شما cbr600 تو روز که ترافیکه میبرید بیرون شرمنده! دوسته عزیز وقتی موتور بالای ۲۵۰ ممنوعه همه چیز موکول میشه به شب ساعت ۱- ۴ اون زمانه که دیگه فرقی بین موتور دو زمانه با موتورهای دیگه نیست حالا میخواد این موتور cbr باشه یا bimota و اتوبانهای تهران که شب حکم پیستو داره بازم نشون میده که nsr استاندارد تو شتاب cbr میزنه.
آقا علیرضا
بهتره بگیم این موتور چه مقامهاییو نداره. تو مسابقات کشوری تمام کلاس ها حداقل ۱بار قهرمان شده از ریسه خیابونی بگی تا مسابقات نیروی انتظامی قهرمانی داره البته یادمون نباید بره کی پشته این موتور میشسته شاید من بشینم برم پیست با این موتور سوسک شم. (اگه برید بپرسید میبینید که رکورد پیسته آزادی دستشه البته اگه از ۲ سال پیش کسی رکوردو نشکسته باشه)
آقای m3hiran
۰تا۱۰۰ تقریبا 3 ثانیه هستش.راجع به مشکله خرجشم که خودم اول گفتم خرجش خیلی بالاس.

high-speed
03-02-1389, 01:20 بعد از ظهر
دوست گلم آقای علی فغفوری

من نخواستم به شما یا مطلب شما ایرادی بگیرم که جبهه میگیرین

آخر مطلبم هم اشاره کردم که لذت رانندگی با اون موتور بیشتره

دوما کل دنیا فقط ایران نیست و همه جا میشه با انواع حجم موتور رانندگی کرد

سوما دوست من عضو پیست آزادی هست و پنج شنبه و جمعه ها با موتور cbr 1000 rr خودش میاد تو خیابون

پلاک پیست داره ، به منم گفت که برای مدت یک سال عضو پیست بشم و موتور با برگ سبز به پیست معرفی کنم و باهاش این دوروز رو تردد کنم

بعد هم من خودم ساعت 2 شب کل کل کردم (تازه با ماشین نه موتور) گشت نامحسوس ماشینمو فرستاد پارکینگ و گواهینامه ام رو پیوست کرد

اونا اگه پلاک هم نداشته باشی آمار این موتورها رو دارن و میدونن که کی فروخته و کی خریده

ما از پشت کوه نیومدیم و بالاخره از یه چیزایی هم خبر داریم......

بازم اگه چیزی گفتم که باعث رنجش شما شد معذرت میخوام:7:

m3hiran
03-02-1389, 06:00 بعد از ظهر
درست میفرمایید علی اقا...به نظر من خرید یه موتوری مثل nsr و r6 مثل خرید خونه است
شما درمورد اولی پول پیش کمی میدی ولی کرایه زیاد
دومی پول پیش زیاد و کرایه کم
حالا این ما هستیم که باید ببینیم کدوم برامون راحتتره من خودم دومی رو انتخاب میکنم

Red Hat
03-02-1389, 06:41 بعد از ظهر
درست میفرمایید علی اقا...به نظر من خرید یه موتوری مثل nsr و r6 مثل خرید خونه است
شما درمورد اولی پول پیش کمی میدی ولی کرایه زیاد
دومی پول پیش زیاد و کرایه کم
حالا این ما هستیم که باید ببینیم کدوم برامون راحتتره من خودم دومی رو انتخاب میکنم

بنظر من هم دومی بهتر هست .

Sination
03-02-1389, 11:59 بعد از ظهر
بنظر من هم دومی بهتر هست
.......

Sination
04-02-1389, 12:00 قبل از ظهر
بنظر من هم دومی بهتر هست
.......

ali faghfouri
19-02-1389, 01:38 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
آقا سینا بالاخره هرکی یه شرایطی داره
من تو این چند روزه یه کم تحقیقات کردم دیدم نسبت به گذشته هزینه های ان اس آر پایین تر اومده حدودا با ماهی ۱۰۰ـ۲۰۰ میشه روپا نگهش داشت.
دوسته عزیز آقای Kenji ([Only registered and activated users can see links]) اگه هنوز موتور محکو نخریدید بگید شماره یکیو بهتون بدم شاید از اون بتونید چیزه بهتری بخرید.

Kenji
19-02-1389, 03:22 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
من تو این چند روزه یه کم تحقیقات کردم دیدم نسبت به گذشته هزینه های ان اس آر پایین تر اومده حدودا با ماهی ۱۰۰ـ۲۰۰ میشه روپا نگهش داشت.
دوسته عزیز آقای Kenji ([Only registered and activated users can see links]) اگه هنوز موتور محکو نخریدید بگید شماره یکیو بهتون بدم شاید از اون بتونید چیزه بهتری بخرید.

ممنون می شم برام پیام خصوصی کنید.

BKING
07-03-1389, 07:47 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان

.هزینه بالای این موتور (اگه بخای لاستیک سیلک روش بندازی باید حدودا هر 3ماه عوض کنی و این معنیش یعنی اینکه خونه خراب میشی)

آقا می شه بگی این موتور چرا انقدر خرج داره ؟

لاستیک معمولی بندازیم چی ؟

یه پاراگلایدر بخریم که بهتره هزینش کمتره شباهتشون با هم اینه که جفتشون نمی تونن تو شهر تردد کنن مگر غیر قانونی (مزاح) :دی

این موتور چند سیلندره ؟

با توجه به اگزوز کوچکی که داره کنجکاو بدونم صداش چطوره ؟

زیاد دود می کنه ؟:24:

نمی شه یه جوری با پارتی و پول و ... پلاکش کرد

سی بی آر با پلاک که حتما دیدید

high-speed
07-03-1389, 09:17 بعد از ظهر
دوست گلم رادیکال

این موتور ها مخصوص پیست ساخته شده و نباید توی خیابون تردد کنه

ربطی هم به قانون محدودیت ایران نداره ، توی کل دنیا همچین قانونی هست

و تازه خیلی جالبه که تو ایران این موتور میتونه بیاد توی خیابون ، چون توی کشورهای پیشرفته در صورت رویت این موتور تو خیابون

موتور ضبط و راننده جریمه میشه که این جریمه ها هم خیلی سنگینه

البته اونجا به این چشم به موتورای race نمیکنن ، البته منظورم موتورای road race نیستا مثل cbr 1000 یا هر چیز که توی ایران به اسم موتور سنگین

یه عده دارن باهاش پز میدن و یه عده هم نون در میارن (البته جدای اون عده که واقعا به موتور علاقه دارن و بخاطر عشق به این وسیله سوارش میشن)

BKING
08-03-1389, 11:16 بعد از ظهر
دوست گلم رادیکال

این موتور ها مخصوص پیست ساخته شده و نباید توی خیابون تردد کنه

ربطی هم به قانون محدودیت ایران نداره ، توی کل دنیا همچین قانونی هست

و تازه خیلی جالبه که تو ایران این موتور میتونه بیاد توی خیابون ، چون توی کشورهای پیشرفته در صورت رویت این موتور تو خیابون

موتور ضبط و راننده جریمه میشه که این جریمه ها هم خیلی سنگینه

البته اونجا به این چشم به موتورای race نمیکنن ، البته منظورم موتورای road race نیستا مثل cbr 1000 یا هر چیز که توی ایران به اسم موتور سنگین

یه عده دارن باهاش پز میدن و یه عده هم نون در میارن (البته جدای اون عده که واقعا به موتور علاقه دارن و بخاطر عشق به این وسیله سوارش میشن)

تو ایران که قوانین جهانی رعایت نمی شه

از 10 سال پیش پلاک شدن موتورهای دو زمانه در چند شهر ایران ممنوع شد به این دلیل ملت می رفتند پلاک شهرستان می گرفتند میاوردند تهران تردد می کردند

گفتم حالا هم که مدتی است قوانین شماره گذاری جدید اومده و پلاک به موتورهای دوزمانه تعلق نمی گیره شاید بشه ترفندی به کار برد تا بتوان پلاک کرد

به نظرتون اونی که هنگام پلاک شماره موتورو نگاه می کنه مختصص هست و می فهمه موتور دو زمانس ؟ آخه وقتی موتورو می ببری رو سکو اونو خاموش می بری مگه سنگین باشه مثل این موتور که اونم یه کاریش می کنی و از کسی کمک می گیری

در مورد قیافشم می شه مثله اون موتوره آقا امیر عباس مثله سی بی آر یا هیوسانگ یا مگلی در آوورد اگزوزشم عوض کرد

برا همین می خواستم اطلاعات در موردش داشته باشم

چند سیلندره ؟

king2002
09-03-1389, 07:57 قبل از ظهر
شما قبل از اینکه بخای موتورو ببری روی سکو اول تشکیل پرونده میدی و مشخصات کامل موتور نمایان میشه از جمله دوزمانه بودن حالا nsr باشه یا zx و دیگه به سکو نمیرسی:15:

Kenji
09-03-1389, 08:44 قبل از ظهر
تقریبا غیر ممکنه پلاک کردن این موتور. و حتی اگر پلاک هم بشه مطمئن باش اولین افسر وظیفه ی نیروی انتظامی وقتی این موتور رو ببینه می خوابونتش.

در ضمن اگر هم پلاک بشه این موتور ابدا صلاح نیست که در شهر تردد بکنه چون مطمئن باش در اولین ترافیک یاتاقان می تر***ه.

حتی در راه پیست هم صلاح نیست این موتور در اتوبان و بین ماشین ها و در چاله چوله های توی همت بیافته اما چاره ای نیست.

صدای این موتور اینجوری توصیف شدنیه = 4 برابر صدای زد ایکس.

فکر می کنم اگر این لینک رو کامل بخونی حتی می تونی تعداد پیچ های موجود در ان اس آر رو بگی

BKING
09-03-1389, 09:12 قبل از ظهر
شما قبل از اینکه بخای موتورو ببری روی سکو اول تشکیل پرونده میدی و مشخصات کامل موتور نمایان میشه از جمله دوزمانه بودن حالا nsr باشه یا zx و دیگه به سکو نمیرسی

این ماله موتوریه که پلاک قدیمی داشته باشه نه ؟

تقریبا غیر ممکنه پلاک کردن این موتور. و حتی اگر پلاک هم بشه مطمئن باش اولین افسر وظیفه ی نیروی انتظامی وقتی این موتور رو ببینه می خوابونتش.

در ضمن اگر هم پلاک بشه این موتور ابدا صلاح نیست که در شهر تردد بکنه چون مطمئن باش در اولین ترافیک یاتاقان می تر***ه.

حتی در راه پیست هم صلاح نیست این موتور در اتوبان و بین ماشین ها و در چاله چوله های توی همت بیافته اما چاره ای نیست.

صدای این موتور اینجوری توصیف شدنیه = 4 برابر صدای زد ایکس.

