PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قرار ملاقات.اصفهان.شهرستان ونک.بازدید از چشمه ناز ونک و سد کمانه

مصطفی
17-04-1391, 10:36 بعد از ظهر
با سلام به دوستان عزیز
توضیحات در مورد منطقه
ونک شهری است در بخش مرکزی شهرستان سمیرم استان اصفهان.شهر ونک با مختصات ۵۱ درجه و ۲۵ دقیقه طول شرقی و ۳۱ درجه و ۳۲ دقیقه عرض شمالی، در جنوب غربی استان اصفهان و در دامنه ی ارتفاعات زاگرس مرکزی قرار گرفته است. فاصله ی ونک تاشهر اصفهان، از طریق شهرهای سمیرم و شهرضا حدود ۱۹۰ کیلومتر است. ونک و حومه ی آن از شمال به شهرستان بروجن، از جنوب به شهرستان یاسوج، از شرق به شهرستان سمیرم و از غرب به شهرستان لردگان با مساحت ۵۰۰ کیلومتر مربع محدود می گردد. شهر ونک را می توان یکی از مراکز غنی گردشگری به حساب آورد. دلیل آن را هم وجود هوای بسیار مطبوع در فصل بهار و تابستان دانست که به دور از دود و دم و ساختمانهای شهرهای بزرگ بوده و منظره های طبیعی و بی نظیر خود را حفظ کرده است.
نقشه منطقه
17603
چشمه ناز
یکی از زیباترین و بکرترین تفرجگاه های شهر ونک چشمه بزرگ۹۶ اینچی ناز است این نگین ارزشمند و گوهر ناب با جلوه ای خاص کمر کوه ۲۰۰۰ متری دالان را به دو نیمه مساوی تقسیم می کند
آب این چشمه پس از پیوستن به رودخانه ای كوچك، كمی بعد به رودخانه پر آب موسوم به آب ونك می ریزد. رودخانه اخیر به سمت دشت ارمند پیش می رود تا در آنجا به كارون ملحق شود.
1759917600
سد کمانه
این سد در مزرعه ی کمانه در ده کیلومتری شهر ونک احداث شده است. آب و هوای این منطقه در تابستان بسیار خنک می باشد. وجود لاله های واژگون مناظر زیبا و کم نظیری به وجود آورده است که چشمان هر رهگذری را ساعتها به خود جذب می کند.
1760117602
این قرار به صورت 1.5 روزه میباشد.به علت شلوغی منطقه در تعطیلات اخر هفته قرار چهارشنبه وپنج شنبه 21و4.22 برگذار خواهد شد.
زمان حرکت چهارشنبه ساعت5عصر وزمان برگشت پنجشنبه ساعت5عصر از ونک
مکان اغاز حرکت روبروی ترمینال صفه
دوستان عزیز طبق قرارهای قبلی مدارک موتور.وسایل ایمنی.ابزارالات.وسایل پنچری.وسایل کمپینگ وشب مانی(چادر.کیسه خواب.چراغ قوه.زیراندازو...) الزامیست.
غذا به اندازه یک وعده شام ویک وعده صبحانه
مسافت رفت و برگشت 500کیلومتر میباشد.میانگین سرعت 90تا100 کیلومتر
منطقه سردسیر بوده وشبهای بسیار سردی دارد لباس گرم فراموش نشود

مصطفی
17-04-1391, 10:53 بعد از ظهر
دوستان عزیز ایندفعه زودتر اطلاع رساتی کردیم که هر کسی دوست داره بیاد بتونه برنامه ریزی کنه
لطفا به ساعت برگشت خوب توجه کنید حدودا 9یا10شب میرسیم اصفهان.به مقدار مسافت ومیانگین سرعت دقت داشته باشید ولطفا قبل از حرکت از نداشتن نقص فنی موتور خود اطمینان حاصل کنید.
کسانی که تا حالا اعلام امادگی کردن خودم هستما حسن اقا.دوستانی که تشریف میارن اعلام کنن :grouphugg:

حسـن
17-04-1391, 11:08 بعد از ظهر
غذا به اندازه یک وعده شام ویک وعده صبحانه

حاجی ناهار چی میشه ؟ با کاروانه ؟

مصطفی
18-04-1391, 07:06 قبل از ظهر
حاجی ناهار چی میشه ؟ با کاروانه ؟
بستگی به تعدادونظر جمع داره .فعلا مبنا بر اینه که هرکسی برا خودش بیاره

flower
18-04-1391, 08:27 قبل از ظهر
ای خدا بازم مسیر تکراری 3 بار تا رفتم :icon_pf _99_:

flower
18-04-1391, 08:41 قبل از ظهر
یک شهروند ونکی که گویا معلم هم بوده یک خرس زایمان شده را شکار کرد و شکمش را درید 2 تا توله خرس را طرز وحشتناک شکنجه و ازار به قتل رسوند و بعدش با خر بی زبون هم یک پوک کوبید تو سرش همه جای ایران می دونن فیلمش هم هست خلا صه من از این شهر تنفر دارم .

behzad913
18-04-1391, 12:57 بعد از ظهر
اقا نمیشه پنجشنبه بریم جمعه برگردیم اخه چهار شنبه سر کاریم در ضمن برادران ضحمت کش نیروی انتظامی اونجاها وجود ندارن که:297:

amirw3x
18-04-1391, 01:06 بعد از ظهر
سلام تبریک میگم بالاخره آقا حسن به جمع اصفهان بازگشتند

بچه ها واقعا مکان عالیه افرادی که تا حالا نرفتند توصیه میشه حتما بروند .

