PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رادیسون 200 سی سی کویر؛ راهنمایی کنید!

mohsenkasaei
17-04-1391, 04:00 بعد از ظهر
سلام به همه بچه های پرشین موتور!

من میخوام یه موتور رادیسون 200 سی سی کویر بخرم.

میخواستم اونایی که اطلاع دارن یه کمکی به من بکنن، نظیر:

1- قیمت صفر ردایسون 200 سی سی کویر الان تو بازار چنده؟

2- قیمت دست دوم این موتور در چه حدودا هست؟ مثلا مدلهای مابین 88-90 که ظاهر و فنی سالمی دارن چقدره؟

3- بالاخره هر موتوری ضعف و قوتی داره، من در خرید دست دوم این موتور باید روی کدام قسمت های این موتور زوم کنم که معیوب نباشه؟

4- اگر از این موتور با قیمت مناسب سراغ دارین به من اطلاع بدین!!!

:30:

Kami
17-04-1391, 04:05 بعد از ظهر
در زدن تاپیک در محل مناسب دقت بیشتری کنید
منتقل شد

7thRING
17-04-1391, 04:07 بعد از ظهر
قیمت صفر رادیسون جدید تو شهر ما 2300. 250 سی سی
بستگی به تمیزیش داره من یه تمیزشو سراغ داشتم (رنگ سفید) می گفت 1300 . پول لازم بود البته 250 بود.
به استارتش توجه کن چون استارت رادیسون زود خراب میشه.
شاسی و ...

mohsenkasaei
17-04-1391, 04:26 بعد از ظهر
قیمت صفر رادیسون جدید تو شهر ما 2300. 250 سی سی
بستگی به تمیزیش داره من یه تمیزشو سراغ داشتم (رنگ سفید) می گفت 1300 . پول لازم بود البته 250 بود.
به استارتش توجه کن چون استارت رادیسون زود خراب میشه.
شاسی و ...

قیمت رادیسون 200 رو پرسیدمااااااااااااااااا:28:

7thRING
17-04-1391, 04:33 بعد از ظهر
قیمت 200 شو ندارم.

mohsenkasaei
17-04-1391, 04:38 بعد از ظهر
قیمت 200 شو ندارم.

استارتشو حتما نگاه میکنم.

میگم این لاستیکای رادیسونی که من میخوام بخرم امکان دارن آفرود باشن. لاستیک ریس مناسب برای رادیسون 200 عقب و جلو با هم چند در میاد؟

نیما نادری
17-04-1391, 07:59 بعد از ظهر
کلا منصرف بشی بهتره ... 200 رو میگما و 250

فرشاد
17-04-1391, 08:41 بعد از ظهر
اقا نخر این موتورو...سرتانه ...اکرم خریدی روزه اول ترمز عقبشو محکم ببند منظورم شلنگ روغن ترمزه ......

nopo
17-04-1391, 11:06 بعد از ظهر
شما كه ميخواي هزينه كني لااقل اينو نخر
به درد آفرود نميخوره
فقط ظاهرش خوشگله همين

mohsenkasaei
18-04-1391, 03:56 بعد از ظهر
واقعا از بچه ها ممنونم که حملات بی امان خودشون رو متوجه عشق من رادیسون 200 سی سی کویر کردن. :icon_pf (94):

ولی باید بگم که رادیسون « حُبي » رادیسون « عِشقی » رادیسون یعنی مال منه، حق منه، عشق منه! :icon_pf (3):

نه ولی بی شوخی بچه ها درسته، منم اندکی به نقاط ضعف این موتور آشنایی دارم.

ولی خوب با پولی که من دارم همینم زیاده. هر چی باشه بهتر از این موتورای سبک شهری هوندا، کبیر، تلاش، طاقت، زور و از ایناست که همشون 125 هستن و یه مدل فقط اسمای مزخرف دارن.

در حالت کلی از راهنمایی تون ممنونم. :icon_pf _101_:

زنده باد پرشین موتور.