نباید ایستاد تا افسر گیر بده

مثله فضا پیما می مونه نه هر بار می ره پیست باید یه چیزیش عوض شه

با اون اگزوز قطعا باید این طور باشه

سی بی آر یا بندیت پلاک ملی دار چنتا دیدی ؟

BKING
09-03-1389, 09:22 قبل از ظهر
این موتوره که چراغ هیو انداخته پلاک ملی داشت

Kenji
09-03-1389, 09:48 قبل از ظهر
برای موتور سنگین افسر می بینه ولی افسر کاری نمی کنه جز اطلاع به مرکز/

r-6 رفیقم که بینهایت ناز بود و نمی ذاشت موتور آخ بگه ساعت 1.5 نصف شب تو صدر گرفتن. اتوبان رو بستن و ....

MR.K
09-03-1389, 11:33 قبل از ظهر

دوست عزیز شما که این همه در مورد موتور نظر دادین . فکر میکردم یک مقدار اطلاعات در باره موتور دارین!!!!! :27:
یعنی شما هنوز متوجه نشدی که این موتور همون هیوسانگه؟؟؟؟؟؟؟
از فردا منم میرم رو kdx برچسب NSR می چسبونم, کسی که متوجه نمیشه :11:

Red Hat
09-03-1389, 11:48 قبل از ظهر

به خدا این موتور کاملآ واضح هست که هیو سانگه .

high-speed
09-03-1389, 01:32 بعد از ظهر
آقا میدونم ربطی به فروم نداره و معذرت میخوام که مطرحش میکنم چون در مورد nsr

من دوتا nsr 50 دیدم که ازشون خوشم اومده و میخوام یکیشونو بخرم ، البته مثل موتورای امیر عباس gp نیست

قیافه اش کپی nsr 150 میمونه

میدونم که اینجور موتورا گواهینامه نمیخوان و به پلاک هم نیازی ندارن چون 50 سی سی هستن

اما سندش مزایده ای

بنظرتون میشه گرفت و سوارش شد ، طرف خودش میگه سوارش میشه کسی هم بهش گیر نمیده چون تابلوئه که 50 سی سی

لطف کنین یه راهنمایی بکنین

Kenji
09-03-1389, 05:56 بعد از ظهر
سند مزایده ای یعنی سنگ خورده دیگه درسته؟
اگه سنگ خورده باشه تو خیابون بر حسب اتفاق بگیرنت دیگه ...... فاتحه

high-speed
09-03-1389, 06:28 بعد از ظهر
دوست گلم

سنگ نخورده اما برگ مزایده داره ، اگه سنگ نخورده باشه با برگ مزایده میشه واسش سند گرفت؟

nsr 50 با سند معتبر تو بازار هست؟

m3hiran
09-03-1389, 07:54 بعد از ظهر
دوست گلم

سنگ نخورده اما برگ مزایده داره ، اگه سنگ نخورده باشه با برگ مزایده میشه واسش سند گرفت؟

nsr 50 با سند معتبر تو بازار هست؟

عزیزم طرف بخواد دوچرخه هم میخوابونه
همین امورز تو پارکوی طرف به دوچرخه من گیر داد دلیلش هم این بود شلوارم تا زانوم بود میخواست دوچرخه رو بخوابونه واقعا متاسفم واسه خودم و مملکتم:27:

high-speed
09-03-1389, 09:20 بعد از ظهر
مهران جان یعنی میگی بگیرمش.....؟

چون با موتورش خیلی حال کردم و مطمئنم که اگر واسه شما کالبد شکافیش کنم شما هم از مشخصات جالب این موتور خوشتون میاد

فقط بحثی که نگرانم میکنه سند موتوره که مزایده هست و پلاک نداره (البته موتورای 50 سی سی هیچکدوم پلاک ندارن ،بجز براوو)

و صادقانه بگم در مورد سند مزایده هیچ اطلاعی ندارم و اینقدر حرفهای ضد و نقیض از فروشنده ها میشنوم که دارم دیوونه میشم

تنها کسی که راهنمایی درستی کرد kenji دوست گلمون بود.

m3hiran
09-03-1389, 09:29 بعد از ظهر
مهران جان یعنی میگی بگیرمش.....؟

چون با موتورش خیلی حال کردم و مطمئنم که اگر واسه شما کالبد شکافیش کنم شما هم از مشخصات جالب این موتور خوشتون میاد

فقط بحثی که نگرانم میکنه سند موتوره که مزایده هست و پلاک نداره (البته موتورای 50 سی سی هیچکدوم پلاک ندارن ،بجز براوو)

و صادقانه بگم در مورد سند مزایده هیچ اطلاعی ندارم و اینقدر حرفهای ضد و نقیض از فروشنده ها میشنوم که دارم دیوونه میشم

تنها کسی که راهنمایی درستی کرد kenji دوست گلمون بود.
اگه قیمتش پایینه و خوب راه میره بگیر ولی موقعی که گیر افتادی فکر نمیکنم به این راحتی ها ولت کنن

high-speed
09-03-1389, 10:31 بعد از ظهر
اول اینکه از راهنماییت ممنونم

قیمتش رو میگه 1.7 البته جای تخفیفم داره و هنوز چونه نزدم

بازم از لطفتون ممنونم:7:

Kenji
10-03-1389, 08:58 قبل از ظهر
سعید جان عزیز، برگه مزایده ها فقط و فقط متعلق به موتور هایی هستن که سنگ خورده شمارشون.

اگر می بینی سنگ نخورده و برگ مزایده داره:
1- سوال کن که تو برگ مزایده شماره شاسی و موتور قید شده یا نشده.

2- که احتمال 99% نشده، پس مطمئن باش که موتور قاچاقه و برگ مزایده رو دارن بهش می خورونن.

قیمت خیلی بالاس. بیا یه 250 شو بگیر 2.5 با سند فدراسیون

BKING
10-03-1389, 03:23 بعد از ظهر
دوست عزیز شما که این همه در مورد موتور نظر دادین . فکر میکردم یک مقدار اطلاعات در باره موتور دارین!!!!! :27:
یعنی شما هنوز متوجه نشدی که این موتور همون هیوسانگه؟؟؟؟؟؟؟
از فردا منم میرم رو kdx برچسب nsr می چسبونم, کسی که متوجه نمیشه :11:

سلام

بله درست می گید اصلا هواسم به شاسی و انجین و فلاپ و باک نبود:d

m3hiran
10-03-1389, 06:35 بعد از ظهر
بدبختی اینه الان تمام موتورهای اماراتی هم صاحب برگ تملیگی و اوراقی و ... شدن از یکیش کپی برابر اصل میکنن و ...

ali faghfouri
13-03-1389, 10:40 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
دوست عزیز آقای رادیکال، این موتور برای پیست ساخته شده (از استایلش معلومه) برای همینه که هزینه هاش بالاس، یکم هم نازک نارنجیه مخصوصا به تغییر آب و هوا خیلی حساسه مثلا اگه شما یه روز تو یه محیط نسبتا مرطوب بزاریدش فرداش که میخواید روشنش کنید بیچارتون میکنه. البته هر موتوری یه ایرادی داره cbr250 زود یاتاقان میزنه و....................... .
لازم نیست که حتما لاستیکه سیلک روش بندازید تو پستم هم گفته بودم (اگه بخواید)، لاستیک سیلک مثله این میمونه که به شما بگن بنزینه اکتان بالا بریزی خوبه، بیشتر جنبه یه توصیه داره چون این لاستیک چسبندگی بالایی داره و تو جاهایی مثله آزادی که یه اسمال پیسته(small pist) شدیدا تو مسابقاته سرعت کمکتون میکنه و تو دور زدن ها پرت زمانتونو کم میکنه.
بیشترین قسمت ان اس آر که نیاز به رسیدگی داره جتینگشه که باید همیشه قبل از مسابقات و تمرین های سنگین بررسی بشه. راجع به پلاک هم باید بگم به هیچ وجه نمیشه و کلک زدن هم بعضی جاها نمیگیره و میتونه عواقبه بدی براتون داشته باشه.
آقای های اسپید، برگه مزایده یعنی سنگ خورده و اگه سنگ نخورده یعنی ماله یه موتوره دیگس برگه مزایدش و این موتور قطعا براتون شر میشه و بدتر از اون ممکنه پولتون سوخت بشه در ضمنه اینکه قیمتش وحشتناک بالاس شما با یه کم پوله بیشتر میتونید ۲۵۰ بخرید.البته اگه 1م داد بگیرید*ش.
این هم از آخرین پسته من توی portal 619 . دوستانی که میخوان منو ضایع کنن وعدمون باشه مسابقات تایم تریل انفرادی موتورهای ریس کلاس ۶۰۰ سی سی با موتوره ۲۵۰سی سی.

Red Hat
13-03-1389, 10:44 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
دوست عزیز آقای رادیکال، این موتور برای پیست ساخته شده (از استایلش معلومه) برای همینه که هزینه هاش بالاس، یکم هم نازک نارنجیه مخصوصا به تغییر آب و هوا خیلی حساسه مثلا اگه شما یه روز تو یه محیط نسبتا مرطوب بزاریدش فرداش که میخواید روشنش کنید بیچارتون میکنه. البته هر موتوری یه ایرادی داره cbr250 زود یاتاقان میزنه و....................... .
لازم نیست که حتما لاستیکه سیلک روش بندازید تو پستم هم گفته بودم (اگه بخواید)، لاستیک سیلک مثله این میمونه که به شما بگن بنزینه اکتان بالا بریزی خوبه، بیشتر جنبه یه توصیه داره چون این لاستیک چسبندگی بالایی داره و تو جاهایی مثله آزادی که یه اسمال پیسته(small pist) شدیدا تو مسابقاته سرعت کمکتون میکنه و تو دور زدن ها پرت زمانتونو کم میکنه.
بیشترین قسمت ان اس آر که نیاز به رسیدگی داره جتینگشه که باید همیشه قبل از مسابقات و تمرین های سنگین بررسی بشه. راجع به پلاک هم باید بگم به هیچ وجه نمیشه و کلک زدن هم بعضی جاها نمیگیره و میتونه عواقبه بدی براتون داشته باشه.
آقای های اسپید، برگه مزایده یعنی سنگ خورده و اگه سنگ نخورده یعنی ماله یه موتوره دیگس برگه مزایدش و این موتور قطعا براتون شر میشه و بدتر از اون ممکنه پولتون سوخت بشه در ضمنه اینکه قیمتش وحشتناک بالاس شما با یه کم پوله بیشتر میتونید ۲۵۰ بخرید.البته اگه 1م داد بگیرید*ش.
این هم از آخرین پسته من توی portal 619 . دوستانی که میخوان منو ضایع کنن وعدمون باشه مسابقات تایم تریل انفرادی موتورهای ریس کلاس ۶۰۰ سی سی با موتوره ۲۵۰سی سی.