مصطفی
18-04-1391, 04:59 بعد از ظهر
behzad913 اخر هفته خیلی شلوغه وپلیس هم به تبع شلوغی زیاد.ولی چهارشنبه نسبتا خلوت تره پلیس و اینجر حرفاهم نیست
خودمون راحت تریم.چهارشنبه عصر بعد از کار میریم دیگه.
اقای رییسی حالا برا بار چهارم بیا.این طبیعت زیبارا هرچند بار هم که ببینی کمه.

behzad913
18-04-1391, 07:57 بعد از ظهر
داش گلم معلوم نیست اگه جمعه باشه اومدنم 80% اما اگه چهار شنبه باشه 20% لطف کنین بزارین جمعه حالا شلوغ باشه مگه طوریه نمیخایم که با موتور سنگین بریم:33:

nopo
18-04-1391, 11:38 بعد از ظهر
تورو خدا
تورو خدا!!!
آفرودنامه همراه با عكس و فيلم هاي جذاب و توضيحات كامل يادتون نره!!

ap_peiki
19-04-1391, 01:36 قبل از ظهر
بسیار عالی فقط حیف که بنده دیر دیدم اگه موتورم درست شد که شد ومیام اگه هم نشد یا نمیام یا یه روان دست دوم ور میدارم

kourosh_bandit2
19-04-1391, 11:10 قبل از ظهر
داش گلم معلوم نیست اگه جمعه باشه اومدنم 80% اما اگه چهار شنبه باشه 20% لطف کنین بزارین جمعه حالا شلوغ باشه مگه طوریه نمیخایم که با موتور سنگین بریم:33:

بهزاد جون چه سبک چه سنگین وقتی گواهی نامه نداریم چه فایده؟ گیر بدن لنگیم موتورامون میخوابه.

Sadegh.galaxy
19-04-1391, 01:55 بعد از ظهر
هدف فقط گردشه یا برنامه آفرودی چیزی هم دارید؟

مصطفی
19-04-1391, 04:29 بعد از ظهر
هدف گردشه ولی مسیر افرود خوب ببینیم تو راه یه حرکتی میزنیم

behzad913
19-04-1391, 10:53 بعد از ظهر
اقا کوروش اونو میشه یه کاریش کرد یا فرار میکنیم یا همون جایه جریمه نقدی پرداخت میکنیم :2gwb921::25r30wi:اقا مصطفی طی گفتگوهای که با اقای رییسی و دوستشون و اقای کمانگیر وخودم و دونفر ازدوستام داشتیم از هر نظر جمعه بهتر این قرار هم مثل قرار بیدهند میشه هیشکی نمیاد خیلی بد موقس حالا خوددانی

مصطفی
20-04-1391, 07:50 قبل از ظهر
باشه بهزاد.اخه این جمعه من نمیتونم بیام.تهرانم.میخاین شما موضوع را ادامه بدین برا پنج شنبه جمعه برنامه ریزیاشا بکنین.منم اگه تونستم و کارم تهران زود تمام شد با ماشین جمعه میام اونجا.

behzad913
20-04-1391, 08:42 بعد از ظهر
داش گلم کار خود منم رو زمین و هواست شوما که نمیاید اقای رییسی هم که میخاد بره تهران کمانگیر هم که موتور نداره بچه های دیگم که معلوم نیست بیان یا نه میخاین همین برنامه را بزاریم برا پنجشمبه وجمعه دیگه بریم؟؟؟؟:grouphugg:

flower
20-04-1391, 09:30 بعد از ظهر
شرمنده دوستان من 4 شنبه و 5 شنبه تهرانم برای کار اداری

حسـن
20-04-1391, 11:45 بعد از ظهر
آقا مصطفی من هستم اگه رفتنی شدی من میام با همون شرایطی که بهت گفتم

مصطفی
23-04-1391, 08:53 بعد از ظهر
ای وای حسن من الان دیدم کامنتتا .چرا زنگ نزدی بهم .شرمنده.دیدم خبریت نشد فکر کردم بیخیال شدی

مصطفی
23-04-1391, 08:56 بعد از ظهر
دوستان عزیز برنامه اجرا شد به خوبی و خوشی.جای همه دوستان بسیار خالی.افراد شرکت کننده هم خودم بودم و چنتا از دوستام که به دلیل پاره ای از مسایل از بردن نام و عکسشون خودداری میشود.البته قرار با ماشین انجام شد

ap_peiki
24-04-1391, 12:19 قبل از ظهر
دست شما درد نکنه از اطلاع رسانیتون تاپیک قفل