Morih
18-04-1391, 06:48 بعد از ظهر
بجاش یه کبیر 200 طرح ktm بگیری مشکلات کمتری داره ظاهرشم خوبه
به درد شهر هم میخوره مثل رادیسون هم زود خراب نمیشه

شایسته فر
06-05-1391, 12:21 قبل از ظهر
داداش یه روان تمیز گبیر
کثیرو کبیرو صغیرو ....... بی خیال

khodaygani
06-05-1391, 01:35 قبل از ظهر
منم مدتیه دنبال موتور تریل یا اندرو خوب میگردم، روان 200 مدل تیپ 1 بگیر، 1400-1800 خوب تا خیلی خوبشو میتونی بگیری، البته این تا زمانیه که مدل جدیدش وارد بازار نشده(به نظرم اگه تهرانی هستی سریعتر اقدام کن)، ولی بعد از وارد شدن مدل جدید ( با توجه به اتفاقات غیر معقول همیشگی بازار تو ایران و عدم آگاهی نسبت به کیفیت تیپ جدید روان) این قیمت میتونه بالا یا پایین بشه. میگم تیپ قدیم بگیر، چون نسبت به مدل آر-وی نوسان قیمتش کمتر خواهد بود.

موفق باشی.

ali_r
06-05-1391, 04:42 قبل از ظهر
کویر رادیسون 250 رنگ قرمز و مشکی کارکرد 4000 تا بیمه ده ماه قیمت 1400

Sadegh.galaxy
06-05-1391, 09:04 قبل از ظهر
درجواب دوستمون که خیلی رادیسون دوست دارند وهوندا125رو مزخرف میدونن،یه سیم پره ی هندا اوراقی هم که باشه،می ارزه به هرچی رادیسونه.بهتراول تاپیک رادیسون ونظرات دوستان رو بخونید،بعدعاشقش بشید.درضمن قضاوت ازروی ظاهر خیلی خیلی اشتباهه.

عابدی
06-05-1391, 11:06 قبل از ظهر
رادیسون نگیر اصلا.پشیمون میشی

sorush
06-05-1391, 11:10 قبل از ظهر
اگه بخری بایدخرجش کنی چون معلوم نمیکنه همیشه هم بایدبازدیدکنی ازش چون معلوم نمیکنه اگه میخوای مکانیک حرفه ای بشی بخراگه نه نخرچون هم بایدپول مکانیکی بدی.........

kourosh_bandit2
06-05-1391, 11:21 قبل از ظهر
دوست عزیز اگر رادیسون خریدی بدون 100% پشیمونی. شاسی ضعیف کیفیت قطعات از افتضاح هم بدتره استیل بیخود و کشکی دوتا استاپی بزنی شاسی باید جوش کاری بشه اصلا فکرشم نکن واقعا سی جی سوارشو و رادیسون نخر. بهترین تریل تا 2500 روان بعدش کبیر طرح ktm از من میشنوی روان بخر یک عمر دعامون کن از راحتی و جون داریش. حالا خود دانی رادیسون فقط پول تو فاصلاب ریختنه

شایسته فر
06-05-1391, 11:58 قبل از ظهر
منم مدتیه دنبال موتور تریل یا اندرو خوب میگردم، روان 200 مدل تیپ 1 بگیر، 1400-1800 خوب تا خیلی خوبشو میتونی بگیری، البته این تا زمانیه که مدل جدیدش وارد بازار نشده(به نظرم اگه تهرانی هستی سریعتر اقدام کن)، ولی بعد از وارد شدن مدل جدید ( با توجه به اتفاقات غیر معقول همیشگی بازار تو ایران و عدم آگاهی نسبت به کیفیت تیپ جدید روان) این قیمت میتونه بالا یا پایین بشه. میگم تیپ قدیم بگیر، چون نسبت به مدل آر-وی نوسان قیمتش کمتر خواهد بود.

موفق باشی.
معمولا وقتی مدل جدیدش میاد قیمت مدل قبلی میکشه پایین، مگر اینکه اینجا از قانون ایران پیروی کنه ،کلا همه قیمتا زیاد شه!!!!!