آخه واسه چی؟

Sination
14-03-1389, 12:01 قبل از ظهر
من فکر نمی کنم کسی شما قصد ضایع کردن شما رو داشته باشه ...
شما هر چی دوست داشتی اومدی توی تاپیک مگلی گفتی به ما

Amir
14-03-1389, 11:54 قبل از ظهر

کسی قصد توهین به شما رو نداره و قرار نیست تمامی افراد در تمامی موارد با شما هم نظر باشند. لطفا جو درست نکنید

high-speed
14-03-1389, 09:23 بعد از ظهر
اولا ممنون از kenji عزیز که واقعا بهم لطف کردی و اینو گفتی

حرفت درست بود و شماره شاسی و موتور توی سند قید نشده بود و بهم گفت که باید سنگ بخوره

مرسی از لطفت ، اما 250 به درد من نمیخوره آخه اونقدر حرفه ای نیستم که بتونم با اون برونم

اما از آرزوهامه که باهاش یه تست درایو داشته باشم

از لطفت واقعا متشکرم

ali faghfouri
28-04-1389, 12:19 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
آقای Kenji ([Only registered and activated users can see links]) گفته بودید که کسیو میشناسید که لوازم برای nsr داره اگه میشه یا خودتون باهاش تماس بگیرید ببینید لاستیکه اسلیک(سیلک نه ها) برای nsr250 داره یا اگه امکانش هست شمارشو برام پیغام کنید.

Alireza
28-04-1389, 12:17 بعد از ظهر
علی جان علیرضا خیلی وقته نیومده یه سری مشکلات داره من پیداش کردم براتون میگیرم شمارشو

high-speed
28-04-1389, 08:34 بعد از ظهر
سلام آقای فغفوری

امیدوارم خوب باشی و شاد ، و با هیولات(nsr) از رانندگی لذت ببری

یه سوال ، همه nsr250 ها قدرت موتورشون 90 اسبه یا فقط میگ میگ

و اگه نیست میشه با نصب کیت مخصوص به این قدرت رسوندش

در ضمن گفته بودی nsr 250 واسه فروش سراغ داری

میتونی یه آمار ازش بهم بدی

ممنون میشم

ali faghfouri
29-04-1389, 11:38 بعد از ظهر
باسلام خدمت همه دوستان
۱. آقا علیرضا ممنونم ازتون
۲. آقای high-speed فقط میگ میگ اینطوریه. باید سیلندر و سر سیلندر و پیستون و....... تیونیگ شده برای موتور تهیه کنی و خلاصه کلام اینکه کاره بسیار مشکلیه که هزینه زیادی داره. سیلندر و پیستون hrc قیمتاش از ۷۰۰۰ دلار شروع میشه. کلا اگه اولین موتوره پیستتون قراره بشه بصرفه نیست موتورو تیونینگ کنید. شمار رو هم واستون پیغام کردم.

sirn
12-05-1389, 12:46 بعد از ظهر
سلام
nsr 250 شتاب صفر تاصد نباید دست کم گرفت به نظرم اگه قرار باشه با ماشین کل انداخت فقط لامبورگینی....:23:

high-speed
12-05-1389, 02:12 بعد از ظهر
این سایت بادی کیتهایمخصوص nsr رو برای فروش گذاشته

البته موتورای دیگه هم توش هست اما بادی کست های nsr 250 مربوط به این تاپیک میشه واقعا فوقالعاده است

حتما سر بزنید ، خالی از لطف نیست

محمد سپاسی
12-05-1389, 02:14 بعد از ظهر
من یه چیز رو متوجه نمیشم
چه طور میشه این قدر هزینه واصتحلاک این موتور بالا باشه؟
مثلا بعد از 1000 کیلومتر و یا به صورت ماهانه چه قطعاتی باید از اون تعویض شه که این قدر هزینه برمیداره؟
معمولا موتورهای ژاپنی کم اصتحلاک هستن و دیر به خرج می افتند

high-speed
12-05-1389, 02:35 بعد از ظهر
خوب اینو در نظر داشته باشین که این موتور مخصوص پیست هست و داخل شهر به هیچ وجه کارایی نداره مگه تو ساعت های خواب شهر

همه ی خودرو هایی که توی مسابقات بکار میرن دارای مخارج بالایی هستن

مثلا ماشینهای فرمول 1 یا همین موتورهای gp شاید برای تیم شرکت کننده هزینه های هنگفتی داشته باشن

که من یه بار مطلبی در مورد ماشین تیم فراری خوندم که اگه حتی ماشین بدون هیچ تصادف و ضربه ای وارد پیت استاپ بشه

مخارج فنی که داره برای یک مسابقه بالغ بر 500 دلار یا بالاتر هست (باز هم میگم فقط یه سرویس فنی)

این موتور برای پیست طراحی شده و واقعا هیولاست و قابل رقابت حتی با موتورای حجم بالای 600 هست

و وقتی همچین قدرتی داره مطمئنا خرجش هم هیولا باید باشه

ali faghfouri
12-05-1389, 03:47 بعد از ظهر
من یه چیز رو متوجه نمیشم
چه طور میشه این قدر هزینه واصتحلاک این موتور بالا باشه؟
مثلا بعد از 1000 کیلومتر و یا به صورت ماهانه چه قطعاتی باید از اون تعویض شه که این قدر هزینه برمیداره؟
معمولا موتورهای ژاپنی کم اصتحلاک هستن و دیر به خرج می افتند
با سلام خدمت همه دوستان
آقای سپاسی یه بار در صفحات قبل توضیح دادم که این هزینه ها از بابت چه چیز هایی هستش ولی یه بار دیگه میگم. به ترتیب:
1.جتینگ
2.آرسی والو
3.سرسیلندر
4. سیلندر که اگه آکبند نبندید مدام تو دردسر میندازتون
و در آخر اگه موتور تیونیگ شده باشه لاستیک خیلی مهم هستش.
ولی با ماهی 100-200 میشه سرحال نگهش داشت(ماهی که موتور پرکار باشه)

محمد سپاسی
12-05-1389, 03:57 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
آقای سپاسی یه بار در صفحات قبل توضیح دادم که این هزینه ها از بابت چه چیز هایی هستش ولی یه بار دیگه میگم. به ترتیب:
1.جتینگ
2.آرسی والو
3.سرسیلندر
4. سیلندر که اگه آکبند نبندید مدام تو دردسر میندازتون
و در آخر اگه موتور تیونیگ شده باشه لاستیک خیلی مهم هستش.
ولی با ماهی 100-200 میشه سرحال نگهش داشت(ماهی که موتور پرکار باشه)

یعنی شما میفرمایید هرماه باید
سر سیلندر تعمیر بشه و یا سوپاپ توان ( rc-valve ) نیاز به تعویض و یا بازدید داره؟
در مورد سیلندر یعنی هر مثلا 4-5 هزار کیلومتر باید سیلندر رو تعویض کرد؟!!!!!!!!!!!!!!
آخه چرا مگه چه ایرادی تو طراحی داره که یه همچین اصتحلاک بالایی رو به وجود میاره؟
در مورد جتینگ هم یه توضیح بدین ممنون میشم ، مگه سیستم سوخت رسانی این موتور با سایر موتور های دوزمانه تفاوت داره؟
با این حساب انجین این موتور انجین نیست که یه پا دستگاه تراشه
راستی حداکثر دور موتور این هیولا چه قدر هستش؟
ببخشید سوالام زیاد شد

ali faghfouri
13-05-1389, 03:30 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
بله من دقیقا همینو گفتم. توقع ندارید که برید تو کلاس 1000 یا600 با موتور 250 مسابقه بدید و به موتور فشار نیاد.
هیچ ایرادی هم تو طراحی نداره اتفاقا جزو بهترین موتورا از نظر آیرودینامیک هستش. تو پیست هر 7000تا سیلندر و پیستون باید عوض شه چون ایرانیا عادت دارن موتورو آسفالت کنن قطعا دیدید که طرف با cbr250 میخواد zx10و بگیره و آخرش هم موتورو به فنا میده.
فکر میکنم 1000بار هم من و هم آقای های اسپید گفتیم که این موتور واسه پیسته برا همین هزینش سنگینه. البته اهلش باشید هزینهاش درمیاد حتی یکیو میشناسم که از nsr تا حالا یه r6 و gsx1000 در اوورده اونم به این صورت که شرطی شبها ریس میده ملتم فکر میکنن این 250 هستش و توان مقابله با 600 و 1000 نداره و میخوره. شرطای کلون میبندن و بعدشم میبازن.
منظورتون از (در مورد جتینگ هم یه توضیح بدین) این هستش که بگم چیکار میکنه؟ یا اینکه چرا خراب میشه(جواب تو صفحات قبل هستش)؟
سواله آخرتون تکراررررررررررررریه و جواب نمیدم.

high-speed
13-05-1389, 09:16 بعد از ظهر
کشته مرده ی اون ریس های شبونشم

خیلی باحاله ، همه شب آروم دارن میرن یه دفعه عین فشنگ از کنارشون رد میشی

محمد سپاسی
14-05-1389, 10:58 قبل از ظهر
سواله آخرتون تکراررررررررررررریه و جواب نمیدم.
فکر کنم جواب سوالم از این جمله کوتاهتر بود!!!

ali faghfouri
14-05-1389, 02:23 بعد از ظهر

دقیقا حرف دله منو زدی

---------- Post added at 02:23 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

فکر کنم جواب سوالم از این جمله کوتاهتر بود!!!
من فکر میکنم خوندن صفحات قبل راحتترررررررررر از پرسیدنش بود در ضمن من وظیفه ندارم هرکی اومد راجع به nsr پرسید دوباره از ماجرای خلقت واسش تعریف کنم.سوال جدید بپرس قطعا بهت جواب میدم

محمد سپاسی
14-05-1389, 05:44 بعد از ظهر
حالا یه سوال جدید
منبع این توان 90 اسبی برای موتورت کجاست
این کیت تیونینگ شما ظاهرا باید معجزیه کنه چون به عقل جور در نمی یاد با تغییر آلیاژ سیلندر و پیستون ، توان موتور 45 اسبی برسه به 90 اسب یعنی دوبرابر
جالبه بدونید توان سوزوکی gs1000 قدیمی هم حدودا 90 اسب بوده با این حساب وبا توجه به وزن موتور شما 90 اسب یعنی چرخاندن اهرم گاز = تک چرخ زدن موتور

ali faghfouri
16-05-1389, 01:14 بعد از ظهر
حالا یه سوال جدید
منبع این توان 90 اسبی برای موتورت کجاست
این کیت تیونینگ شما ظاهرا باید معجزیه کنه چون به عقل جور در نمی یاد با تغییر آلیاژ سیلندر و پیستون ، توان موتور 45 اسبی برسه به 90 اسب یعنی دوبرابر
جالبه بدونید توان سوزوکی gs1000 قدیمی هم حدودا 90 اسب بوده با این حساب وبا توجه به وزن موتور شما 90 اسب یعنی چرخاندن اهرم گاز = تک چرخ زدن موتور

