PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عاشورا با بچه های پرتال

Red Hat
26-09-1389, 04:42 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

BKING
26-09-1389, 06:06 بعد از ظهر
لطفا توضيح كجا رفته بوديد؟

اون علامت چقدر كوچك است:gigglesmile:

استاپي جناب red hat جاي تقدير داره

فكر مي كنم همه را بشناسم غير از يك نفر يك معرفي بد نيست

Red Hat
26-09-1389, 06:25 بعد از ظهر
لطفا توضيح كجا رفته بوديد؟

طرف های نظام آباد.

اون علامت چقدر كوچك است:gigglesmile:

63 تایی هست.

استاپي جناب red hat جاي تقدير داره

اون بدترین استاپی بود که اون روز زدم . ولی از خوباش عکس نیست.

فكر مي كنم همه را بشناسم غير از يك نفر يك معرفي بد نيست

اون یکی از دوستام هست به اسم امیر.

king2002
26-09-1389, 07:22 بعد از ظهر
از اون علامت عکس بزرگ و کامل دارین؟ :297:

Red Hat
27-09-1389, 11:04 قبل از ظهر
از اون علامت عکس بزرگ و کامل دارین؟ :297:

فکر کنم سروش داره!

soroush adventure
28-09-1389, 10:26 قبل از ظهر
چسبوندن این عکس با وسواس من یه کم طول کشید - کلا ترکیب صحیح عکسهای پانارومایی که از فاصله نزدیک گرفته میشه بخاطر پرسپکتیوش کار سختیه
خیابان شربیانی- غرب تهران - علامت فکر کنم 63 تیغه
.

BKING
14-09-1390, 07:15 بعد از ظهر
سلام

یکسال گذشت

صحبت علامت شده بود داشتم تو عکسام دنبال عکس این علامت می گشتم که یاد این تاپیک افتادم و اومدم دیدم عکسایی رو که حمید گذاشته نیست بنابراین دوباره رو سایت آپ کردم

برای فردا قراری نمی زارید ؟[Only registered and activated users can see links]
[Only registered and activated users can see links]

K.I.A
14-09-1390, 07:36 بعد از ظهر
علامت خاطره انگیزی هست دم خونه ی ماست حتما بیاید ببینید فوق العادست ساخت یزد اصفهان و کرمان هست فقط با قابلیت پانامرا میتونید ازش عکس بگیرید این عکسا مال پارساله /جلوی علامت حمید استاپی و من دور در جا میزدیم خدایا مارو ببخش!!!! همون جا ینفر اومد گفت با موتورم میندازی گفتم اره موتور چیه گفت zx150 سوپر های خیلی کری خوند هی به هم عکس نشون میدادن اخر گفتم بیا این شماره ی من حتما زنگ بزن منتظرم /موقع رفتن یه شتاب براش گرفتم تا امروز زنگ نزده!!!!

Mohammad aghili
14-09-1390, 07:57 بعد از ظهر
ما تو مشهد به اینا میگیم علم
شما میگید علامت ؟

K.I.A
14-09-1390, 08:03 بعد از ظهر
فرقی نداره مهم نیته مام میگیم علامت / علم/

BKING
14-09-1390, 08:03 بعد از ظهر
آقا یکی پست منو درست کنه سایت امروز بازی دروورد نتونستم عکسارو بزارم روش بنابراین گذاشتم تو اکانت پرشین گیگم