عابدی
06-05-1391, 04:06 بعد از ظهر
دوست عزیز اگر رادیسون خریدی بدون 100% پشیمونی. شاسی ضعیف کیفیت قطعات از افتضاح هم بدتره استیل بیخود و کشکی دوتا استاپی بزنی شاسی باید جوش کاری بشه اصلا فکرشم نکن واقعا سی جی سوارشو و رادیسون نخر. بهترین تریل تا 2500 روان بعدش کبیر طرح ktm از من میشنوی روان بخر یک عمر دعامون کن از راحتی و جون داریش. حالا خود دانی رادیسون فقط پول تو فاصلاب ریختنه
دادا اول طرح کی تی ام بعد روان:waiting::flower4:

kourosh_bandit2
06-05-1391, 08:01 بعد از ظهر
دادا اول طرح کی تی ام بعد روان:waiting::flower4:

دوست گلم ناراحت نشو اما اخرش خود شما هم میدونی روان تو کیفیت کبیر و کثیر و فقیر و امیرو ............. میخوره. من حجم کا رندارم کیفیت و عمر قطعاتو مد نظر دارم.
شایدم بر عکس. بحث اون نیست بحث سر نخریدن اون رادیسون چینی

عابدی
06-05-1391, 09:45 بعد از ظهر
دوست گلم ناراحت نشو اما اخرش خود شما هم میدونی روان تو کیفیت کبیر و کثیر و فقیر و امیرو ............. میخوره. من حجم کا رندارم کیفیت و عمر قطعاتو مد نظر دارم.
شایدم بر عکس. بحث اون نیست بحث سر نخریدن اون رادیسون چینی
هر کدوم طرفداره خودشو دارهولی راست میگی بحث سره نخریدنه رادیسونه که من باهات موافقم

nima.radison
28-11-1391, 12:34 بعد از ظهر
دوست عزیز من خودم تو آبان ماه امسال یه رادیسون 200 خریدم اشکالاتی رو که دوستان گفتن رو نه تنها رادیسون بلکه همه موتور ها دارن من که ازش راضیم در ضمن قیمت صفرش اون موقع که خریدم حدود 3.5 میلیون بود اما الان باید گرون تر شده باشه یکی از دوستان در مورد اشکال استارت گفته بود لازمه که بگم بعضی از موتور های تریل یه کمپرسور دارن که به استارت کمک میکنه تا پیستون رو تو سیلندر بالا بکشه ولی رادیسون اون کمپرسور رو نداره برای همین استارتش گاهی اوقات سکته داره ولی اگر باطری موتور ردیف باشه جور اون کمپرسور رو میکشه

Farhadzzamani
28-06-1400, 11:48 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز
بنده میخوام یه تریل رادیسون 200 کارکرده بخرم برا استفاده روزمره
آفرود سنگین هم نمیخوام باش برم یه بیابونی آفروده سبک و اینا جواب میده چطوره خوبه؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنید:297:

vahidshah
29-06-1400, 11:02 قبل از ظهر
همونطورکه گفتن چیینی ها...همه ایراداتی دارن وی بنظر منم روان با کیفیت تره.لرزش و...هم بکنار..ولی مثلا ادم میتونه به فنربندی نرم و روام تو سواری شهری تریل احسان بنازه(گرچه شاسیش..)
یابه نیمچه قدرت بیشتر فلات تو دور موتور پایین. به کیفیت و نرمی و کم لرزشی روانو.....

ولی بنظرم این رادیسون هیچ چیی برا تلقین و غلو کردن هم نداره/حتی کمک جلوشم نمایشیه و تمام اون پایین نمیره ...ارتفاع عقبشم......
لاقل روان و فلات و احسان کمکش هردم ب باشه تا حدش کار میکنه ..
کلا رادیسون به جز زین بزرگ و نرم ش هیچیش منطقی نیس بنظرم

Gladiator
29-06-1400, 01:15 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز
بنده میخوام یه تریل رادیسون 200 کارکرده بخرم برا استفاده روزمره
آفرود سنگین هم نمیخوام باش برم یه بیابونی آفروده سبک و اینا جواب میده چطوره خوبه؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنید:297:

رادیسون تنها خوبی که داره انجینش از نوع سی جیه که لوازم انجینش فراوون و ارزون و تعمیرش راحته ترانزیستور و سیستم برقشم طبیعتا طرح هوندا سی جیه
دیگه هیچی نداره
همشون کمک وسطشون خیلی زود خراب میشه لوازم ظاهریشم بی کیفیته
البته ارتفاع زینشم کمه و برای آدمای قد متوسط به پایین گزینه مناسبیه
ولی در کل اگه موتور برای تو شهر و آفرود سبک میخوای mkz 150 یا 200 معرکست ولی باید حداقل 32 تومن برای خریدش در نظر بگیری