با سلام خدمت همه دوستان
یه موتور پیست مثله nsr هیچوقت با یه موتور استریت مثله gs1000 مقایسه نمیشه و من نمیدونم شما چرا همچین مقایسه مسخره ایو انجام دادید. اصلا gs تنه لش کجاش به شتاب و سرعت اومده؟
90hp با 98kg وزن کجاش عجیبه؟ موتور nsr500 روسی 175hp با 135kg وزن هستش احتمالا با تصورات شما این موتور باید پرواز کنه ولی اینجوری نیستش نه پرواز میکنه نه تک چرخ میزنه فقط کنترلش سختتر میشه.
من کجا گفتم سیلندر و پیستون جنسش تغییر کرده منظور از سبک شدن موتور اینه که بجای فولاد جنس کمربندیهاش از آلیاژ آلومینیوم هستش. جنس فلاپها به جای پلاستیک از فایبرگلاسه لوویت هستش. رید والواش فیبره کربنه. پوسته انجین از آلومینیوم ریختگری سبک هستش نه از چدن ریخته گری و ....................................
(حالا جواب سوالتون):
الف) کارتر کامله رادیکالی که 10% توانو افزایش میده
ب) دنبه ایه rs250 تیونیگ hrc
ج) باز کننده دور موتور hrc که اجازه میده دور موتور مدت زیادی تو ردلاین بمون یا حتی از حد مجاز بالاتر بره
د) پوسته انجین رادیکالی
ت) کاربراتور کامله hrc
ه) سیلندر و پیستون و سرسیلندر سوپرتیونیگ hrc که بیشتر افزایش توان برای همین هستش
ی) کمک عقب اجاستیبله کپسولی
ن)سروآرسی تیونیگ hrc
و.............................................
اینها یه سری از کارهایی بود که رویه میگ میگ انجام شده که در خاطر من بود اگر بازهم چیزی یادم اومد بهتون میگم. لطفا از این به بعد زیاد به عقلتون فشار نیارید بذارید همون تیونیگ کنهایی مثله hrc به مغزشون فشار بیارن.
اگه فکر میکنید که من راجع به میگ میگ دروغ میگم یه سری به پیسته آزادی بزنید یا از همین آقا علیرضا که رفته تحقیق کرده بپرسید. این موتور انقدر تو پیسته آزادی معروف هستش که همه میدونن چیه و دلیلی هم نیست که من بهتون دروغ بگم.

ali faghfouri
19-05-1389, 05:56 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
تو یه تاپیک دیگه دوستی از وضعیت میگ میگ پرسیده بود من اینجا عکساشو گذاشتم که تاپیک دیگه ای منحرف نشه.
خدا بگم سیمان و رنگ و آدم......................رو چیکار کنه.

high-speed
19-05-1389, 09:57 بعد از ظهر
علی جان این موتور شماست؟

محمد سپاسی
20-05-1389, 03:03 بعد از ظهر
شما میگی انجین 250 سی سی توانی معدل انجین 1000 سی سی داره این عجیب نیست؟
در ثانی من کی این دوتا موتور رو با هم مقایسه کردم که که میگی اون استریته و اون یکی ریسه و مقایسه مسخره ای هستش ، منظور من قیاس توان انجین ها بود
شما هم فقط بلدی مغالطه کنی و شلوغش کنی من میگم منبع حرفت کجاست که میگی 90 اسب توان میده ، تو میگی همه تو پیست میشناسنش!!!!!!!
90 اسب توان با 250 cc حجم عجیبه نه با 98 kg وزن ، چه ربطی به وزنش داره؟
توان یه انجین رو هم یا باید با دستگاه اندازه گیری کرد و گفت 90 اسبه و یا حداقل یه منبع و مرجع معتبر رو معرفی کرد که آزمایش کرده و نتایج رو اعلام کرده و یا اطلاعات سازنده انجین
منبع شما کدومه ، اگر هم منبعی ندارید ، زیاد به عقلتون فشار نیارید بخواید دنبال منبع بگردید ، یه کلام بگید این عدد رو همینجوری گفتید و خلاص
به قابلیت های حرکتی NSR شک ندارم و لی این عدد 90 HP برام عجیبه

m3hiran
20-05-1389, 04:05 بعد از ظهر
اقای سپاسی جالبه بدونی yamaha mt01 با 1700 cc حدود 90 اسب قدرت داره ولی yamaha r6 حدود 140 این قدرت درست به حجم ربط داره ولی نه اینجوری که هر چی حجم میره بالا قدرت زیاد میشه

محمد سپاسی
20-05-1389, 07:21 بعد از ظهر
آقا منم نگفتم که شما دروغ میگید که؟
من میگم واسه این حجم موتور دو سیلندر دو زمانه این 90 اسب قدرت خیلی خیلی عجیبه ، در مورد منبع این عدد سوال کردم ، که متاسفانه تا به حال جواب درست و حسابی نشنیدم، فقط متلک بار ما کردن

high-speed
20-05-1389, 08:56 بعد از ظهر
محمد جان

تا اونجا که من میدونم سایت رسمی nsr world هست که میتونی بهش مراجعه کنی و قدرت انواع nsr با حجم های مختلف رو دربیاری

حتی تیونینگ شده و نشده هارو

ali faghfouri
20-05-1389, 09:20 بعد از ظهر
علی جان این موتور شماست؟
بله به این قیافه ظاهری الانش نگاه نکن مهم باطنشه یکم سرم شلوغه سرم خلوت شد دوباره طرح روشو بازسازی میکنم.میارمش پیست واسه قهرمانی.شاید باورت نشه ولی بعد 4-5 سال بدون باز کردن با سیمان و ...... با 7تاهندل روشن شد و عینه ساعت کارکرد بدون هیچ سروصدای اضافه ای.

آقای سپاسی عزیز این موتور تست قدرت شده اون هم تو خارج از ایران این عدد همینجوری نیست و همه قدیمیا پیست نتیجه اون آزمایشو دیدن برا همین گفتم یه سر به پیست بزن حالا من از آقا بهزاد میخوام اون تستو اگر هنوز داره به من بده من واستون اسکن کنم رو سایت بزارم شاید دیگه از زیر ذره بین شک شما بیرون بیام اگه شما جاییو میشناسید که این کارو میکنه من حاضرم موتورو بیارم.راجع به لوازم اضافه هم توضیح دادم حالا نمیدونم شما چرا قانع نشدید به نظر من یه سر به سایت hrc بزنید اونجا بیشتر راجع به تیونیگ و افزایش قدرت توضیح داده فکر میکنم اشتباه از منه که نتونستم توضیح بدم .من اوصولا عادت ندارم به عقلم فشار بیارم همین جوری ذهنم خیلی درگیره.متلک هم که فعلا شما باره ما کردینو من چیزی نگفتم .مقلطه هم فکر نمیکنم کرده باشم حالا شما میگه مقلطه و......... به خودت ربط داره. راجع به ارتباط حجم و قدرت هم آقای m3hiran یه مثاله عالی زدند که جای توضیح بیشتر نذاشتند.

BKING
20-05-1389, 09:52 بعد از ظهر
محمد جان

تا اونجا که من میدونم سایت رسمی nsr world هست که میتونی بهش مراجعه کنی و قدرت انواع nsr با حجم های مختلف رو دربیاری

حتی تیونینگ شده و نشده هارو

درود

مگه موتور ايشون توسط اين شركت تيون شده ؟

اين نوعي مردم آزاري هم هست

ملت كپ مي كنن

الف) کارتر کامله رادیکالی که 10% توانو افزایش میده
ب) دنبه ایه rs250 تیونیگ hrc
ج) باز کننده دور موتور hrc که اجازه میده دور موتور مدت زیادی تو ردلاین بمون یا حتی از حد مجاز بالاتر بره
د) پوسته انجین رادیکالی
ت) کاربراتور کامله hrc
ه) سیلندر و پیستون و سرسیلندر سوپرتیونیگ hrc که بیشتر افزایش توان برای همین هستش
ی) کمک عقب اجاستیبله کپسولی
ن)سروآرسی تیونیگ hrc

جناب فغفوري
اگر اشتباه نكنم راديكال اينجا هم مثل نام كاربري من به معناي تندروست

در مورد پوسته يه كم توضيح مي ديد كه چه چيزي هست ؟

Alireza
20-05-1389, 09:59 بعد از ظهر
میخوای با 50 تا برن ملت کپ نکنن؟ خیلی پیست درست حسابی داریم...

BKING
20-05-1389, 10:28 بعد از ظهر
میخوای با 50 تا برن ملت کپ نکنن؟ خیلی پیست درست حسابی داریم...

بله خب اينم حرفيه :32: مي شه رفت اتوبانهايي كه در بخش مسكوني نباشه:3:

جناب فغفوري چه بلايي سر اين موتور بيچاره اومده ؟ چرا سيماني شده ؟

راسي زين و تركشم همونجوريه يا باز شده ؟

high-speed
21-05-1389, 01:42 بعد از ظهر
اول اینکه علی جان بابت توضیحاتت ممنون ، و اینم بگم که موتور با اینکه ظاهر جالبی نداشت اما استایلش نشون میداد که فنیش سالمه

رادیکال عزیز سایت nsr world یه سایت برای تمام nsr های تیونینگ شده تو کل دنیا و خود سایت درواقع تیونر نیست

(اگه آخر پستمو دقت میکردی نوشته بودم تیونینگ شده و نشده ها)

اما خوب اگر بازهم اونجا اطلاعاتی بدست نیاوردی آقای فغفوری گفتن که به سایت hrc یه سری بزنی

در ضمن این موتور ترک نداره ، موتور gp کجای دنیا ترک داشته که اینجا داشته باشه

Ali
05-12-1389, 09:24 بعد از ظهر
از اقای فغفوری چند سوال دارم لاستیک موتور شما از چه نوع هستش؟ سایز لاستیکاش چنده؟ ان اس ار 150 که یک موتور معمولی مثل زد ایکس 150 ولی ایا 250ش هم مدل اسپرت خیابانی معمولی مثل مگلی داره ؟ اگر داره در مقایسه با مگلی چطوره؟ خرج و مخارج و استحلاکش چطوره؟ سیستم خنک کنندش از چه نوعه؟ چند سیلندر و سوپاپ داره؟ چند زمانس؟ نوع ساده ی تیونینگ نشدش چند اسبیه؟ در اثر استفاده ی روزانه ولی درست مشکلی برای سیلندر و پیستونش پیش نمیاد؟ تا چه سالی تولید شده؟ با چه قیمتی تمیزش گیر میاد؟ و در اخر برای من که زیاد از فنی موتور سر در نمیارم مگلی صفر بخرم تقویتش کنم بهتره یا ان اس ار تمیز؟

Farzad
06-12-1389, 12:46 بعد از ظهر
از اقای فغفوری چند سوال دارم لاستیک موتور شما از چه نوع هستش؟ سایز لاستیکاش چنده؟ ان اس ار 150 که یک موتور معمولی مثل زد ایکس 150 ولی ایا 250ش هم مدل اسپرت خیابانی معمولی مثل مگلی داره ؟ اگر داره در مقایسه با مگلی چطوره؟ خرج و مخارج و استحلاکش چطوره؟ سیستم خنک کنندش از چه نوعه؟ چند سیلندر و سوپاپ داره؟ چند زمانس؟ نوع ساده ی تیونینگ نشدش چند اسبیه؟ در اثر استفاده ی روزانه ولی درست مشکلی برای سیلندر و پیستونش پیش نمیاد؟ تا چه سالی تولید شده؟ با چه قیمتی تمیزش گیر میاد؟ و در اخر برای من که زیاد از فنی موتور سر در نمیارم مگلی صفر بخرم تقویتش کنم بهتره یا ان اس ار تمیز؟

داداش بیخیال این موتور شو

Kenji
06-12-1389, 02:12 بعد از ظهر
از اقای فغفوری چند سوال دارم لاستیک موتور شما از چه نوع هستش؟ خودشون باید جواب بدن نمی دونم.
سایز لاستیکاش چنده؟ عقب فک می کنم 150 و جلو 110 بود
ان اس ار 150 که یک موتور معمولی مثل زد ایکس 150 ولی ایا 250ش هم مدل اسپرت خیابانی معمولی مثل مگلی داره ؟ ان اس آر کلا در 3 تایپ برای هر مدل بیرون اومد. مدل معمولی، اسپشال و اسپورت اما اگر هم پلاک بشه که هیچ وقتتتتتت ممکن نیست بشه هیچ کدوم از مدل ها به درد ایران و خیابون های ایران نمی خوره و روز اول تو اولین ترافیک می ترکونه.
اگر داره در مقایسه با مگلی چطوره؟ از هیچ لحاظ قابل قیاس نیستن.
خرج و مخارج و استحلاکش چطوره؟ در حد یه 1000
سیستم خنک کنندش از چه نوعه؟ مایع خنک
چند سیلندر و سوپاپ داره؟ 2 تا v و 2
چند زمانس؟ 2 زمانه (کاش می خوندی صفحه قبلی ها رو)
نوع ساده ی تیونینگ نشدش چند اسبیه؟ 45 تا روی 9500 که شروع رد لاینه - 60 تا در آخر ردلاین
در اثر استفاده ی روزانه ولی درست مشکلی برای سیلندر و پیستونش پیش نمیاد؟ پیش میاد
تا چه سالی تولید شده؟ ام سی 28 تا 98 ولی فک کنم کلا برای استرالیا بود- تو ایران خیلی کم دیدم ام سی 28. تا سال 94 ام سی 21 تولید شد.
با چه قیمتی تمیزش گیر میاد؟ تمیزش گیرت نمیاد. 2500 معمولی
و در اخر برای من که زیاد از فنی موتور سر در نمیارم مگلی صفر بخرم تقویتش کنم بهتره یا ان اس ار تمیز؟ باید ببینی برای چی می خوای بخری. اما در کل مگلی مگه عاشق واقعی ان اس آری باشی که 0-100ش زیر 4 ثانیس

Ali
06-12-1389, 06:28 بعد از ظهر
خیلی ممنون از پاسوخاتون

ghost.rider1
07-12-1389, 07:46 بعد از ظهر
اقا لاکی ان اس ار واسه ی پیسته به هیچ عنوان تو شهر نمیشه اورد:wow:

Ali
08-12-1389, 12:06 بعد از ظهر
دیروز تو سایت بایک پیکس یک عکسی پیدا کردم که مطعلق به ان اس ار 250 2010 بود خودم باورم نشد ولی به قیافش هم میخوره جدید باشه نظر شما چیه؟

ghost.rider1
08-12-1389, 12:09 بعد از ظهر
به نظر میاد همونه فقط براش فلاپ طراحی کرده یکی.

Alireza
08-12-1389, 12:12 بعد از ظهر
دقیقا مدل قدیمیه

Kenji
08-12-1389, 12:19 بعد از ظهر
ام سی 21 ه به خاطر یه تیکه بودن شاسی کج کناریش.
عکس متعلق به سال 2010 ه نه مدل موتور

Mohammad
08-12-1389, 12:35 بعد از ظهر
مدل جایگیزین NSF250R هستش. تشریف ببرید اینجا اطلاعات موثقش وجود داره: Honda Worldwide | HRC | Next Racing Standard ([Only registered and activated users can see links])

Ali
08-12-1389, 10:38 بعد از ظهر
هر چی که هست خیلی خوشگله و استیل شاخی هم داره یکم هم شبیه دوکاتی شده ولی این اصلا بهش نمیخوره مگس وزن باشه ها این مگلی بدبخت شاسیش الومینیوم تو خالیه یدونه سیلندرم داره ولی بازم حدود 40 کیلو از این سنگینتره

ali faghfouri
01-01-1390, 02:37 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
1. شرمنده که دیر جواب دادم.
2. من یه دست سیلک دارم که هدیه گرفتم و رو هیچ nsrی نمیندازم تا زمانی که بخوام تو مسابقات قهرمانی شرکت کنم. یه دست هم اسلیک دارم که فعلا رو nsrم نیست ولی به محض درست شدن nsrم روش میندازم.
3. بقیه رو آقای کنجی گفتن و نیازی به توضیح بیشتر نذاشتن.
4. اگه تا حالا دو زمانه نداشتی بیچارت میکنه nsr تنظیماتش واقع دردسر سازه.
5. تو چنتا موتور honda قدرتشو کامل به رخ بقیه سازنده ها کشیده که ایناست:
nsr 250&500cc + rs 250cc +rc211v &212v
وزنهای کم و قدرتهای بالا خصوصیات این موتورهاست.که تکنولوژی بالای این سازنده رو میرسونه.
در ضمن غول ژاپنی اصلا قابل مقایسه با سازنده ای که تو رنکینگ موتورسازهای برتر اصلا دیده نمیشه نیست.

AMIR MOHAMMAD n
03-05-1390, 02:18 بعد از ظهر
سلام آقای فغفوری

یه توضیحی در مورد جتینگ بدید.(تو پستای قبلی که چیزی از کاربردش نگفته بودید)

یه چند تا عکس جدید از موتورتون بذارید چون عکسای قبلی هیچ کدومشون باز نمیشن.

مثل اینکه یه چند وقت پیش آگهی موتورتون(همین میگ میگ)توی سایت ایستگاه بود!
و یه چیز دیگه نظرتون در مورد این چیه؟
هندا nsr 250موتور تمام ریس ایران (mc 21 - istgah.com - nsr ([Only registered and activated users can see links])

ali faghfouri
04-05-1390, 10:17 بعد از ظهر
سلام آقای فغفوری یه توضیحی در مورد جتینگ بدید.(تو پستای قبلی که چیزی از کاربردش نگفته بودید) یه چند تا عکس جدید از موتورتون بذارید چون عکسای قبلی هیچ کدومشون باز نمیشن. مثل اینکه یه چند وقت پیش آگهی موتورتون(همین میگ میگ)توی سایت ایستگاه بود! و یه چیز دیگه نظرتون در مورد این چیه؟ هندا nsr 250موتور تمام ریس ایران (mc 21 - istgah.com - nsr ([Only registered and activated users can see links]) جتینگ رو چند روز دیگه به عنوان یه تاپیک تو بحث فنی توضیح میدم. میگ میگ ماله بهزاد اقتصاد هستش به خاطر چونه زنی سر قیمت به توافق نرسیدیم که ازش بخرم.الانم عکس خاصی ازش ندارم و موتور خودم هم یا به عبارتی موتورای خودم در شرایطی نیس که بتونم ازشون عکس بگیرم. (کنجی در جریان هستش) اون لینکی هم که گذاشتید ماله یکی که تو خراسانه موتورش عکسشو من دارم ولی اینترنتم نفتیه آپلودش سخته.قیمتش بی نهایت بالاس خود من 1.1ت بیشتر بابتش نمیدادم که اونم قبول نکرد متن آگهیشم از رو متن فروش موتورهای کانال مثبت کپی پیست کرده.(اگه خواستید بگید میلشو واستون فوروارد کنم خودتون آپ کنید) اگه حتما nsr میخوای من به تعداد لازم دارم.میتونم یکیشو بهت بدم البته تا چن روز دیگه نمیشه (بازم کنجی میدونه واسه چی نمیتونم الان تحویل بدم)

ali faghfouri
04-05-1390, 10:32 بعد از ظهر
موفق شدم. (کنجی این همونی بود که یارو نوشته بود mc29 بعد خرفهمش کردیم mc29 وجود نداره.نگا کن چیو گذاشته 2.5)

Kenji
05-05-1390, 08:07 قبل از ظهر
این دیگه چیههههههههههههههههههههههه ه!!!!!!!!!!!!!!!!

به خدا این توهین به هر چی ان اس آر روی زمینه بود.

AMIR MOHAMMAD n
05-05-1390, 11:04 قبل از ظهر
طرف موتورو سرویس کرده.یه گلگیرم براش ساخته.

Ali
05-05-1390, 01:55 بعد از ظهر
شاسیش بدرد میخوره هم سالمه هم سبک باید اون انجین نصفه نیمه پوسیدرو از روش برداری یه انجین هیوسانگ بندازی روش بری صفا:2i8d4ao:

AMIR MOHAMMAD n
05-05-1390, 01:58 بعد از ظهر
همین انجین نیمه کاره رو اگه سر پاش کنی صد تا هیوسانگو میقاپه.

ali faghfouri
05-05-1390, 09:13 بعد از ظهر
هیچی nsr نمیشه. حیف نیس به nsr انجین هیو بندازی.یه انجین rs میخری اسفالته خیابون رو میکنی.

Kenji
05-05-1390, 09:17 بعد از ظهر
مطمئن باش کار هرکسی نیست انجین پوکیده ی ان اس آر رو آپگرید بکنه

Alireza
23-05-1390, 06:09 بعد از ظهر
اینم قویترین nsr موجود تو ایران با 87 اسب قدرت و 0 تا 100 دو و هشت 2/8 ثانیه
رو این موتور 8 هزار دلار خرج شده
با اسم جالب میگ میگ
برای اقای بهزاد اقتصاد هستش

AMIR MOHAMMAD n
23-05-1390, 08:36 بعد از ظهر
هنوز سرپاس؟

ali faghfouri
23-05-1390, 08:47 بعد از ظهر
هنوز سرپاس؟ بله سرپاس و ما هم با تمام nsrهامون ( من و جلیلوند) حریفش نمیشیم.

AMIR MOHAMMAD n
23-05-1390, 08:52 بعد از ظهر
چنده قیمتش؟

ali faghfouri
23-05-1390, 09:04 بعد از ظهر
چنده قیمتش؟ برای من در حدود 8 تومن ولی برای شما 15 تومن.

AMIR MOHAMMAD n
23-05-1390, 09:07 بعد از ظهر
برای من در حدود 8 تومن ولی برای شما 15 تومن.

علی آقا یکم دوستانه حساب کن مشتری شیم.
آر اس از کمپانی آپریلیاس؟
nsr های خودتون چطورن(از لحاظ موتوری)؟تیونشون کردین؟

Kenji
23-05-1390, 09:53 بعد از ظهر
البته آقای اقتصاد فرمودند که از فروش کلا منصرف شدن. گویا سواری آخر بهشون خیلی مزه کرده بود

ali faghfouri
23-05-1390, 10:31 بعد از ظهر
نترس کنجی جون راضیش میکنم تا حالا نشده رو موتوری دست بذارم و بهش نرسم....پیرمرد یاد خاطره های جوونیش افتاده(شوخی بود)........rs ماله هونداست و هوندا بعد از nsr برای جی پی اومد.....کلا بعید میدونم به شما بفروشتش چه برسه به قیمتی که گفتم این قیمت رو هم از رو سایت ایستگاه گفتم....nsrهای خودم همگی ماله کانالن ماله خودمو که اصلا نمیفروشم بقیه رو هم بستگی داره اگه عینه کنجی باشی یه دونه بهت میدم ولی در غیر اینصورت پیش خودم میمونه.

Kenji
23-05-1390, 10:38 بعد از ظهر
علی اون خوبه رو که برای خودت نگه می داری می دونم رفیق نیستی بدی به من.:crazy:

اما اون دومی خوبه رو لااقل نگه دارد.

تریجیحال mc21

Ali
24-05-1390, 11:00 قبل از ظهر
این موتور اگر موتور gp بوده پس چرا هم به دست مردم رسیده هم چراغ و بوق و... داره؟ چون معمولا موتور gp اینجوری نیست

Kenji
24-05-1390, 11:08 قبل از ظهر
این موتور اگر موتور gp بوده پس چرا هم به دست مردم رسیده هم چراغ و بوق و... داره؟ چون معمولا موتور gp اینجوری نیست

ان اس آر به غیر از مدل های mc16 mc18 mc21 mc27 در چند تیپ تولید می شد. برخی از تیپ های برای مصرف نیمه اسپورت برخی نسخه ویژه SE و برخی نسخه ی اسپورت SP تولید می شد.

و همینطور تیپ های ویژه ی مسابقات GP که کاملا تیون شده بود

اطلاعات تکمیلی

AMIR MOHAMMAD n
24-05-1390, 11:45 قبل از ظهر
mc27اینجا کسی داره؟

علی آقا اگه موتورات درست شدن یه عکس ازشون بذار...

AMIR MOHAMMAD n
24-05-1390, 02:18 بعد از ظهر
کنجی موتور تو از لحاظ انجین و فلاپاش چطوره؟

Kenji
24-05-1390, 02:40 بعد از ظهر
از علی بپرس. اون بهتر می دونه

ali faghfouri
24-05-1390, 08:32 بعد از ظهر
اولا که mc27 وجود نداره و صحیحش mc28 هست از تو کنجی همچین اشتباهی بعید بود
.موتور بهزاد فقط mc28 sp هست که یه سری لوازمشم rs هست.
nsr از سری sp مثه موتورهایی که من دارم چراغ نداره فقط دو گوله ای عقب داره که تو جی پی هم وجودش در گذشته واجب بود.sp به موتورایی میگن که دنبی دارن(ترک ندارن).
واسه کونس جلو nsr دو مدل موجود هست street و race که raceها جای چراغ جلو نداره ولی streetها داره.
بقیه nsrها که یه سریش دسته منه mc18 sp , mc21 sp هستش که چراغ هم نداره در حقیقت میشه گفت ریس فایتر هست.
mc16 موجود نیست در ایران تا جایی که من اطلاع دارم.
se هم تو ایران نیست.
راجع به موتور کنجی هم باید بگم 0-100 در حدود 3.1 هست و تاپ اسپید(بی فشار) 193تا هست اگزوزش تمام کروم حرارتی هست.از لحاظ موتوری سالم و بی هیچ ایراد و صدای اضافه ای است و یه سری دسکاری شده که فوت کوزگری هست و نمیگم. sp هست و دنبی ویژه کانال مثله عکس داره و چراغ هم نداره.فلاپش طرح کانال مثبت داره و یه عدد 99 روش حک کردم رو دو طرف دنبی + رو فلاپش نوشتم kenji + روی باک نوشتم nsr lover

Ali
24-05-1390, 08:57 بعد از ظهر
اگه اشتباه نکرده باشم اینم موتور کنجی[Only registered and activated users can see links]

ali faghfouri
24-05-1390, 09:18 بعد از ظهر
اینی که گذاشتید mc28 هست اشتباه کردید.

AMIR MOHAMMAD n
24-05-1390, 09:30 بعد از ظهر
اولا که mc27 وجود نداره و صحیحش mc28 هست از تو کنجی همچین اشتباهی بعید بود.موتور بهزاد فقط mc28 sp هست که یه سری لوازمشم rs هست.nsr از سری sp مثه موتورهایی که من دارم چراغ نداره فقط دو گوله ای عقب داره که تو جی پی هم وجودش در گذشته واجب بود.واسه کونس جلو nsr دو مدل موجود هست street و race که raceها جای چراغ جلو نداره ولی streetها داره.بقیه nsrها که یه سریش دسته منه mc18 sp , mc21 sp هستش که چراغ هم نداره در حقیقت میشه گفت ریس فایتر هست. mc16 موجود نیست در ایران تا جایی که من اطلاع دارم. sp به موتورایی میگن که دنبی دارن(ترک ندارن). se هم تو ایران نیست. راجع به موتور کنجی هم باید بگم 0-100 در حدود 3.1 هست و تاپ اسپید(بی فشار) 193تا هست اگزوزش تمام کروم حرارتی هست.از لحاظ موتوری سالم و بی هیچ ایراد و صدای اضافه ای است و یه سری دسکاری شده که فوت کوزگری هست و نمیگم. sp هست و دنبی ویژه کانال مثله عکس داره و چراغ هم نداره.فلاپش طرح کانال مثبت داره و یه عدد 99 روش حک کردم رو دو طرف دنبی + رو فلاپش نوشتم kenji + روی باک نوشتم nsr lover

ماله کنجی چند میارزه؟یه عکس کلی ازش اگه گذاشتین بد نیستا
خودتون فلاپ طراحی میکنید و میسازید؟
بدجوری رفتم تو فکرش علی بیام یکیشو ازت بخرم.:wall3:

ali faghfouri
24-05-1390, 09:44 بعد از ظهر
ماله کنجی چند میارزه؟یه عکس کلی ازش اگه گذاشتین بد نیستا خودتون فلاپ طراحی میکنید و میسازید؟ بدجوری رفتم تو فکرش علی بیام یکیشو ازت بخرم.:wall3: قیمت بین من و کنجی هست.عکس هم بزودی میذارم..من یه ایربراش دارم و باهاش طرح میزنم....فعلا عصبیم حوصله خرید و فروش ندارم باشه واسه چند روز دیگه...

AMIR MOHAMMAD n
24-05-1390, 09:51 بعد از ظهر
هر وقت سر حال شدید در موردش بگید ببینیم شاید با هم یه معامله ای کردیم.
در ضمن کلی سوال دارم هر موقعی که عصبی نبودین میپرسم...

Kenji
24-05-1390, 11:58 بعد از ظهر
علی پست تو محل کاری بود. وقت اصلاح نداشتم. رییس چشش میافتاد رو مونیتور.

==

در مورد عکس فعلا چیزی نذار بذار موقع برداشت محصول هماهنگ می کنیم.

ali faghfouri
25-05-1390, 12:30 قبل از ظهر
علی پست تو محل کاری بود. وقت اصلاح نداشتم. رییس چشش میافتاد رو مونیتور. == در مورد عکس فعلا چیزی نذار بذار موقع برداشت محصول هماهنگ می کنیم. باشه پس عکسارو واسه خودت میل میکنم خواستی بذاری رو سایت بذار نخواستی هم که هیچی ولی اگه اجازه بدی یه عکس از اگزوزش بذارم که بچه ها متوجه حرفم بشن که چه اتفاقی واسه اگزوز افتاده

Kenji
25-05-1390, 12:35 قبل از ظهر
قربونت برم. منتظرم

AMIR MOHAMMAD n
27-05-1390, 08:06 بعد از ظهر
سؤال اساسی بپرسم:

یه nsr تمیز و با چقدر پول میشه دست و پا کرد؟

ali faghfouri
27-05-1390, 10:21 بعد از ظهر
سؤال اساسی بپرسم: یه nsr تمیز و با چقدر پول میشه دست و پا کرد؟ اینجور موتورا قیمت خاصی ندارن بستگی به طرف داره ولی خاموشش رو بدون مدارک در حد 2-2.5 هستش و روشنش با مدارک در حدود 4-6 هستش.الان امیرعباس یه دونه کانال مثبت رو که یه رنگی بهش زده (من و کنجی میدونم چه بلایی سرش اوورده) رو 5 قیمت گذاشته با مدارک.الان من راجع به nsrامیر عباس نظر بدم خوب نیست ولی میتونید از کنجی بپرسید چه کرده دقیقا.

Kenji
27-05-1390, 10:45 بعد از ظهر
واییی علی اینو که نگو می دونی ماجرای رنگ کردنش چی بود؟ من رفتم گفتم می خوامش و اینا. گفت حله. گفتم بیارش پایین دوشنبه میام ورمیدارم. یه سال، یه سال و نیم پیش. دیگه نرفتم پیشش. قیمت و 2 توافق کرده بودیم. آورده بود پایین دیده بود خبری از من نشد. یادمه اون موقع رنگشم زرد بود اگه یادت باشه. خودش ورداشت فلاپاش و یه رنگ زد و دوتا چراغش که اون موقع از فلاپ دراومده بود و کنسول جلو رو یه دست زد گذاشت 5!!! هر دفعه از جلوش رد می شم خندم می گیره

حسـن
27-05-1390, 10:49 بعد از ظهر
قیمت گذاشته با مدارک
علی آقا منظور از مدارک همون برگه سبزه ؟ یا چیز دیگه ایی هم داره با توجه حجمش گفتم:4chsmu1:

ali faghfouri
27-05-1390, 10:57 بعد از ظهر
واییی علی اینو که نگو می دونی ماجرای رنگ کردنش چی بود؟ من رفتم گفتم می خوامش و اینا. گفت حله. گفتم بیارش پایین دوشنبه میام ورمیدارم. یه سال، یه سال و نیم پیش. دیگه نرفتم پیشش. قیمت و 2 توافق کرده بودیم. آورده بود پایین دیده بود خبری از من نشد. یادمه اون موقع رنگشم زرد بود اگه یادت باشه. خودش ورداشت فلاپاش و یه رنگ زد و دوتا چراغش که اون موقع از فلاپ دراومده بود و کنسول جلو رو یه دست زد گذاشت 5!!! هر دفعه از جلوش رد می شم خندم می گیره همون موقع باید سه تاشو ازش میخریدم رید به موتور کانال رفت......

---------- Post added at 12:57 AM ---------- Previous post was at 12:52 AM ----------

علی آقا منظور از مدارک همون برگه سبزه ؟ یا چیز دیگه ایی هم داره با توجه حجمش گفتم:4chsmu1: منظور از مدارک واسه nsrهای کانال مثبت همون برگه کانال مثبته + استعلام از قاچاق کالا مبنی بر وورد قانونی موتور.البته میگ میگ سند ایران داره.

Kenji
27-05-1390, 11:10 بعد از ظهر
الان یکیش رفته علی. اونو خریدی؟

ali faghfouri
27-05-1390, 11:43 بعد از ظهر
الان یکیش رفته علی. اونو خریدی؟ یعنی چی؟ یعنی 3تا نیس؟کدوم رو فروخته؟مرتیکه نفهم من بهش پول پیش دادم.

Kenji
27-05-1390, 11:50 بعد از ظهر
نمی دونم اما آبی کمرنگه بود، اگه یادت باشه، اون نیست. 3 ماهی می شه

ali faghfouri
28-05-1390, 12:04 قبل از ظهر
نمی دونم اما آبی کمرنگه بود، اگه یادت باشه، اون نیست. 3 ماهی می شه
خدا بهش رحم کنه

Ali
28-05-1390, 12:05 قبل از ظهر
علی اقا شما تا حالا به سوزوکی rgv فکر نکردین؟ از nsr قویتره ها

ali faghfouri
نمی دونم اما آبی کمرنگه بود، اگه یادت باشه، اون نیست. 3 ماهی می شه خدایا!!!امیرعباس را ببخش و بیامرز شنبه تیتر حوادث روزنامه همشهریش میکنم. از جلیلوند خبری داری اون چه کرده؟هنوز داره nsrها رو ؟ سوزوکی rgvدستم بوده به پای nsr ابدا نمیرسه.

Kenji
آخرین بازی که پیشش بودم 1ماه پیش بود. یه mc21 تو زیر زمین داره. بچه خودشم که عمرا رد نمی کنه.

ali faghfouri
28-05-1390, 12:22 قبل از ظهر
آخرین بازی که پیشش بودم 1ماه پیش بود. یه mc21 تو زیر زمین داره. بچه خودشم که عمرا رد نمی کنه. اون mc21 جنازه هرو میگی؟ ماله خودش اونقدرا هم آش دهن سوزی نیست اگه به خرید باشه آدم میگ میگ رو بخره خیلی باارزش تره.

Kenji
28-05-1390, 12:41 قبل از ظهر
جنازه نیست بابا 4 بار فقط یاتاقان ترکونده!

میگ میگ که ...

ali faghfouri
21-09-1390, 08:35 بعد از ظهر
پرونده ان اس آر در ایران :
(فعلا عکسارو داشته باشید تا متنش بیاد....)
4953
4954

4956
4955

Sination
22-09-1390, 02:43 قبل از ظهر
عکس اولیه موتوره نارنجیه فکر میکنم برای جواد جلیلوند باشه ..
عکس 2وم همس سعید شلینگ .. Nsr ماله خودش بوده ؟!

ali faghfouri
24-09-1390, 10:22 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
سینا جان راجع به نارنجی باید بگم که ان اس آر اول بهزاد بود که بعدا به جواد فروخته شد و اون یکی ان اس آر که سعید پشتش نشسته ماله کانال مثبت بوده که اطلاعات کاملتر رو تو ریویو که بزودی میذارم میارم

Kenji
29-12-1390, 03:52 قبل از ظهر
جلیلوند ان اس آر 60 اسبیش رو رد کرد 4 تومن.......

با اگزوز 700 گرمی و مخلفـــــــــــــــات .............. هیف

ali faghfouri
29-12-1390, 08:10 قبل از ظهر
اگزوزشو مفت باخت ولی موتورش همون قیمت میارزید به دلایلی که میدونم.هیچ وقت فکر نکن کسی از جواد بزنه و تو پاچش کنه....

high-speed
17-01-1391, 01:32 بعد از ظهر
بچه ها بنظرتون این nsr های امیر عباس که خاموشن واسه بازسازی و سواری ارزش خرید دارن

الان یه nsr تمیز چنده؟؟؟؟ ، جلیلوند هم اونسری به من گفت که هیچی nsr نداره

بعد از اونم شمارشو گم کردم ، من دارم دیوونه وار به جمع کردن nsr های خاموش فکر میکنم

کلا repair کردن و replica کردن و ......

کوروش
17-01-1391, 01:43 بعد از ظهر
بچه ها بنظرتون این nsr های امیر عباس که خاموشن واسه بازسازی و سواری ارزش خرید دارن

الان یه nsr تمیز چنده؟؟؟؟ ، جلیلوند هم اونسری به من گفت که هیچی nsr نداره

بعد از اونم شمارشو گم کردم ، من دارم دیوونه وار به جمع کردن nsr های خاموش فکر میکنم

کلا repair کردن و replica کردن و ......
من خیلی وقته امیر عباس رو میشناسم و کلی باهاش کار کردم / راجع به ان اس ار ها قیمت رو بالا میده چون کلان کارش همینه
ولی یه نارجی داره که تمیزه ولی گرون
ابی اسمانی داره که خاربه و خاموش
2 تارو 5 و 2/5 میگه که با کنجی صحبت کردم گفت خیلی پره

Kenji
17-01-1391, 01:58 بعد از ظهر
جلیلوند که خودش فروخت 4.

از بچه های قزوینم چند روز پیش شنیدم یه ان اس آر کاملن باز سازی شده تو یه موتور فروشی گذاشتن.

موتورهای امیرعباسم که دو تا مونده. یکی اون زردس که دو سال پیش برای من آورد پایین دید خبری ازم نشد مجبور شه بره ژیگولش کنه رپسولش کنه قیمت فضایی بذاره روش. اون یکی هم که .... نمی دونم.

آمار دقیقش رو حتی می تونی از جلیلوند بگیری.

پولاتو جم کن میگ میگ و بگیر هر چند نمیفروشه دیگه.

کوروش
17-01-1391, 02:17 بعد از ظهر
ان اس ار جاهای دیگه موجود نیستش ؟؟؟ چه در ایران یا خارج ؟؟؟؟
بیشتر این موتور ها مشابه های زیادی دارن / مشابه ان اس ار چه موتوریه ؟؟؟

Kenji
17-01-1391, 02:27 بعد از ظهر
از ان اس آر کلن خیلی کم تولید شده. وقتی تو فرومای خارجی من می گفتم ان اس آر، همه کف می کردن که چجوری رسیده به ایران!سوزوکی آر جی وی رقیب ان اس آر بوده.

کوروش
17-01-1391, 02:39 بعد از ظهر
رقیب ان اس ار

کوروش
17-01-1391, 02:46 بعد از ظهر
این سایت مطالعه بشه ((به خصوص اقای کنجی ))

Kenji
17-01-1391, 03:08 بعد از ظهر
Rgv رو چی کار کردن ایول بابا

===

عجب چیزایی داره! کیت 300 سی سی برای ان اس آر!!! خدای من.

high-speed
17-01-1391, 04:19 بعد از ظهر
کنجی عزیز ممنون

من کلا جمع کردن و بازسازی کردن رو دوست دارم

دنبال چیزی ام که خودم واسه اش زحمت بکشم ، چون تقریبا میشه اون چیزی که من میخوام

امیر عباس اون آبی رو به من 1500 قیمت داد ، طرح رپسول اصلا چیز جالبی نبود (واسه اون چراغهاش که مثل اسباب بازی شده) و من پی اونو نگرفتم

فقط مشکلم شاسی موتوراشه ، میترسم داغون باشن و غیر قابل استفاده وگرنه انجینشون رو میشه درست کرد

Kenji
17-01-1391, 04:31 بعد از ظهر
قبلن جلیلوند تو زیر زمینش یه ام سی 18 هم داشتا! می گفت باکش و می شه لیس زد.... اون و رد کرده؟

کوروش
17-01-1391, 06:28 بعد از ظهر
کنجی عزیز ممنون

من کلا جمع کردن و بازسازی کردن رو دوست دارم

دنبال چیزی ام که خودم واسه اش زحمت بکشم ، چون تقریبا میشه اون چیزی که من میخوام

امیر عباس اون آبی رو به من 1500 قیمت داد ، طرح رپسول اصلا چیز جالبی نبود (واسه اون چراغهاش که مثل اسباب بازی شده) و من پی اونو نگرفتم

فقط مشکلم شاسی موتوراشه ، میترسم داغون باشن و غیر قابل استفاده وگرنه انجینشون رو میشه درست کرد
خب دادا یه شاسی دیگه بنداز
تا دلیت بخواد من شاسی خوبو مقاوم و خیلی خیلی ارزون سراغ دارم
نمونه هاش وینر 200 قدیمی که تیپ ریس رو داره/ امیکو 250 ها/ و موتورهای دیگه
ببین اگه میتونی انجین رو یه ساسی دیگه سوار کن

salahshor
17-01-1391, 07:22 بعد از ظهر
کلا کوروش تو هر چند بست یک بار به شاسی امیکو و یا قابلیت تیون شدنش و ... اشاره میکنه !!
بسه دیگه !!:crazy:
سخنی تازه بگو ای دوست !!! شعر از خودم !:25r30wi:

high-speed
17-01-1391, 09:42 بعد از ظهر
کوروش عزیز شاسی اش باید خیلی سبکتر از وینر قدیم و آمیکو باشه ، البته دنبال شاسی roadwin یا همون وینر جدید برای یه طرح دیگه هستم

این مدل موتورا شاسیشون مخصوص ساخته میشه که یه جورایی لوله ای هستن

برای اینکه تکنولوژیشون انحصاری بمونه اینجوری درستش میکنن

احتمالا اگه آبی رو بتونم 1500 بگیرم ، جمعش میکنم و نتیجه رو توی سایت میزارم

کوروش
17-01-1391, 09:45 بعد از ظهر
کوروش عزیز شاسی اش باید خیلی سبکتر از وینر قدیم و آمیکو باشه ، البته دنبال شاسی roadwin یا همون وینر جدید برای یه طرح دیگه هستم

این مدل موتورا شاسیشون مخصوص ساخته میشه که یه جورایی لوله ای هستن

برای اینکه تکنولوژیشون انحصاری بمونه اینجوری درستش میکنن

احتمالا اگه آبی رو بتونم 1500 بگیرم ، جمعش میکنم و نتیجه رو توی سایت میزارم
وینر هایی رو میگی که صندلی 2 تیکه بودن ؟؟؟
سراغ دارم چند تا ولی قیمتشونو ندارم/یه مزنه بگو که پیگیر کارت بشم

ali faghfouri
18-01-1391, 11:54 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
1.جلیلوند هیچی دیگه nsr نداره.
2. آقا کوروش امیرعباس خوبه رفیق شماس که اینجوری داره تو پا.. میذاره؟ قیمت آبی 800 تومن هست و اونی که تو ویترین 3.7 . آبی روش انجین نداره یعنی داشتا ولی 4سال پیش از روش دزدیدن!!!(ماشالله به هنر ایرانی) خود امیر عباس واسش یه انجین گرفت که شاتونش مشکل داره و هیچ وقت درست نمیشه.استارتر سوییچ نداره. پیلین جلو نداره(منظور همون تلق جلو) و خیلی مشکلای دیگه. (اگه کسی آبیرو خرید من انجین mc28 اسپیشال دارم با برگ سبز قیمتشم 1500 دلاره. هرکی خواست همون 1500 دلار میدم بره.انجینشم تو جعبه هستش و آک آک (درپوش هاش هم روشه) از ژاپن رسیده.)
3.راجع به موتور جلیلوند چیزی نمیگم ولی تا 2-3ماه دیگه میبیندش که پیش خودش داره تعمیر میشه.
4.nsr سرپا یکی هست تو گرمسار.(همون mc18 قرمز شما کوتاهه) که روش این جمله نوشته شده: به عشق بهزاد اقتصاد نمیفروشمش. البته هرکی یه قیمتی داره و اگه آدم باحالی باشه بهت میدتش.
5.برام واضح شد که آقا کوروش امیکوها رو از کجا میاره....فقط خدا کنه آمیکوها رو همون 500تومن بگیره نه اینجوری (:دی)
6.بهزاد گفت:میگ میگ رو واسه خودش میخواد و برده سمنان تو کارگاه ردیفش کنه.دیگه هم نمیفروشه....
7.آقای های اسپید با من تماس بگیر.
8.خدا پدر و مادر بهزاد رو بیامرزه که باعث شد یه موتور مشت پا به ایران بذاره....

کوروش
18-01-1391, 12:12 بعد از ظهر
علی جان منم قبول دارم موتورهای امیر عباس خیلی داغونه ولی خوب ان اس اره دیگه
از کجا میارم ؟؟؟؟:3:
من 250 هارو بیشتر از مزایده های ناجا میگیرم که زیر 500 تومنه / البته بعضی هاشو هم از بازار اهن

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:11 PM ----------

کلا کوروش تو هر چند بست یک بار به شاسی امیکو و یا قابلیت تیون شدنش و ... اشاره میکنه !!
بسه دیگه !!:crazy:
سخنی تازه بگو ای دوست !!! شعر از خودم !:25r30wi:
نه سوزوکی دیگه خز شده الان میخوایم اگه بشه انجین ان اس ار رو بندازیم رو وینر یا پیشرو پارس :crazy::25r30wi:

ali faghfouri
18-01-1391, 12:19 بعد از ظهر
علی جان منم قبول دارم موتورهای امیر عباس خیلی داغونه ولی خوب ان اس اره دیگه
از کجا میارم ؟؟؟؟:3:
من 250 هارو بیشتر از مزایده های ناجا میگیرم که زیر 500 تومنه / البته بعضی هاشو هم از بازار اهن

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:11 PM ----------

نه سوزوکی دیگه خز شده الان میخوایم اگه بشه انجین ان اس ار رو بندازیم رو وینر یا پیشرو پارس :crazy::25r30wi:

حالا بهتر شد.لااقل تو این یکی که کارت خوب بوده.
انجین ان اس آر؟؟؟ان اس آر رو بی خیال کوروش جان بی زحمت.اصلا تحمل اینو نداره که انجینش داخله اشغال بره....

کوروش
18-01-1391, 12:26 بعد از ظهر
ببین درسته پیشرو پارس یا وینر یا امیکو انجین های بدی داره ولی شاسی هاشون خیلی خوبه !!!
بعدشم کسی که انجنین داره چکار کنه ببنده رو پالس ؟؟؟
به هر حال یه شاسی لازمه واسه تیونینگ

ali faghfouri
18-01-1391, 04:52 بعد از ظهر
ببین درسته پیشرو پارس یا وینر یا امیکو انجین های بدی داره ولی شاسی هاشون خیلی خوبه !!!
بعدشم کسی که انجنین داره چکار کنه ببنده رو پالس ؟؟؟
به هر حال یه شاسی لازمه واسه تیونینگ
نمیدونم والا چی بگم....

high-speed
18-01-1391, 09:35 بعد از ظهر
والا من هم زیاد با بستن انجین nsr روی شاسی دیگه زیاد موافق نیستم

بنظرم جواب نمیده

اما امیدوارم یه اسمبل موفق در بیاد

---------- Post added at 10:35 PM ---------- Previous post was at 10:29 PM ----------

و در ضمن با علی موافقم و حداقل از همینجا از آقای اقتصاد تشکر میکنم که کمی از امکانات موتور سواری حرفه ای رو به علاقمندای ایرانی ارائه داد

high-speed
08-02-1391, 08:50 بعد از ظهر
یه ست فلاپ قشنگ و البته استریت برای nsr

12801

اینم آدرس سایتش

کوروش
08-02-1391, 08:53 بعد از ظهر
یه ست فلاپ قشنگ و البته استریت برای nsr

12801

اینم آدرس سایتش

میشه از سایتش خرید ؟؟؟ چند در میاد ؟؟؟:acigar:

high-speed
08-02-1391, 09:25 بعد از ظهر
استریتش با توجه به قیمت us$889 نرخ 1900 تومانی دلار حدود 1800 درمیاد

سرعت
08-02-1391, 09:32 بعد از ظهر
اگه بیاد تو ایران ...

کوروش
08-02-1391, 09:46 بعد از ظهر
اگه بیاد تو ایران ...
چندین ساله اومده تو ایران / کجای کاری ؟؟؟

ramin z/28
23-03-1391, 06:06 بعد از ظهر
دوستان من یه nsr 125 پیدا کردم. موتورو ندیدم فقط با صاحبش تلفنی صحبت کردم، گفت موتور تمیز و سالم و سیلندر بوش بدون مدارک. قیمت رو هم تا 1 تومن پایین آوردم! بنظرتون میارزه؟ اگه بخوام موتورو هفته ای 2 روز اونم برای چند ساعت بیرون بیارم و بهش فشار نیارم خرجش چه طوره؟ لوازمش گیر میاد؟ با دو زمانه هم زیاد سرو کله زدم، از یاماها 400 خودم که بیشتر دردسر و دست به آچار بودن نمیخواد؟

Sination
23-03-1391, 09:53 بعد از ظهر
ببینش بعد تصمیم بگیر

ramin z/28
24-03-1391, 09:33 قبل از ظهر
میخوام بدونم اگه با این وضعیتی که گفته باشه 1 تومن ارزش داره؟ و لوازمش چطوره گیر میاد؟

ali faghfouri
24-03-1391, 11:44 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
nsr 250 هم داره لوازمش کمیاب میشه چه برسه به 125.
نخر دوست عزیز و برا خودت شر درست نکن.

کاوه
14-07-1391, 07:19 بعد از ظهر
صدای اگزوزش باهات حرف میزنه

nsr250

معمار
17-08-1392, 04:37 بعد از ظهر
دوستان که تجربه سواری nsr 250 رو دارن
اگه به سوسک کردن توی مثلا 200 متر چه موتور هایی رو از حجم بالا سوسک میکنه ؟
مصرفش سوختش چه طوریه ؟
صداش مثله zx یا جور دیگست ؟
تو ایران قطعاتش گیر میاد یا نه ؟
اینایی که تو ایران هستن پلاک قدیم یا ملی دارن یا بیشتر برگه سبز و سوئیچ هستن ؟

کوروش
17-08-1392, 05:28 بعد از ظهر
دوستان که تجربه سواری nsr 250 رو دارن
اگه به سوسک کردن توی مثلا 200 متر چه موتور هایی رو از حجم بالا سوسک میکنه ؟
مصرفش سوختش چه طوریه ؟
صداش مثله zx یا جور دیگست ؟
تو ایران قطعاتش گیر میاد یا نه ؟
اینایی که تو ایران هستن پلاک قدیم یا ملی دارن یا بیشتر برگه سبز و سوئیچ هستن ؟
شتابش 0تا100 زیر 4-5 ثانیه هستش خودت فکرشو بکن دیگه
این جور موتور ها که اضلا به مضرف سوختش نگاه نمیکنن
دو زمانه هستش
خوده موتورش چند تا اومده تو ایران که بخواد قظعاتش بیاد
این موتور تو خود ژاپن مجوز تردد نداره چه برسه به ایران ...
لازه به ذکر این موتور اگه بمونه تو ترافیک بعد نیم ساعت کلا موتورش قفل میشه ...

ffarzad
17-08-1392, 05:34 بعد از ظهر
یکی از دوستانم این موتورو داشت بنده خدا رفت زیر کامیون موتور و خودش به فنا رفتن..خدا رحمتش کنه

معمار
17-08-1392, 07:35 بعد از ظهر
این و نگفتید که تو ایران چه طوریش پیدا میشه ؟
پلاک ملی /قدیم - برگه سبز - سوئیچ

و قیمتش ؟

gtr250
18-08-1392, 10:36 قبل از ظهر
خخیلی خوشگل هستش من که تا حالا ندیده بودم

موتور فقط r1
19-03-1394, 05:19 بعد از ظهر
درسته تاپیک قدیمیه ای و موتور مورد بحث هم قدیمیه ولی هنوز خیلی کسایی هستند ک عاشق ان اس ار هستند مثل خودم

دوستان ی سوال میگ میگ هنوز دست اقا بهزاد است یا ن رد کرده اگه رد کرده میدونید ب کی

Adolf Hitler
24-03-1394, 01:54 قبل از ظهر
درود دوستان
کسی میدونه این هیولا چند اسب بخار قدرت داره؟
کلا اگه ازش چیز خاصی میدونه بگه
ممنون

Ali
24-03-1394, 07:38 قبل از ظهر
درود دوستان
کسی میدونه این هیولا چند اسب بخار قدرت داره؟
کلا اگه ازش چیز خاصی میدونه بگه
ممنون
انجین دو زمانه vشکل با زاویه 90 داره مدلهای مختلفی داره از حدود 45اسب تا 60 اسب قدرت دارن معمولا ولی به راحتی میشه قدرتشو رسوند به حدود 100اسب...

Hesam Kabiri
28-03-1394, 04:31 بعد از ظهر
درسته تاپیک قدیمیه ای و موتور مورد بحث هم قدیمیه ولی هنوز خیلی کسایی هستند ک عاشق ان اس ار هستند مثل خودم

دوستان ی سوال میگ میگ هنوز دست اقا بهزاد است یا ن رد کرده اگه رد کرده میدونید ب کی

میگ میگ هنوز در دست خود آقا بهزاد هست و به کسی فروخته نشده